• Ново
За Macbook Air Pro 2013 2014 2015 A1398 A1502 A1465 A1466 A1419 ME253 MD878 SSD case Mobile Box HDD корпус

За Macbook Air Pro 2013 2014 2015 A1398 A1502 A1465 A1466 A1419 ME253 MD878 SSD case Mobile Box HDD корпус

Buyers rating:
-5 % BGN 564.00
BGN 593.60

Брой продукти

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Микро USB 3.0 да MAC SSD комплет. Производот е Micro USB 3.0 интерфејс, поддршка Plug & Play и Топла-Замена. Школка со алуминиумски легури дизајн, површината се чувствуваат добро. Лесни преносни, стабилни перформанси, брзо брзина на пренос, добра компатибилност, лесен за употреба и така натаму. Поддршка Mac Book Air Про Ретината 2013/2014/2015/2016 воздухот, ујп. Хард диск, max струја е 3.1 A. Спецификации : Предмет Тип : Micro USB 3.0 да MAC SSD Куќиште Материјал : Алуминиум Легура Боја : Црна Димензии : (Прибл.) SSD Куќиште Големина : 110×37×13mm/4.33×1.46×0.51 во Микро USB 3.0 Кабел Должина : 22.5 cm/8.86" Power Кабел Должина : 72cm/28.35" Шрафцигер Должина : 8.5 cm/3.35" Интерфејс : Micro USB 3.0 Поддршката на струјата : 3А (Макс.) Количина : 1 Сет (други додатоци демо на сликата не е вклучена. Овој производ поддржува SSD од компјутерските модели : Крајот на 2013 верзија на Mac Book Pro ретината A1398 A1502 (ME864 ME865 ME866 ME293 ME294), 2014 верзија на Mac Book Pro ретината A1502 A1398 (MGX72 MGX82 MGX92 MGXA2 MGXC2), 2015 верзија на Mac Book Pro ретината A1502 A1398(MF839 MF840 MF841 MJLQ2 MJLT2), 2013-2014 верзија на Mac Book Air A1465 A1466(MD711 MD712 MD760 MD761) до 2015 верзија на Mac Book Air A1465 A1466(MJVM2 MJVP2 MJVE2 MJVG2), Mac Pro ME253 MD878,i MAC A1419(Крајот на 2013 и понови). Пакетот вклучува : 1 X USB 3.0 да MAC SSD Куќиште 1 X Микро USB 3.0 Кабел 1 X Моќ Кабел 1 X Шрафцигер

Други функции

Цвят:
Черен
Пакет:
ДА
Подкрепа За Капацитета На Твърдия Диск:
1 TB
търговска марка:
ИОКРЕСТ
Номер На Модела:
ENC-2013AIR
Външен Интерфейс:
USB
Материал На Корпуса:
Алуминий
Размер:
1.8
Вътрешен Интерфейс:
Интерфейс SSD-диск Macbook Air 2013 година на издаване
is_customized:
Yes

Най-добри сделки

BanQ P8 USB Flash Drive, 64GB Metal Waterproof Pendrive USB Memory Stick 32GB Pen Drive Real Capacity 16GB USB Flash U disk
 • Ново
Оценка на продукта:

BanQ P8 USB Flash Drive, 64GB Metal Waterproof Pendrive USB Memory Stick 32GB Pen Drive Real Capacity 16GB USB Flash U disk

Главни Карактеристики : мали Преносни USB 2.0 меморија флеш диск Само plug and play, без потреба да се инсталира било каков софтвер Продавници видеа, музика, фотографии, филмови и други приватни датотеки со Голема брзина за пренос на податоци Keyholder дизајн, многу посебни и може да заштедите простор Школка е направен од цинк легура, ultra light, може да се стави во вашиот џеб, во вашата торба, во вашиот паричник, исто така можете да ја обеси на вашиот клуч прстен Капацитет : 8 G / 16 GB / 32 GB Тип : USB Стик Карактеристики : Метал Достапни боја : Сребро Стил : Стилски Интерфејс : USB 2.0

BGN 8.00 9.98
Гореща разпродажба на дървен USB флаш-диск 512GB 1TB бамбук китара Pendrive Maple Wood Pen Drive 32GB 64GB 128GB Memory Stick подарък 2.0 ключ
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща разпродажба на дървен USB флаш-диск 512GB 1TB бамбук китара Pendrive Maple Wood Pen Drive 32GB 64GB 128GB Memory Stick подарък 2.0 ключ

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

BGN 9.00 9.42
Kingston USB Flash Drive 64GB Pendrive Memory USB 3.0 Memoria 32gb usb Stick micro cle usb Флаш Диск 64gb за смартфон Type-c
 • Ново
Оценка на продукта:

Kingston USB Flash Drive 64GB Pendrive Memory USB 3.0 Memoria 32gb usb Stick micro cle usb Флаш Диск 64gb за смартфон Type-c

Кингстон USB Флеш Диск 64 GB Pendrive Меморија USB 3.0 Memoria 32gb usb Stick micro cle usb Флеш Диск 64gb За Мобилен Телефон Разноврсна — DT micro Duo 3 C работи со понови USB ТипC уреди како што се телефоните и таблетите и е исто така компатибилен со USB ТипНа пристаништа на постојните USB домаќин уреди...

BGN 53.00 65.49
Истински реален капацитет Pen Drive 1TB, 2TB USB Flash Drive 3.0 16GB 32GB 64GB Pendriver Gift Flash Disk On Key Memrocy Card Stick
 • Ново
Оценка на продукта:

Истински реален капацитет Pen Drive 1TB, 2TB USB Flash Drive 3.0 16GB 32GB 64GB Pendriver Gift Flash Disk On Key Memrocy Card Stick

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

BGN 12.00 12.70
Подарък любовник метално diamond сърце usb flash pen drive 4g 8g 16g 32gb 64GB flash memory stick колие диск + красив подарък кутия
 • Ново
Оценка на продукта:

Подарък любовник метално diamond сърце usb flash pen drive 4g 8g 16g 32gb 64GB flash memory stick колие диск + красив подарък кутия

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми на 128 GB 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testwАко сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 128 MB / 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GBИнтерфејс : USB 2.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита Торба Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 6.00 7.20
Нов елегантен външен корпус 9,5 мм USB 2.0 Slim за устройство записващо SATA CD DVD RW Записващо Устройство
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов елегантен външен корпус 9,5 мм USB 2.0 Slim за устройство записващо SATA CD DVD RW Записващо Устройство

Нови 9.5 mm USB 2.0 Тенок Надворешни Случај Куќиштеза SATA CD DVD RW Режач ДискСите ние вид на стока се пукање, ве молиме остатокот увери дека купувачот ги купите!Квалитетот е на високо ниво и цената е разумна, добредојдовте на големо и договарање на бизнис!1.Слим USB надворешни Случај / Caddy одговара за сите 9.5 mm Висина SATA (Serial ATA) Лаптоп Фах вчитување Диск.2.SATA(6 PIN+7 PIN) Конекторот е Компатибилен со 9.5 mm SATA Интерфејс внатрешни оптички дискови3.Plug & play .нема потреба од било адаптер, USB напојување директно...

BGN 17.58
2017 Bernal hot продавам WOODER swivel usb flash drive 64gb pendrive high speed usb 2.0 Flash drive 64gb flash disk PEN Устройства 32gb
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Bernal hot продавам WOODER swivel usb flash drive 64gb pendrive high speed usb 2.0 Flash drive 64gb flash disk PEN Устройства 32gb

Bernal Најдобро продаваните супер мини метал usb флеш диск 32gb high speed usb 2.0 pendrive 4 gb 8 gb и 16 gb и 64 gb флеш диск ПЕНКАЛО ДИСК Поради стегање на шапка, ние имаме право да го промените изгледот на шапка (мала промена) Bernal 64 GB USB ФЛЕШ ДИСК со голема брзина подарок usb пенкало диск 4 GB 8 GB И 16 GB, 32 GB Шарени мини pendrive usb флеш диск 2.0Зошто USB флеш диск реалниот капацитет не е точен капацитет? Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MB пресметува, оперативниот систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB; па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производ 4 GB е за 3.6 GB3.8 GB 8 GB е за 7.2 GB 7.8 GB 16 GB е за 14.4 GB 15.0 GB 32 GB е за 28.8 GB30.0 GB 64 GB е за 58.0 GB62.0 GB Карактеристики : Бренд Име : Bernal Материјал : Метал и Пластика Пакет : БЕЗ Тип Интерфејс : USB 2.0 Големина : 53x17x7mm Нето Тежина : 12 G Опис : капацитет на складирање : 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GB / 128 GB Средина Температура : 40°C +70°C, Температура на Чување : 50°C +80°C USB Услуга Напон : 4.5 V5.5 V (брзина на пренос над одредена врска со употребата на компјутер конфигурација) за Складирање Живот : Повеќе од 10 години Користење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати Оперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или над USB конекција : поддршка Топла plug & Play...

BGN 5.00 5.52
USB 2.0 Pen Drive 16GB 32GB 64GB Flash Memory Stick Карта Disk On Key Pendrives Creativo Computer Gift 128GB 256GB 1tb, 2TB подаръци
 • Ново
Оценка на продукта:

USB 2.0 Pen Drive 16GB 32GB 64GB Flash Memory Stick Карта Disk On Key Pendrives Creativo Computer Gift 128GB 256GB 1tb, 2TB подаръци

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

BGN 9.00 9.42
Uneatop 3.5 dual-bay USB3. 0 / eSATA алуминиев корпус 3,5-инчов твърд диск SATA III hot-swappble на външния корпус на твърдия диск с UASP / RAID
 • Ново
Оценка на продукта:

Uneatop 3.5 dual-bay USB3. 0 / eSATA алуминиев корпус 3,5-инчов твърд диск SATA III hot-swappble на външния корпус на твърдия диск с UASP / RAID

ОписНадворешни Куќиште за 3,5 во SATA хард дискUSB 3.0 и eSATA ИнтерфејсUSB 3.0 трансфер стапка до 5.0 GbpseSATA трансфер стапка до 6.0 GbpsАлуминиум случајПоддржува Топла SwapВграден НапојувањеHDD лесна инсталација дизајнПоддршка RAID 0 / RAID 1 / JBOD / SPANВентилаторот за ладење вклучениLED индикатори за HDD Пристап и МоќПрименливи за КОМПЈУТЕР,Лаптоп и Mac2 Bay HDD СлотUASP Поддршка СпецификацијаТочка 3.5 во Надворешни HDD Куќиште Модел UT6520 U3 M Боја Црна Материјал Алуминиум Случај HDD Поддршка 2*3.5 во SATA HDD HDD Капацитет 2 x 8 TB по HDD е поддржан Интерфејси USB3.0 (Max...

BGN 136.00 160.16
GUANHE 3.5 inch BIG SIZE USB Drive Organizer Electronics Case Accessories / Hard Drive Bag HDD bag / Mini PC / tablet/mouse
 • Ново
Оценка на продукта:

GUANHE 3.5 inch BIG SIZE USB Drive Organizer Electronics Case Accessories / Hard Drive Bag HDD bag / Mini PC / tablet/mouse

3.5 инчен ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА USB Диск Организатор Електроника Додатоци Случај / Хард Диск Торба HDD торбаВнатрешни димензии : 260x200x65mmНадворешни димензии : 275x220x75mm

BGN 45.00 55.98
Доставка от BG външен алуминиев корпус за твърдия диск на Преносим Usb 3.0 SATA Hdd Case 2.5 Inch HDD Box Blueendless
 • Ново
Оценка на продукта:

Доставка от BG външен алуминиев корпус за твърдия диск на Преносим Usb 3.0 SATA Hdd Case 2.5 Inch HDD Box Blueendless

1piece / многу bluendless нови Надворешни Куќишта за Хард диск Диск Преносни Usb 3.0 Sata Hdd Случаи 2.5" Инчен HDD носат кутијаPS : Кинески Пролетниот Фестивал (Кинески новогодишните Празници), од 9ти Февруари...

BGN 13.00 15.42
USB флаш памет сладък U диск класически микрофон шаблон на формуляр 1 g 2 g 4 г 8 g 16 G 32 g USB 2.0 Memory Stick Flash Pen Driver U диск
 • Ново
Оценка на продукта:

USB флаш памет сладък U диск класически микрофон шаблон на формуляр 1 g 2 g 4 г 8 g 16 G 32 g USB 2.0 Memory Stick Flash Pen Driver U диск

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми за 128 GB 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 128 MB / 1 GB / 2 GB / 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GBИнтерфејс : USB 2.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита ТорбаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 5.00 5.44
Алуминиев универсален 2-ри HDD Caddy 9.5 mm SATA 3.0 LED индикатор за 2,5-инчов 7 мм, 9 мм, SSD HDD Case корпус за лаптоп CD-ROM
 • Ново
Оценка на продукта:

Алуминиев универсален 2-ри HDD Caddy 9.5 mm SATA 3.0 LED индикатор за 2,5-инчов 7 мм, 9 мм, SSD HDD Case корпус за лаптоп CD-ROM

Карактеристики : 1 Plug & Play.2 Брз и Сигурен конекција, само како примарни HDD.3 Целосно интегрирани во Лаптоп, без кабли / ПСУ / софтвер возачот е потребно.4...

BGN 6.00 7.34
Мини преносим 30*50 мм PCI-e mSATA SSD до конвертор USB 3.0 адаптер корпус калъф за мобилен твърд диск volkswagen Caddy
 • Ново
Оценка на продукта:

Мини преносим 30*50 мм PCI-e mSATA SSD до конвертор USB 3.0 адаптер корпус калъф за мобилен твърд диск volkswagen Caddy

Карактеристики : USB порта директно приклучокот, а не бара кабел.Поддржува m SATA SSD со 30 X 50 mm големина.Висок квалитет мазна случај дизајн.USB3.0 порта, plug and play.Спецификација : Поддржани ОПЕРАТИВНИ системи : Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / 10, на Mac OS 7 или поновГолемина : прибл...

BGN 13.00 15.94
Горещи продажба 8GB 16GB 32GB USB 3.0 Usb Flash Drive 64GB 5in1 Metal Fashion Mini Key Pendrive 1TB, 2TB Memory Stick Flash Карта подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба 8GB 16GB 32GB USB 3.0 Usb Flash Drive 64GB 5in1 Metal Fashion Mini Key Pendrive 1TB, 2TB Memory Stick Flash Карта подарък

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

BGN 12.00 12.69
DR-823 i-flash drive 3 USE pendrive за Apple ipad, iphone 6s 7 plus Memory disk 64G pendrive Encrypted USB FLASH DRIVE 64g 128GB
 • Ново
Оценка на продукта:

DR-823 i-flash drive 3 USE pendrive за Apple ipad, iphone 6s 7 plus Memory disk 64G pendrive Encrypted USB FLASH DRIVE 64g 128GB

Др823 iфлеш диск 3 КОРИСТЕТЕ pendrive за Apple ipad и iphone 6s 7 плус Меморија на дискот 64 G pendrive Шифрирана USB ФЛЕШ ДИСК 64g 128 GBПопуларната Компатибилен Уред ( Листа не е комплетна ,pls Google дали вашиот телефон има OTG функција ,се очекува Iphone )Apple : iphone 5 5s 5c / 6 6pls 6s плус / SE / 7Google : NexSamsung : Galaxy S2 S3 S4 S5 S6 S6 EDGE S7 S7 EDGE Забелешка 2 3 | Galaxy Note 8.0 Galaxy Note 10.1 2014 Издание | Galaxy Tab 3 8.0 10.1 | Галакси Забелешка про 12.2, Табот про 12.2 / 10.1 / 8.4 | Галакси Јазиче S 8.4 / 10.5 / 13.3Motorola : Мото G Телефон | Xoom ТаблетHTC : HTC One M7 М8Nokia : Lumia 2520 Таблет | Nokia 603 | Asha 300 | C601 | C7 E6 E7 | N8Toshiba : TG01 | бисTesco : HUDL 7" плусAcer : Iconia B1720 | B1730 HD | А1830 | А1840 FHD А1810 | W3810 | Memo Pad HD 7 / 10Lenove : Thinkpad 8 | Idea Tab A740, A730, A850, A107LG : G3 G Подлога 8.3 7.0 8.0 10.1Sony : Xperia Z2 Миро / U / S / T / М / М2 / СП / P / Z / Z1 / Компактен / Z2 / Ultra / ZDell : Место 7 / 8 / 8 ПроPlaybook & NEXи Samsung Табот 3 7.0 НЕ OTG поддршка функцијаСпецификации : · капацитет на складирање : 1 GB / 2 GB / 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB·Интерфејс : USB 3.0·Животната средина Температура : 40 C +70 C·Температура на чување : 50 C +80 C·USB Услуга Напон : 4.5 V5.5 V·Чување Живот : Повеќе од 10 години·Користење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати·Оперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или над·USB конекција : поддршка Топла plug & Play.·Лесно да го прочитате и да прочитате во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок воПродажба на точка 1.Надворешни проширување на IPHONE / Андроид / PC.2.Поддршка датотеки Енкрипција.3.Поддршка управување со Податоци директно на iFlash Drive...

BGN 29.00 34.11
Дървена хартия Mini Usb Flash Drive 2.0 Pass H2testw реален капацитет 256GB 128GB 32GB 64GB 16GB, 8GB Pendrive Pendrives Memory Stick
 • Ново
Оценка на продукта:

Дървена хартия Mini Usb Flash Drive 2.0 Pass H2testw реален капацитет 256GB 128GB 32GB 64GB 16GB, 8GB Pendrive Pendrives Memory Stick

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

BGN 9.00 9.41
30x50mm mSATA SSD корпус мобилен твърд диск, кутия Mini PCIe mSATA SSD до конвертор USB 3.0 адаптер корпус калъф
 • Ново
Оценка на продукта:

30x50mm mSATA SSD корпус мобилен твърд диск, кутия Mini PCIe mSATA SSD до конвертор USB 3.0 адаптер корпус калъф

Карактеристики : USB порта директно приклучокот, а не бара кабел.Поддржува m SATA SSD со 30 X 50 mm големина.Висок квалитет мазна случај дизајн.USB3.0 порта, plug and play.Спецификација : Поддржани ОПЕРАТИВНИ системи : Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / 10, на Mac OS 7 или поновГолемина : прибл...

BGN 13.00 17.28
ORICO 7688U3 USB3. 0 to SATA3. 0 3,5-инчов външен корпус на твърдия диск, зарядно устройство поддържа UASP 12V2A Power
 • Ново
Оценка на продукта:

ORICO 7688U3 USB3. 0 to SATA3. 0 3,5-инчов външен корпус на твърдия диск, зарядно устройство поддържа UASP 12V2A Power

1.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi , Web Money , Boleto и банкарски трансфер Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина...

BGN 48.00 79.97
Гореща разпродажба на USB flash drive cat модел pen drive прекрасна черна котка, flash карта 4gb 8gb 16gb 32gb Pendrive USB stick пълен капацитет
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща разпродажба на USB flash drive cat модел pen drive прекрасна черна котка, flash карта 4gb 8gb 16gb 32gb Pendrive USB stick пълен капацитет

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми за 128 GB 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 128 MB / 1 GB / 2 GB / 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GBИнтерфејс : USB 2.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита ТорбаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 5.00 5.60
Бял 6in1 истинска реална капацитет на Pen Drive 8GB 16GB 32GB 64GB Cle Metal USB Flash Drive 2.0 Memory Stick Pendrives 1TB, 2TB подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Бял 6in1 истинска реална капацитет на Pen Drive 8GB 16GB 32GB 64GB Cle Metal USB Flash Drive 2.0 Memory Stick Pendrives 1TB, 2TB подарък

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

BGN 10.00 11.12
Whosale Wood Chess Top Quality USB 2.0 usb flash drives 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB international chess pendrive usb memory stick
 • Ново
Оценка на продукта:

Whosale Wood Chess Top Quality USB 2.0 usb flash drives 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB international chess pendrive usb memory stick

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми за 128 GB 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 128 MB / 1 GB / 2 GB / 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GBИнтерфејс : USB 2.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита ТорбаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 7.00 8.00
Uneatop 2.5 in SATA алуминиева скоба на HDD / SSD без тава мобилна стойка за разширителни слота PCI
 • Ново
Оценка на продукта:

Uneatop 2.5 in SATA алуминиева скоба на HDD / SSD без тава мобилна стойка за разширителни слота PCI

ФункцијаPCI Проширување Заливи : Поддршка една внатрешна 2.5 во SATA хард дискот за да ги искористат предностите на бесплатен PCI слот за да додадете отстранлив 2.5 во SATA Хард Диск bay Максимална вози компатибилност со поддршка за SSDs / HDDs Лесна 2.5 SSD / HDD интеграција Поддржува SATA I / II / III 6 Gbps HDD / SSD Копче за Заклучување за да се Обезбеди HDD / SSD во место Поддршка топла swap Алуминиум случајСпецификацијаТочка 2.5 во SATA PCI Мобилни Рек Модел ST8213 PCI Материјал Алуминиум случај Интерфејс 1 x SATA III (Max...

BGN 39.00 46.11
WANSENDA бърза скорост OTG usb флаш памет dual micro usb stick 32gb 16gb, 8gb-4gb pen flash disk drive за смартфони/таблети
 • Ново
Оценка на продукта:

WANSENDA бърза скорост OTG usb флаш памет dual micro usb stick 32gb 16gb, 8gb-4gb pen flash disk drive за смартфони/таблети

1,Трајно складирање на податоци,складирање податоци капацитет : 4МК 8 GB 16 GB 32 GB.2,Интерфејс : USB 2.0 USB конекција,поддршка Топла plug & Play.3,Животната Средина Температура : 40°C +70°C4,Складирање Температура : 50°C +80°C5,USB Услуга Напон : 4.5 V5.5 V6,Складирање Живот : Повеќе од 10 години7,Користење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати8.Оперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или над9,Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.10,Ниту надворешно напојување потребно.11,Брзо брзина во пишување / читање на трансфер12,Хардвер Барање : КОМПЈУТЕР со USB конекција,Лаптоп,MAC.13,Живот : >1 милион пати14,Пишување брзина : 6 Mb / s 10 Mb / s стапката на претставата зависи од различни функционирање на системот на располагање и различни флеш донесен,па брзината можеби различни.Пакетот вклучува : 1pc USB Флеш Диск(со Мало Пакет)4 GB = околу 3.6 GB3.8 GB8 GB = околу 7.4 GB7.6 GB16 GB = приближно 14 GB15 GB32 GB = приближно 28 GB30 GBAnswer : ___________________________ Note : оперативни системи користат бинарна аритметика да се пресмета, која е : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB,но, нашата pendrive продавачите употреба на децимални аритметика, што е 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MB...

BGN 3.84