• Ново
Нов 3 бр./много красиви жени точка Дама момиче водоустойчив еластична пластмаса душ бански салон СПА шапчица за коса прекрасен вана шапка на здравеопазването

Нов 3 бр./много красиви жени точка Дама момиче водоустойчив еластична пластмаса душ бански салон СПА шапчица за коса прекрасен вана шапка на здравеопазването

Buyers rating:
BGN 0.74

Брой продукти

Функција :
* 100% Сосема нов и висок квалитет
* Ова е одлична за заштита на косата додека туширање, климатизација, боење, или умираат.
* Тоа е многу удобен и удобно.
* Туш капа направени од водоотпорен материјал со еластична бенд
* Една големина одговара на сите
* Количина : 1 Сет (3pcs)
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. И поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред цел.
Пакет се вклучени :
3pcs Водоотпорен Бања Туш Капа

Други функции

Миризма:
Жълто, Червено, Синьо
търговска марка:
БУ-Бауты
НЕТНО ТЕГЛО:
0,008 кг
Номер На Модела:
JJ4693-01
Брой:
3Pcs / set
Съставка:
Пластмаса
Тип Елемент:
Вана и душ
Тип Елемент:
Водоустойчив Шапка За Душ За Баня
Цвят:
Червено, Жълто, Синьо

Най-добри сделки

Масажор Преди Чистач На Тялото За Пречистване На Окото Измиване На Гъба -43
  • Ново
Оценка на продукта:

Масажор Преди Чистач На Тялото За Пречистване На Окото Измиване На Гъба -43

Massager Туш Назад Спа Scrubber Бања Кади Крпа Scrubber Тело Чистење На Решетката Туш Сунѓерот За МиењеКарактеристики : Лесни, Издржливи, Дише, МекаЧисти и ја ревитализира кожата.Нежно exfoliates несакани мртвите клетки на кожатаЕфикасни во стимулирање на циркулацијата на крвта и забрзување на метаболизмот.Уживате со овој loofah сунѓерот после напорен ден.Користење на вашите омилени сапун или туш гел и да уживаат во пријатен туш масажа.Спецификации : Материјал : Loofah Сунѓер.Големина приближно : 15 x 10.5 4cm xБоја : беж, Како слика покажува1 * Спа ScrubberНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

BGN 3.00 4.74
3шт натурална Люфа Luffa душ Люфа вана на тялото душ гъба скрубер малък размер
  • Ново
Оценка на продукта:

3шт натурална Люфа Luffa душ Люфа вана на тялото душ гъба скрубер малък размер

100% Сосема нов и висок квалитетПриродни разлиствам изработени од влакнести внатрешни работи на loofah растенијатаКористење на вашите омилени течни или бар сапун за да се отстранат мртвите клетки на кожата, ја стимулира циркулацијата на крвта и ја остава кожата мазнаИсто така одлична за домаќинство чистење и чистењеГолемина : Прибл.8см*6cm(L*Кол.)(Може да биде 12cm грешка поради прирачник за мерење,ви благодариме за вашето разбирање, да!)Боја : OffбелаМатеријал : Природни loofah внатрешни работи влакнестиСо Користење На Совети : На loofah сунѓерот доаѓа тешко и тешка, па за прв пат употреба, ве молиме да се натопи во топла вода за околу 20 минути за да се направи тоа мека 3x Бања Тело Туш Сунѓерот Scrubber 1...

BGN 3.00 3.18