• Ново
Led източник на светлина многоцветен ръчно бластване стъклен полилей Chihuly Style Art Decor Murano Glass Lighting

Led източник на светлина многоцветен ръчно бластване стъклен полилей Chihuly Style Art Decor Murano Glass Lighting

Buyers rating:
BGN 1920.00

Брой продукти

LED Извор на Светлина Мулти Боја Рака Разнесени Стакло Лустерот Chihuly Стил Уметност Оркестарот Murano Стакло Осветлување
Опис на производот : Материјал Borosilicate Стакло ,Murano Стакло,Разнесени Стакло Техника Устата Разнесени ,Рака Разнесени Состав Стаклена цевка парчиња,една метална рамка внатре,инсталација настава Пакет Пластична пена,дрвени картон и други пакување материјал Плаќање T/T,Paypal,Western Union Време на Испорака 15-20days Боја Прилагодена Големина Прилагодено MOQ 1 парче Порта
Xiamen,China
Големина : W80cm*H100cm
Answer : ___________________________ NOTE : (100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло, на готовиот
производи ќе бидат малку различни од оригиналната слика.
Прифати разликата ако имате цел тоа!)
ЗАБЕЛЕШКА : може да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.И
големина може да се прилагоди, како и.Ве молиме љубезно ни остави порака ако имате било какви
услов.Ако не,можете да го нарачате производот директно од нашата продавница.
Боја можете да ги одберете се следни :
Превозот и Пакет :
Превозот е секогаш 100% се БЕСПЛАТНО од целиот свет од страна на ЕМС. Остатокот увери дека вашиот лустерот ќе пристигнат на време и непроменети, како секој матични е вгнездена внимателно во пластична пена, дизајнирани за да се осигура безбедноста на стакло. Ние сме биле превозот стакло низ целата земја, за многу години и може да се верува со вашиот shippment, ве молиме овозможи 3-4weeks за испорака, иако повеќето наредби ќе пристигне во 2-3weeks. Приоритет/Изразат испорака достапни на посебно барање. Сите пакети осигурени против кршење. Како овие се кревка стакло, но во случај на скршено, ние исто така нудиме 5 to10% резервни делови. Тоа е нормално да имаат неколку парчиња скршено но не грижете се, бидејќи ние снабдување со овие резервни делови за замена, покрај имаме многу добра и професионален пакет со инсталација настава и слики. Тоа нема да биде тешко да се инсталира. Во additon, да бидам искрен, стакло е преполна отстрани и ќе има одредена разлика зависи од различни луѓе инсталација за да се направи тоа уметникот изглед и боја може да биде малку различен, бидејќи тоа целосно рака разнесени, тие mihgt изгледа 90% исто како слика.

Други функции

Тип Елемент:
Полилеи
документ:
UL, CE
Завърши:
Желязо
Посоката На Сянката:
Надолу
Тип На Сянка:
Прозрачно Стъкло
Източник На Захранване:
AC
Материал На Корпуса:
Стъкло
Гаранция:
7 дни
Базов Тип:
Е14
Източник На Светлина:
Led лампи
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Дали диммируемым:
No
Стил:
Арт-Деко
Напрежение:
110-240V
Тип Инсталация:
Прозрачна Планина
Номер На Модела:
LR029
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Мощност:
3w/led
Цвят:
направени по поръчка
Размер:
Custom made
MOQ:
1 бр полилей от венецианско стъкло мурано
Приложение:
Къща, Хотел, Фоайе
Материал:
Издухано Стъкло, Муранское Стъкло
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Стил:
Модерен, Арт Декор
срок на доставка:
15 дни
Техника:
Ръчно Blow Формовъчни

Най-добри сделки

COB LED Downlight 10W 20W LED тавана лампа лампа ъгъл регулируеми AC110V / 220V повърхностен монтаж надолу лампа закрит
 • Ново
Оценка на продукта:

COB LED Downlight 10W 20W LED тавана лампа лампа ъгъл регулируеми AC110V / 220V повърхностен монтаж надолу лампа закрит

10 W 20 W Супер Светло Место светло 180 Степен Ротација Таванот Светилка Бела / Топло Бела AC 85265 V, Предводена Downlights Површината МонтираниТопло Бела 3000 K / бела=Природна Бела 4000 K / Ладно Бела 6000 K1 x Led вградна светилка Предмет : Површинска Монтажа на LED вградна светилка Моќ : 10 W, 20 W светла Боја : Ладна Бела, Природни бела, Топло Бела Температура на Бојата : 30003200 K(топло бела), 40004500 K(природни бела), 60006500 K(бела) Напон : AC 85265 V 50 / 60 Hz Тело Материјал : Алуминиум Тело Боја : Бела / Црна Функција : Вертикални360 степен ротација; Хоризонтална180 степен прилагоди...

BGN 16.00 19.20
21 класически стъклопис Тифани обвивка на обърнат висящ лампа европейски стил ретро хол вътрешен окачен лампа осветление PL706
 • Ново
Оценка на продукта:

21 класически стъклопис Тифани обвивка на обърнат висящ лампа европейски стил ретро хол вътрешен окачен лампа осветление PL706

СпецификацииТифани Обоени Школка Превртена Pendant СветлинаДимензии20.9"D X 17.7"HМатеријал(s)Метал, Обоено Стакло, ШколкаТип На СветилкаE26 / E27Светилки5 X E26 / E27 светилка (Не се вклучени)ОгласCEРеден БројPL706

BGN 335.98
Нова кристална топка K9 висящи осветителни тела за хол Високо качество от неръждаема стомана Crystal лампи YX-1
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова кристална топка K9 висящи осветителни тела за хол Високо качество от неръждаема стомана Crystal лампи YX-1

Модел : ТА18 Крај : Хром Моќност : 90280 W Сијалица База : LED Материјал : Стакло, Кристал : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 68.00 136.00
модерни и договорни леки висящи лампи White feather light лампа с droplight
 • Ново
Оценка на продукта:

модерни и договорни леки висящи лампи White feather light лампа с droplight

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : пердув(2) Боја : бела(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.димензии : Дијаметар 30 / 35 / 40cm

BGN 143.98
Нова луксозна верига висящ пискюл лампа LED злато / сребро адаптивни алуминиеви лампи Dia700mm H1300mm
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова луксозна верига висящ пискюл лампа LED злато / сребро адаптивни алуминиеви лампи Dia700mm H1300mm

ГОЛЕМИНА : Dia70cm x H130cmНашата компанија ви обезбеди со брза испорака, квалитетот на услугата, да имате висок квалитет на шопинг искуство

BGN 1536.00 2048.00
През цялата водоустойчива IP65 AC 220V 7W/10W/12W/15W Driverless dimmable LED down light SMD 5630/5730 LED chip LED downlight
 • Ново
Оценка на продукта:

През цялата водоустойчива IP65 AC 220V 7W/10W/12W/15W Driverless dimmable LED down light SMD 5630/5730 LED chip LED downlight

Спецификации : Услуга напон : AC напон 220 V Моќност : 7 W / 10 W / 12 W / 15 W LED type : SMD 5630 / 5730 Прозрачна флукс : 90100 LM / W светла Боја : топло бела / ладно бела температура на Бојата : 30003200k / 60006500k Долг Живот : Над 30000 часот Е dimmable : ДА IP : 65 44 54 Осветлување агол : 90 ° 120° Гаранција : 3 Години Светилка големина : 7 W 2.5 инчи Пречник 90mm / дупка 75mm / Висина 45mm10 W 2.5 инчи Пречник 90mm / дупка 75mm / Висина 45mm 12 W 3 инчи Дијаметар 108mm / дупка 90mm / Висина 50mm 15 W 3 инчи Дијаметар 108mm / дупка 90mm / Висина 50mm Пакетот вклучува : 1.Опис : Лумен : 120lm / W Емитуваат Боја : Топло Бела / Ладно Бела Боја Температура : 2800 K3500 K / 5000k6500k температурата на Телото : LED работа температура : Живот : 50,000 h Сертификација : CE & Ro HS и Лесен за употреба и за инсталација и Еколошки 2.Примена : •Зачувување на повеќе од 90% од потрошувачката на енергија, без губење на било светлина, LED станува најпопуларните извор на светлина во целиот свет...

BGN 19.00 28.64
Американската държава промишлен вятър док полилей творческа кафе магазин дрехи преминаване Желязо и Стъкло за полилей Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Американската държава промишлен вятър док полилей творческа кафе магазин дрехи преминаване Желязо и Стъкло за полилей Безплатна доставка

Американската Држава Индустриски Правец на Клупа Лустерот Креативни Кафе Облека Продавница Aisle Железо и Стакло Лустерот (1) Материјал : Железо + Стакло (2) Боја : Црна (3) Светлосен Извор : E27*1 (4) Големина : Ширина 18cm Висина : 30cm (5) Тежина : 2kg (6) за Апликација : Бар, Кафуле, Ресторан, Спална соба, Дневна Соба, Aisle, Балкон

BGN 125.00 157.60
Безплатна доставка 3 свързване на бар столове прозорци и френски маса за хранене с лампи Тифани удължавам скандинавски носталгично антикварное осветление
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 3 свързване на бар столове прозорци и френски маса за хранене с лампи Тифани удължавам скандинавски носталгично антикварное осветление

Бебе Опис : Спецификации : Сенка дијаметар 6 инчи [15 CM] Сенка висина : 12 CM панели 61 CM * 12 CM целата светилка висина : 80СМ Материјал : Обоено стакло + црна антички боја метални делови жешка линија Технологија : Тифани на рака лемење, заварување систем Извор : 3 * E27 блескаво или заштеда на енергија светилки "недостојни извор" е Применливо : трпезарија, студија, балкон Тежина : 5 кг бруто тежина

BGN 178.08
Декорация На Дома Съвременно Художествено Стъкло Издухано Муранское Стъкло Подвесная Полилей
 • Ново
Оценка на продукта:

Декорация На Дома Съвременно Художествено Стъкло Издухано Муранское Стъкло Подвесная Полилей

Дома Декорација Модерна Уметност Разнесени Стакло Murano Стакло Виси ЛустеротОпис на производот : Материјал Borosilicate Стакло ,Murano Стакло,Разнесени Стакло Техника Устата Разнесени ,Рака Разнесени Состав Стаклена цевка парчиња,една метална рамка внатре,инсталација настава Пакет Пластична пена,дрвени картон и други пакување материјал Плаќање T / T,Paypal,Western Union Време на Испорака 1520days Боја Прилагодена Големина Прилагодено MOQ 1 парче ПортаXiamen,ChinaНие сме фабрика директни продажби, ако голем број на нарачка, pls контакт со нас за да се добие одобрението за промет на големо цена.Answer : ___________________________ Note : 100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло ,готови производи ќе бидат малку различни од оригиналната слика.Прифати разликата ако имате цел тоа!)Големина : W8070cm*H80cmМожете да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.Иголемина може да се прилагоди, како и.Ве молиме љубезно ни остави порака ако имате било каквиуслов.Ако не,можете да го нарачате производот директно од нашата продавница.Боја можете да ги одберете се следни : Превозот и Пакет : Превозот е секогаш 100% се БЕСПЛАТНО од целиот свет од страна на ЕМС...

BGN 1856.00
Осветителни тела Luminaria de plafonnier led moderne модерни led плафониери дървени японски плафониери спалня
 • Ново
Оценка на продукта:

Осветителни тела Luminaria de plafonnier led moderne модерни led плафониери дървени японски плафониери спалня

​Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!Модерната LED Таванот Осветлување Светилки Дрво Јапонски Таванот Lampen Осветлување Тела Забелешка : Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.Модерната LED Таванот Осветлување Светилки Дрво Јапонски Таванот Lampen Таванот Lampen параметри : Answer : ___________________________ NOTE : Црна=20x20,Сини=35x35, зелени=42x42, Браун=50x50cm (Боја значи големина) и 05w=топло бела, 610w=бела (wattage значи температура на бојата)Предмет : кристал таванот светлина Големина : D32, D45, D60 CM Моќ : 14w за d32cm, 24w за d45, 45w за d60cm Напон : AC 220240v, AC110120 V Материјал : Метал, кристал, акрилик Гаранција : 2 години Пакет се вклучуваат : 1 X LED таванот светлинаМодерната LED Таванот Осветлување Светилки Дрво Јапонски Таванот Lampen апликација : Дома, Хотел, ВилаМодерната LED Таванот Осветлување Светилки Дрво Јапонски Таванот Lampen како подолу : Сертификација : Примена Сцени : За Нашата Компанија : Превозот : 1...

BGN 92.00 127.98
IWHD Желязо Капак LED окачен лампа в Стил Loft стари промишлени висящи лампи домашно осветление e27 220V за декоративно осветление
 • Ново
Оценка на продукта:

IWHD Желязо Капак LED окачен лампа в Стил Loft стари промишлени висящи лампи домашно осветление e27 220V за декоративно осветление

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина како на слика Тела Ширина како на слика Тела Должина како на слика Синџир / Кабелот Должина од 100 см Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија 10cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал метал / Стаклени Тегови Нето Тежина(kg) 0.8 / 1.5 кгрешавање на вашите проблеми.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 84.80
Нови 5 на пръстените горещи продажба на диамантен пръстен на led кристални полилеи модерни полилеи led осветление хотел
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови 5 на пръстените горещи продажба на диамантен пръстен на led кристални полилеи модерни полилеи led осветление хотел

НОВИ 5 прстени Топла продажба Дијамантски Прстен LED Кристал Лустерот Светлина Модерната LED ЛустеротМодел : ТА1 Крај : Хром Моќ : 85124 W Сијалица База : LED Материјал : Стакло, Кристал : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 908.00 1816.00
Модерен минималистичен цимент окачен лампа E27 Industrial Retro Art Hanging Light Bar Restaurant Corridor Decortion Lighting PL806
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерен минималистичен цимент окачен лампа E27 Industrial Retro Art Hanging Light Bar Restaurant Corridor Decortion Lighting PL806

СпецификацииМодерен Минималистички Цемент Pendant СветилкаДимензии Стил : 9.1"D X 9.1"H Б Стил : 7.1"D X 9.4"H C Стил : 5.9"D X 15"H Материјал(s) Цемент Светилка Тип E27 Светилки 1 X E27 Блескаво светилка (Не се вклучени) Листата CE Реден Број PL806А PL806Б PL806В

BGN 159.98
Нов ретро промишлен окачен лампа притежателя с ключа AC 90-260V E27 окачен лампа притежателя тел
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов ретро промишлен окачен лампа притежателя с ключа AC 90-260V E27 окачен лампа притежателя тел

Нови Гроздобер индустриски Pendant Светлина Носителот Со Switch AC 90260 V E27 Pendant Светилка Носителот Жица+Таванот БазаОпис : Опис : База : E27 Материјал : Бакар, Алуминиум, Картон Напон : 90260 V AC Извор на Светлина : Lumiled Сијалица (или Заштеда на Енергија Крушка, LED сијалица) на Електрична Жица Должина : Околу 1 МИЛИОН Гаранција : 5 Години Боја : Сребрена / Бронза / Gold / Црна Забелешка : Овој производ е Огноотпорни Пакет се Вклучени : 1 x Pendant Светилка сопственикот (Сијалица не е вклучена) Апликации : внатрешна foyer, дневна соба, спална соба, скалило, бања, бања и сл.

BGN 13.00 14.32
Престижна кристални кристални led кръгли осветителни тела, кът във фоайето на хотела ChandeliersDia1000xH860mm Rmy-040
 • Ново
Оценка на продукта:

Престижна кристални кристални led кръгли осветителни тела, кът във фоайето на хотела ChandeliersDia1000xH860mm Rmy-040

Corsair исклучителна кристал модерната мода минималистички дневна соба ресторан спалната соба LED Лустери Rmy39Модел : C012 Големина(cm) : Големина( инчи ) : Моќност : 30 W Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 317.00 633.60
22-36 старинни медни лампи, висящи лампа d928 окачен лампа носталгия окачен лампа американски преминаване светлини класически
 • Ново
Оценка на продукта:

22-36 старинни медни лампи, висящи лампа d928 окачен лампа носталгия окачен лампа американски преминаване светлини класически

Боја класификација : дијаметар од 24 смСветилка на телесна маса : бакарАбажур материјал : стакло, обоени глазураИзвор на светлина тип : блескаво светилкаЗанает : сликарство матираноБрој на извори на светлина : 1(Не се вклучуваат сијалица)Зрачењето област : 1530 метри квадратниПогоден извор на светлина моќ : 31 до 40 wНапон : 110 v220vОпсег на просторот : бојадисана ресторан трпезарија студијаСенка дијаметар : 22 CM 26 CM 30 CM 36 CM МОЖЕ да ИЗБЕРЕЛИНИЈА СИТЕ СЕ 100 CM

BGN 47.98
Медни плафониери за балкона пас на входа на тавана лампа със закрит led модерни плафониери Лампи lamparas
 • Ново
Оценка на продукта:

Медни плафониери за балкона пас на входа на тавана лампа със закрит led модерни плафониери Лампи lamparas

Добредојдовте да ја посетите TOPTO електронска продавница ,купи повеќе заштедете повеќе ,ние професионалец во LED светло.1 PCS луксузни Европски стил H65 Бакар таванот Светилка светлина тела трпезарија Спалната соба Таванот светлина Ресторан, бутици Комерцијални Осветлување со E27 светилка носителот 5 W led сијалица топло бела 3000 K чиста бела 6000k AC85 V240 V на текстПроизводи детали : Светлината Големина : мала големина Кол.35cm х Х...

BGN 377.78
ZYY съвременната американска луксозна метална декоративна настолна лампа хол, кабинет, спалня Мраморна настолна лампа текстилен лампа
 • Ново
Оценка на продукта:

ZYY съвременната американска луксозна метална декоративна настолна лампа хол, кабинет, спалня Мраморна настолна лампа текстилен лампа

По Гледањето На Овој Објект, Луѓето На Крајот Го Купи : СОВЕТИ : ZYY Модерниот Американски Луксузни Метални Украсни Табела светилка Дневна соба Студија Спалната соба Мермерна Маса Светилка Крпа абажурСтил : 100% Сосема Нов Пост Модерната LED Светилка PendantЗа драги купувачот1.Ние сме осветлување производство на компанијата.Ние имаме една предност во цената!2.ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.3.За пакување.Ние ќе ве направи сигурни дека пакување и пред превозот надвор,Ако светилка е оштетен за време на транзитот,Ние ќе ги сноси сите на косата.4.За на време да се подготват светилка, Ние обично треба 3 до 5 работни дена за да се подготват светилка за да бидете сигурни во квалитетот на светилка.5.За транспорт, Ние ги користиме на Воздухот товар,Превозот време за 4 до 8 дена ,Доколку има задоцнување во превозот,Ние ве информира веднаш.6.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга по продажбата,Ако имате било какви прашања,ве Молиме дај ми порака.Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.7...

BGN 263.00 313.60
Z за най-добра цена нов дизайн гаранция за модерна кристален таван полилей, модерен светлина хола Dia50*H100cm
 • Ново
Оценка на продукта:

Z за най-добра цена нов дизайн гаранция за модерна кристален таван полилей, модерен светлина хола Dia50*H100cm

Добредојдовте на нашиот sho стр!!!Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!2016 нов дизајн 100% гарантира современа кристал таванот лустерот, модерен дневна соба светлина Dia50*H100cmмоден lustres дома декорација кристал таванот лустерот1.Модел No : 1005772.Бренд име : JZT3.Напон : 110 V240 V4.Големина : Dia50*100cm5.Материјал : K9 кристал & нерѓосувачки челик6.Сертификат : CE, и УЛ7.Извор на светлина : сијалица халоген8.Стил : модерна9.Светилка тело боја : сребрена10.Испорака време : во рок од 5 дена11.Пакување големина : 55*55*2012.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќа100% КРИСТАЛ ЛУСТЕРОТМатеријал : K9 кристал + нерѓосувачки челикБоја : хром(сребро)Големина : D50x H100cm, D60x H110cm, D80x H120cmСијалицата : GU10 (05 W LED светилки вклучени како дар)Lamplight : кул бело и топло бела ( топло бела ќе бидат испратени acquiescently,ако треба кул бело, ве молиме да ни остават порака)Совети : Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.слика покаже : Известување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно...

BGN 235.00 280.00
самоличността на желязо изкуство чадър ретро промишленост висящи лампи античен промишлен вятър да направите старото кафене ресторант Барза
 • Ново
Оценка на продукта:

самоличността на желязо изкуство чадър ретро промишленост висящи лампи античен промишлен вятър да направите старото кафене ресторант Барза

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Главната технологија] : сликарство[За] : дневна соба, ресторан, бар, студија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)

BGN 383.98
покритие на стъклени лампи Nordic минималистичен ресторант apple single head color висящи лампи бар кафе-сладкарница creative personalityZA
 • Ново
Оценка на продукта:

покритие на стъклени лампи Nordic минималистичен ресторант apple single head color висящи лампи бар кафе-сладкарница creative personalityZA

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : стакло + алуминиумски[Извор на светлина] : e27 (не вклучувајќи извор на светлина)[Главната технологија] : полирање[Применливо] : дневна соба, спална соба, ресторан и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)

BGN 168.00
Модерен арт деко бял прозрачен Муранский стъклен led окачен верижна голям канделябр
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерен арт деко бял прозрачен Муранский стъклен led окачен верижна голям канделябр

Модерната Арт Деко, Бела Јасно Murano Стакло LED Виси Синџир Голема ЛустеротГолемина : W100cm*H120cm(100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло, на готовиотпроизводи ќе бидат малку различни од оригиналната слика.Прифати разликата ако имате цел тоа!)За боја,големина,стил : Можете да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.И големина може да се прилагоди, како и...

BGN 2320.00
Модерен LED / Edison glass окачен лампа в класически окачен E27 светлина американски стил loft бар / ресторант дневна светлина
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерен LED / Edison glass окачен лампа в класически окачен E27 светлина американски стил loft бар / ресторант дневна светлина

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 2.0 килограми Производ Димензии Како слика Реден број на модел YYDA17 Боја Црна Стил Модерна Заврши Црн Материјал, Стакло Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*40 W Напон 110240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе го поставите времето за ИспоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

BGN 74.00 104.64
Post Modern Italy Stream Aluminum Chains Led Pendant Light Villa Hotel Gold Chrome Блясък Tassel Pendant Lamp
 • Ново
Оценка на продукта:

Post Modern Italy Stream Aluminum Chains Led Pendant Light Villa Hotel Gold Chrome Блясък Tassel Pendant Lamp

започнетекрајотОпис На Производот : Име : Пост Модерна Луксузна Вила Алуминиум Tassel Led Pendant Светилка Италија Поток Хром / Злато Метал Pendant Светлина За Хотел, Ресторан;Модел NO : YLT D16090;Сијалица база : Max 40 W E14;Материјал : метал, алуминиум;Големина : L60 W30 H80 CM, L110 W30 H80 CM, L130 W30 H80 CM, L210 W55 H90 CM;Напон : AC 85265 V погоден за сите земји;Место : дневна соба, ресторан, кафуле, хотел;Пакувањето : картонска кутија и целата polyfoam заштита, воздушен балон филм, или EPE пена за кристал;Тежина : 15kg, од 21kgr.;

BGN 272.00 431.84
Z best price Square Villa Hotel Project Light Double Entry Стълбищни Long Crystal Droplight Creative Personality Messenger Тел Lamp
 • Ново
Оценка на продукта:

Z best price Square Villa Hotel Project Light Double Entry Стълбищни Long Crystal Droplight Creative Personality Messenger Тел Lamp

Добредојдовте на нашата продавница!!!Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!Плоштад Вила Хотел Проектот Светлина Двоен Влез Скалило Lght Долго Кристал Droplight Креативна Личност Гласник Жица Светилка2016 година моден дизајн кристал лустерот1.Модел No : 803192.Бренд име : JZT3.Напон : 110 V240 V4.Големина : Dia600*600*1500 MM5.Материјал : K9 кристал & нерѓосувачки челик6.Сертификат : CE, и УЛ7.Извор на светлина : сијалица халоген8.Стил : модерна9.Време на испорака : рок од 7 дена10.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќаИзвестување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно...

BGN 425.00 505.60