• Ново
ремкомплект електромагнитен клапан резервни части, блок за управление цилиндрическим помпа 4L0698007A E53 4 matic за touareg

ремкомплект електромагнитен клапан резервни части, блок за управление цилиндрическим помпа 4L0698007A E53 4 matic за touareg

Buyers rating:
BGN 40.00

Брой продукти


Објектот спецификите
Бренд Име : gzwabo
Материјал Тип : гума+челик
Големина : стандард големина
Состојба : нова
Автомобил Производител : за BMW, за Ауди, за Range Rover L322
Место на Потекло : Guangdong,Кина
ОЕМ БР. : 4 L0698007 A 4 L0698007 4 F0616005 E
1.Одговара Х5 E53 (4 шокови) 2."ФОЛКСВАГЕН" Touareg (таа дупка е вистинско,се отвори дупка ) 3.Одговара A6 C6 Q7 (слепи дупка ) 4.за Range Rover нејасни 03-06
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.

Други функции

Височина На Продукта:
9cm
Тегло На Продукта:
1.2kg
Името На Модела:
4L0698007A
търговска марка:
гзвабо
специални характеристики:
Цилиндър + Бутални Пръстени
За Марки Автомобили / Модели:
БМВ
Широчина На Елемента:
9cm
Вид На Материала:
гума+неръждаема
Дължина На Продукта:
14cm

Най-добри сделки

За Land Rover Discovery Sport 2015 6шт хром странично прозорец среден централен стълб, конвертор формоване довършителни проректоры автомобилни аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

За Land Rover Discovery Sport 2015 6шт хром странично прозорец среден централен стълб, конвертор формоване довършителни проректоры автомобилни аксесоари

За Land Rover Discovery Спорт 2015 6pcs Хром Прозорец Страна Средината Центар Столб Conver Калапи Трим Prorectors Автомобил Додатоци Објект Спецификација Бренд : НеБрендирани (По Пазарот) Fitment : За Land Rover Discovery Спорт 2015 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет Тројно Хром Позлатен ABS Пластика Пакет : 6pcs / set Лесно инсталирање...

BGN 109.00 127.98
Цвят на живота ми ABS хром за обратно виждане Огледало за задно виждане, защитен капак завърши стикер за Ford Ecosport Escape, Kuga 2012-
 • Ново
Оценка на продукта:

Цвят на живота ми ABS хром за обратно виждане Огледало за задно виждане, защитен капак завърши стикер за Ford Ecosport Escape, Kuga 2012-

5310366284274064 Додатоци За Ford Fiesta Ecosport парче парче метар парче парче парче парче парче парче парче парче парчеОва Е Само за Ford Ecosport Избега 2012 2016 Година Автомобил

BGN 16.00 22.18
1 компл. матиран черен ABS багажника на колата на задния номер на буквите на думата икона емблемата на стикер стикер за Mercedes-Benz C43 AMG
 • Ново
Оценка на продукта:

1 компл. матиран черен ABS багажника на колата на задния номер на буквите на думата икона емблемата на стикер стикер за Mercedes-Benz C43 AMG

Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : висок квалитет АБС Боја : Мет Црна Ширина : 25мм прибл , Дебелина : 3мм ,Должина : од себе Направени во ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет...

BGN 15.00 22.38
Въглеродни влакна, задна броня, дифузьор и изпускателна Устна за BMW серия 5 G30 стандартния седан с 4 врати, 530i 540i 17-18 автомобилни аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Въглеродни влакна, задна броня, дифузьор и изпускателна Устна за BMW серия 5 G30 стандартния седан с 4 врати, 530i 540i 17-18 автомобилни аксесоари

ЗАБЕЛЕШКААко Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили ...

BGN 229.00 251.74
За Nissan Teana J32 2009-2012 калници калник на задно колело на кутията калник на задно колело автомобилни Крила калник на задно колело калник на задно колело автоаксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

За Nissan Teana J32 2009-2012 калници калник на задно колело на кутията калник на задно колело автомобилни Крила калник на задно колело калник на задно колело автоаксесоари

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За Nissan Teana J32 20092012Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Високо Квалитетна ABS пластика Вклучуваат : 4 ПАРЧИЊА / set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.Напомена : Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија...

BGN 45.00 54.38
За Skoda Fabia MK2 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 кола-стил с отопляем електрически крило от страна на огледалото за обратно виждане от дясната страна
 • Ново
Оценка на продукта:

За Skoda Fabia MK2 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 кола-стил с отопляем електрически крило от страна на огледалото за обратно виждане от дясната страна

Висок Квалитет На Автомобил Вратата Електрично Загревани ОгледалоОдговара за "Шкода" Fabia MK2 20072015Информации за производот Дел Име : Вратата Огледало Состојба : Нова Резервни Производи Материјал : ABS + Стакло Пакет : 1 x Право на Патникот Страна Гаранција : 1 ГодинаВистински ФотографииИнсталирање На МетодПлаќање Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачкиСледење Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : https : / / global.cainiao.com Или http : / / www.yw56.com.cn / english / index.aspxПопродажбата на услугата Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција барем; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

BGN 80.00 106.38
За Toyota Land Cruiser ABS хром предна решетка решетка леярство капак 2 бр. корпус ленти украса на автомобил модел тапицерия
 • Ново
Оценка на продукта:

За Toyota Land Cruiser ABS хром предна решетка решетка леярство капак 2 бр. корпус ленти украса на автомобил модел тапицерия

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : Одговара за TOYOTA Land Cruiser 2016 годинаОпис : Состојба : 100% Сосема Нов...

BGN 68.00 81.58
Високо качество ABS хромирана капачка на дръжката на вратата, за 2013- Peugeot 3008 оформление на автомобила
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество ABS хромирана капачка на дръжката на вратата, за 2013- Peugeot 3008 оформление на автомобила

Ние продаваме брендиме производи се Кина,Ве молиме да се чувствуваат удобно купување.Превозот : Ние ја испорача стоката до остатокот на светот.Ние ќе ги искористиме" Кина Пост Воздух Mail" или" ЕМС експрес" за купувачот за испорака на стоката.Должината на повеќе статии, ние ќе го користиме" ЕМС експрес" за купувачот да ја испорача."Кина Пост Воздух Mail" : Колет, генерално, ќе биде во 15 дена) 25 дена пристигнат на вашата адреса.Понекогаш, се должи на голем број на пост обработка на пакетот, или царински преглед пакет, колет повремено ќе биде одложен...

BGN 20.00 21.68
За Chevrolet Chevy Trax Tracker 2014 2015 ABS хром предни главоболие светлина капачка лампи украса фарове рамка за декорация на 2 бр./компл.
 • Ново
Оценка на продукта:

За Chevrolet Chevy Trax Tracker 2014 2015 ABS хром предни главоболие светлина капачка лампи украса фарове рамка за декорация на 2 бр./компл.

Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : одговара за Chevrolet Chevy Trax (Tracker) 2014 2015 2016 годинаОпис : Состојба : 100% Сосема Нов...

BGN 66.00 79.98
Предна Долна Решетка Около Тапицерия На Предната Централна Решетка Решетка Покритие За Lifan X60
 • Ново
Оценка на продукта:

Предна Долна Решетка Около Тапицерия На Предната Централна Решетка Решетка Покритие За Lifan X60

Предна Долна Решетка Околу Часовникот Пред Центарот Решетка Решетка Намали За Lifan X60 Пакет : 1pc во кутијаМатеријал : пластикаБоја : црнаБренд Име : KRZXNВе молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци...

BGN 40.00
Автомобилни аксесоари, ABS хром на задната противотуманная фаровете на капака лампи, декорация премахване на крайните фарове за мъгла рамка украса за Ford Escape, Kuga 2013-201
 • Ново
Оценка на продукта:

Автомобилни аксесоари, ABS хром на задната противотуманная фаровете на капака лампи, декорация премахване на крайните фарове за мъгла рамка украса за Ford Escape, Kuga 2013-201

Ставка Опис Item Fitment : За Ford Kuga Избега 2013 2014 2015 Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Quality ABS Хром.Iclude : Сет од 2 парчињаСо добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е прикачен

BGN 36.00 46.00
Carmilla неръждаема стомана автомобил хвостовая тръбата на ауспуха на изпускателната тръба за Peugeot 2008 година 2013 2014 2015 модификация
 • Ново
Оценка на продукта:

Carmilla неръждаема стомана автомобил хвостовая тръбата на ауспуха на изпускателната тръба за Peugeot 2008 година 2013 2014 2015 модификация

100% сосема нов производ 304 од не ' рѓосувачки челик кој не е ист со други лажни производи Погодни за Pugeot 2008 година 013 2014 година 2015 година

BGN 31.00 44.16
CITYCARAUTO хром стайлинг задните планки стикер на кутията авто ACCESSORIESS стил на колата на задния капак на камиона е подходящ за FORTUNER 2012
 • Ново
Оценка на продукта:

CITYCARAUTO хром стайлинг задните планки стикер на кутията авто ACCESSORIESS стил на колата на задния капак на камиона е подходящ за FORTUNER 2012

CITYCARAUTO Хром Стил ЗАДНИТЕ СКРАТУВА НАЛЕПНИЦА ПОКРИЕ АВТО ACCESSORIESS АВТОМОБИЛ СТИЛ ЗАДНИТЕ КАМИОН ПОКРИТИЕ ОДГОВАРА ЗА FORTUNER 2012 2015QUANTITES : 1 PCSБОЈА : CHORMED SLIVERОДГОВАРА ЗА 20122015 FORTUNER АВТОМОБИЛ

BGN 98.00 103.36
За Volkswagen VW POLO MK5 2008-2013 хетчбек, който има 5-врати пластмасови калници калници автоматично калник на задно колело охрана auto
 • Ново
Оценка на продукта:

За Volkswagen VW POLO MK5 2008-2013 хетчбек, който има 5-врати пластмасови калници калници автоматично калник на задно колело охрана auto

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген ПОЛО MK5 20082013 модел (Најновата генерација) hatchback 5врататаОпис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Високо Квалитетна ABS пластика Вклучуваат : 4 ПАРЧИЊА / set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.Напомена : Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија...

BGN 28.00 33.58
За да Benz A/B/C / E class CLA CLS, GL, GLK бутон седалки (височина трябва да бъде една и съща) декоративна капачка за infiniti q30 ()
 • Ново
Оценка на продукта:

За да Benz A/B/C / E class CLA CLS, GL, GLK бутон седалки (височина трябва да бъде една и съща) декоративна капачка за infiniti q30 ()

проверете го вашиот автомобил : Копчето висина мора да биде истакако што е подолу слик·········· ·········· ·········· ·········· ·········· ··········

BGN 55.00 108.80
Автомобилна броня Устна дефлектор на устните, за Nissan Lucino / 200SX B14 / преден спойлер пола за авто тунинг на колата вид / бодикит / лента
 • Ново
Оценка на продукта:

Автомобилна броня Устна дефлектор на устните, за Nissan Lucino / 200SX B14 / преден спойлер пола за авто тунинг на колата вид / бодикит / лента

Име на производ : DIY Автомобил Браник УснаИнсталација Позиција : Предниот Браник / Задниот Браник / Страна Здолниште ( целиот автомобил )Тежина : 1 КГДолжина : 2.5 МетриПроизводот Одговара На : За Nissan Lucino Б14 1994~1999За Nissan 200 SX Б14 1994~1999 Производ Инсталација Позиција или Ефект : Добра Вест ! На Spoile р Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Лесна работа да се инсталира .За Nissan Lucino / 200 SX Б14 Автомобил Браник Усна / Направи автомобил долниот дел од Телото за Полнење / предо / Странично Здолниште Спојлер / Браник Deflector Гумена ЛентаЗа Nissan Lucino / 200 SX Б14 Автомобил Браник Усна / Направи автомобил долниот дел од Телото за Полнење / предо / Странично Здолниште Спојлер / Браник Deflector Гумена ЛентаПроизвод функција1 : на сличен легален начин " 3М " Лента, која е Цврсто Прикачен2 : Soft & Анти НулаИнсталација : За Nissan Lucino / 200 SX Б14 Автомобил Браник Усна / Направи автомобил долниот дел од Телото за Полнење / предо / Странично Здолниште Спојлер / Браник Deflector Гумена Лента За плаќање : не прифаќаме aliexpress зачувам плаќање преку најпопуларните...

BGN 47.00 72.14
YAQUICKA 4 бр. / компл. колата предната противотуманная фаровете за лампи ленти гарнитура корнизи довършителни стикер за Mazda CX-5 CX5 2015 хром ABS стайлинг
 • Ново
Оценка на продукта:

YAQUICKA 4 бр. / компл. колата предната противотуманная фаровете за лампи ленти гарнитура корнизи довършителни стикер за Mazda CX-5 CX5 2015 хром ABS стайлинг

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Цел Количество : 4 Pcs / сет за во Автомобил Пред Магла Светлина Светилка Ленти Трим Материјал : Висок Квалитет АБС Боја : Светло Сребрена 1,Лесна инсталација 2,100% Водоотпорен...

BGN 28.00 30.22
За Kia Sorento 2017 стомана вътрешен + външен протектор броня, праг праг на протектора тампон педала на колата автоаксесоари 2 бр.
 • Ново
Оценка на продукта:

За Kia Sorento 2017 стомана вътрешен + външен протектор броня, праг праг на протектора тампон педала на колата автоаксесоари 2 бр.

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За Kia Sorento 2016 ГодинаОпис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Вклучуваат : 2 BUC / set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет...

BGN 64.00 76.82
Auto Stainless Big Lamp-Switch-Controller Knob Trim Cover Sticker Fit for Chevrolet Trax 2014 Car Styling
 • Ново
Оценка на продукта:

Auto Stainless Big Lamp-Switch-Controller Knob Trim Cover Sticker Fit for Chevrolet Trax 2014 Car Styling

Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Изработени Од квалитетни Нерѓосувачки челикОдговара За Chevy Trax 2014Вклучува : 1 КомпјутерБоја : Како на сликиСтроги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантиранаЛесна инсталација со 3 M лента е во задниот делПакетот вклучува : 1 buc Голема Светилка Switch Контролер Knob Маска1...

BGN 11.00 11.18
Със синя led светлина висококачествен панел от неръждаема стомана / праг за врати за 2010-2012 Volkswagen Tiguan
 • Ново
Оценка на продукта:

Със синя led светлина висококачествен панел от неръждаема стомана / праг за врати за 2010-2012 Volkswagen Tiguan

Превозот : Ние ја испорача стоката до остатокот на светот.Ние ќе ги искористиме" Кина Пост Воздух Mail" или" ЕМС експрес" за купувачот за испорака на стоката.Должината на повеќе статии, ние ќе го користиме" ЕМС експрес" за купувачот да ја испорача."Кина Пост Воздух Mail" : Колет, генерално, ќе биде во 15 дена) 25 дена пристигнат на вашата адреса.Понекогаш, се должи на голем број на пост обработка на пакетот, или царински преглед пакет, колет повремено ќе биде одложен...

BGN 43.00 47.50
1 компл. матиран черен ABS багажника на колата на задния номер на буквите на думата икона емблемата на стикер стикер за Mercedes-Benz CLA45 AMG
 • Ново
Оценка на продукта:

1 компл. матиран черен ABS багажника на колата на задния номер на буквите на думата икона емблемата на стикер стикер за Mercedes-Benz CLA45 AMG

Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : висок квалитет АБС Боја : Мет Црна Ширина : 25мм прибл , Дебелина : 3мм ,Должина : од себе Направени во ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет...

BGN 15.00 22.38
За TOYOTA PRIUS 2017 ABS хромирана рамка, която дръжка с ключалка на капака на умен отвор за ключ леярство съраунд рамка на тапицерия на автомобил модел
 • Ново
Оценка на продукта:

За TOYOTA PRIUS 2017 ABS хромирана рамка, която дръжка с ключалка на капака на умен отвор за ключ леярство съраунд рамка на тапицерия на автомобил модел

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : Одговара за TOYOTA PRIОпис : Состојба : 100% Сосема Нов...

BGN 29.00 35.18
Задна броня, дифузер Устна спойлер с выхлопом за Audi A4 B9 стандартния седан с 4 врати само 13-16 не Sline S4 черен ПУ
 • Ново
Оценка на продукта:

Задна броня, дифузер Устна спойлер с выхлопом за Audi A4 B9 стандартния седан с 4 врати само 13-16 не Sline S4 черен ПУ

9323 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и ценатаЗабелешка : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.1.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .2.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили ...

BGN 206.00 226.08
За JEEP Grand Cherokee 2012 ABS хром предна противотуманная фар завърши противотуманной фарове панела на колата на капака лампи, автомобилни аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

За JEEP Grand Cherokee 2012 ABS хром предна противотуманная фар завърши противотуманной фарове панела на колата на капака лампи, автомобилни аксесоари

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : одговара за JEEP Grand Cherokee 5dr Hatchback 2012Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS Хром Вклучува : 2 BUC / set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет...

BGN 40.00 54.38
1 компл. матиран черен ABS багажника на колата на задния номер на буквите на думата икона емблемата на стикер стикер за Mercedes-Benz CLS55 AMG
 • Ново
Оценка на продукта:

1 компл. матиран черен ABS багажника на колата на задния номер на буквите на думата икона емблемата на стикер стикер за Mercedes-Benz CLS55 AMG

Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : висок квалитет АБС Боја : Мет Црна Ширина : 25мм прибл , Дебелина : 3мм ,Должина : од себе Направени во ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет...

BGN 15.00 22.38