• Ново
Раздаточная скоростна T / F изходния вал задвижваща верига за Mitsubishi Pajero Montero Шогун 3 III 2000-2006 MR477432 3220A005

Раздаточная скоростна T / F изходния вал задвижваща верига за Mitsubishi Pajero Montero Шогун 3 III 2000-2006 MR477432 3220A005

Buyers rating:
BGN 159.68

Брой продукти


Почитувани Клиенти,
Ви благодариме за вниманието!
Еве некои точки што треба да се покаже пред вас се направи наредби :
1 . Кина Пост е евтин, но ќе трае толку долго време, па дури и месеци. Затоа, ве молиме обидете се да го користите DHL или Fedex ако ви треба дел итна.
2 . Со оглед на посебни производи, што го продаде, тоа не е лесно за некои луѓе да се потврди кој дел е погоден.
Тука е единствен начин да се однесува на (Само за референца, ве молиме контактирајте да добие помош ако не сте сигурни дали тоа се вклопува) :
Најдете вашиот ВИН број, (17 броеви, се однесуваат на следните слика), проверка на 6-8 броеви , тоа е моделот ние листа на насловот и деталите.
Како што се : JMBSN CS3 A 9 U00**** ,моделот е CS3 A
JMBLY V98 W 8 J00**** ,моделот е V98 W
JMYLN CU5 W 6 J00**** ,моделот е CU5 W
3 . Можете да проверите на стариот дел , претежно таму ќе биде на ОЕМ број.
Како што се : MR204853, MB620532, 8619 A016, 1345 A069
4 . Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете помош ако не сте сигурни дали дел се вклопува.
За испорака
1. Ако сте во Бразил, Аргентина , Чиле, Турција, ве молиме да ги доставите вашите CNPJ / CPF / ДДВ број ако испратите преку DHL/Федекс/UPS/ТНТ, или ние ќе го промени превозот начин да ЕМС без информирање.
2. Ако сте во Русија , ве молиме наведете вашето име и презиме .
3. Преку DHL/Федекс/UPS/ТНТ, ќе има дополнителни трошоци $45 ако вашата адреса е далечинскиот еден , ние ќе чанг тоа да ЕМС ако вие не ја плати далечински адреса дополнителни трошоци. (Кина Пост Воздух Парцела ако нема EMS на вашата земја )
4. Ние promiss предмети се исти како тие се опишани, но ние имаме право да го промените неутрален пакет без лого, кои може да бидат различни како што изгледа на сликите. Или може да биде висок ДАНОК треба да се плати.
5. Ако пратката е не успеа доставени од неточна или недостасува неопходни за испорака на информации, или ако не се направи царинење, ние нема да сноси никаква одговорност.

Други функции

Материал:
3220А005
Номер На Модела:
МР477432
търговска марка:
KOWZE

Най-добри сделки

MG13 / 35-Z (MG13-35/G6) запечатване Burgmann механично с място Колцеобразного запечатване G6 неподвижен в размер на вала помпи 35mm (SiC/SiC / VITON)
 • Ново
Оценка на продукта:

MG13 / 35-Z (MG13-35/G6) запечатване Burgmann механично с място Колцеобразного запечатване G6 неподвижен в размер на вала помпи 35mm (SiC/SiC / VITON)

MG1335 Z / G6 Burgmann Механички Печати MG13 Серија за Вратило Големина 35mm Пумпи Гума Подолу Печати Серија Burgmann Механички Печати MG13 Серија Број на Модел на MG1335 / G6 Вратило Големина 35mm ВоведMG13 : Димензии, предмети и designationssame како и за MG1, но со проширена јастуци опашка да се постигне фитинг должина I1 N според EN12756 во комбинација со седиште G6...

BGN 36.19
H7n-85mm Burgmann механични уплътнения (85x114x75mm) |серия h7n балансирани уплътнение с о-пръстен за помпи (размер на вала: 85 мм)
 • Ново
Оценка на продукта:

H7n-85mm Burgmann механични уплътнения (85x114x75mm) |серия h7n балансирани уплътнение с о-пръстен за помпи (размер на вала: 85 мм)

Цената Табела : H7 N85 Burgmann Механички Пломби (85x114x75mm) |H7 N Серија избалансирани Пломби со Опрстен за Пумпи (Вратило Големина : 85mm) Серија Burgmann Механички Печати H7 N Број на Модел на H7 N85 Вратило Големина 85mm Вовед Еден печат / Избалансирани / Независно од насоката на ротација; На H7 N механички печат опсег е наменет за универзална примена и меѓусебно делови концепт е идеален за акции rationalisation...

BGN 220.80
MG1-30 (MG1 / 30-G60) Механични уплътнения Burgmann за помпи с размера на вала 30 mm (Материал-SIC/SIC/VITON) (плоско седло G60)
 • Ново
Оценка на продукта:

MG1-30 (MG1 / 30-G60) Механични уплътнения Burgmann за помпи с размера на вала 30 mm (Материал-SIC/SIC/VITON) (плоско седло G60)

MG130мм Орел Burgmann Механички Печати MG1 Серија за Вратило големина 30мм Пумпи (МатеријалПСО / SIC / VITON) Серија Burgmann Механички Печати MG1 Број на Модел на MG130мм Вратило Големина 30мм ВоведМеханички печати на MG серија се меѓу најчесто користените...

BGN 25.15
MG12-22 (MG12/22-G60) механични уплътнения Burgmann за водни помпи с неподвижно на седлото G60-(материал: SIC/SIC / VITON)
 • Ново
Оценка на продукта:

MG12-22 (MG12/22-G60) механични уплътнения Burgmann за водни помпи с неподвижно на седлото G60-(материал: SIC/SIC / VITON)

MG1222 Burgmann Механички Печати MG12 Серија за Вратило Големина 22mm Пумпи (Si C / Si C / VITON)(22x37x37.5mm) Гума Подолу Печати Серија Burgmann Механички Печати MG12 Серија Број на Модел на MG1222 Вратило Големина 22mm ВоведMG12 : Димензии, предмети и ознаки иста како и за MG1, но со проширена јастуци опашка да се постигнепоставување на должина L1k според EN12756 во комбинација со седиште G6 или G60...

BGN 22.18
Механични уплътнения Mfl85n-43 Burgmann (материал: SiC/SiC / Viton) резултати при висока температура метални сильфонные запечатване MFL85N / 43-G9 (размер на вала: 43 мм)
 • Ново
Оценка на продукта:

Механични уплътнения Mfl85n-43 Burgmann (материал: SiC/SiC / Viton) резултати при висока температура метални сильфонные запечатване MFL85N / 43-G9 (размер на вала: 43 мм)

MFL85 N43 Burgmann Механички Печати|MFL85 N Серија Метал јастуци Заптивки за Пумпи ( Вратило Големина : 43mm ) Серија Burgmann Механички Печати MFL85 N Број на Модел на MFL85 N43 Вратило Големина 43mm Вовед Еден печат Избалансирани Независно од насоката на ротација Метал јастуци Механички печати во MFL серија имаат универзален поле на примена...

BGN 344.00
156-12 помпа Wilo механични уплътнения (материал: керамика / въглерод/NBR) размерът на вала 12 мм, единична пружина водна помпа, уплътнение (5 бр. / лот)
 • Ново
Оценка на продукта:

156-12 помпа Wilo механични уплътнения (материал: керамика / въглерод/NBR) размерът на вала 12 мм, единична пружина водна помпа, уплътнение (5 бр. / лот)

Број На Модел : 15612Вратило големина : 12mmOD на Стационарни Седиште d7 : 26mmМатеријал : Керамички / Јаглерод / NBRОПЕРАТИВНИ ОГРАНИЧУВАЊА : Температура : 30°C~+200°CПритисок : ≤0.5 MPaБрзина : ≤10m / sМАТЕРИЈАЛ КОМБИНАЦИЈА (Ако сакате други Материјали, Оставете порака за да нè на Aliexpress, ние ќе ви одговори во 8 часа)Стационарни Прстен (Керамички / Si C / TC)Ротари Прстен (Пластични Јаглерод / Јаглерод / Si C / TC)Средно Печат (NBR / EPDM / VITON)Пролетта и Други Делови (SS304 / SS316)Компанијата ИнформацииTLANMP (TMP машини Делови Co.,Ltd) е професионална производител на Механички Фоки и висока прецизност лежишта ,главните производи се Механички Фоки, Вода / Хемиски / Автомобилот Стр umps Фоки, Тенок Дел Лежишта, Преминал валчести лежишта , Аголна Контакт Топката Лежишта, Еден Начин Спојки Лежишта итн Нашите производи се користат за Вода, Пумпи,Хемиската Пумпи, Роботика,CNC Машина Алатки,Можете да најдете вашата потреба во нашата продавница, сите производи тука се и Меѓународните општи делови ,Контактирајте со нас преку Skype / email / Whatsapp кога ти треба помош,благодарение : ) .Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден откако уплатата примена (aliexpress ние ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи...

BGN 32.00
Механични уплътнения Burgmann серия HJ92N-55 |вълна кутия повдигачи серия HJ92N за помпи (размер на вала: 55 мм) HJ92N / 55-G9
 • Ново
Оценка на продукта:

Механични уплътнения Burgmann серия HJ92N-55 |вълна кутия повдигачи серия HJ92N за помпи (размер на вала: 55 мм) HJ92N / 55-G9

HJ92 N55 Burgmann Механички Пломби (55x71x47.5mm) |HJ92 N Серија Бран Пролет Тласкач Заптивки за Пумпи ( Вратило Големина : 55мм ) Серија Burgmann Механички Печати HJ92 N Број на Модел на HJ92 N55 Вратило Големина 55мм Вовед Еден печат / Избалансирани / Independenton насоката на ротација / Пролет, производ protected To EN 12756; Механички печати на HJ серија се наменети за медиуми содржат материи или со висока вискозност на пр...

BGN 147.84
Нов червен полиуретан комплект втулок за превключване на предавките за 88-00 CIVIC DOHC B16 B18
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов червен полиуретан комплект втулок за превключване на предавките за 88-00 CIVIC DOHC B16 B18

НОВИОТ ЦРВЕН ПОЛИУРЕТАН SHIFTER ЧЕРУПКА КОМПЛЕТ ЗА 8800 ГРАЃАНСКИ DOHC B16 B18 опис на Производот Опрема : одговара за СИТЕ 1994 до 2001 година, Акура Интегра модели со Мануелна Трансмисија, одговара за СИТЕ 1984 до 1987 година, Хонда Граѓански модели со Мануелна Трансмисија, одговара за СИТЕ 1999 до 2000 година, Хонда Граѓански Si модели одговара за СИТЕ 1993 до 1997 година Хонда Del Sol VTEC модели со Мануелна Трансмисија се Вклучени : Како на сликата покажува Направени од полиуретан за високи перформанси и издржливост.

BGN 7.00 7.60
MG13 / 22-Z (MG13-22/G6) механични уплътнения Burgmann с неподвижен на седлото ограничаване на пръстени G6 помпи за размера на вала 22 мм (SIC/SIC / VITON)
 • Ново
Оценка на продукта:

MG13 / 22-Z (MG13-22/G6) механични уплътнения Burgmann с неподвижен на седлото ограничаване на пръстени G6 помпи за размера на вала 22 мм (SIC/SIC / VITON)

MG1322 / G6Burgmann Механички Печати MG13 Серија за Вратило Големина 22mm Пумпи Гума Подолу Пломби(SIC / SIC / VITON) Серија Burgmann Механички Печати MG13 Серија Број на Модел на MG1322 / G6 Вратило Големина 22mm ВоведMG13 : Димензии, предмети и designationssame како и за MG1, но со проширена јастуци опашка да се постигне фитинг должина I1 N според EN12756 во комбинација со седиште G6 или G60...

BGN 29.34
MG13 / 85-Z (MG13-85/G6) запечатване Burgmann механично с място Колцеобразного запечатване G6 неподвижен за помпа размер 85мм вала (SiC/SiC / VITON)
 • Ново
Оценка на продукта:

MG13 / 85-Z (MG13-85/G6) запечатване Burgmann механично с място Колцеобразного запечатване G6 неподвижен за помпа размер 85мм вала (SiC/SiC / VITON)

MG1385 / G6Burgmann Механички Печати MG13 Серија за Вратило Големина 85mm ПумпиГума Подолу Печати Серија Burgmann Механички Печати MG13 Серија Број на Модел на MG13 / 85Z (MG1385 Z / G6) Вратило Големина 85mm ВоведMG13 : Димензии, предмети и designationssame како и за MG1, но со проширена јастуци опашка да се постигне фитинг должина I1 N според EN12756 во комбинација со седиште G6 или G60...

BGN 146.70
MG13 / 18-Z (MG13-18/G6) механични уплътнения Burgmann с о-пръстен G6 за помпа размер на вала 18 мм (SIC/SIC / VITON)
 • Ново
Оценка на продукта:

MG13 / 18-Z (MG13-18/G6) механични уплътнения Burgmann с о-пръстен G6 за помпа размер на вала 18 мм (SIC/SIC / VITON)

MG1318 Z / G6Burgmann Механички Печати MG13 Серија за Вратило Големина 18mm Пумпи Гума Подолу Фоки(SIC / SIC / VITON) Серија Burgmann Механички Печати MG13 Серија Број на Модел на MG1318 Z / G6 Вратило Големина 18mm ВоведMG13 : Димензии, предмети и designationssame како и за MG1, но со проширена јастуци опашка да се постигне фитинг должина I1 N според EN12756 во комбинација со седиште G6 или G60...

BGN 20.35
MG13 / 70-Z (MG13-70/G6) механични уплътнения Burgmann с о-пръстен G6 за помпи с размера на вала 70 мм (SiC/SiC/VITON)
 • Ново
Оценка на продукта:

MG13 / 70-Z (MG13-70/G6) механични уплътнения Burgmann с о-пръстен G6 за помпи с размера на вала 70 мм (SiC/SiC/VITON)

MG1370 / G6Burgmann Механички Печати MG13 Серија за Вратило Големина 70mm ПумпиГума Подолу ФокиСерија Burgmann Механички Печати MG13 Серија Број на Модел на MG13 / 70Z (MG1370 Z / G6) Вратило Големина 70mm ВоведMG13 : Димензии, предмети и designationssame како и за MG1, но со проширена јастуци опашка да се постигне фитинг должина I1 N според EN12756 во комбинација со седиште G6 или G60...

BGN 100.22
MG1-33 (MG1/33-G60) механични уплътнения Burgmann за водни помпи (материал-SIC/SIC / VITON) (седло чаша G60)
 • Ново
Оценка на продукта:

MG1-33 (MG1/33-G60) механични уплътнения Burgmann за водни помпи (материал-SIC/SIC / VITON) (седло чаша G60)

MG133mm Орел Burgmann Механички Печати MG1 Серија за Вратило големина 33mm Пумпи (МатеријалПСО / SIC / VITON) Серија Burgmann Механички Печати MG1 Број на Модел на MG133mm Вратило Големина 33mm ВоведМеханички печати на MG серија се меѓу најчесто користените...

BGN 25.70