• Ново
Дължина 1250/750 мм модерна led подвесная полилей за трапезария кухня, бар, висящи тела висящи полилеи AC85-265V

Дължина 1250/750 мм модерна led подвесная полилей за трапезария кухня, бар, висящи тела висящи полилеи AC85-265V

Buyers rating:
-25 % BGN 156.00
BGN 208.00

Брой продукти

Параметри :
100% Сосема Нов.
Големина на :
L750x W300x H1200mm 32 W
L1250x W480x H1200mm 58 W
Главните Материјали : Хардвер+Акрил+Алуминиумски
Напон : 110-240 V
Извор на светлина : LED
Далечински Управувач : Yes (Само Светлината Dimmable)
Затемнување : Yes (Само Светлината Dimmable)
Боја : Бела (како фото)
Крај : насликани
Извор на светлина Вклучени или Не : Да
Осветленоста Dimmable : Не вклучуваат само 3 боја температура топло бела и природните бела и кул бело , Но, исто така, може да затемнување светлината
1. Увозни давачки, даноци и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање.
2. Ние ќе одлучи превозот метод за сите БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ наредби. Ако ви треба одредена превозот метод, pls ни остави порака кога ставање ред.
3. Нашата цел е да обезбеди добар квалитет производи за секој клиент. Сите наши производи се тестирани, се проверуваат и се спакувани во добра состојба, со соодветна резервни делови. Ако предмети сте примиле е дефектен, pls контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви дадат најдоброто решение(ја замени или наплата)
4. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.

Други функции

Цвят На Абажура:
бял на цвят, черен цвят
Размер:
L750xW300xH1200mm, L1250xW480xH1200mm
Отделят Цвят:
топло бяло, студено бяло, яркост dimmable
Тип Елемент:
Полилеи
Стил:
Модерен
документ:
UL, CQC, CE, FCC, RoHS, EMC, LVD, CCC
Посоката На Сянката:
Нагоре И Надолу
Завърши:
Желязо
Напрежение:
90-260V
Гаранция:
2 години
Материал На Корпуса:
Алуминий
Източник На Захранване:
AC
Характеристики:
Модерен
Дали диммируемым:
ДА
Тип На Ключа:
дистанционно управление
Номер На Модела:
2005
Тип На Сянка:
Без сенки
Източник На Светлина:
Led лампи
Базов Тип:
Клин
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
търговска марка:
ЛОФЫ
Тип Инсталация:
Прозрачна Планина

Най-добри сделки

COB LED Downlight 10W 20W LED тавана лампа лампа ъгъл регулируеми AC110V / 220V повърхностен монтаж надолу лампа закрит
 • Ново
Оценка на продукта:

COB LED Downlight 10W 20W LED тавана лампа лампа ъгъл регулируеми AC110V / 220V повърхностен монтаж надолу лампа закрит

10 W 20 W Супер Светло Место светло 180 Степен Ротација Таванот Светилка Бела / Топло Бела AC 85265 V, Предводена Downlights Површината МонтираниТопло Бела 3000 K / бела=Природна Бела 4000 K / Ладно Бела 6000 K1 x Led вградна светилка Предмет : Површинска Монтажа на LED вградна светилка Моќ : 10 W, 20 W светла Боја : Ладна Бела, Природни бела, Топло Бела Температура на Бојата : 30003200 K(топло бела), 40004500 K(природни бела), 60006500 K(бела) Напон : AC 85265 V 50 / 60 Hz Тело Материјал : Алуминиум Тело Боја : Бела / Црна Функција : Вертикални360 степен ротација; Хоризонтална180 степен прилагоди...

BGN 16.00 19.20
Декорация На Дома Съвременно Художествено Стъкло Издухано Муранское Стъкло Подвесная Полилей
 • Ново
Оценка на продукта:

Декорация На Дома Съвременно Художествено Стъкло Издухано Муранское Стъкло Подвесная Полилей

Дома Декорација Модерна Уметност Разнесени Стакло Murano Стакло Виси ЛустеротОпис на производот : Материјал Borosilicate Стакло ,Murano Стакло,Разнесени Стакло Техника Устата Разнесени ,Рака Разнесени Состав Стаклена цевка парчиња,една метална рамка внатре,инсталација настава Пакет Пластична пена,дрвени картон и други пакување материјал Плаќање T / T,Paypal,Western Union Време на Испорака 1520days Боја Прилагодена Големина Прилагодено MOQ 1 парче ПортаXiamen,ChinaНие сме фабрика директни продажби, ако голем број на нарачка, pls контакт со нас за да се добие одобрението за промет на големо цена.Answer : ___________________________ Note : 100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло ,готови производи ќе бидат малку различни од оригиналната слика.Прифати разликата ако имате цел тоа!)Големина : W8070cm*H80cmМожете да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.Иголемина може да се прилагоди, како и.Ве молиме љубезно ни остави порака ако имате било каквиуслов.Ако не,можете да го нарачате производот директно од нашата продавница.Боја можете да ги одберете се следни : Превозот и Пакет : Превозот е секогаш 100% се БЕСПЛАТНО од целиот свет од страна на ЕМС...

BGN 1856.00
NiteCore екстремни творчески led тавана лампа хол лампа Crystal led лесен за домашно осветление плафониери Rmy-049
 • Ново
Оценка на продукта:

NiteCore екстремни творчески led тавана лампа хол лампа Crystal led лесен за домашно осветление плафониери Rmy-049

Креативни led таванот светилка дневна соба светилка кристал led едноставна дома осветлување Таванот Светла Rmy049 1.Напон : 90 V260 V 2.Сертификат : CE, и УЛ 3.Извор на светлина : LED сијалицата 4.Стил : модерна 5.Време на испорака : рок од 15 дена 6.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќаМодел : C015 Големина(cm) : Големина( инчи ) : Моќност : Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 568.00 1136.00
Модерен дълга лента LED окачен лампа, алуминий акрилни офис кабинет с трапезария и подвесная лампа, окачена лампа на вътрешното осветление
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерен дълга лента LED окачен лампа, алуминий акрилни офис кабинет с трапезария и подвесная лампа, окачена лампа на вътрешното осветление

Тип : Модерната LED pendant светлинаПримена : Бар, кујна островот, трпезарија,студија,канцеларијаМатеријал : Алуминиумски +Акрилик Светилка големина : L80 / 100 / 120cm,W1.2cm,H7cm Виси жица : Max 1.5 м Осветлување извор : СМД LED (вклучени) Осветлување боја : топло бела / whiteas избрани Напон : 85 V~265 VМоќност : 15 / 19 / 23 W

BGN 138.00 194.40
Медни плафониери за балкона пас на входа на тавана лампа със закрит led модерни плафониери Лампи lamparas
 • Ново
Оценка на продукта:

Медни плафониери за балкона пас на входа на тавана лампа със закрит led модерни плафониери Лампи lamparas

Добредојдовте да ја посетите TOPTO електронска продавница ,купи повеќе заштедете повеќе ,ние професионалец во LED светло.1 PCS луксузни Европски стил H65 Бакар таванот Светилка светлина тела трпезарија Спалната соба Таванот светлина Ресторан, бутици Комерцијални Осветлување со E27 светилка носителот 5 W led сијалица топло бела 3000 K чиста бела 6000k AC85 V240 V на текстПроизводи детали : Светлината Големина : мала големина Кол.35cm х Х...

BGN 377.78
энергосберегающая лампа за осветление обикновен свеж Средиземноморски стил хотел, ресторант, кафене стая окачена лампа виси с двойно предназначение
 • Ново
Оценка на продукта:

энергосберегающая лампа за осветление обикновен свеж Средиземноморски стил хотел, ресторант, кафене стая окачена лампа виси с двойно предназначение

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации За Производот Преглед : Боја : железо, бронзаГолемина : Сенка дијаметар 41 CM * Висока светлина 62 CMГлавен Материјал : Напредни боја на стакло рака лемењеИзвор : E27 завртка блескаво сијалица, заштеда на енергија светилки, LED светла (без извор на светлина)Примена : дневна соба, трпезарија, спална соба, барНапон : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно.Ние брод на остатокот од светот, ако не сте превозот на листата на земји, ве молиме контактирајте со нас, транспорт и време може да се разликува.

BGN 284.80
Crystal окачен лампа творчески зала магнитен коридор лампа европейски стил ресторант трапезария, спалня светлина американски ZH SJ105
 • Ново
Оценка на продукта:

Crystal окачен лампа творчески зала магнитен коридор лампа европейски стил ресторант трапезария, спалня светлина американски ZH SJ105

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо кристално(2) Боја : црна, бела(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.големина : види опис

BGN 340.80
Нови 5 на пръстените горещи продажба на диамантен пръстен на led кристални полилеи модерни полилеи led осветление хотел
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови 5 на пръстените горещи продажба на диамантен пръстен на led кристални полилеи модерни полилеи led осветление хотел

НОВИ 5 прстени Топла продажба Дијамантски Прстен LED Кристал Лустерот Светлина Модерната LED ЛустеротМодел : ТА1 Крај : Хром Моќ : 85124 W Сијалица База : LED Материјал : Стакло, Кристал : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 908.00 1816.00
Z best price Square Villa Hotel Project Light Double Entry Стълбищни Long Crystal Droplight Creative Personality Messenger Тел Lamp
 • Ново
Оценка на продукта:

Z best price Square Villa Hotel Project Light Double Entry Стълбищни Long Crystal Droplight Creative Personality Messenger Тел Lamp

Добредојдовте на нашата продавница!!!Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!Плоштад Вила Хотел Проектот Светлина Двоен Влез Скалило Lght Долго Кристал Droplight Креативна Личност Гласник Жица Светилка2016 година моден дизајн кристал лустерот1.Модел No : 803192.Бренд име : JZT3.Напон : 110 V240 V4.Големина : Dia600*600*1500 MM5.Материјал : K9 кристал & нерѓосувачки челик6.Сертификат : CE, и УЛ7.Извор на светлина : сијалица халоген8.Стил : модерна9.Време на испорака : рок од 7 дена10.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќаИзвестување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно...

BGN 425.00 505.60
Led източник на светлина многоцветен ръчно бластване стъклен полилей Chihuly Style Art Decor Murano Glass Lighting
 • Ново
Оценка на продукта:

Led източник на светлина многоцветен ръчно бластване стъклен полилей Chihuly Style Art Decor Murano Glass Lighting

LED Извор на Светлина Мулти Боја Рака Разнесени Стакло Лустерот Chihuly Стил Уметност Оркестарот Murano Стакло ОсветлувањеОпис на производот : Материјал Borosilicate Стакло ,Murano Стакло,Разнесени Стакло Техника Устата Разнесени ,Рака Разнесени Состав Стаклена цевка парчиња,една метална рамка внатре,инсталација настава Пакет Пластична пена,дрвени картон и други пакување материјал Плаќање T / T,Paypal,Western Union Време на Испорака 1520days Боја Прилагодена Големина Прилагодено MOQ 1 парче ПортаXiamen,ChinaГолемина : W80cm*H100cmAnswer : ___________________________ NOTE : (100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло, на готовиотпроизводи ќе бидат малку различни од оригиналната слика.Прифати разликата ако имате цел тоа!)ЗАБЕЛЕШКА : може да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.Иголемина може да се прилагоди, како и.Ве молиме љубезно ни остави порака ако имате било каквиуслов.Ако не,можете да го нарачате производот директно од нашата продавница.Боја можете да ги одберете се следни : Превозот и Пакет : Превозот е секогаш 100% се БЕСПЛАТНО од целиот свет од страна на ЕМС...

BGN 1920.00
Американската държава промишлен вятър док полилей творческа кафе магазин дрехи преминаване Желязо и Стъкло за полилей Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Американската държава промишлен вятър док полилей творческа кафе магазин дрехи преминаване Желязо и Стъкло за полилей Безплатна доставка

Американската Држава Индустриски Правец на Клупа Лустерот Креативни Кафе Облека Продавница Aisle Железо и Стакло Лустерот (1) Материјал : Железо + Стакло (2) Боја : Црна (3) Светлосен Извор : E27*1 (4) Големина : Ширина 18cm Висина : 30cm (5) Тежина : 2kg (6) за Апликација : Бар, Кафуле, Ресторан, Спална соба, Дневна Соба, Aisle, Балкон

BGN 125.00 157.60
Нова луксозна верига висящ пискюл лампа LED злато / сребро адаптивни алуминиеви лампи Dia700mm H1300mm
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова луксозна верига висящ пискюл лампа LED злато / сребро адаптивни алуминиеви лампи Dia700mm H1300mm

ГОЛЕМИНА : Dia70cm x H130cmНашата компанија ви обезбеди со брза испорака, квалитетот на услугата, да имате висок квалитет на шопинг искуство

BGN 1536.00 2048.00
покритие на стъклени лампи Nordic минималистичен ресторант apple single head color висящи лампи бар кафе-сладкарница creative personalityZA
 • Ново
Оценка на продукта:

покритие на стъклени лампи Nordic минималистичен ресторант apple single head color висящи лампи бар кафе-сладкарница creative personalityZA

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : стакло + алуминиумски[Извор на светлина] : e27 (не вклучувајќи извор на светлина)[Главната технологија] : полирање[Применливо] : дневна соба, спална соба, ресторан и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)

BGN 168.00
През цялата водоустойчива IP65 AC 220V 7W/10W/12W/15W Driverless dimmable LED down light SMD 5630/5730 LED chip LED downlight
 • Ново
Оценка на продукта:

През цялата водоустойчива IP65 AC 220V 7W/10W/12W/15W Driverless dimmable LED down light SMD 5630/5730 LED chip LED downlight

Спецификации : Услуга напон : AC напон 220 V Моќност : 7 W / 10 W / 12 W / 15 W LED type : SMD 5630 / 5730 Прозрачна флукс : 90100 LM / W светла Боја : топло бела / ладно бела температура на Бојата : 30003200k / 60006500k Долг Живот : Над 30000 часот Е dimmable : ДА IP : 65 44 54 Осветлување агол : 90 ° 120° Гаранција : 3 Години Светилка големина : 7 W 2.5 инчи Пречник 90mm / дупка 75mm / Висина 45mm10 W 2.5 инчи Пречник 90mm / дупка 75mm / Висина 45mm 12 W 3 инчи Дијаметар 108mm / дупка 90mm / Висина 50mm 15 W 3 инчи Дијаметар 108mm / дупка 90mm / Висина 50mm Пакетот вклучува : 1.Опис : Лумен : 120lm / W Емитуваат Боја : Топло Бела / Ладно Бела Боја Температура : 2800 K3500 K / 5000k6500k температурата на Телото : LED работа температура : Живот : 50,000 h Сертификација : CE & Ro HS и Лесен за употреба и за инсталација и Еколошки 2.Примена : •Зачувување на повеќе од 90% од потрошувачката на енергија, без губење на било светлина, LED станува најпопуларните извор на светлина во целиот свет...

BGN 19.00 28.64
Престижна кристални кристални led кръгли осветителни тела, кът във фоайето на хотела ChandeliersDia1000xH860mm Rmy-040
 • Ново
Оценка на продукта:

Престижна кристални кристални led кръгли осветителни тела, кът във фоайето на хотела ChandeliersDia1000xH860mm Rmy-040

Corsair исклучителна кристал модерната мода минималистички дневна соба ресторан спалната соба LED Лустери Rmy39Модел : C012 Големина(cm) : Големина( инчи ) : Моќност : 30 W Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 317.00 633.60
Турска стилна ръчна бластване стъклен дизайнерски цветна подвесная led полилей
 • Ново
Оценка на продукта:

Турска стилна ръчна бластване стъклен дизайнерски цветна подвесная led полилей

Турски Стил Рака Разнесени Стакло Дизајнер Обоените Виси LED ЛустеротОпис на производот : Материјал Borosilicate Стакло ,Murano Стакло,Разнесени Стакло Техника Устата Разнесени ,Рака Разнесени Состав Стаклена цевка парчиња,една метална рамка внатре,инсталација настава Пакет Пластична пена,дрвени картон и други пакување материјал Плаќање T / T,Paypal,Western Union Време на Испорака 1520days Боја Прилагодена Големина Прилагодено MOQ 1 парче ПортаXiamen,ChinaГолемина : W50cm*H50cmAnswer : ___________________________ Note : (100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло, на готовиотпроизводи ќе бидат малку различни од оригиналната слика.Прифати разликата ако имате цел тоа!)Превозот и Пакет : Превозот е секогаш 100% се БЕСПЛАТНО од целиот свет од страна на ЕМС...

BGN 1136.00
Mi Light 9W RGB+CCT тавана LED прожектор AC 86~265V регулиране на яркостта 2.4 G FUT092 Remote / WiFi ibox APP Control LED Downlight
 • Ново
Оценка на продукта:

Mi Light 9W RGB+CCT тавана LED прожектор AC 86~265V регулиране на яркостта 2.4 G FUT092 Remote / WiFi ibox APP Control LED Downlight

Ми Светлина 9 W RGB+УПТ LED Таванот на Вниманието AC 86~265 V Светлина Прилагоди 2.4 G FUT092 Далечински / Wi Fi IBOX СТАН Контрола на LED вградна светилкаFUT062 9 W RGB+УПТ LED Таванот на Вниманието Производ ПараметриСпецификации : Име на производ : 9 W RGB+УПТ LED Таванот на ВниманиетоМодел Бр...

BGN 16.00 19.20
Творчески окачен лампа лампа suspendu verlichting модерен дом лампа hanglampen Touw лампа hanglamp D45 D60
 • Ново
Оценка на продукта:

Творчески окачен лампа лампа suspendu verlichting модерен дом лампа hanglampen Touw лампа hanglamp D45 D60

Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!Креативни Pendant Светлина luminaire suspendu verlichting Современ Дом Осветлување Забелешка : Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.Креативни Pendant Светлина luminaire suspendu verlichting Современ Дом Осветлување параметри : Материјал : Метал+Акрилик извор на Светлина : E27 сијалица (не се вклучени) Моќност : 130 W / Сијалица * 1pcs Сијалица вклучени : НЕМА Напон : AC90220 V,220v, 110v Големина : D45, D60 CMгаранција : 2 години Пакет се вклучуваат : 1 X led Pendant светлинаКреативни Pendant Светлина luminaire suspendu verlichting Современ Дом Осветлување апликација : Трпезарија, Хотел, Дневна Соба, Вила итнКреативни Pendant Светлина luminaire suspendu verlichting Современ Дом Осветлување како подолу : Нашата Фабрика : Апликацијата Сцени : За Нашата Компанија : Превозот : 1...

BGN 173.00 239.98
инструментална промишленост вятър след съвременни висящи осветителни тела кафе-бар, ютия дифузен магазин творчески черно музикален висящ лампа
 • Ново
Оценка на продукта:

инструментална промишленост вятър след съвременни висящи осветителни тела кафе-бар, ютия дифузен магазин творчески черно музикален висящ лампа

Светилка облик : риба линија лустеротБрој на светилки : 1Сенка помошен материјал : железоСветилка тело помошен материјал : железоЗрачењето област : 1015Главното тело материјал : железоАбажур Главен материјал : железоИзвор на светлина тип : блескаво, заштеда на енергија LED светилкиПроцес : сликарство чистењеДали светилка со светлина : без светлинаМоќност : 31 W (вклучен) 40 WНапон : 110 V ~ 240 VПрименливи простор : дневна соба и трпезарија спалната соба другиСтил : Индустриски Правец

BGN 120.00
Креативен дизайн на кристален полилей, алуминиево окачване Chian Капка Блясък лампа Кристал окачен лампа за дневна на хотела
 • Ново
Оценка на продукта:

Креативен дизайн на кристален полилей, алуминиево окачване Chian Капка Блясък лампа Кристал окачен лампа за дневна на хотела

1 Увозни давачки, даноци и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена...

BGN 826.00 1179.42
самоличността на желязо изкуство чадър ретро промишленост висящи лампи античен промишлен вятър да направите старото кафене ресторант Барза
 • Ново
Оценка на продукта:

самоличността на желязо изкуство чадър ретро промишленост висящи лампи античен промишлен вятър да направите старото кафене ресторант Барза

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Главната технологија] : сликарство[За] : дневна соба, ресторан, бар, студија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)

BGN 383.98
5W 10W 20W 40W 60w COB LED downlight Dimmable вграждане led тавана лампа Spot Led Lamp-Light natural/ warm white led lamp ip44
 • Ново
Оценка на продукта:

5W 10W 20W 40W 60w COB LED downlight Dimmable вграждане led тавана лампа Spot Led Lamp-Light natural/ warm white led lamp ip44

тука е многу топла продажба led таванот светлина,тоа може да се направи за да се топло бела(27003200 K)чиста бела(40004500k)студено бело(60006700k)Функција & Предност : Ниска потрошувачка на енергија, Висока моќност ефикасност, Висока brighness Без УВ или IR зрачење Зрак агол : 30 / 45 / 60 / 90 / 120 степен Осветленоста деградација : 3%5% / kh Производи се компактни на алуминиумски материјал...

BGN 8.00 14.08