• Ново
Vinyl стикер на кожата корица за конзолата XBOX One +2 етикети контролер-флаг на САЩ

Vinyl стикер на кожата корица за конзолата XBOX One +2 етикети контролер-флаг на САЩ

Buyers rating:
BGN 4.77

Брой продукти

Мало Цел : Цел на оваа налепница за youself или некој ќе konw. Dropship Услуга : Цел на оваа налепница за вашите клиенти. Можеме да понудиме dropship услуга професионално. Бродот на вашиот клиент без нашата продавница логото и фактура. Слободен Пад Превозот за Decals кожата налепница за xbox еден кожата налепница конзола и 2 контролер decals Производ instrution 1. Лесна Инсталација. 2. Највисок Квалитет на Винил, отстранлив лепило поддржани. 3. Лесно се отстранува без да остават леплива остатоци. 4. Ќе не Нула, Слабее или Кора. Штити од Нечистотија и Вода. 5. Прецизно Сечење, Пристап до Прекинувачи, Копчиња, Faders и Копчиња. Повратни информации Политика, ве Молиме оставете ги вашите 5 ѕвезда позитивни повратни информации кога вашиот објект примаат и ние ќе го прават истото. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да замине ни негативни повратни информации. Сигурни сме дека ќе ви се задоволни со тоа и не сакаме да се добие лоша повратни информации. Прашањето Било какви прашања обратете ни се по trademanager порака или e-mail. Контактирајте со нас ако вашиот објект беше скршен или надвор од пристигнат на време.Ние ќе го решат вашиот проблем. Превозот Ние брод на објектот во рок од 3-5 работен ден по целосната уплата. Во недела и празници не се вклучени. Да се САД и Русија,ние примени e-Пакет да се испорача.Нормално е 10~21 дена. (Празници не се вклучени) За глобалната превозот,ние се применуваат Кина Пост Воздух Mail да го испорача. Тоа нормално се зема 20-45 работни дена.(Празници не се вклучени) Сепак, предмети испратени до некои земји може да се заглавени во царината за подолг период.

Други функции

Цвят:
На дребно поръчка, капка корабоплаването
Съвместим Марка/Модел:
Microsoft
С USB порт:
No
с bluetooth:
No
Модел На MicroSoft:
Xbox One
Номер На Модела:
TN-XBOne-0986
персонални:
Приемливо
Стил:
Декоративна Стикер
Воспользуйся:
Стикер със скин за Microsoft Xbox One
Тип:
PVC стикер

Най-добри сделки

Безплатна доставка INIC-1607 INIC-1607E-C11
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка INIC-1607 INIC-1607E-C11

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

BGN 17.00 17.41
SMASHTV 60 Pin игрална карта за 8 битов играч Subor Game
 • Ново
Оценка на продукта:

SMASHTV 60 Pin игрална карта за 8 битов играч Subor Game

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 11.00 11.18
Рок-н-рол раса на 16 бита на Голям Сив слот карти за NTSC играч
 • Ново
Оценка на продукта:

Рок-н-рол раса на 16 бита на Голям Сив слот карти за NTSC играч

16 Малку 46pin Игра Картичка Капка Превозот БЕСПЛАТЕН Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 11.00 12.64
1бр 3 м водоустойчив цифров датчик за температура, датчик за температура на сондата DS18B20 за термометър качество температурен сензор кабел на сондата
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр 3 м водоустойчив цифров датчик за температура, датчик за температура на сондата DS18B20 за термометър качество температурен сензор кабел на сондата

Висок Квалитет 1 Pcs 3М Водоотпорен Дигитални Температура Temp Сензор Сонда DS18 B20 За Термометар Висок Квалитет100% Сосема Нов и Висок КвалитетТука е DS18 B20 оригинални чип,три парична казна бакарна жица сензор на температура наВисок квалитет на цевка од нерѓосувачки челик и gre водоотпорен moistureproof спречи рѓаЦевка од нерѓосувачки челик големина : Прибл.6*50mm(Дијаметар*Должина)9 ~ 12 прилагодливи резолуцијаНапојување опсег : 3.0 V5.5 VТемпературата на работа опсег : 55°C ~ +125°C (67°F +257°F)Температура на чување опсег : 55°C ~ +125°C (67°F +257°F)Точност во текот на опсег од 10°C до +85°C : ±0.5°CНема други компоненти, уникатен еден автобус интерфејсИзлез доведе : црвено (VCC), жолта(ПОДАТОЦИ) , црна и бела(GND)Кабел должина : Околу.300 смБоја : Како што е прикажано 1x Водоотпорен Дигитални Температура Temp Сензор Сонда

BGN 4.00 4.77
TSSOP16 SSOP16 SOP16 за Dip16 предаване на дъска DIP Pin Board стъпка адаптер нова
 • Ново
Оценка на продукта:

TSSOP16 SSOP16 SOP16 за Dip16 предаване на дъска DIP Pin Board стъпка адаптер нова

TSSOP16 SSOP16 SOP16 да DIP16Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

BGN 2.48
Castle Quest 60 Pin Игрална Карта За 8 Битов Играч Subor Game Player
 • Ново
Оценка на продукта:

Castle Quest 60 Pin Игрална Карта За 8 Битов Играч Subor Game Player

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 11.00 11.18
1.8 m гейм контролер удължителен кабел 6 метра Бял джойстик геймпад захранване на данни кабел за зареждане захранващ проводник за контролера на Wii
 • Ново
Оценка на продукта:

1.8 m гейм контролер удължителен кабел 6 метра Бял джойстик геймпад захранване на данни кабел за зареждане захранващ проводник за контролера на Wii

Карактеристики : Кажете збогум на батерии, притискање на копчиња, и повеќе со купување на еден од овие екстра долг сензор бар продолжување кабли.Одлично за домашно кино поставување или било каде сакате да имате на вашиот Wii далеку од екранот.Користете 2 или 3 заедно за да се постигне уште повеќе должини.Екстра Долг 5.9 метри во должина.Висок квалитет на бакаркабел.Посигурен од батерии, и поевтини.Користете 2 или 3 за да се постигне повеќе должини.Погоден за Wii и НСВ Класичен Издание.Боја : БелаЗабелешка : Кога ја користите за НСВ Класичен Издание, ве молиме не заборавајте да се отстрани јасен случај покрие интерфејс.1 x 1.8 Метри Електронски Жица за Wii се Справи со Продолжување на Кабелот 1...

BGN 4.00 4.78
Семейство Адамс-Pugsleys Scavenger Hunt 16 бита голяма сива детска карта за NTSC играч
 • Ново
Оценка на продукта:

Семейство Адамс-Pugsleys Scavenger Hunt 16 бита голяма сива детска карта за NTSC играч

16 Малку 46pin Игра Картичка Капка Превозот БЕСПЛАТЕН Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 23.00 25.44
1 бр. I2C / SPI BMP280 3.3 цифров барометрический сензор за височина налягане машина за висока точност, с модул за arduino подмяна на BMP1
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. I2C / SPI BMP280 3.3 цифров барометрический сензор за височина налягане машина за висока точност, с модул за arduino подмяна на BMP1

GY BMP2803.3 висока прецизност altimeter сензор атмосферски притисок сензор модулGY BMP2803.3 висока прецизност altimeter сензор атмосферски притисок сензор модулBMP280 модул, атмосферски притисок сензор модулМодул модели : GY BMP2803.3Користење на чип : BMP2803 v напојување : Комуникација : стандард ЖИТО / SPI протокол за комуникацијаПритисок опсег : 3001100 hpaТешки злато PCB, машина за заварување процес за да се обезбеди квалитетPin проред : 2.54 mmМодул големина : 11.5 мм * 15 mmBMP280 притисок сензор е дизајниран за мобилни апликации...

BGN 2.08
10 БР./ЛОТ IRG4PC40KD W50N10 STW50N10 IXGH35N120C KGT30N120KDA TO247 TO-247
 • Ново
Оценка на продукта:

10 БР./ЛОТ IRG4PC40KD W50N10 STW50N10 IXGH35N120C KGT30N120KDA TO247 TO-247

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

BGN 23.00 24.00
Дзен Intergalactic Ninja 60 Pin Game Card For 8 Bit Subor Game Player
 • Ново
Оценка на продукта:

Дзен Intergalactic Ninja 60 Pin Game Card For 8 Bit Subor Game Player

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 11.00 11.18
ALLOYSEED 2017 нови игрални кабели 1,8 м 5,9 крак удължителен кабел за Nintendo SNES Classic Mini Console за контролер NES Wii
 • Ново
Оценка на продукта:

ALLOYSEED 2017 нови игрални кабели 1,8 м 5,9 крак удължителен кабел за Nintendo SNES Classic Mini Console за контролер NES Wii

Карактеристики : Компатибилен за Nintendo SNES Класичен Мини контролорот;Може да направи да седат удобно подалеку од вашиот ТВ;Добро затегнувачка цврстина;Тоа не се скрши по 3000 пати замав тестови.Спецификации : Боја : ЦрнаПриклучок : никел позлата метал делДолжина : Околу...

BGN 3.00 3.18
10 бр. / лот I2C / SPI BMP280 3.3 цифров барометрический сензор за височина налягане машина за висока точност, с модул за arduino замяна
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр. / лот I2C / SPI BMP280 3.3 цифров барометрический сензор за височина налягане машина за висока точност, с модул за arduino замяна

GY BMP2803.3 висока прецизност altimeter сензор атмосферски притисок сензор модулGY BMP2803.3 висока прецизност altimeter сензор атмосферски притисок сензор модулBMP280 модул, атмосферски притисок сензор модулМодул модели : GY BMP2803.3Користење на чип : BMP2803 v напојување : Комуникација : стандард ЖИТО / SPI протокол за комуникацијаПритисок опсег : 3001100 hpaТешки злато PCB, машина за заварување процес за да се обезбеди квалитетPin проред : 2.54 mmМодул големина : 11.5 мм * 15 mmBMP280 притисок сензор е дизајниран за мобилни апликации...

BGN 16.16
5 бр. / лот OLED Schild за D1 mini 0.66 zoll 64X48 IIC I2C
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр. / лот OLED Schild за D1 mini 0.66 zoll 64X48 IIC I2C

Функција : OLED Возачот IC : SSD1306Резолуција : 128 x 64Визуелна Агол : >160°Влезен Напон : 3.3 V ~ 6 VКомпатибилен I / O Ниво : 3.3 V, 5 VМини Големина : x 2.7 2.8 cmТреба само 2 I / O Портот за КонтролаЦелосно Компатибилен за arduino, 51Овој модел е бел екран.

BGN 23.98
IVYUEEN Soft Silicone Thicker Half Skin Case Cover + 2 x Thumb Stick дръжки за PS4 Playstation Dualshock 4 Pro Slim Controller
 • Ново
Оценка на продукта:

IVYUEEN Soft Silicone Thicker Half Skin Case Cover + 2 x Thumb Stick дръжки за PS4 Playstation Dualshock 4 Pro Slim Controller

IVYUEEN 1 BUC Меки Силиконски Подебели Половина на Кожата Случај Маска + 2 x Палецот Налепници Костец за Sony PS4 Playstation Dualshock 4 Про Тенок Контролер Описи : Трети лица направен производот...

BGN 7.34
1206 SMD резистор 5% 1K Ω 100 бр./лот
 • Ново
Оценка на продукта:

1206 SMD резистор 5% 1K Ω 100 бр./лот

1206 1kДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

BGN 1.60
USB ISP програмист за ATMEL AVR ATMega ATTiny 51 AVR Board ISP
 • Ново
Оценка на продукта:

USB ISP програмист за ATMEL AVR ATMega ATTiny 51 AVR Board ISP

、USB ISP Програмер за AVR ATMEL ATMega ATTiny 51 Vorstands ISP СимнувачотmerkmaleОдборот ATMega8 (L).Одборот überstromschutz.liste der unterstützten чипови : 51 Серијата : AT89 S51, AT89 S52,, AT89 S53, AT89 S8252AVR Серијата : ATTiny12 (L), ATTiny13 (V), ATTiny15 (L), ATTiny24 (V), ATTiny25 (V), ATTiny26 (L), ATTiny2313 (V), ATTiny44 (V), ATTiny45 (V), ATTiny84 (V), ATTiny85 (V), AT90 S2313 (L), AT90 S2323 (L), AT90 S2343 (L), AT90 S1200 (L), AT90 S8515 (L), AT90 S8535 (L), ATMEGA48 (V), ATMEGA8 (L), ATMEGA88 (V), ATMEGA8515 (L), ATMEGA8535 (L), ATMEGA16 (L), ATMEGA162 (V), ATMEGA163 (L), ATMEGA164 (V), ATMEGA165 (V), ATMEGA168 (V), ATMEGA169 (V), ATMEGA169 P (V), ATMEGA32 (L), ATMEGA324 (V), ATMEGA325 (V), ATMEGA3250 (V), ATMEGA329 (V), ATMEGA3290 (V), ATMEGA64 (L), ATMEGA640 (V), ATMEGA644 (V), ATMEGA645 (V), ATMEGA6450 (V), ATMEGA649 (V), ATMEGA6490 (V), ATMEGA128 (L), ATMEGA1280 (V), ATMEGA1281 (V), ATMEGA2560 (V), ATMEGA2561 (V), AT90 CAN32, AT90 CAN64, AT90 CAN128, AT90 PWM2 (Б), AT90 PWM3 (Б), итн.

BGN 1.98
lvp506 led display video processor led design with nova sending card for energy saving full color led video display
 • Ново
Оценка на продукта:

lvp506 led display video processor led design with nova sending card for energy saving full color led video display

lvp506 led дисплеј на видео процесор led дизајн со нова испраќање картичка за заштеда на енергија полна боја лед видео екранТекст Извор 2 AV 2 VGA 1 DVI 1 HDMI Out Извор 2 DVI 1 VGA Излез резолуција 800×[email protected] Hz 1024×[email protected] Hz1280×[email protected] Hz 1280×[email protected] Hz1280×[email protected] Hz 1360×[email protected] Hz1440×[email protected] Hz 1600×[email protected] Hz 1920×[email protected] Hz Опрема големина 440 mm(Л)x 335mm(W)x 77mm(В)Квалитет На Слика ПодобренатаСпецифични ГАМА алгоритам, adaptive прилагодување алгоритам може да се врати за да се вистинска природна боја адаптација на човечки очи.Слика скалирање алгоритам, може да се направи на пиксели на ниво на подобрување, така што замаглува сликата станува јасна слика,направи нови емисии.Движење надомест алгоритам, направи видео приказ јасно .Клучни Fectures : Карактеристики Предност Корист Лесна префрлување лесна префрлате помеѓу секој канал ќе го направи екран нема црна, на пример , се префрлиш од HDMI лаптоп сигнал да Av камера сигнал...

BGN 238.40
Безплатна доставка LGE2133
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка LGE2133

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

BGN 191.00 201.41