• Ново
SHNAPIGN Black Tea girls Temporary Tattoo Body Art, 12*20cm Flash Tattoo Stickers, водоустойчив фалшив стикер на стената татуировка с къна

SHNAPIGN Black Tea girls Temporary Tattoo Body Art, 12*20cm Flash Tattoo Stickers, водоустойчив фалшив стикер на стената татуировка с къна

Buyers rating:
BGN 1.76

Брой продукти


Други функции

Тип:
Временна Татуировка
Размер:
12*20cm
Номер На Модела:
ax90
търговска марка:
ШНАПИГН
Стил:
Лято стил flash татуировки, боди арт
Място на произход на стоките:
Китай
Материал:
Нетоксичен PVC / изминалия FDA / ASTM / EN71
Размер:
12*20cm
Тегло:
0.025kg
Цвят:
разход
Комбинация от модели:
Чаени момичета
Приложение:
татуиране на тялото/грим/стикер за стена/начало декор/стикер за телефон/интериор на автомобила/и т.н
Характеристика:
Водоустойчив & Sweatproof
Продължителност:
Нормално продължавай в продължение на 3-5 дни (ако водене на татуировка суха достатъчно)

Най-добри сделки

Страхотно!! Кристален притежателя на пигмент чаша прозрачни пръстени мастило за татуировки размер на контролирани пръстени за трайна боя изкуство на тялото славн?
  • Ново
Оценка на продукта:

Страхотно!! Кристален притежателя на пигмент чаша прозрачни пръстени мастило за татуировки размер на контролирани пръстени за трайна боя изкуство на тялото славн?

ТРАНСПАРЕНТЕН КРИСТАЛ МАСТИЛО ПРСТЕН ПРВЕНСТВООвој прстен првенство е направен од премиум материјалотТоа е издржлив и обновливиСе користи за да се одржи на тетоважа мастило или пигмент, многу погодно!! Опис : Item големина : 5*5*4cm / 1.57*1.57*1.48 во Објектот тежина : 35g / еез Предмет Тип : Пигмент Носителот Материјал : Кристал+Алуминиумски Боја : Транспарентна Употреба : Шминка, Убавина, Тетоважа Стил : Мода Функција : Конкавна дизајн помага да се намали volatilization детално ја дизајнирани, брилијантен и модерен Професионална алатка за тетоважа или eyelash продолжување користат Соодветни за почетниците практика или домашна употреба Пакет се Вклучени : 1*Прстен ПрвенствоПревозот 1)13 Дена олово време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата...

BGN 5.00 5.89
Любовта е временна фалшива татуировка метална Златна треска водоустойчиви етикети прехвърляне на вода светкавица блясък на красотата боди-арт грим
  • Ново
Оценка на продукта:

Любовта е временна фалшива татуировка метална Златна треска водоустойчиви етикети прехвърляне на вода светкавица блясък на красотата боди-арт грим

Производи екранот Производи спецификации Оригинални слики↓ Производи покажува на кожата ↓Како да се Примени Привремена ТетоважаЗапочнете го со чиста, сува кожа ...

BGN 0.42
CHUSE 5rl за еднократна употреба стерилизованная татуировочная машина за перманентен грим на върха на игла за C5 C5T вежди устни, очна линия машина комплект 10 бр.
  • Ново
Оценка на продукта:

CHUSE 5rl за еднократна употреба стерилизованная татуировочная машина за перманентен грим на върха на игла за C5 C5T вежди устни, очна линия машина комплект 10 бр.

CHUSE 5 RL за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Машина за Трајна Шминка Игли Совети за C5 C5 T Веѓа Усни Eyeliner Машина за Полнење 10 PCS Функција : * Кертриџ игла еденвреме conjoined дизајн, лесно да се користат; * Тетоважа игла независни блистер пакување повеќе здравје и безбедност; * Оваа тетоважа игла употреба 316 Медицински нерѓосувачки челик, боја брзо; * Вграден во 316 пролет, скалабилност е силна; * Вграден во фитинг фиксна картичка слот за долго време да се користи игла нема да се лулаат; * Игла устата модел со тетоважа слични secant игра магла не е ограничено; * Со игла работа може да заштеди време и да се намалат болката целосно; * со игла може да се одржи за десет минути држи жито supercilium тело областа боење технологија; Спецификација : * Пакување : 10 Парчиња / Кутија * Материјал : ABS + 316 Медицински Нерѓосувачки * Големина на Игла : Должина : 6.5 СМ Дијаметар : 1.2 СМ * Тежина : 50 G / Кутија

BGN 28.00 31.98
Червен Високо Качество На Перманентен Грим Машина Комплекти (Игла +Съвети) Безплатна Доставка
  • Ново
Оценка на продукта:

Червен Високо Качество На Перманентен Грим Машина Комплекти (Игла +Съвети) Безплатна Доставка

Трајна Шминка Колекции За Веѓи Усна Машина Високо Квалитетни Црвени 35000 R / Мин Колекции се Вклучени : 1x Трајна шминка веѓа пенкало машина 1 x 7 V AC адаптер ( НАС или Еур ) 20x Трајна шминка игли 20x Трајна шминка совети(игла капи) 20 x Мастило чаши 2 X Мастило Чаши Прстени 1 X Професионални Алуминиум Случај За шминка Пенкало : Ликови : 1, Нов дизајн, лесно да се контролира...

BGN 69.00 76.80
1бр секси жени боди арт бяла хена татуировки дантела на цветя, бижута дизайн временни татуировки етикети водоустойчив ръка на крака татуировка PJ206
  • Ново
Оценка на продукта:

1бр секси жени боди арт бяла хена татуировки дантела на цветя, бижута дизайн временни татуировки етикети водоустойчив ръка на крака татуировка PJ206

Стотици Стилови Тука, Изберете Било Која Стил Сакате1 PC Секси Жени Телото Уметност, Бела Хена Тетоважа Чипка Цвет Накит Дизајн Привремена Тетоважа Налепници Водоотпорен Рака на Нога Tatoos PJ206Големина : 21*15cmНапишете го Бројот На Моделот Во message : (Порака : Како J013 A, J017 ..Ако нема порака, Ние Ќе ги Испрати по случаен изборИзвестувањеУвозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот��s одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата��s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Контактирајте Со НасАко имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!Ви благодариме за вашата поддршка! Ние ќе направиме подобро!

BGN 1.41
1бр бяла къна татуировка на боди арт Ловец на сънища дизайн черупки временни татуировки етикети водоустойчив Завързана гривна татуировка Ловец на сънища
  • Ново
Оценка на продукта:

1бр бяла къна татуировка на боди арт Ловец на сънища дизайн черупки временни татуировки етикети водоустойчив Завързана гривна татуировка Ловец на сънища

Стотици Стилови Тука, Изберете Било Која Стил Сакате1 PC Бела Хена Тетоважа на Телото Уметност Dreamcatcher Школка Дизајн Привремена Тетоважа Налепници Водоотпорен Чипка Хривнија Tatoo Сон CatcherГолемина : 21*15cmНапишете го Бројот На Моделот Во message : (Порака : Како J013 A, J017 ..Ако нема порака, Ќе Испрати Главна Фото ОбичноИзвестувањеУвозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот��s одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата��s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Контактирајте Со НасАко имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!Ви благодариме за вашата поддршка! Ние ќе направиме подобро!

BGN 1.41
5 броя професионални козметични перманентен грим на веждите татуировки практика на кожата доставка фалшиви вежди практика на кожата за микроблейдинга
  • Ново
Оценка на продукта:

5 броя професионални козметични перманентен грим на веждите татуировки практика на кожата доставка фалшиви вежди практика на кожата за микроблейдинга

modname=ckeditor5 PCS Професионални Козметички Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Пракса Кожата Снабдување лажни веѓа пракса на кожата за microbladingКарактеристики : 1...

BGN 11.00 19.76
Лебедово езеро временна фалшива татуировка метална Златна треска водоустойчиви етикети жени прехвърляне на вода светкавица блясък на красотата боди-арт
  • Ново
Оценка на продукта:

Лебедово езеро временна фалшива татуировка метална Златна треска водоустойчиви етикети жени прехвърляне на вода светкавица блясък на красотата боди-арт

Производи екранот Производи спецификации Оригинални слики↓ Производи покажува на кожата ↓Како да се Примени Привремена ТетоважаЗапочнете го со чиста, сува кожа ...

BGN 0.42
3D Горски вой на Вълк временна татуировка стикер за мъже жени боди-арт ръка на гърба татуировка паста водоустойчив фалшиви татуировки етикети PHB-231
  • Ново
Оценка на продукта:

3D Горски вой на Вълк временна татуировка стикер за мъже жени боди-арт ръка на гърба татуировка паста водоустойчив фалшиви татуировки етикети PHB-231

2029 Популарни Точка! парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеСтотици Стилови Тука, Изберете Било Која Стил Сакате1 PC 3 D Шума Howl Волкот Привремена Тетоважа Налепница За Мажи Жени Телото Уметност Рака Назад Tatoo Паста Водоотпорен Лажни Тетоважа Налепници PHB231Големина : 21*15cmНапишете го Бројот На Моделот Во message : (Порака : HB255, HB453Ако не пораката, W e Ќе ја Испрати на Главната Слика ТетоважаИзвестувањеУвозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачи одговорност.Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Контактирајте Со НасАко имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!Ви благодариме за вашата поддршка! Ние ќе направиме подобро!

BGN 1.42