• Ново
1 W 1000 бр./лот 1% 43 До 47 До 51 До 56 До 62 До 68 До 75 до 82 До 91 До въглеродните филм DIP ти кутия опаковка

1 W 1000 бр./лот 1% 43 До 47 До 51 До 56 До 62 До 68 До 75 до 82 До 91 До въглеродните филм DIP ти кутия опаковка

Buyers rating:
BGN 37.92

Брой продукти


Игра уреди замена на делови

Други функции

Цвят:
43K 47K, 51K, 56K, 62K, 68K, 75K, 82K, 91K
Номер На Модела:
ВСИЧКИ
Съвместим Марка/Модел:
Няма
Размер:
1W
Брой:
1000 бр. / лот
is_customized:
yes
Съвместим:
Портативен Плейър, Игрова Конзола, Kinect, PlayStation Move

Най-добри сделки

USB ISP програмист за ATMEL AVR ATMega ATTiny 51 AVR Board ISP
 • Ново
Оценка на продукта:

USB ISP програмист за ATMEL AVR ATMega ATTiny 51 AVR Board ISP

、USB ISP Програмер за AVR ATMEL ATMega ATTiny 51 Vorstands ISP СимнувачотmerkmaleОдборот ATMega8 (L).Одборот überstromschutz.liste der unterstützten чипови : 51 Серијата : AT89 S51, AT89 S52,, AT89 S53, AT89 S8252AVR Серијата : ATTiny12 (L), ATTiny13 (V), ATTiny15 (L), ATTiny24 (V), ATTiny25 (V), ATTiny26 (L), ATTiny2313 (V), ATTiny44 (V), ATTiny45 (V), ATTiny84 (V), ATTiny85 (V), AT90 S2313 (L), AT90 S2323 (L), AT90 S2343 (L), AT90 S1200 (L), AT90 S8515 (L), AT90 S8535 (L), ATMEGA48 (V), ATMEGA8 (L), ATMEGA88 (V), ATMEGA8515 (L), ATMEGA8535 (L), ATMEGA16 (L), ATMEGA162 (V), ATMEGA163 (L), ATMEGA164 (V), ATMEGA165 (V), ATMEGA168 (V), ATMEGA169 (V), ATMEGA169 P (V), ATMEGA32 (L), ATMEGA324 (V), ATMEGA325 (V), ATMEGA3250 (V), ATMEGA329 (V), ATMEGA3290 (V), ATMEGA64 (L), ATMEGA640 (V), ATMEGA644 (V), ATMEGA645 (V), ATMEGA6450 (V), ATMEGA649 (V), ATMEGA6490 (V), ATMEGA128 (L), ATMEGA1280 (V), ATMEGA1281 (V), ATMEGA2560 (V), ATMEGA2561 (V), AT90 CAN32, AT90 CAN64, AT90 CAN128, AT90 PWM2 (Б), AT90 PWM3 (Б), итн.

BGN 1.98
Xunbeifang 5шт компонентен кабел за HDTV Аудио Видео AV 5rca кабел за Nintendo Wii, PS3/Xbox360/Wii 1.8 м
 • Ново
Оценка на продукта:

Xunbeifang 5шт компонентен кабел за HDTV Аудио Видео AV 5rca кабел за Nintendo Wii, PS3/Xbox360/Wii 1.8 м

Промоции Поврзани Со Производи Производ Слика5 PCS Компонента Кабел HDTV Аудио Видео AV 5 RCA Кабел за Nintendo Wii за PS3 / Xbox360 / Wii 1.8 mОпис На Производот100% Сосема нов Висок квалитет на Оваа компонента кабелот е специјално дизајнирана за да обезбеди најостро видео и звук Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободниПакување На Содржина5pcs × Кабел ПлаќањеAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

BGN 87.00 93.41
5шт DHT21 нов цифров изход относителна влажност на въздуха и температура сензор / модул, се свързва с одношинным сензор AM2301
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт DHT21 нов цифров изход относителна влажност на въздуха и температура сензор / модул, се свързва с одношинным сензор AM2301

5pcs DHT21 / AM2301 Digitalизлез релативна влажност & сензор на температура / модул,да се поврзат со еден автобуслинија Сензор AM230

BGN 21.00 22.61
xunbeifang за Sega GG капак на отделението за батерията за GameGear GG L R лявата от дясната страна на капака на отделението за батерията AA
 • Ново
Оценка на продукта:

xunbeifang за Sega GG капак на отделението за батерията за GameGear GG L R лявата от дясната страна на капака на отделението за батерията AA

ПромоцииДобредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!Поврзани Производи Производ СликаЗа Сега GG Батеријата Вратата Покритие За Game Gear GG L R Лево Десната Страна AA Батерија КапакОпис На Производот100% сосема нов Спречува прашината и нечистотијата добивање на вашата батерија, и продолжување на животниот век на батеријата...

BGN 3.00 3.41
IIC I2C логически преобразувател на ниво двупосочни модул от 5 до 3,3 за Arduino
 • Ново
Оценка на продукта:

IIC I2C логически преобразувател на ниво двупосочни модул от 5 до 3,3 за Arduino

ЖИТО I2 C Логика Ниво Конвертор Двонасочно модул 5 V да 3.3 V за Arduino Ако сакате да се купи повеќе,ве молиме контактирајте со нас.ние ќе ви понудиме изненадени цена.1...

BGN 1.31
HAILANGNIAO 1SET 3.3 V/5V MB102 оформление захранващ модул+MB-102 830 точки Беспаянный прототип на зърно комплект дъски +65 гъвкави скок
 • Ново
Оценка на продукта:

HAILANGNIAO 1SET 3.3 V/5V MB102 оформление захранващ модул+MB-102 830 точки Беспаянный прототип на зърно комплект дъски +65 гъвкави скок

Пакет листата : 1 X MB102 MB102 PCB Прототип Леб Одбор Solderless Breadboard 830 Поени1 X MB102 Breadboard Напојување на Модулот Одбор 3.3 / 5 V1 X машкомашки скокач жици од различни должини и боиBread Board830 е solderless (plugin) breadboard со 830 врска тајточки (т.е...

BGN 5.00 5.25
2 БР. / ЛОТ TT3034 TT 3034 TO-220F-5
 • Ново
Оценка на продукта:

2 БР. / ЛОТ TT3034 TT 3034 TO-220F-5

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 2 ПАРЧИЊА / МНОГУ TT3034 TT 3034 ДА220 F5Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

BGN 8.00
100 броя 5 мм кръгъл червен супер ярък излъчващите диоди led светлина 5000MCD
 • Ново
Оценка на продукта:

100 броя 5 мм кръгъл червен супер ярък излъчващите диоди led светлина 5000MCD

5mm ledДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насИнформации За Исплата•Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

BGN 4.08
200шт MMBT2907ALT1G MMBT2907A MMBT2907 SOT-23
 • Ново
Оценка на продукта:

200шт MMBT2907ALT1G MMBT2907A MMBT2907 SOT-23

MMBT2907 AДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

BGN 3.04
lvp506 led display video processor led design with nova sending card for energy saving full color led video display
 • Ново
Оценка на продукта:

lvp506 led display video processor led design with nova sending card for energy saving full color led video display

lvp506 led дисплеј на видео процесор led дизајн со нова испраќање картичка за заштеда на енергија полна боја лед видео екранТекст Извор 2 AV 2 VGA 1 DVI 1 HDMI Out Извор 2 DVI 1 VGA Излез резолуција 800×[email protected] Hz 1024×[email protected] Hz1280×[email protected] Hz 1280×[email protected] Hz1280×[email protected] Hz 1360×[email protected] Hz1440×[email protected] Hz 1600×[email protected] Hz 1920×[email protected] Hz Опрема големина 440 mm(Л)x 335mm(W)x 77mm(В)Квалитет На Слика ПодобренатаСпецифични ГАМА алгоритам, adaptive прилагодување алгоритам може да се врати за да се вистинска природна боја адаптација на човечки очи.Слика скалирање алгоритам, може да се направи на пиксели на ниво на подобрување, така што замаглува сликата станува јасна слика,направи нови емисии.Движење надомест алгоритам, направи видео приказ јасно .Клучни Fectures : Карактеристики Предност Корист Лесна префрлување лесна префрлате помеѓу секој канал ќе го направи екран нема црна, на пример , се префрлиш од HDMI лаптоп сигнал да Av камера сигнал...

BGN 238.40
Castle Quest 60 Pin Игрална Карта За 8 Битов Играч Subor Game Player
 • Ново
Оценка на продукта:

Castle Quest 60 Pin Игрална Карта За 8 Битов Играч Subor Game Player

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 11.00 11.18
EVA Anti-shock Hard Case Bag For Sony PSV 1000 GamePad Case For PSVita 2000 Slim Console PS Vita Carry Bag
 • Ново
Оценка на продукта:

EVA Anti-shock Hard Case Bag For Sony PSV 1000 GamePad Case For PSVita 2000 Slim Console PS Vita Carry Bag

Црна Антишок Тешко Патна Торбичка ЕВА Случај Носи Торба За Sony PS Вита PSV 1000 2000 Тенок Конзола торбичкатаКарактеристики : ЕВА заштитна торба случај за PSV1000 / PSV2000Заштита на вашата конзола од прашина , demage и нулаСо carabiner за лесно да виси и носењеБоја : Црна, Сина, Црвена, Сребрена Факултативна

BGN 7.00 7.79
Дзен Intergalactic Ninja 60 Pin Game Card For 8 Bit Subor Game Player
 • Ново
Оценка на продукта:

Дзен Intergalactic Ninja 60 Pin Game Card For 8 Bit Subor Game Player

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 11.00 11.18
1 бр. I2C / SPI BMP280 3.3 цифров барометрический сензор за височина налягане машина за висока точност, с модул за arduino подмяна на BMP1
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. I2C / SPI BMP280 3.3 цифров барометрический сензор за височина налягане машина за висока точност, с модул за arduino подмяна на BMP1

GY BMP2803.3 висока прецизност altimeter сензор атмосферски притисок сензор модулGY BMP2803.3 висока прецизност altimeter сензор атмосферски притисок сензор модулBMP280 модул, атмосферски притисок сензор модулМодул модели : GY BMP2803.3Користење на чип : BMP2803 v напојување : Комуникација : стандард ЖИТО / SPI протокол за комуникацијаПритисок опсег : 3001100 hpaТешки злато PCB, машина за заварување процес за да се обезбеди квалитетPin проред : 2.54 mmМодул големина : 11.5 мм * 15 mmBMP280 притисок сензор е дизајниран за мобилни апликации...

BGN 2.08
Tiny Toon Adventures Cartoon Workshop 60 Pin Game Card For 8 Bit Subor Game Player
 • Ново
Оценка на продукта:

Tiny Toon Adventures Cartoon Workshop 60 Pin Game Card For 8 Bit Subor Game Player

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 11.00 11.18
1.8 m гейм контролер удължителен кабел 6 метра Бял джойстик геймпад захранване на данни кабел за зареждане захранващ проводник за контролера на Wii
 • Ново
Оценка на продукта:

1.8 m гейм контролер удължителен кабел 6 метра Бял джойстик геймпад захранване на данни кабел за зареждане захранващ проводник за контролера на Wii

Карактеристики : Кажете збогум на батерии, притискање на копчиња, и повеќе со купување на еден од овие екстра долг сензор бар продолжување кабли.Одлично за домашно кино поставување или било каде сакате да имате на вашиот Wii далеку од екранот.Користете 2 или 3 заедно за да се постигне уште повеќе должини.Екстра Долг 5.9 метри во должина.Висок квалитет на бакаркабел.Посигурен од батерии, и поевтини.Користете 2 или 3 за да се постигне повеќе должини.Погоден за Wii и НСВ Класичен Издание.Боја : БелаЗабелешка : Кога ја користите за НСВ Класичен Издание, ве молиме не заборавајте да се отстрани јасен случај покрие интерфејс.1 x 1.8 Метри Електронски Жица за Wii се Справи со Продолжување на Кабелот 1...

BGN 4.00 4.78
ALLOYSEED 2017 нови игрални кабели 1,8 м 5,9 крак удължителен кабел за Nintendo SNES Classic Mini Console за контролер NES Wii
 • Ново
Оценка на продукта:

ALLOYSEED 2017 нови игрални кабели 1,8 м 5,9 крак удължителен кабел за Nintendo SNES Classic Mini Console за контролер NES Wii

Карактеристики : Компатибилен за Nintendo SNES Класичен Мини контролорот;Може да направи да седат удобно подалеку од вашиот ТВ;Добро затегнувачка цврстина;Тоа не се скрши по 3000 пати замав тестови.Спецификации : Боја : ЦрнаПриклучок : никел позлата метал делДолжина : Околу...

BGN 3.00 3.18
500watt 13.5 volt 36Amp switching power supply with ПФК power 500w 13.5 V 36A switching power supply with ПФК power supply
 • Ново
Оценка на продукта:

500watt 13.5 volt 36Amp switching power supply with ПФК power 500w 13.5 V 36A switching power supply with ПФК power supply

500watt 13.5 volt 36 Amp префрлување напојување со ПРЕСТАПНА моќност 500w 13.5 V 36 A префрлување напојување со ПРЕСТАПНА напојувањеКарактеристики : Пакет : 1 x Адаптер за Напојување1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 365.00 383.98
10 БР./ЛОТ IRG4PC40KD W50N10 STW50N10 IXGH35N120C KGT30N120KDA TO247 TO-247
 • Ново
Оценка на продукта:

10 БР./ЛОТ IRG4PC40KD W50N10 STW50N10 IXGH35N120C KGT30N120KDA TO247 TO-247

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

BGN 23.00 24.00