• Ново
30 м ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ мрежов кабел RJ-45 CAT5 / CAT-5e кабел + DC Power Extension ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ network Ethernet кабел за IP камерите NVR система

30 м ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ мрежов кабел RJ-45 CAT5 / CAT-5e кабел + DC Power Extension ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ network Ethernet кабел за IP камерите NVR система

Buyers rating:
-20 % BGN 30.00
BGN 37.60

Брой продукти


Ова е мрежна и моќ проширување две-во-едно кабел мрежата кабел е чист бакар Мачка 5 unshielded кабел со RJ45 портата
Моќта кабел е чист бакар кабел кој е компатибилен за 2.1 mm/5.5 мм џек, еден крај е машко а другиот крај е женски
Тоа е погоден за каблирање на мрежни камери, повеќе удобен и едноставен жици
Кабелот се поврзува сите хардвер дестинации на Локална Мрежа
Ова е мрежна и моќ проширување две-во-еден кабел.
На cat5 E Мрежата Ethernet LAN Кабел е идеален за употреба со 10/100/1000 Base T мрежи. Оваа 30ft Cat5 E кабел карактеристики злато
обложено конектори кои се обезбеди чиста и јасна пренос. Брза МАЧКА (Tm) 5e patch кабел има две RJ-45 машки да машки конектори
и карактеристики финтата-помалку калапи кое се штити RJ-45 допрете бидат оштетени за време на инсталацијата и со 2.1x5.5mm моќ конектор за сите видео надзор на инсталацијата употреба.
Карактеристики :
Кат 5 и моќ проширување две-во-еден кабел.
Мачката 5 кабелот е со RJ45 приклучок.
Моќ кабелот е соодветен за 2.1 mm/5.5 мм џек. Едниот крај е машко а другиот крај е женско.
Направен од чист бакар.
Должина : 10m(33ft)
Спецификации :
Бренд име
Ethernet Кабли RJ45+DC Моќност
Тип
Ethernet Кабли
Конектор(s)
1 x RJ45 ( машки)+ DC Моќност
Конектор(s) (од Другата Страна)
1 x RJ45 ( машки)+ DC Моќност
Боја
Сива
Пакет : 1 x 20 милиони Ethernet Кабли RJ45+DC Моќност

Други функции

търговска марка:
LEVCOECAM
Номер На Модела:
Леко

Най-добри сделки

ELP 8MP high resolution camera board sony IMX179 ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ digital 6mm обектив на уеб камерата модул камера USB 2.0 за КОМПЮТЪР, лаптоп,таблет
 • Ново
Оценка на продукта:

ELP 8MP high resolution camera board sony IMX179 ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ digital 6mm обектив на уеб камерата модул камера USB 2.0 за КОМПЮТЪР, лаптоп,таблет

ELP 8 MP висока резолуција на одборот на sony IMX179 видео надзор дигитални 6mm леќи на Камера на модулот на камерата USB 2.0 за КОМПЈУТЕР,лаптоп,таблетПакетот вклучува : 1) 1 PC 8mp usb модулот на камерата со 6mm леќа (2.1 / 2.8 / 3.6 / 6 / 8 / 12mm леќа опционално)2) 1 PC 1m usb кабелСпецификации : Сензор Sony (1 / 3.2") IMX179 Слика формат MJPEG / USB Protocal USB2.0 ХС / FS Авто изложеност АЕК Поддршка / Авто бела blance AEB Поддршка Ефективни Пиксели : 264 X2448 / 2592 X 1944 / 2048Х1536 / 1600 X1200 / 1280 X960 / 1024 X768 / 800 X600 / 640 X480(Други посебни големина резолуција е прилагодено) Перформанси : 3264 X2448 MJPEG 15fps YUY2 2fps 2592 X 1944 MJPEG 15fps YUY2 3fps 2048Х1536 MJPEG 20fps YUY2 3fps 1600 X1200 MJPEG 20fps YUY2 10fps 1280 X960 MJPEG 20fps YUY2 10fps 1024 X768 MJPEG 30fps YUY2 10fps 800 X600 MJPEG 30fps YUY2 640 X480 30fps MJPEG 30fps YUY2 30fp Прилагодливи параметри Светлина / Контраст / Боја сатурација / Definition / Гама / WB Ноќ визија опција, може да поддржи IR Cut и IR одбор за IR ноќ визија...

BGN 99.00 104.19
ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ за Сигурност Single Port HD CVI AHD TVI CVBS Analog Video Passive UPT Balun радиоприемник адаптер за камери за видеонаблюдение
 • Ново
Оценка на продукта:

ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ за Сигурност Single Port HD CVI AHD TVI CVBS Analog Video Passive UPT Balun радиоприемник адаптер за камери за видеонаблюдение

Опис на производот : HDTVI CVI AHD CVBS пасивни извртени пар видео пренос, избегне завртка притиснете го копчето терминал дизајн додека еден клик може да ја завршите инсталацијата, и се користи за да испраќате и примате, изграденаво esd коло за да се спречи електростатско пречки предизвикани од, Изграденаво пораст, со филтер коло, освен може да филтер за мешање; Вграден молња заштита цевка може да се спречи моментален пораст, и активен транспорт боја сигнал на 915 метри...

BGN 14.00 17.58
PU'Aimetis infrared surveillance 1/3 3MP 3.6 mm M12 thread ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ обективи, ъгъла на наклона и 90 градуса
 • Ново
Оценка на продукта:

PU'Aimetis infrared surveillance 1/3 3MP 3.6 mm M12 thread ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ обективи, ъгъла на наклона и 90 градуса

HD инфраред надзор камера 1 / 3 3 MP 3.6 mm М12 тема видео надзор леќи Нашата компанија е траен во начело на кредибилитет врз основа, клиенти врховниот и квалитет загарантирана, со што се обезбедува најдобри услуги за вас, преку нашата најголема напори! Ние и ветуваме : исто да ви квалитетот нашата цена е оптимално, иста цена нашиот квалитет е најмногу гаранција! Фабрика директни продажби на стоки се дефинитивно вредност за пари!ЗАБЕЛЕШКА : Ако треба додадете IR (IR650, МО : 850, IR940) белешки, нема забелешки ќе default за да не се зголеми IR.Гаранција : 1...

BGN 11.00 13.60
VStarcam IP камера WiFi панорамна 1080P FULL HD Мини камера инфрачервено нощно виждане безжична аларма за движение видеомонитор C60S
 • Ново
Оценка на продукта:

VStarcam IP камера WiFi панорамна 1080P FULL HD Мини камера инфрачервено нощно виждане безжична аларма за движение видеомонитор C60S

Драги ценети купувачи,Како доаѓа Кинеската Нова Година празник,ние ќе има 16 денови (од Февруари.9 да се Февруари.24)...

BGN 95.00 111.98
Най-високата мощност на 92W вела бяла светлина, Светлина Билбордове, видима Led лампа с алуминиев материал & източници на светлина за нощно виждане
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-високата мощност на 92W вела бяла светлина, Светлина Билбордове, видима Led лампа с алуминиев материал & източници на светлина за нощно виждане

Функција• ГД состави серија LED Бела светлина осмислени независно од Сцена , креативно состои од 2 дури и 3 ГД серија Бела LED светла за да обезбеди супер долг ги далечина со силна светлина ефект, подолг сервисен живот и слаба светлина пад функција.• Домување усвојува висока термичка спроводливост алуминиум за подобрување на топлина дисперзија на имотот .• Два пати директно ладење топлина мијалник обработка овозможи да се зголеми за ладење коефициент и продолжување на работниот век на производот .• Нормален на...

BGN 411.20
HQCAM 720P, широкоъгълен 1.78 мм fish eye обектив аудио wifi ip камера 1.0 MP безжична камера за вътрешен и най-малкият Wifi мрежа врата камера
 • Ново
Оценка на продукта:

HQCAM 720P, широкоъгълен 1.78 мм fish eye обектив аудио wifi ip камера 1.0 MP безжична камера за вътрешен и най-малкият Wifi мрежа врата камера

Спецификации*Користете многу напредни image sensor*Напредно H 264 видео компресија, постигнување на ultra low bit rate, врвен highdefinition квалитет на слика.Поддршка разни информации надредениот(како што се DDNS итн.)Поддршка duralкракplug and play, со повеќе облак услугаподдршка на различни мобилни долги мониторинг(Iphone, Symbian, Android и сл.)Поддршка на повеќе веб прелистувач(ОДНОСНО,Chrome,Firefox,Safari)Поддршка авто електронски shutter, се прилагодуваат на различните мониторинг на животната срединаИнтернет и СМС поддршка на централната managemet софтверПоддршка HVR врскаСпецификации 1.0 ПРАТЕНИК мини ip микрофон, камера Систем Структура Вградени RTOS,dualcore 32bit DSP(Hi3518 C),чиста тешко компресија,мониторите сензор 1 / 4" HI3518c CMOS CMOS сензор Мин осветлување Боја 0.01 Лукс / Ф1.2; Б / W 0.001 Лукс / Ф1.2; Видео Обработка Х...

BGN 94.00 104.00
PU'Aimetis 2.0 MP 1920*1080 AHD 1080P модул камера за видеонаблюдение, 1/2. 8 SONY IMX322 печатна платка+3MP 12 mm обектив AV/BNC кабел
 • Ново
Оценка на продукта:

PU'Aimetis 2.0 MP 1920*1080 AHD 1080P модул камера за видеонаблюдение, 1/2. 8 SONY IMX322 печатна платка+3MP 12 mm обектив AV/BNC кабел

wyприклучокstartЖешка Стока$23.4$19.68 $24.3$23.59 $29.12$23.59 $29.12$19.48 $24.05$18.98 $23.43$23.59 $29.12$19.76 $24.4wyприклучоккрај 2.0 ПРАТЕНИК 1920*1080 AHD 1080 P Надзор на Модулот на Камерата,1 / 2.8 NVP2441+SONY IMX322 PCB Одбор+3 MP 12mm Леќа ODS Мени Линии / BNC КабелНашата компанија е траен во начело на кредибилитет врз основа, клиенти врховниот и квалитет загарантирана, со што се обезбедува најдобри услуги за вас, преку нашата најголема напори! Ние и ветуваме : исто да ви квалитетот нашата цена е оптимално, иста цена нашиот квалитет е најмногу гаранција! Фабрика директни продажби на стоки се дефинитивно вредност за пари! 1080 P AHD на Модулот на Камерата AHD2 MP ,HD Камера за видео надзор Главниот Одбор 1 / 2.8 CMOS NVP2411+SONY IMX322 200 Mega Pixel Еден Одбор 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Highend конфигурација : 300 W HD IRНАМАЛУВАЊЕ, двоен филтер се префрлите 1 : Јапонски прекинувач, автоматско позиционирање...

BGN 42.00 52.14
Сигнал обектив 1080P 2.0 MP TVI/CVI/AHD/CVBS вечеря миниый заедно с разстояние OSD и 0.001 лукс 3 до 15M
 • Ново
Оценка на продукта:

Сигнал обектив 1080P 2.0 MP TVI/CVI/AHD/CVBS вечеря миниый заедно с разстояние OSD и 0.001 лукс 3 до 15M

Супер Мини Леќа 1080 P 2.0 ПРАТЕНИК TVI / CVI / AHD / CVBS Сигнал Заедно со OSD и 0.001 Лукс 315 МИЛИОНИ РастојаниеМодел No : SVM621 C Пикап Уред 1 / 2.8" SONY Сензор за Резолуција 2.0 ПРАТЕНИК 1080 P Мин...

BGN 46.40
Най-ниската! 2017 нов горещ продажба на 12V 3A 36W за AC DC захранващ адаптер за 2.1 & 2.5 mm LED Strip Security Camera Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-ниската! 2017 нов горещ продажба на 12V 3A 36W за AC DC захранващ адаптер за 2.1 & 2.5 mm LED Strip Security Camera Безплатна доставка

Излезен Напон : 12 V Излез Тековната : 3А Влезен Напон : 100~240 V 50 / 60 Hz Сертификат : CCC CE, Ro HS Работна Температура : 10℃~40℃ Температура на Чување : 20~60℃ Амбиентниот Влажност : 0~95% НеКондензација Должина на кабел : 95cm Големина : 112 x 52 x 32милиметри

BGN 11.20
50М 2LED high Power ARRAY IR Board for 90 outdoor/indoor waterproof Сигурност и ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Камера fit Fixed iris Lens 850nm
 • Ново
Оценка на продукта:

50М 2LED high Power ARRAY IR Board for 90 outdoor/indoor waterproof Сигурност и ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Камера fit Fixed iris Lens 850nm

Драги ценети клиенти,Ние го ценат вашето купување од нас,ви благодарам многу за вашата цел и поддршка.Кинески Пролетниот Фестивал доаѓа ,тоа е многу, многу важно фестивал за нас .Па ќе имаме две недели одмор од 2018.2.08 да 2018.2.26.Во текот на овие денови,не можевме да брод на производи за да можете и таму ќе биде одложен одговор во Услуга на Клиентите и спор.Кога на одмор крај,ние ќе работат прекувремено,се обидуваме се потрудиме да ви послужи.Среќен Денот на Вљубените и Среќна Нова Година!Идејата за Широк Агол 2.8 mm ONVIF P2 P 720 P 960 P 1080 P Надворешна IP Камера2 ПАРЧИЊА 42mil чип 3 W 850nm IR Спектар LED ОдборРаботното растојание : 50mРаботни valtage : 12 VБранова должина : 850 nmПроекција ангел : optional1530456090 степени (default 90 степени)Работата на далечина : 30~60mДимензии : 76mmЕдиница Тежина : 30gАпликативната леќа : Fixed ирис леќаАпликативната школка :

BGN 5.00 5.07
DC Power 1 Female To 2 male port, 5. 5x2 .1mm, plitter Adapter for Security ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Camera and LED Strip, min:5pcs
 • Ново
Оценка на продукта:

DC Power 1 Female To 2 male port, 5. 5x2 .1mm, plitter Adapter for Security ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Camera and LED Strip, min:5pcs

Објектот Карактеристики : 100% сосема нов 1 женски 2 машки DC напојување splitter кабел Лесен инсталирани на Една Боја на LED осветлувањето систем Женски Внатрешниот : 2.1 мм, Outter : 5.5 мм Машки Outter : 5.5 mm, Внатрешен : 2.1 mm Материјал (Надворешен) : ПВЦ пластика Кабел должина : 30cmПакет се вклучени : 1 x DC Моќност Splitter​

BGN 6.32
1080P 4MP HD PTZ IP камера ONVIF открит 4x, 10x увеличение автофокус Варифокальный обектив мрежа куршум помещение P2P CloudLens
 • Ново
Оценка на продукта:

1080P 4MP HD PTZ IP камера ONVIF открит 4x, 10x увеличение автофокус Варифокальный обектив мрежа куршум помещение P2P CloudLens

1080 P 4 MP HD PTZ IP Камера ONVIF Отворено 4x 10x ЗУМ АВТО ФОКУС Varifocal Леќа Мрежа Куршум Камера P2 P Cloud LensHD345 2 MP 4 X = 1080 P Куршум IP Камера IR 20М Со 2.812mm 4 X Зум Објектив HD345 2 MP 10 X = 1080 P Куршум IP Камера IR 20М Со 550mm, 10 X Зум Објектив HD345 4 MP 10 X = 4 MP Куршум IP Камера IR 20М Со 550mm, 10 X Зум ОбјективПреглед : * Вкупна Метал домување, IP66 , IR спектар достигне до 20 Метри* AB скенирање, турнејата се достапни* Авто Пан(лево и право) 0160 степен , Рачно Навалите (до & долу) 45 до +25 степен (Не Авто Навалите)* ONVIF2.4; Поддршка на P2 P функција за Android & i Phone & CMS клиенти* Поддршка H...

BGN 117.00 144.18
PU'Aimetis Factory direct surveillance camera lens M12 интерфейси F2 фиксирана бленда HD 1080P 6 мм обектив за видеонаблюдение
 • Ново
Оценка на продукта:

PU'Aimetis Factory direct surveillance camera lens M12 интерфейси F2 фиксирана бленда HD 1080P 6 мм обектив за видеонаблюдение

Фабриката директен надзор на камерата леќи на камерата М12 интерфејси HD 2 MP 6mm CCTV леќа Нашата компанија е траен во начело на кредибилитет врз основа, клиенти врховниот и квалитет загарантирана, со што се обезбедува најдобри услуги за вас, преку нашата најголема напори! Ние и ветуваме : исто да ви квалитетот нашата цена е оптимално, иста цена нашиот квалитет е најмногу гаранција! Фабрика директни продажби на стоки се дефинитивно вредност за пари! Answer : ___________________________ NOTE : јас богата треба додадете IR (IR650, МО : 850, IR940) белешки, нема забелешки ќе default за да не се зголеми IR...

BGN 9.00 10.78
700TVL, SONY Effio-E 4140+811810 Small 175 градуса широкоъгълен контрол на достъпа Eye Door Камера за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Security Camera за 960H DVR
 • Ново
Оценка на продукта:

700TVL, SONY Effio-E 4140+811810 Small 175 градуса широкоъгълен контрол на достъпа Eye Door Камера за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Security Camera за 960H DVR

700 TVL SONY EffioE 4140+811810 Мали 175 Степен Широк Агол Контрола на Пристап Око Врата Камера за видео надзор за Безбедност на Камерата За 960 H DVRНапомена : Забелешка : ве Молиме одберете PAL или NTSC Правилно зависност од вашата земјаКарактеристики На Камерата : Слика Сензор : 1 / 3" Sony Exview ИМАШЕ II CCDDSP : EffioE (4140+811 / 810)Хоризонтална Резолуција : 700 TVLМин...

BGN 86.00 86.40
Smartdo 4MP H. 265 IP Surveillance Camera 2.8-12mm Zoom Lens with 8pcs Nano IR LED Network Camera Night Vision Onvif Email Alert
 • Ново
Оценка на продукта:

Smartdo 4MP H. 265 IP Surveillance Camera 2.8-12mm Zoom Lens with 8pcs Nano IR LED Network Camera Night Vision Onvif Email Alert

Smar 4 MP H 265 Надзор IP Камера 2.812mm Зум Објектив со 8pcs Нано IR LED Мрежа Камера Ноќ Визија Onvif email Alert1.Овој модул се користи Huawei Hass HI3516 D како јадро, Висока Резолуција 4.0 Мегапикселна OV4689 CMOS сензор.2...

BGN 92.00 115.09
Безплатна доставка 700TVL Mini Metal Ceiling Камера, IR Night Vision AV / Aviation/BNC за автомобил на видеорегистратора Truck Bus Vehicle Surveillance, 3,6 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 700TVL Mini Metal Ceiling Камера, IR Night Vision AV / Aviation/BNC за автомобил на видеорегистратора Truck Bus Vehicle Surveillance, 3,6 мм

Производ Функција1,1 / 3 CCD Камера Sony Систем.2.IR Ноќ Визија,што се Користи за Автобус, Камион Сите Возило.Се истакна : ​Ние ќе ви испратиме 700 TVL / 3.6 mm / авијација / PAL возило камерата за вас.Можете да изберете AV / BNC интерфејс,PAL / NTSC,други леќа(2.8 mm / 3.6 mm) камерата или ако ви требакамера со огледало слика или камера со владетел слика,ве молиме слободно контактирајте со насРазликата од 2,8 mm / 3.6 mm / 6mm / 8ммКамера со владетел сликаOtrher Камери МоделАко сакате другите модел на камери,ве молиме слободно контактирајте со нас,кој модел ти треба,ви благодарам многу.Плаќање : да ја прифатиме alipay тука...

BGN 49.00 55.04
GZGMET 50 cm double cmaera монтиране на стена от неръждаема стомана, силна система за видеонаблюдение аксесоари скоба на камерата
 • Ново
Оценка на продукта:

GZGMET 50 cm double cmaera монтиране на стена от неръждаема стомана, силна система за видеонаблюдение аксесоари скоба на камерата

нерѓосувачки челик ѕид силна видео надзор надзор систем додатоци камера заградата1.Материјал : нерѓосувачки челик2.должина : 50cm3.дупка со дијаметар : 38mm1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 44.80
2014 ново притока на гореща продажба Безплатна доставка да инфрачервен за Видеонаблюдение за сигурност Onvif демо Ip камера Безжична Wi-Fi 720p Hd Mini P2p Начало
 • Ново
Оценка на продукта:

2014 ново притока на гореща продажба Безплатна доставка да инфрачервен за Видеонаблюдение за сигурност Onvif демо Ip камера Безжична Wi-Fi 720p Hd Mini P2p Начало

Onvif HD Wifi IP Camera Безжична P2 P Plug Игра IR Cut Ноќ Визија Водоотпорен Отворен и Затворен 1280*720 P 1 MP Функција : WiFi / 802.11 / b / g / n , Слободни Фабрика DDNS Поддршка Протокол : TCP, UDP, IP, HTTP, SMTP, DHCP, DNS,ARP, ICMP, POP3, NTP, IPSec Upn P, RTP, и RTCP Двојна поток кодирање / H...

BGN 81.00 89.60
DAHUA Pole Mount скоба PFA150 аксесоари за IP камери
 • Ново
Оценка на продукта:

DAHUA Pole Mount скоба PFA150 аксесоари за IP камери

здраво пријател, Добри вести~сега овој производ имаме акции, welome купи~DAHUA Пол Планината Заградата PFA150Ние сме најголемиот Da Hua агенти, нашите Dahua камери, DVR и NVR,Dahua додатоци беа продадени во светот, и ние се осигура дека сите наши производи се вистинска Da Hua производи...

BGN 50.00 58.70
1080P OV2710 Web cam hd ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ камера за видеонаблюдение мини инфрачервено нощно виждане USB уеб камера hd 1080P
 • Ново
Оценка на продукта:

1080P OV2710 Web cam hd ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ камера за видеонаблюдение мини инфрачервено нощно виждане USB уеб камера hd 1080P

1080 P OV2710 Веб камери hd видео надзор Надзор Камера мини инфраред Ноќ Визија USB Камера hd 1080 PКарактеристики : * Висока Резолуција CMOS 1080 P сензор за висок квалитет на слика*High speed USB 2.0 интерфејс за висока резолуција PC интерфејс на камерата.*слаба светлина перформанси – идеален за било какви услови на осветлување.*Супер мал преглед и тенок профил за вградени апликации.*Висока стапка – испорача 60 fps во 1280 X720 резолуција,30 fps во резолуција 1920 X1080,120fps на 480 P*Ниска потрошувачка на енергија – идеален за пренослива опрема.*UVC за употреба во Linux, Windows XP, ПОБЕДИ CE, MAC, SP2 или Андроид 4.0 погоре.*Камера со UVC.Спецификација : Изборни моделиELPUSBFHD05 MTKL80 IRСензор1 / 2.7" CMOS OV2710Леќа големина200 W, 2.0 мегапикселна, 1920(H)x1080(V)пикселиMax...

BGN 82.00 86.32
8CH CCTV System 1080N HDMI DVR 4БР 1080P Outdoor Camera 4бр Indoor Camera
 • Ново
Оценка на продукта:

8CH CCTV System 1080N HDMI DVR 4БР 1080P Outdoor Camera 4бр Indoor Camera

1 H 264 4 Channel 1080 P AHD DVR со 4 Висока Дефиниција 1.0 Мегапикселна 1080 P Тешки Метали IP67 внатрешна / надворешна водоотпорна Камери.НЕ Вклучува Хард Дискќе треба да се инсталира на Хард Диск за снимање &Репродукција 2...

BGN 532.00 560.00