• Ново
Carmilla Chrome Задната Противотуманная Фаровете Декоративна Капачка Фарове За Мъгла Корицата На Стикер За Nissan Qashqai J11 2014 2015 Аксесоари

Carmilla Chrome Задната Противотуманная Фаровете Декоративна Капачка Фарове За Мъгла Корицата На Стикер За Nissan Qashqai J11 2014 2015 Аксесоари

Buyers rating:
-29 % BGN 21.00
BGN 29.42

Брой продукти


Други функции

Тип Елемент:
Стикери
Опаковка:
Не Е Натъпкан
Дизайн:
думи
Категория:
3D
Поставянето На Стикери:
авто светлина
Дължина На Продукта:
1inch
Широчина На Елемента:
1inch
Височина На Продукта:
1inch
Диаметъра На Продукта:
1inch
Тип:
Лепило Агент Стикер
Името На Модела:
ddd
Модел:
OEM
is_customized:
Yes
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Тип Етикети:
Творчески Етикети
търговска марка:
Кармилла

Най-добри сделки

Нов~пръстен на скоростния за Mini Cooper R56 R60 R56 довършителни аксесоари за интериора диамантен пръстен етикети мини-оформление на автомобили
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов~пръстен на скоростния за Mini Cooper R56 R60 R56 довършителни аксесоари за интериора диамантен пръстен етикети мини-оформление на автомобили

Повеќе информации за производот може да кликнете на:Објектот Спецификација : Состојба : 100% Сосема новБоја : Сребро и ЗлатоМатеријал : Цинк Легура + ДијамантФункција : Вакуум ПозлатаПогоден : R55 / R56 R60 / R61Ве молиме да забележите на вашиот автомобил модел,и ќе се избере вистинскиот.Лепило база, само кора и се држи врз

BGN 26.00 32.99
10шт алуминий Германия Немски задна емблема на иконата на стикер, подходящи за VW Golf 4 автомобил-стайлинг автомобилни стикери автомобилни аксесоари, автомобилна сед?
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт алуминий Германия Немски задна емблема на иконата на стикер, подходящи за VW Golf 4 автомобил-стайлинг автомобилни стикери автомобилни аксесоари, автомобилна сед?

100% Сосема НовМатеријал : Алуминиумски + смолаГолемина : прибл 6.9 x 3.2 cm(2.72 x 1.26 инчи)Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи го.Лепило база, погоден за надворешни или внатрешни работи употребаЗа автомобил тело, табла, мотор и мопед декорацијаДоаѓа со лепило на грбот, само лупам и стапПакетот вклучува : 10 компјутери амблем налепница (како на сликата покажува)Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15мм грешка поради прирачник за мерење.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.1...

BGN 13.00 14.86
Торцевая Покритие на Ауспуха на Изпускателната Тръба Atreus<57 мм за Nissan Versa Honda Fit Ford Focus Suzuki SX4 Chevrolet Cruze, Aveo Twin извит
 • Ново
Оценка на продукта:

Торцевая Покритие на Ауспуха на Изпускателната Тръба Atreus<57 мм за Nissan Versa Honda Fit Ford Focus Suzuki SX4 Chevrolet Cruze, Aveo Twin извит

За Nissan Обратно Хонда Фит Форд Фокус Suzuki SX4 Chevrolet Cruze Aveo Близнак КРИВИ Издувните Tailpipe Цевка Пригушувач Крајот Намали на Производот : НеOE...

BGN 38.00 47.47
15.6 cm*18cm силует нинджа метательная Звезда мода Vinyl стикер на автомобила черен / сребрист етикети S6-4052
 • Ново
Оценка на продукта:

15.6 cm*18cm силует нинджа метательная Звезда мода Vinyl стикер на автомобила черен / сребрист етикети S6-4052

15.6 cm*18cm Силуета Нинџа Фрлање Star Мода Винил Автомобил Налепница Црна / Сребрена Decals S64052Апликација на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

BGN 2.00 3.18
YJZT 15*11.5 cm 2x Cartoon WARNING Otterhound Guard Dog Забавни ретро-светлоотразителни стикери стикер на прозореца на колата C1-8154
 • Ново
Оценка на продукта:

YJZT 15*11.5 cm 2x Cartoon WARNING Otterhound Guard Dog Забавни ретро-светлоотразителни стикери стикер на прозореца на колата C1-8154

YJZT 15*11.5 cm 2x Цртан филм ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ Otterhound Guard Куче Забава Ретрорефлективен Decals Автомобил Прозорец Налепница Ц18154Напомена : Секој Големина 15*11.5 CMГаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба ...

BGN 2.00 3.60
15 см * 15см християнин на арабски език творчески етикети етикети Vinyl black / silver S3-5536
 • Ново
Оценка на продукта:

15 см * 15см християнин на арабски език творчески етикети етикети Vinyl black / silver S3-5536

15cm*15cm Христијанската Во арапски Креативни Налепници Decals Винил Црна / Сребрена S35536Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка.Ставете Чекор : 1.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.2.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.3.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.4.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не дозволувајте автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.5.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме перење на вашиот автомобил во 23 дена, ви благодариме!Превозот : 1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

BGN 2.00 2.64
Atreus За Suzuki Swift, Sx4 Toyota Prius, Corolla Vios Honda, Nissan Chevrolet Cruze, Aveo Аксесоари Изпускателната Тръба На Ауспуха На Автомобила
 • Ново
Оценка на продукта:

Atreus За Suzuki Swift, Sx4 Toyota Prius, Corolla Vios Honda, Nissan Chevrolet Cruze, Aveo Аксесоари Изпускателната Тръба На Ауспуха На Автомобила

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет, Направени од не 'рѓосувачки челик, антикорозивни, отпорност на корозија, трајни Едноставна инсталација, нема потреба од дупчење или заварување Идеален за авто DIY, совршена замена Спецификации : Материјал : не' Рѓосувачки Челик Големина : 14*6.5 см Дијаметар : 6.3 cm Боја : Сребрена / Сино / Црна Тежина : 170g Погоден за издувни гасови опашка цевки 35mm да 58mm во дијаметар Забелешка : За да се спречи повредени ве молиме носете ракавици кога инсталација за Да се избегне издувни цевки изгори кога автомобилот само престана или започна Пакет, вклучувајќи : 1 x Нерѓосувачки Челик Издувни Цевки Производ Фотографии :

BGN 13.00 16.74
2x автомобил огледало за обратно виждане стикер за Audi A3 A4 B8 B6 B7 B5, A6 C5 C6 A5 80 Q5 Q7 TT 8P 8L 8V 100 A1 Q3 A8, A7 A2-S3 S4 R8 RS S line
 • Ново
Оценка на продукта:

2x автомобил огледало за обратно виждане стикер за Audi A3 A4 B8 B6 B7 B5, A6 C5 C6 A5 80 Q5 Q7 TT 8P 8L 8V 100 A1 Q3 A8, A7 A2-S3 S4 R8 RS S line

2x Автомобил Rearview Огледало Налепница За Audi A3 A4 B6 Б8 B7 Б5 A6 C5 C6 А5 80 П5 Q7 TT 8 P 8 L 8 V 100 А1 Q3 A7 A8 А2 S3 S4 R8 РС S линија Карактеристики : 1.Се проширува полето на визија 2.Три M лепак целосно покривање на назад, да се спречи стакло од кршење и јавните...

BGN 12.00 18.08
1 бр червен/черен метал ограничена емблемата на иконата на купето на автомобила странично крило на задната врата автомобилни стикери за HSE Supercharged
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр червен/черен метал ограничена емблемата на иконата на купето на автомобила странично крило на задната врата автомобилни стикери за HSE Supercharged

Црвена / Црна Метал ОГРАНИЧЕН Амблем Значка Автомобил Тело Страна Крило задната врата автомобил налепници За HSE Supercharged100% Сосема НовМатеријал : металПакетот вклучува : 1 PC ЗначкаОбјектот големина : 89mm*15mm*5mm

BGN 7.00 7.98
QYPF 12.6 CM*12.6 CM Стара Paw Print Baby On Board Рибка Car Sticker Decoration Warning S9-2024
 • Ново
Оценка на продукта:

QYPF 12.6 CM*12.6 CM Стара Paw Print Baby On Board Рибка Car Sticker Decoration Warning S9-2024

QYPF 12.6 CM*12.6 CM Прекрасна Шепа Печати Бебе на Одборот На Винил Автомобил Налепница Декорација Предупредување S92024 Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути...

BGN 2.00 2.70
58см х 38,67 см 2 x Flamingo Birds Graphic (по един за всяка страна) автомобили стикер за коли вратата се страна, на прозореца на камиона Vinyl стикер 8 цвята
 • Ново
Оценка на продукта:

58см х 38,67 см 2 x Flamingo Birds Graphic (по един за всяка страна) автомобили стикер за коли вратата се страна, на прозореца на камиона Vinyl стикер 8 цвята

Големина : 58cm x 38.67 cm2 x Фламинго Птици Графички(по една За Секоја Страна)Опис : Decals се држи до речиси сите рамни површини! само лупам и стап!Долготрајни 5+ години life expectancy за надворешна & 7 + затворен издржливостУкрасете го вашиот : лаптоп компјутери, Ѕидови, Автомобил, Windows, Браници, гитари, i Pad, i Phone, фрижидер само за било рамно мазна, чиста површина!За Винил Decals : Овие се УМРЕНАМАЛУВАЊЕ на decals значи не постои позадина...

BGN 19.00 23.49
1 бр SD иконата за логото на колата стикер на колата от задната врата на багажника и задната емблема за Mini Cooper S SD F55 F56 оформление на автомобили
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр SD иконата за логото на колата стикер на колата от задната врата на багажника и задната емблема за Mini Cooper S SD F55 F56 оформление на автомобили

SD Logo Налепница Автомобил задната врата Подигање на Задните Амблем за Mini Cooper S, SD F55 F56 Значка100% Сосема НовМатеријал : МеталПакетот вклучува : 1 PCОбјектот големина : 76mm* 33mm *3ммедноставна инсталацијасамо лепило налепници прикачена на задната страна,ве молиме да се избегне каква било вода (автомобил мие / дожд)во рок од 3 дена по инсталацијата за најдобрите од селотејп да се одржи на нејзино место

BGN 6.00 6.72
13*11.8 CM GOT WEIMARANER Pet Dog Hunting автомобилни стикери мотоциклетни етикети аксесоари за полагане на автомобили черен / сребрист C1-0147
 • Ново
Оценка на продукта:

13*11.8 CM GOT WEIMARANER Pet Dog Hunting автомобилни стикери мотоциклетни етикети аксесоари за полагане на автомобили черен / сребрист C1-0147

13*11.8 CM ДОБИ WEIMARANER Милениче Лов Куче Автомобил Налепници Мотоцикл Decals Автомобил Стил Додатоци Црна / Сребрена Ц10147Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

BGN 2.00 3.02
TTCR-II автомобилен аксесоар за Honda Fit 2014- стил на педала на газта, спирачката поставка за краката ремонт плоча педала на етикети седалките подложки стайлинг
 • Ново
Оценка на продукта:

TTCR-II автомобилен аксесоар за Honda Fit 2014- стил на педала на газта, спирачката поставка за краката ремонт плоча педала на етикети седалките подложки стайлинг

Педали Подлога За Одговара 2014 2015 2016 година ВО / МТ Левата Рака ДискВклучува : НА 3 КОМПЈУТЕРИ Педалата за Гас+Сопирачките на Возилото+подложка за нозе на Возилото+Завртка МТ 4 ПАРЧИЊА Педалата за Гас+Сопирачките на Возилото+Спојки Педалата+подложка за нозе на Возилото+Завртка Материјал : Alumium Легура Инсталација : Дупчење Потребни СО ЛОГОТО Ако сакате да знаете повеќе за нашето лого тип ,plz контактирајте со нас! Купување на нашите производи значи дека ќе го прифатите стандардните лого! Ви благодариме.

BGN 38.00 47.20
1 чифт автомобили огледало за обратно виждане дъжд вежди козирка сянка щит вода, охрана, за кола, камион сгъстено автомобилни аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт автомобили огледало за обратно виждане дъжд вежди козирка сянка щит вода, охрана, за кола, камион сгъстено автомобилни аксесоари

добредојдовте на нашата продавницание продажба на производи поддршка wholesales ако сакате повеќе попуст,ве молиме контактирајте со нас.Добра Цена за цел повеќе од 10 парче.ве молиме оставете порака за нас.Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам .Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ви благодариме за вашата поддршка!Карактеристики : 100% Сосема Нов3 M самолепливи (го Прави лесно да се инсталира)Флексибилни за криви и испакнатинитеДодава посебен допир на вашата возењеПомага во спречување на smogs на вашата страна видите огледалоОвој пакет содржи 1 парче лево и 1 парче право.На deflectors мора да се применуваат од внатрешноста на огледало домување во јазот помеѓу домување и огледало стакло.Во ладно време,ако е потребно,топлина на deflectors користење на косата посува(или друг извор на топлина)изработка на пластични мека за лесно виткањеПред да фитинг,чиста површина со алкохол и сува крпаОтстранете ја заштитната фолија од лепило и се однесува на сакав позицијаПритиснете ги цврсто за да се обезбеди добар стисок на лепило.Спецификации : Материјал : ПВЦДимензии : околу 184 x 60 mmБоја : Црна,БелаТежина : 80 gПакет се вклучени : 2 x Автомобил Rearview Огледало Дожд Стакло ( без мало пакет )

BGN 1.00 1.09
Високо качество Сатен матиран хром Тифани син винил приключи лист балон безплатно за стайлинг автомобили размер: 1.52 * 20 м/ролка
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество Сатен матиран хром Тифани син винил приключи лист балон безплатно за стайлинг автомобили размер: 1.52 * 20 м/ролка

Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целосниот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.Име На Производ : Мат Хром Тифани Сина Винил ЛистТочка Име Мат Хром Винил Филм Модел NSMC14 Боја Тифани Сина Големина 1.52 x 20 милиони / Ролна (5ft x 65ft) Филм Дебелина 0.16 mm Ослободување Хартија 140 g Материјал ПВЦ Пакет Големина 155*12*12cm / Картон Воздух Ослободување / Меур Слободни Да Лепило Висок Квалитет Отстранлив Лепак Гаранција Отворено 3 години, Затворен 6 години Отпорни на Температура 40°c~90°c (40°F~194°F)[1] Овој мат хром винил филмот е растеглив, може да се рекрена, repositioned и се протегала со топлина пиштол, може да се примени на целиот автомобил(ентериер и екстериер површина), мотор или на мебел или на дигитален производ, Нешто ви се допаѓа, Едноставно користете ја вашата имагинација![2] Висок квалитет лепак, не штети на вашиот автомобил боја, без било остаток лепак ќе бидат оставени на автомобилот откако се отстрани винил, вашиот автомобил ќе изгледа сосема нов автомобил, дури и многу години подоцна.[3] Грб на винил е со Одвод на Воздух / Air Издание / Ер Слободни Изворот, направете го тоа лесно да се заврши и да го ОДБИЕ меурчиња.[4] Заштитете го вашиот автомобил од УВ зраци, Нечистотија, Маснотии, Благи Киселини...

BGN 274.00 307.97
1 бр турбо дизелов автомобил странично крило крило значка емблема на етикети на автомобила оформление на автомобила
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр турбо дизелов автомобил странично крило крило значка емблема на етикети на автомобила оформление на автомобила

ТУРБО ДИЗЕЛ Автомобил Страна Крило Фендер Значка Амблем Налепница100% Сосема НовМатеријал : МеталПакетот вклучува : 1 PC ЗначкаПогоден за : Сите АвтомобилОбјектот големина : 148mm *20mm *4mm

BGN 7.00 7.84
Цвят LED интериора на автомобила украса атмосфера светлини на infiniti fx35 q50 g35 g37 qx70 qx50 fx fx37 m35 q70
 • Ново
Оценка на продукта:

Цвят LED интериора на автомобила украса атмосфера светлини на infiniti fx35 q50 g35 g37 qx70 qx50 fx fx37 m35 q70

1 Сосема нов и висок квалитет 2 Ова е за еден сет на декорација светлина, вклучувајќи 4 парчиња светла една запалка приклучок и еден далечински управувач...

BGN 27.00 28.77
Метал Алуминий Флаг На Страната Логото На Иконата Емблемата На Плакат, Стикер
 • Ново
Оценка на продукта:

Метал Алуминий Флаг На Страната Логото На Иконата Емблемата На Плакат, Стикер

Материјал : Метал АлуминиумПозитивни Повратни информации ќе бидат оставени за вас! Тоа е нашата цел е да ви понуди најдобар квалитет и услуга...

BGN 120.00
Не ми пипай колата ! Автомобилни стикери светлоотразителни стикери за самоличност на тялото
 • Ново
Оценка на продукта:

Не ми пипай колата ! Автомобилни стикери светлоотразителни стикери за самоличност на тялото

Добиете налепница, ве молиме прво јасно да се разбере неговата структура, е составен од три слоја (се разбира, пакување не е), пренос на филмот, налепници, ПВЦ дното...

BGN 3.18
Регулируема led неонова лампа светлина кола-стайлинг за BMW F30 F10 F20 E39 E46 E60 E90 E36 E34 E30 X5 E53 E70 X1 M3 M4 M5 M6 аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Регулируема led неонова лампа светлина кола-стайлинг за BMW F30 F10 F20 E39 E46 E60 E90 E36 E34 E30 X5 E53 E70 X1 M3 M4 M5 M6 аксесоари

Производ Функција : 1 Сосема нов и висок квалитет 2 Ова е за еден сет на декорација светлина, вклучувајќи 4 парчиња светла една запалка приклучок и еден далечински управувач...

BGN 25.00 38.08
27 СМ*21.6 см Хелоуин момиче вещица на метла Прилеп мода Vinyl стикер на колата стикер черен / сребрист автомобил-стайлинг S6-4000
 • Ново
Оценка на продукта:

27 СМ*21.6 см Хелоуин момиче вещица на метла Прилеп мода Vinyl стикер на колата стикер черен / сребрист автомобил-стайлинг S6-4000

27cm*21.6 cm ноќта на Вештерките Девојка Вештерка Метла Лилјак Мода Винил Decal Автомобил Налепница Црна / Сребрена Автомобилстил, S64000Апликација на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

BGN 5.00 8.93
1x tribal дизайн 1270 mm x 390 mm travel трейлър Кемпер ван графика кемпер винил графичен комплект автомобилни стикери етикети
 • Ново
Оценка на продукта:

1x tribal дизайн 1270 mm x 390 mm travel трейлър Кемпер ван графика кемпер винил графичен комплект автомобилни стикери етикети

Големина : 390mm x 1270mmОпис : Decals се држи до речиси сите рамни површини! само лупам и стап! Долготрајни 5+ години life expectancy за надворешна & 7 + затворен издржливост ги Красат вашата : Camper Комбе, Камион, Моторни Дома, Ѕидови, Брод, фрижидер само за било рамно мазна, чиста површина! За Винил Decals : Овие се УМРЕНАМАЛУВАЊЕ на decals значи не постои позадина...

BGN 41.00 50.93
11,1 см*14,1 см карикатура нинджа самурай войн меч за удар оръжие Vinyl стикер на автомобила Автомобил-стайлинг черен / сребрист S6-4029
 • Ново
Оценка на продукта:

11,1 см*14,1 см карикатура нинджа самурай войн меч за удар оръжие Vinyl стикер на автомобила Автомобил-стайлинг черен / сребрист S6-4029

11.1 cm*14.1 cm Цртан филм Нинџа Самурај Воинот Меч Штрајк Оружје Винил Автомобил Налепница Автомобилстил, Црна / Сребрена S64029Апликација на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

BGN 2.00 2.83
11.7 CM*13.1 CM мода Vinyl стикер спорт момиче гимнастичка интересен автомобил стикер черен / сребрист S9-0481
 • Ново
Оценка на продукта:

11.7 CM*13.1 CM мода Vinyl стикер спорт момиче гимнастичка интересен автомобил стикер черен / сребрист S9-0481

11.7 CM*13.1 CM Мода Винил Decal Спорт Девојка Gymnast Интересен Автомобил Налепница Црна / Сребрена S90481Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка.Ставете Чекор : 1.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.2.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.3.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.4.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не't нека автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.5.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме перење на вашиот автомобил во 23 дена, ви благодаримеПревозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .4 PX економски пакет (следење не е на располагање.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање)...

BGN 2.00 2.70