• Ново
QYPF 13 см*18,8 см интересен пламък череп винил уникален графичен стикер на автомобила черен / сребрист украса S9-2079

QYPF 13 см*18,8 см интересен пламък череп винил уникален графичен стикер на автомобила черен / сребрист украса S9-2079

Buyers rating:
-33 % BGN 2.00
BGN 2.99

Брой продукти


QYPF 13 CM*18.8 CM Интересни Пламен Черепот Уникатен Винил Графички Автомобил Налепница Црна/Сребрена Декорација S9-2079 Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути. Вашиот налепница има 3 делови : Хартија за Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента 1 Исчистите површината каде decal ќе бидат инсталирани 2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. 3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. 4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината. 5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.

Други функции

Тип Елемент:
Стикери
Опаковка:
Не Е Натъпкан
Височина На Продукта:
18.8cm
Категория:
Стикери
Тип Етикети:
Моделът
Името На Модела:
S9-2079
Модел:
Класически Филм
Диаметъра На Продукта:
0cm
Широчина На Елемента:
13cm
търговска марка:
QYPF
Тип:
Лепило Агент Стикер
Дизайн:
Карикатура
is_customized:
Yes
Дължина На Продукта:
0cm
Поставянето На Стикери:
Всички Тяло
Вид На Материала:
Винил
Цвят:
Черно сребро

Най-добри сделки

Atreus 2X автомобилен капак крило, за страничните стикери от карбон за Mitsubishi ASX Subaru Suzuki Acura Jeep Renegade Fiat 500 Hyundai kia
 • Ново
Оценка на продукта:

Atreus 2X автомобилен капак крило, за страничните стикери от карбон за Mitsubishi ASX Subaru Suzuki Acura Jeep Renegade Fiat 500 Hyundai kia

1 Pair Автомобил Авто Декоративни Проток на Воздух Доза Лажичка Турбо Хаубата се Пропустливи Покрие Хауба За Фендер Црна / Бела / Сребрена / јаглерод Автомобил СтилСпецификации : Материјал : ABS ПластикаГолемина : 33.3 cm x 10.5 см (L x W)Длабочина : Околу 1.5 cmБоја : Сива, Бела, Црна, јаглеродКарактеристики : Неверојатна со модерен дизајн и стил.Направете вашиот кул автомобил и препознатлив.Трајни и високо strengh.Лесна инсталација, селотејп база.НЕМА инструмент потребно, чистење на автомобил површината пред лепење.Fitment : Повеќето од Возилата со Мотор ХаубаЗабелешки : Избегнувајте да се држиме супер проток на воздух под висока температура.Избегнувајте да го мие автомобилот се изложуваат во дождовните за 24hours по инсталацијата.Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање.Ве молиме овозможи 0.51cm разликата се должи на рачно мерење.Боја на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.Настава не е вклучена.Пакетот вклучува : 1 Пар Худ Се Пропустливи

BGN 18.00 25.20
18.9 см*12.6 см интересна музика и птица символ силует Vinyl стикер на колата стикер S9-0858
 • Ново
Оценка на продукта:

18.9 см*12.6 см интересна музика и птица символ силует Vinyl стикер на колата стикер S9-0858

18.9 CM*12.6 CM Интересна Музика И Птица Симбол Силуета Винил Decal Автомобил Налепница S90858Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка.Ставете Чекор : 1.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.2.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.3.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.4.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не't нека автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.5.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме перење на вашиот автомобил во 23 дена, ви благодаримеПревозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .4 PX економски пакет (следење не е на располагање.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање)...

BGN 2.00 3.02
Peacekey кожен калъф за ключове на автомобила калъф за Volkswagen VW Jetta MK6 Tiguan Passat Golf 4 5 6 POLO cc bora 3 бутона
 • Ново
Оценка на продукта:

Peacekey кожен калъф за ключове на автомобила калъф за Volkswagen VW Jetta MK6 Tiguan Passat Golf 4 5 6 POLO cc bora 3 бутона

Peacekey кожа автомобил копче случај покритие за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK6 Tiguan Passat Голф 4 5 6 ПОЛО cc бора 3 копчињаНапомена : 1.Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!2.Големи или мешани наредби се добредојдени!повеќе квантитет ќе биде подобра цена!Испорака : 1...

BGN 20.00 27.44
BBQ@FUKA Car Metal Silver 2.0 2.0 T 2.0 TSI заден багажник емблемата на иконата на стикер, подходящ за Beetle CC Golf, Jetta Nuevo Passat Car-Стайлинг
 • Ново
Оценка на продукта:

[email protected] Car Metal Silver 2.0 2.0 T 2.0 TSI заден багажник емблемата на иконата на стикер, подходящ за Beetle CC Golf, Jetta Nuevo Passat Car-Стайлинг

100% Сосема Нов Добар квалитет Материјал : Цинк Легура Големина : околу 6.5 × 2.4 cm (2.6 x 0.94 инчи) Самолепило на грбот...

BGN 5.00 5.57
Не ми пипай колата ! Автомобилни стикери светлоотразителни стикери за самоличност на тялото
 • Ново
Оценка на продукта:

Не ми пипай колата ! Автомобилни стикери светлоотразителни стикери за самоличност на тялото

Добиете налепница, ве молиме прво јасно да се разбере неговата структура, е составен од три слоја (се разбира, пакување не е), пренос на филмот, налепници, ПВЦ дното...

BGN 3.18
Торцевая Покритие на Ауспуха на Изпускателната Тръба Atreus<57 мм за Nissan Versa Honda Fit Ford Focus Suzuki SX4 Chevrolet Cruze, Aveo Twin извит
 • Ново
Оценка на продукта:

Торцевая Покритие на Ауспуха на Изпускателната Тръба Atreus<57 мм за Nissan Versa Honda Fit Ford Focus Suzuki SX4 Chevrolet Cruze, Aveo Twin извит

За Nissan Обратно Хонда Фит Форд Фокус Suzuki SX4 Chevrolet Cruze Aveo Близнак КРИВИ Издувните Tailpipe Цевка Пригушувач Крајот Намали на Производот : НеOE...

BGN 38.00 47.47
1x tribal дизайн 1270 mm x 390 mm travel трейлър Кемпер ван графика кемпер винил графичен комплект автомобилни стикери етикети
 • Ново
Оценка на продукта:

1x tribal дизайн 1270 mm x 390 mm travel трейлър Кемпер ван графика кемпер винил графичен комплект автомобилни стикери етикети

Големина : 390mm x 1270mmОпис : Decals се држи до речиси сите рамни површини! само лупам и стап! Долготрајни 5+ години life expectancy за надворешна & 7 + затворен издржливост ги Красат вашата : Camper Комбе, Камион, Моторни Дома, Ѕидови, Брод, фрижидер само за било рамно мазна, чиста површина! За Винил Decals : Овие се УМРЕНАМАЛУВАЊЕ на decals значи не постои позадина...

BGN 41.00 50.93
2x автомобил огледало за обратно виждане стикер за Audi A3 A4 B8 B6 B7 B5, A6 C5 C6 A5 80 Q5 Q7 TT 8P 8L 8V 100 A1 Q3 A8, A7 A2-S3 S4 R8 RS S line
 • Ново
Оценка на продукта:

2x автомобил огледало за обратно виждане стикер за Audi A3 A4 B8 B6 B7 B5, A6 C5 C6 A5 80 Q5 Q7 TT 8P 8L 8V 100 A1 Q3 A8, A7 A2-S3 S4 R8 RS S line

2x Автомобил Rearview Огледало Налепница За Audi A3 A4 B6 Б8 B7 Б5 A6 C5 C6 А5 80 П5 Q7 TT 8 P 8 L 8 V 100 А1 Q3 A7 A8 А2 S3 S4 R8 РС S линија Карактеристики : 1.Се проширува полето на визија 2.Три M лепак целосно покривање на назад, да се спречи стакло од кршење и јавните...

BGN 12.00 18.08
Atreus За Suzuki Swift, Sx4 Toyota Prius, Corolla Vios Honda, Nissan Chevrolet Cruze, Aveo Аксесоари Изпускателната Тръба На Ауспуха На Автомобила
 • Ново
Оценка на продукта:

Atreus За Suzuki Swift, Sx4 Toyota Prius, Corolla Vios Honda, Nissan Chevrolet Cruze, Aveo Аксесоари Изпускателната Тръба На Ауспуха На Автомобила

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет, Направени од не 'рѓосувачки челик, антикорозивни, отпорност на корозија, трајни Едноставна инсталација, нема потреба од дупчење или заварување Идеален за авто DIY, совршена замена Спецификации : Материјал : не' Рѓосувачки Челик Големина : 14*6.5 см Дијаметар : 6.3 cm Боја : Сребрена / Сино / Црна Тежина : 170g Погоден за издувни гасови опашка цевки 35mm да 58mm во дијаметар Забелешка : За да се спречи повредени ве молиме носете ракавици кога инсталација за Да се избегне издувни цевки изгори кога автомобилот само престана или започна Пакет, вклучувајќи : 1 x Нерѓосувачки Челик Издувни Цевки Производ Фотографии :

BGN 13.00 16.74
QYPF 12.6 CM*12.6 CM Стара Paw Print Baby On Board Рибка Car Sticker Decoration Warning S9-2024
 • Ново
Оценка на продукта:

QYPF 12.6 CM*12.6 CM Стара Paw Print Baby On Board Рибка Car Sticker Decoration Warning S9-2024

QYPF 12.6 CM*12.6 CM Прекрасна Шепа Печати Бебе на Одборот На Винил Автомобил Налепница Декорација Предупредување S92024 Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути...

BGN 2.00 2.70
Оформление на автомобила интериор атмосфера Декоративна лампа светлина за Volvo XC90 XC60 и S60 V40 Nissan Juke и X-TRAIL TIIDA Qashqai аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Оформление на автомобила интериор атмосфера Декоративна лампа светлина за Volvo XC90 XC60 и S60 V40 Nissan Juke и X-TRAIL TIIDA Qashqai аксесоари

Автомобил Внатрешни работи Атмосфера Светлина Безжичен Далечински Производ Функција : *Сосема нов и висок квалитет *Ова е за еден сет на декорација светлина, вклучувајќи 4 парчиња светла една запалка приклучок и еден далечински управувач...

BGN 23.00 35.68
Направи си САМ временен паркинг карта на магнитен стикер за Volkswagen VW Polo, Passat B5 B6 B7 GOLF 4 5 6 7 Touran T5 Jetta Bora аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Направи си САМ временен паркинг карта на магнитен стикер за Volkswagen VW Polo, Passat B5 B6 B7 GOLF 4 5 6 7 Touran T5 Jetta Bora аксесоари

DIY Автомобил Привремен Паркинг Картичка Магнетни Налепница За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Поло Passat Б5 Б6 B7 ГОЛФ 4 5 6 7 Touran T5 Jetta Бора ДодатоциМагнет Автомобил Пред Шофершајбната Привремен Паркинг Картичка Телефонски Број Картичка Плоча Автомобил Налепница сте во проблеми со кои : други луѓе не може да се најде кога ќе паркинг вашиот автомобил некаде? Овој Паркинг Известување Телефонски Број Плочи ќе ви помогне, тоа е толку креативни и евтини...

BGN 4.00 5.66
1 бр червен/черен метал ограничена емблемата на иконата на купето на автомобила странично крило на задната врата автомобилни стикери за HSE Supercharged
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр червен/черен метал ограничена емблемата на иконата на купето на автомобила странично крило на задната врата автомобилни стикери за HSE Supercharged

Црвена / Црна Метал ОГРАНИЧЕН Амблем Значка Автомобил Тело Страна Крило задната врата автомобил налепници За HSE Supercharged100% Сосема НовМатеријал : металПакетот вклучува : 1 PC ЗначкаОбјектот големина : 89mm*15mm*5mm

BGN 7.00 7.98
58см х 38,67 см 2 x Flamingo Birds Graphic (по един за всяка страна) автомобили стикер за коли вратата се страна, на прозореца на камиона Vinyl стикер 8 цвята
 • Ново
Оценка на продукта:

58см х 38,67 см 2 x Flamingo Birds Graphic (по един за всяка страна) автомобили стикер за коли вратата се страна, на прозореца на камиона Vinyl стикер 8 цвята

Големина : 58cm x 38.67 cm2 x Фламинго Птици Графички(по една За Секоја Страна)Опис : Decals се држи до речиси сите рамни површини! само лупам и стап!Долготрајни 5+ години life expectancy за надворешна & 7 + затворен издржливостУкрасете го вашиот : лаптоп компјутери, Ѕидови, Автомобил, Windows, Браници, гитари, i Pad, i Phone, фрижидер само за било рамно мазна, чиста површина!За Винил Decals : Овие се УМРЕНАМАЛУВАЊЕ на decals значи не постои позадина...

BGN 19.00 23.49
YJZT 15*11.5 cm 2x Cartoon WARNING Otterhound Guard Dog Забавни ретро-светлоотразителни стикери стикер на прозореца на колата C1-8154
 • Ново
Оценка на продукта:

YJZT 15*11.5 cm 2x Cartoon WARNING Otterhound Guard Dog Забавни ретро-светлоотразителни стикери стикер на прозореца на колата C1-8154

YJZT 15*11.5 cm 2x Цртан филм ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ Otterhound Guard Куче Забава Ретрорефлективен Decals Автомобил Прозорец Налепница Ц18154Напомена : Секој Големина 15*11.5 CMГаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба ...

BGN 2.00 3.60
27 СМ*21.6 см Хелоуин момиче вещица на метла Прилеп мода Vinyl стикер на колата стикер черен / сребрист автомобил-стайлинг S6-4000
 • Ново
Оценка на продукта:

27 СМ*21.6 см Хелоуин момиче вещица на метла Прилеп мода Vinyl стикер на колата стикер черен / сребрист автомобил-стайлинг S6-4000

27cm*21.6 cm ноќта на Вештерките Девојка Вештерка Метла Лилјак Мода Винил Decal Автомобил Налепница Црна / Сребрена Автомобилстил, S64000Апликација на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

BGN 5.00 8.93
Метал Алуминий Флаг На Страната Логото На Иконата Емблемата На Плакат, Стикер
 • Ново
Оценка на продукта:

Метал Алуминий Флаг На Страната Логото На Иконата Емблемата На Плакат, Стикер

Материјал : Метал АлуминиумПозитивни Повратни информации ќе бидат оставени за вас! Тоа е нашата цел е да ви понуди најдобар квалитет и услуга...

BGN 120.00