• Ново
YJZT 13x8. 2CM карикатура пожарникар каска Vinyl стикер на колата стикер черен / сребрист забавно автомобил-стайлинг S8-1344

YJZT 13x8. 2CM карикатура пожарникар каска Vinyl стикер на колата стикер черен / сребрист забавно автомобил-стайлинг S8-1344

Buyers rating:
-25 % BGN 2.00
BGN 2.66

Брой продукти


YJZT 13x8.2 CM Цртан филм ОГАН БОРЕЦ Шлем Винил Decal Автомобил Налепница Црна/Сребрена Забава Автомобил-стил, S8-1344
Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм. Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка. Ставете Чекор :
1.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.
2.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.
3.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.
4.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не дозволувајте автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.
5.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме перење на вашиот автомобил во 2-3 дена, ви благодариме! Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .4 PX економски пакет (следење не е на располагање.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање). Општи пристигнување време 15-60 дена Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.

Други функции

Тип Елемент:
Стикери
Височина На Продукта:
8.2cm
Опаковка:
Не Е Натъпкан
търговска марка:
YJZT
Категория:
Стикери
Тип Етикети:
Моделът
Диаметъра На Продукта:
0cm
Широчина На Елемента:
13cm
Името На Модела:
S8-1344
Модел:
Друго
Тип:
Лепило Агент Стикер
Дизайн:
Карикатура
is_customized:
Yes
Дължина На Продукта:
0cm
Поставянето На Стикери:
Всички Тяло
Вид На Материала:
Винил
Цвят:
черен / сребрист
Стикер:
стикер за автомобил

Най-добри сделки

15.5x2. 1cm предупреждение автомобилни стикери каска на мотоциклет велосипед стикер светлоотразителни стикери за MOTO GP Kawasaki ZX-10r
 • Ново
Оценка на продукта:

15.5x2. 1cm предупреждение автомобилни стикери каска на мотоциклет велосипед стикер светлоотразителни стикери за MOTO GP Kawasaki ZX-10r

Производи име : ZX10 R Креативни Модни Мотоцикл Шлем Автомобил Налепница DecalsГолемина : 155x21mmПакување : 2 ПАРЧИЊА по многу како слика шоуДетали : Изработен од квалитетен материјал рефлексивниВодоотпорен, ниту избледи, sunblock, долготрајни, убаво декорација.Лесно да се инсталира, лесно да се отстрани без да се наштети на боја.Идеален за во автомобил, мотоцикл, шлем, велосипед, лаптоп и слПовеќе стил и трговија на големо цена се достапни.Било каков проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас.Забелешка за сите налепници во нашата продавница : Црна и чиста бела НЕ се рефлексивни.

BGN 10.00 11.04
2см x 500СМ автомобил залепваща стикер светоотражающая лента етикети оформление на автомобили за volkswagen vw cruze ford, subaru, mitsubishi new
 • Ново
Оценка на продукта:

2см x 500СМ автомобил залепваща стикер светоотражающая лента етикети оформление на автомобили за volkswagen vw cruze ford, subaru, mitsubishi new

9258368942231064 ТОПЛА ПРОДАДЕ парче парче парче парче парче парче пар парче Опис на Производот Нашите сосема нов објект ќе им даде на вашиот возила елегантен и паметни изглед...

BGN 4.00 6.38
Нов~пръстен на скоростния за Mini Cooper R56 R60 R56 довършителни аксесоари за интериора диамантен пръстен етикети мини-оформление на автомобили
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов~пръстен на скоростния за Mini Cooper R56 R60 R56 довършителни аксесоари за интериора диамантен пръстен етикети мини-оформление на автомобили

Повеќе информации за производот може да кликнете на:Објектот Спецификација : Состојба : 100% Сосема новБоја : Сребро и ЗлатоМатеријал : Цинк Легура + ДијамантФункција : Вакуум ПозлатаПогоден : R55 / R56 R60 / R61Ве молиме да забележите на вашиот автомобил модел,и ќе се избере вистинскиот.Лепило база, само кора и се држи врз

BGN 26.00 32.99
58см х 38,67 см 2 x Flamingo Birds Graphic (по един за всяка страна) автомобили стикер за коли вратата се страна, на прозореца на камиона Vinyl стикер 8 цвята
 • Ново
Оценка на продукта:

58см х 38,67 см 2 x Flamingo Birds Graphic (по един за всяка страна) автомобили стикер за коли вратата се страна, на прозореца на камиона Vinyl стикер 8 цвята

Големина : 58cm x 38.67 cm2 x Фламинго Птици Графички(по една За Секоја Страна)Опис : Decals се држи до речиси сите рамни површини! само лупам и стап!Долготрајни 5+ години life expectancy за надворешна & 7 + затворен издржливостУкрасете го вашиот : лаптоп компјутери, Ѕидови, Автомобил, Windows, Браници, гитари, i Pad, i Phone, фрижидер само за било рамно мазна, чиста површина!За Винил Decals : Овие се УМРЕНАМАЛУВАЊЕ на decals значи не постои позадина...

BGN 19.00 23.49
QYPF 12.6 CM*12.6 CM Стара Paw Print Baby On Board Рибка Car Sticker Decoration Warning S9-2024
 • Ново
Оценка на продукта:

QYPF 12.6 CM*12.6 CM Стара Paw Print Baby On Board Рибка Car Sticker Decoration Warning S9-2024

QYPF 12.6 CM*12.6 CM Прекрасна Шепа Печати Бебе на Одборот На Винил Автомобил Налепница Декорација Предупредување S92024 Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути...

BGN 2.00 2.70
1x tribal дизайн 1270 mm x 390 mm travel трейлър Кемпер ван графика кемпер винил графичен комплект автомобилни стикери етикети
 • Ново
Оценка на продукта:

1x tribal дизайн 1270 mm x 390 mm travel трейлър Кемпер ван графика кемпер винил графичен комплект автомобилни стикери етикети

Големина : 390mm x 1270mmОпис : Decals се држи до речиси сите рамни површини! само лупам и стап! Долготрајни 5+ години life expectancy за надворешна & 7 + затворен издржливост ги Красат вашата : Camper Комбе, Камион, Моторни Дома, Ѕидови, Брод, фрижидер само за било рамно мазна, чиста површина! За Винил Decals : Овие се УМРЕНАМАЛУВАЊЕ на decals значи не постои позадина...

BGN 41.00 50.93
11,1 см*14,1 см карикатура нинджа самурай войн меч за удар оръжие Vinyl стикер на автомобила Автомобил-стайлинг черен / сребрист S6-4029
 • Ново
Оценка на продукта:

11,1 см*14,1 см карикатура нинджа самурай войн меч за удар оръжие Vinyl стикер на автомобила Автомобил-стайлинг черен / сребрист S6-4029

11.1 cm*14.1 cm Цртан филм Нинџа Самурај Воинот Меч Штрајк Оружје Винил Автомобил Налепница Автомобилстил, Црна / Сребрена S64029Апликација на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

BGN 2.00 2.83
LOEN 1бр автомобилна стикер оформление на автомобила украса на волана кръг пръстен автомобилни стикери за bmw X1, X3 X4 x5 X6 e39 e46
 • Ново
Оценка на продукта:

LOEN 1бр автомобилна стикер оформление на автомобила украса на волана кръг пръстен автомобилни стикери за bmw X1, X3 X4 x5 X6 e39 e46

За да платите за вашиот цел на Ali Express,следете ги чекорите подолу : 1) Изберете цел и кликнете на "Плати Сега"копчето...

BGN 6.00 6.51
27 СМ*21.6 см Хелоуин момиче вещица на метла Прилеп мода Vinyl стикер на колата стикер черен / сребрист автомобил-стайлинг S6-4000
 • Ново
Оценка на продукта:

27 СМ*21.6 см Хелоуин момиче вещица на метла Прилеп мода Vinyl стикер на колата стикер черен / сребрист автомобил-стайлинг S6-4000

27cm*21.6 cm ноќта на Вештерките Девојка Вештерка Метла Лилјак Мода Винил Decal Автомобил Налепница Црна / Сребрена Автомобилстил, S64000Апликација на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

BGN 5.00 8.93
11.7 CM*13.1 CM мода Vinyl стикер спорт момиче гимнастичка интересен автомобил стикер черен / сребрист S9-0481
 • Ново
Оценка на продукта:

11.7 CM*13.1 CM мода Vinyl стикер спорт момиче гимнастичка интересен автомобил стикер черен / сребрист S9-0481

11.7 CM*13.1 CM Мода Винил Decal Спорт Девојка Gymnast Интересен Автомобил Налепница Црна / Сребрена S90481Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка.Ставете Чекор : 1.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.2.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.3.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.4.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не't нека автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.5.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме перење на вашиот автомобил во 23 дена, ви благодаримеПревозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .4 PX економски пакет (следење не е на располагање.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање)...

BGN 2.00 2.70
BBQ@FUKA Car Metal Silver 2.0 2.0 T 2.0 TSI заден багажник емблемата на иконата на стикер, подходящ за Beetle CC Golf, Jetta Nuevo Passat Car-Стайлинг
 • Ново
Оценка на продукта:

[email protected] Car Metal Silver 2.0 2.0 T 2.0 TSI заден багажник емблемата на иконата на стикер, подходящ за Beetle CC Golf, Jetta Nuevo Passat Car-Стайлинг

100% Сосема Нов Добар квалитет Материјал : Цинк Легура Големина : околу 6.5 × 2.4 cm (2.6 x 0.94 инчи) Самолепило на грбот...

BGN 5.00 5.57
TTCR-II автомобилен аксесоар за Honda Fit 2014- стил на педала на газта, спирачката поставка за краката ремонт плоча педала на етикети седалките подложки стайлинг
 • Ново
Оценка на продукта:

TTCR-II автомобилен аксесоар за Honda Fit 2014- стил на педала на газта, спирачката поставка за краката ремонт плоча педала на етикети седалките подложки стайлинг

Педали Подлога За Одговара 2014 2015 2016 година ВО / МТ Левата Рака ДискВклучува : НА 3 КОМПЈУТЕРИ Педалата за Гас+Сопирачките на Возилото+подложка за нозе на Возилото+Завртка МТ 4 ПАРЧИЊА Педалата за Гас+Сопирачките на Возилото+Спојки Педалата+подложка за нозе на Возилото+Завртка Материјал : Alumium Легура Инсталација : Дупчење Потребни СО ЛОГОТО Ако сакате да знаете повеќе за нашето лого тип ,plz контактирајте со нас! Купување на нашите производи значи дека ќе го прифатите стандардните лого! Ви благодариме.

BGN 38.00 47.20
Цвят LED интериора на автомобила украса атмосфера светлини на infiniti fx35 q50 g35 g37 qx70 qx50 fx fx37 m35 q70
 • Ново
Оценка на продукта:

Цвят LED интериора на автомобила украса атмосфера светлини на infiniti fx35 q50 g35 g37 qx70 qx50 fx fx37 m35 q70

1 Сосема нов и висок квалитет 2 Ова е за еден сет на декорација светлина, вклучувајќи 4 парчиња светла една запалка приклучок и еден далечински управувач...

BGN 27.00 28.77
10шт алуминий Германия Немски задна емблема на иконата на стикер, подходящи за VW Golf 4 автомобил-стайлинг автомобилни стикери автомобилни аксесоари, автомобилна сед?
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт алуминий Германия Немски задна емблема на иконата на стикер, подходящи за VW Golf 4 автомобил-стайлинг автомобилни стикери автомобилни аксесоари, автомобилна сед?

100% Сосема НовМатеријал : Алуминиумски + смолаГолемина : прибл 6.9 x 3.2 cm(2.72 x 1.26 инчи)Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи го.Лепило база, погоден за надворешни или внатрешни работи употребаЗа автомобил тело, табла, мотор и мопед декорацијаДоаѓа со лепило на грбот, само лупам и стапПакетот вклучува : 10 компјутери амблем налепница (како на сликата покажува)Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15мм грешка поради прирачник за мерење.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.1...

BGN 13.00 14.86
2 бр 35cmX10cm огън пламъка на стикера на вратата на колата, бронята на камиона, кутия, колянов надмощие, Каяк кану-каяк, 10 цвята щанцоване винилови стикери комплект
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр 35cmX10cm огън пламъка на стикера на вратата на колата, бронята на камиона, кутия, колянов надмощие, Каяк кану-каяк, 10 цвята щанцоване винилови стикери комплект

Универзален Автомобил Налепница Стил Мотор Худ Мотоцикл Decal Оркестарот Mural Винил Опфаќа Додатоци Авто Пламен Оган топла продажбаКарактеристики : 100% Нов бренд и добар квалитетОваа винил ќе се држиме до повеќето секој мазна површина како што се возила, чамци, атв е & моторни циклуси, windows, компјутери, ѕидови, поштенски сандачиња, и повеќето нешто што може да се мисли на.Водоотпорни, Лесно да се користи.Налепница може да се применува насекаде по телото на возилото.Лесно чистење & одржување.DIY свој личен автомобил.Спецификации : Материјал : ВинилБоја : Црна, Црвена, Жолта, Сребрена БелаГолемина : 35 x 10cmНето Тежина : 25g(за еден пар)Пакетот Вклучува : 1 x Пар на Автомобил decal Налепница

BGN 2.00 2.53
Оформление на автомобила интериор атмосфера Декоративна лампа светлина за Volvo XC90 XC60 и S60 V40 Nissan Juke и X-TRAIL TIIDA Qashqai аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Оформление на автомобила интериор атмосфера Декоративна лампа светлина за Volvo XC90 XC60 и S60 V40 Nissan Juke и X-TRAIL TIIDA Qashqai аксесоари

Автомобил Внатрешни работи Атмосфера Светлина Безжичен Далечински Производ Функција : *Сосема нов и висок квалитет *Ова е за еден сет на декорација светлина, вклучувајќи 4 парчиња светла една запалка приклучок и еден далечински управувач...

BGN 23.00 35.68
2x автомобил огледало за обратно виждане стикер за Audi A3 A4 B8 B6 B7 B5, A6 C5 C6 A5 80 Q5 Q7 TT 8P 8L 8V 100 A1 Q3 A8, A7 A2-S3 S4 R8 RS S line
 • Ново
Оценка на продукта:

2x автомобил огледало за обратно виждане стикер за Audi A3 A4 B8 B6 B7 B5, A6 C5 C6 A5 80 Q5 Q7 TT 8P 8L 8V 100 A1 Q3 A8, A7 A2-S3 S4 R8 RS S line

2x Автомобил Rearview Огледало Налепница За Audi A3 A4 B6 Б8 B7 Б5 A6 C5 C6 А5 80 П5 Q7 TT 8 P 8 L 8 V 100 А1 Q3 A7 A8 А2 S3 S4 R8 РС S линија Карактеристики : 1.Се проширува полето на визија 2.Три M лепак целосно покривање на назад, да се спречи стакло од кршење и јавните...

BGN 12.00 18.08
17.5*10 см плуване бруст светлоотразителни стикери за автомобили, мотоциклети етикети аксесоари за полагане на автомобили черен / сребрист C2-0236
 • Ново
Оценка на продукта:

17.5*10 см плуване бруст светлоотразителни стикери за автомобили, мотоциклети етикети аксесоари за полагане на автомобили черен / сребрист C2-0236

17.5*10СМ ГРАДНО ПЛИВАЊЕ Рефлексивни Автомобил Налепници Мотоцикл Decals Автомобил Стил Додатоци Црна / Сребрена C20236Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

BGN 2.00 3.01
Торцевая Покритие на Ауспуха на Изпускателната Тръба Atreus<57 мм за Nissan Versa Honda Fit Ford Focus Suzuki SX4 Chevrolet Cruze, Aveo Twin извит
 • Ново
Оценка на продукта:

Торцевая Покритие на Ауспуха на Изпускателната Тръба Atreus<57 мм за Nissan Versa Honda Fit Ford Focus Suzuki SX4 Chevrolet Cruze, Aveo Twin извит

За Nissan Обратно Хонда Фит Форд Фокус Suzuki SX4 Chevrolet Cruze Aveo Близнак КРИВИ Издувните Tailpipe Цевка Пригушувач Крајот Намали на Производот : НеOE...

BGN 38.00 47.47
Направи си САМ временен паркинг карта на магнитен стикер за Volkswagen VW Polo, Passat B5 B6 B7 GOLF 4 5 6 7 Touran T5 Jetta Bora аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Направи си САМ временен паркинг карта на магнитен стикер за Volkswagen VW Polo, Passat B5 B6 B7 GOLF 4 5 6 7 Touran T5 Jetta Bora аксесоари

DIY Автомобил Привремен Паркинг Картичка Магнетни Налепница За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Поло Passat Б5 Б6 B7 ГОЛФ 4 5 6 7 Touran T5 Jetta Бора ДодатоциМагнет Автомобил Пред Шофершајбната Привремен Паркинг Картичка Телефонски Број Картичка Плоча Автомобил Налепница сте во проблеми со кои : други луѓе не може да се најде кога ќе паркинг вашиот автомобил некаде? Овој Паркинг Известување Телефонски Број Плочи ќе ви помогне, тоа е толку креативни и евтини...

BGN 4.00 5.66
15 см * 15см християнин на арабски език творчески етикети етикети Vinyl black / silver S3-5536
 • Ново
Оценка на продукта:

15 см * 15см християнин на арабски език творчески етикети етикети Vinyl black / silver S3-5536

15cm*15cm Христијанската Во арапски Креативни Налепници Decals Винил Црна / Сребрена S35536Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка.Ставете Чекор : 1.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.2.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.3.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.4.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не дозволувајте автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.5.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме перење на вашиот автомобил во 23 дена, ви благодариме!Превозот : 1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

BGN 2.00 2.64
QYPF 13 см*18,8 см интересен пламък череп винил уникален графичен стикер на автомобила черен / сребрист украса S9-2079
 • Ново
Оценка на продукта:

QYPF 13 см*18,8 см интересен пламък череп винил уникален графичен стикер на автомобила черен / сребрист украса S9-2079

QYPF 13 CM*18.8 CM Интересни Пламен Черепот Уникатен Винил Графички Автомобил Налепница Црна / Сребрена Декорација S92079 Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути...

BGN 2.00 2.99
15.6 cm*18cm силует нинджа метательная Звезда мода Vinyl стикер на автомобила черен / сребрист етикети S6-4052
 • Ново
Оценка на продукта:

15.6 cm*18cm силует нинджа метательная Звезда мода Vinyl стикер на автомобила черен / сребрист етикети S6-4052

15.6 cm*18cm Силуета Нинџа Фрлање Star Мода Винил Автомобил Налепница Црна / Сребрена Decals S64052Апликација на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

BGN 2.00 3.18
YJZT 15*11.5 cm 2x Cartoon WARNING Otterhound Guard Dog Забавни ретро-светлоотразителни стикери стикер на прозореца на колата C1-8154
 • Ново
Оценка на продукта:

YJZT 15*11.5 cm 2x Cartoon WARNING Otterhound Guard Dog Забавни ретро-светлоотразителни стикери стикер на прозореца на колата C1-8154

YJZT 15*11.5 cm 2x Цртан филм ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ Otterhound Guard Куче Забава Ретрорефлективен Decals Автомобил Прозорец Налепница Ц18154Напомена : Секој Големина 15*11.5 CMГаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба ...

BGN 2.00 3.60
1 бр SD иконата за логото на колата стикер на колата от задната врата на багажника и задната емблема за Mini Cooper S SD F55 F56 оформление на автомобили
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр SD иконата за логото на колата стикер на колата от задната врата на багажника и задната емблема за Mini Cooper S SD F55 F56 оформление на автомобили

SD Logo Налепница Автомобил задната врата Подигање на Задните Амблем за Mini Cooper S, SD F55 F56 Значка100% Сосема НовМатеријал : МеталПакетот вклучува : 1 PCОбјектот големина : 76mm* 33mm *3ммедноставна инсталацијасамо лепило налепници прикачена на задната страна,ве молиме да се избегне каква било вода (автомобил мие / дожд)во рок од 3 дена по инсталацијата за најдобрите од селотејп да се одржи на нејзино место

BGN 6.00 6.72
Високо качество Сатен матиран хром Тифани син винил приключи лист балон безплатно за стайлинг автомобили размер: 1.52 * 20 м/ролка
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество Сатен матиран хром Тифани син винил приключи лист балон безплатно за стайлинг автомобили размер: 1.52 * 20 м/ролка

Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целосниот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.Име На Производ : Мат Хром Тифани Сина Винил ЛистТочка Име Мат Хром Винил Филм Модел NSMC14 Боја Тифани Сина Големина 1.52 x 20 милиони / Ролна (5ft x 65ft) Филм Дебелина 0.16 mm Ослободување Хартија 140 g Материјал ПВЦ Пакет Големина 155*12*12cm / Картон Воздух Ослободување / Меур Слободни Да Лепило Висок Квалитет Отстранлив Лепак Гаранција Отворено 3 години, Затворен 6 години Отпорни на Температура 40°c~90°c (40°F~194°F)[1] Овој мат хром винил филмот е растеглив, може да се рекрена, repositioned и се протегала со топлина пиштол, може да се примени на целиот автомобил(ентериер и екстериер површина), мотор или на мебел или на дигитален производ, Нешто ви се допаѓа, Едноставно користете ја вашата имагинација![2] Висок квалитет лепак, не штети на вашиот автомобил боја, без било остаток лепак ќе бидат оставени на автомобилот откако се отстрани винил, вашиот автомобил ќе изгледа сосема нов автомобил, дури и многу години подоцна.[3] Грб на винил е со Одвод на Воздух / Air Издание / Ер Слободни Изворот, направете го тоа лесно да се заврши и да го ОДБИЕ меурчиња.[4] Заштитете го вашиот автомобил од УВ зраци, Нечистотија, Маснотии, Благи Киселини...

BGN 274.00 307.97