• Ново
Atreus 2X автомобилен капак крило, за страничните стикери от карбон за Mitsubishi ASX Subaru Suzuki Acura Jeep Renegade Fiat 500 Hyundai kia

Atreus 2X автомобилен капак крило, за страничните стикери от карбон за Mitsubishi ASX Subaru Suzuki Acura Jeep Renegade Fiat 500 Hyundai kia

Buyers rating:
-29 % BGN 18.00
BGN 25.20

Брой продукти

1 Pair Автомобил Авто Декоративни Проток на Воздух Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи Покрие Хауба За Фендер Црна /Бела /Сребрена /јаглерод Автомобил Стил
Спецификации :
Материјал : ABS Пластика
Големина : 33.3 cm x 10.5 см (L x W)
Длабочина : Околу 1.5 cm
Боја : Сива, Бела, Црна, јаглерод
Карактеристики :
-Неверојатна со модерен дизајн и стил.
-Направете вашиот кул автомобил и препознатлив.
-Трајни и високо strengh.
-Лесна инсталација, селотејп база.
-НЕМА инструмент потребно, чистење на автомобил површината пред лепење.
Fitment :
Повеќето од Возилата со Мотор Хауба
Забелешки :
-Избегнувајте да се држиме супер проток на воздух под висока температура.
-Избегнувајте да го мие автомобилот се изложуваат во дождовните за 24hours по инсталацијата.
-Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање.
-Ве молиме овозможи 0.5-1cm разликата се должи на рачно мерење.
-Боја на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.
-Настава не е вклучена.
Пакетот вклучува :
1 Пар Худ Се Пропустливи

Други функции

Тип Елемент:
Стикери
Дизайн:
думи
Категория:
3D
Тип Етикети:
Моделът
Дължина На Продукта:
33cm
Височина На Продукта:
0cm
Диаметъра На Продукта:
0cm
Тип:
Винил от въглеродни влакна 3D
търговска марка:
Atreus
Поставянето На Стикери:
главата
Модел:
OEM
is_customized:
Yes
Широчина На Елемента:
15cm
Името На Модела:
YQCFK02
Опаковка:
Идва Упакованным
Вид На Материала:
Алуминий

Най-добри сделки

15.5x2. 1cm предупреждение автомобилни стикери каска на мотоциклет велосипед стикер светлоотразителни стикери за MOTO GP Kawasaki ZX-10r
 • Ново
Оценка на продукта:

15.5x2. 1cm предупреждение автомобилни стикери каска на мотоциклет велосипед стикер светлоотразителни стикери за MOTO GP Kawasaki ZX-10r

Производи име : ZX10 R Креативни Модни Мотоцикл Шлем Автомобил Налепница DecalsГолемина : 155x21mmПакување : 2 ПАРЧИЊА по многу како слика шоуДетали : Изработен од квалитетен материјал рефлексивниВодоотпорен, ниту избледи, sunblock, долготрајни, убаво декорација.Лесно да се инсталира, лесно да се отстрани без да се наштети на боја.Идеален за во автомобил, мотоцикл, шлем, велосипед, лаптоп и слПовеќе стил и трговија на големо цена се достапни.Било каков проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас.Забелешка за сите налепници во нашата продавница : Црна и чиста бела НЕ се рефлексивни.

BGN 10.00 11.04
13*11.8 CM GOT WEIMARANER Pet Dog Hunting автомобилни стикери мотоциклетни етикети аксесоари за полагане на автомобили черен / сребрист C1-0147
 • Ново
Оценка на продукта:

13*11.8 CM GOT WEIMARANER Pet Dog Hunting автомобилни стикери мотоциклетни етикети аксесоари за полагане на автомобили черен / сребрист C1-0147

13*11.8 CM ДОБИ WEIMARANER Милениче Лов Куче Автомобил Налепници Мотоцикл Decals Автомобил Стил Додатоци Црна / Сребрена Ц10147Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

BGN 2.00 3.02
1x tribal дизайн 1270 mm x 390 mm travel трейлър Кемпер ван графика кемпер винил графичен комплект автомобилни стикери етикети
 • Ново
Оценка на продукта:

1x tribal дизайн 1270 mm x 390 mm travel трейлър Кемпер ван графика кемпер винил графичен комплект автомобилни стикери етикети

Големина : 390mm x 1270mmОпис : Decals се држи до речиси сите рамни површини! само лупам и стап! Долготрајни 5+ години life expectancy за надворешна & 7 + затворен издржливост ги Красат вашата : Camper Комбе, Камион, Моторни Дома, Ѕидови, Брод, фрижидер само за било рамно мазна, чиста површина! За Винил Decals : Овие се УМРЕНАМАЛУВАЊЕ на decals значи не постои позадина...

BGN 41.00 50.93
Не ми пипай колата ! Автомобилни стикери светлоотразителни стикери за самоличност на тялото
 • Ново
Оценка на продукта:

Не ми пипай колата ! Автомобилни стикери светлоотразителни стикери за самоличност на тялото

Добиете налепница, ве молиме прво јасно да се разбере неговата структура, е составен од три слоја (се разбира, пакување не е), пренос на филмот, налепници, ПВЦ дното...

BGN 3.18
18.9 см*12.6 см интересна музика и птица символ силует Vinyl стикер на колата стикер S9-0858
 • Ново
Оценка на продукта:

18.9 см*12.6 см интересна музика и птица символ силует Vinyl стикер на колата стикер S9-0858

18.9 CM*12.6 CM Интересна Музика И Птица Симбол Силуета Винил Decal Автомобил Налепница S90858Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка.Ставете Чекор : 1.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.2.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.3.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.4.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не't нека автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.5.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме перење на вашиот автомобил во 23 дена, ви благодаримеПревозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .4 PX економски пакет (следење не е на располагање.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање)...

BGN 2.00 3.02
11.7 CM*13.1 CM мода Vinyl стикер спорт момиче гимнастичка интересен автомобил стикер черен / сребрист S9-0481
 • Ново
Оценка на продукта:

11.7 CM*13.1 CM мода Vinyl стикер спорт момиче гимнастичка интересен автомобил стикер черен / сребрист S9-0481

11.7 CM*13.1 CM Мода Винил Decal Спорт Девојка Gymnast Интересен Автомобил Налепница Црна / Сребрена S90481Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка.Ставете Чекор : 1.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.2.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.3.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.4.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не't нека автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.5.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме перење на вашиот автомобил во 23 дена, ви благодаримеПревозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .4 PX економски пакет (следење не е на располагање.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање)...

BGN 2.00 2.70
Торцевая Покритие на Ауспуха на Изпускателната Тръба Atreus<57 мм за Nissan Versa Honda Fit Ford Focus Suzuki SX4 Chevrolet Cruze, Aveo Twin извит
 • Ново
Оценка на продукта:

Торцевая Покритие на Ауспуха на Изпускателната Тръба Atreus<57 мм за Nissan Versa Honda Fit Ford Focus Suzuki SX4 Chevrolet Cruze, Aveo Twin извит

За Nissan Обратно Хонда Фит Форд Фокус Suzuki SX4 Chevrolet Cruze Aveo Близнак КРИВИ Издувните Tailpipe Цевка Пригушувач Крајот Намали на Производот : НеOE...

BGN 38.00 47.47
Високо качество Сатен матиран хром Тифани син винил приключи лист балон безплатно за стайлинг автомобили размер: 1.52 * 20 м/ролка
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество Сатен матиран хром Тифани син винил приключи лист балон безплатно за стайлинг автомобили размер: 1.52 * 20 м/ролка

Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целосниот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.Име На Производ : Мат Хром Тифани Сина Винил ЛистТочка Име Мат Хром Винил Филм Модел NSMC14 Боја Тифани Сина Големина 1.52 x 20 милиони / Ролна (5ft x 65ft) Филм Дебелина 0.16 mm Ослободување Хартија 140 g Материјал ПВЦ Пакет Големина 155*12*12cm / Картон Воздух Ослободување / Меур Слободни Да Лепило Висок Квалитет Отстранлив Лепак Гаранција Отворено 3 години, Затворен 6 години Отпорни на Температура 40°c~90°c (40°F~194°F)[1] Овој мат хром винил филмот е растеглив, може да се рекрена, repositioned и се протегала со топлина пиштол, може да се примени на целиот автомобил(ентериер и екстериер површина), мотор или на мебел или на дигитален производ, Нешто ви се допаѓа, Едноставно користете ја вашата имагинација![2] Висок квалитет лепак, не штети на вашиот автомобил боја, без било остаток лепак ќе бидат оставени на автомобилот откако се отстрани винил, вашиот автомобил ќе изгледа сосема нов автомобил, дури и многу години подоцна.[3] Грб на винил е со Одвод на Воздух / Air Издание / Ер Слободни Изворот, направете го тоа лесно да се заврши и да го ОДБИЕ меурчиња.[4] Заштитете го вашиот автомобил од УВ зраци, Нечистотија, Маснотии, Благи Киселини...

BGN 274.00 307.97
Peacekey кожен калъф за ключове на автомобила калъф за Volkswagen VW Jetta MK6 Tiguan Passat Golf 4 5 6 POLO cc bora 3 бутона
 • Ново
Оценка на продукта:

Peacekey кожен калъф за ключове на автомобила калъф за Volkswagen VW Jetta MK6 Tiguan Passat Golf 4 5 6 POLO cc bora 3 бутона

Peacekey кожа автомобил копче случај покритие за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK6 Tiguan Passat Голф 4 5 6 ПОЛО cc бора 3 копчињаНапомена : 1.Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!2.Големи или мешани наредби се добредојдени!повеќе квантитет ќе биде подобра цена!Испорака : 1...

BGN 20.00 27.44
1 чифт автомобили огледало за обратно виждане дъжд вежди козирка сянка щит вода, охрана, за кола, камион сгъстено автомобилни аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт автомобили огледало за обратно виждане дъжд вежди козирка сянка щит вода, охрана, за кола, камион сгъстено автомобилни аксесоари

добредојдовте на нашата продавницание продажба на производи поддршка wholesales ако сакате повеќе попуст,ве молиме контактирајте со нас.Добра Цена за цел повеќе од 10 парче.ве молиме оставете порака за нас.Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам .Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ви благодариме за вашата поддршка!Карактеристики : 100% Сосема Нов3 M самолепливи (го Прави лесно да се инсталира)Флексибилни за криви и испакнатинитеДодава посебен допир на вашата возењеПомага во спречување на smogs на вашата страна видите огледалоОвој пакет содржи 1 парче лево и 1 парче право.На deflectors мора да се применуваат од внатрешноста на огледало домување во јазот помеѓу домување и огледало стакло.Во ладно време,ако е потребно,топлина на deflectors користење на косата посува(или друг извор на топлина)изработка на пластични мека за лесно виткањеПред да фитинг,чиста површина со алкохол и сува крпаОтстранете ја заштитната фолија од лепило и се однесува на сакав позицијаПритиснете ги цврсто за да се обезбеди добар стисок на лепило.Спецификации : Материјал : ПВЦДимензии : околу 184 x 60 mmБоја : Црна,БелаТежина : 80 gПакет се вклучени : 2 x Автомобил Rearview Огледало Дожд Стакло ( без мало пакет )

BGN 1.00 1.09
LOEN 1бр автомобилна стикер оформление на автомобила украса на волана кръг пръстен автомобилни стикери за bmw X1, X3 X4 x5 X6 e39 e46
 • Ново
Оценка на продукта:

LOEN 1бр автомобилна стикер оформление на автомобила украса на волана кръг пръстен автомобилни стикери за bmw X1, X3 X4 x5 X6 e39 e46

За да платите за вашиот цел на Ali Express,следете ги чекорите подолу : 1) Изберете цел и кликнете на "Плати Сега"копчето...

BGN 6.00 6.51
Нов~пръстен на скоростния за Mini Cooper R56 R60 R56 довършителни аксесоари за интериора диамантен пръстен етикети мини-оформление на автомобили
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов~пръстен на скоростния за Mini Cooper R56 R60 R56 довършителни аксесоари за интериора диамантен пръстен етикети мини-оформление на автомобили

Повеќе информации за производот може да кликнете на:Објектот Спецификација : Состојба : 100% Сосема новБоја : Сребро и ЗлатоМатеријал : Цинк Легура + ДијамантФункција : Вакуум ПозлатаПогоден : R55 / R56 R60 / R61Ве молиме да забележите на вашиот автомобил модел,и ќе се избере вистинскиот.Лепило база, само кора и се држи врз

BGN 26.00 32.99
17.5*10 см плуване бруст светлоотразителни стикери за автомобили, мотоциклети етикети аксесоари за полагане на автомобили черен / сребрист C2-0236
 • Ново
Оценка на продукта:

17.5*10 см плуване бруст светлоотразителни стикери за автомобили, мотоциклети етикети аксесоари за полагане на автомобили черен / сребрист C2-0236

17.5*10СМ ГРАДНО ПЛИВАЊЕ Рефлексивни Автомобил Налепници Мотоцикл Decals Автомобил Стил Додатоци Црна / Сребрена C20236Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

BGN 2.00 3.01
Регулируема led неонова лампа светлина кола-стайлинг за BMW F30 F10 F20 E39 E46 E60 E90 E36 E34 E30 X5 E53 E70 X1 M3 M4 M5 M6 аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Регулируема led неонова лампа светлина кола-стайлинг за BMW F30 F10 F20 E39 E46 E60 E90 E36 E34 E30 X5 E53 E70 X1 M3 M4 M5 M6 аксесоари

Производ Функција : 1 Сосема нов и висок квалитет 2 Ова е за еден сет на декорација светлина, вклучувајќи 4 парчиња светла една запалка приклучок и еден далечински управувач...

BGN 25.00 38.08
BBQ@FUKA Car Metal Silver 2.0 2.0 T 2.0 TSI заден багажник емблемата на иконата на стикер, подходящ за Beetle CC Golf, Jetta Nuevo Passat Car-Стайлинг
 • Ново
Оценка на продукта:

[email protected] Car Metal Silver 2.0 2.0 T 2.0 TSI заден багажник емблемата на иконата на стикер, подходящ за Beetle CC Golf, Jetta Nuevo Passat Car-Стайлинг

100% Сосема Нов Добар квалитет Материјал : Цинк Легура Големина : околу 6.5 × 2.4 cm (2.6 x 0.94 инчи) Самолепило на грбот...

BGN 5.00 5.57
1 бр SD иконата за логото на колата стикер на колата от задната врата на багажника и задната емблема за Mini Cooper S SD F55 F56 оформление на автомобили
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр SD иконата за логото на колата стикер на колата от задната врата на багажника и задната емблема за Mini Cooper S SD F55 F56 оформление на автомобили

SD Logo Налепница Автомобил задната врата Подигање на Задните Амблем за Mini Cooper S, SD F55 F56 Значка100% Сосема НовМатеријал : МеталПакетот вклучува : 1 PCОбјектот големина : 76mm* 33mm *3ммедноставна инсталацијасамо лепило налепници прикачена на задната страна,ве молиме да се избегне каква било вода (автомобил мие / дожд)во рок од 3 дена по инсталацијата за најдобрите од селотејп да се одржи на нејзино место

BGN 6.00 6.72
11,1 см*14,1 см карикатура нинджа самурай войн меч за удар оръжие Vinyl стикер на автомобила Автомобил-стайлинг черен / сребрист S6-4029
 • Ново
Оценка на продукта:

11,1 см*14,1 см карикатура нинджа самурай войн меч за удар оръжие Vinyl стикер на автомобила Автомобил-стайлинг черен / сребрист S6-4029

11.1 cm*14.1 cm Цртан филм Нинџа Самурај Воинот Меч Штрајк Оружје Винил Автомобил Налепница Автомобилстил, Црна / Сребрена S64029Апликација на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

BGN 2.00 2.83
QYPF 12.6 CM*12.6 CM Стара Paw Print Baby On Board Рибка Car Sticker Decoration Warning S9-2024
 • Ново
Оценка на продукта:

QYPF 12.6 CM*12.6 CM Стара Paw Print Baby On Board Рибка Car Sticker Decoration Warning S9-2024

QYPF 12.6 CM*12.6 CM Прекрасна Шепа Печати Бебе на Одборот На Винил Автомобил Налепница Декорација Предупредување S92024 Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути...

BGN 2.00 2.70
1 бр червен/черен метал ограничена емблемата на иконата на купето на автомобила странично крило на задната врата автомобилни стикери за HSE Supercharged
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр червен/черен метал ограничена емблемата на иконата на купето на автомобила странично крило на задната врата автомобилни стикери за HSE Supercharged

Црвена / Црна Метал ОГРАНИЧЕН Амблем Значка Автомобил Тело Страна Крило задната врата автомобил налепници За HSE Supercharged100% Сосема НовМатеријал : металПакетот вклучува : 1 PC ЗначкаОбјектот големина : 89mm*15mm*5mm

BGN 7.00 7.98
16.3 CM*18CM творчески спорт момиче гимнастичка силует Vinyl стикер на автомобила черен / сребрист S9-0492
 • Ново
Оценка на продукта:

16.3 CM*18CM творчески спорт момиче гимнастичка силует Vinyl стикер на автомобила черен / сребрист S9-0492

16.3 CM*18 CM Креативни Спорт Девојка Gymnast Силуета Винил Автомобил Налепница Црна / Сребрена S90492Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка.Ставете Чекор : 1.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.2.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.3.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.4.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не't нека автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.5.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме перење на вашиот автомобил во 23 дена, ви благодаримеПревозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .4 PX економски пакет (следење не е на располагање.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање)...

BGN 2.00 2.82
1бр автомобил външният капак на масления резервоар супер аксесоари за Honda Crv Cr-v 2007 2008 2009 2010 2011
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр автомобил външният капак на масления резервоар супер аксесоари за Honda Crv Cr-v 2007 2008 2009 2010 2011

1pc автомобил надворешен резервоар за нафта покрие супер додатоци за Хонда Crv Crv 2007 2008 2009 2010 2011Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : ABSпакет вклучувајќи 1pc резервоарот маска.Други предмети за хонда 2007 година 2008 година 2009 година, Кликнете тука ве молиме : Превозот1...

BGN 19.01