• Ново
Розово 2018 Майката На Булката Рокли Обвивка Cap Ръкави От Шифон Апликации На Дантела Pluls Размер На Младоженеца Майка Рокли За Сватби

Розово 2018 Майката На Булката Рокли Обвивка Cap Ръкави От Шифон Апликации На Дантела Pluls Размер На Младоженеца Майка Рокли За Сватби

Buyers rating:
-9 % BGN 103.00
BGN 113.60

Брой продукти


2.Мерење Упатство
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Обработка на Време 10 Работни Дена Проценува Време на Испорака ЕМС 5-7 Работни Дена DHL 3-5 Работни Дена ТНТ 3-5 Работни Дена ПРОЗОРЦИ 3-5 Работни Дена FEDEX во Рок од 3 Работни Дена
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.

Други функции

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W, обичай размер
Тип Елемент:
Майката на булката рокли
търговска марка:
ХВВЛФ
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Елемент На Модата:
прост
Дължина ръкав(см):
Кратък
Вграден сутиен:
ДА
Силует:
Сабя
Украса:
Дантели, Апликации
is_customized:
Yes
Стил Ръкави:
Колпачковый Ръкав
Тип Тъкани:
Шифон
Реалните Изображения:
No

Най-добри сделки

Две части елегантни рокли за майката на булката къса супени директни възлюбени майката на младоженеца с шал S688
 • Ново
Оценка на продукта:

Две части елегантни рокли за майката на булката къса супени директни възлюбени майката на младоженеца с шал S688

1 Ако вашата големина е W,18 W ,20 W,22 W,24 W,26 W,ние ќе ви наплати повеќе од 30 долари заплус големина такса.2 Боја разлика : Компјутерски екрани имаат хроматските аберации ,особеномеѓу CRTand LCD.ние не може да гарантира дека бојата на нашите фустан ќе биде точноистиот со фотографии што го видов.3...

BGN 272.00 286.40
Плюс Размер 2018 Майката На Булката Рокли Обвивка С Дължина До Коляното С Жакетом Дантели Сватбена Рокля На Майка Си Рокля За Сватбата
 • Ново
Оценка на продукта:

Плюс Размер 2018 Майката На Булката Рокли Обвивка С Дължина До Коляното С Жакетом Дантели Сватбена Рокля На Майка Си Рокля За Сватбата

2.Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења Пред да нарачате направидамерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно...

BGN 114.00 124.80
wuzhiyi в наличност отстъпка от 11 на цветя градински чай / царски син / лилав/червен дългата дължина на пода шифон нов пристигане коралови шаферски рокли
 • Ново
Оценка на продукта:

wuzhiyi в наличност отстъпка от 11 на цветя градински чай / царски син / лилав/червен дългата дължина на пода шифон нов пристигане коралови шаферски рокли

Кога ќе се планирање да се купи овој фустан од нас, ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате тоа јасно се како што е подолу : 1...

BGN 66.00 94.40
3/4 ръкави 2018 майката на булката рокли русалка V-образно деколте и тъмно син шифон и дантела мъниста официално младоженеца майка рокли за сватба
 • Ново
Оценка на продукта:

3/4 ръкави 2018 майката на булката рокли русалка V-образно деколте и тъмно син шифон и дантела мъниста официално младоженеца майка рокли за сватба

Зошто Да Изберете Su Zhou Huqiu Фустан Фабрика ?Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години...

BGN 114.00 124.80
шаферка long plus size red one shoulder braidsmaid party dresses fashion 2018 шифоновое вечерна рокля за сватбата H689
 • Ново
Оценка на продукта:

шаферка long plus size red one shoulder braidsmaid party dresses fashion 2018 шифоновое вечерна рокля за сватбата H689

1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.2...

BGN 54.00 54.24
bridesmade шифоновое рокля на булката прислужница едно рамо скъпа деколтето на булката дълги ярко розови рокли дама Булката 2018 H1181
 • Ново
Оценка на продукта:

bridesmade шифоновое рокля на булката прислужница едно рамо скъпа деколтето на булката дълги ярко розови рокли дама Булката 2018 H1181

1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.2...

BGN 70.00 70.24
Розов тюл и дантела A-line официално шаферски рокли без презрамки и дантела реални / реалните изображения на снимките на поръчка
 • Ново
Оценка на продукта:

Розов тюл и дантела A-line официално шаферски рокли без презрамки и дантела реални / реалните изображения на снимките на поръчка

Пинк Tulle Чипка Алинија Формално Деверуша Фустани Strapless Чипка Реален / Вистински Слики, Фотографии Сопствени направениПрилагодено Дизајн : Ако не можете да најдете стил ви се допаѓа во нашата колекција, ние може да се направи фустани во вашиот сопствен дизајн...

BGN 127.98
Нов Прием На Коралов Шифон, Дантела С Пайети Линия Скъпа Светкавица Назад И Дълги Рокли На Булката За Сватбени Партита
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Прием На Коралов Шифон, Дантела С Пайети Линия Скъпа Светкавица Назад И Дълги Рокли На Булката За Сватбени Партита

Нови Пристигнување Корални Chiffon Чипка Sequined Линија Душо Патент Назад Долго Деверуша Фустани За Свадба ПартијаСе изразат Испорака компанија Време Проверите на интернет, DHL Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.dhl.com Fedex Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.fedex.com UPSот Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.ups.com EMS Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе 47 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 68 дена www.ems.com ТНТ Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.tnt.com answer : ___________________________ Note : за Време на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник,превозот време ќе го малку подолго.Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќа само делумна или целосна наплата за објектот дека има проблем поради нашето невнимание 1 Точка мора да се врати во рок од 7 дена од денот на прифаќање на испорака...

BGN 222.40
Мятно-зелени рокли на шаферките дълго шифоновое рокля Vestidos De Феста Vestido Longo Para Casamento Robes De Госпожица D ' Honneur
 • Ново
Оценка на продукта:

Мятно-зелени рокли на шаферките дълго шифоновое рокля Vestidos De Феста Vestido Longo Para Casamento Robes De Госпожица D ' Honneur

Купувачот Забелешка*******************************************************************Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Ако пост да БРАЗИЛ , ве молиме да ни кажете приемник CPF , и ако пост на Аргентина , ве молиме да ни кажете приемник CUIL во полето за пораки, без неа, не можеме да ја објавите на фустан, ви благодариме за вашето разбирање...

BGN 123.00 131.20
2017 Нов Евтин Бяло Цвете Момиче Рокли За Сватбени Рокли Cap Ръкав И Дантела На Колана Лук Момиче Рожден Ден Облечи Светкавица Тюл Страница
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Нов Евтин Бяло Цвете Момиче Рокли За Сватбени Рокли Cap Ръкав И Дантела На Колана Лук Момиче Рожден Ден Облечи Светкавица Тюл Страница

Importnat забелешка за големина на : Знаете бројка на деца се многу различни едни од други Значи, со цел да бидете сигурни дека фустан одговара на вашите деца добро, ве молиме мерка вашите деца и да ни испрати целосната мерки за неа.Стандард Деца Големината на Табелата за референцаАко не ни даде целосна мерења по 2 workign дена, ние ќе го направи фустан според нашиот стандард деца големина на табелата...

BGN 91.00 143.97
DM2670B2017 пролет лято нова риба стягам опашката секси дълга тост на булката сватбена рокля на едро бели престилки булката
 • Ново
Оценка на продукта:

DM2670B2017 пролет лято нова риба стягам опашката секси дълга тост на булката сватбена рокля на едро бели престилки булката

Големина(cm) : Должина : околу 140cm Опашка l ong : 30cm2(S) : Биста : 83 прилагодливи опсег : 7985 Половината : 63 прилагодливи опсег : 60664(M) : Биста : 86 прилагодливи опсег : 8389 Половината : 67 прилагодливи опсег : 64708(L) : Биста : 90 прилагодливи опсег : 8793 Половината : 73 прилагодливи опсег : 707610(XL) : Биста : 94 прилагодливи опсег : 9197 Половината : 80 прилагодливи опсег : 7783

BGN 55.00 57.60
слонова кост шаферките висок нисък v neck рокля къса отпред дълга отзад шаферките облечи нова мода 2018 H1359
 • Ново
Оценка на продукта:

слонова кост шаферките висок нисък v neck рокля къса отпред дълга отзад шаферките облечи нова мода 2018 H1359

1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.2...

BGN 45.00 45.12
мода дълъг елегантен размер на 8 син тюл шаферките дължина на пода шаферките Дантелен ръкав за жени вечерна рокля възрастен 2018 B3766
 • Ново
Оценка на продукта:

мода дълъг елегантен размер на 8 син тюл шаферките дължина на пода шаферките Дантелен ръкав за жени вечерна рокля възрастен 2018 B3766

1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.2...

BGN 71.00 71.20
Сиви Шаферски Рокли Мода Дантела Апликация С Половин Ръкав Дължина На Пода Шифон V Обратно Дълга Рокля На Булката Прислужница
 • Ново
Оценка на продукта:

Сиви Шаферски Рокли Мода Дантела Апликация С Половин Ръкав Дължина На Пода Шифон V Обратно Дълга Рокля На Булката Прислужница

Добредојдовте На Нашата ПродавницаПочитувани Купувачи : Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме професионални ОЕМ & ODM фабрика во Suzhou,Кинески најголемите венчаница& вечер фустан на пазарот ...

BGN 132.00 188.80
дълги bridemaid червени bridemaids мъниста едно рамо на булката мома рокли нова мода 2017 елегантен шифон димитров woman dress H1053
 • Ново
Оценка на продукта:

дълги bridemaid червени bridemaids мъниста едно рамо на булката мома рокли нова мода 2017 елегантен шифон димитров woman dress H1053

1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.2...

BGN 78.88
Грей 2018 евтини шаферски рокли под 50 a-line скъпа шифоновые цветя къса мини на облегалката на сватбени рокли, парти
 • Ново
Оценка на продукта:

Грей 2018 евтини шаферски рокли под 50 a-line скъпа шифоновые цветя къса мини на облегалката на сватбени рокли, парти

2.Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења Пред да нарачате направидамерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно...

BGN 74.00 81.60
дълга светло лилаво шифоновые шаферски рокли, плюс размер вечерни рокли жени онлайн под $50 нова мода 2018 вечерна рокля B1000
 • Ново
Оценка на продукта:

дълга светло лилаво шифоновые шаферски рокли, плюс размер вечерни рокли жени онлайн под $50 нова мода 2018 вечерна рокля B1000

1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.2...

BGN 53.76
Реална снимка спагети каишка евтини и дълги рокли на шаферките шифон a Long line Maid of Honor Dress сватбени рокли по поръчка
 • Ново
Оценка на продукта:

Реална снимка спагети каишка евтини и дълги рокли на шаферките шифон a Long line Maid of Honor Dress сватбени рокли по поръчка

добредојдовте на нашата продавницаВистински Фото Шпагети Рака Евтини Долго Деверуша Фустани Chiffon линија Долго Слугинката на Честа Фустан Свадба Партија Фустани Сопствени НаправениНапомена : 1) За стандардна големина, има САД, велика БРИТАНИЈА,ЕВРА големина, ве молиме да ни кажете јасно...

BGN 188.00 243.90