• Ново
Подарък любовник метално diamond сърце usb flash pen drive 4g 8g 16g 32gb 64GB flash memory stick колие диск + красив подарък кутия

Подарък любовник метално diamond сърце usb flash pen drive 4g 8g 16g 32gb 64GB flash memory stick колие диск + красив подарък кутия

Buyers rating:
-17 % BGN 6.00
BGN 7.20

Брой продукти


Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,
Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GB
Многу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми на 128 GB 256 GB 512 GB
Имаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw
Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет :
Производ discription :
Капацитет на складирање : 128 MB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB
Интерфејс : USB 2.0
Средина Температура : -40 C - +70 C
Температура на чување : -50 C - +80 C
USB Услуга Напон : 4.5 V-5.5 V
Складирање Живот : Повеќе од 10 години
Користење на A-class чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати
Оперативен Систем : Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7 /win8, Mac OS 9.X/Linux2.4 или над
USB конекција : поддршка Топла plug & Play.
Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск/напојување само приклучок во.
Пакет :
1*USB Флеш Диск+1*Заштита Торба
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Испорака
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO).
2) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 3) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 4) Ние ќе брод на сите наредби како подарок и драги пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход. 5)Ние не сме одговорни за било даноци и давачки на дестинација.
Наплата-Политичко 1) Ние нудиме 7 дена безусловна се врати иако овој член е добар, не се неисправни. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој производ останува во вашиот поседување повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ја обезбедуваат оваа услуга.

Други функции

Обемът на:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128 МИЛИОНА
Вид На Интерфейса:
usb 2.0
Пакет:
ДА
Криптиране:
No
тегло на продукта:
20 г
търговска марка:
ОСМР
Стил:
Колие, Правоъгълник, Гривна, Дръжка
Номер На Модела:
NB2018
Време за излизане на пазара:
Май-13
Вид На Продукта:
Мултифункционален
Материал:
Метални

Най-добри сделки

Kingston USB Flash Drive 64GB Pendrive Memory USB 3.0 Memoria 32gb usb Stick micro cle usb Флаш Диск 64gb за смартфон Type-c
 • Ново
Оценка на продукта:

Kingston USB Flash Drive 64GB Pendrive Memory USB 3.0 Memoria 32gb usb Stick micro cle usb Флаш Диск 64gb за смартфон Type-c

Кингстон USB Флеш Диск 64 GB Pendrive Меморија USB 3.0 Memoria 32gb usb Stick micro cle usb Флеш Диск 64gb За Мобилен Телефон Разноврсна — DT micro Duo 3 C работи со понови USB ТипC уреди како што се телефоните и таблетите и е исто така компатибилен со USB ТипНа пристаништа на постојните USB домаќин уреди...

BGN 53.00 65.49
Гореща разпродажба на USB flash drive cat модел pen drive прекрасна черна котка, flash карта 4gb 8gb 16gb 32gb Pendrive USB stick пълен капацитет
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща разпродажба на USB flash drive cat модел pen drive прекрасна черна котка, flash карта 4gb 8gb 16gb 32gb Pendrive USB stick пълен капацитет

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми за 128 GB 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 128 MB / 1 GB / 2 GB / 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GBИнтерфејс : USB 2.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита ТорбаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 5.00 5.60
Доставка от BG външен алуминиев корпус за твърдия диск на Преносим Usb 3.0 SATA Hdd Case 2.5 Inch HDD Box Blueendless
 • Ново
Оценка на продукта:

Доставка от BG външен алуминиев корпус за твърдия диск на Преносим Usb 3.0 SATA Hdd Case 2.5 Inch HDD Box Blueendless

1piece / многу bluendless нови Надворешни Куќишта за Хард диск Диск Преносни Usb 3.0 Sata Hdd Случаи 2.5" Инчен HDD носат кутијаPS : Кинески Пролетниот Фестивал (Кинески новогодишните Празници), од 9ти Февруари...

BGN 13.00 15.42
Любовта е сърцето на USB флаш устройство е истински карта 4 GB 8 GB 16 GB 32 GB реален капацитет флаш памет Stick Pen drive U диск сватбен подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Любовта е сърцето на USB флаш устройство е истински карта 4 GB 8 GB 16 GB 32 GB реален капацитет флаш памет Stick Pen drive U диск сватбен подарък

На КРАЈОТ на активноста : 23 часа Реалниот капацитет, одбивајќи да се лажни Карактеристики : капацитет на складирање : 128 M / 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB Интерфејс : USB 2.0 Околина Температура : 40 C +70 C Температура на Чување : 50 C +80 C USB Услуга Напон : 4.5 V5.5 V Складирање Живот : Повеќе од 10 години Користење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати Оперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или над USB конекција : поддршка Топла plug & Play...

BGN 4.00 5.76
Uneatop 2.5 in SATA алуминиева скоба на HDD / SSD без тава мобилна стойка за разширителни слота PCI
 • Ново
Оценка на продукта:

Uneatop 2.5 in SATA алуминиева скоба на HDD / SSD без тава мобилна стойка за разширителни слота PCI

ФункцијаPCI Проширување Заливи : Поддршка една внатрешна 2.5 во SATA хард дискот за да ги искористат предностите на бесплатен PCI слот за да додадете отстранлив 2.5 во SATA Хард Диск bay Максимална вози компатибилност со поддршка за SSDs / HDDs Лесна 2.5 SSD / HDD интеграција Поддржува SATA I / II / III 6 Gbps HDD / SSD Копче за Заклучување за да се Обезбеди HDD / SSD во место Поддршка топла swap Алуминиум случајСпецификацијаТочка 2.5 во SATA PCI Мобилни Рек Модел ST8213 PCI Материјал Алуминиум случај Интерфејс 1 x SATA III (Max...

BGN 39.00 46.11
STmagic usb 3.0 истинският капацитет на дървен 32gb 64gb 16gb, 8gb USB 3.0 флаш памет Memory Stick опаковъчна кутия pendrive
 • Ново
Оценка на продукта:

STmagic usb 3.0 истинският капацитет на дървен 32gb 64gb 16gb, 8gb USB 3.0 флаш памет Memory Stick опаковъчна кутия pendrive

Плаќање : Ние прифаќаме Alipay / Запад Унија / TT.сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата proessor ЗАЧУВАМ.За брод : Што ќе биде предаден во рок од 2 работни дена, по исплата потврда...

BGN 11.00 11.12
Whosale Wood Chess Top Quality USB 2.0 usb flash drives 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB international chess pendrive usb memory stick
 • Ново
Оценка на продукта:

Whosale Wood Chess Top Quality USB 2.0 usb flash drives 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB international chess pendrive usb memory stick

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми за 128 GB 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 128 MB / 1 GB / 2 GB / 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GBИнтерфејс : USB 2.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита ТорбаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 7.00 8.00
ORICO 2139U3 корпуса на твърдия диск 2,5-инчов прозрачен корпус на твърдия диск USB3.0 UASP поддръжка на протокола за твърдия диск 7-9, 5 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

ORICO 2139U3 корпуса на твърдия диск 2,5-инчов прозрачен корпус на твърдия диск USB3.0 UASP поддръжка на протокола за твърдия диск 7-9, 5 мм

ИЗВЕСТУВАЊЕПочитувани Купувачи,Ви благодариме за изборот на ORICO.За нашиот хард диск куќиште , тоа не се вклучени на Хард диск.Ве молиме проверете ги информациите внимателно пред да се одржи редот.Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Ви посакувам добар ден!ORICOТранспарентен USB3.0 хард диск куќиште2.5 инчен професионални хард диск куќиште, носи неверојатни Super Speed искуство.Се е под контрола2139 U3 се прави на транспарентен ASB огноотпорни материјали со сини LED индикатор, да биде убава украс на вашиот десктоп.USB3.Од 0 до SATA3.05 Gbps преносUSB3.0 е теоретски трансфер го оценувате до 5 Gbps, 10 пати побрзо отколку USB2.0; SATA3.0 е теоретска брзина достигнува и до 6 Gbps, поставување настрана повеќе време за да го направи она друго што го сакате.Поддршка UASP протоколНови UASP протокол подобрува брзината на трансфер, намалување на употребата на ПРОЦЕСОРОТ, податоци одложување и времето на чекање.Алатка за слободен инсталација и лесен за користењеОбновување на стариот хард дисковиСтави стариот 2.5 инчен хард диск во хард диск куќиште да бидат вашиот мобилен база на податоци, обновувањето на стариот лаптоп хард дискови.Mass storage до 2 TBШироко се компатибилниМултибезбедност за заштита наМобилен база на податоци, поудобно1...

BGN 11.00 23.25
Real USB Flash Drive 1TB, 2TB Leather Usb 2.0 Key Ring 32GB 64GB 16GB, 8GB Pendrive Pendriver Usb Flash Memory Card Key Stick Gift
 • Ново
Оценка на продукта:

Real USB Flash Drive 1TB, 2TB Leather Usb 2.0 Key Ring 32GB 64GB 16GB, 8GB Pendrive Pendriver Usb Flash Memory Card Key Stick Gift

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

BGN 9.00 9.41
BanQ P8 USB Flash Drive, 64GB Metal Waterproof Pendrive USB Memory Stick 32GB Pen Drive Real Capacity 16GB USB Flash U disk
 • Ново
Оценка на продукта:

BanQ P8 USB Flash Drive, 64GB Metal Waterproof Pendrive USB Memory Stick 32GB Pen Drive Real Capacity 16GB USB Flash U disk

Главни Карактеристики : мали Преносни USB 2.0 меморија флеш диск Само plug and play, без потреба да се инсталира било каков софтвер Продавници видеа, музика, фотографии, филмови и други приватни датотеки со Голема брзина за пренос на податоци Keyholder дизајн, многу посебни и може да заштедите простор Школка е направен од цинк легура, ultra light, може да се стави во вашиот џеб, во вашата торба, во вашиот паричник, исто така можете да ја обеси на вашиот клуч прстен Капацитет : 8 G / 16 GB / 32 GB Тип : USB Стик Карактеристики : Метал Достапни боја : Сребро Стил : Стилски Интерфејс : USB 2.0

BGN 8.00 9.98
USB 3.0 Flash Memory Funny Cartoon Pendrive Human Пръсти Model 4/8/16/32 / 64GB USB Flash Drive Flash Memory Stick Pen Drive
 • Ново
Оценка на продукта:

USB 3.0 Flash Memory Funny Cartoon Pendrive Human Пръсти Model 4/8/16/32 / 64GB USB Flash Drive Flash Memory Stick Pen Drive

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми за 128 GB 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GBИнтерфејс : USB 3.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита ТорбаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 10.00 11.20
Гореща разпродажба на дървен USB флаш-диск 512GB 1TB бамбук китара Pendrive Maple Wood Pen Drive 32GB 64GB 128GB Memory Stick подарък 2.0 ключ
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща разпродажба на дървен USB флаш-диск 512GB 1TB бамбук китара Pendrive Maple Wood Pen Drive 32GB 64GB 128GB Memory Stick подарък 2.0 ключ

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

BGN 9.00 9.42