• Ново
50шт agujas tebori blue permanent makeup microblading доставки 16 U shape blade for beauty eyebrow make up безплатна доставка

50шт agujas tebori blue permanent makeup microblading доставки 16 U shape blade for beauty eyebrow make up безплатна доставка

Buyers rating:
-6 % BGN 21.00
BGN 22.34

Брой продукти


50 PCS agujas tebori сина трајна шминка microblading материјали 16 у облик на ножот за веѓа убавината ја сочинуваат бесплатен превозот
16 U форма на ножот;
1;боја имаме жолта и бела,ве молиме оставете порака за боја треба,или ние ќе ги испрати по Случаен избор
2;повеќе квантитет,подобра цена,ако ви треба повеќе,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви цитирам најконкурентна цена.
3;Ние сме фабрика за оваа ножеви,и може да ви понуди сите големина ножеви
Microblading игла 16 U;

Други функции

Тип:
Татуировочная Игла
Номер На Модела:
T-100
търговска марка:
Мона
игла огъване:
16u
дръжката на игла ръчно :
50шт
Цвят на игла мнауал:
Сини
Използването на игли за микроблейдинга:
татуировка на веждите
Острието форма U:
16u microblading

Най-добри сделки

CHUSE перманентен грим пигмент професионален черно татуировка мастило комплект за вежди устни, очна линия Грим Microblading на ротационната машина
  • Ново
Оценка на продукта:

CHUSE перманентен грим пигмент професионален черно татуировка мастило комплект за вежди устни, очна линия Грим Microblading на ротационната машина

CHUSE Трајна Шминка Пигмент Професионални Црна Тетоважа Мастило Сет За Веѓа Усни Eyeliner Сочинуваат Microblading Ротари МашинаОпис:Пигмент хроматска побрзо и бои се задржи повеќе издржливи, тие ќе прават кожата се чини дека има тридимензионален ефект по dualchromatication ако се стави малку concertrated течност во бои...

BGN 27.00 30.19
2 бр./лот изкуствена ръка татуировка на практика скинове силиконови фалшиви ръце като за калфа и Опитен татуировщика
  • Ново
Оценка на продукта:

2 бр./лот изкуствена ръка татуировка на практика скинове силиконови фалшиви ръце като за калфа и Опитен татуировщика

Ви благодариме за повлекува од Добро да се Купи Продавница!2 парчиња / Многу Синтетички Рака Тетоважа Пракса Кожи Силикони Лажни Рака за Двете Чирак & Искусни TattooistОпис : 1.Синтетички Тетоважа на Раката дека може да се користи на сите наоколу и го имитира вистински рака...

BGN 122.00 127.98
HD видео перманентен грим машина за татуировки ротари на върха с игла за микроблейдинга на веждите, устните татуировки дръжка на пистолет набор от ЕС
  • Ново
Оценка на продукта:

HD видео перманентен грим машина за татуировки ротари на върха с игла за микроблейдинга на веждите, устните татуировки дръжка на пистолет набор от ЕС

Функција : Брзина : max.10000 RPMТекст : max.12vМотор : направен во ШвајцарскиотТело : АлуминиумИгли : Biomaser завртка игла& Nouveau Контура ИглиВклучува : 1 рака парче,1 PMUK050 поврзете кабелота) машини за употреба cartridage игли,Чиста и безбедна,иглите излезна големина max.на 34 MMб) обезбедува зголемена моќ и прецизност за оптимални пигмент пенетрација и долготрајни резултатив) Швајцарската моторни направи машината работи моќен и мазна, речиси и да нема бучава.г) на Оваа машина, исто така, се работи за Микро Mesotherapy со посебен MesoИгли.Пакување : 1 Швајцарската ротари постојан сочинуваат машина handpiece пен1 во светот брзо се прилагодува адаптер за напојување3 Кертриџ Игли Ние секогаш се нудат различни приклучоци по локација на нашите клиенти...

BGN 96.00 127.97
1бр бяла къна татуировка на боди арт Ловец на сънища дизайн черупки временни татуировки етикети водоустойчив Завързана гривна татуировка Ловец на сънища
  • Ново
Оценка на продукта:

1бр бяла къна татуировка на боди арт Ловец на сънища дизайн черупки временни татуировки етикети водоустойчив Завързана гривна татуировка Ловец на сънища

Стотици Стилови Тука, Изберете Било Која Стил Сакате1 PC Бела Хена Тетоважа на Телото Уметност Dreamcatcher Школка Дизајн Привремена Тетоважа Налепници Водоотпорен Чипка Хривнија Tatoo Сон CatcherГолемина : 21*15cmНапишете го Бројот На Моделот Во message : (Порака : Како J013 A, J017 ..Ако нема порака, Ќе Испрати Главна Фото ОбичноИзвестувањеУвозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот��s одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата��s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Контактирајте Со НасАко имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!Ви благодариме за вашата поддршка! Ние ќе направиме подобро!

BGN 1.41
CHUSE C5 10pcs 3-Slope богат на функции татуировочная машина игли за татуировки игли за вежди устни, очна линия татуировки
  • Ново
Оценка на продукта:

CHUSE C5 10pcs 3-Slope богат на функции татуировочная машина игли за татуировки игли за вежди устни, очна линия татуировки

CHUSE 10pcs 3Падина Мултифункционален Тетоважа Игли Супер Добар Квалитет карактеристики : 1 Секоја pin има еденвреме независни пакување, игла и игла со еденвреме Сијамски дизајн, здравје, безбедност и удобност;2...

BGN 25.00 28.43
Червен Високо Качество На Перманентен Грим Машина Комплекти (Игла +Съвети) Безплатна Доставка
  • Ново
Оценка на продукта:

Червен Високо Качество На Перманентен Грим Машина Комплекти (Игла +Съвети) Безплатна Доставка

Трајна Шминка Колекции За Веѓи Усна Машина Високо Квалитетни Црвени 35000 R / Мин Колекции се Вклучени : 1x Трајна шминка веѓа пенкало машина 1 x 7 V AC адаптер ( НАС или Еур ) 20x Трајна шминка игли 20x Трајна шминка совети(игла капи) 20 x Мастило чаши 2 X Мастило Чаши Прстени 1 X Професионални Алуминиум Случај За шминка Пенкало : Ликови : 1, Нов дизајн, лесно да се контролира...

BGN 69.00 76.80