• Ново
Безплатна доставка L5972 L5972D

Безплатна доставка L5972 L5972D

Buyers rating:
-2 % BGN 17.00
BGN 17.41

Брой продукти


Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувам
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
Земјата Прибл. Време на испорака
Кина Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 20-30 работни дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 20-30 работни дена Друга Земја 20-30 работни дена Fedex или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Други функции

Съвместим Марка/Модел:
Няма
търговска марка:
SHIJIE
Номер На Модела:
L5972D

Най-добри сделки

Безплатна доставка KD324515 KD324515C41
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка KD324515 KD324515C41

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

BGN 39.00 41.41
2 БР. / ЛОТ TT3034 TT 3034 TO-220F-5
 • Ново
Оценка на продукта:

2 БР. / ЛОТ TT3034 TT 3034 TO-220F-5

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 2 ПАРЧИЊА / МНОГУ TT3034 TT 3034 ДА220 F5Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

BGN 8.00
Безплатна доставка MIG20J103 MIG20J103H
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка MIG20J103 MIG20J103H

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

BGN 27.00 28.61
USB ISP програмист за ATMEL AVR ATMega ATTiny 51 AVR Board ISP
 • Ново
Оценка на продукта:

USB ISP програмист за ATMEL AVR ATMega ATTiny 51 AVR Board ISP

、USB ISP Програмер за AVR ATMEL ATMega ATTiny 51 Vorstands ISP СимнувачотmerkmaleОдборот ATMega8 (L).Одборот überstromschutz.liste der unterstützten чипови : 51 Серијата : AT89 S51, AT89 S52,, AT89 S53, AT89 S8252AVR Серијата : ATTiny12 (L), ATTiny13 (V), ATTiny15 (L), ATTiny24 (V), ATTiny25 (V), ATTiny26 (L), ATTiny2313 (V), ATTiny44 (V), ATTiny45 (V), ATTiny84 (V), ATTiny85 (V), AT90 S2313 (L), AT90 S2323 (L), AT90 S2343 (L), AT90 S1200 (L), AT90 S8515 (L), AT90 S8535 (L), ATMEGA48 (V), ATMEGA8 (L), ATMEGA88 (V), ATMEGA8515 (L), ATMEGA8535 (L), ATMEGA16 (L), ATMEGA162 (V), ATMEGA163 (L), ATMEGA164 (V), ATMEGA165 (V), ATMEGA168 (V), ATMEGA169 (V), ATMEGA169 P (V), ATMEGA32 (L), ATMEGA324 (V), ATMEGA325 (V), ATMEGA3250 (V), ATMEGA329 (V), ATMEGA3290 (V), ATMEGA64 (L), ATMEGA640 (V), ATMEGA644 (V), ATMEGA645 (V), ATMEGA6450 (V), ATMEGA649 (V), ATMEGA6490 (V), ATMEGA128 (L), ATMEGA1280 (V), ATMEGA1281 (V), ATMEGA2560 (V), ATMEGA2561 (V), AT90 CAN32, AT90 CAN64, AT90 CAN128, AT90 PWM2 (Б), AT90 PWM3 (Б), итн.

BGN 1.98
Аладин 2 60 Pin Игрална Карта За 8 Битов Играч Subor Game
 • Ново
Оценка на продукта:

Аладин 2 60 Pin Игрална Карта За 8 Битов Играч Subor Game

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 11.00 11.18
10 БР./ЛОТ IRG4PC40KD W50N10 STW50N10 IXGH35N120C KGT30N120KDA TO247 TO-247
 • Ново
Оценка на продукта:

10 БР./ЛОТ IRG4PC40KD W50N10 STW50N10 IXGH35N120C KGT30N120KDA TO247 TO-247

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

BGN 23.00 24.00
200шт MMBT2907ALT1G MMBT2907A MMBT2907 SOT-23
 • Ново
Оценка на продукта:

200шт MMBT2907ALT1G MMBT2907A MMBT2907 SOT-23

MMBT2907 AДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

BGN 3.04
Xunbeifang 5шт компонентен кабел за HDTV Аудио Видео AV 5rca кабел за Nintendo Wii, PS3/Xbox360/Wii 1.8 м
 • Ново
Оценка на продукта:

Xunbeifang 5шт компонентен кабел за HDTV Аудио Видео AV 5rca кабел за Nintendo Wii, PS3/Xbox360/Wii 1.8 м

Промоции Поврзани Со Производи Производ Слика5 PCS Компонента Кабел HDTV Аудио Видео AV 5 RCA Кабел за Nintendo Wii за PS3 / Xbox360 / Wii 1.8 mОпис На Производот100% Сосема нов Висок квалитет на Оваа компонента кабелот е специјално дизајнирана за да обезбеди најостро видео и звук Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободниПакување На Содржина5pcs × Кабел ПлаќањеAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

BGN 87.00 93.41
Семейство Адамс-Pugsleys Scavenger Hunt 16 бита голяма сива детска карта за NTSC играч
 • Ново
Оценка на продукта:

Семейство Адамс-Pugsleys Scavenger Hunt 16 бита голяма сива детска карта за NTSC играч

16 Малку 46pin Игра Картичка Капка Превозот БЕСПЛАТЕН Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 23.00 25.44
IVYUEEN Soft Silicone Thicker Half Skin Case Cover + 2 x Thumb Stick дръжки за PS4 Playstation Dualshock 4 Pro Slim Controller
 • Ново
Оценка на продукта:

IVYUEEN Soft Silicone Thicker Half Skin Case Cover + 2 x Thumb Stick дръжки за PS4 Playstation Dualshock 4 Pro Slim Controller

IVYUEEN 1 BUC Меки Силиконски Подебели Половина на Кожата Случај Маска + 2 x Палецот Налепници Костец за Sony PS4 Playstation Dualshock 4 Про Тенок Контролер Описи : Трети лица направен производот...

BGN 7.34
10 БР./ЛОТ IRGPC40F W13NK100Z STW13NK100Z RHRG30120 DSEK60-02 TO247 TO-247
 • Ново
Оценка на продукта:

10 БР./ЛОТ IRGPC40F W13NK100Z STW13NK100Z RHRG30120 DSEK60-02 TO247 TO-247

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

BGN 23.00 24.00
100 броя 5 мм кръгъл червен супер ярък излъчващите диоди led светлина 5000MCD
 • Ново
Оценка на продукта:

100 броя 5 мм кръгъл червен супер ярък излъчващите диоди led светлина 5000MCD

5mm ledДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насИнформации За Исплата•Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

BGN 4.08
1 бр. I2C / SPI BMP280 3.3 цифров барометрический сензор за височина налягане машина за висока точност, с модул за arduino подмяна на BMP1
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. I2C / SPI BMP280 3.3 цифров барометрический сензор за височина налягане машина за висока точност, с модул за arduino подмяна на BMP1

GY BMP2803.3 висока прецизност altimeter сензор атмосферски притисок сензор модулGY BMP2803.3 висока прецизност altimeter сензор атмосферски притисок сензор модулBMP280 модул, атмосферски притисок сензор модулМодул модели : GY BMP2803.3Користење на чип : BMP2803 v напојување : Комуникација : стандард ЖИТО / SPI протокол за комуникацијаПритисок опсег : 3001100 hpaТешки злато PCB, машина за заварување процес за да се обезбеди квалитетPin проред : 2.54 mmМодул големина : 11.5 мм * 15 mmBMP280 притисок сензор е дизајниран за мобилни апликации...

BGN 2.08
10 бр. / лот I2C / SPI BMP280 3.3 цифров барометрический сензор за височина налягане машина за висока точност, с модул за arduino замяна
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр. / лот I2C / SPI BMP280 3.3 цифров барометрический сензор за височина налягане машина за висока точност, с модул за arduino замяна

GY BMP2803.3 висока прецизност altimeter сензор атмосферски притисок сензор модулGY BMP2803.3 висока прецизност altimeter сензор атмосферски притисок сензор модулBMP280 модул, атмосферски притисок сензор модулМодул модели : GY BMP2803.3Користење на чип : BMP2803 v напојување : Комуникација : стандард ЖИТО / SPI протокол за комуникацијаПритисок опсег : 3001100 hpaТешки злато PCB, машина за заварување процес за да се обезбеди квалитетPin проред : 2.54 mmМодул големина : 11.5 мм * 15 mmBMP280 притисок сензор е дизајниран за мобилни апликации...

BGN 16.16
Рок-н-рол раса на 16 бита на Голям Сив слот карти за NTSC играч
 • Ново
Оценка на продукта:

Рок-н-рол раса на 16 бита на Голям Сив слот карти за NTSC играч

16 Малку 46pin Игра Картичка Капка Превозот БЕСПЛАТЕН Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 11.00 12.64
Високо качество на 10шт 2M водоустойчив цифров датчик за температура, датчик за температура на сондата DS18b20 високо качество
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на 10шт 2M водоустойчив цифров датчик за температура, датчик за температура на сондата DS18b20 високо качество

100% Сосема Нов и Висок КвалитетТука е DS18 B20 оригинални чип,три парична казна бакарна жица сензор на температура наВисок квалитет на цевка од нерѓосувачки челик и gre водоотпорен moistureproof спречи рѓаЦевка од нерѓосувачки челик големина : Прибл.6*50mm(Дијаметар*Должина)9 ~ 12 прилагодливи резолуцијаНапојување опсег : 3.0 V5.5 VТемпературата на работа опсег : 55°C ~ +125°C (67°F +257°F)Температура на чување опсег : 55°C ~ 125°C (67°F +257°F)Точност во текот на опсег од 10°C ~ +85°C : ±0.5°C.Нема други компоненти, уникатен еден автобус интерфејсИзлез доведе : црвено (VCC), жолта(ПОДАТОЦИ) , црна и бела(GND)Кабел должина : Околу.200 cmБоја : Како што е прикажано 10x Водоотпорен Дигитални Температура Temp Сензор Сонда 1...

BGN 32.00 37.57