• Ново
модерни таван, осветителни тела промишлени осветителни тела luminaria de teto e27 за хола спални реколта таван, осветителни тела вътрешни тела

модерни таван, осветителни тела промишлени осветителни тела luminaria de teto e27 за хола спални реколта таван, осветителни тела вътрешни тела

Buyers rating:
-25 % BGN 74.00
BGN 99.20

Брой продукти


Објектот големина на :
Лен gth X Ширина X Висина L300 W300 H250mm
Лен gth X Ширина X Висина L350 W350 H260mm
Предупредува :
Бренд : YKSPLEND
Напон : AC220v
Боја : црна или бела боја
Осветлување извор : E27
Главен материјал : хардвер, железо
Температура на бојата : топло бела
Е светилки се вклучени : yes (блескаво светилки) Ако не ги задоволи ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации , така што ќе може да се изврши до вас задоволство , ви благодариме.....
1 Ние ви препорачуваме да користите Alipay која е безбедна и за нас. Плаќањето е објавен само за нас откако ќе
се потврдува дека стоката е примена.
2 прифаќаме само плаќања иако ЗАЧУВАМ,ве молиме confim со нас Ако барањето други начини на плаќање, како што се Paypal
/ TT банка / Western Union и така натаму.
3 Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
4 Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена,ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате прашање за плаќање.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) .
2. Стоките ќе бидат испорачани во рок од 2-4 работни дена по уплатата примена. Ако сакате да ја смените превозот
адреса, ве молиме оставете белешка во пораката.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме бидете сигурни дека ќе превозот адреса е точна Пред да ги купите,
ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
5. За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети vis друг курир/превозникот,одлуката на нас е финалето.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
6. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува,
особено за време на сезона.
7. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Други функции

Цвят На Абажура:
бял на цвят, черен цвят
Мощност:
Diameter 30cm, Diameter 35cm
Тип Елемент:
плафониери
Напрежение:
220V
документ:
CQC, CE,FCC, EMC,CCC
Техника:
Боядисаната
Характеристики:
Реколта Плафониери
Източник На Захранване:
AC
Материал На Корпуса:
Ютия, ABS
Базов Тип:
E27
Номер На Модела:
VPL101
Гаранция:
1 година
Зона Осветление:
10-15 квадратни метра
Тип На Ключа:
Няма
Завърши:
Полиран Хром
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
търговска марка:
YCSPLEND
Приложение:
Фоайето
Стил:
Реколта
Дали диммируемым:
No
Задаване На Стил:
Лесен монтаж
Материал:
Метални
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
Използването на:
Работна обувки
Брой източници на светлина:
1

Най-добри сделки

Loft industrial modern wood Aluminium alloy pendant lamp adjust cord E27 LED hang висящи осветителни тела за кухня хол спалня
 • Ново
Оценка на продукта:

Loft industrial modern wood Aluminium alloy pendant lamp adjust cord E27 LED hang висящи осветителни тела за кухня хол спалня

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 1kgs Производ Димензии Како слика Реден број на модел YYD102 бела Боја / портокал / розова / црна / црвена / жолта / сиво црна / сива / сино / зелено / рѓа Стил модерна шарени Заврши Алуминиум Материјал Алуминиум+дрво Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*40 W Напон 80240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите целВреме на испоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

BGN 50.00 70.24
Edison окачен лампа ретро промишленост село промишлен декоративен магазин за дрехи спалня хол бар творчески лампа ZH
 • Ново
Оценка на продукта:

Edison окачен лампа ретро промишленост село промишлен декоративен магазин за дрехи спалня хол бар творчески лампа ZH

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо(2) Боја : бела црна(3) Светлосен : E27(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.две сијалица може да избереголемина : виси линија 150cm прилагодливи

BGN 142.00 142.40
21 класически стъклопис Тифани обвивка на обърнат висящ лампа европейски стил ретро хол вътрешен окачен лампа осветление PL706
 • Ново
Оценка на продукта:

21 класически стъклопис Тифани обвивка на обърнат висящ лампа европейски стил ретро хол вътрешен окачен лампа осветление PL706

СпецификацииТифани Обоени Школка Превртена Pendant СветлинаДимензии20.9"D X 17.7"HМатеријал(s)Метал, Обоено Стакло, ШколкаТип На СветилкаE26 / E27Светилки5 X E26 / E27 светилка (Не се вклучени)ОгласCEРеден БројPL706

BGN 335.98
инструментална промишленост вятър след съвременни висящи осветителни тела кафе-бар, ютия дифузен магазин творчески черно музикален висящ лампа
 • Ново
Оценка на продукта:

инструментална промишленост вятър след съвременни висящи осветителни тела кафе-бар, ютия дифузен магазин творчески черно музикален висящ лампа

Светилка облик : риба линија лустеротБрој на светилки : 1Сенка помошен материјал : железоСветилка тело помошен материјал : железоЗрачењето област : 1015Главното тело материјал : железоАбажур Главен материјал : железоИзвор на светлина тип : блескаво, заштеда на енергија LED светилкиПроцес : сликарство чистењеДали светилка со светлина : без светлинаМоќност : 31 W (вклучен) 40 WНапон : 110 V ~ 240 VПрименливи простор : дневна соба и трпезарија спалната соба другиСтил : Индустриски Правец

BGN 120.00
NiteCore екстремни творчески led тавана лампа хол лампа Crystal led лесен за домашно осветление плафониери Rmy-049
 • Ново
Оценка на продукта:

NiteCore екстремни творчески led тавана лампа хол лампа Crystal led лесен за домашно осветление плафониери Rmy-049

Креативни led таванот светилка дневна соба светилка кристал led едноставна дома осветлување Таванот Светла Rmy049 1.Напон : 90 V260 V 2.Сертификат : CE, и УЛ 3.Извор на светлина : LED сијалицата 4.Стил : модерна 5.Време на испорака : рок од 15 дена 6.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќаМодел : C015 Големина(cm) : Големина( инчи ) : Моќност : Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 568.00 1136.00
Правоъгълни кристални плафониери хол модерен минималистичен ресторант лампа за осветление на спални стъклена самоличността на iDr-0114
 • Ново
Оценка на продукта:

Правоъгълни кристални плафониери хол модерен минималистичен ресторант лампа за осветление на спални стъклена самоличността на iDr-0114

Правоаголни кристал таванот светла дневна соба модерен минималистички ресторан светилки спалната соба осветлување стакло личност i Dr01142.Бренд име : idr3.Напон : 110 V240 V5.Материјал : кристал & stainess челик6.Сертификат : CE, и УЛ7.Извор на светлина : Gu10 3w LED сијалица8.Стил : модерна10.Време на испорака : рок од 15 дена11.Пакување size88*68*3212.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќаМодел : C015 Големина(cm) : Големина( инчи ) : Моќност : Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 424.00 848.00
5W 10W 20W 40W 60w COB LED downlight Dimmable вграждане led тавана лампа Spot Led Lamp-Light natural/ warm white led lamp ip44
 • Ново
Оценка на продукта:

5W 10W 20W 40W 60w COB LED downlight Dimmable вграждане led тавана лампа Spot Led Lamp-Light natural/ warm white led lamp ip44

тука е многу топла продажба led таванот светлина,тоа може да се направи за да се топло бела(27003200 K)чиста бела(40004500k)студено бело(60006700k)Функција & Предност : Ниска потрошувачка на енергија, Висока моќност ефикасност, Висока brighness Без УВ или IR зрачење Зрак агол : 30 / 45 / 60 / 90 / 120 степен Осветленоста деградација : 3%5% / kh Производи се компактни на алуминиумски материјал...

BGN 8.00 14.08
Пермо старинни бронзови, стъклени висящи лампи ретро висящи плафониери модерен лампа Hanglamp коледна украса за дома
 • Ново
Оценка на продукта:

Пермо старинни бронзови, стъклени висящи лампи ретро висящи плафониери модерен лампа Hanglamp коледна украса за дома

Спецификации : • Стил : Pendant светлина• Приклучок Спецификации : E27 ( Lumiled Завртка)• Сијалица Wattage : 60 макс wattage за користење со овој тела...

BGN 46.00 57.44
IWHD Желязо Капак LED окачен лампа в Стил Loft стари промишлени висящи лампи домашно осветление e27 220V за декоративно осветление
 • Ново
Оценка на продукта:

IWHD Желязо Капак LED окачен лампа в Стил Loft стари промишлени висящи лампи домашно осветление e27 220V за декоративно осветление

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина како на слика Тела Ширина како на слика Тела Должина како на слика Синџир / Кабелот Должина од 100 см Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија 10cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал метал / Стаклени Тегови Нето Тежина(kg) 0.8 / 1.5 кгрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 84.80
Нова кристална топка K9 висящи осветителни тела за хол Високо качество от неръждаема стомана Crystal лампи YX-1
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова кристална топка K9 висящи осветителни тела за хол Високо качество от неръждаема стомана Crystal лампи YX-1

Модел : ТА18 Крај : Хром Моќност : 90280 W Сијалица База : LED Материјал : Стакло, Кристал : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 68.00 136.00
покритие на стъклени лампи Nordic минималистичен ресторант apple single head color висящи лампи бар кафе-сладкарница creative personalityZA
 • Ново
Оценка на продукта:

покритие на стъклени лампи Nordic минималистичен ресторант apple single head color висящи лампи бар кафе-сладкарница creative personalityZA

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : стакло + алуминиумски[Извор на светлина] : e27 (не вклучувајќи извор на светлина)[Главната технологија] : полирање[Применливо] : дневна соба, спална соба, ресторан и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)

BGN 168.00
Mi Light 9W RGB+CCT тавана LED прожектор AC 86~265V регулиране на яркостта 2.4 G FUT092 Remote / WiFi ibox APP Control LED Downlight
 • Ново
Оценка на продукта:

Mi Light 9W RGB+CCT тавана LED прожектор AC 86~265V регулиране на яркостта 2.4 G FUT092 Remote / WiFi ibox APP Control LED Downlight

Ми Светлина 9 W RGB+УПТ LED Таванот на Вниманието AC 86~265 V Светлина Прилагоди 2.4 G FUT092 Далечински / Wi Fi IBOX СТАН Контрола на LED вградна светилкаFUT062 9 W RGB+УПТ LED Таванот на Вниманието Производ ПараметриСпецификации : Име на производ : 9 W RGB+УПТ LED Таванот на ВниманиетоМодел Бр...

BGN 16.00 19.20
Американската държава промишлен вятър док полилей творческа кафе магазин дрехи преминаване Желязо и Стъкло за полилей Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Американската държава промишлен вятър док полилей творческа кафе магазин дрехи преминаване Желязо и Стъкло за полилей Безплатна доставка

Американската Држава Индустриски Правец на Клупа Лустерот Креативни Кафе Облека Продавница Aisle Железо и Стакло Лустерот (1) Материјал : Железо + Стакло (2) Боја : Црна (3) Светлосен Извор : E27*1 (4) Големина : Ширина 18cm Висина : 30cm (5) Тежина : 2kg (6) за Апликација : Бар, Кафуле, Ресторан, Спална соба, Дневна Соба, Aisle, Балкон

BGN 125.00 157.60
Кристална светлина правоъгълна подвесная лампа от неръждаема стомана, спалня тавана завеса на Едро за доставка на iDr-0020
 • Ново
Оценка на продукта:

Кристална светлина правоъгълна подвесная лампа от неръждаема стомана, спалня тавана завеса на Едро за доставка на iDr-0020

Кристал на Светлина од не ' рѓосувачки челик правоаголни pendant светилка спалната соба таванот завеса трговија на големо превозот i Dr0020модерната куќа сјај голем модерен лустери1.Модел No : ZQA06252.Бренд име : ZQA3.Напон : 110 V240 V5.Материјал : кристал & stainess челик6.Сертификат : CE, и УЛ7.Извор на светлина : Gu10 3w LED сијалица8.Стил : модерна10.Време на испорака : рок од 15 дена11.Пакување големина : 90*35*2212.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќаМодел : C015 Големина(cm) : Големина( инчи ) : Моќност : Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 477.00 953.60
През цялата водоустойчива IP65 AC 220V 7W/10W/12W/15W Driverless dimmable LED down light SMD 5630/5730 LED chip LED downlight
 • Ново
Оценка на продукта:

През цялата водоустойчива IP65 AC 220V 7W/10W/12W/15W Driverless dimmable LED down light SMD 5630/5730 LED chip LED downlight

Спецификации : Услуга напон : AC напон 220 V Моќност : 7 W / 10 W / 12 W / 15 W LED type : SMD 5630 / 5730 Прозрачна флукс : 90100 LM / W светла Боја : топло бела / ладно бела температура на Бојата : 30003200k / 60006500k Долг Живот : Над 30000 часот Е dimmable : ДА IP : 65 44 54 Осветлување агол : 90 ° 120° Гаранција : 3 Години Светилка големина : 7 W 2.5 инчи Пречник 90mm / дупка 75mm / Висина 45mm10 W 2.5 инчи Пречник 90mm / дупка 75mm / Висина 45mm 12 W 3 инчи Дијаметар 108mm / дупка 90mm / Висина 50mm 15 W 3 инчи Дијаметар 108mm / дупка 90mm / Висина 50mm Пакетот вклучува : 1.Опис : Лумен : 120lm / W Емитуваат Боја : Топло Бела / Ладно Бела Боја Температура : 2800 K3500 K / 5000k6500k температурата на Телото : LED работа температура : Живот : 50,000 h Сертификација : CE & Ro HS и Лесен за употреба и за инсталација и Еколошки 2.Примена : •Зачувување на повеќе од 90% од потрошувачката на енергија, без губење на било светлина, LED станува најпопуларните извор на светлина во целиот свет...

BGN 19.00 28.64