• Ново
Креативен дизайн на кристален полилей, алуминиево окачване Chian Капка Блясък лампа Кристал окачен лампа за дневна на хотела

Креативен дизайн на кристален полилей, алуминиево окачване Chian Капка Блясък лампа Кристал окачен лампа за дневна на хотела

Buyers rating:
-30 % BGN 826.00
BGN 1179.42

Брой продукти


1. Увозни давачки, даноци и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање.
2. Ние ќе одлучи превозот метод за сите БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ наредби. Ако ви треба одредена превозот метод, pls ни остави порака кога ставање ред.
3. Нашата цел е да обезбеди добар квалитет производи за секој клиент. Сите наши производи се тестирани, се проверуваат и се спакувани во добра состојба, со соодветна резервни делови. Сите наши производи се тестирани, се проверуваат и се спакувани во добра состојба, со соодветна резервни делови. Ако предмети сте примиле е дефектен, pls контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви дадат најдоброто решение(ја замени или наплата)
4. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било каков проблем или прашање во врска со вашата трансакција, како што не го добиете вашиот парцела во рамките на извршени време или било оштетени на светилка, ве молиме контактирајте не директно, наместо на напуштање на било кој тип на повратни информации или да се отвори било спор . Ние ќе ви понудиме професионална по-продажба и задоволителни услуга. Ние нема снабдување по продажба на услуги на лицето кое се отвора расправа, или дава неутрални или лоши повратни информации по случаен избор.

Други функции

Цвят На Абажура:
D600mm H750mm
Тип Елемент:
Полилеи
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
Гаранция:
2 години
Напрежение:
220V,120V,110V,240V
документ:
CE, CCC
търговска марка:
МЕЕРОЗИ
Материал На Корпуса:
Алуминий
Източник На Захранване:
AC
Тип На Сянка:
Без сенки
Базов Тип:
Е14
Характеристики:
Класически
Дали диммируемым:
No
Завърши:
Полиран Хром
Стил:
Арт-Деко
Тип Инсталация:
Прозрачна Планина
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Номер На Модела:
MD50086210
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Предмет на:
светлината на полилеи
Размер:
D600mm H750mm
Материали:
Метал, Алуминиева Верига
Volt:
110В-240V
Базов Тип:
Е14 или Е12
Приложение:
Хол, Трапезария, Спалня, Ресторант
Стил:
Модерен
Модел:
MD86210

Най-добри сделки

Нови 5 на пръстените горещи продажба на диамантен пръстен на led кристални полилеи модерни полилеи led осветление хотел
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови 5 на пръстените горещи продажба на диамантен пръстен на led кристални полилеи модерни полилеи led осветление хотел

НОВИ 5 прстени Топла продажба Дијамантски Прстен LED Кристал Лустерот Светлина Модерната LED ЛустеротМодел : ТА1 Крај : Хром Моќ : 85124 W Сијалица База : LED Материјал : Стакло, Кристал : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 908.00 1816.00
Турска стилна ръчна бластване стъклен дизайнерски цветна подвесная led полилей
 • Ново
Оценка на продукта:

Турска стилна ръчна бластване стъклен дизайнерски цветна подвесная led полилей

Турски Стил Рака Разнесени Стакло Дизајнер Обоените Виси LED ЛустеротОпис на производот : Материјал Borosilicate Стакло ,Murano Стакло,Разнесени Стакло Техника Устата Разнесени ,Рака Разнесени Состав Стаклена цевка парчиња,една метална рамка внатре,инсталација настава Пакет Пластична пена,дрвени картон и други пакување материјал Плаќање T / T,Paypal,Western Union Време на Испорака 1520days Боја Прилагодена Големина Прилагодено MOQ 1 парче ПортаXiamen,ChinaГолемина : W50cm*H50cmAnswer : ___________________________ Note : (100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло, на готовиотпроизводи ќе бидат малку различни од оригиналната слика.Прифати разликата ако имате цел тоа!)Превозот и Пакет : Превозот е секогаш 100% се БЕСПЛАТНО од целиот свет од страна на ЕМС...

BGN 1136.00
5W 10W 20W 40W 60w COB LED downlight Dimmable вграждане led тавана лампа Spot Led Lamp-Light natural/ warm white led lamp ip44
 • Ново
Оценка на продукта:

5W 10W 20W 40W 60w COB LED downlight Dimmable вграждане led тавана лампа Spot Led Lamp-Light natural/ warm white led lamp ip44

тука е многу топла продажба led таванот светлина,тоа може да се направи за да се топло бела(27003200 K)чиста бела(40004500k)студено бело(60006700k)Функција & Предност : Ниска потрошувачка на енергија, Висока моќност ефикасност, Висока brighness Без УВ или IR зрачење Зрак агол : 30 / 45 / 60 / 90 / 120 степен Осветленоста деградација : 3%5% / kh Производи се компактни на алуминиумски материјал...

BGN 8.00 14.08
Led източник на светлина многоцветен ръчно бластване стъклен полилей Chihuly Style Art Decor Murano Glass Lighting
 • Ново
Оценка на продукта:

Led източник на светлина многоцветен ръчно бластване стъклен полилей Chihuly Style Art Decor Murano Glass Lighting

LED Извор на Светлина Мулти Боја Рака Разнесени Стакло Лустерот Chihuly Стил Уметност Оркестарот Murano Стакло ОсветлувањеОпис на производот : Материјал Borosilicate Стакло ,Murano Стакло,Разнесени Стакло Техника Устата Разнесени ,Рака Разнесени Состав Стаклена цевка парчиња,една метална рамка внатре,инсталација настава Пакет Пластична пена,дрвени картон и други пакување материјал Плаќање T / T,Paypal,Western Union Време на Испорака 1520days Боја Прилагодена Големина Прилагодено MOQ 1 парче ПортаXiamen,ChinaГолемина : W80cm*H100cmAnswer : ___________________________ NOTE : (100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло, на готовиотпроизводи ќе бидат малку различни од оригиналната слика.Прифати разликата ако имате цел тоа!)ЗАБЕЛЕШКА : може да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.Иголемина може да се прилагоди, како и.Ве молиме љубезно ни остави порака ако имате било каквиуслов.Ако не,можете да го нарачате производот директно од нашата продавница.Боја можете да ги одберете се следни : Превозот и Пакет : Превозот е секогаш 100% се БЕСПЛАТНО од целиот свет од страна на ЕМС...

BGN 1920.00
Нова луксозна верига висящ пискюл лампа LED злато / сребро адаптивни алуминиеви лампи Dia700mm H1300mm
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова луксозна верига висящ пискюл лампа LED злато / сребро адаптивни алуминиеви лампи Dia700mm H1300mm

ГОЛЕМИНА : Dia70cm x H130cmНашата компанија ви обезбеди со брза испорака, квалитетот на услугата, да имате висок квалитет на шопинг искуство

BGN 1536.00 2048.00
самоличността на желязо изкуство чадър ретро промишленост висящи лампи античен промишлен вятър да направите старото кафене ресторант Барза
 • Ново
Оценка на продукта:

самоличността на желязо изкуство чадър ретро промишленост висящи лампи античен промишлен вятър да направите старото кафене ресторант Барза

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Главната технологија] : сликарство[За] : дневна соба, ресторан, бар, студија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)

BGN 383.98
Хотелски интериор цветни ръчно изработени ръчно издухани муранское стъкло LED Chihuly стил полилей
 • Ново
Оценка на продукта:

Хотелски интериор цветни ръчно изработени ръчно издухани муранское стъкло LED Chihuly стил полилей

Хотел Украси рачно изработени Шарени Разнесени Murano Стакло LED Chihuly Стил ЛустеротГолемина : W70cm*H120cm(100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло, на готовиотпроизводи ќе бидат малку различни од оригиналната слика.Прифати разликата ако имате цел тоа!)За боја,големина,стил : Можете да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.И големина може да се прилагоди, како и...

BGN 2000.00
энергосберегающая лампа за осветление обикновен свеж Средиземноморски стил хотел, ресторант, кафене стая окачена лампа виси с двойно предназначение
 • Ново
Оценка на продукта:

энергосберегающая лампа за осветление обикновен свеж Средиземноморски стил хотел, ресторант, кафене стая окачена лампа виси с двойно предназначение

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации За Производот Преглед : Боја : железо, бронзаГолемина : Сенка дијаметар 41 CM * Висока светлина 62 CMГлавен Материјал : Напредни боја на стакло рака лемењеИзвор : E27 завртка блескаво сијалица, заштеда на енергија светилки, LED светла (без извор на светлина)Примена : дневна соба, трпезарија, спална соба, барНапон : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно.Ние брод на остатокот од светот, ако не сте превозот на листата на земји, ве молиме контактирајте со нас, транспорт и време може да се разликува.

BGN 284.80
Z за най-добра цена нов дизайн гаранция за модерна кристален таван полилей, модерен светлина хола Dia50*H100cm
 • Ново
Оценка на продукта:

Z за най-добра цена нов дизайн гаранция за модерна кристален таван полилей, модерен светлина хола Dia50*H100cm

Добредојдовте на нашиот sho стр!!!Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!2016 нов дизајн 100% гарантира современа кристал таванот лустерот, модерен дневна соба светлина Dia50*H100cmмоден lustres дома декорација кристал таванот лустерот1.Модел No : 1005772.Бренд име : JZT3.Напон : 110 V240 V4.Големина : Dia50*100cm5.Материјал : K9 кристал & нерѓосувачки челик6.Сертификат : CE, и УЛ7.Извор на светлина : сијалица халоген8.Стил : модерна9.Светилка тело боја : сребрена10.Испорака време : во рок од 5 дена11.Пакување големина : 55*55*2012.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќа100% КРИСТАЛ ЛУСТЕРОТМатеријал : K9 кристал + нерѓосувачки челикБоја : хром(сребро)Големина : D50x H100cm, D60x H110cm, D80x H120cmСијалицата : GU10 (05 W LED светилки вклучени како дар)Lamplight : кул бело и топло бела ( топло бела ќе бидат испратени acquiescently,ако треба кул бело, ве молиме да ни остават порака)Совети : Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.слика покаже : Известување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно...

BGN 235.00 280.00
Декорация На Дома Съвременно Художествено Стъкло Издухано Муранское Стъкло Подвесная Полилей
 • Ново
Оценка на продукта:

Декорация На Дома Съвременно Художествено Стъкло Издухано Муранское Стъкло Подвесная Полилей

Дома Декорација Модерна Уметност Разнесени Стакло Murano Стакло Виси ЛустеротОпис на производот : Материјал Borosilicate Стакло ,Murano Стакло,Разнесени Стакло Техника Устата Разнесени ,Рака Разнесени Состав Стаклена цевка парчиња,една метална рамка внатре,инсталација настава Пакет Пластична пена,дрвени картон и други пакување материјал Плаќање T / T,Paypal,Western Union Време на Испорака 1520days Боја Прилагодена Големина Прилагодено MOQ 1 парче ПортаXiamen,ChinaНие сме фабрика директни продажби, ако голем број на нарачка, pls контакт со нас за да се добие одобрението за промет на големо цена.Answer : ___________________________ Note : 100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло ,готови производи ќе бидат малку различни од оригиналната слика.Прифати разликата ако имате цел тоа!)Големина : W8070cm*H80cmМожете да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.Иголемина може да се прилагоди, како и.Ве молиме љубезно ни остави порака ако имате било каквиуслов.Ако не,можете да го нарачате производот директно од нашата продавница.Боја можете да ги одберете се следни : Превозот и Пакет : Превозот е секогаш 100% се БЕСПЛАТНО од целиот свет од страна на ЕМС...

BGN 1856.00
Модерен минималистичен цимент окачен лампа E27 Industrial Retro Art Hanging Light Bar Restaurant Corridor Decortion Lighting PL806
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерен минималистичен цимент окачен лампа E27 Industrial Retro Art Hanging Light Bar Restaurant Corridor Decortion Lighting PL806

СпецификацииМодерен Минималистички Цемент Pendant СветилкаДимензии Стил : 9.1"D X 9.1"H Б Стил : 7.1"D X 9.4"H C Стил : 5.9"D X 15"H Материјал(s) Цемент Светилка Тип E27 Светилки 1 X E27 Блескаво светилка (Не се вклучени) Листата CE Реден Број PL806А PL806Б PL806В

BGN 159.98
Безплатна доставка 3 свързване на бар столове прозорци и френски маса за хранене с лампи Тифани удължавам скандинавски носталгично антикварное осветление
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 3 свързване на бар столове прозорци и френски маса за хранене с лампи Тифани удължавам скандинавски носталгично антикварное осветление

Бебе Опис : Спецификации : Сенка дијаметар 6 инчи [15 CM] Сенка висина : 12 CM панели 61 CM * 12 CM целата светилка висина : 80СМ Материјал : Обоено стакло + црна антички боја метални делови жешка линија Технологија : Тифани на рака лемење, заварување систем Извор : 3 * E27 блескаво или заштеда на енергија светилки "недостојни извор" е Применливо : трпезарија, студија, балкон Тежина : 5 кг бруто тежина

BGN 178.08
Post Modern Italy Stream Aluminum Chains Led Pendant Light Villa Hotel Gold Chrome Блясък Tassel Pendant Lamp
 • Ново
Оценка на продукта:

Post Modern Italy Stream Aluminum Chains Led Pendant Light Villa Hotel Gold Chrome Блясък Tassel Pendant Lamp

започнетекрајотОпис На Производот : Име : Пост Модерна Луксузна Вила Алуминиум Tassel Led Pendant Светилка Италија Поток Хром / Злато Метал Pendant Светлина За Хотел, Ресторан;Модел NO : YLT D16090;Сијалица база : Max 40 W E14;Материјал : метал, алуминиум;Големина : L60 W30 H80 CM, L110 W30 H80 CM, L130 W30 H80 CM, L210 W55 H90 CM;Напон : AC 85265 V погоден за сите земји;Место : дневна соба, ресторан, кафуле, хотел;Пакувањето : картонска кутија и целата polyfoam заштита, воздушен балон филм, или EPE пена за кристал;Тежина : 15kg, од 21kgr.;

BGN 272.00 431.84
покритие на стъклени лампи Nordic минималистичен ресторант apple single head color висящи лампи бар кафе-сладкарница creative personalityZA
 • Ново
Оценка на продукта:

покритие на стъклени лампи Nordic минималистичен ресторант apple single head color висящи лампи бар кафе-сладкарница creative personalityZA

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : стакло + алуминиумски[Извор на светлина] : e27 (не вклучувајќи извор на светлина)[Главната технологија] : полирање[Применливо] : дневна соба, спална соба, ресторан и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)

BGN 168.00
Творчески окачен лампа лампа suspendu verlichting модерен дом лампа hanglampen Touw лампа hanglamp D45 D60
 • Ново
Оценка на продукта:

Творчески окачен лампа лампа suspendu verlichting модерен дом лампа hanglampen Touw лампа hanglamp D45 D60

Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!Креативни Pendant Светлина luminaire suspendu verlichting Современ Дом Осветлување Забелешка : Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.Креативни Pendant Светлина luminaire suspendu verlichting Современ Дом Осветлување параметри : Материјал : Метал+Акрилик извор на Светлина : E27 сијалица (не се вклучени) Моќност : 130 W / Сијалица * 1pcs Сијалица вклучени : НЕМА Напон : AC90220 V,220v, 110v Големина : D45, D60 CMгаранција : 2 години Пакет се вклучуваат : 1 X led Pendant светлинаКреативни Pendant Светлина luminaire suspendu verlichting Современ Дом Осветлување апликација : Трпезарија, Хотел, Дневна Соба, Вила итнКреативни Pendant Светлина luminaire suspendu verlichting Современ Дом Осветлување како подолу : Нашата Фабрика : Апликацијата Сцени : За Нашата Компанија : Превозот : 1...

BGN 173.00 239.98
IWHD Loft Industrial Vintage висящи лампи Led Diamond shaped Retro HangLamp Желязо Hanging Light Fixtures Home Lighting Лампара
 • Ново
Оценка на продукта:

IWHD Loft Industrial Vintage висящи лампи Led Diamond shaped Retro HangLamp Желязо Hanging Light Fixtures Home Lighting Лампара

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени,ПРЕДВОДЕНА Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела на Висина од 25 см Тела Ширина 25cm Тела Должина 25cm Синџир / Кабелот Должина од 100 см Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија 10cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс Сијалица 5 W Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Тегови Нето Тежина(kg) 1kgрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 89.60
Осветителни тела Luminaria de plafonnier led moderne модерни led плафониери дървени японски плафониери спалня
 • Ново
Оценка на продукта:

Осветителни тела Luminaria de plafonnier led moderne модерни led плафониери дървени японски плафониери спалня

​Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!Модерната LED Таванот Осветлување Светилки Дрво Јапонски Таванот Lampen Осветлување Тела Забелешка : Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.Модерната LED Таванот Осветлување Светилки Дрво Јапонски Таванот Lampen Таванот Lampen параметри : Answer : ___________________________ NOTE : Црна=20x20,Сини=35x35, зелени=42x42, Браун=50x50cm (Боја значи големина) и 05w=топло бела, 610w=бела (wattage значи температура на бојата)Предмет : кристал таванот светлина Големина : D32, D45, D60 CM Моќ : 14w за d32cm, 24w за d45, 45w за d60cm Напон : AC 220240v, AC110120 V Материјал : Метал, кристал, акрилик Гаранција : 2 години Пакет се вклучуваат : 1 X LED таванот светлинаМодерната LED Таванот Осветлување Светилки Дрво Јапонски Таванот Lampen апликација : Дома, Хотел, ВилаМодерната LED Таванот Осветлување Светилки Дрво Јапонски Таванот Lampen како подолу : Сертификација : Примена Сцени : За Нашата Компанија : Превозот : 1...

BGN 92.00 127.98
Правоъгълни кристални плафониери хол модерен минималистичен ресторант лампа за осветление на спални стъклена самоличността на iDr-0114
 • Ново
Оценка на продукта:

Правоъгълни кристални плафониери хол модерен минималистичен ресторант лампа за осветление на спални стъклена самоличността на iDr-0114

Правоаголни кристал таванот светла дневна соба модерен минималистички ресторан светилки спалната соба осветлување стакло личност i Dr01142.Бренд име : idr3.Напон : 110 V240 V5.Материјал : кристал & stainess челик6.Сертификат : CE, и УЛ7.Извор на светлина : Gu10 3w LED сијалица8.Стил : модерна10.Време на испорака : рок од 15 дена11.Пакување size88*68*3212.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќаМодел : C015 Големина(cm) : Големина( инчи ) : Моќност : Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 424.00 848.00
Нова кристална топка K9 висящи осветителни тела за хол Високо качество от неръждаема стомана Crystal лампи YX-1
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова кристална топка K9 висящи осветителни тела за хол Високо качество от неръждаема стомана Crystal лампи YX-1

Модел : ТА18 Крај : Хром Моќност : 90280 W Сијалица База : LED Материјал : Стакло, Кристал : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 68.00 136.00
1pcs Dimmable Led Downlights 5W 7W 9W 12W 110V 220V водоустойчив led тавана лампа Led лампи тавана лампа домашно вътрешно осветление
 • Ново
Оценка на продукта:

1pcs Dimmable Led Downlights 5W 7W 9W 12W 110V 220V водоустойчив led тавана лампа Led лампи тавана лампа домашно вътрешно осветление

1pcs / многу 5w 7w 9w 12w 15w Dimmable Driverless Водоотпорен LED Таванот Downlights Светлина 220 V LED вградна светилка Светилка за Home / Отворено3 боја е како на сликата,се префрлат 1 време е топло бела, вклучете 2 пати е природна, бела, switch 3 пати е кул бело.1...

BGN 6.00 15.68
Модерен LED / Edison glass окачен лампа в класически окачен E27 светлина американски стил loft бар / ресторант дневна светлина
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерен LED / Edison glass окачен лампа в класически окачен E27 светлина американски стил loft бар / ресторант дневна светлина

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 2.0 килограми Производ Димензии Како слика Реден број на модел YYDA17 Боја Црна Стил Модерна Заврши Црн Материјал, Стакло Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*40 W Напон 110240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе го поставите времето за ИспоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

BGN 74.00 104.64
NiteCore екстремни творчески led тавана лампа хол лампа Crystal led лесен за домашно осветление плафониери Rmy-049
 • Ново
Оценка на продукта:

NiteCore екстремни творчески led тавана лампа хол лампа Crystal led лесен за домашно осветление плафониери Rmy-049

Креативни led таванот светилка дневна соба светилка кристал led едноставна дома осветлување Таванот Светла Rmy049 1.Напон : 90 V260 V 2.Сертификат : CE, и УЛ 3.Извор на светлина : LED сијалицата 4.Стил : модерна 5.Време на испорака : рок од 15 дена 6.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќаМодел : C015 Големина(cm) : Големина( инчи ) : Моќност : Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 568.00 1136.00
Mi Light 9W RGB+CCT тавана LED прожектор AC 86~265V регулиране на яркостта 2.4 G FUT092 Remote / WiFi ibox APP Control LED Downlight
 • Ново
Оценка на продукта:

Mi Light 9W RGB+CCT тавана LED прожектор AC 86~265V регулиране на яркостта 2.4 G FUT092 Remote / WiFi ibox APP Control LED Downlight

Ми Светлина 9 W RGB+УПТ LED Таванот на Вниманието AC 86~265 V Светлина Прилагоди 2.4 G FUT092 Далечински / Wi Fi IBOX СТАН Контрола на LED вградна светилкаFUT062 9 W RGB+УПТ LED Таванот на Вниманието Производ ПараметриСпецификации : Име на производ : 9 W RGB+УПТ LED Таванот на ВниманиетоМодел Бр...

BGN 16.00 19.20