• Ново
Модерен дълга лента LED окачен лампа, алуминий акрилни офис кабинет с трапезария и подвесная лампа, окачена лампа на вътрешното осветление

Модерен дълга лента LED окачен лампа, алуминий акрилни офис кабинет с трапезария и подвесная лампа, окачена лампа на вътрешното осветление

Buyers rating:
-29 % BGN 138.00
BGN 194.40

Брой продукти

Тип : Модерната LED pendant светлина
Примена : Бар, кујна островот, трпезарија,студија,канцеларија
Материјал : Алуминиумски +Акрилик Светилка големина : L80/100/120cm,W1.2cm,H7cm Виси жица : Max 1.5 м Осветлување извор : СМД LED (вклучени) Осветлување боја : топло бела/ whiteas избрани Напон : 85 V~265 V
Моќност : 15/19/23 W

Други функции

Цвета На Купето:
Черен, Бял
Мощност:
80CM, 100CM, 120CM
Размер:
Warm White, White
Тип Елемент:
Висящи Лампи
Номер На Модела:
ДО-ПЛГ-8
Завърши:
Желязо
Гаранция:
2 години
Материал На Корпуса:
Crystal
документ:
CE, FCC, RoHS ce, CCC
Източник На Захранване:
AC
Тип Инсталация:
шнуровая окачване
Базов Тип:
Гирлянда
Място:
Кабинет, гостна, хотелска зала, хотелска стая, основна спалня, други спални
Източник На Светлина:
Led лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Цвят На Абажура:
Бял, Черен
Приложение:
хранене
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Стил:
Модерен
Напрежение:
90-260V
Техника:
позлатени
търговска марка:
SUNMPOOS
Зона Осветление:
5-10 кв. м
Дали диммируемым:
No
Материал:
Алуминий
Брой източници на светлина:
1
Предмет на:
Модерен led окачен лампа

Най-добри сделки

Z за най-добра цена нов дизайн гаранция за модерна кристален таван полилей, модерен светлина хола Dia50*H100cm
 • Ново
Оценка на продукта:

Z за най-добра цена нов дизайн гаранция за модерна кристален таван полилей, модерен светлина хола Dia50*H100cm

Добредојдовте на нашиот sho стр!!!Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!2016 нов дизајн 100% гарантира современа кристал таванот лустерот, модерен дневна соба светлина Dia50*H100cmмоден lustres дома декорација кристал таванот лустерот1.Модел No : 1005772.Бренд име : JZT3.Напон : 110 V240 V4.Големина : Dia50*100cm5.Материјал : K9 кристал & нерѓосувачки челик6.Сертификат : CE, и УЛ7.Извор на светлина : сијалица халоген8.Стил : модерна9.Светилка тело боја : сребрена10.Испорака време : во рок од 5 дена11.Пакување големина : 55*55*2012.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќа100% КРИСТАЛ ЛУСТЕРОТМатеријал : K9 кристал + нерѓосувачки челикБоја : хром(сребро)Големина : D50x H100cm, D60x H110cm, D80x H120cmСијалицата : GU10 (05 W LED светилки вклучени како дар)Lamplight : кул бело и топло бела ( топло бела ќе бидат испратени acquiescently,ако треба кул бело, ве молиме да ни остават порака)Совети : Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.слика покаже : Известување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно...

BGN 235.00 280.00
Crystal окачен лампа творчески зала магнитен коридор лампа европейски стил ресторант трапезария, спалня светлина американски ZH SJ105
 • Ново
Оценка на продукта:

Crystal окачен лампа творчески зала магнитен коридор лампа европейски стил ресторант трапезария, спалня светлина американски ZH SJ105

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо кристално(2) Боја : црна, бела(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.големина : види опис

BGN 340.80
инструментална промишленост вятър след съвременни висящи осветителни тела кафе-бар, ютия дифузен магазин творчески черно музикален висящ лампа
 • Ново
Оценка на продукта:

инструментална промишленост вятър след съвременни висящи осветителни тела кафе-бар, ютия дифузен магазин творчески черно музикален висящ лампа

Светилка облик : риба линија лустеротБрој на светилки : 1Сенка помошен материјал : железоСветилка тело помошен материјал : железоЗрачењето област : 1015Главното тело материјал : железоАбажур Главен материјал : железоИзвор на светлина тип : блескаво, заштеда на енергија LED светилкиПроцес : сликарство чистењеДали светилка со светлина : без светлинаМоќност : 31 W (вклучен) 40 WНапон : 110 V ~ 240 VПрименливи простор : дневна соба и трпезарија спалната соба другиСтил : Индустриски Правец

BGN 120.00
1pcs Dimmable Led Downlights 5W 7W 9W 12W 110V 220V водоустойчив led тавана лампа Led лампи тавана лампа домашно вътрешно осветление
 • Ново
Оценка на продукта:

1pcs Dimmable Led Downlights 5W 7W 9W 12W 110V 220V водоустойчив led тавана лампа Led лампи тавана лампа домашно вътрешно осветление

1pcs / многу 5w 7w 9w 12w 15w Dimmable Driverless Водоотпорен LED Таванот Downlights Светлина 220 V LED вградна светилка Светилка за Home / Отворено3 боја е како на сликата,се префрлат 1 време е топло бела, вклучете 2 пати е природна, бела, switch 3 пати е кул бело.1...

BGN 6.00 15.68
Гореща продажба на Диаманти 2 пръстени LED K9 Crystal LED полилей светлина модерен Crtstal лампа кръгове лампа гаранция
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща продажба на Диаманти 2 пръстени LED K9 Crystal LED полилей светлина модерен Crtstal лампа кръгове лампа гаранция

Бесплатен превозот Топла продажба Дијамант 2 Прстен LED K9 Кристал LED Лустерот Светлина Модерна Crtstal светилка Кругови 100% Гаранција 0126Модел : C012 Големина(cm) : D300+D200mm Големина( инчи ) : W11.8" * H7.9" Моќност : 30 W Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 165.00 412.80
ZYY съвременната американска луксозна метална декоративна настолна лампа хол, кабинет, спалня Мраморна настолна лампа текстилен лампа
 • Ново
Оценка на продукта:

ZYY съвременната американска луксозна метална декоративна настолна лампа хол, кабинет, спалня Мраморна настолна лампа текстилен лампа

По Гледањето На Овој Објект, Луѓето На Крајот Го Купи : СОВЕТИ : ZYY Модерниот Американски Луксузни Метални Украсни Табела светилка Дневна соба Студија Спалната соба Мермерна Маса Светилка Крпа абажурСтил : 100% Сосема Нов Пост Модерната LED Светилка PendantЗа драги купувачот1.Ние сме осветлување производство на компанијата.Ние имаме една предност во цената!2.ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.3.За пакување.Ние ќе ве направи сигурни дека пакување и пред превозот надвор,Ако светилка е оштетен за време на транзитот,Ние ќе ги сноси сите на косата.4.За на време да се подготват светилка, Ние обично треба 3 до 5 работни дена за да се подготват светилка за да бидете сигурни во квалитетот на светилка.5.За транспорт, Ние ги користиме на Воздухот товар,Превозот време за 4 до 8 дена ,Доколку има задоцнување во превозот,Ние ве информира веднаш.6.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга по продажбата,Ако имате било какви прашања,ве Молиме дај ми порака.Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.7...

BGN 263.00 313.60
22-36 старинни медни лампи, висящи лампа d928 окачен лампа носталгия окачен лампа американски преминаване светлини класически
 • Ново
Оценка на продукта:

22-36 старинни медни лампи, висящи лампа d928 окачен лампа носталгия окачен лампа американски преминаване светлини класически

Боја класификација : дијаметар од 24 смСветилка на телесна маса : бакарАбажур материјал : стакло, обоени глазураИзвор на светлина тип : блескаво светилкаЗанает : сликарство матираноБрој на извори на светлина : 1(Не се вклучуваат сијалица)Зрачењето област : 1530 метри квадратниПогоден извор на светлина моќ : 31 до 40 wНапон : 110 v220vОпсег на просторот : бојадисана ресторан трпезарија студијаСенка дијаметар : 22 CM 26 CM 30 CM 36 CM МОЖЕ да ИЗБЕРЕЛИНИЈА СИТЕ СЕ 100 CM

BGN 47.98
Творчески окачен лампа лампа suspendu verlichting модерен дом лампа hanglampen Touw лампа hanglamp D45 D60
 • Ново
Оценка на продукта:

Творчески окачен лампа лампа suspendu verlichting модерен дом лампа hanglampen Touw лампа hanglamp D45 D60

Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!Креативни Pendant Светлина luminaire suspendu verlichting Современ Дом Осветлување Забелешка : Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.Креативни Pendant Светлина luminaire suspendu verlichting Современ Дом Осветлување параметри : Материјал : Метал+Акрилик извор на Светлина : E27 сијалица (не се вклучени) Моќност : 130 W / Сијалица * 1pcs Сијалица вклучени : НЕМА Напон : AC90220 V,220v, 110v Големина : D45, D60 CMгаранција : 2 години Пакет се вклучуваат : 1 X led Pendant светлинаКреативни Pendant Светлина luminaire suspendu verlichting Современ Дом Осветлување апликација : Трпезарија, Хотел, Дневна Соба, Вила итнКреативни Pendant Светлина luminaire suspendu verlichting Современ Дом Осветлување како подолу : Нашата Фабрика : Апликацијата Сцени : За Нашата Компанија : Превозот : 1...

BGN 173.00 239.98
Медни плафониери за балкона пас на входа на тавана лампа със закрит led модерни плафониери Лампи lamparas
 • Ново
Оценка на продукта:

Медни плафониери за балкона пас на входа на тавана лампа със закрит led модерни плафониери Лампи lamparas

Добредојдовте да ја посетите TOPTO електронска продавница ,купи повеќе заштедете повеќе ,ние професионалец во LED светло.1 PCS луксузни Европски стил H65 Бакар таванот Светилка светлина тела трпезарија Спалната соба Таванот светлина Ресторан, бутици Комерцијални Осветлување со E27 светилка носителот 5 W led сијалица топло бела 3000 K чиста бела 6000k AC85 V240 V на текстПроизводи детали : Светлината Големина : мала големина Кол.35cm х Х...

BGN 377.78
Z best price Square Villa Hotel Project Light Double Entry Стълбищни Long Crystal Droplight Creative Personality Messenger Тел Lamp
 • Ново
Оценка на продукта:

Z best price Square Villa Hotel Project Light Double Entry Стълбищни Long Crystal Droplight Creative Personality Messenger Тел Lamp

Добредојдовте на нашата продавница!!!Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!Плоштад Вила Хотел Проектот Светлина Двоен Влез Скалило Lght Долго Кристал Droplight Креативна Личност Гласник Жица Светилка2016 година моден дизајн кристал лустерот1.Модел No : 803192.Бренд име : JZT3.Напон : 110 V240 V4.Големина : Dia600*600*1500 MM5.Материјал : K9 кристал & нерѓосувачки челик6.Сертификат : CE, и УЛ7.Извор на светлина : сијалица халоген8.Стил : модерна9.Време на испорака : рок од 7 дена10.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќаИзвестување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно...

BGN 425.00 505.60
Mi Light 9W RGB+CCT тавана LED прожектор AC 86~265V регулиране на яркостта 2.4 G FUT092 Remote / WiFi ibox APP Control LED Downlight
 • Ново
Оценка на продукта:

Mi Light 9W RGB+CCT тавана LED прожектор AC 86~265V регулиране на яркостта 2.4 G FUT092 Remote / WiFi ibox APP Control LED Downlight

Ми Светлина 9 W RGB+УПТ LED Таванот на Вниманието AC 86~265 V Светлина Прилагоди 2.4 G FUT092 Далечински / Wi Fi IBOX СТАН Контрола на LED вградна светилкаFUT062 9 W RGB+УПТ LED Таванот на Вниманието Производ ПараметриСпецификации : Име на производ : 9 W RGB+УПТ LED Таванот на ВниманиетоМодел Бр...

BGN 16.00 19.20
Модерен минималистичен цимент окачен лампа E27 Industrial Retro Art Hanging Light Bar Restaurant Corridor Decortion Lighting PL806
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерен минималистичен цимент окачен лампа E27 Industrial Retro Art Hanging Light Bar Restaurant Corridor Decortion Lighting PL806

СпецификацииМодерен Минималистички Цемент Pendant СветилкаДимензии Стил : 9.1"D X 9.1"H Б Стил : 7.1"D X 9.4"H C Стил : 5.9"D X 15"H Материјал(s) Цемент Светилка Тип E27 Светилки 1 X E27 Блескаво светилка (Не се вклучени) Листата CE Реден Број PL806А PL806Б PL806В

BGN 159.98
NiteCore екстремни творчески led тавана лампа хол лампа Crystal led лесен за домашно осветление плафониери Rmy-049
 • Ново
Оценка на продукта:

NiteCore екстремни творчески led тавана лампа хол лампа Crystal led лесен за домашно осветление плафониери Rmy-049

Креативни led таванот светилка дневна соба светилка кристал led едноставна дома осветлување Таванот Светла Rmy049 1.Напон : 90 V260 V 2.Сертификат : CE, и УЛ 3.Извор на светлина : LED сијалицата 4.Стил : модерна 5.Време на испорака : рок од 15 дена 6.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќаМодел : C015 Големина(cm) : Големина( инчи ) : Моќност : Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 568.00 1136.00
модерни таван, осветителни тела промишлени осветителни тела luminaria de teto e27 за хола спални реколта таван, осветителни тела вътрешни тела
 • Ново
Оценка на продукта:

модерни таван, осветителни тела промишлени осветителни тела luminaria de teto e27 за хола спални реколта таван, осветителни тела вътрешни тела

Објектот големина на : Лен gth X Ширина X Висина L300 W300 H250mmЛен gth X Ширина X Висина L350 W350 H260mmПредупредува : Бренд : YKSPLENDНапон : AC220vБоја : црна или бела бојаОсветлување извор : E27Главен материјал : хардвер, железоТемпература на бојата : топло белаЕ светилки се вклучени : yes (блескаво светилки) Ако не ги задоволи ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации , така што ќе може да се изврши до вас задоволство , ви благодариме.....1 Ние ви препорачуваме да користите Alipay која е безбедна и за нас...

BGN 74.00 99.20
Пермо старинни бронзови, стъклени висящи лампи ретро висящи плафониери модерен лампа Hanglamp коледна украса за дома
 • Ново
Оценка на продукта:

Пермо старинни бронзови, стъклени висящи лампи ретро висящи плафониери модерен лампа Hanglamp коледна украса за дома

Спецификации : • Стил : Pendant светлина• Приклучок Спецификации : E27 ( Lumiled Завртка)• Сијалица Wattage : 60 макс wattage за користење со овој тела...

BGN 46.00 57.44
Led източник на светлина многоцветен ръчно бластване стъклен полилей Chihuly Style Art Decor Murano Glass Lighting
 • Ново
Оценка на продукта:

Led източник на светлина многоцветен ръчно бластване стъклен полилей Chihuly Style Art Decor Murano Glass Lighting

LED Извор на Светлина Мулти Боја Рака Разнесени Стакло Лустерот Chihuly Стил Уметност Оркестарот Murano Стакло ОсветлувањеОпис на производот : Материјал Borosilicate Стакло ,Murano Стакло,Разнесени Стакло Техника Устата Разнесени ,Рака Разнесени Состав Стаклена цевка парчиња,една метална рамка внатре,инсталација настава Пакет Пластична пена,дрвени картон и други пакување материјал Плаќање T / T,Paypal,Western Union Време на Испорака 1520days Боја Прилагодена Големина Прилагодено MOQ 1 парче ПортаXiamen,ChinaГолемина : W80cm*H100cmAnswer : ___________________________ NOTE : (100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло, на готовиотпроизводи ќе бидат малку различни од оригиналната слика.Прифати разликата ако имате цел тоа!)ЗАБЕЛЕШКА : може да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.Иголемина може да се прилагоди, како и.Ве молиме љубезно ни остави порака ако имате било каквиуслов.Ако не,можете да го нарачате производот директно од нашата продавница.Боја можете да ги одберете се следни : Превозот и Пакет : Превозот е секогаш 100% се БЕСПЛАТНО од целиот свет од страна на ЕМС...

BGN 1920.00
Престижна кристални кристални led кръгли осветителни тела, кът във фоайето на хотела ChandeliersDia1000xH860mm Rmy-040
 • Ново
Оценка на продукта:

Престижна кристални кристални led кръгли осветителни тела, кът във фоайето на хотела ChandeliersDia1000xH860mm Rmy-040

Corsair исклучителна кристал модерната мода минималистички дневна соба ресторан спалната соба LED Лустери Rmy39Модел : C012 Големина(cm) : Големина( инчи ) : Моќност : 30 W Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 317.00 633.60