• Ново
Безплатна доставка 1.5(38 мм) 90 градуса огъване на тръби с ниппелем Thermowell и вилица, Tri-технологична връзка Лакът тръба за фитинг, SS304

Безплатна доставка 1.5(38 мм) 90 градуса огъване на тръби с ниппелем Thermowell и вилица, Tri-технологична връзка Лакът тръба за фитинг, SS304

Buyers rating:
-1 % BGN 27.00
BGN 27.20

Брой продукти


Бесплатен Превозот 1.5"(38mm) OD50.5 90 степени Цевка Наведнуваат Со Thermowell Брадавица И Приклучок , Tri-менгеме Врска Лактот Цевки Вклучите,SS304,Две Силиконски Запечатување Лента Заптивка Прстени

Други функции

Спецификация На Конец:
38мм с термометър
Техника:
Кастинг
Номер На Модела:
ASD4501
Тип:
Лакът
връзка:
ръбчета
Форма:
Равен
Материал:
неръждаема стомана
Код На Главата:
Кръг

Най-добри сделки

4шт PC006 4 вида чай тръба съединител 4/5/6 / 8 мм Съюз чай пластмасови тръби конектор конектор за маркуч тръби, фитинги адаптер за маркуч
 • Ново
Оценка на продукта:

4шт PC006 4 вида чай тръба съединител 4/5/6 / 8 мм Съюз чай пластмасови тръби конектор конектор за маркуч тръби, фитинги адаптер за маркуч

Пакет : 4 PCSГолемина : 4 / 5 / 6 / 8ммНа овој линк има 4 спецификации, ве молиме да одберете според опции.име : Тоа значи дека може да изберете било која комбинација од 4 производи со различни спецификации На пример : 2 ПАРЧИЊА 5 MM 2 ПАРЧИЊА 6 MM или секој еден8мм Т тип tee фитинг : погоден за внатрешен дијаметар од 78мм црево6mm Т тип tee фитинг : погоден за внатрешен дијаметар од 56mm црево5mm Т тип tee фитинг : погоден за внатрешен дијаметар од 45mmhose4mm Т тип tee фитинг : погоден за внатрешен дијаметар од 34mm црево.Опис на производот : brand new ЈП материјал, висока температура отпор и висока температура 100 степен, нетоксични за заштита на животната средина...

BGN 3.00 3.36
3.5 санитарен Tri тежкотоварни скоба Детелина е подходящ за 106 mm OD съвет фланец от неръждаема стомана SS 304 SS018
 • Ново
Оценка на продукта:

3.5 санитарен Tri тежкотоварни скоба Детелина е подходящ за 106 mm OD съвет фланец от неръждаема стомана SS 304 SS018

3.5" Санитарен Три Тешки Менгеме Детелина се Вклопува 106mm OD Ferrule Прирабница од не ' Рѓосувачки Челик СВ 304 SS018Одговараат на Ferrule Менгеме ODЛинк25mm50.5 mm64mm77.5 mm91mm106mm119mm133mm145mm183mm233mm319mmЗа ИспоракаEMS,DHL,UPSот,Fed Ex,ТНТ,Кина Пост,EпакетНие брод во светот од страна на EMS,DHL,UPSот,Fed Ex,ТНТ,Кина Пост,Eпакет и така натаму.Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга,но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор.Брза испорака1)Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда(освен Одмор).2)Ако не е секоја неочекувана ситуација(на пример,доколку наредбата не може да брод во рок од 48 часа),ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро.За ПлаќањеНие прифаќаме : Visa Master Card ЗачувамКога го користите Зачувам,парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

BGN 16.37
безплатна доставка 200шт 25мм пластмаса PPR един U скоба притежателя на топла със студена течаща тръба тръба
 • Ново
Оценка на продукта:

безплатна доставка 200шт 25мм пластмаса PPR един U скоба притежателя на топла със студена течаща тръба тръба

На овој линк е за 25mm у менгеме, ние исто така имаат 20mm и 32милиметри менгеме, ве молиме посетете ја нашата продавница да се избере.САД$ 4.68 4.68 / парчеСАД$ 8.88 8.88 / парчеСАД$ 14.90 14.90 / парчеСАД$ 12.90 12.90 / парчеСАД$ 19.50 19.50 / парчеСАД$ 24.90 24.90 / парчеСАД$ 27.90 27.90 / парчеСАД$ 6.58 6.58 / парчеСАД$ 5.98 5.98 / парчеСАД$ 5.68 5.68 / парчеСАД$ 6.68 6.68 / парчеСАД$ 7.80 7.80 / парче

BGN 84.64
Tri Clover Clover санитарни пригонки 183mm od Ferrule фланец от неръждаема стомана SS 304 тежкотоварни тип SS022
 • Ново
Оценка на продукта:

Tri Clover Clover санитарни пригонки 183mm od Ferrule фланец от неръждаема стомана SS 304 тежкотоварни тип SS022

Три Менгеме Детелина Санитарни се Вклопува 183mm OD Ferrule Прирабница од не ' Рѓосувачки Челик СВ 304 Тешки Тип SS022Одговараат на Ferrule Менгеме ODЛинк25mm50.5 mm64mm77.5 mm91mm106mm119mm133mm145mm183mm233mm319mmЗа ИспоракаEMS,DHL,UPSот,Fed Ex,ТНТ,Кина Пост,EпакетНие брод во светот од страна на EMS,DHL,UPSот,Fed Ex,ТНТ,Кина Пост,Eпакет и така натаму.Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга,но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор.Брза испорака1)Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда(освен Одмор).2)Ако не е секоја неочекувана ситуација(на пример,доколку наредбата не може да брод во рок од 48 часа),ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро.За ПлаќањеНие прифаќаме : Visa Master Card ЗачувамКога го користите Зачувам,парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

BGN 34.83
1/2 BSP външна резба Лакът месинг Fit 15 mm OD тръба съединител на адаптер конектор Компрессионный фитинг за тръба
 • Ново
Оценка на продукта:

1/2 BSP външна резба Лакът месинг Fit 15 mm OD тръба съединител на адаптер конектор Компрессионный фитинг за тръба

Материјал : МесингКонекција Тема : 1 / 2" BSP женски НавојОдговара За Цевка O / D : 15mmAnswer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!Accpet трговија на големо и пониска цена!!! Плаќање : 1...

BGN 3.54
Месинг пневматичен филтър шумозаглушител 3/8 NPT мъжки шум намалява въздушния електромагнитен клапан на ауспуха конектор
 • Ново
Оценка на продукта:

Месинг пневматичен филтър шумозаглушител 3/8 NPT мъжки шум намалява въздушния електромагнитен клапан на ауспуха конектор

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Дувачкиот Пневматски Пригушувач Филтер 3 / 8" Машки NPT Бучава Намалување на Воздухот Електромагнетниот Вентил Silencer Конектор Materies : base,месинг(muffling елемент, sintered бронза) ...

BGN 15.00 15.18
Безплатна доставка MJ-W8X10 PE Barb 8 мм до 10 мм Лакът намаляване на водата фитинг лакът съединители тръба маркуч конектор
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка MJ-W8X10 PE Barb 8 мм до 10 мм Лакът намаляване на водата фитинг лакът съединители тръба маркуч конектор

Лактите тип на пластични цевки конектори,црево конектор,цевководни фитинзиПогоден за широк спектар на апликации во фармацевтската, храна и пијалаци, лабораториска, хемиска обработка и предавање, а печатење и етикетирање.Опис на производот и предност1.Пластични црева конектори2.Црево конектори3.PP материјал4.Сите големина е достапнаСите големина е достапнаВе молиме имајте во предвид дека сите големината на податоци е за најмалите од дијаметарот на barb...

BGN 12.00
Кратък вид Dioptr 3(76 мм)OD91 високо качество на гледане стъкло Dioptr наблюдателната кула гледане стъкло неръждаема стомана 304 дължина 110 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Кратък вид Dioptr 3(76 мм)OD91 високо качество на гледане стъкло Dioptr наблюдателната кула гледане стъкло неръждаема стомана 304 дължина 110 мм

Краток Тип Dioptr 3"(76mm) OD91 Висок Квалитет пред Стакло Dioptr Поглед Кула пред Стакло Нерѓосувачки Steel304 Length110mm Free Shipping

BGN 110.40
Metric външна резба M6 до 6 mm OD тръба никелирани месинг Лакът пневматичен фитинг Натиснете за свързване
 • Ново
Оценка на продукта:

Metric външна резба M6 до 6 mm OD тръба никелирани месинг Лакът пневматичен фитинг Натиснете за свързване

M6 Метрички машки Конец да 6mm OD Цевка Никел позлатен Месинг Лактот Пневматски Фитинг Притисни за да се ПоврзетеМатеријал : Никел позлатен МесингМакс работна Prssure:10 БарСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!Accpet трговија на големо и пониска цена!!! Плаќање : 1...

BGN 2.40
Безплатна доставка!(50 бр./лот) MJ-T12 PE чай тръби свръзки 12 мм трехходовое връзката на тръби
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка!(50 бр./лот) MJ-T12 PE чай тръби свръзки 12 мм трехходовое връзката на тръби

Производот Се ПокажеОпис на производот и предност : 1.Пластични црева конектори2.Црево конектори3.PP материјал4.Сите големина е достапнаПроизводот Сликата : Погоден за широк спектар на апликации во фармацевтската, прехранбенатаи пијалаци, лабораториска, хемиска обработка и предавање, ипечатење и етикетирање.Сите големина е на располагање!Ако ви треба повеќе помош pls разговор со нас!Превозот рок1...

BGN 27.00 28.80
5 бр. лот 5 месинг Fit компресиране на буш фитинг буш съвет пръстен за 20 mm O/D тръба
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр. лот 5 месинг Fit компресиране на буш фитинг буш съвет пръстен за 20 mm O/D тръба

Материјал : МесингОдговара За Цевка O / D : 20mmAnswer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!Accpet трговија на големо и пониска цена!!! Плаќање : 1...

BGN 3.54
3шт PC007 3 вида чай Извънматочна прикачване на 9/11 / 12mm Съюз чай пластмасов съединител тръби, маркуч за съединител тръби, фитинги адаптер за маркуч
 • Ново
Оценка на продукта:

3шт PC007 3 вида чай Извънматочна прикачване на 9/11 / 12mm Съюз чай пластмасов съединител тръби, маркуч за съединител тръби, фитинги адаптер за маркуч

Пакет : 3 PCSГолемина : 9 / 11 / 12mmНа овој линк има 3 спецификации, ве молиме да одберете според опции.име : Тоа значи дека може да изберете било која комбинација од 3 производи со различни спецификации На пример : 2 ПАРЧИЊА 9 MM 2 ПАРЧИЊА 12 MM или секој еден12mm Т тип tee фитинг : погоден за внатрешниот дијаметар на 1112mm црево11mm Т тип tee фитинг : погоден за внатрешен дијаметар од 1011mm црево9mm Т тип tee фитинг : погоден за внатрешен дијаметар од 89mm цревоОпис на производот : brand new ЈП материјал, висока температура отпор и висока температура 100 степен, нетоксични за заштита на животната средина...

BGN 3.00 3.54
Производство на адвокатското клас 316 неръждаема стомана Barb фитинг съединител 3/8 маркуч ID x 3/8 NPT женски въздух горива вода
 • Ново
Оценка на продукта:

Производство на адвокатското клас 316 неръждаема стомана Barb фитинг съединител 3/8 маркуч ID x 3/8 NPT женски въздух горива вода

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Бар Производство од не 'Рѓосувачки Челик 316 Barb Фитинг Спојка 3 / 8" Цревото ID x 3 / 8" Женски NPT Воздух, Гориво и Вода Materies : Нерѓосувачки Челик 316...

BGN 20.78
16-G1 / 2 Жена резьбонарезной Barb конектори вик фитинги, бързи съединители маркуч Barb адаптер пластмаса
 • Ново
Оценка на продукта:

16-G1 / 2 Жена резьбонарезной Barb конектори вик фитинги, бързи съединители маркуч Barb адаптер пластмаса

Наш основен превозот Метод е : DHL, FEDEX ,UPSотИме на производ : Женски Провира Barb Конектори,пластична цевка ftting,цевки,цевки адаптер,црево конектор,директно конекторМатеријал : ABSПред barb OD : 16mmЖенски Провира Barb Конектори ,пластична цевка ftting,цевки,цевки адаптер,црево конектор,straightconnector.Погоден за широк спектар на апликации во фармацевтската, храна и пијалаци, лабораториска, хемиска обработка и предавање, а печатење и етикетирање.Сите големина е достапнаВе молиме имајте во предвид дека сите големината на податоци е за најмалите од diametre на barb...

BGN 44.80
304 неръждаема стомана Fit 8 mm OD тръба съединител на адаптер конектор Компрессионный фитинг за тръба
 • Ново
Оценка на продукта:

304 неръждаема стомана Fit 8 mm OD тръба съединител на адаптер конектор Компрессионный фитинг за тръба

Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челикОдговара За Цевка O / D : 8mmAnswer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!Accpet трговија на големо и пониска цена!!!Плаќање : 1...

BGN 1.78
3/8 женски БСП x 3/8 женски Лакът БСП на 90 градуса от неръждаема стомана SS 304 резбовани фитинги за тръби SS304BSPT-90FE-3/8
 • Ново
Оценка на продукта:

3/8 женски БСП x 3/8 женски Лакът БСП на 90 градуса от неръждаема стомана SS 304 резбовани фитинги за тръби SS304BSPT-90FE-3/8

3 / 8" Женски BSP x 3 / 8" Женски BSP Лактот 90 степени од не ' Рѓосувачки Челик СВ 304 Навој Цевка ФитинзиМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик 304Конекција : 3 / 8" Женски BSP*3 / 8"Женски BSP

BGN 1.92
0.5x1mm тънка силиконова гумена тръба от Силиконова тръба градински маркуч на макара
 • Ново
Оценка на продукта:

0.5x1mm тънка силиконова гумена тръба от Силиконова тръба градински маркуч на макара

Јасно Силикони rubebr цевка големина : ID(0.5)x OD(1) mm,ние исто така снабдување на другите сите големини.Сите димензии може да ги обезбеди : Ако ви треба Други големини,pls кликнете подолу големина и да се купи сега : Големина ID(mm) OD(mm) Големина ID(mm) OD(mm) 0.5 1 6 8 0.5 1.5 6 10 0.5 2 6 12 0.8 1.9 7 10 1 2 7 13 1 3 8 10 1.5 3 8 12 1.6 3.2 8 14 2 3 9 12 2 4 10 12 2 5 10 14 2 6 10 16 3 4 10 18 3 5 12 14 3 6 12 16 3 8 12 18 4 6 14 18 4 7 16 20 4 8 16 22 5 7 20 26 5 9 25 31 5 101.Материјал : Направен од ФДУ Одделение СИЛИКОНСКА ГУМА .2...

BGN 27.00 30.40
4.8 мм(3/16) медицински пластмасов конектор luer, PP мъжки заключване luer, конектори luer
 • Ново
Оценка на продукта:

4.8 мм(3/16) медицински пластмасов конектор luer, PP мъжки заключване luer, конектори luer

Наш основен превозот Метод е : DHL, FEDEX ,UPSотИме на производ : 4.8 мм(3 / 16") медицински луер конектор,машки луер кодотМатеријал : GPPSПред barb OD : 5mmПред barb OD : 6.2 mmВнатрешен дијаметар : 3.2 mmБоја : SemitransparentКод БР...

BGN 44.80