• Ново
16см х 7см х 7,5 cm метална стойка за паяльника с гъба за с един удар факел станция HAKKO 936 #1A30983 #

16см х 7см х 7,5 cm метална стойка за паяльника с гъба за с един удар факел станция HAKKO 936 1A30983

Buyers rating:
-15 % BGN 8.00
BGN 9.46

Брой продукти


Карактеристики : Full high температура челична рамка, супериорен квалитет, траен и стабилен. Цврста метална шасија плоча Дистрибуција чистење на сунѓерот. Лемење на железо мора да се користи. Спецификации : Тип : Телескопски челична Рамка Материјал : Метал Големина : 16cm x 7cm x 7.5 cm/ 6.2x2.7x2.9" Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакетот вклучува : 1 x Pc Лемење Железо Стојат

Други функции

Изходна Мощност:
описание
Номер На Модела:
1А30983
търговска марка:
BENGU
Размери:
16см х 7см х 7,5 см/ 6. 2x2. 7x2. 9
Стабилност На Температурата:
описание
Изходна Температура:
описание
Входно Напрежение:
описание
Материал:
Метални

Най-добри сделки

Високо качество ! Нагревателен елемент пистолет с горещ въздух 1600W/230V / резервни нагревателни елементи за заваръчни пластмасови пистолети, високо качество!
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество ! Нагревателен елемент пистолет с горещ въздух 1600W/230V / резервни нагревателни елементи за заваръчни пластмасови пистолети, високо качество!

Пакет Содржина топол воздух пиштол / топлина пиштол / пластични заварчик додатоци 220 / 230v 15501600 W греење на елемент еден компјутери 1.Олабави 2.Отстрани главната млазницата 3 srews на главниот млазницата на заварување пиштол 4.Обратна постапка да се вклопи во новиот елемент На изолација за цевка мора секогаш да се користи со елемент Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 23.00 25.44
Най-добрата продажба на 220V 100W поялник жило нагревателен елемент подмяна на резервни части заваряване инструмент за ХС-100A
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-добрата продажба на 220V 100W поялник жило нагревателен елемент подмяна на резервни части заваряване инструмент за ХС-100A

Најдобра Продажба 220 V 100 W Лемење Железо Core Греење на Елемент Замена на Резервни Дел Заварување Алатка За ХС100 A Карактеристики : лемен железо core греење на елемент е најдобрата замена за стариот јадро, за да се обезбеди ефикасност и долг животен век на вашиот лемење железо Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно) Тип : ХС100 A Моќност : 100 W Voltagle : 220 V ~ 50 HZ Изолација отпор : 10~100 m ohms Електрична Сила : 1500 V Применлив Модел : NO640 се Вклучени : 1 x Лемење Железо Core Греење на ЕлементУслови за користење на услугите ИспоракаПлаќање Ние прифаќаме Alipay, T / T, Western Union, Paypal и Visa платежни...

BGN 7.00 7.98
FEITA 11 бр. / опаковане. 900M-T-I B K 2C 4C 0.8 D 1.2 1.6 D D 2.4 D 3.2 D поялната станция на накрайници + корпус паяльника комплект за ремонт на DIY
 • Ново
Оценка на продукта:

FEITA 11 бр. / опаковане. 900M-T-I B K 2C 4C 0.8 D 1.2 1.6 D D 2.4 D 3.2 D поялната станция на накрайници + корпус паяльника комплект за ремонт на DIY

FEITA 11pcs / пакет 900 MTI Б К 2 C 4 C 0.8 Г 1.2 D D 1.6 2.4 Г 3.2 D Лемење Станица Совети + Лемење Железо обвивка Сет за Поправка DIYОпис : 10 компјутери лемење железо совети полнење + 1 Лемење Железо обвивка Сет ЗА : 900 M.933.376.907.913.951,898 D,852 D+ Одговара за Hakko Atten Брз и други бренд Лемење железо станица...

BGN 17.41
220V 35W поялник жило нагревателен елемент подмяна на резервни части заваряване инструмент за САЙ
 • Ново
Оценка на продукта:

220V 35W поялник жило нагревателен елемент подмяна на резервни части заваряване инструмент за САЙ

ако ви требаат повеќе конверзија plug,ве молиме Кликнете на сликатаВисок Квалитет на 220 V 35 W Лемење Железо Core Греење на Елемент Замена на Резервни Дел Заварување Алатка За SY Карактеристики : •лемење железо core греење на елемент е најдобрата замена за стариот јадро, за да се обезбеди ефикасност и долг животен век на вашиот лемење железо Тип : SY220 V / 35 W Моќност : 35 W Voltagle : 220 V ~ 50 HZ Применлив Модел : T тој спецификации на домашни електрични топлина лемење железо се Вклучени : 1 x Лемење Железо Core Греење на ЕлементУслови за користење на услугите ИспоракаПлаќање Ние прифаќаме Alipay, T / T, Western Union, Paypal и Visa платежни...

BGN 0.77
Manufactory Supply LED Assembling Machine,Чип Mounting Machine,ПХБ Machine with 4 Heads 6 Cameras and the Rail
 • Ново
Оценка на продукта:

Manufactory Supply LED Assembling Machine,Чип Mounting Machine,ПХБ Machine with 4 Heads 6 Cameras and the Rail

Работа со видео : Со Convoyer Видео : https : / / www.youtube.com / watch?v=_kf P1a6_w NE&feature=youtu.be Опис на Производот Десктоп SMT Изберете и Место Машина , SMT460 , 0402,0805,0603,5050, BGA, Предводена MounterМаксимална коло област : 505*412 mm Максимално движење спектар на X и Y оските : 509*619 mm Максимално движење спектар на Z оската : 20 мм Максимална монтажа го оценувате : 9,000 КОМПЈУТЕРИ / час Просек монтажа го оценувате : 7,000 КОМПЈУТЕРИ / час прецизноста на Позиционирањето : 0.01 mm Визуелниот опсег на вшмукување млазницата : 5 mm Напојување : 220 V / 110 V, 50 Hz Компримиран воздух : 0.50.7 Mpa Максимална моќност : 350 W Појастип фидер : 8, 12, 16, 24 мм Визуелна се прикаже : 17 инчи боја HD дисплеј Производ тежина : 265 KG / 400 KG Опсег на примена : adaptive 0402, 0603, 0805, 1206, диоди,triode, SOT, итн максимална чип големина : 40*40 mm минимум pin проред : 0.5 mm Количество задолжени за хранење телиња : 44 КОМПЈУТЕРИ Сервис на моторни : Panasonic серво мотор Тежина 265 Димензија : 1035*990*694mm1.Datails2.Високо Прецизен JUKI Универзална Млазницата+4 Сместување Глава4.Доаѓаат со Компјутер + Монитор + Тастатура и Глушец5.44 задолжени за хранење телиња (Поддршка Цевка +IC Фах)6.Поддршка Група на IC Коцки (Случајна комбинација на шест различни чипови)7.Поддршка Задолжени За Хранење Телиња Со Палети Чипови8.Увезени Го Исклучите Електромагнетниот Вентил9.Прецизни Сребро Линеарна Упатство10.Пакет

BGN 11840.00
S140 35x25cm топлоизолационна силиконовата уплътнение, тенис на мат ремонтна платформа с магнитна секция за с един удар факел ремонтна станция BGA
 • Ново
Оценка на продукта:

S140 35x25cm топлоизолационна силиконовата уплътнение, тенис на мат ремонтна платформа с магнитна секция за с един удар факел ремонтна станция BGA

S140 Поправка на Изолација Подлога Лемење Изолација Биро Подлога Мат Одржување Платформа Топлинаотпорни на Топлина Пиштол BGA Лемење Станица Поправка со ВладетелПроизвод Параметар : 1...

BGN 14.00 22.38
Най-добрата акция 936 електрическа поялната станция паяльника 5pin заваряване с горещ пистолет 50 W 24 В замяна ремонт инструмент 2018
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-добрата акция 936 електрическа поялната станция паяльника 5pin заваряване с горещ пистолет 50 W 24 В замяна ремонт инструмент 2018

Најдобра Промоција 936 Електрични Лемење Лемење Железо Станица 5pin Заварување Топла Пиштол 50 W 24 V Замена Поправка АлаткаУслови : Сосема нов и висок квалитетESD заштита на чувствителни компонентиКерамички греење јадро,можете да го користите за долго времеПозлата алуминиум заварување главата, имаат подолг живот од обична заварување главаВисока температура отпорни силикони на справи,не грижете се за раце scaldedСпецифични : Кабел должина : 68cmWeigth : прибл...

BGN 5.00 5.78
900M 4C чист Мед съвет паяльника Бессвинцовое заваръчно жилото за Hakko 936 FX-888D Saike 909D 852D+ поялната станция
 • Ново
Оценка на продукта:

900M 4C чист Мед съвет паяльника Бессвинцовое заваръчно жилото за Hakko 936 FX-888D Saike 909D 852D+ поялната станция

Спецификации : Тип : 900 MseriesТемпературата опсег : 200 целзиусови степени целзиусови степени 480Должина : Околу 40mmДијаметар : За 6mmПогодни за : 936 / 937 / 938 / 969 / 936 A / 8586 топол воздух пиштол 852 D железо топол воздух пиштолAnswer : ___________________________ Note : Чист бакар железо главата за бакар материјал, по било позлата, калај,магнет, но не и анти кислород способност, лесно оксидација за во слабо магнетнозаварување барања.Пакетот вклучува : 900 MТ4 C

BGN 1.58
Печатна машина, 320X 440mm на екрана на PCB на екрана SMT, среден размер
 • Ново
Оценка на продукта:

Печатна машина, 320X 440mm на екрана на PCB на екрана SMT, среден размер

SMT Екран PCB Екран Печатење Машина 320 X 440mm,Средна Големина1) Модел : Средината2) Бруто тежина : 15kg3) Спецификација : 320x440mmМожете да избор мали матрицата печатач и големи матрицата печатач во нашиот вебсајт ако ви се допаѓа.Нашите Услуги : 1.Рок на плаќање : T / T,Western Union,Paypal2.Време на испорака : Стоки во парк,откако доби плаќање3.Гаранција : Една година

BGN 288.00
Високо качество на Gordak 8586D2 в 1 ESD поялната станция SMD поялната станция с горещ въздух пистолет заваряване набор от инструменти комплект 220V EU
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на Gordak 8586D2 в 1 ESD поялната станция SMD поялната станция с горещ въздух пистолет заваряване набор от инструменти комплект 220V EU

Напон : 220 V240 V AC Топла Воздушна Пушка : Моќност : 450w Фан : Brushless топката Струење : 120 L / min(макс) Temp Контрола : 100~500'C Лемење Жешко Железо : Моќност : 60 W Излезен Напон : 24 V Отпорни : Temp Стабилност : ± 1'C Железо : ESD дизајн Грејач Материјал : Керамички грејач Temp Контрола : 200~480'C Пакет Содржина 1 x 2in1 Лемење Станица 1 x Главната Единица 1 x справи со 1 x Manua 3 X Млазницата 1 X Грејач 1x IC Extractor 1 X Полнач жица 1 x Топол Воздух Пиштол 1 x Стојат 1 x Топол воздух пиштол бојлер 10 x Железо Совети 1 x Калај жица 3 x ESD Пинцети 1 x Сунѓерот 1 x Вакуум пумпа 1 x Лемење на жица

BGN 75.18
Безплатна доставка DN 20-32mm AC 220 / 110V 600W Терморегулируемый заваръчни машини Ppr пластмасови тръби заваряване с 42 мм труборезом
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка DN 20-32mm AC 220 / 110V 600W Терморегулируемый заваръчни машини Ppr пластмасови тръби заваряване с 42 мм труборезом

започнетекрајотFFree Превозот DN 2032милиметри AC 220 / 110 V 600 W Температура Controled Ppr Заварување Машина Пластични Цевки Заварување Со 42mm Цевка МашинаПродавница оглас : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетотгаранција, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат !Детали За Производот : ЈT32 Appr цевки заварување машини се извезуваат во многу земји ширум светот.Овој производ е со прецизна контрола на температура, висока сигурност, добро безбедност и уникатен нестап пластични соголување технологија.Моќност : 600 WНапон : 220 V / 110Фреквенција : 5060 HZУпотреба : pipework, ЈП / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварување МашинаДимензии : 20mm 25мм 32милиметри 40mm 50mm 63mmТежина : 1.58 kgБоја : СиваКонтрола на температура : 0 да 260работен опсег : 20mm, 25мм, 32милиметринашата Функција : 1...

BGN 55.00 58.40
Популярни общи черни част на заваряване дебелина 3 мм, болторезный патронник 20mm, Мухъл заваряване, заваряване встык hotmelt тръбите на водопровода PPR / PE/PB
 • Ново
Оценка на продукта:

Популярни общи черни част на заваряване дебелина 3 мм, болторезный патронник 20mm, Мухъл заваряване, заваряване встык hotmelt тръбите на водопровода PPR / PE/PB

започнетекрајотПопуларната заеднички црна дебелина 3мм заварување делови, 20mm умре глава, Заварување Мувла, PPR / PE / PB водовод hotmelt задник заварувањеПродавница оглас : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетотгаранција, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!Детали : Име Големина Материјал Употреба Тежина Бренд 20mm Заварување Мувла 20mm Легура водовод hotmelt задник заварување 22g JIANHUAPROUCTS PICTUR E : За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат!За нас : Бизнис Тип : ПроизводителГлавни Производи : цевка машина,цевки заварување машина,притисок тест пумпа водоводџија алатки итн.Локација : Жеџијанг, Кина (Копно)Година Утврди : 2003 годинаГодина започнете извоз : 2006 годинаБрој На Вработени : 50 100 ЛуѓеВкупниот Годишен Обем На Продажба : САД$5 МилиониГлавните Пазари : Источна Европа, Јужна Америка, Западна Европа, Среден Исток, ОкеанијаПроизвод Сертификати : CE,CE,ПОТВРДАТА ЗА РЕГИСТРАЦИЈА,Zhuji Град Diankou Shenghai Електрони Метали Фабрика се наоѓа во Жеџијанг во Кина, е претпријатие за производство, специјализирани во гасоводот алатки, цевки, секачи, цевки заварување машини, цевката од пушката заварување машини, водоводни цевки и фитинзи, ладење алатки и други хардвер алатки со напредно производство на опрема и технологија.Нашите производи имаат успешно ја поминаа проверка на ISO9001 : 2000 систем за управување со квалитет, нашиот годишен излез капацитет е рангирана на прво место во домашната индустрија, нашите производи имаат огромен дистрибуција на пазарот повеќе од 80% од нашите производи се извезуваат во Азија, Јужна Америка, Северна Америка, Европа, Блискиот Исток, Океанија, Африка и така натаму, и се дадени високи пофалби од нашите клиенти.

BGN 2.88
Мини преносим 65 W програмируем TS100 цифров LCD електрически поялник+TS-I TS-BC2 паяльники+керамичен притежателя заваряване набор от
 • Ново
Оценка на продукта:

Мини преносим 65 W програмируем TS100 цифров LCD електрически поялник+TS-I TS-BC2 паяльники+керамичен притежателя заваряване набор от

Англиски јазик Прирачник : https : / / share.weiyun.com / 5b6baab481a9701818eef342c78712b3 руски Прирачник : https : / / share.weiyun.com / 4400dc5a8512572bc5a524891aadb2cd Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Лесноcleaning дизајн простор за заштеда на енергија...

BGN 111.98
8 мм 5/16 чай 3-ходова маркуч остър конектор въздух гориво водопровод газова тръба W310
 • Ново
Оценка на продукта:

8 мм 5/16 чай 3-ходова маркуч остър конектор въздух гориво водопровод газова тръба W310

Материјал : Метал Надворешен Дијаметар : 8mm / 5 / 16" Големина : 54x41mm(Lx W) Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 1.00 1.17
20-32mm 600W 220/110V 50/60Hz контрол на температурата пластмасова тръба ppr заваряване тръби с пакет хартия кутии джолан тръби 42 милиметра
 • Ново
Оценка на продукта:

20-32mm 600W 220/110V 50/60Hz контрол на температурата пластмасова тръба ppr заваряване тръби с пакет хартия кутии джолан тръби 42 милиметра

започнетекрајот2032милиметри 600 W 220 / 110 V 50 / 60 Hz Температура controled пластични ppr цевки, цевки за заварување машина со 42mm цевка машина хартија кутија пакетПродавница оглас : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!Ј00 CCppr цевки заварување машини се извезуваат во многу земји ширум светот.Овој производ е со прецизна контрола на температура, висока сигурност, добро безбедност и уникатен нестап пластични соголување технологија.Моќност : 800 WНапон : 220 V / 110Фрекфенција : 50 / 60 HZУпотреба : pipework,ЈП / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварување МашинаДимензии : 20мм до 32милиметриТежина : 1.35 kgБоја : СиваКонтрола на температура : 0 да 260работен опсег : 20mm, 25мм, 32милиметринашата Функција : 1...

BGN 15.00 15.36
Електрически поялник спойка дръжка станция за 907 Cada нагревателен елемент S18 Drop ship
 • Ново
Оценка на продукта:

Електрически поялник спойка дръжка станция за 907 Cada нагревателен елемент S18 Drop ship

Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.ESD заштита на чувствителни компонентиКерамички греење јадро,можете да го користите за долго времеПозлата алуминиум заварување главата, имаат подолг живот од обична заварување head High температура отпорни силикони на справи,не грижете се за раце scaldedЛепак линија квалитетни материјали, висока температура, трајни!Спецификација : Материјал : Заболување се справи со електрична железоАктуелни : ACСе Вози Тип : ЕлектричниУпотреба : ЗаварувањеСтандард Совет : 900mTБСе справи со должина : 15cm / 5.90"Лемење железо совет : 7cm / 2.75"Должина на кабелот : 91cm / 35.83"Боја : ЦрнаМодел : 907 Влезен напон : 24 VЕнергија : 50 WСовет до земјата отпор : <2ΩТемпературата rangement : 200480 °Совет до земјата потенцијал : <2m VНапомена : Ние ќе се обезбеди 1322 елемент, ве Молиме проверете го, ако тоа е компатибилна со вашиот станица или не.Тежина : 84gКоличина : 1 КОМПЈУТЕРУпотреба : 1...

BGN 6.08
Безплатна доставка температура се контролира от PPR заваръчни машини, пластмасови заваръчни машини, пластмасови заварчик, AC 220V 800W 20-63 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка температура се контролира от PPR заваръчни машини, пластмасови заваръчни машини, пластмасови заварчик, AC 220V 800W 20-63 мм

Моќност : 800 W Напон : 220 V / 110 Фреквенција : 50 HZ Употреба : PE / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварување Машина Димензии : 20мм до 63mm Тежина : 1.98 кг Боја : црна Контрола на температура : 0 280 работен опсег : 20mm, 25мм, 32милиметри 40mm 50mm 63mm нов материјал се справи со, повеќе силни, многу издржливи и повеќе убави 042 ppr режа бесплатно за васкога ќе го купите ppr заварување машина, 5 U стеги ќе ви даде како подарок .

BGN 76.00 79.84
Популярен инструмент водопроводчик DN 20-32 AC 220V / 110V 600W PPR тръба за заваряване тръби с 42 мм труборез PE заваряване на тръби, заваряване на тръби
 • Ново
Оценка на продукта:

Популярен инструмент водопроводчик DN 20-32 AC 220V / 110V 600W PPR тръба за заваряване тръби с 42 мм труборез PE заваряване на тръби, заваряване на тръби

започнетекрајотПопуларната Водоводџија Алатки DN 2032милиметри AC220 / 110 V 600 W PPR Цевка Цевка ЗаварувањеМашина Со 42mm Цевка Машина, PE цевказаварување, Заварување ЦевкаПродавница оглас : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!Детали За Производот : ЈT32 Appr цевки заварување машини се извезуваат во многу земји ширум светот.Овој производ е со прецизна контрола на температура, висока сигурност, добро безбедност и уникатен нестап пластични соголување технологија.Моќност : 600 WНапон : 220 V / 110Фрекфенција : 50 / 60 HZУпотреба : pipework, ЈП / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварување МашинаДимензии : 20mm 25мм 32милиметриТежина : 1.58 kgБоја : СиваКонтрола на температура : 0 да 260работен опсег : 20mm, 25мм, 32милиметринашата Функција : 1...

BGN 21.00 21.60
Нов Антистатични Заваряване Поялник Поялник Съвет За Пречистване, Почистване На Стоманена Тел Със Стойка Комплект Ремонтни Инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Антистатични Заваряване Поялник Поялник Съвет За Пречистване, Почистване На Стоманена Тел Със Стойка Комплект Ремонтни Инструменти

Функција : Јас т може да се заштеди енергија ,бидејќи тоа не е вода потребно , па одржување на температурата за железо за побрзо работа циклус .Таа е направена од олово слободни челик жица.Тоа чисти подобро отколку конвенционалните сунѓери и го освои'т да го оштети вашиот лемење совети .Нема неуредна сунѓери да располага со тешки нерѓосувачки челик држачот .Спецификација : Големина : 66*70mmМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : BalckПакет Inclued : 1pc Лемење Железо Совет Почиста НосителотЗа Плаќање1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.2...

BGN 7.98
1600 W нагревателен елемент за горещ въздух заварчик симистор s нагревателни елементи Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

1600 W нагревателен елемент за горещ въздух заварчик симистор s нагревателни елементи Безплатна доставка

Пакет Содржина220 V / 120 V , 1600 W греење елементиСе обрне внимание!1pc по пакување е 0,1 КИЛОГРАМИ 8 компјутери по пакување е 1 KGSКерамички грејач, се направени од различни висока температура отпорни керамички различни форми (крст, ram меморија, цилиндрични клетка, итн.) како поддршка на телото, а потоа површината се третира со изолација топлина жица ликвидација керамички површина или закопаат neri, електрични апарати и со зрачење и да се обезбеди потребната топлина.Жица е широко се користат во фен за коса и фен, машина за сушење, пластични заварување факел, жица дува машина, чевли машина, удар косафен за коса, фен, рака фен, како што се воздухот греење опрема, вклучувајќи медицински, кожа, чевли, чанти, хемиски и други индустрии.Овие керамички елементи може да се користат како резервни делови & замени,погоден за употреба на leister TRIAC S, lansite,bosite,итн, греење, жица е увоз од Европа ,квалитетот е многу добарДа relpace елемент : 1.Олабави 4 srews на главниот млазницата на заварување пиштол2.Отстрани главната млазницата3.Отстрани Изолација за цевка4.Отстранете греење на елемент без извртување5.Обратна постапка да се вклопи во новиот елементНа изолација за цевка мора секогаш да се користи со елементПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 52.00 56.80
Безплатна доставка общите черни заваръчни детайли с дебелина 3 мм, 25 мм болторез, заваръчен форма, PPR/PE/PB водопроводна тръба стопяеми стыковая заваряване
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка общите черни заваръчни детайли с дебелина 3 мм, 25 мм болторез, заваръчен форма, PPR/PE/PB водопроводна тръба стопяеми стыковая заваряване

започнетекрајотБесплатен превозот заеднички црна дебелина 3мм заварување делови, 25мм умре глава, Заварување Мувла, PPR / PE / PB водовод hotmelt задник заварувањеПродавница оглас : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетотгаранција, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!Детали : Име Големина Материјал Употреба Тежина Бренд 25мм Заварување Мувла 25mm Легура водовод hotmelt задник заварување 33g JIANHUAPROUCTS PICTUR E : За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат!За нас : Бизнис Тип : ПроизводителГлавни Производи : цевка машина,цевки заварување машина,притисок тест пумпа водоводџија алатки итн.Локација : Жеџијанг, Кина (Копно)Година Утврди : 2003 годинаГодина започнете извоз : 2006 годинаБрој На Вработени : 50 100 ЛуѓеВкупниот Годишен Обем На Продажба : САД$5 МилиониГлавните Пазари : Источна Европа, Јужна Америка, Западна Европа, Среден Исток, ОкеанијаПроизвод Сертификати : CE,CE,ПОТВРДАТА ЗА РЕГИСТРАЦИЈА,Zhuji Град Diankou Shenghai Електрони Метали Фабрика се наоѓа во Жеџијанг во Кина, е претпријатие за производство, специјализирани во гасоводот алатки, цевки, секачи, цевки заварување машини, цевката од пушката заварување машини, водоводни цевки и фитинзи, ладење алатки и други хардвер алатки со напредно производство на опрема и технологија.Нашите производи имаат успешно ја поминаа проверка на ISO9001 : 2000 систем за управување со квалитет, нашиот годишен излез капацитет е рангирана на прво место во домашната индустрија, нашите производи имаат огромен дистрибуција на пазарот повеќе од 80% од нашите производи се извезуваат во Азија, Јужна Америка, Северна Америка, Европа, Блискиот Исток, Океанија, Африка и така натаму, и се дадени високи пофалби од нашите клиенти.

BGN 7.92