• Ново
Прехвърляне на вода фалшиви татуировки акварел червено цвете лист на крака татуировка водоустойчив временни татуировки за пораснали деца

Прехвърляне на вода фалшиви татуировки акварел червено цвете лист на крака татуировка водоустойчив временни татуировки за пораснали деца

Buyers rating:
BGN 0.78

Брой продукти


големина : 10.5*6cm

Други функции

Тип:
Временна Татуировка
Номер На Модела:
Стикери
търговска марка:
RCLNDP
Размер:
10.5*6cm
потребител:
жените и децата
Процес:
переводные етикети
Живот:
3-7days
Водоустойчив:
ДА
Опаковка:
Индивидуална пластмасова капачка

Най-добри сделки

50шт agujas tebori blue permanent makeup microblading доставки 16 U shape blade for beauty eyebrow make up безплатна доставка
  • Ново
Оценка на продукта:

50шт agujas tebori blue permanent makeup microblading доставки 16 U shape blade for beauty eyebrow make up безплатна доставка

50 PCS agujas tebori сина трајна шминка microblading материјали 16 у облик на ножот за веѓа убавината ја сочинуваат бесплатен превозот16 U форма на ножот;1;боја имаме жолта и бела,ве молиме оставете порака за боја треба,или ние ќе ги испрати по Случаен избор2;повеќе квантитет,подобра цена,ако ви треба повеќе,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви цитирам најконкурентна цена.3;Ние сме фабрика за оваа ножеви,и може да ви понуди сите големина ножевиMicroblading игла 16 U;

BGN 21.00 22.34
Общи игли за перманентен грим Charmant стерилизирани 50 бр 7f на Ротари татуировочная машина иглата 7 фиксирана за татуировки liberty
  • Ново
Оценка на продукта:

Общи игли за перманентен грим Charmant стерилизирани 50 бр 7f на Ротари татуировочная машина иглата 7 фиксирана за татуировки liberty

Пакување : 7 Flat * 1bag (50pcs)1.За Еднократна употреба со користење само на 2.Поединечно пакет 3.Веѓа Прирачник тетоважа игла е направен од madical одделение од нерѓосувачки stell 4.Одлично многу остри 5...

BGN 56.00 78.24
50шт 5f татуировки игли за електрически вежди татуировки машина дръжка перманентен грим Microblading игла за малки татуировки
  • Ново
Оценка на продукта:

50шт 5f татуировки игли за електрически вежди татуировки машина дръжка перманентен грим Microblading игла за малки татуировки

50pcs 5f Тетоважа Игли За Веѓа Тетоважа Машина за Трајна Шминка Додатоци За Тетоважа работник еднократна Употреба Со Совети ( игли за Еднократна употреба, sterilized со гама зраци...

BGN 18.00 25.12
Електрическа перманентная машина грим дръжка акумулаторна машина татуировка на веждите грим красота завинаги татуировка пистолет за устни, очна линия
  • Ново
Оценка на продукта:

Електрическа перманентная машина грим дръжка акумулаторна машина татуировка на веждите грим красота завинаги татуировка пистолет за устни, очна линия

Електрични Трајна Шминка Машина Пенкало Батерија Веѓа Тетоважа Машина сочинуваат Убавина Засекогаш Тетоважа Пиштол За Усна EyelinerОпис : Професионални Веѓа тетоважа машина, стабилна и со силна енергија...

BGN 15.00 15.36