• Ново
Godox Xpro-C E-TTL II 2.4 G Wireless system X High-speed с голям LCD екран предавател Xpro-C+3x X1r-C приемник за Canon

Godox Xpro-C E-TTL II 2.4 G Wireless system X High-speed с голям LCD екран предавател Xpro-C+3x X1r-C приемник за Canon

Buyers rating:
BGN 318.40

Брой продукти


Во Парк Godox E-TTL II 2.4 G Безжична X Системот ХСС со LCD Екран Флеш Предизвика Предавателот XPro-C и X1 R-C Примачот за Canon

Спецификации : Модел : X1 C Тип : За Canon Компатибилен со : Canon EOS камери(E-TTL II autoflash); Поддршка на сите камери кои имаат PC sync штекер Изгради-во Оддалечен Систем : 2.4 G безжична трансмисија, Модулација Метод : MSK Напојување : 2*АА батерии Изложеност Контрола : Прирачник за Блиц : Поддршка TTL Авто Флеш : E-TTL II TTL Контрола : Висока Брзина на Синхронизација (ХСС) : Поддршка Флеш Компензацијата на Експозицијата (FEC) : Поддршка, ±3 запира 1/3 запре постепено Флеш Изложеност Заклучување (FEL) : Поддршка Фокус Помогне : Прирачник за отворање на Задните Странични Sync : Нема Моделирање Флеш : Поддршка, пукаше со камери длабочина на полето за преглед копчето за Безжичен Блиц : Безжична Функција : во TTL режим, Односот исклучен; во М режим, Флеш Сооднос(А Б В); Поддршка ГР (групирање флеш) Контролирани Роб Групи : во ГР групирање на чекање, 5 (A/B/C/D/E); во Сооднос групирање режим, 3(А/Б/В) Предавателот Растојание : >100 метри Канал : 32 канали Другите : Синхронизација на Задоцнување на Сет : Поддршка (0-10ms, утврдени во единица на 100us) Безжични Shutter Порака : Ресиверот може да се контролира камери за снимање преку 2,5 mm shutter ослободување интерфејс Зум Поставка : фокусна должина може да се прилагоди преку предавателот Дисплеј Панел : Широк LCD панел, осветлување вклучување/исклучување на Излезен Интерфејс : Предавателот : користете PC пристаништето на влез и излез; Приемник : користете 2,5 mm sync кабел за излез Firmware Надградба : Користење на Микро USB порт за да ја надградите вашата Мемориска Функција : Прилагодувања ќе се чуваат од 2 секунди по последната операција и се опорави по рестарт Предавателот Големина/ Тежина : 72x75x52(mm)/100g Пакет се Вклучени : 1 x Godox Xpro-C 1 x Производ прирачник 3 x X1 R-C TTL Безжичен Ресивер за Canon (само за Примачот)
.

Други функции

Пакет:
ДА
Тегло:
200g
търговска марка:
Годокс
Номер На Модела:
V860IIC/TT685C/TT350C
Пакет:
Комплект 1
Съвместим Марка:
Канон, годокс
Съвместим Модел:
600EX-RT/580EXII/580EX/430EXII
Размер:
90*58*50mm/70x65x47

Най-добри сделки

Yongnuo YN-560IV YN-560 IV 2.4 G безжична светкавица Speedlite за Nikon D3300 D3200 D3100 D3000 D7000 D7100
 • Ново
Оценка на продукта:

Yongnuo YN-560IV YN-560 IV 2.4 G безжична светкавица Speedlite за Nikon D3300 D3200 D3100 D3000 D7000 D7100

Спецификација : Поддржува Безжична Господар ФункцијаНа YN560 IV може да се користи како господар единица, дава 3 независни групи со контролирање на способноста за реализација на далечински управувач режим на блиц, блицот на производството и фокусна должина на YN560 IV и YN560 III.Поддржува Безжична Роб Функција, целосно го поддржува YN560TX,RF603(I / II) RF602 Безжичен предавателЕден YN560 IV можат да добијат соодветно на безжичниот сигнал од YN560 IV,YN560TX,RF603 (I / II),RF602,со факултативниот 16 канали; кога YN560 IV и YN560TX користи како предавател, тоа може да се реализира далечински управувач параметар поставувања.Повеќе Предизвика Синхрони Режимот ПоддржанНа YN560 IV може да се активира преку поставување врвот на камерата, 2.4 G безжична предизвикувајќи, S1 и S2 пред флеш откажете режим.Прилагодувањата За Автоматско Зачувување, Поддржува Custom Settings (Fn)Параметри на блицот автоматски ќе се спаси кога блицот е исклучен; корисниците можат да го прилагодат поставување на флеш функција како што е потребно.GN58 @ ISO100,105mmГолема Водич Број 2.4 G безжични speedlite, поддржува M / Мулти / режим.Звукот Се Прашува СистемКога звук прашува систем е овозможено, различни звучни начин ќе ги поттикне различни оперативни држава на флеш, па како да ви овозможи да се фокусираат на снимање.Поддршка Електрични Функцијата За ЗумирањеФлеш покриеност може да се смени помеѓу 24~105mm преку [ZOOM] копчето.Ultrafast Полнење Рециклирање Систем, Поддржува Надворешно НапојувањеОпремени со Големи Димензии LCD Екран, Стандарден КОМПЈУТЕР Синхрони ИнтерфејсКомпатибилен со : за сите Канон Nikon Pentax Олимп Камери Fujifilmза Sony A99 A58 A6000 A3000 О7 A7r A7s NEX6 N нови hotshoe Камериза Panasonic сите модел Камери.

BGN 110.40
Godox Ving V860II-C E-TTL HSS 1/8000 литиево-йонна батерия светкавица Speedlite на Canon 850D 800D 760D 7D 5Ds 5D4 6D2 5D3 7D2 +10 подаръчен комплект
 • Ново
Оценка на продукта:

Godox Ving V860II-C E-TTL HSS 1/8000 литиево-йонна батерия светкавица Speedlite на Canon 850D 800D 760D 7D 5Ds 5D4 6D2 5D3 7D2 +10 подаръчен комплект

Godox Ving V860 II V860 IIC ETTL ХСС 1 / 8000 Liion Батерија Speedlite Флеш за Canon dslr фото + 10 Подарок КомплетКАРАКТЕРИСТИКИ Целосна поддршка за TTL функции, поддршка за TTL автоматски блиц, прирачник флеш, 1 / 8000 високабрзина на синхронизација, флеш компензацијата на експозицијата, флеш изложеност заклучување, втората завеса sync, моделирање флеш, итн. Усвојува Godox безжична X системот, да се изградиво 2.4 G безжичен пренос нуди ситевоедно функции и на 100 метри подалеку пренос на далечина Како господар флеш да предизвика Канон speedlites и како роб флеш да прими сигнали од Canon speedlites Макс...

BGN 318.40
RF-600D 18 Macro LED LED Ring Flash универсално осветление за макро светкавица за Canon, Nikon, Sony Mi Hot Shoe DSLR
 • Ново
Оценка на продукта:

RF-600D 18 Macro LED LED Ring Flash универсално осветление за макро светкавица за Canon, Nikon, Sony Mi Hot Shoe DSLR

11068 Други Блиц светлинаПогоден за : некој модел на NIKON или Канон / Олимп бренд dslr фото (Камера НЕ се Вклучени)Преглед : Овој професионален RF600 D Серија Макро LED Прстен Флеш е специјално дизајниран за да се користи во областа на macroshot, научно истражување, како и од медицински и лични фотографија во многу блиска далечина снимање.Тоа може да се обезбеди континуиран и стабилен полу светлина или целосно право да ги исполнуваат повисоки фотографија потреби.Карактеристики : 1...

BGN 62.16
Godox TT685C/N/F / O GN60 безжична TTL светкавица Speedlite на Canon, Nikon, Fujifilm Olympus / Panasonic + скоба Bowens S-Type
 • Ново
Оценка на продукта:

Godox TT685C/N/F / O GN60 безжична TTL светкавица Speedlite на Canon, Nikon, Fujifilm Olympus / Panasonic + скоба Bowens S-Type

Опис : Водич Бр.(1 / 1 излез @ 200mm) : 60(m ISO 100) Флеш покриеност 20 да 200mm Auto zoomПрирачник за зумирање Занишан / нервира флеш главата (bouce флеш) : од 0 до 360 Степен хоризонтално, 7 до 90 степен вертикално Флеш Времетраење : 1 / 300 да 1 / 20000 секунди Изложеност Контрола на Изложеноста на системот за контрола : TTL autoflash и прирачник флеш флеш компензацијата на експозицијата(FEC) : Прирачник...

BGN 216.00
YONGNUO YN685 2.4 G Wireless TTL HSS 1/8000s Flash Speedlite + YN622-TX i-TTL безжичен контролер на светкавица за фотоапарат Nikon Canon
 • Ново
Оценка на продукта:

YONGNUO YN685 2.4 G Wireless TTL HSS 1/8000s Flash Speedlite + YN622-TX i-TTL безжичен контролер на светкавица за фотоапарат Nikon Canon

Функција2.4 G безжична брзинасветлината на високо водич број, кој поддржува TTL, М и Мултирежим.Тоа може да се користи со секој shutter speed и максималната sync брзина до 1 / 8000s.Ultrafast полнење recycles систем за поддршка на надворешно напојување.Поддршка auto / manual зумирање.Поддршка звук прашува функција, custom settings (Fn.) и auto save settingsСпецификации : Поддршка односно примање на безжични предизвикувајќи сигнал од YN622 N,YN622 NII,YN622 NTX,YN660,YN560 IV,YN560TX,RF605,RF603 II и RF603.Режим на блиц : ETTL, M, Мулти.Активирањето на владата : settop, безжични offкамера.Zoon опсег : АВТОМАТСКИ, 20, 24, 28, 35, 50, 70, 80,105,135,200 мм.Вертикална ротација агол : 790 степени.Хоризонтална агол на ротација : 0360 степени.Напојување : 4 х АА големина на батерии (Алкални или NiМЗ батерија).Осветлување пати : 1001500 пати (AA алкални ќелија користи).Температура на бојата : 5600 K.Флеш време : 1 / 200s 1 / 20000s.Флеш контрола : 8 нивоа на производство, контрола (1 / 1281 / 1), се вкупно 29 нивоа на фино подесување.Надворешен интерфејс : Надворешна сила интерфејс, PC порта, топла чевли.Безжична активирањето на далечина : 100.Димензија : Прибл...

BGN 224.00
Meike MK-420F LCD богат на функции трайно литиева батерия светкавица Speedlite за цифров фотоапарат Fuji
 • Ново
Оценка на продукта:

Meike MK-420F LCD богат на функции трайно литиева батерия светкавица Speedlite за цифров фотоапарат Fuji

Meike МК420 F LCD МултиФункционални Долготрајни Литиум Батерија Флеш Speedlite за Fuji Дигитална КамераФункција карактеристики : 1.Висок GN : 422.TTL3.Прирачник флеш(S1 / S2 режим)4.Прилагодливи плочка &вртливата глава5.LCD екран Решетки6.LEDAssistive преглед фокус7.Метал топла чевли8.Поддршка за синхронизација на предни и задни завеси9.Мемориска функција10.Температурата откривање Автоматски (прегревање заштита)11.долготрајни литиум батеријаСпецифики : Режим на блиц : TTL / S1 / S2Флеш индекс : 42(105mm фокусна должина;ISO : 100 метри)Горедоле агол на ротација : 7°(долу)~90°(до)Леводесно ротација агол : 180°(лево)~1800°(десно)Тесто трепка : 3002500 патиРециклирање време : околу 3sCotor температура : 5600kСветлината уреди со покажувач на далечина : внатрешна 15 милиони, отворено 10mНапојување : литиум батеријаТежина : Околу 263g(speedlite само,батерии не се вклучени)Димензии : about166*66*36mmПакет Листата : 1 x МК420 F Флеш1 x diffuser1 x стојат1 x торбичка1 x литиум батерија1 x полнач1 x McoplПлатно1 x 12 Боја Техник

BGN 223.98
MEIKE MK-930 MK II 930 II LCD GN58 Flash Speedlite single point flash за Canon, Nikon, Pentax Olympus DSLR + дифузер + филтър
 • Ново
Оценка на продукта:

MEIKE MK-930 MK II 930 II LCD GN58 Flash Speedlite single point flash за Canon, Nikon, Pentax Olympus DSLR + дифузер + филтър

11068 Други Блиц светлина MEIKE МК930 II МК 930 II LCD GN58 Флеш Speedlite Општи единствена точка флеш за Canon Nikon Pentax Олимп со dslr фото 2 подарокЗа 12 боја филтер и бела diffuser, можете да проверите на главната слика...

BGN 63.98
Нов прием на Godox SLB60 60W LED Photo Studio Strobe Light + литиево-йонна батерия+дистанционно управление+зарядно за професионална фотография Illumina
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов прием на Godox SLB60 60W LED Photo Studio Strobe Light + литиево-йонна батерия+дистанционно управление+зарядно за професионална фотография Illumina

Нови Пристигнување Godox SLB60 60 W LED Студио Фото Strobe Светлина +Liion Батерија+Далечински+Полнач за Професионална Фотографија ОсветлувањеНови Пристигнување Godox SLB60 60 W LED Студио Фото Strobe Светлина +Liion Батерија+Далечински+Полнач за Професионална Фотографија ОсветлувањеGodox SLB60 LED видео светла се одлични за производот снимање, photojournalistic и видео снимање, итн...

BGN 558.40
Една седалка, всички метални 3 in1 Tri-Hot Shoe Mount Adapter for Flash Speedlite Holder Bracket Light Stand Black
 • Ново
Оценка на продукта:

Една седалка, всички метални 3 in1 Tri-Hot Shoe Mount Adapter for Flash Speedlite Holder Bracket Light Stand Black

Ситеметал 3 in1 TriЖешка Чевли Планината Адаптер за Флеш Speedlite Носителот Заградата Светлина Стојат ЦрнаКарактеристики : * Сосема нов и висок квалитет* Големина : 145 X75 X55mm* Носител на бленда : 15.8 mm (5 / 8 инчи)* Чадор дупка со дијаметар : 8mm* Боја : Црна* Нето Тежина : околу 200g* Направи на ситеметални материјали, Трајни* Ширина прилагодливи 1620mm* Со 3 / 81 / 4" адаптер завртка, може поддршка на Е200 / Е22 A / Е22 B / Е5001 B светлина стои* Се применува за : Canon, Nikon, Pentax, Олимп др.Пакет содржи : 1 X Три Топла Чевли Планината Адаптер1...

BGN 11.98
Универсална поставка за led селфи flash Light Up Luminous Fill Light телефонна ring за iPhone 7 7 Plus SE 6 6S Плюс за Samsung HTC за Xiaomi
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсална поставка за led селфи flash Light Up Luminous Fill Light телефонна ring за iPhone 7 7 Plus SE 6 6S Плюс за Samsung HTC за Xiaomi

Universal ДОВЕДЕ Selfie Флеш светне Прозрачна Пополнете Светлината Телефон да ЅвониЗа i Phone 7 7 Плус SE 6 6 S Плус За Samsung, HTC За Xiaomi Функција : Пластични LED Прстен Selfie Светлина на 3 Нивоа Ниско / Средно / Високо на осветленост излез...

BGN 20.61
Godox Mini Speedlite TT350S Camera Flash TTL HSS GN36+X1t-S предавател за Sony A9 A7RII беззеркальная slr камера с 6 подарочным комплект
 • Ново
Оценка на продукта:

Godox Mini Speedlite TT350S Camera Flash TTL HSS GN36+X1t-S предавател за Sony A9 A7RII беззеркальная slr камера с 6 подарочным комплект

Godox Мини Speedlite TT350 S Блиц на Камерата TTL ХСС GN36+ X1 TS Предавател за Sony Mirrorless dslr фото Камера О7 A7 R A7 S A99 A6500 A6300 A6100 A6000 A5100 A5000 A3100Забелешка : батеријата не е вклучена...

BGN 73.60
110V GODOX 120WS 120W Pro Photography Photo Mini Studio Flash Strobe Lighting корона лампи
 • Ново
Оценка на продукта:

110V GODOX 120WS 120W Pro Photography Photo Mini Studio Flash Strobe Lighting корона лампи

110 V GODOX 120 WS 120 W Про Фотографија Мини Фото Студио Флеш Strobe Осветлување Светилка ГлаваФлеш strobe модул е дизајниран за фотографи кои бараат висок квалитет студио опрема по прифатлива цена...

BGN 105.00 127.98
Godox QT600II 600WS GN76 1/8000s High Speed Sync Flash Strobe Light с вградена система 2.4 G Wirless
 • Ново
Оценка на продукта:

Godox QT600II 600WS GN76 1/8000s High Speed Sync Flash Strobe Light с вградена система 2.4 G Wirless

Нови Пристигнување Godox QT600 II 600 WS GN76 Висока Speen Sync 1 / 8000s Изграденаво 2.4 G Godox Безжична X систем за Рециклирање време Приближно 0.050.9 sGodox QT600 II 600 WS Голема Брзина Флеш Strobe Светлина има сеопфатна надградба од првата генерација QT600 со Софистициран Дизајн, Напредна техника и изобилство функции, нејзиниот со изграден во Godox 2.4 G Безжичен систем за контрола да нудат удобен за безжичен контрола и со голема брзина флеш да го фати прекрасен момент...

BGN 958.40
YONGNUO RF-605 RF-605N RF605N безжичен спусък светкавица за Nikon D7100 D7000 D5200 D5100 D3000 D90 D80 D70 D70s D40 D800E D800
 • Ново
Оценка на продукта:

YONGNUO RF-605 RF-605N RF605N безжичен спусък светкавица за Nikon D7100 D7000 D5200 D5100 D3000 D90 D80 D70 D70s D40 D800E D800

Компатибилен со АНТЕНСКИ602, RF603 и YN560 TX Карактеристики : *RF602 / RF603 два начини на комуникација RF605 = RF602 +RF603*TX / RXmultiple работи начини*A / B / C / D / E / F 6 групи (компатибилен со YN560TX)*Безжичен shutter далечинска контрола*Clear LCD екранот, кратенка за копче операција*16 канали*Комуникација опсег до 100 СпецификацијаТип : FSK 2.4 GHz безжична далечински управувач системПренос на далечина : 100mКанали : 16 каналиГрупа : 6 ГрупиShutter порака : половинапритиснете, полнпресShutter интерфејс : 2,5 mm приклучокСтудио блиц светлина интерфејс : стандарден КОМПЈУТЕР socketМакс Sync Брзина : 1 / 320 вторБатерија : AAA X 2(3 V )Големина : 85 MM x 41 MM x 35 MMCompaible со : Флеш Активирањето : Yongnuo RF602 N, RF603 N1 / N3, RF603 II N1 / N3, YN560TX NКамера : За Nikon D7100 D7000 D5200 D5100 D5000 D3100 D3000 D90 D80 D70 D70s D40 D800 E D800 D700 D300s D300 D200 D2 X D2 H D200 D1 H D1 X D3 X Д3 Пакет, Вклучувајќи : 2 x RF605 N трансиверите 1 x N1 верзија shutter ослободување кабел 1 x N3 верзија Shutter ослободување кабел 1 x Прирачник во Кинески и англиски јазик 1 x Оригиналната Кутија Yongnuo RF602 за Canon, Безжичен Далечински Флеш Предизвика парчеYongnuo RF603 N3, RF603 RF 603 Флеш Активирањето 2 Трансиверите за NIKON D600 D90 D5000 D5100 D3100 D7000 Yongnuo RF603 N1, RF603 N1 RF 603 Флеш Активирањето 2 Трансиверите за NIKON D800 D3 X Д3 D2 X D2 H D1 H D1 X D700 D300 D200 D100 парчеYongnuo RF603 II RF603 II Безжична Флеш Активирањето / Далечински N1 парчеYongnuo YN560TX YN560 TX Прирачник Флеш Предавателот Контролер за YN560 III RF602 / RF603 / RF603 II за nikon парчеЗа Nikon Yongnuo YN560 III Со АНТЕНСКИ603 Еден Предавател,YN560 III Ултраlongrange Wirelss флеш Speedlite RF603 Trgger парчеYongnuo YN565 Ex за Nikon, YN565 EX YN565 ЕКС ITTL ITTL Блиц Speedlight / Speedlite D200 D80 D300 D700 D90 D3200 D7000 D800 D600 парчеMeike МК950 Mark II TTL Flashgun Speedlite за Canon 650 D 700 D 750 D 1100 D КАКО YONGNUO YN565 EX

BGN 51.20
Godox X1C X1T-C 2.4 G E-TTL Безжичен предавател на спусъка светкавица на фотоапарат на Canon 1300D 800D 760D 750D 700D 650D 77D 5Ds 5D4 5D3
 • Ново
Оценка на продукта:

Godox X1C X1T-C 2.4 G E-TTL Безжичен предавател на спусъка светкавица на фотоапарат на Canon 1300D 800D 760D 750D 700D 650D 77D 5Ds 5D4 5D3

Godox X1 C X1 TC 2.4 G ETTL Безжичен блиц на камерата се активира Предавател за Canon 1300 D 800 D 760 D 750 D 700 D 650 D 77 D 5 Ds 5 D4 5 D3 + 4 ПодарокGodox X1 TC TTL Безжичен Предавател Godox првиот TTL безжична флеш предизвика X1 C се однесува на Canon E0 S серија камери...

BGN 73.60
Godox DP400II 400W Flash Head вградена безжична X-система 2,4 Ghz с предавател X1 за огледално-рефлексни фотоапарати
 • Ново
Оценка на продукта:

Godox DP400II 400W Flash Head вградена безжична X-система 2,4 Ghz с предавател X1 за огледално-рефлексни фотоапарати

X1 N : X1 Предавател За Nikon X1 S : X1 Предавател За SonyX1 O : X1 Предавател За Олимп X1 F : X1 Предавател За FujifilmНа DP400 II Флеш Главата од Godox е полно опремен 400 Ws monolight со повеќе професионални и удобност карактеристики...

BGN 368.00
Yongnuo YN622N-TX E-TTL wireless flash controller - това е радиостанцията радио флаш YN622N i-TTL за всички цифрови огледално-рефлексни фотоапарати NIKON
 • Ново
Оценка на продукта:

Yongnuo YN622N-TX E-TTL wireless flash controller - това е радиостанцията радио флаш YN622N i-TTL за всички цифрови огледално-рефлексни фотоапарати NIKON

YONGNUO YN622 NTX ETTL безжична флеш контролер е YN622 N iTTL радио флеш transceiver поддршка За Сите NIKON dslr фото АпаратиОвој производ ги користи човечките LCD мени контрола, поддршка A / B / C три групи флеш мешани користите iTTL, прирачник флеш или супер sync режим, можете да ја прилагодите група компензацијата на експозицијата или флеш излез, поддршка set три флеш различни фокусна должина , Далечински контрола на растојание до 100 M, поддршка 7 безжични канали и A / B / C три групи, и со помошни фокус светлина функција, поддршка USB firmware надградба...

BGN 64.00 98.46
Voking Speedlite TTL Flash light VK750II-C за цифрови огледално-рефлексни фотоапарати Canon 700D 650D 600D 550D 7D 6D 5D Mark ii и iii, T5i T4i T3i
 • Ново
Оценка на продукта:

Voking Speedlite TTL Flash light VK750II-C за цифрови огледално-рефлексни фотоапарати Canon 700D 650D 600D 550D 7D 6D 5D Mark ii и iii, T5i T4i T3i

САД $ 38.99 / парче парче парче парче парче парче парче парчеГолема водич број : 58(во 105mm фокусна должина,ISO 100 метри во / нозе) ETTL II режим на блиц : лесно и брзо да се држат посебни моменти...

BGN 118.00 131.02
10 бр. / лот светкавица щанд на притежателя на база горещо накладки за всички DSLR камера светкавица задейства предавателя
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр. / лот светкавица щанд на притежателя на база горещо накладки за всички DSLR камера светкавица задейства предавателя

Опис : Оваа Жешка Чевли Флеш Стојат совршено се вклопува во речиси сите стандардни топла чевли флеш, со оваа мала единица, можете лесно може да го поправи вашиот блиц на вистинската позиција што ви е потребно.Покрај тоа, 1 / 4" tripod контактот на оваа единица е погодно за да инсталирате flash на tripod.Оваа Флеш Застане е на високо квалитетни и корисни фотографска опрема која погодно да се направи флеш единица застане кога го користите блицот единица за пораки или offкамера.Оваа флеш штанд ќе погоден со сите флеш пиштол кој со топла чевли нога на располагање.Отстрани дополнителни завртки да ја размонтираат главната LCD од digitizer и стаклоиздржливи Тешко Пластични МатеријалиДимензии : 95 x 63 x 12mm (3.7" x 2.5" x 0.5")Компатибилен : Сите ТоплоБрој на ФЛЕШ, Предизвика Предавател или РобAnswer : ___________________________ Note : Оваа Флеш Застане не одговара Sony и блиц MinoltaПакет содржина : 10 x Топла Чевли Флеш Стојат1 x следење на број

BGN 11.00 15.20
2x Godox Ving v860ii-O flash + X1t-O предавател TTL HSS 1/8000 литиево-йонна батерия Speedlite TTL Flash за Olympus Panasonic DMC-G85
 • Ново
Оценка на продукта:

2x Godox Ving v860ii-O flash + X1t-O предавател TTL HSS 1/8000 литиево-йонна батерия Speedlite TTL Flash за Olympus Panasonic DMC-G85

2x Godox Ving V860 II V860 IIО TTL ХСС 1 / 8000 Liion Батерија TTL Speedlite Флеш + X1 TО Предавател За Олимп PanasonicСпецификацијаМодел : V860 IIOКомпатибилен Камера : Олимп со Камера Panasonic (TTL II autoflash)Водич БР...

BGN 710.40