• Ново
Колата переоборудует dvd-дограма / предни панела / DVD-панел престилка за 2008-2013 Suzuki jimny , 2 DIN

Колата переоборудует dvd-дограма / предни панела / DVD-панел престилка за 2008-2013 Suzuki jimny , 2 DIN

Buyers rating:
-5 % BGN 90.00
BGN 95.20

Брой продукти


УПОТРЕБА :
За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движи
не може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.
Опис :
1.Материјал : ABS
2. Круг на внатрешните граници на местото на DVD
3. Големина : 178 X100 и 172 X97.6mm
4. Повеќе од 200 модели на DVD рамка, повеќе модели и количини ве молиме љубезно истрага нас.
Пријателски потсетам :
Постојат различни внатрешните димензии на DVD рамка за сите видови на автомобили,некои имаат и двете избори, ве молиме проверете ја инсталацијата на големината на вашиот DVD плеер прво. Било indistinction, ве молиме контактирајте со продавачот прво, за да се избегне купување на погрешен рамка.
Answer : ___________________________ Note :
1.Предаден од страна на EMS ,курирската служба DHL.ЕМС превозот е пост превозот начин, треба 5-10 дена . на DHL треба 3-7 дена ,така точната следење на информации не може да се покажа дека на интернет веднаш. ве молиме љубезно се чека за производот трпеливо.
2.Цената не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати тоа со себе, ние ќе се направи пониска цена на фактурата,може да биде само или за да ги избегнете високите даноци. Ако не се согласувате, ве молиме да не купи за да се избегне проблеми
3.За неисправни објект предизвикани од страна на пратката,ние може да не покрива одговорност,како што е направена од пластика,ние се обидуваме да се спакуваат добро, но ако се силно нападнат за време на транзитот,ние не може да се обезбеди.Ако се плаши од ова,ве молиме да не купи,Кога ќе го добиете пакет,тоа е borken, ве молиме да одбие да можат.

Други функции

Името На Цвета:
Черен
Тип Елемент:
Фасция
търговска марка:
ЛОНГШИ
Година:
2003-2008
Тегло На Продукта:
1.5kg
специални характеристики:
За 2008-2013 години Suzuki jimny, 2DIN
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Широчина На Елемента:
10cm
Името На Модела:
zs-j
Дължина На Продукта:
17.8cm
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Място на произход на стоките :
Китай (Континентален)
Марка На Автомобила :
Suzuki jimny 2DIN

Най-добри сделки

Seicane Top Quality 1Din Car Radio Fascia for 2007+ RENAULT LAGUNA In-Dash Mount Kit car стерео installation CD Trim Panel
 • Ново
Оценка на продукта:

Seicane Top Quality 1Din Car Radio Fascia for 2007+ RENAULT LAGUNA In-Dash Mount Kit car стерео installation CD Trim Panel

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на 1 Din е радио за автомобил за 2007+ РЕНО ЛАГУНА.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasПогоден Возило Тип : РЕНО ЛАГУНАГодина : 2007+Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS ПластикаБоја Типот : ЦрнаОбјектот Тежина : 0.2 KgМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Fascia

BGN 21.00 26.88
Заключване на страничните врати на автомобила обтегач винт защитно покритие за Toyota Land Cruiser 200 Prado FJ150 RAV4 Corolla, Camry Highlander 2017-2019
 • Ново
Оценка на продукта:

Заключване на страничните врати на автомобила обтегач винт защитно покритие за Toyota Land Cruiser 200 Prado FJ150 RAV4 Corolla, Camry Highlander 2017-2019

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)Компатибилен Автомобили : За Toyota Land Cruiser 200 Prado FJ150 RAV4 е корола Camry Highlander 20172019Опис : Состојба : 100% Сосема нов...

BGN 4.00 4.69
QCBXYYXH оформление на автомобила 4 бр. / компл. заключване на вратата на колата защитно покритие за Mazda 2 3 5 6 CX-3 CX-5 CX-9 Axela Atenza MX-5 CX-7 авточасти
 • Ново
Оценка на продукта:

QCBXYYXH оформление на автомобила 4 бр. / компл. заключване на вратата на колата защитно покритие за Mazda 2 3 5 6 CX-3 CX-5 CX-9 Axela Atenza MX-5 CX-7 авточасти

Состојба : 100% Сосема нов Материјал Тип : пластични Inculde : 4pcs / set Fitment : Одговара За MAZDA Функција : Намалување на бучава и вибрации при затворање на вратата се Заштити вашата врата Напаѓач од ' рѓа Вбризгувањеукрасениот термопластични обезбедува супериорни сила и издржливост Лесна инсталација Забелешка : ве молиме проверете го исчистите вашиот автомобил заклучување на вратата форма пред купување...

BGN 7.00 8.00
YAOPEI 35130-ССА-J51 35130SAAJ51 висококачествен пластмасов ключ на стартера за запалване за Honda Acrua
 • Ново
Оценка на продукта:

YAOPEI 35130-ССА-J51 35130SAAJ51 висококачествен пластмасов ключ на стартера за запалване за Honda Acrua

35130ССАJ51 35130 SAAJ51 Високо Квалитетни Пластични Палење Стартер Switch За Хонда AcruaПроизводот Се ПокажеДобредојдовте во мојата продавница

BGN 19.00 21.20
YAOPEI Master Electric Power Window Switch 25401-EA003 за Nissan Frontier 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 за xterra студената
 • Ново
Оценка на продукта:

YAOPEI Master Electric Power Window Switch 25401-EA003 за Nissan Frontier 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 за xterra студената

Господар на Електрична Енергија Прозорецот за Префрлање 25401EA003 за Nissan Граница 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 за Xterra 2005 2006 2007 Состојба : 100% нови Боја : Црна Поставеност на Возило : пред лево Производителот Дел Број : 25401EA003 Осветленост Дел Број : 25401 EA003 Објект се вклучени : 1 x Моќ Прозорецот за Префрлање Компатибилен Со : Одговара за Nissan Граница Права 20052011 Одговара за Nissan Xterra 20052007Детали на сликата

BGN 28.00 35.14
За Infiniti Q50 Q50S Carbon Steering Wheel Trim Cover Q50 Q50S Carbon Fiber Cover Trim For decoration 2014 2015 2017 2018
 • Ново
Оценка на продукта:

За Infiniti Q50 Q50S Carbon Steering Wheel Trim Cover Q50 Q50S Carbon Fiber Cover Trim For decoration 2014 2015 2017 2018

Fitment : • За Infiniti Q50 Q50 S 2014 2015 2016 2017 ДОКарактеристики : Направен од висок квалитет на карбонски влакна100% Реално Карбонски Влакна100% ОЕМ FitmentСјаен Финиш & УВ ЗаштитенДодадете со двојно двострано лента , professional инсталирање на високо препорачливо .Стилот На : Јаглерод Влакна Воланот, Трим Ги ПокриеСтил Б : Карбонски Влакна Опрема Shif Knob Трим Маска

BGN 67.00 71.46
Безплатна доставка - кола преустройство на DVD-рамка, DVD-панел, тире комплект, первази, Радио рамка, аудио рамка за 2009 Toyota REIZ, 2DIN
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка - кола преустройство на DVD-рамка, DVD-панел, тире комплект, первази, Радио рамка, аудио рамка за 2009 Toyota REIZ, 2DIN

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : 1.Материјал : ABS2...

BGN 36.80
250A електрически мотокар мотокар авариен прекъсвач 12 На предпазен прекъсвач за възстановяване при прекъсване на захранването черен + червен ключ за управление
 • Ново
Оценка на продукта:

250A електрически мотокар мотокар авариен прекъсвач 12 На предпазен прекъсвач за възстановяване при прекъсване на захранването черен + червен ключ за управление

Изолација отпор : 100 MΩ Механички живот : 1 милиони пати Работа спецификации : постојан Контакт форма : еден нормално отворен Dielectric сила : 50 Hz / 60 Hz 1000 VAC 1minute

BGN 32.00 35.34
Автомобилно радио первази за 2004-2008 Mazda 3 / Axela, 1din Dash Mount Adapter Kit Trim Facia Panel заобиколен от рамката на таблото, 1 din
 • Ново
Оценка на продукта:

Автомобилно радио первази за 2004-2008 Mazda 3 / Axela, 1din Dash Mount Adapter Kit Trim Facia Panel заобиколен от рамката на таблото, 1 din

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за refitting инсталација на 1 din е радио за автомобил за 20042008 Mazda 3 / Axela.1.Материјал : ABS2...

BGN 69.92
Seicane ABS Plastic 1 Din Car radio Fascia за RENAULT SECRET Таблото CD Trim Installlation Kit Auto Стерео Interface Panel
 • Ново
Оценка на продукта:

Seicane ABS Plastic 1 Din Car radio Fascia за RENAULT SECRET Таблото CD Trim Installlation Kit Auto Стерео Interface Panel

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на 1 Din е радио за автомобил "РЕНО" за ТАЈНА.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 1 DINПогоден Возило Тип : "РЕНО" ТАЈНАСместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS ПластикаОбјектот Тежина : 0.2 KgМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Fascia

BGN 23.00 25.57
Колата LED Light SPST барабанен перекидной ключ с капачка 12V 20A управление фарове за мъгла фарове за ВКЛЮЧВАНЕ / ИЗКЛЮЧВАНЕ за авто оф-роуд състезания CSL2017
 • Ново
Оценка на продукта:

Колата LED Light SPST барабанен перекидной ключ с капачка 12V 20A управление фарове за мъгла фарове за ВКЛЮЧВАНЕ / ИЗКЛЮЧВАНЕ за авто оф-роуд състезания CSL2017

Автомобил LED Светло SPST Toggle Рокер Прекинувач Со Заштитна Маска 12 V 20 A Магла Светлина Контрола ON / OFF За Авто Теренски Трки CSL2017 Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет !Тип : LED Автомобил ПрефрлатеМатеријал : Јаглерод ВлакнаДимензии : Ширина : 1.4 cm / 0.55 инчен,Висина : 6.5 см / 2.56 инченЗавртка дупка : 12mmТекст : 12 VСтруја : 20 A 12 V DCКонтакт отпор : 50 MΩ max.Изолација отпор : 500 VDC 100 MΩ мин.Го издржат напонот : 1500 VAC / МинутаТемпературата на работа : 25ºC ~ + 85ºCЕлектрични живот : 10000 СредноФункција : 3 P ONOFFВклучете Actuation Стил : РокерШироко користење : може да се користи како прекинувач за различни дополнителна електрична опрема внатре&надвор од автомобилот...

BGN 5.26
WUPP мотоциклет гнездо за запалка адаптер 12V 4.2 A Usb изход led дисплей волтметър с фасове превключвател за включване / изключване
 • Ново
Оценка на продукта:

WUPP мотоциклет гнездо за запалка адаптер 12V 4.2 A Usb изход led дисплей волтметър с фасове превключвател за включване / изключване

Спецификација за производ име на Производ : запалка приклучок за Производ во боја : црна Материјал : ABS, антипламен отпорни на висока и ниска температура еколошки материјали Влезен напон : DC12 V Излезен напон : 12 V / 5 V Излез тековната : 4.2 Производ линија должина : 145 CM Инсталација : Тапа инсталирате USB број : 2 порт штекер не пушат : може да пушат Производ додатоци : водечки заградата X1 Цигара butts X1 Жици инструкции : црвена линија поврзете батеријата позитивни, црна линија поврзете батеријата негативни Voltmeter тест опсег : 516 VПроизводот УпотребаМоже да се даде на телефон, таблета, GPS и другите напојување; исто така, може да се користи за автомобил фрижидер, правосмукалка и други моќ да ги користат; voltmeter може да се открие батеријата напон.Производ КарактеристикиАнтипламен retardant, висока и ниска температура отпор, антикорозија, трајни, не е лесно да се промени...

BGN 27.00 37.17
Seicane най-новият 1 Din радио первази за 2009 RENAULT FLUENCE Stereo Auto Interface Panel Dash Mount Kit адаптер довършителни панела
 • Ново
Оценка на продукта:

Seicane най-новият 1 Din радио первази за 2009 RENAULT FLUENCE Stereo Auto Interface Panel Dash Mount Kit адаптер довършителни панела

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани за инсталација на 1 Din за 2009 година, "РЕНО" FLUENCE е радио за автомобил.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 1 DINПогоден Возило Тип : "РЕНО" FLUENCEГодина : 2009Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS, ПластичниБоја Типот : ЦрнаМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Fascia

BGN 73.00 79.68
LARBLL нов преден ляв десен скоба подлакътник регулиране на седалката за Peugeot 307 подлакътник на седалката пластмасови крепежни Picasso Triumph 408
 • Ново
Оценка на продукта:

LARBLL нов преден ляв десен скоба подлакътник регулиране на седалката за Peugeot 307 подлакътник на седалката пластмасови крепежни Picasso Triumph 408

HARBLL Нова Пред Лево Десно Потпирач Заградата седиштето на вредноста за Peugeot 307 Седиште Потпирач за Пластични Планината Picasso Триумф 40 8

BGN 10.00 11.18
Seicane 1DIN Car Radio Fascia for 2002-2007 Atenza Mazda 6 Car Mounted Стерео Таблото Surrounded Panel Installation Face Plate
 • Ново
Оценка на продукта:

Seicane 1DIN Car Radio Fascia for 2002-2007 Atenza Mazda 6 Car Mounted Стерео Таблото Surrounded Panel Installation Face Plate

Еден DIN е Радио за Автомобил Fascia за 20022007 Mazda 6 Atenza Автомобил Монтирани Стерео Табла Опкружен Панел Инсталација Лице ПлочаОпис : Оваа fascia е специјално дизајниран за refitting инсталација на една din е радио за автомобил за 20022007 Mazda 6 / Atenza.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDin Тип : 1 DINПогоден Возило Тип : Mazda 6 / AtenzaГодина : 2002,2003,2004,2005,2006,2007Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS, ПластичниБоја Тип : СиваМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Fascia

BGN 44.00 47.98
Seicane Superior Quality 2 Din Car Radio Fascia за 2008-2011 HONDA CRV Radio Frame Audio Cover Fitting Frame Car Preferred kit
 • Ново
Оценка на продукта:

Seicane Superior Quality 2 Din Car Radio Fascia за 2008-2011 HONDA CRV Radio Frame Audio Cover Fitting Frame Car Preferred kit

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2008 2009 2010 2011 ХОНДА CRV.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 2 DINПогоден Возило Тип : ХОНДА CRVГодина : 2008 2009 2010 2011Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS, Пластика и МеталБоја Типот : Црнавнатрешниот мерки : 173*98 / 178*100 / 178*102mmОбјектот Тежина : 0.2 kgМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Стерео Panel

BGN 24.00 30.08