• Ново
Прекрасен глава на елен временна татуировка боди-арт Флаш татуировки етикети 12 * 20 cm водоустойчив хена татуировки стайлинг аксесоари за дома стикер за стена

Прекрасен глава на елен временна татуировка боди-арт Флаш татуировки етикети 12 * 20 cm водоустойчив хена татуировки стайлинг аксесоари за дома стикер за стена

Buyers rating:
BGN 1.68

Брой продукти


Други функции

Цвят:
A, B, C, D, E, F, G, H, I
търговска марка:
ШНАПИГН
Номер На Модела:
ax26
Размер:
12*20cm
Тип:
Временна Татуировка
Стил:
Лято стил flash татуировки, боди арт
Място на произход на стоките:
Китай
Материал:
Нетоксичен PVC / изминалия FDA / ASTM / EN71
Размер:
12*20cm
Тегло:
0.025kg
Цвят:
разход
Комбинация от модели:
Китайски шаран
Приложение:
татуиране на тялото/грим/стикер за стена/начало декор/стикер за телефон/интериор на автомобила/и т.н
Характеристика:
Водоустойчив & Sweatproof
Продължителност:
Нормално продължавай в продължение на 3-5 дни (ако водене на татуировка суха достатъчно)

Най-добри сделки

1бр секси жени боди арт бяла хена татуировки дантела на цветя, бижута дизайн временни татуировки етикети водоустойчив ръка на крака татуировка PJ206
  • Ново
Оценка на продукта:

1бр секси жени боди арт бяла хена татуировки дантела на цветя, бижута дизайн временни татуировки етикети водоустойчив ръка на крака татуировка PJ206

Стотици Стилови Тука, Изберете Било Која Стил Сакате1 PC Секси Жени Телото Уметност, Бела Хена Тетоважа Чипка Цвет Накит Дизајн Привремена Тетоважа Налепници Водоотпорен Рака на Нога Tatoos PJ206Големина : 21*15cmНапишете го Бројот На Моделот Во message : (Порака : Како J013 A, J017 ..Ако нема порака, Ние Ќе ги Испрати по случаен изборИзвестувањеУвозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот��s одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата��s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Контактирајте Со НасАко имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!Ви благодариме за вашата поддршка! Ние ќе направиме подобро!

BGN 1.41
CHUSE C5 10pcs 3-Slope богат на функции татуировочная машина игли за татуировки игли за вежди устни, очна линия татуировки
  • Ново
Оценка на продукта:

CHUSE C5 10pcs 3-Slope богат на функции татуировочная машина игли за татуировки игли за вежди устни, очна линия татуировки

CHUSE 10pcs 3Падина Мултифункционален Тетоважа Игли Супер Добар Квалитет карактеристики : 1 Секоја pin има еденвреме независни пакување, игла и игла со еденвреме Сијамски дизајн, здравје, безбедност и удобност;2...

BGN 25.00 28.43
CHUSE перманентен грим пигмент професионален черно татуировка мастило комплект за вежди устни, очна линия Грим Microblading на ротационната машина
  • Ново
Оценка на продукта:

CHUSE перманентен грим пигмент професионален черно татуировка мастило комплект за вежди устни, очна линия Грим Microblading на ротационната машина

CHUSE Трајна Шминка Пигмент Професионални Црна Тетоважа Мастило Сет За Веѓа Усни Eyeliner Сочинуваат Microblading Ротари МашинаОпис:Пигмент хроматска побрзо и бои се задржи повеќе издржливи, тие ќе прават кожата се чини дека има тридимензионален ефект по dualchromatication ако се стави малку concertrated течност во бои...

BGN 27.00 30.19
HD видео перманентен грим машина за татуировки ротари на върха с игла за микроблейдинга на веждите, устните татуировки дръжка на пистолет набор от ЕС
  • Ново
Оценка на продукта:

HD видео перманентен грим машина за татуировки ротари на върха с игла за микроблейдинга на веждите, устните татуировки дръжка на пистолет набор от ЕС

Функција : Брзина : max.10000 RPMТекст : max.12vМотор : направен во ШвајцарскиотТело : АлуминиумИгли : Biomaser завртка игла& Nouveau Контура ИглиВклучува : 1 рака парче,1 PMUK050 поврзете кабелота) машини за употреба cartridage игли,Чиста и безбедна,иглите излезна големина max.на 34 MMб) обезбедува зголемена моќ и прецизност за оптимални пигмент пенетрација и долготрајни резултатив) Швајцарската моторни направи машината работи моќен и мазна, речиси и да нема бучава.г) на Оваа машина, исто така, се работи за Микро Mesotherapy со посебен MesoИгли.Пакување : 1 Швајцарската ротари постојан сочинуваат машина handpiece пен1 во светот брзо се прилагодува адаптер за напојување3 Кертриџ Игли Ние секогаш се нудат различни приклучоци по локација на нашите клиенти...

BGN 96.00 127.97
2 бр./лот изкуствена ръка татуировка на практика скинове силиконови фалшиви ръце като за калфа и Опитен татуировщика
  • Ново
Оценка на продукта:

2 бр./лот изкуствена ръка татуировка на практика скинове силиконови фалшиви ръце като за калфа и Опитен татуировщика

Ви благодариме за повлекува од Добро да се Купи Продавница!2 парчиња / Многу Синтетички Рака Тетоважа Пракса Кожи Силикони Лажни Рака за Двете Чирак & Искусни TattooistОпис : 1.Синтетички Тетоважа на Раката дека може да се користи на сите наоколу и го имитира вистински рака...

BGN 122.00 127.98
1бр бяла къна татуировка на боди арт Ловец на сънища дизайн черупки временни татуировки етикети водоустойчив Завързана гривна татуировка Ловец на сънища
  • Ново
Оценка на продукта:

1бр бяла къна татуировка на боди арт Ловец на сънища дизайн черупки временни татуировки етикети водоустойчив Завързана гривна татуировка Ловец на сънища

Стотици Стилови Тука, Изберете Било Која Стил Сакате1 PC Бела Хена Тетоважа на Телото Уметност Dreamcatcher Школка Дизајн Привремена Тетоважа Налепници Водоотпорен Чипка Хривнија Tatoo Сон CatcherГолемина : 21*15cmНапишете го Бројот На Моделот Во message : (Порака : Како J013 A, J017 ..Ако нема порака, Ќе Испрати Главна Фото ОбичноИзвестувањеУвозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот��s одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата��s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Контактирајте Со НасАко имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!Ви благодариме за вашата поддршка! Ние ќе направиме подобро!

BGN 1.41
Черни Дантелени Татуировки Face Body Paint Henna Ink Body Painting Make Up Halloween Party Fashion Stickers Waterproof Body Art Tattoo
  • Ново
Оценка на продукта:

Черни Дантелени Татуировки Face Body Paint Henna Ink Body Painting Make Up Halloween Party Fashion Stickers Waterproof Body Art Tattoo

Црна Чипка Тетоважи Се Соочуваат Со Телото Боја Хена Мастило Тело Сликарство Сочинуваат Ноќта На Вештерките Партија Мода Налепници Водоотпорен Телото Уметност ТетоважаФункција : 1...

BGN 1.00 1.63