• Ново
Петел на сърцето Vinyl стикер стикер на автомобила прозорец на стената бронята, животно, птица Пиле

Петел на сърцето Vinyl стикер стикер на автомобила прозорец на стената бронята, животно, птица Пиле

Buyers rating:
-46 % BGN 3.00
BGN 5.60

Брой продукти


Други функции

Тип:
Лепило Агент Стикер
Дизайн:
Карикатура
Модел:
OEM
Поставянето На Стикери:
Врата и линията на талията
Името На Модела:
xin-c-019
Дължина На Продукта:
15cm
Широчина На Елемента:
13cm
Височина На Продукта:
0inch
Диаметъра На Продукта:
0inch
is_customized:
Yes
Опаковка:
Не Е Натъпкан
Тип Етикети:
Моделът
Категория:
Стикери
Тип Елемент:
Стикери
Вид На Материала:
Винил

Най-добри сделки

1 чифт автомобили огледало за обратно виждане дъжд вежди козирка сянка щит вода, охрана, за кола, камион сгъстено автомобилни аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт автомобили огледало за обратно виждане дъжд вежди козирка сянка щит вода, охрана, за кола, камион сгъстено автомобилни аксесоари

добредојдовте на нашата продавницание продажба на производи поддршка wholesales ако сакате повеќе попуст,ве молиме контактирајте со нас.Добра Цена за цел повеќе од 10 парче.ве молиме оставете порака за нас.Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам .Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ви благодариме за вашата поддршка!Карактеристики : 100% Сосема Нов3 M самолепливи (го Прави лесно да се инсталира)Флексибилни за криви и испакнатинитеДодава посебен допир на вашата возењеПомага во спречување на smogs на вашата страна видите огледалоОвој пакет содржи 1 парче лево и 1 парче право.На deflectors мора да се применуваат од внатрешноста на огледало домување во јазот помеѓу домување и огледало стакло.Во ладно време,ако е потребно,топлина на deflectors користење на косата посува(или друг извор на топлина)изработка на пластични мека за лесно виткањеПред да фитинг,чиста површина со алкохол и сува крпаОтстранете ја заштитната фолија од лепило и се однесува на сакав позицијаПритиснете ги цврсто за да се обезбеди добар стисок на лепило.Спецификации : Материјал : ПВЦДимензии : околу 184 x 60 mmБоја : Црна,БелаТежина : 80 gПакет се вклучени : 2 x Автомобил Rearview Огледало Дожд Стакло ( без мало пакет )

BGN 1.00 1.09
11,1 см*14,1 см карикатура нинджа самурай войн меч за удар оръжие Vinyl стикер на автомобила Автомобил-стайлинг черен / сребрист S6-4029
 • Ново
Оценка на продукта:

11,1 см*14,1 см карикатура нинджа самурай войн меч за удар оръжие Vinyl стикер на автомобила Автомобил-стайлинг черен / сребрист S6-4029

11.1 cm*14.1 cm Цртан филм Нинџа Самурај Воинот Меч Штрајк Оружје Винил Автомобил Налепница Автомобилстил, Црна / Сребрена S64029Апликација на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

BGN 2.00 2.83
15 см*15.1 см Исус Шипове, мода стайлинг на автомобила Vinyl стикер на автомобила черен / сребрист S3-5553
 • Ново
Оценка на продукта:

15 см*15.1 см Исус Шипове, мода стайлинг на автомобила Vinyl стикер на автомобила черен / сребрист S3-5553

15cm*15.1 cm Исус Трње Мода Автомобил Стил Винил Автомобил Налепница Црна / Сребрена S35553Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка.Ставете Чекор : 1.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.2.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.3.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.4.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не дозволувајте автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.5.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме перење на вашиот автомобил во 23 дена, ви благодариме!Превозот : 1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

BGN 2.00 2.70
15.6 cm*18cm силует нинджа метательная Звезда мода Vinyl стикер на автомобила черен / сребрист етикети S6-4052
 • Ново
Оценка на продукта:

15.6 cm*18cm силует нинджа метательная Звезда мода Vinyl стикер на автомобила черен / сребрист етикети S6-4052

15.6 cm*18cm Силуета Нинџа Фрлање Star Мода Винил Автомобил Налепница Црна / Сребрена Decals S64052Апликација на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

BGN 2.00 3.18
58см х 38,67 см 2 x Flamingo Birds Graphic (по един за всяка страна) автомобили стикер за коли вратата се страна, на прозореца на камиона Vinyl стикер 8 цвята
 • Ново
Оценка на продукта:

58см х 38,67 см 2 x Flamingo Birds Graphic (по един за всяка страна) автомобили стикер за коли вратата се страна, на прозореца на камиона Vinyl стикер 8 цвята

Големина : 58cm x 38.67 cm2 x Фламинго Птици Графички(по една За Секоја Страна)Опис : Decals се држи до речиси сите рамни површини! само лупам и стап!Долготрајни 5+ години life expectancy за надворешна & 7 + затворен издржливостУкрасете го вашиот : лаптоп компјутери, Ѕидови, Автомобил, Windows, Браници, гитари, i Pad, i Phone, фрижидер само за било рамно мазна, чиста површина!За Винил Decals : Овие се УМРЕНАМАЛУВАЊЕ на decals значи не постои позадина...

BGN 19.00 23.49
LOEN 1бр автомобилна стикер оформление на автомобила украса на волана кръг пръстен автомобилни стикери за bmw X1, X3 X4 x5 X6 e39 e46
 • Ново
Оценка на продукта:

LOEN 1бр автомобилна стикер оформление на автомобила украса на волана кръг пръстен автомобилни стикери за bmw X1, X3 X4 x5 X6 e39 e46

За да платите за вашиот цел на Ali Express,следете ги чекорите подолу : 1) Изберете цел и кликнете на "Плати Сега"копчето...

BGN 6.00 6.51
Peacekey кожен калъф за ключове на автомобила калъф за Volkswagen VW Jetta MK6 Tiguan Passat Golf 4 5 6 POLO cc bora 3 бутона
 • Ново
Оценка на продукта:

Peacekey кожен калъф за ключове на автомобила калъф за Volkswagen VW Jetta MK6 Tiguan Passat Golf 4 5 6 POLO cc bora 3 бутона

Peacekey кожа автомобил копче случај покритие за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK6 Tiguan Passat Голф 4 5 6 ПОЛО cc бора 3 копчињаНапомена : 1.Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!2.Големи или мешани наредби се добредојдени!повеќе квантитет ќе биде подобра цена!Испорака : 1...

BGN 20.00 27.44
Торцевая Покритие на Ауспуха на Изпускателната Тръба Atreus<57 мм за Nissan Versa Honda Fit Ford Focus Suzuki SX4 Chevrolet Cruze, Aveo Twin извит
 • Ново
Оценка на продукта:

Торцевая Покритие на Ауспуха на Изпускателната Тръба Atreus<57 мм за Nissan Versa Honda Fit Ford Focus Suzuki SX4 Chevrolet Cruze, Aveo Twin извит

За Nissan Обратно Хонда Фит Форд Фокус Suzuki SX4 Chevrolet Cruze Aveo Близнак КРИВИ Издувните Tailpipe Цевка Пригушувач Крајот Намали на Производот : НеOE...

BGN 38.00 47.47
ABS хромирани огледала за обратно виждане ленти довършителни гарнитура 2 бр. / компл. за Toyota C-HR 2017 стайлинг на автомобили (оставете mesage, какъв вид ви е нужен)
 • Ново
Оценка на продукта:

ABS хромирани огледала за обратно виждане ленти довършителни гарнитура 2 бр. / компл. за Toyota C-HR 2017 стайлинг на автомобили (оставете mesage, какъв вид ви е нужен)

За Toyota, CHR 2016 2017Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : abs пластикаБоја : како нашите сликВклучува : 1 сет (2 парчиња)Лесна инсталација,3m лента е на задната страна на производот , покривање на оригиналот.Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации.Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без каков било контакт .Ако не сте добиле објектот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

BGN 32.00 38.22
10шт алуминий Германия Немски задна емблема на иконата на стикер, подходящи за VW Golf 4 автомобил-стайлинг автомобилни стикери автомобилни аксесоари, автомобилна сед?
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт алуминий Германия Немски задна емблема на иконата на стикер, подходящи за VW Golf 4 автомобил-стайлинг автомобилни стикери автомобилни аксесоари, автомобилна сед?

100% Сосема НовМатеријал : Алуминиумски + смолаГолемина : прибл 6.9 x 3.2 cm(2.72 x 1.26 инчи)Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи го.Лепило база, погоден за надворешни или внатрешни работи употребаЗа автомобил тело, табла, мотор и мопед декорацијаДоаѓа со лепило на грбот, само лупам и стапПакетот вклучува : 10 компјутери амблем налепница (како на сликата покажува)Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15мм грешка поради прирачник за мерење.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.1...

BGN 13.00 14.86
1бр автомобил външният капак на масления резервоар супер аксесоари за Honda Crv Cr-v 2007 2008 2009 2010 2011
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр автомобил външният капак на масления резервоар супер аксесоари за Honda Crv Cr-v 2007 2008 2009 2010 2011

1pc автомобил надворешен резервоар за нафта покрие супер додатоци за Хонда Crv Crv 2007 2008 2009 2010 2011Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : ABSпакет вклучувајќи 1pc резервоарот маска.Други предмети за хонда 2007 година 2008 година 2009 година, Кликнете тука ве молиме : Превозот1...

BGN 19.01
13*11.8 CM GOT WEIMARANER Pet Dog Hunting автомобилни стикери мотоциклетни етикети аксесоари за полагане на автомобили черен / сребрист C1-0147
 • Ново
Оценка на продукта:

13*11.8 CM GOT WEIMARANER Pet Dog Hunting автомобилни стикери мотоциклетни етикети аксесоари за полагане на автомобили черен / сребрист C1-0147

13*11.8 CM ДОБИ WEIMARANER Милениче Лов Куче Автомобил Налепници Мотоцикл Decals Автомобил Стил Додатоци Црна / Сребрена Ц10147Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

BGN 2.00 3.02
BBQ@FUKA Car Metal Silver 2.0 2.0 T 2.0 TSI заден багажник емблемата на иконата на стикер, подходящ за Beetle CC Golf, Jetta Nuevo Passat Car-Стайлинг
 • Ново
Оценка на продукта:

[email protected] Car Metal Silver 2.0 2.0 T 2.0 TSI заден багажник емблемата на иконата на стикер, подходящ за Beetle CC Golf, Jetta Nuevo Passat Car-Стайлинг

100% Сосема Нов Добар квалитет Материјал : Цинк Легура Големина : околу 6.5 × 2.4 cm (2.6 x 0.94 инчи) Самолепило на грбот...

BGN 5.00 5.57
Нов автомобил кофа за боклук кола кофата за боклук за KIA Rio K2 K3 K4 K5 KX3 KX5 Cerato, Soul, Forte, Sportage R, Sorento Optima
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов автомобил кофа за боклук кола кофата за боклук за KIA Rio K2 K3 K4 K5 KX3 KX5 Cerato, Soul, Forte, Sportage R, Sorento Optima

Постои пролет корица, може да поставите десктоп; исто Така, може да биде поставен на автомобил, кој се користи за да се добие кора, wastepaper, итн.Ја фрлаат ѓубре на покритие може да биде автоматски отскокнување, погодно спаси проблеми, затворена.Производ вкупна висина од 20 смПовеќето најширока точка со дијаметар од 10 цмДното дијаметар е 6.7 CMБоја : сина, црна, црвена СиваПакет се Вклучени : 1 x автомобил ѓубре

BGN 6.00 7.22