• Ново
Weimostar Колоездене Джърси под наем Ciclismo bicicleta флуоресцентно зелено мтб Колоездене облекло екип под наем Джърси Колоездене риза

Weimostar Колоездене Джърси под наем Ciclismo bicicleta флуоресцентно зелено мтб Колоездене облекло екип под наем Джърси Колоездене риза

Buyers rating:
-39 % BGN 27.00
BGN 44.61

Брой продукти

Опис Бренд : Weimostar Материјал : Полиестер Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL Пол : Мажи COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет се вклучуваат : 1 Парче * велосипед џерси врвот

Други функции

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип Елемент:
Трикотажни изделия
Спортен Тип:
Колоездене
Дължина ръкав(см):
Кратък
Форма:
Подходящ е по-малко, отколкото обикновено. Моля, проверете информацията за размера на този магазин
Материал:
Ликра, Полиестер
Пол:
Мъже
Дължина На Цип:
Пълна Светкавица
търговска марка:
веймостар
Характеристика:
Бързо Суха, Дишащ, Анти-Пилинг, Джобове
Сезон:
Есен, Лято, Пролет
Номер На Модела:
велосипеден Джърси топ
Тип Тъкани:
Джърси

Най-добри сделки

WOSAWE мъжете Колоездене панталони под наем чорапогащи, спортни дрехи жени колоездене Колоездене дрехи меки тесни панталони Панталони Ciclismo Bici
 • Ново
Оценка на продукта:

WOSAWE мъжете Колоездене панталони под наем чорапогащи, спортни дрехи жени колоездене Колоездене дрехи меки тесни панталони Панталони Ciclismo Bici

Детали За ПроизводотИме : Велосипедизам панталониБренд : WOSAWE®Модел : BC187Пол : УнисексБоја : Црна Со ЦрвениГолемина : S M L XL XXLТежина : Околу 320 G (XXL)Материјал : 80% полиестер, 20% SPANDEX"Е применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : Wosawe ОзнакаКарактеристики : Корселе; Широк Појас дизајн го прават поудобно и не е лесно да деформација.4 D Гел Подлога; 4 D Гел Подлога е целосно во прилог на кожата без поместување, постојан антибактериски, антимикробиолошка третман, по подолг период на вежбање не произведува пот мирис; страна поставата мека, минимизирање на триење, брзсува функција,направете ја вашата возење дури и повеќе сува и удобноПроНозе ; Бренд не се лизга силикони бенд дизајн на дното на панталони, тоа е подобро да се поправи панталони нога за да се обезбеди јава satefy и удобноWelcme на нашата продавницаНие прифаќаме Микс Цел / Рефус Цел..Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас...

BGN 35.00 50.02
Mountainpeak Колоездене потници за жени с дълъг ръкав планинско колоездене, езда яке карам колело
 • Ново
Оценка на продукта:

Mountainpeak Колоездене потници за жени с дълъг ръкав планинско колоездене, езда яке карам колело

Жените се Возеше Грб големина на табела (Единица : cm) Големина S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL 5 XL A : 1 / 2chest (+2) 40 42 44 46 48 50 52 54 Б : пред должина 56 58 60 62 64 66 66 66 D : назад должина 67 69 71 73 75 77 77 77 L : должина на ракав од вратот цвест 70 72 74 76 78 80 80 80 1 / 2waist 35 36.5 38 39.5 41 42.5 44 45.5 1 / 2hip 40 42 44 46 48 50 52 54 Јака должина 38 39 40 41 42 43 44 45 ракав ширина 28 30 32 34 36 38 40 42 Мала рака обемот 18 19 20 21 22 23 24 25 Ракав отворање 16 17 18 19 20 21 22 23 висока јака 3 3 3 3 3 3 3 3

BGN 33.00 50.38
XINTOWN Pro Bike Джърси шорти комплекти син черен Star Ropa Ciclismo Колоездене топ спускане мъже езда на мтв велосипед дрехи, Костюми
 • Ново
Оценка на продукта:

XINTOWN Pro Bike Джърси шорти комплекти син черен Star Ropa Ciclismo Колоездене топ спускане мъже езда на мтв велосипед дрехи, Костюми

Добредојдовте во мојата продавница!Материјал : Џерси : 100% Полиестерпанталони : 80% Полиестер&20% lycraCOOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобноФункција : Брзо сушење1...

BGN 52.00 55.98
Мотори са Magic outdoor magicaf безшевни кърпи за кола
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотори са Magic outdoor magicaf безшевни кърпи за кола

перформанси : 1 , најмалку десет повеќе различни ligature , некои различен ефект , може да се користи како bandanas , шамија , headband , правецлебдат песок маска , ниту еден круг цап , цап maccies , зглоб поддршка ...

BGN 4.00 4.64
Открит Колоездене пролет лято UV Спорт, упражнения за краката Спорт слънцезащитен крем участък конна езда гамаши
 • Ново
Оценка на продукта:

Открит Колоездене пролет лято UV Спорт, упражнения за краката Спорт слънцезащитен крем участък конна езда гамаши

Отворено Велосипедизам Пролет Лето УВ Кошарка Нога Вежба Спортски Очила Водат Јава LeggingsГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТАГолемина На Пристаништето Под Пристаништето Должина M 17 10 53 L 18 10.5 55 XL 19 11 57 XXL 20 11.5 59

BGN 6.00 8.14
Racmmer 2018 Колоездене Джърси зимата е дълга под наем термален руно Ropa De Roupa Ciclismo Invierno Hombre Мтб облекло ZR-20
 • Ново
Оценка на продукта:

Racmmer 2018 Колоездене Джърси зимата е дълга под наем термален руно Ropa De Roupa Ciclismo Invierno Hombre Мтб облекло ZR-20

Материјал : Дресови (100% Полиестер+100% Со Добар Квалитет Руно) Имаат Многу Силна Отпорност, Добра Еластичност, Отпорност На Триење Висок Квалитет Хулахопки Ткаенини : Светлина И Намалување На Ветрот Тоа Може Да Ве Суво И Топло Во Ладно Состојба ! Дури и да Сте Испотени, Дрес Никогаш не се Придржуваат До Вашата Кожа ! ГОЛЕМИНА : S,M,L, XL,XXL,XXXL Уште Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е acceptedd! Бела Морнарица Жолта Пинк Сина МАНЖЕТНАТАСтегне Дизајн,Обезбеди Облека И Телото Се Поклонуваат,Удобен Велосипедизам, Намалување На Ветер ОтпорДЕКОЛТЕБренд Moden ДизајнЗАДНИОТ ЏЕБПостојат Три Џебови На Задниот Дел На Облека,Ќе Може Да Се Стави Телефони,Шишиња Со Вода И Сите Работи Што ТребаПАТЕНТUse Hidden Мазна ПатентТКАЕНИНИВелосипедизам Џерси Материјал : 100% Полиестер+100% Со Добар Квалитет Руно,Ергономски Намали,Силна Отпорност, Добра Еластичност, Отпорност На ТриењеHEMLINESНа Hemline Додавање Пропадна Лента,Спречување На Дислокација3 D Ергономски Намали3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И ВелосипедВратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн...

BGN 33.00 62.38
Нов FO Колоездене Фланелка с къс ръкав велосипедна облекло просто страхотен мотор екип много FO просто страхотен мотор облекло widewins Free 6500
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов FO Колоездене Фланелка с къс ръкав велосипедна облекло просто страхотен мотор екип много FO просто страхотен мотор облекло widewins Free 6500

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајНОВИ FO Велосипедизам Кратко Sleeve Џерси Велосипедизам Облека само кул Велосипед Тим Многу FO само кул Велосипед Носат widewins Слободни 6500Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

BGN 27.00 34.22
RATDDW Brand Autumn Cycling Jersey Дишаща Long Sleeve Men Cycling Clothing МТБ Jersey Bike Носят велосипедна облекло A1
 • Ново
Оценка на продукта:

RATDDW Brand Autumn Cycling Jersey Дишаща Long Sleeve Men Cycling Clothing МТБ Jersey Bike Носят велосипедна облекло A1

Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно и добредојде на вашата епошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Џерси Материјал : 100% Полиестер,3 џебови на задниот дел.Велосипедизам џерси е дише абсорбента брзо сушење, поудобно...

BGN 54.00 59.20
WEIMOSTAR мъжете Колоездене Фланелка с къс ръкав дишаща Ropa Ciclismo открит полиестер лятна спортно облекло S-3XL Quick-dry
 • Ново
Оценка на продукта:

WEIMOSTAR мъжете Колоездене Фланелка с къс ръкав дишаща Ropa Ciclismo открит полиестер лятна спортно облекло S-3XL Quick-dry

Празник соопштение, Купувачот мора да ја прочитате!!!Почитувани КлиентиВи благодарам многу за посетата на мојот продавница.Кина е како Кинеската Нова Година одмор од 15 февруари до 28 .Но џерси фабрика празници 1 февруари до 28 ...

BGN 24.00 39.97
Weimostar мъжка с дълъг ръкав Колоездене Джърси под наем велосипедна риза дишаща и бързосъхнеща черно червено
 • Ново
Оценка на продукта:

Weimostar мъжка с дълъг ръкав Колоездене Джърси под наем велосипедна риза дишаща и бързосъхнеща черно червено

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ви благодариме за вашето внимание !Опис : Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаПакетот Вклучува : 1 Парче x Велосипед долг ракав ЈакнаИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 32.00 33.86
Дамски велосипедна фланелка с дълъг ръкав Race Cut Aero Bib панталони есенни колоездене Потници пътен песен велосипедна облекло Ropa Ciclismo
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамски велосипедна фланелка с дълъг ръкав Race Cut Aero Bib панталони есенни колоездене Потници пътен песен велосипедна облекло Ropa Ciclismo

Жените Долг Ракав Велосипедизам Џерси Трка Намали Аеро Лигавче Панталони Есен Велосипед Дресови Патот Песна Велосипед Облека Носат Ropa CiclismoСПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : 80% Полиестер +20% LycraГолемина : XS,S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL,4 XL,5 XLБоја : мултиТип : Отворено Велосипедизам Облека, Велосипедизам Џерси+лигавче панталониПАКЕТ СОДРЖИНА : 1 x Велосипедизам Облека Сет (1pcs Велосипедизам Џерси +1pcs Лигавче Панталони )Облека големина е прирачник за мерење, ве молиме оставете 10 до 30 мм грешка, ве молиме имајте на ум тоа и ви благодарам!Ако сакате да се купи соодветна велосипедизам iersey одговараат, ве молиме погледнете го подолу на табелата,ве молиме имајте на ум тоа и ви благодарам.​ Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

BGN 26.00 50.54
Нов 2017 годишен женски колоездене Фланелка с къс ръкав на риба и за риба колоездене облекло улични състезания велосипедна облекло widewins 5577
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 2017 годишен женски колоездене Фланелка с къс ръкав на риба и за риба колоездене облекло улични състезания велосипедна облекло widewins 5577

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајНОВИ 2017 Лето Жените велосипедизам кратко sleeve џерси Риба риба велосипедизам облека road Трки велосипед носат widewins 5577Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

BGN 40.00 51.02
Спорт колоездене гамаши UV баскетбол слънцезащитен крем участък конна езда гамаши пролет лято упражнения за краката Спорт
 • Ново
Оценка на продукта:

Спорт колоездене гамаши UV баскетбол слънцезащитен крем участък конна езда гамаши пролет лято упражнения за краката Спорт

Отворено Велосипедизам Пролет Лето УВ Кошарка Нога Вежба Спортски Очила Водат Јава LeggingsГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА(cm)Големина На Пристаништето Под Пристаништето Должина M 17 10 53 L 18 10.5 55 XL 19 11 57 Пакет се Вклучени : Мажите се Возеше Leggings

BGN 6.00 8.03
нова марка зима термален руно колоездене Джърси с дълъг ръкав Зимни велосипедна облекло на жените колоездене облекло потници под наем
 • Ново
Оценка на продукта:

нова марка зима термален руно колоездене Джърси с дълъг ръкав Зимни велосипедна облекло на жените колоездене облекло потници под наем

Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно и добредојде на вашата епошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Џерси Материјал : 100% Руно,3 џебови на задниот дел.Велосипедизам џерси е дише абсорбента брзо сушење, поудобно...

BGN 35.00 38.40
Donen дамски дълги ръкави, колоездене Джърси ropa ciclismo hombre мтв велосипед Майо планинско колоездене жените дамски велосипедна яке
 • Ново
Оценка на продукта:

Donen дамски дълги ръкави, колоездене Джърси ropa ciclismo hombre мтв велосипед Майо планинско колоездене жените дамски велосипедна яке

Материјал : Џерси : 100% Полиестерпанталони : 80% Полиестер&20% lycraCOOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобноФункција : Брзо сушење1...

BGN 58.00 71.98
Мъжки ликра Велосипедни ръкавици половината пръст колоездене силиконови Велосипедни ръкавици за планински Спортни ръкавици Eldiven Guantes Ciclismo S-XXL
 • Ново
Оценка на продукта:

Мъжки ликра Велосипедни ръкавици половината пръст колоездене силиконови Велосипедни ръкавици за планински Спортни ръкавици Eldiven Guantes Ciclismo S-XXL

Ман Lycra Велосипед Ракавици Половина Прст Возење Велосипед Силикони Велосипед Ракавици Планинските Спортови Ракавица Eldiven Guantes Ciclismo SXXLРакавици Детали : Име : Унисекс Cylicng велосипед ракавици Боја : 8colors Сезона : Пролет, есен, летоФункција : Половина прст СДР skidproof & шок апсорбирање на ткаенина Саќе lycra ткаенина, 4 пати дише од обичните lycra Дише дупки да им помогне на пот ослободување.Големина : погледнете големината на табелата Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

BGN 11.00 19.01
Колоездене лигавник шорти 3D гел подплънки под наем спортни дрехи Ciclismo Bicicleta мъжете колоездене Колоездене лигавник шорти зелено-черен
 • Ново
Оценка на продукта:

Колоездене лигавник шорти 3D гел подплънки под наем спортни дрехи Ciclismo Bicicleta мъжете колоездене Колоездене лигавник шорти зелено-черен

Опис : Материјал : 90% Полиестер и 10% LycraCOOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветротТоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојбаДури и да сте испотени, на краток никогаш не се придржуваат до вашата кожаГолемина : S,M,L,XL,XXL,XXXL,Пакетот Вклучува : 1 Piece x Велосипед Шорцеви со 3 D ГЕЛ подлогаИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 25.00 29.84
WOSAWE гел pad мъжки къси ръкави Колоездене Джърси набор от под наем костюми, ризи, спортно облекло МТВ велосипед облекло колоездене облекло
 • Ново
Оценка на продукта:

WOSAWE гел pad мъжки къси ръкави Колоездене Джърси набор от под наем костюми, ризи, спортно облекло МТВ велосипед облекло колоездене облекло

Производ КарактеристикиУникатен решетката ткаенина под пазувите за одржување на сушење и ладењеДиректенпропустливи панели и целосна должина патент за вентилацијаПолите со WOSAWE логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upglide за време на јавањето многу добро.3 џебови на задната страна, лесен за носење на вашиот мал статии...

BGN 48.00 79.97
Miloto жени Колоездене Джърси блузи с къс ръкав лято колоездене Колоездене облекло мтв велосипед Джърси ризи Майо Ropa Ciclismo 5627
 • Ново
Оценка на продукта:

Miloto жени Колоездене Джърси блузи с къс ръкав лято колоездене Колоездене облекло мтв велосипед Джърси ризи Майо Ropa Ciclismo 5627

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајMiloto Жените Велосипедизам Џерси Блузи Кратко Sleeve Лето Велосипед возење Велосипед Облека mtb Велосипед Џерси Кошули Maillot Ropa Ciclismo 5627Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

BGN 40.00 51.02
тропическа жега зима термален руно колоездене Джърси дълъг ropa ciclismo мтв велосипед облекло колоездене облекло популярен стил 5255
 • Ново
Оценка на продукта:

тропическа жега зима термален руно колоездене Джърси дълъг ropa ciclismo мтв велосипед облекло колоездене облекло популярен стил 5255

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајтропски топлина Зима топлинска руно велосипедизам џерси долго ropa ciclismo mtb велосипед облека велосипедизам облека популарен стил 5255Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

BGN 32.00 40.83
Aogda Колоездене Джърси Ropa Ciclismo Mujer Планинско Колоездене Дрехи С Къс Ръкав Велосипедна Облекло 2017 Quick Step Cycle Shirt
 • Ново
Оценка на продукта:

Aogda Колоездене Джърси Ropa Ciclismo Mujer Планинско Колоездене Дрехи С Къс Ръкав Велосипедна Облекло 2017 Quick Step Cycle Shirt

Aogda Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Mujer Планински Велосипед Облека Кратко Sleeve Велосипед Облека 2017 Брз Чекор Циклус Кошула Материјал : Џерси : 100% Полиестер панталони : 80% Полиестер&20% lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Функција : Брзо сушење 1...

BGN 28.00 33.30
WEIMOSTAR Pro Team открит дишаща мъжки Колоездене Джърси Ropa Ciclismo мотор с дълъг ръкав велосипедна дрехи, якета, блузи S-XXXL
 • Ново
Оценка на продукта:

WEIMOSTAR Pro Team открит дишаща мъжки Колоездене Джърси Ropa Ciclismo мотор с дълъг ръкав велосипедна дрехи, якета, блузи S-XXXL

Совети : Ние сме Азија стандардна големина, помал од Европска големина! Ве молиме внимателно да се провери големината на набавната пред маса, или да го контактирате овластениот сервис, можете исто така да ми кажете вашата висина и тежина, ние ќе ви препорача соодветна големина! Се надевам дека ова е пријатен шопинг! WEIMOSTAR Про Тим Отворено Дише Мажите Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Велосипед Долг Ракав Велосипед Облека Јакни Блузи SXXXLОпис : Спецификации : Бренд : WEIMOSTAR Пол : Мажи Материјал : 100% полиестер Големина : S;M;L;XL;XXL;XXXL Функција : Дише мрежа џерси ви држи кул и потслободни...

BGN 28.00 44.78
XINTOWN мъжете Колоездене Джърси Колоездене дрехи с къс ръкав Трико ciclismo roupa ciclismo планинско колоездене Джърси топ лигавник шорти набор от
 • Ново
Оценка на продукта:

XINTOWN мъжете Колоездене Джърси Колоездене дрехи с къс ръкав Трико ciclismo roupa ciclismo планинско колоездене Джърси топ лигавник шорти набор от

Подлога : Опис : Бренд : XINTOWN Џерси Материјал : 100% Полиестер Панталони Материјал : 90 % Полиестер И 10% Spandex Пол : МАЖИ Големина : S;M;L;XL;XXL;XXXL Функција : COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот, Дури и сте испотени, дрес нема да се придржуваат до вашата кожа...

BGN 48.00 50.80
2017 нов черен колоездене, зимни панталони с пластрон 4D гел Pad Зимна термална руното плат колоездене лигавник панталони безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нов черен колоездене, зимни панталони с пластрон 4D гел Pad Зимна термална руното плат колоездене лигавник панталони безплатна доставка

Големина 1.Достапни Големина : XS / S / M / L / XL / XXL / 2.Нашиот модел е 175cm,64kg Носат М големина

BGN 39.98