• Ново
2017 baby girl winter coat fashion girls розовата дантела pocket яке детски палта за момичета дрехи

2017 baby girl winter coat fashion girls розовата дантела pocket яке детски палта за момичета дрехи

Buyers rating:
BGN 25.44

Брой продукти


Фабриката на големо&Мало
бренд за квалитет и најдобра цена,одлична услуга
голема цел од голем попуст и бесплатна испраќаат преку експрес брод,pls контакт за детали!
Големина 7-9-11-13-15
одговара девојки раст на 90-125 CM,2-7age

Други функции

Дете американски размер:
18М, 24М, 5Т, 6Т, 7Т, 3T, 4Т
търговска марка:
УОБУОКИД
Стил:
Ежедневни обувки
Материал:
Изкуствена Кожа
Тип Тъкани:
Камвольная
Пол:
Унисекс
Дължина ръкав(см):
Пълен
Дължината На Дрехата:
Редовен
Яка:
Отложной яка
Номер На Модела:
560298653433
Вид На Модела:
Твърд
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Връхни Дрехи И Палта
Вид Връхни Дрехи:
Якета
Цвят:
както е показано на фигура
Сезон:
есен зима
подходящ за възраст:
бебетата и децата Енга
Основните съставки тъкан:
Памук
Произход:
Китай

Най-добри сделки

LZH 2018 пролет есен момчетата Яке за момичета яке деца слънчоглед бродерия дъждобран палто детска ветровка дрехи за момичета
 • Ново
Оценка на продукта:

LZH 2018 пролет есен момчетата Яке за момичета яке деца слънчоглед бродерия дъждобран палто детска ветровка дрехи за момичета

Момчињата Мантил Грб Прекрасна Polka Точка Печатени Грб Јакна За Девојка Сончоглед Applique Јакна 2017 Нови Деца Пролет Облека На ДецатаИнформации за производот Име на Производ : Бебе Момче Девојка Мантил Грб Деца Цртан филм Маскирани Јакна Грб Облека на Децата Производ Број : C201 Производ Материјал : Памук + Полиестер+ Најлон Боја : Сина Големина : 90100110120130Карактеристики на производот : Симпатична polka точка, сончоглед вез , маскирани ,долг ракав, snap fastener затворање, водоотпорни ткаенини Должина Краток Умерено Долго Дебелина Тенка Умерена Tthick Мека Тешко Умерена Мека за Перење Начин не кајгана, посебно за перење, висат да се исуши Топло Прашува ве Молиме погледнете го следново детални големина, изберете бебето право големинаВе молиме однесуваат на големината на табелата за да се избере соодветна големина Стил Грб Големина Должина Градите Ракав Предложените возраст Мерење 90=2 T 38 70 30 2 години 100=3 T 40 72 32 3 година стара 110=4 T 42 74 34 4 години 120=5 T 44 76 36 5 години 130=6 T 46 78 38 6 години 1...

BGN 11.00 14.50
Червеният Дракон Деца Палто На Китайския Пролетен Фестивал Костюми Момче Якета, Дрехи Облекло Детски Ватирани Връхни Дрехи Бебешки Дрехи Момчета
 • Ново
Оценка на продукта:

Червеният Дракон Деца Палто На Китайския Пролетен Фестивал Костюми Момче Якета, Дрехи Облекло Детски Ватирани Връхни Дрехи Бебешки Дрехи Момчета

Hooyi Црвен Змеј Деца Грб Кинески Пролетниот Фестивал Костими Морнарица Момче Јакни Облека Тимови Деца Outerwear Quilted Бебе Момчиња Облека Среќна Нова ГодинаГолемина : 4 6 8 10 12 14Ве молиме проверете ја оваа големина на табела за да избере најдобро е погодна за вашите децаНие и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.Можете да Изберете дизајн и големина која u сакате ...

BGN 44.00 46.40
2018 нова зимни дрехи за малките момичета от изкуствена кожа Флисовое палто Pageant топло яке Коледа Snowsuit 1-8 години бебешко яке с качулка на горно облекло
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 нова зимни дрехи за малките момичета от изкуствена кожа Флисовое палто Pageant топло яке Коледа Snowsuit 1-8 години бебешко яке с качулка на горно облекло

Боја : розова боја,црна,бежГолемина : 2 T3 T4 T6810Бидејќи на различни мерни методи, грешка 12 смГолемина На Запис ГолеминаДолжинаГрадите Shuder Должина На РакавПогоден Висина 2 T 90 42cm 59cm 27cm 7080СМ 3 T 100 45см 61 CM 29cm 8090 CM4 T 11048cm63 CM 30cm90100 CM6 12052cm67 CM 34cm100110 CM 8 130 55cm 69 CM 37cm 110120 CM 10 140 57cm 73 CM 40cm 120130 CMПријателски Потсетување : 1 : 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен; 2 : Бидејќи мерење метод е различна, може да има отстапување на 1 3 CM за предметите; 3 : на компјутерски екран во боја може да биде малку поинаков од вистинската боја, во зависност од вашиот монитор; 4 : Различни серии, патент ЛОГОТО и жените можат да бидат различни, како добар квалитет, ве молиме остатокот увери купување...

BGN 27.00 36.64
Децата изкуствена кожа пролетно яке, детски якета за момичета кожени палта Детски връхни облекла-кожени момчета брандираната яке ветровка 2Т-10Т
 • Ново
Оценка на продукта:

Децата изкуствена кожа пролетно яке, детски якета за момичета кожени палта Детски връхни облекла-кожени момчета брандираната яке ветровка 2Т-10Т

Добредојдовте на нашата продавницаДеца СТП Кожа Пролет Јакна Деца Јакни Девојки Кожа Палто Деца Outerwear Кожа Момчиња Бренд Јакна Windbreaker 2 T10 TИме на производ : СТП јакни за девојки и момчињаПол : Девојки,МомчињаГолемина на возраст : 2 T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 TГолемина на висина : 90100110120130140Боја : Розова,ЦрнаМатеријал : СТПСтил : Мода,Удобно,УбавиОдговара : Одговара точно на големина,заземаат својата нормална големинаВе молиме љубезно се однесуваат подолу за да изберете соодветна големина.(Единица : cm)Големина Биста Должина На Ракав Висина 2 / 3 60 40 34 90 3 / 4 66 44 37 100 4 / 5 68 45 39 110 5 / 6 70 46 40 120 7 / 8 72 48 42 130 9 / 10 74 52 46 140Answer : ___________________________ Note : 1...

BGN 45.00 47.84
Детски момичета бродерия цветни дънкови якета, палта мода Детски връхни облекла палта есен-зима дизайн на бебета и децата от деним яке
 • Ново
Оценка на продукта:

Детски момичета бродерия цветни дънкови якета, палта мода Детски връхни облекла палта есен-зима дизайн на бебета и децата от деним яке

Бебе Девојки везови Флорални Тексас Јакни Палта Мода Деца Outwear Грб Есен Зима Дизајн Деца Деца Тексас Јакнабоја : како на слики прикажаниголемина : 9month7tвозраст : 9 Month7 годинитрговија на големо : секоја боја 8 големини(8pcs) по многу ГОЛЕМИНА РЕФЕРЕНЦА (ЕДИНИЦА СМ)Бидејќи на различни мерка mothod, нормално е да се 13cm отстапување.Како и секое дете висина и тежина се различни, ве молиме изберете вистинската големина според погоре мерка(единица cm), или контактирајте ја нашата служба за корисници,ви Благодариме!Девојки јакна,Деца Каубој Јакна,децата outwear,девојки фармерки грб,Жан Грб девојка

BGN 31.00 36.48
Нови зимни якета за малки момчета и момичета мода сгущает зимна костюм Детски връхни облекла топло палто облекло с качулка Детски дрехи XL185
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови зимни якета за малки момчета и момичета мода сгущает зимна костюм Детски връхни облекла топло палто облекло с качулка Детски дрехи XL185

Етикета Големина 70 : должина : 33cm биста : 62cm рамо : 27cm ракав : 30cm погоден за 5970cm heigth бебе НАС големина : 0.5 Т1 TЕтикета Големина 80 : должина : 35cm биста : 67cm рамо : 28cm ракав : 32cm погоден за 7080см heigth бебе НАС големина : 1 T2 TЕтикета Големина 90 : должина : 37cm биста : 70cm рамо : 29cm ракав : 34cm погодна на 8090cm heigth бебе НАС големина : 2 T3 TЕтикета Големина 100 : должина : 40cm биста : 72cm рамо : 30cm ракав : 36cm погоден за 90100cm heigth бебе НАС големина : 3 T4 T1,ве Молиме овозможи 13cm (0.4"1.2") разликите поради прирачник за мерење.2,Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор.

BGN 31.00 47.89
Детски есенно-зимни палта на горно облекло за плетене на вълнени Принцеса момиче жилетка детски якета Baby Boy жилетка Beikinyuans
 • Ново
Оценка на продукта:

Детски есенно-зимни палта на горно облекло за плетене на вълнени Принцеса момиче жилетка детски якета Baby Boy жилетка Beikinyuans

Бебе есен / Зима Outerwear Палта Плетење Волнени Принцезата Девојки Вест Деца Јакни Бебе Момче Waistcoat BeikinyuansГолемина 80, length34 , bust28, се препорачува возраст 1yearГолемина 90 , length36, bust30, се препорачува возраст 2yearГолемина 100, length38, bust32 , се препорачува возраст 3yearГолемина 110 , length40, bust34, се препорачува возраст 4yearГолемина 120, length42 , bust36, се препорачува возраст 5yearГолемина 130 , length44, bust38, recomm што завршува на возраст 6year

BGN 18.00 22.26
70-120 см 2018 пролетно яке момчета, момичета, Детски връхни облекла скъпа кола ветровка палто мода печат на платното за Детски дрехи
 • Ново
Оценка на продукта:

70-120 см 2018 пролетно яке момчета, момичета, Детски връхни облекла скъпа кола ветровка палто мода печат на платното за Детски дрехи

Hello Kitty Грб Бебе Грб Јакни Младата Јакни За Девојки Грб Зима Новороденче Грб Shawl Зимски Јакни Јакни Топло Outerwear Сомот Outerwear Зима Целокупната За ДецаБебе Девојки Облека Поставува Девојки Облека Поставува Девојки Облека Облека Долг Ракав Облека Бебе Девојка Облека Бебе Облека Есен Грб Панталони Малиот Грб Новороденото Се ПоставуваОпис : Боја : како на сликатадеца грбГОЛЕМИНА ЛИСТАголемина Должина Биста Ракав Висина (cm)12 M 37 33 30 7080см деца24 M 41 35 34 за 8090cm деца3 T 45 37 37 за 90100cm деца4 T 48 39 40 100110cm деца5 T 50 41 42 за 110120cm деца70120cm 2017 Пролет Јакна Момчиња Девојчиња Деца Outerwear Симпатична Автомобил Windbreaker Палта Мода Печати Платно Бебе Облека на Децата

BGN 18.00 22.83
LeJin Baby Girl Clothing момчета момичета жилетка с качулка блузи, жилетки, връхни дрехи яке есен от жаккардового памук
 • Ново
Оценка на продукта:

LeJin Baby Girl Clothing момчета момичета жилетка с качулка блузи, жилетки, връхни дрехи яке есен от жаккардового памук

Корпоративниот ПрофилHuiyang Тат Kwong Плетење Производство Фабриката, во која беше порано Тат Kwong Silkscreen Фабрика основана во Хонгконг во 1970 година...

BGN 17.60
Dollplus Зима Момичета Меховое Палто Елегантен Бебе Момиче Изкуствена Кожа Якета И Палта Дебела Топло Яке Деца Бутик За Дрехи
 • Ново
Оценка на продукта:

Dollplus Зима Момичета Меховое Палто Елегантен Бебе Момиче Изкуствена Кожа Якета И Палта Дебела Топло Яке Деца Бутик За Дрехи

Големина на Етикетата Големина на Тело, Должина на Градите*2 Ракав Рамо Укажуваат на тоа Висина 24 M 90 41 34 34 30 8895 3 T 100 42 36 36 32 96104 4 T 110 43 37 38 33 105110 5 T 120 44 38 40 34 110120 6 T 130 46 39 42 35 120130 7 / 8 T 140 48 40 44 36 130140 9 / 10 T 150 50 41 46 37 140150 Забелешка : ве Молиме овозможи 23cm се разликува поради прирачник за мерење,благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)

BGN 48.00 87.17
дете новородено дете палто на сладки цветя печатни руно детски палта есен-зима сладък качулка бебе дъждобран двустранен деца сака
 • Ново
Оценка на продукта:

дете новородено дете палто на сладки цветя печатни руно детски палта есен-зима сладък качулка бебе дъждобран двустранен деца сака

јакни за девојки @ јакна девојка @ деца јакни за девојки @ деца јакни @ деца кожна јакна @ пролет јакна девојки деца2016 Дете Новороденче Грб Симпатична Цвет Печатени Руно Бебе Грб Есен Зима Симпатична Маскирани Бебе Наметка Двестрана Деца Outwearбојата пинк небо сина, темно сина бебе девојки јакни и капутГолемина 4 M2 T детска облекаПоради осветлување ефект,се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект...

BGN 18.00 27.46
Големи Момичета Тренчи Двубортные Якета За Момичета, Детски Връхни Дрехи Есен Деца Коледни Костюми 4 6 8 10 12 14 Години
 • Ново
Оценка на продукта:

Големи Момичета Тренчи Двубортные Якета За Момичета, Детски Връхни Дрехи Есен Деца Коледни Костюми 4 6 8 10 12 14 Години

Големи Девојки Ровот Палта Двојно Гради Јакни За Девојки Деца Outerwear Есен Деца Божиќ Customes 4 6 8 10 12 14 Години Пролет, Есен Девојки Outerwear Polka Точка Деца Маскирани Палта За Девојчиња Палта Бренд 2016 Деца Блузи Девојки Windcheaters Девојки Overcoats Пакет : Едно Парче Outerwear За ДевојкиМатеријал : Полиестер Памук, Јакни И Палта За ДевојкиБоја : Слика Боја Windbreaker За Девојки НосииПол : Девојки Ровот Девојки ОблекаВозраст : 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 годиниСезона : Пролет, Есен Девојки Outerwear Детска ОблекаПревозот : Бесплатен Превозот за Повеќето ЗемјиAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 29.00 36.78
2018 Сладко Бебе Момичета Дрехи Момичета Faux Fur Vest детски жилетки, якета зимни топло яке Детски връхни облекла Baby Fur Vest 2-8T
 • Ново
Оценка на продукта:

2018 Сладко Бебе Момичета Дрехи Момичета Faux Fur Vest детски жилетки, якета зимни топло яке Детски връхни облекла Baby Fur Vest 2-8T

девојки облека поставува @ девојчиња тренерки @ девојки лето поставува @ детска облека@ детска облека девојки @ девојка облека девојки летна облека @ девојка облека поставите @ девојки летна облека @ девојки облека поставува @ деца девојка облека @ деца тренерки2017 Симпатична Бебе Девојки Облека Девојки Faux Крзно Вест Деца Waistcoat Зимски Јакни Топла Јакна Деца Outwear Бебе Крзно Вест 28 TБоја : беж кафеава боја бебе девојка облекасезона : есен зима бебе девојки вествозраст : 28 T девојки outwear / девојки јакни и капутВрз основа на различни мерни методи ќе имаат 23 cm грешка, ви благодариме за вашето разбирањеПоради осветлување ефект,се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект...

BGN 29.00 37.07
Зимно дебело кожено яке за момчета, детски кожено яке, усъвършенстван палто от изкуствена кожа PU, за довършителни работи подходящ е за дрехи стил (3-12 години)
 • Ново
Оценка на продукта:

Зимно дебело кожено яке за момчета, детски кожено яке, усъвършенстван палто от изкуствена кожа PU, за довършителни работи подходящ е за дрехи стил (3-12 години)

1.Бидејќи детето раст е во согласност, ве молиме следете ги вистинската големина за да се купи,ви благодарам.2.Ако дете е со прекумерна тежина или underweight,треба да изберете помала големина или поголема големина.3.Големината само за референца.13cm грешка е нормално, ве молиме имајте во предвид.1cm = 0.39 воАко нарачате повеќе од 2 парчиња на облека,убав Подарок ќе дојде заедно со вашата нарачка...

BGN 47.00 58.80
IMSHIE Child изкуствена кожа жилетка момичета жилетка Детски дрехи зимата топла жилетка бебешко яке без ръкави, връхни дрехи
 • Ново
Оценка на продукта:

IMSHIE Child изкуствена кожа жилетка момичета жилетка Детски дрехи зимата топла жилетка бебешко яке без ръкави, връхни дрехи

Детето Вештачко Крзно Вест Девојки Waistcoat Деца' Облека Зима И Топло Waistcoat Деца Јакна Без Ракави Outerwear ОблекаПараметри : 1...

BGN 22.86
Детски Дрехи Новата Пролет Есен Връхни Дрехи, Палто Момчета Момичета Спортни Якета Водонепроницаемое Ветрозащитное Палто За 5-14 Т Детско Топло Палто
 • Ново
Оценка на продукта:

Детски Дрехи Новата Пролет Есен Връхни Дрехи, Палто Момчета Момичета Спортни Якета Водонепроницаемое Ветрозащитное Палто За 5-14 Т Детско Топло Палто

Име на производДецата Облека Нова Пролет Есен Outwear Грб Момчиња Девојчиња Спортски ЈакниВодоотпорен Windproof Палто За 514 Години Дете Топол КапутМатеријал : Ацетат,Памук,МикрофиберБоја : Сина и Зелена бојаГолемина : 130 / 140 / 150 / 160 / 170Погоден за возраст : 314 годиниПогоден за Сезона : Пролет,ЕсенФункција : 1.На текстил моделирање на модата2.Ткаенини е удобен3.Моделот исклучителен дизајн4.Убаво заврши за шиењеДете употребаголеминаЕтикетатаголеминаПредлагам Висина(cm)Крпа Должина(cm)Должина На Ракав(cm)1 / 2 Chest(cm)РамоШирок(cm)56130110120544340387814012013057454240910150130140604744421112160140150634946441314170150160665148461.1 инчен=2.54 см,Прирачник за мерење, 12 см грешкаПотсетник2.Иста возраст со разлика,па ви предлагам да изберете големина според бебе висина.Ако бебето е чаби,изберете поголем големина молам.Оваа големина на табелата,како референца само,не може да се врати како причина ,ви благодарам.Производи покаже со детали како што е подолуКупувачот ЧитањеЗа производотСите производи големина прирачник за мерење,ќе се има 13cm грешка можеби.И сите слики се материјал објект снимање ,бидејќи осветлување или камера во боја ќе бидат имаш мала грешка.Примачот заВе молиме внесете информациите подолу кога ќе одлучите да се купи : Полно име, детали адреса,куќен број,мобилен број и правилниот пост код,кои ќе се обезбеди можете да доби парцела.За превозотЌе биде превозот пратката во рок од 7 работни денови по вашата исплата.И парцела превозот од eпакет и Кина се регистрирани воздух пост ќе бидат потрошени 1560 дена.

BGN 26.00 39.55
Baby Момичета и Момчета Winter Cotton Vest Fashion Brand Solid Children ' s Clothing Дребно Top Zipper жилетки, връхни дрехи Облекла на дребно
 • Ново
Оценка на продукта:

Baby Момичета и Момчета Winter Cotton Vest Fashion Brand Solid Children ' s Clothing Дребно Top Zipper жилетки, връхни дрехи Облекла на дребно

Добредојдовте на нашата продавницаБебе Девојки и Момчиња Зима Памук Вест Моден Бренд Солидна Децата Облека Мало Врвот Патент Елеци Outerwear Облека МалоИме на производ : Бебе девојка момчиња вест за зимаПол : Девојки,МомчињаГолемина на возраст : 2 T3 T4 T5 T6 T7 TГолемина на висина : 90100110120130Боја : Жолта,Црна,ЗеленаМатеријал : ПамукСтил : Мода,Удобно,УбавиОдговара : Одговара точно на големина,заземаат својата нормална големинаВе молиме љубезно се однесуваат подолу за да изберете соодветна големина.(Единица : cm)Големина Должина Биста Возраст Висина 90 40 76 23 T 90100 100 43 78 34 T 100110 110 45 80 45 T 110120 120 47 84 56 T 120130 130 50 88 67 T 130140Answer : ___________________________ Note : 1...

BGN 29.00 31.84