• Ново
Златен koi временни татуировки, боди-арт Флаш татуировки етикети 12 * 20 cm водоустойчив хена татуировки стил домашен интериор стикер за стена

Златен koi временни татуировки, боди-арт Флаш татуировки етикети 12 * 20 cm водоустойчив хена татуировки стил домашен интериор стикер за стена

Buyers rating:
BGN 1.68

Брой продукти


Други функции

Цвят:
A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L
търговска марка:
ШНАПИГН
Номер На Модела:
ax26
Размер:
12*20cm
Тип:
Временна Татуировка
Стил:
Лято стил flash татуировки, боди арт
Място на произход на стоките:
Китай
Материал:
Нетоксичен PVC / изминалия FDA / ASTM / EN71
Размер:
12*20cm
Тегло:
0.025kg
Цвят:
разход
Комбинация от модели:
Китайски шаран
Приложение:
татуиране на тялото/грим/стикер за стена/начало декор/стикер за телефон/интериор на автомобила/и т.н
Характеристика:
Водоустойчив & Sweatproof
Продължителност:
Нормално продължавай в продължение на 3-5 дни (ако водене на татуировка суха достатъчно)

Най-добри сделки

50шт agujas tebori blue permanent makeup microblading доставки 16 U shape blade for beauty eyebrow make up безплатна доставка
  • Ново
Оценка на продукта:

50шт agujas tebori blue permanent makeup microblading доставки 16 U shape blade for beauty eyebrow make up безплатна доставка

50 PCS agujas tebori сина трајна шминка microblading материјали 16 у облик на ножот за веѓа убавината ја сочинуваат бесплатен превозот16 U форма на ножот;1;боја имаме жолта и бела,ве молиме оставете порака за боја треба,или ние ќе ги испрати по Случаен избор2;повеќе квантитет,подобра цена,ако ви треба повеќе,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви цитирам најконкурентна цена.3;Ние сме фабрика за оваа ножеви,и може да ви понуди сите големина ножевиMicroblading игла 16 U;

BGN 21.00 22.34
50шт 5f татуировки игли за електрически вежди татуировки машина дръжка перманентен грим Microblading игла за малки татуировки
  • Ново
Оценка на продукта:

50шт 5f татуировки игли за електрически вежди татуировки машина дръжка перманентен грим Microblading игла за малки татуировки

50pcs 5f Тетоважа Игли За Веѓа Тетоважа Машина за Трајна Шминка Додатоци За Тетоважа работник еднократна Употреба Со Совети ( игли за Еднократна употреба, sterilized со гама зраци...

BGN 18.00 25.12
Електрическа перманентная машина грим дръжка акумулаторна машина татуировка на веждите грим красота завинаги татуировка пистолет за устни, очна линия
  • Ново
Оценка на продукта:

Електрическа перманентная машина грим дръжка акумулаторна машина татуировка на веждите грим красота завинаги татуировка пистолет за устни, очна линия

Електрични Трајна Шминка Машина Пенкало Батерија Веѓа Тетоважа Машина сочинуваат Убавина Засекогаш Тетоважа Пиштол За Усна EyelinerОпис : Професионални Веѓа тетоважа машина, стабилна и со силна енергија...

BGN 15.00 15.36