• Ново
Цифров фотоапарат Winait WT-R2 с акумулаторна литиево-йонна батерия, качество на супер тънката,остротата, мека, анти-разклащане

Цифров фотоапарат Winait WT-R2 с акумулаторна литиево-йонна батерия, качество на супер тънката,остротата, мека, анти-разклащане

Buyers rating:
BGN 127.98

Брой продукти

Winait 2017 популарни WT-R2 дигитална камера со 8.0 MP cmos сензор,Откривање на Лице,Вграден Микрофон,вградениот Звучник 1. 8.0 MP cmos сензор 2. макс 24mp дигитална камера 3. 4x дигитален зум 4. 3.0" TFT дисплеј 5. sd картичка до 32 GB 6.литиум батерија 7. full hd 1080p 15 8 fps. променливи леќа Тип на Сензор на Слика 8.0 MP CMOS, Max 24 MP Модел OV8810 Заднинската Чипсет(DSP) ПРОЦЕСОРОТ JL2233 A Производителот N/A Леќа Тип 4 P+1 Вистинските Фокусна Должина 5.04 mm Отворена Бленда 2.4 Нормално фокус спектар 1m~Бескраен Поглед Агол (D)/66.1°(H)/53.2°(V)/20° Дисплеј Панел Тип TFT 3.0" 960 Пиксели*480 Резолуција, 960*480 Светлина Прилагоди Ниво 3 4x зум дигитален зум Складирање медиуми Внатрешна меморија 8 MB Надворешни мемориска SD Картичка 32 GB SD-3.0(HC) USB интерфејс Микро USB 2.0 HDMI ™ N/A CVBS излез N/A Микрофон Вграден Микрофон Звучник вградениот Звучник Батерија Тип Li-ion Капацитет 800m Ah Полнење Ограничен Напон 4.2 V Фирмверот Спецификација Формат на Датотека Видео AVI Фото JPG Резолуција на Сликата "5600x4200(24 MP); 5200x3900(20 MP); 4000x3000(12 MP); 3264x2448(8 MP); 2592 x 1944(5 MP); 2048х1536(3 M); FHD : HD 1920x1080;" Видео Резолуција 1920x1080 @15fps; 1280x720 @30fps; VGA : [email protected] 30fps Снимање-Еден Снимање; -Одлагање Шут(2s, 10-ти); -Континуирано Снимање; Режим на Сцена Auto, Спорт, Ноќта, Вертикален, Хоризонтален, Осветлување, Партија, Плажа, Висока Чувствителност Лице Откривање вклучување/Исклучување На Белиот Баланс Автоматски, дневна светлина, Облачно, Волфрам, Fluoresecent Изложеност -3.0 EV~+3.0 EV (Скала : 1) ISO Автоматски, 100, 200, 400 Квалитет Супер парична Казна, Казна, Нормално Острината Мека, Нормално, Остар Ефект "Нормално, B&W, Сепија, Црвена, Зелена, Сина, Зајдисонце, Топло, Ладно, со Текот на Изложеност, IR, Бинарно, со Живописни, Полугласно, Бог Око, Aibao, Готски, Јапонија Стил, LOMO, Негативни, " Сатурација High, Normal, Ниска Карактеристики Лице Откривање вклучување/Исклучување На Анти-се Тресат За вклучување/Исклучување, Електронски Stablizer Премерување Центар, Мулти Место Отпечаток Исклучување, Date, Date&Time штедење 1min, 3min, 3min, 10min Компатибилност Печати на Владата НЕ Домаќин Платформа "[ПОБЕДИ] : 98, 98 SE, ME, 2000, XP, Vista,Win7 [Linux] : FC12, Ubuntu(TBD) [MAC] : OS X, 10.

Други функции

Тип:
Мини
Подкрепа С Висока Разделителна Способност:
720P (HD)
Пакет:
ДА
Размер на вградена памет:
1 GB
сензорна техника:
CMOS
Вид Карта С Памет:
SD карта
търговска марка:
Winait
Номер На Модела:
WT-R2

Най-добри сделки

Smarcent 720P HD mini wireless camera wifi baby monitor пр Бебе Baby умно куче video Security двустранни върховете аудио нощно виждане
 • Ново
Оценка на продукта:

Smarcent 720P HD mini wireless camera wifi baby monitor пр Бебе Baby умно куче video Security двустранни върховете аудио нощно виждане

Smarcent 720 P HD мини безжичен wifi бебе монитор , ip камера Бебе Бебе паметни куче видео Безбедност двонасочна БЛУЗИ Аудио Ноќ ВизијаОписСпецификации : (сива, сина ,розова ,портокалова)1.Компатибилен со Andriod и Apple i OS мобилен телефон2.Со користење на најнова P2 P технологија за да се постигне реално време пренос точка, нема мрежа може да биде ефикасно се пренесуваат 50100 метри (во зависност од конкретната средина)3.Ноќно гледање, може да се види околу 5 метри растојание IR4.720 СТР HD квалитет5.Максимална поддршка 32 G SD картичка6.Поддршка движење откривање на алармот, во рамките на ефективен опсег на абнормалности7.Двонасочна говорна спогодба.Функција : Систем : Оперативен Systeam,i OS, Android 4.0 и надПродолжителен Простор : Микро SD картичка,тоа може да се сместат 7 дена видео со 32 GBМетод на конекција : Wi Fi (Нашата 3 G Верзија Поддржува GSM / WCDMA)Wi Fi IEEE802.11bРезолуција : 720*[email protected]Видео Компресија : H...

BGN 37.00 43.01
Преносим инфрачервена камера 1080P HD 16x Приближаване 3.0 TFT LCD Digital Video Камери Камера DV DVR подкрепа за нощна стрелба
 • Ново
Оценка на продукта:

Преносим инфрачервена камера 1080P HD 16x Приближаване 3.0 TFT LCD Digital Video Камери Камера DV DVR подкрепа за нощна стрелба

Детални параметриСлика сензор : 5 милиони пиксели CMOS сензор, максимум 24 милиони пиксели (interpolation) Индукција чувствителност : automatic, ISO100, ISO200, ISO400 Складирање медиуми : поддршка SD / SDHC картичка, 32 GB Макс Леќа : фиксен објектив, F / 3.2, f=7.5 mm Фокус опсег : нормален : 0.6 M бесконечност Статични фото : Формат на Датотека : JPEG резолуција : 20 МИЛИОНИ 16М 12 M 10 M 7 MШирок 5 M, 3 M 2 MШирок 24 M, VGA Видео клип : Формат на Датотека : AVI резолуција : FullHD (1920*1080), HD (1280*720), VGA (640*480), QVGA (320*240), ()...

BGN 106.00 124.80
Най-новите и най-евтиният 18-мегапикселова цифрова камера с литиево-йонна батерия 8X Digital Zoom 2.7 Inch Camera Fotografica Professional Free Ship
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-новите и най-евтиният 18-мегапикселова цифрова камера с литиево-йонна батерия 8X Digital Zoom 2.7 Inch Camera Fotografica Professional Free Ship

Најновите И Најевтиниот 18 MP Дигитална Камера Со Liion Батерија 8 X Дигитален Зум 2.7 Инчен Камера Fotografica Професионални Free ShippingКарактеристики1...

BGN 63.98
Lightdow мини слънчеви очила Очила цифров видеорекордер очила камера, мини камера видео слънчеви очила DVR
 • Ново
Оценка на продукта:

Lightdow мини слънчеви очила Очила цифров видеорекордер очила камера, мини камера видео слънчеви очила DVR

Lightdow Мини Сонце Очила Eyewear Дигитален Видео Рекордер Очила Камера Мини видео камера Видео очила за сонце DVRОпис : Материјал : ABS и Стакло во Боја : Црна Она што го "види" е она што може да videotape...

BGN 35.00 35.02
120X digital zoom 10X оптичен зуум Камера fotograficaHDVZ80 24MP камера професионален Full hd 1080p / цифрова камера
 • Ново
Оценка на продукта:

120X digital zoom 10X оптичен зуум Камера fotograficaHDVZ80 24MP камера професионален Full hd 1080p / цифрова камера

120 X дигитален зум 10 X оптички зум на камерата fotografica HDVZ80 24 MPвидео камера професионално Full hd 1080p / Дигитален видео камера видеоКарактеристики Антисе тресат Насмевка фати Далечински управувач за откривање на Лице Full HD 1080 P Max 24megapixels SD картичка до 32 GB 3.0"touch TFT LCD дисплеј литиум батерија 10 X оптички зум 120 X дигитални зоолошка градинаОпис на производот Модел : HDVZ80 Зум : 10 X Оптички зум ,120 X Дигитален Сензор : 5.1 MP CMOS сензор Пиксели : Max 24 MP Екран : 3" TFT LCD на Допир Видео Резолуции : 1920 X1080 P (FULLHD) / 1280 X720p (HD) / 640x480 (VGA) / 320x240 (QVGA) Слика Резолуции : 24 M / 16М / 12 M / 10 M / 7 M (HD) / 5 M / 3М / 2 M (HD) / VGA Надворешни Мемориска SD картичка (До 32 GB) Микрофон : Вграден Звучник : Вграден во Леќите : F=4.949mm f / 3.43.8 Формат на Слика : JPEG Формат за Видео : MPEG4 AVC / H...

BGN 233.58
2017-евтин компактен цифров фотоапарат с 2.7 инча 18mp фиксирана камера с 8-кратно цифрово увеличение 1280*720P HD видеокамера Мини камера
 • Ново
Оценка на продукта:

2017-евтин компактен цифров фотоапарат с 2.7 инча 18mp фиксирана камера с 8-кратно цифрово увеличение 1280*720P HD видеокамера Мини камера

2017 Евтини Компактен Дигитална Камера 2.7 Инчен 18 MP Уште Камера Со 8 X Дигитален Зум 1280*720 P HD Видео Камера Мини Камера , Free ShippingКарактеристики1...

BGN 63.98
Безплатна доставка 20MP Digital Camera Professional с 8-кратно оптично увеличение 4x digital Zoom 2.7 Inch camera fotograficaTelescopic обектив
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 20MP Digital Camera Professional с 8-кратно оптично увеличение 4x digital Zoom 2.7 Inch camera fotograficaTelescopic обектив

Freeshipping 20 MP Дигитална Камера Професионалец Со 8 X оптички Зум 4x дигитален Зум 2.7" Инчен камера fotografica Telescopic ЛеќаГлавни карактеристикиMAX.20 Мега пиксели , 5 MP CMOS сензор дигитална камераОткривање на лице, препознавање на насмевка, и антисе тресат8 X оптички зум, 4 X дигитален зум2.7" TFT LCDSD картичка (support32 GB)МикрофонОпис На ПроизводотСлика Сензор 5.0 Мега пиксели CMOS СензорСлики со Резолуција 4472*3354(15 МИЛИОНИ Во),4000*3000(12 M Во), 3648*2736(10 M Во), 3264*2448(8 MP), 3648*2048(7 MP) HD,2592*1944(5 MP), 2048*1536(3 MP), 1920*1080 (2М) HD,640 *480(VGA)Видео Резолуција 320 *240(30fps),640 *480(30fps)LCD Екран 2.7" TFTВнатрешна Меморија 32 MB НПДНадворешни Мемориска SD картичка (до 32 GB)Моќ за контрола на 60тите години,120s,180sЛеќа f=6.018mm, F3.05.5Зум 5 X оптички зум , 4 X дигитален зумИзложеност 3.0 EV~+3.0 EVЦрнобелиот баланс Автоматски / дневна светлина / Облачно / Блескаво / ФлуоресцентноScene Auto / Ноќен Портрет / Ноќ Сценографијата / Портрет / Сценографијата / Sport / Партија / Плажа / Висока ЧувствителностАвтоТајмер за ИСКЛУЧУВАЊЕ / 2 сек / 5 сек / 10 дик одложувањеФормати на датотеки JPEG(за Мирна Слика) / AVI(Видео)TV Out / AV НАДВОР YESФлеш ДАМикрофон YESPict Bridge ДАДругите за откривање на Лице, препознавање на насмевка и антисе тресат.Интерфејс USB 2.0Барања систем Windows 2000 / XP / VISTA / MACДодатоци USB кабел, CDROM ,прирачник за Корисникот,врвка за околу рака, торбичка, Liion батерија,напојување адаптерМоќ Батерија Liion батеријаРаботна температура 040 ℃MEAS(cm) 9.9*6.0*2.0Камерата (g) / компјутери 130gПроизвод СликиДодатоци : USB кабел, CDROM ,прирачник за Корисникот,врвка за околу рака, торбичка, Liion батерија,напојување адаптерВистински Фото ЕфектКомпанијата ИнформацииОснована во 1999 година, Winait Технологии Ограничена е симбол за дигитални производи и електроника на глобално ниво.

BGN 89.58
Безплатна доставка евтина цифрова видеокамера HD-E5 12mp 8X цифрово увеличение 2.4 LCD дисплей снимки+видео цифрова камера
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка евтина цифрова видеокамера HD-E5 12mp 8X цифрово увеличение 2.4 LCD дисплей снимки+видео цифрова камера

Freeshipping евтини дигитален видео камера HDE5 12mp 8 X дигитален зум 2.4" LCD дисплеј фото+видео дигитална видео камераКарактеристики на 2,4 инчи HD неекран на допир за 720p HD 8x дигитален зум Max 12 MP мегапиксели Антисе тресат Rechageable Литиум Батерија спецификација на Производот желудник Резолуција 4032x3024(12 MP) 3264x2448(8 MP) 2592 x 1944(5.0 ПРАТЕНИК) 2048 x 1536(3.0 ПРАТЕНИК) 1280 x 1024(1.0 ПРАТЕНИК) 640x480(VGA) Дисплеј 2.4" HD TFT екран 8 X Дигитален Зум Дигитален Зум Проширување на Меморијата Поддршка 128 M / 256 M / 512 M / 1 GB / 2 GB / 4 GB / 8 GB Видео резолуција 1280x720(HD) 640x480(VGA) 320x240(QVGA) Леќа F3.1,f=6.5 mm Белиот Баланс Автоматски / Сончеви / Филамент светилка / CFLS / Облачно Формат на Слика : JPG Рекорд : WAV Видео : AVI TV ИЗЛЕЗ NTSC30fps ПАЛ25fts Scene Auto / Ноќен Портрет / Ноќ Сценографијата / Портрет / Сценографијата / Sport / Партија / Плажа / Висока Чувствителност Слика Ротација режим 90° / 180° / 270°ротација на квалитетот на Сликата режим на Ултрабриши / избриши / стандарден Јазик англиски, Кинески PC Интерфејс USB2.0 Автоматско Исклучување OFF 1 / 2 / 3 Мин Јазик англиски, Кинески Моќ Батерија Liion Батерија(BL5 F 1200m Ah 3.7 V) Температура 040°C Автоматско ИСКЛУЧУВАЊЕ 1 / 2 / 3 Мин оперативен Систем Windows 2000 / ME / XP Додатоци USB кабел , упатство, Liion батерија, полнач камера Големина 110×90×90mm камера Тежина 228g(без батерија и мемориската картичка)Производ слики

BGN 71.44
Страхотен мини цифрова видеокамера DVR камера 12MP 4xZoom 1.8 LCD деца Коледен подарък акции и 4 цвята
 • Ново
Оценка на продукта:

Страхотен мини цифрова видеокамера DVR камера 12MP 4xZoom 1.8 LCD деца Коледен подарък акции и 4 цвята

Кул Мини Дигитален Видео Камера DVR видео камера 12 MP 4x Zoom 1.8"LCD Деца Божиќ Подарок на Акции и 4 БојаПроизвод Decriptions : Главната КарактеристикаМакс 12.0 Мега пиксели дигитална видео камера1.8" TFT LCD4 X Дигитален зумLED БЛИЦ СВЕТЛИНАБојаЦрна, црвена, синаСлика Сензор : 12 Мега Пиксели(изборен)Се прикаже : 1.8" TFT Дисплеј(280×220pixels)Внатрешна Меморија : НикојНадворешна меморија : SD / MMC картичка (32 MB~32 GB) не вклучува Мемориска картичкаЛеќи на камерата : F3.1, f=6.5 mm (Фиксна)Focus Range : Стандарден режим : 1.4 m до бесконечностMacro mode : 15cm ~25 cmShutter : Електронски shutterДатотеки со слики : Формат на датотека : JPEG Резолуција : 12 MP(4000x3000), 5 MP(2592 X 1944),3 MP(2048×1536), 1 MP(1280×1024)Видео датотеки : Фајл формат : AVI Резолуција : 320 x 240; 640 x 480;720x480;1280x720Димензии : 94.6 mm(L) ×57.1 mm (W) ×40.5 mm (H)Тежина : 95g (Без Батерија)Извор На Енергија : 3×AAA Батерија ?не се вклучуваат на батерија?Моќта На Контрола : Автоматско Исклучување, Прирачник OffДигитален Зум : 4 X Дигитален ЗумАвтотајмер : 10 Seconds, 20 SecondsБаланс На Белата Боја : Автоматски / Дневна Светлина / Волфрам / Флуоресцентно / ДождИзложеност на : Auto / Manual : ± 2.0 EV во чекори од 0,5 EVНа OSD Јазици : Англиски, Француски, Германски, Италијански,Свет, Традиционален Кинески, ПортугалскиИнтерфејс : USB1.1, ЗА TV ИЗЛЕЗДОДАТОЦИUSB Кабел ×1,Прирачник за Корисникот ×1,ТВ кабелскаПроизвод Слики : Dropshipping Поддржани,со Мало Боја Кутија

BGN 39.98
Безплатна доставка професионална видеокамера цифрова видеокамера HDV-Z8 3.0 сензорен дисплей с 24MP 1080P HD face Detection & Smile Capture
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка професионална видеокамера цифрова видеокамера HDV-Z8 3.0 сензорен дисплей с 24MP 1080P HD face Detection & Smile Capture

Freeshipping Професионална Видео Камера Дигитална видео камера HDVZ8 3.0" Touch Дисплеј 24 MP 1080 P HD Препознавање на Лице & Насмевка за ФотографирањеКарактеристики 1...

BGN 135.98
Winait евтина видеокамера 12mp снимки 4x дигитален зуум камера 1.8 LCD дисплей, 32 GB памет, фиксиран фокус hdv камера
 • Ново
Оценка на продукта:

Winait евтина видеокамера 12mp снимки 4x дигитален зуум камера 1.8 LCD дисплей, 32 GB памет, фиксиран фокус hdv камера

Winait евтини видео камера 12mp фотографирањето 4x дигитален фотоапарат 1.8"LCD дисплеј 32 GB меморија со фиксен фокус hdv видео камераКарактеристики 1.8 инчи TFT LCD екран Max 12 MP Megapxiels SD картичка поддршка 32 GB 4x дигитален зум LED блиц Ултра светлинаСпецификација на производотМоделDV139Главната КарактеристикаМакс 12.0 Мега пиксели дигитална видео камера1.8" TFT LCD4 X Дигитален зумLED БЛИЦ СВЕТЛИНАБојаЦрна, црвена, сина,белаСензор На Слика0.3 Мега Пиксели / 1.3 Мега Пиксели / 3.0 Мега Пиксели(изборен)Екранот1.8" TFT Дисплеј(280×220pixels)Внатрешна Меморија8 MBНадворешна меморијаSD / MMC картичка (32 MB~32 GB)ЛеќаF3.1, f=6.5 mm (Фиксна)Фокус ОпсегСтандарден режим 1.4 m до бесконечностМакро режим 15cm ~25 cmБлендатаЕлектронски shutterДатотеки со сликиФорматот JPEG Resolution12 MP(4000x3000),5 MP(2592 x 1944),3 MP(2048×1536), 1 MP(1280×1024)Видео датотекиФајл формат на AVI Резолуција 320×240 (30 или 15fps)Димензии94.6 mm(L) ×57.1 mm (W) ×40.5 mm (H)Тежина95g (Без Батерија)Извор На Енергија3×AAA БатеријаМоќ За КонтролаАвтоматско Исклучување, Прирачник OffДигитален Зум4 X Дигитален ЗумАвтотајмер10 Seconds, 2 SecondsБаланс На Белата БојаАвтоматски / Дневна Светлина / Волфрам / Флуоресцентно / ДождИзложеностAuto / Manual± 2.0 EV во чекори од 0,5 EVИнтерфејсUSB1.1, ЗА TV ИЗЛЕЗOSD LanguageАнглиски, Француски, Германски, Италијански, Шпански, Традиционален Кинески, ПортугалскиСИСТЕМMicrosoft Windows 98 SE, 2000, ME, XP, Vista(32bit),Погоре Intel Pentium ⅱ УСЛОВИПРОЦЕСОРОТ на еднакви перформансиЦД driver4 време на брзина или надХард диск Вишок простор над 60 MB, Меморија Над 128 MBПакување (кутија)Количина 50 КОМПЈУТЕРИ / CNTG...

BGN 47.98
C3 Sport Mini Camera Wifi IP Control Night Vision Video, DV Запис на Micro Camara Motion Detection HD 720P mini Cam Camera
 • Ново
Оценка на продукта:

C3 Sport Mini Camera Wifi IP Control Night Vision Video, DV Запис на Micro Camara Motion Detection HD 720P mini Cam Camera

C3 Мини Камера Wifi IP Контрола Ноќно Снимање на Видео Микро Камерата Движење Откривање HD 720 P мини kamera Ненси pk Ц1 Ц2 SQ8Карактеристики : * Специјален дизајн погоден за носене Тело Камера, се држи на било која површина* Снимајте Видео HD 1280x720 P MP4 H...

BGN 61.00 63.98
Winait вграден Wifi 24Mp с 3.0 сензорен екран 16x цифрово приближение цифрова видеокамера HDV-Z20
 • Ново
Оценка на продукта:

Winait вграден Wifi 24Mp с 3.0 сензорен екран 16x цифрово приближение цифрова видеокамера HDV-Z20

Спецификација : Модел : HDVZ20 на Производот Full HD H 264 Wi Fi видео камера Сензор за Светло Sony IMX179 Големина на 1 / 3.2 инчи Резолуција 3280(H)2464(V) Тип 800 M BSI Exmore R CMOS Екран 3.0" (16 : 9) екран на Допир Панел DSP NT96655 Бленда f=3.8 mm F NO : 2.6 Дигитален Зум 16 X Формат за Видео MPEG4 AVC / H...

BGN 169.60
Безплатна доставка 12mp 8X цифрово приближение цифрова видео камера DV-T90 + двойна слънчеви зареждане Преносима цифрова камера
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 12mp 8X цифрово приближение цифрова видео камера DV-T90 + двойна слънчеви зареждане Преносима цифрова камера

Freeshipping 12mp 8 X дигитален зум digitial видео камера DVT90+ dual соларни полнење преносни дигитални видео камераКарактеристики 3.0" LTPS екран со 270 степен реверзибилна Max 12 MP мегапиксели 8x дигитален зум Литиум батерија Двојна соларни полнење Фото НалепницаПроизвод specificaitons Сензор : Interpolation до 12 MP Режими на Работа : Филмски запис, уред за Масовно складирање, Слика рекорд, гласовен запис PC Камера Резолуција на Слика : VGA,1.3 M, 2 M, 3 M, 5 M, 12 M(Interpolation) Филм Резолуција : 720x480, 640x480, 320x240 Надворешната меморија : SD Картичка, SDHC Картичка(Max...

BGN 107.92
5.5 мм ендоскоп 5 м водоустойчив бороскоп инспектиращата камера с 6 LED за Andorid телефон OMESHIN Futural Digital Hot Selling AP17
 • Ново
Оценка на продукта:

5.5 мм ендоскоп 5 м водоустойчив бороскоп инспектиращата камера с 6 LED за Andorid телефон OMESHIN Futural Digital Hot Selling AP17

5.5 мм Endoscope Водоотпорен Borescope Инспекција Камера 6 LED За Andorid ТелефонРаботи само со систем Андроид телефон(над 4.0), Не поддржува i OS систем;Вашиот Android Телефон мора да поддржува OTG функција, и мора да го поддржуваат за да се поврзете надворешен камера.Ве молиме внимателно проверете го вашиот телефон пред да нарачатеКарактеристики : Нов и висок квалитетКамерата главата надворешниот дијаметар : 5.5 ммПогледнете агол : 66Резолуции : HD : 640*480(VGA) ,1280*720(Само за PC)водоотпорен ниво : IP67пиксели : 300000pixelsСветлина : 6 Прилагодливи Бели Led ДиодиПоддршка на систем : Android / Windows 2000 / XP / Vista / 7Апликацијата Области : Интраорална камера систем ; подводна камера ; водоотпорен Микрокамери; моторни возила одржување; канализација цевковод детектор; пребарување и спасување ; кривични и обичај детектор ; археолошки откривање ; на PCB откривање ; домашна нега ; воздухопловна и вселенска индустрија ; грижа и трактори индустрии ; нафтени дупчења индустрии ; конструкции и така натаму.Андроид endoscope е нов тип на електронски производи.Предностите на овој производ се : мали димензии, мала тежина, пред крајот модул школка дијаметар 5.5 мм, средниот дел од инсталацијата на кутијата за контрола, може да го прилагодите осветлувањето на екранот на 6 LED светла, фотографирање на слика откако фотографијата директно се земе слики зачувани во рамките на Android мобилен телефон, видео може да снима целиот процес на испитување погодно за набљудување и анализа на followupКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : Понесете дведимензионални код на Прирачник за Корисникот ,Инсталирате АПЛИКАЦИЈА,и Вметнете камераПакетот Вклучува : 1x Андроид Мини USB Endoscope / 1x Мала кука / 1x Магнет / 1x Страна аудиција / 1x фиксна set / 1x CD Возачот / 1x Микро да USB линијаВе молиме да не контактирате доколку имате било queations или однесува пред или affter купување.

BGN 13.00 15.87
Безплатна доставка професионална dslr камера full hd 1080p/мини цифров фотоапарат висококачествена камера WT-R2 широкоъгълен обектив
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка професионална dslr камера full hd 1080p/мини цифров фотоапарат висококачествена камера WT-R2 широкоъгълен обектив

Бесплатен Превозот 1080 P Full HD Професионални dslr фото камера / мини дигитален фото апарат висок квалитет на видео видео камера WTR2 Широк Агол Телескопски Леќа Главни карактеристики 1...

BGN 127.98
Winait Full hd 1080p цифрова камера инфрачервено нощно виждане цифрова камера с 3.0 TFT цветен дисплей безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Winait Full hd 1080p цифрова камера инфрачервено нощно виждане цифрова камера с 3.0 TFT цветен дисплей безплатна доставка

Full hd 1080p дигитален видео камера Инфраред ноќ визија дигитална видео камера со 3.0" TFT дисплеј и антисе тресат бесплатен превозотГлавни Карактеристики 1.full hd 1080p 15fps 2.3.0" TFT дисплеј 3.max 24 мега пиксели дигитален видео камера 4.леќи на камерата : F / 3.2,f=7.5 mm 5.iso : 100400 6.убавина лице 7.лицето откривање 8.насмевка фати 9.антисе тресат 10.remoter контрола 11.близу визија ( Инфраред ноќ визија) 12...

BGN 111.98
720P HD професионална цифрова камера Mini Cam 16MP 5x оптично увеличение компактен фотоапарат цифров фотоапарат с 2,7 TFT LCD дисплей
 • Ново
Оценка на продукта:

720P HD професионална цифрова камера Mini Cam 16MP 5x оптично увеличение компактен фотоапарат цифров фотоапарат с 2,7 TFT LCD дисплей

720 P HD Професионални Дигитална Камера Мини Камери 16 MP 5x Оптички Зум Компактен фотоапарат Дигитален фотоапарат Со 2.7" TFT LCD ДисплејГлавни Карактеристики1.16 MP Дигитална Камера 2.Mass Storage 3.Антисе тресат 4...

BGN 95.98
Евтина цифрова видеокамера HDV-828 15mp 4X цифров фотоапарат акумулаторна литиева батерия цифрова камера
 • Ново
Оценка на продукта:

Евтина цифрова видеокамера HDV-828 15mp 4X цифров фотоапарат акумулаторна литиева батерия цифрова камера

Евтини дигитален видео камера HDV828 15mp 4x дигитален фото апарат литиум батерија дигитална видео камера видеоКарактеристики 2.7 инчи Неtouch TFT LCD екран 900m A Литиум Батерија 720 P HD 4x дигитален зум Max 8 MP мегапикселна Користи како PC cameraСпецификација на производот Тип на Сензор : CMOS Сензор Големина : 1 / 4" Резолуција : 5 Мега Пиксели Max е 15 Мега Пиксели Дисплеј Тип : TFT LCD Дисплеј Големина : 2.7" Резолуција : 960*240 точка Внатрешна Меморија : Изграден во 64 Mb SDRAM, Не Nand флеш Надворешната Меморија : Тип на Картичка : SD / SD HC / MMC Картичка, Max : 32 GB SD / SDРК Картичка Леќа : F=3.0, f=6.5 mm Shutter : Електронски Shutter Посебна Функција : се Користи Како PC Камерата се Фокусира Фиксна Интерфејс : USB2.0, ТВ Од Напојување : 3.7 V / 900 MA Литиум Батерија Battery Life : Околу 2 Часа Дигитален ЗУМ : 4 X Дигитален Зум АвтоТајмер : 2 S, 10ТИ ДОВЕДЕ Light Two Светла Слика Резолуција : 8 Мега Пиксели (3264*2448) 5 Мега Пиксели (2592*1944), 3.1 Мега Пиксели (2048*1536), 2 Мега Пиксели (1600*1200), 1 Мега Пиксели (1024*768), Image Type : JPG Видео Тип : AVI Видео Резолуција : HD 1280*720 .480 P 720*480,VGA 640*480 Q,VGA 320*240 Режим : Видео Снимање, Фотографирање, Снимање, Игра Назад на OSD Јазици : англиски(Стандардно), Т Кинески Јазик Избор : Можете да го промените јазикот вид (8 видови на повеќето) копче за Контрола : Прирачник за Исклучување или Автоматско Исклучување на ТВ Излез : PAL,NTSC Баланс на Белата боја : Автоматски / дневна светлина / Волфрам / Флуоресцентно / Облачно Бои : Сребрена, Црвена и Сива Димензии : 118 X55 X60(мм) Тежина : 195 G без Батерија / 220 G во рамките на Батеријата Пакување информации : Надворешно Пакување : Боја Кутија Боја Кутија Meas : 168*128*90mm Производ Тежина : 526g(вклучува боја кутија) КОМПЈУТЕРИ / Картон : 24 КОМПЈУТЕРИ / ЦТН Картон Meas : 38*35.5*40 CM N.W...

BGN 77.00 77.20
2.7 LCD дисплей с мини-цифрова видео камера DV-20 12mp 8X цифрово увеличение преносим цифров фотоапарат, видео камера
 • Ново
Оценка на продукта:

2.7 LCD дисплей с мини-цифрова видео камера DV-20 12mp 8X цифрово увеличение преносим цифров фотоапарат, видео камера

2.7"LCD дисплеј мини дигитален видео камера DV20 12mp 8 X дигитален зум преносни дигитални фото камера за видео видео камераКарактеристики Max 12 MP мегапиксели 720 P HD Антисе тресат 1200m A Литиум батерија 8x дигитален зум Ниска температура работиСпецификација на производот Max...

BGN 63.82
2017 Super 24Mp Max 8-МЕГАПИКСЕЛОВ CMOS сензор и 3-инчов екран компактна дигитална камера с професионална камера 1080P Video 800mah батерия
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Super 24Mp Max 8-МЕГАПИКСЕЛОВ CMOS сензор и 3-инчов екран компактна дигитална камера с професионална камера 1080P Video 800mah батерия

2017 Супер 24 Mp Max 8 MP CMOS Сензор 3inch Екран Компактен Дигитална Камера Професионален фотоапарат 1080 P Видео 800mah БатеријатаОпис на производот : Главни Карактеристики : 8.0 MP CMOS Max 24 MP "3" Rotatable Екран," Обраснат Убавина Функција се Проширисе повлече Флеш Светилка Лице Откривање Може да биде опремена со Широк агол Леќа, УВ леќа и Teleconverters Леќа, итн...

BGN 137.58
2017 най-новите рекламни компактна дигитална камера 20MP 8x оптично увеличение професионална цифрова камера, 2.7 720P HD Mini Camera DC-V600
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 най-новите рекламни компактна дигитална камера 20MP 8x оптично увеличение професионална цифрова камера, 2.7 720P HD Mini Camera DC-V600

2017 Најновите Промоција Компактен Дигитална Камера 20 MP 8x Оптички ЗумПрофесионален Дигитален фото апарат 2.7" 720 P HD Мини Камера DCV600Фото ефектСпецификацииИме на производ DCV600 дигитална камера Image sensor 5.0 M CMOS резолуција на Сликата max 20mp резолуцијата за Видео HD 720 P Екран 2.7" TFT LCD екран Зум 8x оптички зум, 4x дигитален зум Изложување 3 EV / +3 EV Складирање SD картичка до 32gb макс(не се вклучени) ISO Автоматски,100,200,400 PC интерфејс USB2.0 Напојување 3.7 V литиум батерија Снимање на владата Единечно,континуирано,автотајмерот 2s / 5s / 10ти Антисе тресат поддршка за откривање на Лице поддршка препознавање на Насмевка за поддршка на оперативниот СИСТЕМ Windows 98 / 2000 / ME / XPКомпанијата ИнформацииWinait Технологии Ltd...

BGN 95.98