• Ново
Безплатна доставка - автомобили переоборудовка dvd-кадър / dvd панел/аудиокадра за американската previa sinna, 2 din

Безплатна доставка - автомобили переоборудовка dvd-кадър / dvd панел/аудиокадра за американската previa sinna, 2 din

Buyers rating:
BGN 108.00

Брой продукти


УПОТРЕБА :
За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движи
не може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.
Опис :
1.Материјал : ABS
2. Круг на внатрешните граници на местото на DVD
3. Внатрешна големина : 178*102 MM или 173*98 MM
4.Повеќе од 200 модели на DVD рамка, повеќе модели и количини ве молиме љубезно истрага нас.
Пријателски потсетам :
Постојат различни внатрешните димензии на DVD рамка за сите видови на автомобили,некои имаат и двете избори, ве молиме проверете ја инсталацијата на големината на вашиот DVD плеер прво. Било indistinction, ве молиме контактирајте со продавачот прво, за да се избегне купување на погрешен рамка.
Answer : ___________________________ Note :
Ако не се согласуваат со трансакцијата условите, ве молиме да не купуваме
1.Freeshipment прилагодување е сите предаден, од Хонгконг Воздух парцела регистрирани или Кина поштенски воздух парцела . Ако сакате urgengtly,ве молиме контактирајте со нас да плаќаат повеќе превозот цена да се испрати со ЕМС или DHL, но ние не препорачуваме DHL или UPS-от,како големина е премногу голема.
2.Цената не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати тоа со себе, ние ќе се направи пониска цена на фактурата,може да биде само или за да ги избегнете високите даноци. Ако не се согласувате, ве молиме да не купи за да се избегне проблеми
3.За неисправни објект предизвикани од страна на пратката,ние може да не покрива одговорност,како што е направена од пластика,ние се обидуваме да се спакуваат добро, но ако се силно нападнат за време на транзитот,ние не може да се обезбеди.

Други функции

Името На Цвета:
Черен
Тип Елемент:
Фасция
Името На Модела:
Американската previa sinna, 2 din
Тегло На Продукта:
1kg
търговска марка:
ЛОНГШИ
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Място на произход на стоките :
Китай (Континентален)
Кола:
Американската previa sinna

Най-добри сделки

Безплатна доставка - кола преустройство на DVD-рамка, DVD-панел, тире комплект, первази, Радио рамка, аудио рамка за 2009 Toyota REIZ, 2DIN
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка - кола преустройство на DVD-рамка, DVD-панел, тире комплект, первази, Радио рамка, аудио рамка за 2009 Toyota REIZ, 2DIN

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : 1.Материјал : ABS2...

BGN 36.80
Seicane 1DIN Car Radio Fascia for 2002-2007 Atenza Mazda 6 Car Mounted Стерео Таблото Surrounded Panel Installation Face Plate
 • Ново
Оценка на продукта:

Seicane 1DIN Car Radio Fascia for 2002-2007 Atenza Mazda 6 Car Mounted Стерео Таблото Surrounded Panel Installation Face Plate

Еден DIN е Радио за Автомобил Fascia за 20022007 Mazda 6 Atenza Автомобил Монтирани Стерео Табла Опкружен Панел Инсталација Лице ПлочаОпис : Оваа fascia е специјално дизајниран за refitting инсталација на една din е радио за автомобил за 20022007 Mazda 6 / Atenza.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDin Тип : 1 DINПогоден Возило Тип : Mazda 6 / AtenzaГодина : 2002,2003,2004,2005,2006,2007Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS, ПластичниБоја Тип : СиваМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Fascia

BGN 44.00 47.98
Seicane ABS Plastic 1 Din Car radio Fascia за RENAULT SECRET Таблото CD Trim Installlation Kit Auto Стерео Interface Panel
 • Ново
Оценка на продукта:

Seicane ABS Plastic 1 Din Car radio Fascia за RENAULT SECRET Таблото CD Trim Installlation Kit Auto Стерео Interface Panel

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на 1 Din е радио за автомобил "РЕНО" за ТАЈНА.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 1 DINПогоден Возило Тип : "РЕНО" ТАЈНАСместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS ПластикаОбјектот Тежина : 0.2 KgМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Fascia

BGN 23.00 25.57
Безплатна доставка 6 степенна ръчна дръжка на скоростния дръжка на скоростния за BMW 1 3 5 6 серия E30 E32 E34 E36 E38 E39 E46 E63 E90 E91 E92 X1 X3 X5
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 6 степенна ръчна дръжка на скоростния дръжка на скоростния за BMW 1 3 5 6 серия E30 E32 E34 E36 E38 E39 E46 E63 E90 E91 E92 X1 X3 X5

Бесплатен Превозот 6 брзини мануелен Стап Опрема Shift Knob За BMW 1 3 5 6 Серија E30 E32 Е34 E36 E38 E39 E46 E63 E90 E91 E92 X1 X3 Х5Замена Црн Автомобил 6 Брзина Опрема Shift Knob За BMW E46 E90 E91 E92 X1 X3 Х5Спецификација : 100% сосема нов!!!Главната Боја : Црна и ХромМатеријал : ПластикаДолжина : околу 9,5 смСандак Големина : околу 10cm(L) x 6cm(W) x 5.2 cm(H)Планината дупка со дијаметар : околу 1.5 cmКарактеристики : Сосема нов!!! Трајни. Неоштетени, неискористени. 6 брзина на менувањето.Fitment : За BMW 1 SERIES E81, E82, E87За BMW СЕРИЈА 3 E46, E90, E91, E92За BMW 5 СЕРИЈАТА E60, E61За BMW 6 СЕРИЈА E63За BMW X1 E84За BMW X3 E83За БМВ Х5 E53Answer : ___________________________ Note : 1...

BGN 22.00 24.45
TUKE OEM 3B0 867 175 преминете прозорец на рамка на врата копчето покритие за VW Jetta Golf MK4 Passat B5 1998-2004 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

TUKE OEM 3B0 867 175 преминете прозорец на рамка на врата копчето покритие за VW Jetta Golf MK4 Passat B5 1998-2004 Безплатна доставка

Fitment : За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 19982004 За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta / Голф Mk4 4врати Модел 19982004 се Справи со Трим Дел Број : 3 B0 867 175

BGN 8.00 9.60
За Infiniti Q50 Q50S Carbon Steering Wheel Trim Cover Q50 Q50S Carbon Fiber Cover Trim For decoration 2014 2015 2017 2018
 • Ново
Оценка на продукта:

За Infiniti Q50 Q50S Carbon Steering Wheel Trim Cover Q50 Q50S Carbon Fiber Cover Trim For decoration 2014 2015 2017 2018

Fitment : • За Infiniti Q50 Q50 S 2014 2015 2016 2017 ДОКарактеристики : Направен од висок квалитет на карбонски влакна100% Реално Карбонски Влакна100% ОЕМ FitmentСјаен Финиш & УВ ЗаштитенДодадете со двојно двострано лента , professional инсталирање на високо препорачливо .Стилот На : Јаглерод Влакна Воланот, Трим Ги ПокриеСтил Б : Карбонски Влакна Опрема Shif Knob Трим Маска

BGN 67.00 71.46
YAOPEI Master Electric Power Window Switch 25401-EA003 за Nissan Frontier 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 за xterra студената
 • Ново
Оценка на продукта:

YAOPEI Master Electric Power Window Switch 25401-EA003 за Nissan Frontier 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 за xterra студената

Господар на Електрична Енергија Прозорецот за Префрлање 25401EA003 за Nissan Граница 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 за Xterra 2005 2006 2007 Состојба : 100% нови Боја : Црна Поставеност на Возило : пред лево Производителот Дел Број : 25401EA003 Осветленост Дел Број : 25401 EA003 Објект се вклучени : 1 x Моќ Прозорецот за Префрлање Компатибилен Со : Одговара за Nissan Граница Права 20052011 Одговара за Nissan Xterra 20052007Детали на сликата

BGN 28.00 35.14
Seicane Superior Quality 2 Din Car Radio Fascia за 2008-2011 HONDA CRV Radio Frame Audio Cover Fitting Frame Car Preferred kit
 • Ново
Оценка на продукта:

Seicane Superior Quality 2 Din Car Radio Fascia за 2008-2011 HONDA CRV Radio Frame Audio Cover Fitting Frame Car Preferred kit

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2008 2009 2010 2011 ХОНДА CRV.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 2 DINПогоден Возило Тип : ХОНДА CRVГодина : 2008 2009 2010 2011Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS, Пластика и МеталБоја Типот : Црнавнатрешниот мерки : 173*98 / 178*100 / 178*102mmОбјектот Тежина : 0.2 kgМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Стерео Panel

BGN 24.00 30.08
Seicane Ница Silver Grey Double Din Car Radio Frame Комплект за Honda Civic 2001-2005 RHD Стерео Interface CD Trim In-Dash Mount Kit
 • Ново
Оценка на продукта:

Seicane Ница Silver Grey Double Din Car Radio Frame Комплект за Honda Civic 2001-2005 RHD Стерео Interface CD Trim In-Dash Mount Kit

Убаво Сребро Сива Двојно Din е Радио за Автомобил Рамка за Полнење за 2001 2002 2003 2004 2005 Хонда Граѓански RHD Стерео Интерфејс за CD Украси Во Цртичка Монтирање на КомплетОпис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2001 2002 2003 2004 2005 Хонда Граѓански (RHD).Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 2 DINПогоден Возило Тип : за Хонда Граѓански (RHD)Година : 2001 2002 2003 2004 2005Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : Издржлива ПластикаБоја Тип : Сребро СиваОбјектот Големина на : 173*98 / 178*100 / 178*102mmМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Стерео Panel

BGN 29.00 32.10
IZTOSS 12V Car Engine Start Push Button Ignition Switch Starter Kit Blue LED Switchs
 • Ново
Оценка на продукта:

IZTOSS 12V Car Engine Start Push Button Ignition Switch Starter Kit Blue LED Switchs

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Материјал : пластични+алуминиумскиDC : 12 VЛесен за Инсталација и Лесен ОперацијаДимензии : Надворешниот Дијаметар за прстен за 3,7 см (Кол) / 1.46 инчен (Диа)Интер Дијаметар за дупка 3.0 см (Кол) / 1.18 инчен (Диа)Со иста големина како за стандардни запалка приклучок за СлотОвој универзален мотор стартер преклопник овозможува инсталација на секое возило...

BGN 17.00 22.19
3 x един бутон за включване стеклоподъемника за VW Bora, Jetta Golf MK4 Passat B5 3B0959855B
 • Ново
Оценка на продукта:

3 x един бутон за включване стеклоподъемника за VW Bora, Jetta Golf MK4 Passat B5 3B0959855B

Ве молиме потврдете го вашиот стар switch КРСТОТ РЕФЕРЕНТЕН БРОЈ е иста како нашата, пред да го достави овој ред!!! Што ќе заштедите вашите пари и време...

BGN 10.00 15.87
Гореща Доставка Резба М10х1. 5 Алуминиева Дръжка На Скоростния Дръжка На Скоростния За Honda 5 6-Степенна Дръжка За Смяна На Предавките Дръжки Кутия Многоцветен / Черен
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща Доставка Резба М10х1. 5 Алуминиева Дръжка На Скоростния Дръжка На Скоростния За Honda 5 6-Степенна Дръжка За Смяна На Предавките Дръжки Кутия Многоцветен / Черен

Топла Превозот M10x1.5 Алуминиумски Опрема Knob Опрема Shift Knob За Хонда 5 6 Брзина Shift Knob Опрема Копчиња Multicolor / Црна Опис : 100% Сосема Нова Боја : Multicolor / Црна Материјал : Алуминиум Објект Големина : 85mm x 29mm Fitment : За 9200 ХОНДА ГРАЃАНСКА За 9397 ХОНДА DEL SOL За 0009 ХОНДА S2000 За 9402 ХОНДА СПОГОДБА За 9401 АКУРА ИНТЕГРАПакетот вклучува : 1 x Рачен Менувач Стап Shifter 5 6 Брзина Shift Knob

BGN 13.00 14.38
Заключване на страничните врати на автомобила обтегач винт защитно покритие за Toyota Land Cruiser 200 Prado FJ150 RAV4 Corolla, Camry Highlander 2017-2019
 • Ново
Оценка на продукта:

Заключване на страничните врати на автомобила обтегач винт защитно покритие за Toyota Land Cruiser 200 Prado FJ150 RAV4 Corolla, Camry Highlander 2017-2019

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)Компатибилен Автомобили : За Toyota Land Cruiser 200 Prado FJ150 RAV4 е корола Camry Highlander 20172019Опис : Состојба : 100% Сосема нов...

BGN 4.00 4.69
Seicane зашеметяващ дизайн, 2 Din Car Radio Fascia за 2010 Mitsubishi Pajero Sport Triton Trim монтажен комплект с DVD плейър рамка
 • Ново
Оценка на продукта:

Seicane зашеметяващ дизайн, 2 Din Car Radio Fascia за 2010 Mitsubishi Pajero Sport Triton Trim монтажен комплект с DVD плейър рамка

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2010 Мицубиши Pajero Sport / Тритон.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 2 DINПогоден Возило Тип : Мицубиши Pajero Sport / ТритонГодина : 2010Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS, ПластичниБоја Типот : Црнавнатрешниот мерки : 173*98 / 178*100 / 178*102mmМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Fascia

BGN 87.00 95.97
за BMW предната лява врата на замъка задвижваща механизъм ел. брави мотор затвори E60 E65 E82 E83 E89 E90 E92 x3 x5 x6, z4 1 3 5 6 7
 • Ново
Оценка на продукта:

за BMW предната лява врата на замъка задвижваща механизъм ел. брави мотор затвори E60 E65 E82 E83 E89 E90 E92 x3 x5 x6, z4 1 3 5 6 7

само lhd се вози Дел број : 51 21 7 202 143 ПРЕД ЛЕВО fitment Осветленост Дел Броеви : 51217202143, 51217167071, 51217154621, 51217167065, 51217154619, 51217036167, 51217059967, 51217202149, 51217167077 за E60 E65 E82 E83 E89 E90 E92 за BMW Вратата Latch Заклучување Систем, Пред Лево 51217059967 1, 3, 5, 6, 7, X, Z Серијата Опис : Вратата Latch Заклучување Систем, Пред Лево 51217059967 1, 3, 5, 6, 7, X, Z Серија која...

BGN 78.00 81.60
SuitableDAEWOO NUBIRA LACETTI Buick excelle преминете стеклоподъемника колата на предната лява врата на ключа стеклоподъемника NUM96552814
 • Ново
Оценка на продукта:

SuitableDAEWOO NUBIRA LACETTI Buick excelle преминете стеклоподъемника колата на предната лява врата на ключа стеклоподъемника NUM96552814

Пред купување ве Молиме ако сигурни применливи за вашиот автомобилмоделиПочитувани купувачот здраво : Ако имате било какви Предлози за нашите производи цената и квалитетот, проблеми со тебе за прв пат да ни кажете одепошта, по примаат на емаил, ние внимателно ќе ги разгледа вашиот предлог, и јас ќе ви даде одговор immediately...

BGN 33.42
Оформление на автомобила специален модифициран централен подлакътник кутия за съхранение на жабката коритото на притежателя на телефона калъф за Jaguar XJL XE F XF-PACE
 • Ново
Оценка на продукта:

Оформление на автомобила специален модифициран централен подлакътник кутия за съхранение на жабката коритото на притежателя на телефона калъф за Jaguar XJL XE F XF-PACE

Спецификации : 1.Детали за производот : Компатибилен : Одговара за Jaguar XJL XE XF FТЕМПО Pls се Провери вашиот автомобил потпирач за складирање кутија Стил Внимателно пред Купување на Состојба : Врвен квалитет и 100% Сосема Нов(Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) *Трета страна производ,не се оригинални! Боја : црна, Пакет : Со Мало Кутија Материјал : Високо квалитетен ABS Пластика Пакет вклучуваат : 1pcs Складирање Ракавица Кутија 2.Инсталација Настава : Лесно да се Инсталира, Користи Постоечките Дупки, Без Дупчење Потребно.3.Функција : 1) Материјал : Високо квалитетна ABS Пластика...

BGN 21.00 22.38
Автомобилно радио первази за 2004-2008 Mazda 3 / Axela, 1din Dash Mount Adapter Kit Trim Facia Panel заобиколен от рамката на таблото, 1 din
 • Ново
Оценка на продукта:

Автомобилно радио первази за 2004-2008 Mazda 3 / Axela, 1din Dash Mount Adapter Kit Trim Facia Panel заобиколен от рамката на таблото, 1 din

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за refitting инсталација на 1 din е радио за автомобил за 20042008 Mazda 3 / Axela.1.Материјал : ABS2...

BGN 69.92
WUPP мотоциклет гнездо за запалка адаптер 12V 4.2 A Usb изход led дисплей волтметър с фасове превключвател за включване / изключване
 • Ново
Оценка на продукта:

WUPP мотоциклет гнездо за запалка адаптер 12V 4.2 A Usb изход led дисплей волтметър с фасове превключвател за включване / изключване

Спецификација за производ име на Производ : запалка приклучок за Производ во боја : црна Материјал : ABS, антипламен отпорни на висока и ниска температура еколошки материјали Влезен напон : DC12 V Излезен напон : 12 V / 5 V Излез тековната : 4.2 Производ линија должина : 145 CM Инсталација : Тапа инсталирате USB број : 2 порт штекер не пушат : може да пушат Производ додатоци : водечки заградата X1 Цигара butts X1 Жици инструкции : црвена линија поврзете батеријата позитивни, црна линија поврзете батеријата негативни Voltmeter тест опсег : 516 VПроизводот УпотребаМоже да се даде на телефон, таблета, GPS и другите напојување; исто така, може да се користи за автомобил фрижидер, правосмукалка и други моќ да ги користат; voltmeter може да се открие батеријата напон.Производ КарактеристикиАнтипламен retardant, висока и ниска температура отпор, антикорозија, трајни, не е лесно да се промени...

BGN 27.00 37.17
Seicane Top Quality 1Din Car Radio Fascia for 2007+ RENAULT LAGUNA In-Dash Mount Kit car стерео installation CD Trim Panel
 • Ново
Оценка на продукта:

Seicane Top Quality 1Din Car Radio Fascia for 2007+ RENAULT LAGUNA In-Dash Mount Kit car стерео installation CD Trim Panel

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на 1 Din е радио за автомобил за 2007+ РЕНО ЛАГУНА.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasПогоден Возило Тип : РЕНО ЛАГУНАГодина : 2007+Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS ПластикаБоја Типот : ЦрнаОбјектот Тежина : 0.2 KgМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Fascia

BGN 21.00 26.88
250A електрически мотокар мотокар авариен прекъсвач 12 На предпазен прекъсвач за възстановяване при прекъсване на захранването черен + червен ключ за управление
 • Ново
Оценка на продукта:

250A електрически мотокар мотокар авариен прекъсвач 12 На предпазен прекъсвач за възстановяване при прекъсване на захранването черен + червен ключ за управление

Изолација отпор : 100 MΩ Механички живот : 1 милиони пати Работа спецификации : постојан Контакт форма : еден нормално отворен Dielectric сила : 50 Hz / 60 Hz 1000 VAC 1minute

BGN 32.00 35.34
Seicane Double Din Car Radio Fascia за 2001-2008 PEUGEOT 307 Plate Frame DVD Panel Dash Kit стерео интерфейс радиоустановка
 • Ново
Оценка на продукта:

Seicane Double Din Car Radio Fascia за 2001-2008 PEUGEOT 307 Plate Frame DVD Panel Dash Kit стерео интерфейс радиоустановка

Seicane Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 PEUGEOT 307 Плоча Рамка DVD Панел Цртичка Комплет Стерео Интерфејс Радио ИнсталацијаОпис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 PEUGEOT 307.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 2 DINПогоден Тип на Возило : PEUGEOT 307Година : 2001,2002,2003,2004,20052006,2007,2008Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS, ПластичниБоја Типот : ЦрнаОбјектот Големина : 173*98mmОбјектот Тежина : 0.2 kgМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Стерео Panel

BGN 12.00 15.68
Автоаксесоари за Honda Civic 9 Gen 9TH 2011-2014 алуминий за автоматична педала на газта спирачки педал стикери с логото на
 • Ново
Оценка на продукта:

Автоаксесоари за Honda Civic 9 Gen 9TH 2011-2014 алуминий за автоматична педала на газта спирачки педал стикери с логото на

Fitment : За Хонда Граѓански 20112014 НА автоматски менувач Левата Рака се Вози на логото=граѓански Вклучуваат : 4 ПАРЧИЊА : Педалот за гас Педалата+Сопирачките на Возилото+подложка за нозе на Возилото+ Завртки Материјал : Алуминиум Легура+Гума Завршувањето на : Дупчење Потребни1...

BGN 33.00 38.40
Seicane най-новият 1 Din радио первази за 2009 RENAULT FLUENCE Stereo Auto Interface Panel Dash Mount Kit адаптер довършителни панела
 • Ново
Оценка на продукта:

Seicane най-новият 1 Din радио первази за 2009 RENAULT FLUENCE Stereo Auto Interface Panel Dash Mount Kit адаптер довършителни панела

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани за инсталација на 1 Din за 2009 година, "РЕНО" FLUENCE е радио за автомобил.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 1 DINПогоден Возило Тип : "РЕНО" FLUENCEГодина : 2009Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS, ПластичниБоја Типот : ЦрнаМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Fascia

BGN 73.00 79.68
DWCX Drive Side Power Window Switch 96FG14529BC подходящ за Ford Fiesta и Fusion Transit Tourneo 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 +
 • Ново
Оценка на продукта:

DWCX Drive Side Power Window Switch 96FG14529BC подходящ за Ford Fiesta и Fusion Transit Tourneo 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 +

Вози Страна Моќ Прозорецот за Префрлање одговара за Ford Fiesta Фузија КА Пума Транзит 96 FG14529 BC Состојба : 100% нови Боја : Црна Замена на Возило : возачот страна на Производителот Дел Број : 96 FG14529ЗК Осветленост Дел Број : 96 FG14529ЗК Друг Дел Број : 96 FG14529 BC Објект се вклучени : 1 x Window Switch Компатибилен Со : одговара за Ford Fiesta / Fusion 19952012одговара за Ford KA 19962008одговара за Ford Улица КА 20032005одговара за Ford Пума 19972001одговара за Ford Transit MK7 2006+одговара за Ford Transit Connect 2002+одговара за Ford Tourneo Connect 2002+Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И ВистинскиФункција : 1) Материјал : Пластични + Метал2) Според фабричките спецификации3) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.4) Лесен за инсталација5) Стабилни карактеристики, висока сигурност

BGN 11.00 12.78
Колата преустройство на DVD рамка, DVD панел, тире комплект, первази, Радио рамка, аудио рамка за 96 LEXUS 300,2 DIN
 • Ново
Оценка на продукта:

Колата преустройство на DVD рамка, DVD панел, тире комплект, первази, Радио рамка, аудио рамка за 96 LEXUS 300,2 DIN

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : 1.Материјал : ABS2...

BGN 28.00
Seicane Profesional 2 Din Car Radio Fascia за 2008, Lexus ES350 с DVD плейър, стерео плоча рамка панел на арматурното табло, тапицерия комплекти
 • Ново
Оценка на продукта:

Seicane Profesional 2 Din Car Radio Fascia за 2008, Lexus ES350 с DVD плейър, стерео плоча рамка панел на арматурното табло, тапицерия комплекти

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил, за 2008 година, LexES350.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 2 DINПогоден Возило Тип : LexES350Година : 2008Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS, ПластичниБоја Тип : Сивавнатрешниот мерки : 173*108 / 178*102 / 178*102mmОбјектот Тежина : 0.5 кгМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Стерео Panel

BGN 74.00 81.28
YAOPEI 35130-ССА-J51 35130SAAJ51 висококачествен пластмасов ключ на стартера за запалване за Honda Acrua
 • Ново
Оценка на продукта:

YAOPEI 35130-ССА-J51 35130SAAJ51 висококачествен пластмасов ключ на стартера за запалване за Honda Acrua

35130ССАJ51 35130 SAAJ51 Високо Квалитетни Пластични Палење Стартер Switch За Хонда AcruaПроизводот Се ПокажеДобредојдовте во мојата продавница

BGN 19.00 21.20