• Ново
1/4 мъжки бсп x 1/4 мъжки БСП резбовани фитинги от неръждаема стомана SS304 SS304BSPT-TP-1/4

1/4 мъжки бсп x 1/4 мъжки БСП резбовани фитинги от неръждаема стомана SS304 SS304BSPT-TP-1/4

Buyers rating:
BGN 1.58

Брой продукти


1/4" Машки bsp x 1/4" Машки bsp Навој од Нерѓосувачки Челик Цевководни Фитинзи SS304
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304
Конекција : 1/4" Машки BSP

Други функции

Техника:
Кастинг
Номер На Модела:
SS304BSPT-TP-1/4
Тип:
Съобщение
Форма:
Равен
връзка:
Мъжки
Материал:
неръждаема стомана
Код На Главата:
Кръг

Най-добри сделки

2 елемента 3/8 BSP външна резба месинг Fit 6 mm OD тръба съединител на адаптер конектор Компрессионный фитинг за тръба
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента 3/8 BSP външна резба месинг Fit 6 mm OD тръба съединител на адаптер конектор Компрессионный фитинг за тръба

Материјал : МесингКонекција Тема : 3 / 8" BSP Женски НавојОдговара За Цевка O / D : 6mmAnswer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!Accpet трговија на големо и пониска цена!!! Плаќање : 1...

BGN 1.78
3шт PC007 3 вида чай Извънматочна прикачване на 9/11 / 12mm Съюз чай пластмасов съединител тръби, маркуч за съединител тръби, фитинги адаптер за маркуч
 • Ново
Оценка на продукта:

3шт PC007 3 вида чай Извънматочна прикачване на 9/11 / 12mm Съюз чай пластмасов съединител тръби, маркуч за съединител тръби, фитинги адаптер за маркуч

Пакет : 3 PCSГолемина : 9 / 11 / 12mmНа овој линк има 3 спецификации, ве молиме да одберете според опции.име : Тоа значи дека може да изберете било која комбинација од 3 производи со различни спецификации На пример : 2 ПАРЧИЊА 9 MM 2 ПАРЧИЊА 12 MM или секој еден12mm Т тип tee фитинг : погоден за внатрешниот дијаметар на 1112mm црево11mm Т тип tee фитинг : погоден за внатрешен дијаметар од 1011mm црево9mm Т тип tee фитинг : погоден за внатрешен дијаметар од 89mm цревоОпис на производот : brand new ЈП материјал, висока температура отпор и висока температура 100 степен, нетоксични за заштита на животната средина...

BGN 3.00 3.54
3шт PC010 равен диаметър на тръбата кръст 2.4/3.9/6.4 мм четырехходовой пластмасова тръба съединител съединител за маркуч фитинги за тръби адаптер за маркуч
 • Ново
Оценка на продукта:

3шт PC010 равен диаметър на тръбата кръст 2.4/3.9/6.4 мм четырехходовой пластмасова тръба съединител съединител за маркуч фитинги за тръби адаптер за маркуч

Пакет : 3 PCSГолемина на : 2.4 / 3.6 / 6.4 ммНа овој линк има 3 спецификации, ве молиме да одберете според опции.име : Тоа значи дека може да изберете било која комбинација од 3 производи со различни спецификации На пример : 2 ПАРЧИЊА 2.4 MM 1 PCS 6.4 МИЛИМЕТРИ или секој еден2.4 MM : интерфејс дијаметар е 2.4 MM, најголемиот дијаметар е 3,5 мм, погоден за внатрешен дијаметар 2mm 3.5 mm црево3.9 mm : интерфејс дијаметар е за 3,9 ММ, најголемиот дијаметар е 4.8 мм, погоден за внатрешен дијаметар 3мм 4.8 мм црево6.4 MM : интерфејс дијаметар е 6.4 МИЛИМЕТРИ, најголемиот дијаметар е 9 MM, погоден за внатрешен дијаметар 5мм9 MM цревоОпис на производот : brand new ЈП материјал, висока температура отпор и висока температура 100 степен, нетоксични за заштита на животната средина...

BGN 2.85
0.5x1mm тънка силиконова гумена тръба от Силиконова тръба градински маркуч на макара
 • Ново
Оценка на продукта:

0.5x1mm тънка силиконова гумена тръба от Силиконова тръба градински маркуч на макара

Јасно Силикони rubebr цевка големина : ID(0.5)x OD(1) mm,ние исто така снабдување на другите сите големини.Сите димензии може да ги обезбеди : Ако ви треба Други големини,pls кликнете подолу големина и да се купи сега : Големина ID(mm) OD(mm) Големина ID(mm) OD(mm) 0.5 1 6 8 0.5 1.5 6 10 0.5 2 6 12 0.8 1.9 7 10 1 2 7 13 1 3 8 10 1.5 3 8 12 1.6 3.2 8 14 2 3 9 12 2 4 10 12 2 5 10 14 2 6 10 16 3 4 10 18 3 5 12 14 3 6 12 16 3 8 12 18 4 6 14 18 4 7 16 20 4 8 16 22 5 7 20 26 5 9 25 31 5 101.Материјал : Направен од ФДУ Одделение СИЛИКОНСКА ГУМА .2...

BGN 27.00 30.40
5 бр. лот 5 месинг Fit компресиране на буш фитинг буш съвет пръстен за 20 mm O/D тръба
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр. лот 5 месинг Fit компресиране на буш фитинг буш съвет пръстен за 20 mm O/D тръба

Материјал : МесингОдговара За Цевка O / D : 20mmAnswer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!Accpet трговија на големо и пониска цена!!! Плаќање : 1...

BGN 3.54
Месинг пневматичен филтър шумозаглушител 3/8 NPT мъжки шум намалява въздушния електромагнитен клапан на ауспуха конектор
 • Ново
Оценка на продукта:

Месинг пневматичен филтър шумозаглушител 3/8 NPT мъжки шум намалява въздушния електромагнитен клапан на ауспуха конектор

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Дувачкиот Пневматски Пригушувач Филтер 3 / 8" Машки NPT Бучава Намалување на Воздухот Електромагнетниот Вентил Silencer Конектор Materies : base,месинг(muffling елемент, sintered бронза) ...

BGN 15.00 15.18
5pcs3 / 8 1/4 3/8 Дърва Tube Hose O.D. Type T quick connection РО Water Connector
 • Ново
Оценка на продукта:

5pcs3 / 8 1/4 3/8 Дърва Tube Hose O.D. Type T quick connection РО Water Connector

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруарипредмет : 3 / 8" да 1 / 4"3 / 8 цевка тип Т КонекторМатеријал : ПОМ (Polyoxymethylene)Mediem Температура : 5~50 Centigrateапликации : се применува за реверзна осмоза вода систем и домување во линија филтри итн

BGN 8.08
Пакет от 5 неръждаема стомана 304 1/2 BSP външна резба тръбен фитинг квадратна глава включете SS304BSPT-SPG-1/2
 • Ново
Оценка на продукта:

Пакет от 5 неръждаема стомана 304 1/2 BSP външна резба тръбен фитинг квадратна глава включете SS304BSPT-SPG-1/2

Не 'рѓосувачки челик 304 1 / 2" BSP Машки Конец Цевки Вклучите Плоштад Главата ПриклучокМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик 304Конекција : 1 / 2" Машки BSP

BGN 6.38
Производство на адвокатското клас 316 неръждаема стомана Barb фитинг съединител 3/8 маркуч ID x 3/8 NPT женски въздух горива вода
 • Ново
Оценка на продукта:

Производство на адвокатското клас 316 неръждаема стомана Barb фитинг съединител 3/8 маркуч ID x 3/8 NPT женски въздух горива вода

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Бар Производство од не 'Рѓосувачки Челик 316 Barb Фитинг Спојка 3 / 8" Цревото ID x 3 / 8" Женски NPT Воздух, Гориво и Вода Materies : Нерѓосувачки Челик 316...

BGN 20.78
6.4 мм(1/4) медицински luer конектор, мъжки заключване luer PP, пластмасов бърз luer конектор
 • Ново
Оценка на продукта:

6.4 мм(1/4) медицински luer конектор, мъжки заключване luer PP, пластмасов бърз luer конектор

Наш основен превозот Метод е : DHL, FEDEX ,UPSотИме на производ : 6.4 милиметри(1 / 4") медицински луер конектор,машки луер кодотМатеријал : ПППред barb OD : 6.4 милиметриПред barb OD : 7.5 mmВнатрешен дијаметар : 4.1 mmБоја : SemitransparentКод БР...

BGN 44.80
1/2 външна резба тръбен фитинг x15mm трън маркуч опашката конектор неръждаема стомана БСП
 • Ново
Оценка на продукта:

1/2 външна резба тръбен фитинг x15mm трън маркуч опашката конектор неръждаема стомана БСП

Карактеристики : Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Димензија : 1 / 2" Машки Конец Цевка фитинг да OD 15mm црево опашка Изберете црево опашка, за да одговараат на вашите црева...

BGN 12.00 12.56
0. 5x2mm прозрачна силиконова гумена тръба медицинско използване на Силиконовата тръба градински маркуч на макара
 • Ново
Оценка на продукта:

0. 5x2mm прозрачна силиконова гумена тръба медицинско използване на Силиконовата тръба градински маркуч на макара

Јасно Силикони rubebr цевка големина : ID(0.5)x OD(2) mm,ние исто така снабдување на другите сите големини.Сите димензии може да ги обезбеди : Ако ви треба Други големини,pls кликнете подолу големина и да се купи сега : Големина ID(mm) OD(mm) Големина ID(mm) OD(mm) 0.5 1 6 8 0.5 1.5 6 10 0.5 2 6 12 0.8 1.9 7 10 1 2 7 13 1 3 8 10 1.5 3 8 12 1.6 3.2 8 14 2 3 9 12 2 4 10 12 2 5 10 14 2 6 10 16 3 4 10 18 3 5 12 14 3 6 12 16 3 8 12 18 4 6 14 18 4 7 16 20 4 8 16 22 5 7 20 26 5 9 25 31 5 101.Материјал : Направен од ФДУ Одделение СИЛИКОНСКА ГУМА .2...

BGN 27.00 30.40
Безплатна доставка MJ-W8X10 PE Barb 8 мм до 10 мм Лакът намаляване на водата фитинг лакът съединители тръба маркуч конектор
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка MJ-W8X10 PE Barb 8 мм до 10 мм Лакът намаляване на водата фитинг лакът съединители тръба маркуч конектор

Лактите тип на пластични цевки конектори,црево конектор,цевководни фитинзиПогоден за широк спектар на апликации во фармацевтската, храна и пијалаци, лабораториска, хемиска обработка и предавање, а печатење и етикетирање.Опис на производот и предност1.Пластични црева конектори2.Црево конектори3.PP материјал4.Сите големина е достапнаСите големина е достапнаВе молиме имајте во предвид дека сите големината на податоци е за најмалите од дијаметарот на barb...

BGN 12.00
2 бр DN50 санитарна външна резба на върха на тръбопроводи + Tri clamp+PTFE SS304 SS316
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр DN50 санитарна външна резба на върха на тръбопроводи + Tri clamp+PTFE SS304 SS316

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариОбјектотСет Вклучува 1 / 2" Set 2*1 / 2" Машки Навој Фитинг+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка 3 / 4" Set 2*3 / 4" Машки Навој Фитинг+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка 1" Set 2*1" Машки Навој Фитинг+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка 11 / 4" Set 2*11 / 4" Машки Навој Фитинг+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка 11 / 2" Set 2*11 / 2"Машки Навој Фитинг+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка 2" Set 2*2" Машки Навој Фитинг+1*Трименгеме+1*PTFE ЗаптивкаПодатоци На Состојба : Навој Цевка Големина Ferrule Големина Одговара на Трименгеме 1 / 2" DN15 50.5 1.5 MM" 3 / 4" DN20 50.5 1.5 MM" 1" DN25 50.5 1.5 MM" 11 / 4" DN32 50.5 1.5 MM" 11 / 2" DN40 64 MM 2" 2" DN50 77 MM 2.5"

BGN 50.00 50.38
1/8-3 / 4 BSP мъжки 304 SS тръба за фитинг тайния включете вътрешна шестостенни корона гнездо
 • Ново
Оценка на продукта:

1/8-3 / 4 BSP мъжки 304 SS тръба за фитинг тайния включете вътрешна шестостенни корона гнездо

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликConnetion : 1 / 4" BSP,3 / 8" BSP,1 / 2" BSP,3 / 4" BSP Машки НавојМакс притисок : 2.5 Mpa,357 PSIСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

BGN 0.35
безплатна доставка 200шт 25мм пластмаса PPR един U скоба притежателя на топла със студена течаща тръба тръба
 • Ново
Оценка на продукта:

безплатна доставка 200шт 25мм пластмаса PPR един U скоба притежателя на топла със студена течаща тръба тръба

На овој линк е за 25mm у менгеме, ние исто така имаат 20mm и 32милиметри менгеме, ве молиме посетете ја нашата продавница да се избере.САД$ 4.68 4.68 / парчеСАД$ 8.88 8.88 / парчеСАД$ 14.90 14.90 / парчеСАД$ 12.90 12.90 / парчеСАД$ 19.50 19.50 / парчеСАД$ 24.90 24.90 / парчеСАД$ 27.90 27.90 / парчеСАД$ 6.58 6.58 / парчеСАД$ 5.98 5.98 / парчеСАД$ 5.68 5.68 / парчеСАД$ 6.68 6.68 / парчеСАД$ 7.80 7.80 / парче

BGN 84.64
304 неръждаема стомана Fit 1/4 OD тръба преграда адаптер конектор Компрессионный фитинг за тръба
 • Ново
Оценка на продукта:

304 неръждаема стомана Fit 1/4 OD тръба преграда адаптер конектор Компрессионный фитинг за тръба

Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челикОдговара За Цевка O / D : 1 / 4"Answer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!Accpet трговија на големо и пониска цена!!! Плаќање : 1...

BGN 2.48
Аксесоари за баня, anti-twist душ маркуч 1.5 m/2m/3m неръждаема стомана взрывозащищенная хром накрайник за душ баня воден маркуч
 • Ново
Оценка на продукта:

Аксесоари за баня, anti-twist душ маркуч 1.5 m/2m/3m неръждаема стомана взрывозащищенная хром накрайник за душ баня воден маркуч

започнетекрајот Главен Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и Бакар Површина : Полиран хром големина : Интерфејс стандард : G 1 / 2,D=2 CM Тип : 1.5 м / 2м / 3м туш црево Нето тежина : About0.2kg Функција 1.експлозијадоказ технологија 2.Совршен за бања,хотел и градина...

BGN 10.00 15.20
Пакет от 5 неръждаема стомана 304 1/4 мъжки Bspt резба тръбен фитинг шестостенния зърното SS304BSPT-HN-1/4-1/4
 • Ново
Оценка на продукта:

Пакет от 5 неръждаема стомана 304 1/4 мъжки Bspt резба тръбен фитинг шестостенния зърното SS304BSPT-HN-1/4-1/4

Не 'рѓосувачки Челик 304 1 / 4" Машки BSPT Тема Цевки Вклучите Хексадецимален БрадавицаМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик 304Конекција : 1 / 4" Машки BSPT*1 / 4" Машки BSPT

BGN 9.58
Производство на адвокатското клас 316 неръждаема стомана Barb фитинг прикачване / жак 1/4 маркуч ID x 3/8 NPT мъжки въздух горива вода
 • Ново
Оценка на продукта:

Производство на адвокатското клас 316 неръждаема стомана Barb фитинг прикачване / жак 1/4 маркуч ID x 3/8 NPT мъжки въздух горива вода

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.) Бар Производство од не 'Рѓосувачки Челик 316 Barb Фитинг Спојка / Конектор 1 / 4" Цревото ID x 3 / 8" Машки NPT Воздух, Гориво и Вода Materies : Нерѓосувачки Челик 316...

BGN 15.98
Лакът на месинг Fit 15 mm OD тръба съединител на адаптер конектор Компрессионный фитинг за тръба
 • Ново
Оценка на продукта:

Лакът на месинг Fit 15 mm OD тръба съединител на адаптер конектор Компрессионный фитинг за тръба

Материјал : МесингОдговара За Цевка O / D : 15mmAnswer : ___________________________ NOTE : Ние, исто така, имаат и други релевантни производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!Accpet трговија на големо и пониска цена!!! Плаќање : 1...

BGN 3.18