• Ново
Ретро индустрия ресторанная лампа многопластова малка кръгла креативна Европейската ресторанная конопляная одноголовочная подвесная лампа ZH GY221 lo1024

Ретро индустрия ресторанная лампа многопластова малка кръгла креативна Европейската ресторанная конопляная одноголовочная подвесная лампа ZH GY221 lo1024

Buyers rating:
BGN 270.40

Брой продукти


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјал : плетен
(2) Боја : црна
(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
големина : види опис

Други функции

Тип Елемент:
Висящи Лампи
търговска марка:
WINZSC
Напрежение:
90-260V
Място:
Хол Хотели, Хол
Приложение:
Фоайето
Източник На Захранване:
AC
Цвят На Абажура:
Зелен, Черен, Бял, Жълт
Техника:
Перфорирана
Материал На Корпуса:
Желязо
Тип Инсталация:
шнуровая окачване
Базов Тип:
E27
Номер На Модела:
22
Зона Осветление:
10-15 квадратни метра
Дали диммируемым:
No
Материал:
Сплетен
Стил:
Арт-Деко
Гаранция:
1
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
документ:
ССС
Брой източници на светлина:
1
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Завърши:
Сплетен
Тип На Ключа:
1

Най-добри сделки

Post Modern Italy Stream Aluminum Chains Led Pendant Light Villa Hotel Gold Chrome Блясък Tassel Pendant Lamp
 • Ново
Оценка на продукта:

Post Modern Italy Stream Aluminum Chains Led Pendant Light Villa Hotel Gold Chrome Блясък Tassel Pendant Lamp

започнетекрајотОпис На Производот : Име : Пост Модерна Луксузна Вила Алуминиум Tassel Led Pendant Светилка Италија Поток Хром / Злато Метал Pendant Светлина За Хотел, Ресторан;Модел NO : YLT D16090;Сијалица база : Max 40 W E14;Материјал : метал, алуминиум;Големина : L60 W30 H80 CM, L110 W30 H80 CM, L130 W30 H80 CM, L210 W55 H90 CM;Напон : AC 85265 V погоден за сите земји;Место : дневна соба, ресторан, кафуле, хотел;Пакувањето : картонска кутија и целата polyfoam заштита, воздушен балон филм, или EPE пена за кристал;Тежина : 15kg, од 21kgr.;

BGN 272.00 431.84
Edison окачен лампа ретро промишленост село промишлен декоративен магазин за дрехи спалня хол бар творчески лампа ZH
 • Ново
Оценка на продукта:

Edison окачен лампа ретро промишленост село промишлен декоративен магазин за дрехи спалня хол бар творчески лампа ZH

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо(2) Боја : бела црна(3) Светлосен : E27(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.две сијалица може да избереголемина : виси линија 150cm прилагодливи

BGN 142.00 142.40
Дължина 1250/750 мм модерна led подвесная полилей за трапезария кухня, бар, висящи тела висящи полилеи AC85-265V
 • Ново
Оценка на продукта:

Дължина 1250/750 мм модерна led подвесная полилей за трапезария кухня, бар, висящи тела висящи полилеи AC85-265V

Параметри : 100% Сосема Нов.Големина на : L750x W300x H1200mm 32 WL1250x W480x H1200mm 58 WГлавните Материјали : Хардвер+Акрил+АлуминиумскиНапон : 110240 VИзвор на светлина : LEDДалечински Управувач : Yes (Само Светлината Dimmable)Затемнување : Yes (Само Светлината Dimmable)Боја : Бела (како фото)Крај : насликаниИзвор на светлина Вклучени или Не : ДаОсветленоста Dimmable : Не вклучуваат само 3 боја температура топло бела и природните бела и кул бело , Но, исто така, може да затемнување светлината1...

BGN 156.00 208.00
Crystal окачен лампа творчески зала магнитен коридор лампа европейски стил ресторант трапезария, спалня светлина американски ZH SJ105
 • Ново
Оценка на продукта:

Crystal окачен лампа творчески зала магнитен коридор лампа европейски стил ресторант трапезария, спалня светлина американски ZH SJ105

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо кристално(2) Боја : црна, бела(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.големина : види опис

BGN 340.80
Турска стилна ръчна бластване стъклен дизайнерски цветна подвесная led полилей
 • Ново
Оценка на продукта:

Турска стилна ръчна бластване стъклен дизайнерски цветна подвесная led полилей

Турски Стил Рака Разнесени Стакло Дизајнер Обоените Виси LED ЛустеротОпис на производот : Материјал Borosilicate Стакло ,Murano Стакло,Разнесени Стакло Техника Устата Разнесени ,Рака Разнесени Состав Стаклена цевка парчиња,една метална рамка внатре,инсталација настава Пакет Пластична пена,дрвени картон и други пакување материјал Плаќање T / T,Paypal,Western Union Време на Испорака 1520days Боја Прилагодена Големина Прилагодено MOQ 1 парче ПортаXiamen,ChinaГолемина : W50cm*H50cmAnswer : ___________________________ Note : (100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло, на готовиотпроизводи ќе бидат малку различни од оригиналната слика.Прифати разликата ако имате цел тоа!)Превозот и Пакет : Превозот е секогаш 100% се БЕСПЛАТНО од целиот свет од страна на ЕМС...

BGN 1136.00
COB LED Downlight 10W 20W LED тавана лампа лампа ъгъл регулируеми AC110V / 220V повърхностен монтаж надолу лампа закрит
 • Ново
Оценка на продукта:

COB LED Downlight 10W 20W LED тавана лампа лампа ъгъл регулируеми AC110V / 220V повърхностен монтаж надолу лампа закрит

10 W 20 W Супер Светло Место светло 180 Степен Ротација Таванот Светилка Бела / Топло Бела AC 85265 V, Предводена Downlights Површината МонтираниТопло Бела 3000 K / бела=Природна Бела 4000 K / Ладно Бела 6000 K1 x Led вградна светилка Предмет : Површинска Монтажа на LED вградна светилка Моќ : 10 W, 20 W светла Боја : Ладна Бела, Природни бела, Топло Бела Температура на Бојата : 30003200 K(топло бела), 40004500 K(природни бела), 60006500 K(бела) Напон : AC 85265 V 50 / 60 Hz Тело Материјал : Алуминиум Тело Боја : Бела / Црна Функција : Вертикални360 степен ротација; Хоризонтална180 степен прилагоди...

BGN 16.00 19.20
През цялата водоустойчива IP65 AC 220V 7W/10W/12W/15W Driverless dimmable LED down light SMD 5630/5730 LED chip LED downlight
 • Ново
Оценка на продукта:

През цялата водоустойчива IP65 AC 220V 7W/10W/12W/15W Driverless dimmable LED down light SMD 5630/5730 LED chip LED downlight

Спецификации : Услуга напон : AC напон 220 V Моќност : 7 W / 10 W / 12 W / 15 W LED type : SMD 5630 / 5730 Прозрачна флукс : 90100 LM / W светла Боја : топло бела / ладно бела температура на Бојата : 30003200k / 60006500k Долг Живот : Над 30000 часот Е dimmable : ДА IP : 65 44 54 Осветлување агол : 90 ° 120° Гаранција : 3 Години Светилка големина : 7 W 2.5 инчи Пречник 90mm / дупка 75mm / Висина 45mm10 W 2.5 инчи Пречник 90mm / дупка 75mm / Висина 45mm 12 W 3 инчи Дијаметар 108mm / дупка 90mm / Висина 50mm 15 W 3 инчи Дијаметар 108mm / дупка 90mm / Висина 50mm Пакетот вклучува : 1.Опис : Лумен : 120lm / W Емитуваат Боја : Топло Бела / Ладно Бела Боја Температура : 2800 K3500 K / 5000k6500k температурата на Телото : LED работа температура : Живот : 50,000 h Сертификација : CE & Ro HS и Лесен за употреба и за инсталација и Еколошки 2.Примена : •Зачувување на повеќе од 90% од потрошувачката на енергија, без губење на било светлина, LED станува најпопуларните извор на светлина во целиот свет...

BGN 19.00 28.64
5W 10W 20W 40W 60w COB LED downlight Dimmable вграждане led тавана лампа Spot Led Lamp-Light natural/ warm white led lamp ip44
 • Ново
Оценка на продукта:

5W 10W 20W 40W 60w COB LED downlight Dimmable вграждане led тавана лампа Spot Led Lamp-Light natural/ warm white led lamp ip44

тука е многу топла продажба led таванот светлина,тоа може да се направи за да се топло бела(27003200 K)чиста бела(40004500k)студено бело(60006700k)Функција & Предност : Ниска потрошувачка на енергија, Висока моќност ефикасност, Висока brighness Без УВ или IR зрачење Зрак агол : 30 / 45 / 60 / 90 / 120 степен Осветленоста деградација : 3%5% / kh Производи се компактни на алуминиумски материјал...

BGN 8.00 14.08
Гореща продажба на Диаманти 2 пръстени LED K9 Crystal LED полилей светлина модерен Crtstal лампа кръгове лампа гаранция
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща продажба на Диаманти 2 пръстени LED K9 Crystal LED полилей светлина модерен Crtstal лампа кръгове лампа гаранция

Бесплатен превозот Топла продажба Дијамант 2 Прстен LED K9 Кристал LED Лустерот Светлина Модерна Crtstal светилка Кругови 100% Гаранција 0126Модел : C012 Големина(cm) : D300+D200mm Големина( инчи ) : W11.8" * H7.9" Моќност : 30 W Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 165.00 412.80
Безплатна доставка 3 свързване на бар столове прозорци и френски маса за хранене с лампи Тифани удължавам скандинавски носталгично антикварное осветление
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 3 свързване на бар столове прозорци и френски маса за хранене с лампи Тифани удължавам скандинавски носталгично антикварное осветление

Бебе Опис : Спецификации : Сенка дијаметар 6 инчи [15 CM] Сенка висина : 12 CM панели 61 CM * 12 CM целата светилка висина : 80СМ Материјал : Обоено стакло + црна антички боја метални делови жешка линија Технологија : Тифани на рака лемење, заварување систем Извор : 3 * E27 блескаво или заштеда на енергија светилки "недостојни извор" е Применливо : трпезарија, студија, балкон Тежина : 5 кг бруто тежина

BGN 178.08
Модерен дълга лента LED окачен лампа, алуминий акрилни офис кабинет с трапезария и подвесная лампа, окачена лампа на вътрешното осветление
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерен дълга лента LED окачен лампа, алуминий акрилни офис кабинет с трапезария и подвесная лампа, окачена лампа на вътрешното осветление

Тип : Модерната LED pendant светлинаПримена : Бар, кујна островот, трпезарија,студија,канцеларијаМатеријал : Алуминиумски +Акрилик Светилка големина : L80 / 100 / 120cm,W1.2cm,H7cm Виси жица : Max 1.5 м Осветлување извор : СМД LED (вклучени) Осветлување боја : топло бела / whiteas избрани Напон : 85 V~265 VМоќност : 15 / 19 / 23 W

BGN 138.00 194.40
Нова луксозна верига висящ пискюл лампа LED злато / сребро адаптивни алуминиеви лампи Dia700mm H1300mm
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова луксозна верига висящ пискюл лампа LED злато / сребро адаптивни алуминиеви лампи Dia700mm H1300mm

ГОЛЕМИНА : Dia70cm x H130cmНашата компанија ви обезбеди со брза испорака, квалитетот на услугата, да имате висок квалитет на шопинг искуство

BGN 1536.00 2048.00
самоличността на желязо изкуство чадър ретро промишленост висящи лампи античен промишлен вятър да направите старото кафене ресторант Барза
 • Ново
Оценка на продукта:

самоличността на желязо изкуство чадър ретро промишленост висящи лампи античен промишлен вятър да направите старото кафене ресторант Барза

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Главната технологија] : сликарство[За] : дневна соба, ресторан, бар, студија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)

BGN 383.98
Нови 5 на пръстените горещи продажба на диамантен пръстен на led кристални полилеи модерни полилеи led осветление хотел
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови 5 на пръстените горещи продажба на диамантен пръстен на led кристални полилеи модерни полилеи led осветление хотел

НОВИ 5 прстени Топла продажба Дијамантски Прстен LED Кристал Лустерот Светлина Модерната LED ЛустеротМодел : ТА1 Крај : Хром Моќ : 85124 W Сијалица База : LED Материјал : Стакло, Кристал : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 908.00 1816.00
Осветителни тела Luminaria de plafonnier led moderne модерни led плафониери дървени японски плафониери спалня
 • Ново
Оценка на продукта:

Осветителни тела Luminaria de plafonnier led moderne модерни led плафониери дървени японски плафониери спалня

​Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!Модерната LED Таванот Осветлување Светилки Дрво Јапонски Таванот Lampen Осветлување Тела Забелешка : Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.Модерната LED Таванот Осветлување Светилки Дрво Јапонски Таванот Lampen Таванот Lampen параметри : Answer : ___________________________ NOTE : Црна=20x20,Сини=35x35, зелени=42x42, Браун=50x50cm (Боја значи големина) и 05w=топло бела, 610w=бела (wattage значи температура на бојата)Предмет : кристал таванот светлина Големина : D32, D45, D60 CM Моќ : 14w за d32cm, 24w за d45, 45w за d60cm Напон : AC 220240v, AC110120 V Материјал : Метал, кристал, акрилик Гаранција : 2 години Пакет се вклучуваат : 1 X LED таванот светлинаМодерната LED Таванот Осветлување Светилки Дрво Јапонски Таванот Lampen апликација : Дома, Хотел, ВилаМодерната LED Таванот Осветлување Светилки Дрво Јапонски Таванот Lampen како подолу : Сертификација : Примена Сцени : За Нашата Компанија : Превозот : 1...

BGN 92.00 127.98