• Ново
STmagic pendrive 8gb 16gb 32gb 64gb Супергерой Супермен / Batman/Captain America/ Usb flash drive

STmagic pendrive 8gb 16gb 32gb 64gb Супергерой Супермен / Batman/Captain America/ Usb flash drive

Buyers rating:
-9 % BGN 4.00
BGN 4.40

Брой продукти


Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay/Запад Унија/TT.сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата proes-sor ЗАЧУВАМ.
За брод : Што ќе биде предаден во рок од 2 работни дена, по исплата потврда. Ако постои било каков проблем, ние ќе ве известувам со оставање на порака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 35 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако backage од кина пост регистрирани превозот, што е потребно 15-35 работни дена за испорака во зависност од вашата локација. Повеќето од предметите ќе се одвива во 3 недели, додека некои може да потрае до 5 недели, Ако сакате да го добив производи брзо, можете да изберете од DHL, UPS-от, FEDEX или ЕМС. даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинска испостава ,Ние не сноси никаква брод 1 Секој usb флеш диск ќе се одвива во една мала торба
Fedback Ако usb флеш диск имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако сте задоволни со usb флеш диск, ве Молиме да ни даде 5 ѕвезди, ви благодарам многу!

Други функции

Обемът на:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128 МИЛИОНА
тегло на продукта:
26 грама
Вид На Продукта:
Нормален
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
Л-2383
Материал:
Силикон
Време за излизане на пазара:
На 12 май
търговска марка:
STmagic
Вид На Интерфейса:
usb 2.0
Криптиране:
No
Стил:
Супермен

Най-добри сделки

ORICO 2139U3 корпуса на твърдия диск 2,5-инчов прозрачен корпус на твърдия диск USB3.0 UASP поддръжка на протокола за твърдия диск 7-9, 5 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

ORICO 2139U3 корпуса на твърдия диск 2,5-инчов прозрачен корпус на твърдия диск USB3.0 UASP поддръжка на протокола за твърдия диск 7-9, 5 мм

ИЗВЕСТУВАЊЕПочитувани Купувачи,Ви благодариме за изборот на ORICO.За нашиот хард диск куќиште , тоа не се вклучени на Хард диск.Ве молиме проверете ги информациите внимателно пред да се одржи редот.Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Ви посакувам добар ден!ORICOТранспарентен USB3.0 хард диск куќиште2.5 инчен професионални хард диск куќиште, носи неверојатни Super Speed искуство.Се е под контрола2139 U3 се прави на транспарентен ASB огноотпорни материјали со сини LED индикатор, да биде убава украс на вашиот десктоп.USB3.Од 0 до SATA3.05 Gbps преносUSB3.0 е теоретски трансфер го оценувате до 5 Gbps, 10 пати побрзо отколку USB2.0; SATA3.0 е теоретска брзина достигнува и до 6 Gbps, поставување настрана повеќе време за да го направи она друго што го сакате.Поддршка UASP протоколНови UASP протокол подобрува брзината на трансфер, намалување на употребата на ПРОЦЕСОРОТ, податоци одложување и времето на чекање.Алатка за слободен инсталација и лесен за користењеОбновување на стариот хард дисковиСтави стариот 2.5 инчен хард диск во хард диск куќиште да бидат вашиот мобилен база на податоци, обновувањето на стариот лаптоп хард дискови.Mass storage до 2 TBШироко се компатибилниМултибезбедност за заштита наМобилен база на податоци, поудобно1...

BGN 11.00 23.25
Бял 6in1 истинска реална капацитет на Pen Drive 8GB 16GB 32GB 64GB Cle Metal USB Flash Drive 2.0 Memory Stick Pendrives 1TB, 2TB подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Бял 6in1 истинска реална капацитет на Pen Drive 8GB 16GB 32GB 64GB Cle Metal USB Flash Drive 2.0 Memory Stick Pendrives 1TB, 2TB подарък

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

BGN 10.00 11.12
2017 Bernal hot продавам WOODER swivel usb flash drive 64gb pendrive high speed usb 2.0 Flash drive 64gb flash disk PEN Устройства 32gb
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Bernal hot продавам WOODER swivel usb flash drive 64gb pendrive high speed usb 2.0 Flash drive 64gb flash disk PEN Устройства 32gb

Bernal Најдобро продаваните супер мини метал usb флеш диск 32gb high speed usb 2.0 pendrive 4 gb 8 gb и 16 gb и 64 gb флеш диск ПЕНКАЛО ДИСК Поради стегање на шапка, ние имаме право да го промените изгледот на шапка (мала промена) Bernal 64 GB USB ФЛЕШ ДИСК со голема брзина подарок usb пенкало диск 4 GB 8 GB И 16 GB, 32 GB Шарени мини pendrive usb флеш диск 2.0Зошто USB флеш диск реалниот капацитет не е точен капацитет? Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MB пресметува, оперативниот систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB; па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производ 4 GB е за 3.6 GB3.8 GB 8 GB е за 7.2 GB 7.8 GB 16 GB е за 14.4 GB 15.0 GB 32 GB е за 28.8 GB30.0 GB 64 GB е за 58.0 GB62.0 GB Карактеристики : Бренд Име : Bernal Материјал : Метал и Пластика Пакет : БЕЗ Тип Интерфејс : USB 2.0 Големина : 53x17x7mm Нето Тежина : 12 G Опис : капацитет на складирање : 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GB / 128 GB Средина Температура : 40°C +70°C, Температура на Чување : 50°C +80°C USB Услуга Напон : 4.5 V5.5 V (брзина на пренос над одредена врска со употребата на компјутер конфигурација) за Складирање Живот : Повеќе од 10 години Користење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати Оперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или над USB конекција : поддршка Топла plug & Play...

BGN 5.00 5.52
30x50mm mSATA SSD корпус мобилен твърд диск, кутия Mini PCIe mSATA SSD до конвертор USB 3.0 адаптер корпус калъф
 • Ново
Оценка на продукта:

30x50mm mSATA SSD корпус мобилен твърд диск, кутия Mini PCIe mSATA SSD до конвертор USB 3.0 адаптер корпус калъф

Карактеристики : USB порта директно приклучокот, а не бара кабел.Поддржува m SATA SSD со 30 X 50 mm големина.Висок квалитет мазна случај дизајн.USB3.0 порта, plug and play.Спецификација : Поддржани ОПЕРАТИВНИ системи : Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / 10, на Mac OS 7 или поновГолемина : прибл...

BGN 13.00 17.28
GUANHE 3.5 inch BIG SIZE USB Drive Organizer Electronics Case Accessories / Hard Drive Bag HDD bag / Mini PC / tablet/mouse
 • Ново
Оценка на продукта:

GUANHE 3.5 inch BIG SIZE USB Drive Organizer Electronics Case Accessories / Hard Drive Bag HDD bag / Mini PC / tablet/mouse

3.5 инчен ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА USB Диск Организатор Електроника Додатоци Случај / Хард Диск Торба HDD торбаВнатрешни димензии : 260x200x65mmНадворешни димензии : 275x220x75mm

BGN 45.00 55.98
Горещи продажба 8GB 16GB 32GB USB 3.0 Usb Flash Drive 64GB 5in1 Metal Fashion Mini Key Pendrive 1TB, 2TB Memory Stick Flash Карта подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба 8GB 16GB 32GB USB 3.0 Usb Flash Drive 64GB 5in1 Metal Fashion Mini Key Pendrive 1TB, 2TB Memory Stick Flash Карта подарък

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

BGN 12.00 12.69
2,5-инчов външен твърд диск, кутийка type C hard drive carry case, SATA hard disk box лаптоп кутия за hdd/ssd
 • Ново
Оценка на продукта:

2,5-инчов външен твърд диск, кутийка type C hard drive carry case, SATA hard disk box лаптоп кутия за hdd/ssd

2.5 инчен надворешни hdd caddy тип C хард диск футрола sata хард диск кутија лаптоп куќиште за hdd / ssdОпис На Производот.За хард диск со 2.5 инчи сериски порт sata.едноставен и големата изглед.Висока точност мувла дизајн.Боја : црна.Поддршка хард диск : за 79.5 mm hdd и 7mm ssd.Кабел за податоци за : USB A за Типот C или ТипC до TypeВЉубезно ве молиме да напомена : Тоа е само еден хард диск случај,не се вклучени на хард диск,ви благодариме !!!

BGN 17.00 21.55
Kingston USB Flash Drive 64GB Pendrive Memory USB 3.0 Memoria 32gb usb Stick micro cle usb Флаш Диск 64gb за смартфон Type-c
 • Ново
Оценка на продукта:

Kingston USB Flash Drive 64GB Pendrive Memory USB 3.0 Memoria 32gb usb Stick micro cle usb Флаш Диск 64gb за смартфон Type-c

Кингстон USB Флеш Диск 64 GB Pendrive Меморија USB 3.0 Memoria 32gb usb Stick micro cle usb Флеш Диск 64gb За Мобилен Телефон Разноврсна — DT micro Duo 3 C работи со понови USB ТипC уреди како што се телефоните и таблетите и е исто така компатибилен со USB ТипНа пристаништа на постојните USB домаќин уреди...

BGN 53.00 65.49
Гореща разпродажба на USB flash drive cat модел pen drive прекрасна черна котка, flash карта 4gb 8gb 16gb 32gb Pendrive USB stick пълен капацитет
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща разпродажба на USB flash drive cat модел pen drive прекрасна черна котка, flash карта 4gb 8gb 16gb 32gb Pendrive USB stick пълен капацитет

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми за 128 GB 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 128 MB / 1 GB / 2 GB / 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GBИнтерфејс : USB 2.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита ТорбаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 5.00 5.60
Нов стил USB 3.0 Magnum Ice Cream USB Memory Stick duo 8GB 16GB 32GB 64GB Flash Drive, Pen Drive USB Flash Disk подаръци
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов стил USB 3.0 Magnum Ice Cream USB Memory Stick duo 8GB 16GB 32GB 64GB Flash Drive, Pen Drive USB Flash Disk подаръци

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми за 128 GB 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GBИнтерфејс : USB 3.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита Торба Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 11.00 12.80
Гореща разпродажба на дървен USB флаш-диск 512GB 1TB бамбук китара Pendrive Maple Wood Pen Drive 32GB 64GB 128GB Memory Stick подарък 2.0 ключ
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща разпродажба на дървен USB флаш-диск 512GB 1TB бамбук китара Pendrive Maple Wood Pen Drive 32GB 64GB 128GB Memory Stick подарък 2.0 ключ

.Answer : ___________________________ Note : (1) 100% сосема нов.(2) 100% вистински капацитет.(3) 100% една година гаранција.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.(5) 1 TB / 2 TB цена е премногу висока, систем не се опции за 1 TB / 2 TB, ако треба 1 TB / 2 TB, ве молиме контактирајте со нас да се зголеми двојно проверете цена...

BGN 9.00 9.42
Горещ Коледен подарък usb флаш памет 2GB 4GB 8GB 16GB 32GB Дядо Коледа usb флаш устройство USB Memory Stick Pen drive
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещ Коледен подарък usb флаш памет 2GB 4GB 8GB 16GB 32GB Дядо Коледа usb флаш устройство USB Memory Stick Pen drive

Спецификација : 1.Поддршка USB верзија 2.0 и 1.02.Топла Plug & Play3.Издржливи цврстдржава складирање4.Без надворешна сила е потребна 4.5 V ~ 5.5 V од USB порт5.Поддршка на Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / 7, Mac OS 9.X / Linux2.4 без уред диск6.Поддршка решение за Linux kernel верзија 2.4 или понова верзија7.Driveless за OS 9 X или до8.Компатибилен со USB 1.1 / 2.09.Оперативен Temp : 10 до +55 Deg.C1.Е usb флеш диск вистински капацитет?Секако,Нашата usb флеш диск е вистински капацитет,можете да го користите H2text да внесување на тоа.H2text најмногу се меродавни за тестирање на софтвер во светот.Ако ви треба овој софтвер,ние може да се ослободи обезбеди за вас.2.она што е пишување брзина?нашата USB флеш диск пишување брзина е 5 M / S 10 M / S или ќе среќа да добиете 11 M+.ако сакате да ги зачувате 1 GB филм во нашата USB флеш диск,дека ви треба време е 2 минути,тоа зачувај вашето време.3.Зошто USB флеш диск реалниот капацитет не е точен капацитет?Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MBпресметува, оперативниот систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB;па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производЗа Реалниот Капацитет На1 GB = approximately920 MB999 MB2 GB = approximately1.8 GB1.9 GB4 GB = approximately3.75 GB3.9 GB8 GB = околу 7.4 GB7.85 GB16 GB = приближно 14.2 GB15.8 GB32 GB = приближно ненамерно самоповредување, додека 28.2 GB30 GB64 GB = приближно 58 GB60 GB​ Логистика : 1...

BGN 6.69
USB флаш памет сладък U диск класически микрофон шаблон на формуляр 1 g 2 g 4 г 8 g 16 G 32 g USB 2.0 Memory Stick Flash Pen Driver U диск
 • Ново
Оценка на продукта:

USB флаш памет сладък U диск класически микрофон шаблон на формуляр 1 g 2 g 4 г 8 g 16 G 32 g USB 2.0 Memory Stick Flash Pen Driver U диск

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми за 128 GB 256 GB 512 GBИмаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет : Производ discription : Капацитет на складирање : 128 MB / 1 GB / 2 GB / 4 GB / 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GBИнтерфејс : USB 2.0Средина Температура : 40 C +70 CТемпература на чување : 50 C +80 CUSB Услуга Напон : 4.5 V5.5 VСкладирање Живот : Повеќе од 10 годиниКористење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 патиОперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или надUSB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.Пакет : 1*USB Флеш Диск+1*Заштита ТорбаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 5.00 5.44
usb flash drive 64gb 8gb 16gb 32gb Super mini pen drive Tiny pendrive Memory Stick Storage Device Hot продавам WaterProof
 • Ново
Оценка на продукта:

usb flash drive 64gb 8gb 16gb 32gb Super mini pen drive Tiny pendrive Memory Stick Storage Device Hot продавам WaterProof

Добредојдовте во мојата продавница!Известување(Важно) : За : Android, Mac OS, Windows и Linux системи 1 Проценето време на испорака е 1560 дена, ако немате доволно време да чекате, ве молиме да не купи...

BGN 3.52
WANSENDA бърза скорост OTG usb флаш памет dual micro usb stick 32gb 16gb, 8gb-4gb pen flash disk drive за смартфони/таблети
 • Ново
Оценка на продукта:

WANSENDA бърза скорост OTG usb флаш памет dual micro usb stick 32gb 16gb, 8gb-4gb pen flash disk drive за смартфони/таблети

1,Трајно складирање на податоци,складирање податоци капацитет : 4МК 8 GB 16 GB 32 GB.2,Интерфејс : USB 2.0 USB конекција,поддршка Топла plug & Play.3,Животната Средина Температура : 40°C +70°C4,Складирање Температура : 50°C +80°C5,USB Услуга Напон : 4.5 V5.5 V6,Складирање Живот : Повеќе од 10 години7,Користење на Aclass чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати8.Оперативен Систем : Win98 / ME / 2000 / XP / Vista / win7 / win8, Mac OS 9.X / Linux2.4 или над9,Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск / напојување само приклучок во.10,Ниту надворешно напојување потребно.11,Брзо брзина во пишување / читање на трансфер12,Хардвер Барање : КОМПЈУТЕР со USB конекција,Лаптоп,MAC.13,Живот : >1 милион пати14,Пишување брзина : 6 Mb / s 10 Mb / s стапката на претставата зависи од различни функционирање на системот на располагање и различни флеш донесен,па брзината можеби различни.Пакетот вклучува : 1pc USB Флеш Диск(со Мало Пакет)4 GB = околу 3.6 GB3.8 GB8 GB = околу 7.4 GB7.6 GB16 GB = приближно 14 GB15 GB32 GB = приближно 28 GB30 GBAnswer : ___________________________ Note : оперативни системи користат бинарна аритметика да се пресмета, која е : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB,но, нашата pendrive продавачите употреба на децимални аритметика, што е 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MB...

BGN 3.84