• Ново
Ycall Smart watch waiter pager system number 2 screen 8 clock 24 table button with menu holder

Ycall Smart watch waiter pager system number 2 screen 8 clock 24 table button with menu holder

Buyers rating:
BGN 1182.72

Брой продукти

Ycall Smart watch келнер пејџер систем 2 број екран 8 саат 24 табела копчето menu (мени) носителот
1 сет на : 2pcs на Екранот К-4-C 8pcs на рачниот Зглоб Пејџер К-300plus(Боја : Црвена) 24pcs на Повик Копче К-D1 (Боја : 12pcs Црна и 12pcs Бела) 24pcs на Menu (мени) Носителот К-СП (База Боја : Црна) (Ако ви треба повеќе копчиња или треба друга боја копчето, pls контактирајте со нас кога ќе го поставите цел, ви Благодарам!) Опис на производот Спецификација на Екранот Приемник К-4-C 1 Со висока јачина ABS школка, издржливи во употреба
2 Користете дигитален код технологија и функција е стабилна и сигурна
3 Покаже 3-цифрен број
4 Што можат да работат со 999pcs 1-копче или мулти-копчиња повик копчиња во макс
5 Тоа може да се покаже различни тип на услуга
6 Тоа може да се покаже 3 групи на број во исто време
7 Тоа може да спаси 30 повикувајќи информации за возврат, и да ги применува во основните услуга места.
8 Димензија : 282*150*34mm
Технички параметри :
Работен напон : DC 12 V
Работат на струјата :
Спецификација на watch пејџер К-300plus :
1. Може да се работи со 500pcs 1-копче и multi-key предавателот во макс
2. Може да се покаже 3 група повикате број во едно време
3. Покаже 4-цифрен број од 0001-9999 и првата буква може да биде-Z
4. Може да укажуваат на различен тип на услуга преку зборови или писмо.(повик;сметка;пијат; десерт; помош итн и А-Z)
5. Може да снима кога повикот ќе дојдат и Може да смета на повик за време на секој број
6. Може да се сместат 50 повици и да ги следи историјата на повици нагоре и надолу
7. Покажува тековното време кога стенд-бај
8. 3 потсетник начини : звук promt и вибрации или и двете
9. Батеријата е батерија
10. Димензија : 50*41*16mm
11.две display mode : live view и приказ на листа на чекање
"live view" значи, кога Број 1 Број 2 Број 3 се јавам пак, екранот е да се покаже 0003 0002 0001.

Други функции

търговска марка:
Вие всички
Номер На Модела:
K-4-C, K-D1 K-300PLUS K-SP
Име на продукта:
Умен часовник сервитьор пейджерная система
Честота:
433.92 Mhz
Брой:
Дисплей 3 числа
Размер:
282*150*34mm
Размерът на бутона:
60*60*22 мм
1-ключ:
Предизвикателство
Гаранция:
1 година
Обхват На Сигнала:
300-500 м на открито
Приложение:
Ресторант, бар болница, хотел, фабрика и т.н.

Най-добри сделки

Безжична система за повикване на сервитьор бутон за повикване на сервитьор зумер индивидуален маса за хранене сервитьор обзавеждане( 1 дисплей+3 часа+30 бутон за пов
 • Ново
Оценка на продукта:

Безжична система за повикване на сервитьор бутон за повикване на сервитьор зумер индивидуален маса за хранене сервитьор обзавеждане( 1 дисплей+3 часа+30 бутон за пов

Безжична Келнер Повик Копчето Систем Келнер Ѕвончето Прилагодено Табела Храна Келнер Опрема( 1 екранот+3 watch+30 повик копче )1 Сет Безжична Келнер Повик Копчето Систем, Вклучувајќи : 1 x К2000 A display (прикажи една група број и да покаже 3цифрен број )3 x Y650 види ( Покаже 4цифрен број од 00019999 и првата буква може да биде АZ )30 x КO3Одгледува 100% водоотпорни повик копчето ( ние имаме 14 бои за вашиот избор, ако треба други бои ме контактирате во секое време)Безжична Келнер Повик Копчето Систем е широко се користат во услужната област...

BGN 873.60
Ресторант Пейджър Безжичен Сервитьор Пейджинг Опашката Система Покана Зумер Тест С 1 Клавиатура Предавател + 10 Пейджър За Кафене Църква
 • Ново
Оценка на продукта:

Ресторант Пейджър Безжичен Сервитьор Пейджинг Опашката Система Покана Зумер Тест С 1 Клавиатура Предавател + 10 Пейджър За Кафене Църква

Ресторан Пејџер Безжична Келнер Paging (Пејџер) Реден Повикувајќи Систем Ѕвончето Квиз Со 1 Тастатурата Предавателот + 10 Пејџер За Кафе ЦркваВовед : Безжичниот реден систем сет се состои од еден 10канал безжична тастатура повикување на копчето база и 10 компјутери безжична пејџери...

BGN 196.00 233.38
Китайски телефонен комутатор/телефонна ЦЕНТРАЛА завод-VinTelecom CP416 PABX 4 на линия/16Ext със софтуера PC
 • Ново
Оценка на продукта:

Китайски телефонен комутатор/телефонна ЦЕНТРАЛА завод-VinTelecom CP416 PABX 4 на линия/16Ext със софтуера PC

Телефон PABX Систем Модели : CP416;CP424;CP432;CP824;CP832 CP416(4 CO линии x 16 Екстензии) CP424(4 CO линии x 24 Екстензии) CP432(4 CO линии x 32 Екстензии) CP824(8 CO линии x 24 Екстензии) CP832(8 CO линии x 32 Екстензии)Повеќе напредни функции PABX систем!Со PC софтвер за управување!ТОПЛОпродажба на PABX Систем за канцеларија или хотел употреба.Поддршка на 3 начини на програмирање : јас) на Аналогни телефонски ;ii) Keyphone KPH201 ;iii) PC СофтверСите екстензии работа со аналоген / едноставен / обичните телефони.Лок.601Лок.604 порт може да се работи со нашиот комерцијален копче телефон KPH201,ако е потребно, можете да ги купите KPH201 keyphone директно во нашата продавница : Производ Фото Покаже : CP832 PABX СистемАвтоматизирана Телефонска СистемОваа CP832 серија PBX Систем е многу едноставен за инсталација и употреба...

BGN 327.00 344.00
SINGCALL безжична причинява система сервитьор причинява система ресторант причинява обслужване 1 приемник с 10 бутони за повикване на услугата
 • Ново
Оценка на продукта:

SINGCALL безжична причинява система сервитьор причинява система ресторант причинява обслужване 1 приемник с 10 бутони за повикване на услугата

Безжичниот обезбедувач на повик систем е широко се користат во услужната област Тоа е копчето за гости употреба...

BGN 350.22
Безжична настолна система за повикване Ycall услуги по приемане на поръчки за изчакване на клиенти оборудване( 4 дисплей+2 гледате телефона+30 бутони )
 • Ново
Оценка на продукта:

Безжична настолна система за повикване Ycall услуги по приемане на поръчки за изчакване на клиенти оборудване( 4 дисплей+2 гледате телефона+30 бутони )

Безжична Табела Повикувајќи Систем Ycall Цел Преземање На Услуги Чекање На Клиентите Опрема( 4 приказ+2 watch+30 повик копче )1 Сет Безжична Табела Повикувајќи Систем, Вклучувајќи : 4 x К2000 A display (прикажи една група број и да покаже 3цифрен број )2 x Y650 види ( Покаже 4цифрен број од 00019999 и првата буква може да биде АZ )30 x КO3Wred 100% водоотпорни повик копчето ( ние имаме 14 бои за вашиот избор, ако треба други бои ме контактирате во секое време)Безжична Табела Повикувајќи Систем е широко се користат во услужната област...

BGN 994.56
Един комплект ресторант безжичен услугата система 30шт тласък зумер с 1 монитор безплатна доставка dhl
 • Ново
Оценка на продукта:

Един комплект ресторант безжичен услугата система 30шт тласък зумер с 1 монитор безплатна доставка dhl

Еден сет Ресторан безжичниот обезбедувач на повик систем 30pcs притисни ѕвончето со 1 следи бесплатен превозот на курирската служба dhlПакет се вклучени : 1 x КК403 екран30 x КO1плус БелоЦрно Услуга ѕвончето(ако сте треба друга боја копчиња,pls да не информирате кога ќе го поставите цел.)Спецификација на екранот приемник К403.1...

BGN 353.60
6.8 Безжичен приемник на повикване Пейджерная система за повикване на сервитьор за ресторант медицинска сестра с гласова информация на 433 Mhz F4400B
 • Ново
Оценка на продукта:

6.8 Безжичен приемник на повикване Пейджерная система за повикване на сервитьор за ресторант медицинска сестра с гласова информация на 433 Mhz F4400B

6.8"Безжична Повикувајќи Приемник Повик Пејџер Систем за Ресторан Келнер медицинска Сестра со Гласовно Известување 433 MHz F4400 BОваа приемник домаќин усвојува RF безжични и учење код технологија...

BGN 58.00 79.98
Mindewin безжична система за повикване 10шт бутони и 1 бр. ръчен часовник пейджър ресторант келнерът офис на повикване звънец система
 • Ново
Оценка на продукта:

Mindewin безжична система за повикване 10шт бутони и 1 бр. ръчен часовник пейджър ресторант келнерът офис на повикване звънец система

Mindewin Безжична Повикувајќи Систем 10 PCS Повик Копчиња и 1 PCS Зглоб Види Пејџер Ресторан Келнер Услуга Повик на Бел СистемБрој На Модел НаМК1Димензија60*60*22mmФункцијаПовикФреквенција433.92 MHZ Или 315.75 MHZНето Тежина30gИзвор На Енергија"12 V 23 A" батеријаКомпатибилностсо сите Mindewin корисници и repeaterДруги ВидовиБрој На Модел НаMW1Димензија47*45*15mmЕкранотМоже да се покаже 3 група броеви за повикување се во едно времеФреквенција433.92 MHZ Или 315.75 MHZНето Тежина42gБатеријатаБатеријаИзвор На Енергија"3.7 V 30m Ah" батеријаКомпатибилностсо сите Mindewin корисници и repeaterАко сте заинтересирани во нашите производи, pls контактирајте со нас слободно...

BGN 102.00 107.54
Акрилни притежателя на менюто K-SP е подходящ за бутони разговор система за повикване
 • Ново
Оценка на продукта:

Акрилни притежателя на менюто K-SP е подходящ за бутони разговор система за повикване

КСП, Акрилик menu (мени) носителот одговара за повик систем бел копчетоСпецификација : 1.АнтиУВ,nontoxic2.92% transparence3.Висок квалитет акрилик Карактеристики на Акрилик menu (мени) носителот Јасно, Транспарентност го оценувате може да оди на кој над 95% Долго време трае...

BGN 5.60
Система за повикване на медицински сестри в болницата безжични пейджъри 1 домакин приемник + 4 приемника часа +1 повторител на сигнал+ 30 бутони F3288B
 • Ново
Оценка на продукта:

Система за повикване на медицински сестри в болницата безжични пейджъри 1 домакин приемник + 4 приемника часа +1 повторител на сигнал+ 30 бутони F3288B

Болница медицинска Сестра, која ги Повикува Системот за Безжичен Пејџери 1 Приемник Домаќин + 4 Види Приемник +1 Сигнал Repeater+ 30 Повик на Копчето F3288 BПримачот Домаќин Карактеристики : 1...

BGN 393.00 497.84
1 комплект от 2 дисплей на приемника К-302 с 36шт гост сигнал цифров пейджър система за ресторант 433.92 Mhz
 • Ново
Оценка на продукта:

1 комплект от 2 дисплей на приемника К-302 с 36шт гост сигнал цифров пейджър система за ресторант 433.92 Mhz

1 сет 2 екранот приемник К302 со 36pcs гостин ѕвончето Дигитални Пејџер Систем за Ресторан 433.92 mhzПакет се вклучени : 2 x К302 екранот следење36 x КM Копчето( Боја : Сина)(Ако сте треба повеќе копчиња или треба друга боја копчето, pls да не информирате кога местото на ред.)Спецификација на екранот приемник К3021 Со висока јачина алуминиум легура школка,издржливи во употреба2 Користете дигитален код технологија и функција е стабилна и reliable13 Покаже 2цифрениот број4 Што можат да работат со 99pcs 1копче или 3копче копче max5 Тоа може да се спаси 20 повикување на информации, пак,и да ги применува во основните услуга местаТехнички параметри : Работен напон : DC12 V~18 VРаботат на струјата : Спецификација на повик копче КM1...

BGN 563.20
СИМ Bank SMB128 СИМ сървър за GOIPs, работа с DBL GOIP за дистанционно управление и контрол-специална цена
 • Ново
Оценка на продукта:

СИМ Bank SMB128 СИМ сървър за GOIPs, работа с DBL GOIP за дистанционно управление и контрол-специална цена

Оригиналниот DBL SMB128 SIM Банка / SIMСервер за Go IPsМодел : SMB128Општи Информации : Далечински SIM работа им овозможува на SIM картички да бидат инсталирани од далечина од страна на воспоставување на виртуелни канали за комуникација меѓу SIMкартичките и Go IPs преку TCP / IP врска...

BGN 1052.80
FSK / DTMF Caller ID Handfree Corder телефон силен гола Фикс стационарен телефон без батерия за стари хора домашен офис черен
 • Ново
Оценка на продукта:

FSK / DTMF Caller ID Handfree Corder телефон силен гола Фикс стационарен телефон без батерия за стари хора домашен офис черен

започнетекрајотCall ID Монтирани Телефонски Земјени Модата Дом Хотел ноќни Продолжување Телефон БелаПредмети Карактеристики : ● handsfree повици, интелигентни прилагодување ефект (големи, мали), може да изберете нема да ѕвони пречки канцеларија телефон ● еден копчето за фотографирање или се во двоен за повикување за да ја прилагодите се справи со звук на средни и мали, handsfree звук големина ● DTMF / FSK двоен стандард за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на повикувачот (автоматска идентификација) ● за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Повикувачот и Caller ID Рекорд 50 групи (8 цифри) или 32 групи (16 бита) ● Poweroff број 14 групи (8битна) или 8 групи (16bit) и повик за време евиденција ● во Реално време во денот и неделата се прикаже, LCD нивото на осветленост 5 прилагодливи ● 1 ~ 99 часа не се наруши ● 16 обичните тонови на ѕвонење избор, тонови на ѕвонење мали и големи надвор ● софтвер за определување на јачина на ѕвонење и рацете волумен, нема потреба да се префрлите ● софтвер поставите електронски антикражба; факултативна мека поставите P / T ● ФЛЕШ време 90 / 95 / 100 / 120 / 180 / 300 / 600 / 1000ms софтвер изборен ● 3 групи на аларм функција прилагодувања, секоја група на различни звук на алармот ● Супер молња заштита, антиелектромагнетни пречки ● Onetouch долго притискање : P / T заклучување (09 целосно заклучување), функцијата на конверзијаПакетот Вклучува : 1* Telephone (со пакување како СЛИК show)Со англискиот јазик прирачник .Превозот1...

BGN 32.00 39.97
2 елемента монитор 30шт зумер 1 повторител на сигнал медицинска сестра пейджъри болница безжична система за повикване
 • Ново
Оценка на продукта:

2 елемента монитор 30шт зумер 1 повторител на сигнал медицинска сестра пейджъри болница безжична система за повикване

2 парчиња следи 30pcs ѕвончето 1 сигнал repeater медицинска сестра страничење Болница безжична повикувајќи системПакување се вклучени : 2 * Екран К4CUSB поврзете со КОМПЈУТЕР 30 * Пациентот Копчето КW3H 1 * Сигнал Repeater КR Ако ви требаат повеќе квантитет, pls информирате пред да се одржи редот...

BGN 852.64
Кухненска система за повикване на сервитьор наручный пейджър и предавател на пейджър печки
 • Ново
Оценка на продукта:

Кухненска система за повикване на сервитьор наручный пейджър и предавател на пейджър печки

Кујна Повикувајќи Систем, вклучувајќи 1 buc Предавателот на Тастатурата и 3 компјутери Види Зглоб Пејџер1pcs Предавателот К999 за кујна јавувате3pcs Види Зглоб Приемник К300plза келнерот за да добиете храна за клиентитеПримена на Ресторан Келнер Повикувачот Систем К999+300plus*Кога клиентот треба цел храна и притиснете го копчето за на маса...

BGN 351.12
500шт отключени Linksys PAP2T/PAP2T-NA VoIP телефонен адаптер с 2 порта за телефон FXS telefone с оригиналната кутия
 • Ново
Оценка на продукта:

500шт отключени Linksys PAP2T/PAP2T-NA VoIP телефонен адаптер с 2 порта за телефон FXS telefone с оригиналната кутия

ОТКЛУЧЕН LINKSYS PAP2 TNA 2 порти FXS SIP Vo IP Телефонски Адаптер PAP2 TНапомена : Ние сме ова е цената за машина,Сите Вашиот Царински даноци и јасно со себе.Ако вашиот царински проблем не го добие.Тоа нема враќање.Ве молиме бидете сигурни дека пред да кога ќе се направи нарачка.Ви благодаримеКарактеристики : На Linksys Интернет Телефон Адаптер им овозможува висок квалитет на функција богата со Vo IP (voice over IP) услугата преку вашата Интернет конекција...

BGN 10260.00 10800.00
Ресторант безжична система за повикване, бутон за 433.92 Mhz с 12 бутона, 3 ръчни часовници и 2 на екрана на дисплея DHL доставката е безплатна
 • Ново
Оценка на продукта:

Ресторант безжична система за повикване, бутон за 433.92 Mhz с 12 бутона, 3 ръчни часовници и 2 на екрана на дисплея DHL доставката е безплатна

Ресторан Безжична Повик Копчето Систем 1 сет на : 2pcs на Екранот К4C 3pcs на Зглоб Види К300 15pcs на Повик Копче КH3 (со menu (мени) носителот ) Опис на Производот Спецификација на Екранот Приемник К4В1...

BGN 928.00