• Ново
2017 горещи продажба нов дизайн, много здрави врати от масивна дървесина клас боя, вътрешни дървени врати, входни врати ID1606038

2017 горещи продажба нов дизайн, много здрави врати от масивна дървесина клас боя, вътрешни дървени врати, входни врати ID1606038

Buyers rating:
BGN 1440.00

Брой продукти


1.цената се базира на Солидна Тајланд Дабови дрвени внатрешни врати,не вклучувајќи ја и рамката,lock & линии.
2.времето за испорака е 15-30days., па не плаќаат за тоа на .
3.Ако ви треба еден целосен сет, вклучувајќи и повеќе од 20 сетови,pls контактирајте со нас за да добиете најдобра понуда.
4.За цел еден контејнер цел,ние ќе го организира превозот по море во вашиот најблизок морско пристаниште(не од врата до врата).Обичај царинење бесплатно,даноци,внатрешен транспорт такса не е вклучена.
спецификација на производи - -airsto врати
1.c ommodity : цврсто дрво внатрешни работи врата за соба,дневна соба,кујна вратата и така натаму
2.стандардна големина : 2000*900(mm),вратата дебелина е 45mm и дебелината на ѕидот е
3.боја : исто како слика
4.отварање на вратата на ветер : според клиентите.
5.soid дрво : Тајланд дрво.факултативна орев, даб,ружино дрво,sapele,црвена цреша,златен свила тиково ,црвена даб,кас се повлече,тиково
6.завршувањето на : сликарство
во airsto вратата ние може да ви понуди-airsto врати 1. Дрвена врата за внатрешни работи & надворешноста, со висок квалитет 2. Звук-бесплатен, правец-доказ, топлина зачувување. 2. Добар изглед, различни бои на располагање. 3. Цврсто дрво материјал, со врвен квалитет и многу издржливи 4. Различни дизајни се достапни 5. Класичен стил,sharke стил и рамни панел 6. Силни и издржливи пакување на производи - -airst0 врати 1.Пакување со leatheriod прво да се преправам гребнатини потоа дрво рамка 2.Вратата лист : големина : 2058mm*900mm/ Вклучувајќи ја и големината на рамката : 2100mm*900mmmm 3. 40ft СЕДИШТЕТО Сад : 400pcs 40ft Сад : 370pcs,20ft сад : 180pcs (само за референца) како да го нарачате врати- - airst0 врати 1.За вратите се секогаш прилагодено производи, ние ќе го цитирам како вашата големина,ве молиме ги споделите со нас големината на вратата,дебелина на ѕид и кои цврсто дрво.

Други функции

Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Комплект
Начин На Аутопсия:
Странично Дупка
Открит Плувен Стил:
люлка
Материал На Вратата:
Масивна Дървесина
Номер На Модела:
ID1606038
Тип:
Входни Врати
Surface Покритие:
ЗАВЪРШЕНИ
Основен Материал:
Масивна Дървесина
Позиция:
Интериор
is_customized:
Yes
Материал:
Солиден дъб Тайланд с закалено стъкло

Най-добри сделки

подгонянный модерен ламиниран кухненски шкаф цвят на зърно с изключителен дизайн и качество MOQ 1 комплект & потягивание море
 • Ново
Оценка на продукта:

подгонянный модерен ламиниран кухненски шкаф цвят на зърно с изключителен дизайн и качество MOQ 1 комплект & потягивание море

Прилагодени на Современите Ламинирано Дрво Жито Боја на Кујната Кабинет со Одличен Дизајн и Квалитет е MOQ 1 set & Превозот по МореБрзо Пребарување : 1) За кујната кабинет, сите димензии и дизајн и боја може да се прилагоди...

BGN 2320.00
Dooya страничен монтаж за монтиране на стена за електронното автоматично Curatin Писта Pole, однопутный скоба за Dooya корниз прозорец прът
 • Ново
Оценка на продукта:

Dooya страничен монтаж за монтиране на стена за електронното автоматично Curatin Писта Pole, однопутный скоба за Dooya корниз прозорец прът

метарDooya Страна Монтажа Заградата за Електронски Автоматски Curatin Песна Пол, Една Песна Заградата за Dooya Завеса Железнички Прозорец РодАко интерес Dooya Двојно Песна страна заграда,можете да го нарачате преку овој линк :

BGN 19.00 26.22
модерен шейкър-стил от масивна дървесина кухненски шкаф с отличен дизайн и качество за доставка на море
 • Ново
Оценка на продукта:

модерен шейкър-стил от масивна дървесина кухненски шкаф с отличен дизайн и качество за доставка на море

Моден Shakerстил Цврсто Дрво Кујната Кабинет со Одличен Дизајн и Квалитет е MOQ 1 set & Превозот по МореБрзо Пребарување : 1) За кујната кабинет, сите димензии и дизајн и боја може да се прилагоди...

BGN 6368.00
чугунен съдове кухненски съдове, производител в Китай безплатна доставка набор за приготвяне на храна, тиган, тенджера и тиган за пържене и супа гърне кухня
 • Ново
Оценка на продукта:

чугунен съдове кухненски съдове, производител в Китай безплатна доставка набор за приготвяне на храна, тиган, тенджера и тиган за пържене и супа гърне кухня

Јас f сакате да повеќе попуст,pls ја посетите нашата онлајн продавница како што е подолу.Вебсајт е : www(dot) ehbuildmart(точка)комВе молиме да ни испратите Email ( продажба #onestophome.com, користете @ наместо # ) ако ви требаат повеќе информации.Eee Домување Co., Ltd...

BGN 955.20
2017 New Dooya KT320E 45W Electric Curtain Motor Intelligent Home WIFI Control 220V/50Hz IOS Android без дистанционно управление
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 New Dooya KT320E 45W Electric Curtain Motor Intelligent Home WIFI Control 220V/50Hz IOS Android без дистанционно управление

метар2017 Нови Dooya KT320 E 45 W Електрични Завеса Моторни Интелигентни Дома WIFI Контрола на напон 220 V / 50 Hz IOS Android без Далечински КонтролерТопло Информации1...

BGN 85.00 106.00
Голямото търсене на быстровозводимое промишленото многоетажно стоманен сграда за апартамент
 • Ново
Оценка на продукта:

Голямото търсене на быстровозводимое промишленото многоетажно стоманен сграда за апартамент

Високата Побарувачка На Готови Индустриски катна Челик Зграда За СтанНие се : Кина е на Врвот Одделение Производител на Челик Структура на ПроизводствоАниво за Професионален Проект Дизајн на Челична конструкцијаНационалната Одделение 1 Специјалност Изведувачот за Челична конструкцијаСтои директор на Кина Изградба и Метал Структура АсоцијацијаЧлен на Кина Челик Структура на Друштвото и Шангај Метал Структура индустриска АсоцијацијаЗаменикпретседателот на Жеџијанг Челик Структура индустриска АсоцијацијаОД ДИЗАЈНОТ, ПРОИЗВОДСТВОТО НА СЕКОЈ ЧЛЕН ДА ИНСТАЛАЦИЈА НА СЕКОЈ ЧЕКОР, СИТЕ НИЕ СЕ СЛЕДИ ТОЧНОСТА И СОВРШЕНСТВО.ГЛАВНАТА ЧЕЛИЧНА КОНСТРУКЦИЈАСРЕДНО ЧЕЛИЧНА КОНСТРУКЦИЈАПОКРИВОТ & ЅИД СИСТЕМИ, И ДРУГИ ДОДАТОЦИЛИНИИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НАНашата група претстави од странство светска класа на професионални линии за производство на челик структура, има најмногу напреден автоматски Hзрак производни линии, цевки решетка, кутија зрак линии за производство, ЦПУ хидраулични удирање посечење C и Z типови на линии за производство на челик, вол & покривот панели, метал сендвич панел линија за производство, итн., може да ги заврши сите видови на светлина челик, тешки челик, висок пораст мултипросторна структура челик производи за обработка на задачи со висок квалитет и ефикасно.ПАКУВАЊЕ & ВЧИТУВАЊЕНие ги поседува уникатни повеќето професионални и најдобри пакување во Кина во моментов КАДРИРАЊЕ ПАКЕТ , кој совршено го штити структурни челик членови од било влијание оштетување за време на транспортот...

BGN 1920.00
Китайската фабрика доставя търговски разходка във фризера студена и фризера с плъзгаща се врата за пресни зеленчуци
 • Ново
Оценка на продукта:

Китайската фабрика доставя търговски разходка във фризера студена и фризера с плъзгаща се врата за пресни зеленчуци

Кинеската Фабрика Снабдување Комерцијални Прошетка во Замрзнувач Ладно И Замрзнувач Соба Со Лизгачки Вратата За Свеж ЗеленчукПРОИЗВОД Полиуретан ПанелиНашите полиуретан панели (заклучени или отклучени тип) се инјектира со полиуретан 40±2 кг / м3 помеѓу полиестер, обложен две поцинкуван челик листови кои имаат 0.3~0.8 mm дебелина за избор...

BGN 40.00
Търговско индустриална сандвич панели PU сандвич панели за охлаждане на хладилника
 • Ново
Оценка на продукта:

Търговско индустриална сандвич панели PU сандвич панели за охлаждане на хладилника

Комерцијални индустриски СТП сендвич панели за фрижидер чилерПРОИЗВОД Полиуретан ПанелиНашите полиуретан панели (заклучени или отклучени тип) се инјектира со полиуретан 40±2 кг / м3 помеѓу полиестер, обложен две поцинкуван челик листови кои имаат 0.3~0.8 mm дебелина за избор...

BGN 40.00
Изготвяне На Конструктивна Стомана Промишлени Метални Сгради За Складова Дограма
 • Ново
Оценка на продукта:

Изготвяне На Конструктивна Стомана Промишлени Метални Сгради За Складова Дограма

Структурниот Челик Изработка Индустриски Градбите Со Челик За Магацин РамкаНие се : Кина е на Врвот Одделение Производител на Челик Структура на ПроизводствоАниво за Професионален Проект Дизајн на Челична конструкцијаНационалната Одделение 1 Специјалност Изведувачот за Челична конструкцијаСтои директор на Кина Изградба и Метал Структура АсоцијацијаЧлен на Кина Челик Структура на Друштвото и Шангај Метал Структура индустриска АсоцијацијаЗаменикпретседателот на Жеџијанг Челик Структура индустриска АсоцијацијаОД ДИЗАЈНОТ, ПРОИЗВОДСТВОТО НА СЕКОЈ ЧЛЕН ДА ИНСТАЛАЦИЈА НА СЕКОЈ ЧЕКОР, СИТЕ НИЕ СЕ СЛЕДИ ТОЧНОСТА И СОВРШЕНСТВО.ГЛАВНАТА ЧЕЛИЧНА КОНСТРУКЦИЈАСРЕДНО ЧЕЛИЧНА КОНСТРУКЦИЈАПОКРИВОТ & ЅИД СИСТЕМИ, И ДРУГИ ДОДАТОЦИЛИНИИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НАНашата група претстави од странство светска класа на професионални линии за производство на челик структура, има најмногу напреден автоматски Hзрак производни линии, цевки решетка, кутија зрак линии за производство, ЦПУ хидраулични удирање посечење C и Z типови на линии за производство на челик, вол & покривот панели, метал сендвич панел линија за производство, итн., може да ги заврши сите видови на светлина челик, тешки челик, висок пораст мултипросторна структура челик производи за обработка на задачи со висок квалитет и ефикасно.ПАКУВАЊЕ & ВЧИТУВАЊЕНие ги поседува уникатни повеќето професионални и најдобри пакување во Кина во моментов КАДРИРАЊЕ ПАКЕТ , кој совршено го штити структурни челик членови од било влијание оштетување за време на транспортот...

BGN 1600.00
2017 горещи продажба нов дизайн, много здрави врати от масивна дървесина клас боя, вътрешни дървени врати, входни врати ID1606040
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 горещи продажба нов дизайн, много здрави врати от масивна дървесина клас боя, вътрешни дървени врати, входни врати ID1606040

1.цената се базира на Солидна Тајланд Дабови дрвени внатрешни врати,не вклучувајќи ја и рамката,lock & линии.2.времето за испорака е 1530days., па не плаќаат за тоа на aliexpress.3.Ако ви треба еден целосен сет, вклучувајќи и повеќе од 20 сетови,pls контактирајте со нас за да добиете најдобра понуда.4.За цел еден контејнер цел,ние ќе го организира превозот по море во вашиот најблизок морско пристаниште(не од врата до врата).Обичај царинење бесплатно,даноци,внатрешен транспорт такса не е вклучена.спецификација на производи airsto врати1.c ommodity : цврсто дрво внатрешни работи врата за соба,дневна соба,кујна вратата и така натаму2.стандардна големина : 2000*900(mm),вратата дебелина е 45mm и дебелината на ѕидот е3.боја : исто како слика4.отварање на вратата на ветер : според клиентите.5.soid дрво : Тајланд дрво.факултативна орев, даб,ружино дрво,sapele,црвена цреша,златен свила тиково ,црвена даб,кас се повлече,тиково6.завршувањето на : сликарствово airsto вратата ние може да ви понудиairsto врати 1...

BGN 2880.00
2017 гореща разпродажба е много издръжлив шейкър стил квадратни профили масивна дървена врата дървени межкомнатная вратата гардероб врати ID1606006
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 гореща разпродажба е много издръжлив шейкър стил квадратни профили масивна дървена врата дървени межкомнатная вратата гардероб врати ID1606006

1.цената се базира на Солидна Тајланд Дабови дрвени внатрешни врати,не вклучувајќи рамка,lock & линии2.времето за испорака е 1530days., па не плаќаат за тоа на aliexpress.2.Ако ви треба еден целосен сет, вклучувајќи и повеќе од 20 сетови,pls контактирајте со нас за да добиете најдобра понуда.3.За цел еден контејнер цел,ние ќе го организира превозот по море во вашиот најблизок морско пристаниште(не од врата до врата).Обичај clearence бесплатно,даноци,внатрешен транспорт такса сопствена купувачот,ние не сноси нив.спецификација на производи airsto врати1...

BGN 560.00
2017 hot sale highly durable shaker square style use solid wood door paint grade wood interior door closet doors ID1606009
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 hot sale highly durable shaker square style use solid wood door paint grade wood interior door closet doors ID1606009

1.цената се базира на Солидна Тајланд Дабови дрвени внатрешни врати,не вклучувајќи ја и рамката за заклучување & линии.2.времето за испорака е 1530days., па не плаќаат за тоа на aliexpress.3.Ако ви треба еден целосен сет, вклучувајќи и повеќе од 20 сетови,pls контактирајте со нас за да добиете најдобра понуда.4.За цел еден контејнер цел,ние ќе го организира превозот по море во вашиот најблизок морско пристаниште(не од врата до врата).Обичај clearence бесплатно,даноци,внатрешен транспорт такса сопствена купувачот,ние не сноси нив.спецификација на производи airsto врати1...

BGN 576.00
2 бр. / компл. T316 комплект от неръждаема стомана рычажный устройството за обтягане комплект за 3/16 кабелни парапет праговете на вратите
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр. / компл. T316 комплект от неръждаема стомана рычажный устройството за обтягане комплект за 3/16 кабелни парапет праговете на вратите

2 парчиња / set T316 Нерѓосувачки Челик Палубата за да се Префрлате Tensioner Сет За 3 / 16 Кабел Оградата Вратата Sills Опис : Боја : СребренаМатеријал : T316 Нерѓосувачки ЧеликTurnbuckle Tensioner : Целосно Затворен Вкупна Должина : 71 / 2"Дек Toggle Крајот Фитинг : Вкупна Должина : 3"За Кабел Големина : 3 / 16"Должина Помеѓу Центарот на Дупки во Центарот на Дупка на Монтажа Плоча : 33mmКарактеристики и Придобивки : ● Лесна Инсталација.● Морски Одделение 316 од не ' Рѓосувачки Челик Голем Отпор и да се држи против корозија.● Нерѓосувачки е погодна за отворен или затворен и има одличен сјај и сјај за тоа.● Овие T316 нерѓосувачки челик кабел оградата хардвер се совршени за планирање на вашиот сопствен кабел оградата на проектот, добра за внатрешна или надворешна употреба.● За anchoring 1 кабел за да се кандидира во метал, дрво, пластика или композитни мислења.Напомена : 1...

BGN 9.00 11.33
Сглобяеми Промишлени Метални Сгради За Инфраструктура, Селскостопанска И Земеделска Строителство
 • Ново
Оценка на продукта:

Сглобяеми Промишлени Метални Сгради За Инфраструктура, Селскостопанска И Земеделска Строителство

Готови Индустриски Градбите Со Челик За Земјоделски И Фарма Градење На ИнфраструктураНие се : Кина е на Врвот Одделение Производител на Челик Структура на ПроизводствоАниво за Професионален Проект Дизајн на Челична конструкцијаНационалната Одделение 1 Специјалност Изведувачот за Челична конструкцијаСтои директор на Кина Изградба и Метал Структура АсоцијацијаЧлен на Кина Челик Структура на Друштвото и Шангај Метал Структура индустриска АсоцијацијаЗаменикпретседателот на Жеџијанг Челик Структура индустриска АсоцијацијаОД ДИЗАЈНОТ, ПРОИЗВОДСТВОТО НА СЕКОЈ ЧЛЕН ДА ИНСТАЛАЦИЈА НА СЕКОЈ ЧЕКОР, СИТЕ НИЕ СЕ СЛЕДИ ТОЧНОСТА И СОВРШЕНСТВО.ГЛАВНАТА ЧЕЛИЧНА КОНСТРУКЦИЈАСРЕДНО ЧЕЛИЧНА КОНСТРУКЦИЈАПОКРИВОТ & ЅИД СИСТЕМИ, И ДРУГИ ДОДАТОЦИЛИНИИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НАНашата група претстави од странство светска класа на професионални линии за производство на челик структура, има најмногу напреден автоматски Hзрак производни линии, цевки решетка, кутија зрак линии за производство, ЦПУ хидраулични удирање посечење C и Z типови на линии за производство на челик, вол & покривот панели, метал сендвич панел линија за производство, итн., може да ги заврши сите видови на светлина челик, тешки челик, висок пораст мултипросторна структура челик производи за обработка на задачи со висок квалитет и ефикасно.ПАКУВАЊЕ & ВЧИТУВАЊЕНие ги поседува уникатни повеќето професионални и најдобри пакување во Кина во моментов КАДРИРАЊЕ ПАКЕТ , кој совршено го штити структурни челик членови од било влијание оштетување за време на транспортот...

BGN 1600.00
Полиуретанова сандвич-панел, замразени хладилна камера за супермаркет
 • Ново
Оценка на продукта:

Полиуретанова сандвич-панел, замразени хладилна камера за супермаркет

Полиуретански сендвич панел замрзната ладна соба за супермаркетПРОИЗВОД Полиуретан ПанелиНашите полиуретан панели (заклучени или отклучени тип) се инјектира со полиуретан 40±2 кг / м3 помеѓу полиестер, обложен две поцинкуван челик листови кои имаат 0.3~0.8 mm дебелина за избор...

BGN 40.00
Китайският Производител Напълно Паяк Фитинг Бескаркасная Стъклена Система Навесная Стена От Неръждаема Стомана Перка Паяк
 • Ново
Оценка на продукта:

Китайският Производител Напълно Паяк Фитинг Бескаркасная Стъклена Система Навесная Стена От Неръждаема Стомана Перка Паяк

Кинески Производител Целосно Spider Фитинг Frameless Стакло Систем Завеса Ѕид Од Не ' Рѓосувачки Челик Перка SpiderКратки Детали : 1...

BGN 480.00
Китайската фабрика доставя изолационен материал полиуретанова изолирано панел, сандвич-панел ПУ за хладилна камера и фризера
 • Ново
Оценка на продукта:

Китайската фабрика доставя изолационен материал полиуретанова изолирано панел, сандвич-панел ПУ за хладилна камера и фризера

Кинеската Фабрика Снабдување Изолација Материјал Полиуретан Изолирани Панел, СТП Сендвич Панел За Настинка Собата И да Одиме во ЗамрзнувачПРОИЗВОД Полиуретан ПанелиНашите полиуретан панели (заклучени или отклучени тип) се инјектира со полиуретан 40±2 кг / м3 помеѓу полиестер, обложен две поцинкуван челик листови кои имаат 0.3~0.8 mm дебелина за избор...

BGN 40.00
модерен шейкър-стил от масивна дървесина кухненски шкаф с отличен дизайн и качество за доставка на море
 • Ново
Оценка на продукта:

модерен шейкър-стил от масивна дървесина кухненски шкаф с отличен дизайн и качество за доставка на море

Моден Shakerстил Цврсто Дрво Кујната Кабинет со Одличен Дизајн и Квалитет е MOQ 1 set & Превозот по МореБрзо Пребарување : 1) За кујната кабинет, сите димензии и дизајн и боја може да се прилагоди...

BGN 6368.00
2017 нов стил трехпанельные квадратни профили е много здрава масивна дървена врата клас боя вътрешна дървена врата входни врати ID1606028
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нов стил трехпанельные квадратни профили е много здрава масивна дървена врата клас боя вътрешна дървена врата входни врати ID1606028

1.цената се базира на Солидна Тајланд Дабови дрвени внатрешни врати,не вклучувајќи ја и рамката,lock & линии.2.времето за испорака е 1530days., па не плаќаат за тоа на aliexpress.3.Ако ви треба еден целосен сет, вклучувајќи и повеќе од 20 сетови,pls контактирајте со нас за да добиете најдобра понуда.4.За цел еден контејнер цел,ние ќе го организира превозот по море во вашиот најблизок морско пристаниште(не од врата до врата).Обичај царинење бесплатно,даноци,внатрешен транспорт такса не е вклучена.спецификација на производи airsto врати1.c ommodity : цврсто дрво внатрешни работи врата за соба,дневна соба,кујна вратата и така натаму2.стандардна големина : 2000*900(mm),вратата дебелина е 45mm и дебелината на ѕидот е3.боја : исто како слика4.отварање на вратата на ветер : според клиентите.5.soid дрво : Тајланд дрво.факултативна орев, даб,ружино дрво,sapele,црвена цреша,златен свила тиково ,црвена даб,кас се повлече,тиково6.завршувањето на : сликарствово airsto вратата ние може да ви понудиairsto врати 1...

BGN 672.00
Сглобяеми високи жилищни сгради от конструктивна стомана, построени на китайската строителна компания
 • Ново
Оценка на продукта:

Сглобяеми високи жилищни сгради от конструктивна стомана, построени на китайската строителна компания

Структурниот челик префабрикувани висок пораст стан блокови изградени од Кинеска градежна компанијаНие се : Кина е на Врвот Одделение Производител на Челик Структура на ПроизводствоАниво за Професионален Проект Дизајн на Челична конструкцијаНационалната Одделение 1 Специјалност Изведувачот за Челична конструкцијаСтои директор на Кина Изградба и Метал Структура АсоцијацијаЧлен на Кина Челик Структура на Друштвото и Шангај Метал Структура индустриска АсоцијацијаЗаменикпретседателот на Жеџијанг Челик Структура индустриска АсоцијацијаОД ДИЗАЈНОТ, ПРОИЗВОДСТВОТО НА СЕКОЈ ЧЛЕН ДА ИНСТАЛАЦИЈА НА СЕКОЈ ЧЕКОР, СИТЕ НИЕ СЕ СЛЕДИ ТОЧНОСТА И СОВРШЕНСТВО.ГЛАВНАТА ЧЕЛИЧНА КОНСТРУКЦИЈАСРЕДНО ЧЕЛИЧНА КОНСТРУКЦИЈАПОКРИВОТ & ЅИД СИСТЕМИ, И ДРУГИ ДОДАТОЦИЛИНИИ ЗА ПРОИЗВОДСТВО НАНашата група претстави од странство светска класа на професионални линии за производство на челик структура, има најмногу напреден автоматски Hзрак производни линии, цевки решетка, кутија зрак линии за производство, ЦПУ хидраулични удирање посечење C и Z типови на линии за производство на челик, вол & покривот панели, метал сендвич панел линија за производство, итн., може да ги заврши сите видови на светлина челик, тешки челик, висок пораст мултипросторна структура челик производи за обработка на задачи со висок квалитет и ефикасно.ПАКУВАЊЕ & ВЧИТУВАЊЕНие ги поседува уникатни повеќето професионални и најдобри пакување во Кина во моментов КАДРИРАЊЕ ПАКЕТ , кој совршено го штити структурни челик членови од било влијание оштетување за време на транспортот...

BGN 1920.00
Конструкционный материал студена стая, използвана панел студена стая и панел сандвича Пу за хладилни инсталации и замораживателя, за да запази свежия
 • Ново
Оценка на продукта:

Конструкционный материал студена стая, използвана панел студена стая и панел сандвича Пу за хладилни инсталации и замораживателя, за да запази свежия

Ладна соба градежен материјал , што се користи ладна соба панел и Стп сендвич панел за ладно чување и замрзнувачот за да се задржи свежаПРОИЗВОД Полиуретан ПанелиНашите полиуретан панели (заклучени или отклучени тип) се инјектира со полиуретан 40±2 кг / м3 помеѓу полиестер, обложен две поцинкуван челик листови кои имаат 0.3~0.8 mm дебелина за избор...

BGN 40.00
Разходка в охладителе и търговски фризера разходка в хладилник, ресторант разходка в лентата за персонала разходка в хладилни камери за картофи
 • Ново
Оценка на продукта:

Разходка в охладителе и търговски фризера разходка в хладилник, ресторант разходка в лентата за персонала разходка в хладилни камери за картофи

Одиме во ладилникот и замрзнувач прошетка во refridgerator , ресторан прошетка во панелот за персоналот оди во ладна површинаПРОИЗВОД Полиуретан ПанелиНашите полиуретан панели (заклучени или отклучени тип) се инјектира со полиуретан 40±2 кг / м3 помеѓу полиестер, обложен две поцинкуван челик листови кои имаат 0.3~0.8 mm дебелина за избор...

BGN 8800.00
LWZH Top Mounted плъзгащи доколкото Barn Door Hardware Kit Black Carton Steel Track Цвят Style формата на сърце Roller for 10 ФУТА/11FT Single Door
 • Ново
Оценка на продукта:

LWZH Top Mounted плъзгащи доколкото Barn Door Hardware Kit Black Carton Steel Track Цвят Style формата на сърце Roller for 10 ФУТА/11FT Single Door

LWZH Дрво Лизгачки Штала Вратата Хардвер Комплет Црна Челик Песна Штала Вратата Ролери за Една ВратаPLS ЗАБЕЛЕШКА : САМО на хардвер за полнење е за продажба, вратата панел не се вклучени...

BGN 302.00 377.17