• Ново
Тъмно-син и 5 бр. / компл. Цигулка Tailgut Цигулка найлон край на въжето опашката за 4/4 3/4 Цигулка аксесоари за Струнни инструменти

Тъмно-син и 5 бр. / компл. Цигулка Tailgut Цигулка найлон край на въжето опашката за 4/4 3/4 Цигулка аксесоари за Струнни инструменти

Buyers rating:
-28 % BGN 2.00
BGN 2.78

Брой продукти


Виолина Tailgut Виолина Најлон Крајот Јаже Опашка за 3/4 4/4 Виолина Виолина Додатоци
Спецификации :
Материјали : Најлон
Боја : Сина
Модел : 3/4 4/4
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
5 x Виолина Најлон Крајот Јаже
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Други функции

търговска марка:
Кокко
Номер На Модела:
Край На Въжето
Воспользуйся:
Използването На Цигулка
Цвят:
тъмно син
Материал:
Найлон
Модел:
4/4 3/4

Най-добри сделки

Mooer Guitar Pedal Connector Plug PC Series-C Effects Pedal Power Cord Безплатна доставка, цена на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

Mooer Guitar Pedal Connector Plug PC Series-C Effects Pedal Power Cord Безплатна доставка, цена на едро

започнетекрајотПочитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даде некои ветувања.1...

BGN 11.00 14.24
Aroma AT-202B музикални инструменти LCD Цифров хроматическая китара бас ukulele тунер китарните партии accessoriesr
 • Ново
Оценка на продукта:

Aroma AT-202B музикални инструменти LCD Цифров хроматическая китара бас ukulele тунер китарните партии accessoriesr

Она што начини на плаќање можам да ги користам?Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

BGN 10.58
2017 нов корпус на електрическа китара натурален кленов корпус на китара и аксесоари за китара
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нов корпус на електрическа китара натурален кленов корпус на китара и аксесоари за китара

започнетекрајотПочитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даде некои ВЕТУВАЊЕ!1 ...

BGN 317.00 396.00
3 в 1 многофункционална китара Ukulele инструмент моталка + струнен нож + пин гребец музикален инструмент, резервни части, аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

3 в 1 многофункционална китара Ukulele инструмент моталка + струнен нож + пин гребец музикален инструмент, резервни части, аксесоари

3 во 1 Мултифункционален Гитара Ukulele Алатка Winder + String Машина + Pin Puller Инструмент ДодатоциГлавни Карактеристики : Гитара Winder String Машина Pin Puller 3 во 1,лесен и удобен. Го замени вашиот жици во секунди. Notched главата отстранува мост иглички брзо и безбедно. Удобно handgrips Висока потпора се справи со дизајн за намалување на дебел стрингови лесно. Одговара на речиси сите гитари, banjos и mandolins.Спецификации : Карактеристики : Гитара Winder String Машина Pin Puller 3 во 1,лесен и удобен. Го замени вашиот жици во секунди. Notched главата отстранува мост иглички брзо и безбедно. Удобно handgrips Висока потпора се справи со дизајн за намалување на дебел стрингови лесно. Одговара на речиси сите гитари, banjos и mandolins...

BGN 7.00 10.32
Vox Amplug 2 китара / бас усилвател за слушалки, всички модели-AC30, класически рок, метал, бас, чист, Блус, олово
 • Ново
Оценка на продукта:

Vox Amplug 2 китара / бас усилвател за слушалки, всички модели-AC30, класически рок, метал, бас, чист, Блус, олово

am Plug 2Со am Plug 2, клучната аналогни коло драстично е подобрена, и секој модел сега нуди три начини Гитара видови обезбеди мултиефект функционалност, и ритам функција е додадена на бас тип...

BGN 102.37
0.46 мм бас китара гребло PVC двустранен печат животни джентълмен, смесеният модел на избор за инструмент за част от
 • Ново
Оценка на продукта:

0.46 мм бас китара гребло PVC двустранен печат животни джентълмен, смесеният модел на избор за инструмент за част от

НАШИОТ производ модел не е случајно избран, наспроти производ сликите се малку различни, се надевам драги пријатели, може да се разбере,ви Благодариме за доаѓање, ви посакувам среќен живот!започнетекрајот

BGN 2.00 2.27
Joro пакет от 50 бр. Chrome / Black/Gold Guitar Pickguard монтажни винтове 3 * 12 мм за ST/TL LP/SG електрическа китара бас
 • Ново
Оценка на продукта:

Joro пакет от 50 бр. Chrome / Black/Gold Guitar Pickguard монтажни винтове 3 * 12 мм за ST/TL LP/SG електрическа китара бас

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов СостојбаЗа ST / TL ЛП / СЕКРЕТАР Електрична Гитара И Бас Pickguard и Tremolo ПлочаОдлично За ЗаменаГолемина : 12 * 3 ммБоја : Хром / Црна / Gold Пакет : 50pcs Pickguard Завртки / 150pcs Pack(50pcs секоја Боја,исто Така Можете да имајте на ум на мене Она што боја само) Тоа е Време да го Замени Pickguard Завртки За својата Гитара!!Ние(Нико Музички Инструмент Компанија) Професионалец во Гитара Додатоци(Зема,Стрингови,Capos,Приемници..).Неколку Големи Фабрики Агенти.Можете да Wholesales од нас.Ние ќе им Даде на Wholesales Цена за вас.Значи,Ако сакате Wholesales Гитара Делови,ве Молиме Контактирајте со нас.Ви благодариме!!1.Ние прифаќаме Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.1.Во Светот Превозот(Освен Некои Земји)2.Ние само брод да се потврди цел адреси...

BGN 6.00 6.38
Seiko STM30 клип на стил пикап микрофон, черен / бял STM30B тунер за китара Ukulele банджо и мандолина цигулка, виола пикап
 • Ново
Оценка на продукта:

Seiko STM30 клип на стил пикап микрофон, черен / бял STM30B тунер за китара Ukulele банджо и мандолина цигулка, виола пикап

започнетеe ndSeiko STM30 Клип Стил Пикап МикрофонНа Seiko STM30 Пикап Микрофонот е огромен подобрување на нејзиниот претходник, STM20, како и неговото поврзување точка е неверојатни седум пати посилен! На STM30 приклучоци во ЛинијаВо вдлабнатиот дел од вашата редовна тјунер и потоа едноставно клипови на вашиот инструмент за да се овозможи да се вклучите директно преку вибрации во инструмент тело што значи тоа не е под влијание на звукот на другите инструменти или бучава...

BGN 17.58
архаизировать цигулка 1/8 1/4 1/2 3/4 цигулка 4/4 ръкоделие цигулка музикални инструменти с цигулката colophony чанта за носене на рамо почивка лук тунер
 • Ново
Оценка на продукта:

архаизировать цигулка 1/8 1/4 1/2 3/4 цигулка 4/4 ръкоделие цигулка музикални инструменти с цигулката colophony чанта за носене на рамо почивка лук тунер

Пакетот вклучува : виолина + виолина лак + виолина случајВиолина знаењеВиолина спуштајќи се во големина 4 / 4, 3 / 4, 1 / 2, 1 / 4, 1 / 84 / 4 големина одговара на арм должина 60см над 11 години за возрасни3 / 4 големина одговара на арм должина 56.560cm, возрасни лица на возраст 911 години исто така, може да биде1 / 2 големина одговара на арм должина 5256.5 cm, возраст 610 години1 / 4 големина одговара на арм должина 4752cm, возраст 47 години.1 / 8, 1 / 10 големина одговара на арм должина од 3045СМ, на возраст од 35 годиниВе молиме да го изберат правото според големината и арм должина (рака должина се однесува на растојание од лева рака дланката од левата страна на вратот на крајот.)Она што начини на плаќање можам да ги користам?Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

BGN 352.00
KAISH Plastic Clear LP Guitar Pickguard прозрачна драскотина плоча е подходящ за USA LP
 • Ново
Оценка на продукта:

KAISH Plastic Clear LP Guitar Pickguard прозрачна драскотина плоча е подходящ за USA LP

Пластични Јасно ЛП Гитара Pickguard Транспарентен Нула Плочата одговара на Gibson Les PaulБоја : Бриши / Транспарентен (изработен од Пластика, не Метал)Резервни pickguard, не оригиналниот pickguardНа pickguard е покриена со пластична фолија која може да се лупено offВажна Забелешка : pickguard одговара на Повеќето Gibson Стандард или Студио Les Pauls; не одговара Epiphone Les Pauls, ние исто така имаат pickguards за Epiphones во другите наши огласиДве Завртка Дупки на Далечина : за 138mmВратот Пикап простор ширина : за 45mmМостот Пикап простор ширина : за 45mmПросторот помеѓу два Магнети : за 59.5 mmВе молиме проверете ги димензија внимателно пред да ги нарачате на објектотЛП Гитара Pickguard x 1Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

BGN 11.00 12.46
5 бр качество Сандл дърво издута плоскост цигулка инструмент лютье в 5 размера инструмент лютье
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр качество Сандл дърво издута плоскост цигулка инструмент лютье в 5 размера инструмент лютье

5 PC Квалитет Sandle дрво конвексни авион виолина luthier алатка во 5 големини luthier алатка 1 Целосна должина : 60mm Ширина : 25мм , H осум : 23mm2...

BGN 162.72
2 бр./лот цинк сплав плоска врата електрическа хамбакер пикап рамка инсталация пръстен 4X14 мм, плоски Bootom хамбакер рамка Комплект от 3 цвята
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр./лот цинк сплав плоска врата електрическа хамбакер пикап рамка инсталация пръстен 4X14 мм, плоски Bootom хамбакер рамка Комплект от 3 цвята

Спецификација : Боја : Црна, Злато, Сребро.Материјал : Цинк ЛегураГолемина : 4 X 4 мм (рамно дно)Погоден за електрична гитара магнети.2 X Рамки1...

BGN 5.00 6.06
6шт / комплект! Orphee Акустична Guitar Strings Set 010-047 сребърно покритие антикорозионна стоманена тел с пълна светъл тон и допълнителна светлина
 • Ново
Оценка на продукта:

6шт / комплект! Orphee Акустична Guitar Strings Set 010-047 сребърно покритие антикорозионна стоманена тел с пълна светъл тон и допълнителна светлина

2sets! 6 Pcs / Set Акустична Гитара String 010047 Сребро Позлатен Анти ' Рѓа Грб Жица, со Полн Светол Тон & Екстра лесноГлавни Карактеристики : Комерцијален позлатен сребрен премаз, анти ' рѓа, 34 пати подолг живот од нормално стрингови. Високиотјаглероден челик хексагонална core+ 8% никел. Силна стегање нуди одлични зрачи, екстра лесно тензија. Добро чувство, висока glossiness, полн тон. За основно гитара играчи, што го заслужуваат стрингови се тука.Спецификации : Карактеристики : Комерцијален позлатен сребрен премаз, анти ' рѓа, 34 пати подолг живот од нормално стрингови. Високиотјаглероден челик хексагонална core+ 8% никел. Силна стегање нуди одлични зрачи, екстра лесно тензија. Добро чувство, висока glossiness, полн тон. За основно гитара играчи, што го заслужуваат стрингови се тука...

BGN 7.00 11.47
8 бр метален нагъната бъчва купол копчета за регулиране на силата на звука на тона на бутоните на завоя за електрическа китара бас 4 цвята за избор
 • Ново
Оценка на продукта:

8 бр метален нагъната бъчва купол копчета за регулиране на силата на звука на тона на бутоните на завоя за електрическа китара бас 4 цвята за избор

Нов и висок квалитетАко вашиот копчиња се валкани, dingy и стари, или само сакате да се облекуваат вашиот гитара..овие ќе работи одлично.Одговара на повеќето Бас гитараБоја : Сребрена(Хром Позлатен) & Black & Gold & Пиштол боја За да ИзберетеМатеријал : железоДијаметар : 18.5 mmВисина : 18mmШупливи Бунари со Дијаметар : 6mmПакетот Вклучува : 8 x Гитара knobОна што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

BGN 28.51
SOACH 10PCS 0.71 mm high quality guitar picks two side Cake picks обеци САМ Mix picks китара
 • Ново
Оценка на продукта:

SOACH 10PCS 0.71 mm high quality guitar picks two side Cake picks обеци САМ Mix picks китара

ѕвезда НАШИОТ производ модел не е случајно избран, наспроти производ сликите се малку различни, се надевам драги пријатели, може да се разбере,ви Благодариме за доаѓање, ви посакувам среќен живот!започнете

BGN 1.00 2.61