• Ново
Плетене на една кука одеяло ръка на една кука мода квадратно плетене на една кука пухени възглавници филц скраф маса плоски сребърни бельо 120*60

Плетене на една кука одеяло ръка на една кука мода квадратно плетене на една кука пухени възглавници филц скраф маса плоски сребърни бельо 120*60

Buyers rating:
-18 % BGN 96.00
BGN 116.62

Брой продукти


Други функции

Цвят:
Кафяви
Размер:
120X60, 165X60
Тема:
Цвете
is_customized:
Yes
Брой КОМПЮТРИ:
Номер На Модела:
Хм-14

Най-добри сделки

CMCYILING 10 бр./лот 15 см*15 см, сив, 1 мм Дебелина на филцови тъкани полиестерен плат за DIY занаяти Бележки войлочный лист
 • Ново
Оценка на продукта:

CMCYILING 10 бр./лот 15 см*15 см, сив, 1 мм Дебелина на филцови тъкани полиестерен плат за DIY занаяти Бележки войлочный лист

CMCYILING 10 Компјутери / број 15 см*15cm Сива 1 MM Дебелина Чувствува Ткаенина Полиестер Платно За DIY Чувствува Занаети Бележник Чувствува Лист1...

BGN 5.00 6.82
Карикатура гората животни серия от плат, филц комплект нетъкан текстил занаят САМ шевни набор от филц, ръчно изработени материал САМ ръкоделие доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Карикатура гората животни серия от плат, филц комплект нетъкан текстил занаят САМ шевни набор от филц, ръчно изработени материал САМ ръкоделие доставка

Ткаенина чувствува комплет, треба шиење со себе Вклучуваат : преднамалување на ткаенина се чувствува, конец, игла, хартија настава на Кинески со фотографија, другите резерви ако е потребно, како лежиште, батон и така натаму.Алатки не се вклучени, како Ножици, лепилаКупувачот се покаже : Ткаенина чувствува најчесто поставувани ПРАШАЊА

BGN 10.00 19.17
5 компл. / лот случаен модел вълна ръкоделие комплект вълнен филц игла валяние висулка занаят ръкоделие направи си САМ ръчно изработени
 • Ново
Оценка на продукта:

5 компл. / лот случаен модел вълна ръкоделие комплект вълнен филц игла валяние висулка занаят ръкоделие направи си САМ ръчно изработени

DIY комплет, недовршени, треба needlewok со себе *^_^*Листа цена е за 5 групи, со игла и работни мат, мали и едноставни, случаен шема, случајна големина, голема вредност од цена, голем supprise, можеби не тоа, добар подарок за пријатели!!! Детали : * Јазик : Кинески * Состојба : Brand New * Вклучува : доволно волна, очи(доколку е потребно), настава по Кинески, * Материјали потребни(подготви со себе си) : felting игла, felting мат, ножици, лепило, итн..Големина на : * завршен големина зависи од тоа како ќе игла тоа Производ на примерокот : Купувачот се покаже : Најчесто поставувани ПРАШАЊА

BGN 16.00 31.68
CMCYILING карикатура на руски филц азбука за шиене scrapbooking ръчно изработени детски играчки за декорация на дома филц плавателни съдове на писане пакет 33 бр.
 • Ново
Оценка на продукта:

CMCYILING карикатура на руски филц азбука за шиене scrapbooking ръчно изработени детски играчки за декорация на дома филц плавателни съдове на писане пакет 33 бр.

Цртан Филм Руската Чувствува Азбука За Шиење Scrapbooking Рачно Производство Дете Играчка Дома Декорација Чувствува Занает Писма Пакет 33 КомпјутериМатеријал : ПолиестерДебелина : 3мм (дебелината е малку различни, поради различни бои,но тоа е нормално)Пакет : 33 парчињаЗабелешка : Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.Новиот Објект Промоција! 100% Најниска Цена во Aliexpress

BGN 6.00 7.92
Домашни любимци ухото дъвка за коса карикатура набор от вълна ръкоделие комплект вълнен филц игла валяние родословни занаят ръкоделие направи си САМ ръчно израбо?
 • Ново
Оценка на продукта:

Домашни любимци ухото дъвка за коса карикатура набор от вълна ръкоделие комплект вълнен филц игла валяние родословни занаят ръкоделие направи си САМ ръчно израбо?

DIY комплет, недовршени, треба needlewok со себе *^_^*Листа цена не вклучува алатки.Ако има 2 или повеќе колекции во ред, ќе испрати некои алатки како подарок, како што се felting игла, felting мат, прст protecter, игла шише и така натаму, во зависност од цел цена : ) Детална : * Јазик : Кинески * Состојба : Brand New * Вклучува : доволно волна, очи(доколку е потребно), настава по Кинески, * Материјали потребни(подготви со себе си) : felting игла, felting мат, ножици, лепило, итн..Големина на : * завршен големина зависи од тоа како ќе игла тоаКупувачот се покаже : Најчесто поставувани ПРАШАЊА

BGN 13.00 25.57
Анимирани герои карикатура на животните набор от вълна ръкоделие комплект вълна игла филц валяние украса занаят ръкоделие направи си САМ ръчно изработени
 • Ново
Оценка на продукта:

Анимирани герои карикатура на животните набор от вълна ръкоделие комплект вълна игла филц валяние украса занаят ръкоделие направи си САМ ръчно изработени

DIY комплет, недовршени, треба needlewok со себе *^_^*Листа цена не вклучува алатки.Ако има 2 или повеќе колекции во ред, ќе испрати некои алатки како подарок, како што се felting игла, felting мат, прст protecter, игла шише и така натаму, во зависност од цел цена : ) Детална : * Јазик : Кинески * Состојба : Brand New * Вклучува : доволно волна, очи(доколку е потребно), настава по Кинески, * Материјали потребни(подготви со себе си) : felting игла, felting мат, ножици, лепило, итн..Големина на : * завршен големина зависи од тоа како ќе игла тоаКупувачот се покаже : Најчесто поставувани ПРАШАЊА

BGN 12.00 23.97
Вълнен филц навира забавно ръчно Diy комплект материал с 5 г / Цвят на 50 цвята за избор на 36 цвята / лот Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Вълнен филц навира забавно ръчно Diy комплект материал с 5 г / Цвят на 50 цвята за избор на 36 цвята / лот Безплатна доставка

Волна Почувствува Ѕиркаат Забава рачно изработени Diy Комплет Материјал 5g / во Боја 50colour За Избор 36colours / многу Бесплатен Превозот50 бои за избор : Како екранот ,светлина ,дигитални камери и снимање на ниво на друга причина,на сликата на стоката и во вид може да имаат малку боја,ве молам прости ми.Превозот УсловиНие гарантираме за да брод во рок од 23 дневна по исплата потврда (освен Одмор) .Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

BGN 51.84
Моделиране на котка козината ръкоделие комплект вълна игла филц валяние украса занаят ръкоделие направи си САМ ръчно изработени
 • Ново
Оценка на продукта:

Моделиране на котка козината ръкоделие комплект вълна игла филц валяние украса занаят ръкоделие направи си САМ ръчно изработени

DIY комплет, недовршени, треба needlewok со себе *^_^*Листа цена не вклучува алатки.Ако има 2 или повеќе колекции во ред, ќе испрати некои алатки како подарок, како што се felting игла, felting мат, прст protecter, игла шише и така натаму, во зависност од цел цена : ) Детална : * Јазик : Кинески * Состојба : Brand New * Вклучува : доволно волна, очи(доколку е потребно), настава по Кинески, * Материјали потребни(подготви со себе си) : felting игла, felting мат, ножици, лепило, итн..Големина на : * завршен големина зависи од тоа како ќе игла тоаКупувачот се покаже : Најчесто поставувани ПРАШАЊА

BGN 32.00 63.97
Карикатура сладки вратата виси плат, филц комплект нетъкан текстил занаят САМ шевни набор от филц, ръчно изработени материал САМ ръкоделие доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Карикатура сладки вратата виси плат, филц комплект нетъкан текстил занаят САМ шевни набор от филц, ръчно изработени материал САМ ръкоделие доставка

Ткаенина чувствува комплет, треба шиење со себе Вклучуваат : преднамалување на ткаенина се чувствува, конец, игла, хартија настава на Кинески со фотографија, другите резерви ако е потребно, како лежиште, батон и така натаму.Алатки не се вклучени, како Ножици, лепилаКупувачот се покаже : Ткаенина чувствува најчесто поставувани ПРАШАЊА

BGN 14.00 27.17
Карикатура пресни плодове плат, филц комплект нетканая плат занаят САМ шевни набор от филц, ръчно изработени материал САМ ръкоделие доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Карикатура пресни плодове плат, филц комплект нетканая плат занаят САМ шевни набор от филц, ръчно изработени материал САМ ръкоделие доставка

Најчесто поставувани ПРАШАЊАТкаенина чувствува комплет, треба шиење со себе Вклучуваат : преднамалување на ткаенина се чувствува, конец, игла, хартија настава на Кинески со фотографија, другите резерви ако е потребно, како лежиште, батон и така натаму.Алатки не се вклучени, како Ножици, лепилаКупувачот се покаже : Ткаенина чувствува најчесто поставувани ПРАШАЊА

BGN 7.98
Двойката храни карикатура на животните набор от вълна ръкоделие комплект вълнен филц игла валяние украса занаят ръкоделие направи си САМ ръчно изработени
 • Ново
Оценка на продукта:

Двойката храни карикатура на животните набор от вълна ръкоделие комплект вълнен филц игла валяние украса занаят ръкоделие направи си САМ ръчно изработени

DIY комплет, недовршени, треба needlewok со себе *^_^*Листа цена не вклучува алатки.Ако има 2 или повеќе колекции во ред, ќе испрати некои алатки како подарок, како што се felting игла, felting мат, прст protecter, игла шише и така натаму, во зависност од цел цена : ) Детална : * Јазик : Кинески * Состојба : Brand New * Вклучува : доволно волна, очи(доколку е потребно), настава по Кинески, * Материјали потребни(подготви со себе си) : felting игла, felting мат, ножици, лепило, итн..Големина на : * завршен големина зависи од тоа како ќе игла тоаКупувачот се покаже : Најчесто поставувани ПРАШАЊА

BGN 24.00 47.97
Нетканая плат с дебелина 3 мм полиестер дебел филц украса модел комплект за шиене на кукли занаяти 13шт 30х30см
 • Ново
Оценка на продукта:

Нетканая плат с дебелина 3 мм полиестер дебел филц украса модел комплект за шиене на кукли занаяти 13шт 30х30см

Не Ткиво Ткаенина Дебелина 3мм Полиестер Дебели Чувствува На Домашна Декорација Шема Пакет За Шиење Кукли Занаети 13pcs 30x30cmAnswer : ___________________________ Note : Сите ткаенини и филц се скрати со рака .Постои суровини работ, а можеби и големината имаат 12cm отстапување .Таму е боја на разликата помеѓу сликата и вистински ткаенини или почувствува.Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.Секоја боја (дизајн) 1 парче,НЕ може да одберете бои (дизајн).

BGN 18.00 23.04