• Ново
3 бр. / компл. децата карикатура Меламиновые чиния, купа, чаша бебешки храни хранене на меламин карикатура трапезни комплекти Детски прибори за хранене комплекти

3 бр. / компл. децата карикатура Меламиновые чиния, купа, чаша бебешки храни хранене на меламин карикатура трапезни комплекти Детски прибори за хранене комплекти

Buyers rating:
-4 % BGN 20.00
BGN 20.78

Брой продукти


Други функции

Тип:
Прибори за хранене, съдове за готвене
Възрастова Група:
Децата кърмене възраст
Материал:
Меламин
Функция:
комплект съдове за готвене
Материална Характеристика:
BPA безплатно, латекс безплатно, нитрозамин безплатно,фталат безплатно, PVC безплатно
документ:
CE / EU,CIQ
търговска марка:
LNKON
Класификация:
комплект съдове за готвене
Вид На Модела:
Домашни любимци
Възрастова Група:
> 6 месеца

Най-добри сделки

Детската Мультяшная Узорная Съдове За Детско Хранене, Прибори Детски Контейнер За Храна Детска Образователна Прибори Деликатна Подарък Чиния T0597
  • Ново
Оценка на продукта:

Детската Мультяшная Узорная Съдове За Детско Хранене, Прибори Детски Контейнер За Храна Детска Образователна Прибори Деликатна Подарък Чиния T0597

Опис : Материјал : меламнинДизајн : хранење садВозрасна група : во текот на 3 месециБоја : сина / роуз / бела / розова / црвенаФункција : храна контејнерОблик : тркалезнаПакет : 1 парче храна садБезбедна и чиста меламнин материјалШарени и симпатична цртан филм моделот печатењеМногу оставајќи им силен впечаток и деликатна подарокЗа Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка...

BGN 7.00 7.89
1бр 90 мл мека силиконова лъжичка бебешки оризови люспи се яде-бутилка отлучение хранителна добавка
  • Ново
Оценка на продукта:

1бр 90 мл мека силиконова лъжичка бебешки оризови люспи се яде-бутилка отлучение хранителна добавка

обука бебе бебе лажица Младата ориз, житарки со лажица ставете шише Силикони Weaning СадовиОпис : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Дизајниран за мајка да се хранат децата.Ова е безбеден и Удобен Бебе Хранење Алатка, која е креативен, да се комбинираат funtion на лажица и млеко шише.Со силиконски шише дизајн, тоа е мека и лесно да се притисне на храна да се хранат вашето бебе.Направени од високо квалитетни PP материјал, ова хранење шише е poisonless и невкусна.Оваа специјална хранење млеко шише навистина може да се направи хранење лесно и едноставно : )Спецификација : Боја : сина, розова, бела, зелена, жолтаМатеријал : Силикон, PP МатеријалБоја : ТранспарентнаГолемина : 14 x 21cmКапацитет : 90mlТежина : 400gПакетот Вклучува : 1 x Младата Силикони Лажица Хранење Млеко ШишеЗа Пратката 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

BGN 4.00 5.10
детска лъжица и вилица пп адаптируемая прибори Baby Toddler Лъжица Flatware 1 2 3 4 5 6 месечна детска посуда с чекмедже за съхранение на обучение
  • Ново
Оценка на продукта:

детска лъжица и вилица пп адаптируемая прибори Baby Toddler Лъжица Flatware 1 2 3 4 5 6 месечна детска посуда с чекмедже за съхранение на обучение

Шарени Безбедно PP Бебе Лажица+ Вилушка АнтиПропадна се Справи со Учење Садови Деца Јадења со Складирање Кутија Круг облик на лажица и вилушка ,тоа нема да боли бебе уста TPE антипропадна рачка,тоа е лесно за употреба PP складирање кутија,тоа е погодно да се земе заедно за патување Димензии : Должина14cm, Ширина3cm Материјал : ПП(лажица) + TPE(рачка) Пакет се Вклучуваат : 1 компјутер * лажица,1 компјутер * вилушка , 1 компјутер* чување кутија

BGN 4.78
Детска Лъжичка Сигурността На Хранене, Прибори За Хранене Захранващото Прибори Лъжичка, Прибори Огъване На Лъжици Наблюдение На Бебето Топлина Детска Посуда, Приб
  • Ново
Оценка на продукта:

Детска Лъжичка Сигурността На Хранене, Прибори За Хранене Захранващото Прибори Лъжичка, Прибори Огъване На Лъжици Наблюдение На Бебето Топлина Детска Посуда, Приб

Бебе Лажица Безбедност Хранење Flatware Фидер Прибор Лажица Садови Се Свиткуваат Лажици Уреди Со Покажувач На Дете Топлина Садови Бебе Прибор

BGN 2.00 2.64
Бебешки бутилки за хранене с дръжка Дръжка за захващане на бутилката, за да Avent Natural Wide Mouth ПП Glass
  • Ново
Оценка на продукта:

Бебешки бутилки за хранене с дръжка Дръжка за захващане на бутилката, за да Avent Natural Wide Mouth ПП Glass

НОВО Шише Зафат Рачка за Avent Природни Широк Устата PP Стакло Хранење ДодатокПроизвод : Шише ЗафатСе користи за : Avent Природни Широк Устата PP СтаклоСостојба : 100% новиМатеријал : ПППакетот вклучува : 1 Pc Шише Зафат

BGN 0.88
Нов прием на високо качество в два цвята на главата детски чайник слама стягане и анти-задушаване научите обучение детска чаша 260 мл
  • Ново
Оценка на продукта:

Нов прием на високо качество в два цвята на главата детски чайник слама стягане и анти-задушаване научите обучение детска чаша 260 мл

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ 100% исто како слика...

BGN 5.00 5.76