• Ново
Превод от вода фалшив flah татуировки английското писмо с мастило цвете водоустойчив временни татуировки етикети за възрастни и деца 10.5*6 cm.

Превод от вода фалшив flah татуировки английското писмо с мастило цвете водоустойчив временни татуировки етикети за възрастни и деца 10.5*6 cm.

Buyers rating:
BGN 0.78

Брой продукти


големина : 10.5*6cm
големина : 10.5*6cm

Други функции

Тип:
Временна Татуировка
Номер На Модела:
Стикери
търговска марка:
RCLNDP
Размер:
10.5*6cm
потребител:
жените и децата
Процес:
переводные етикети
Живот:
3-7days
Водоустойчив:
ДА
Опаковка:
Индивидуална пластмасова капачка

Най-добри сделки

50шт agujas tebori blue permanent makeup microblading доставки 16 U shape blade for beauty eyebrow make up безплатна доставка
  • Ново
Оценка на продукта:

50шт agujas tebori blue permanent makeup microblading доставки 16 U shape blade for beauty eyebrow make up безплатна доставка

50 PCS agujas tebori сина трајна шминка microblading материјали 16 у облик на ножот за веѓа убавината ја сочинуваат бесплатен превозот16 U форма на ножот;1;боја имаме жолта и бела,ве молиме оставете порака за боја треба,или ние ќе ги испрати по Случаен избор2;повеќе квантитет,подобра цена,ако ви треба повеќе,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви цитирам најконкурентна цена.3;Ние сме фабрика за оваа ножеви,и може да ви понуди сите големина ножевиMicroblading игла 16 U;

BGN 21.00 22.34
Общи игли за перманентен грим Charmant стерилизирани 50 бр 7f на Ротари татуировочная машина иглата 7 фиксирана за татуировки liberty
  • Ново
Оценка на продукта:

Общи игли за перманентен грим Charmant стерилизирани 50 бр 7f на Ротари татуировочная машина иглата 7 фиксирана за татуировки liberty

Пакување : 7 Flat * 1bag (50pcs)1.За Еднократна употреба со користење само на 2.Поединечно пакет 3.Веѓа Прирачник тетоважа игла е направен од madical одделение од нерѓосувачки stell 4.Одлично многу остри 5...

BGN 56.00 78.24