• Ново
SLINX 5 мм двухсекционный водолазный костюм с дълъг ръкав Mergulho пълно топлината на тялото на слънцезащитен крем сърфиране неопрен със седалище убором мъжки спортни др

SLINX 5 мм двухсекционный водолазный костюм с дълъг ръкав Mergulho пълно топлината на тялото на слънцезащитен крем сърфиране неопрен със седалище убором мъжки спортни др

Buyers rating:
BGN 188.93

Брой продукти


ИМЕ на МОДЕЛ : SLINX Aquitaua 1301
Мажите Wetsuit за Нуркање, Нуркањето, Пливање, Копје Риболов, Зимски Пливачки
ГЛАВНАТА ПРОФИЛИ :
-NL 4-начин супер водат neoprene F2 S. Издржлив и лесен за сушење. Овој материјал е дизајниран за врховниот флексибилност, топло, светлина и помалку вода апсорбира. Дебелина : 5mm.
-ЗАЛЕПЕНИ & BLINDSTITCHED ОТКЛОНУВАЊЕ (GBS, опција за 5mm neoprene) : тројна залепени и слепи-stitched цвест дека го намалува вода за влез за да се задржи што потопол.
-Ова wetsuit вклучува јакна (w/crotch и аспиратор) и панталони.
ПРОИЗВОДИ ВКЛУЧУВААТ : 1 x 5mm Neoprene Два дела Wetsuit

Други функции

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип Елемент:
Екипировка
Спортен Тип:
ПЛУВАНЕ
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Мъже
Материал:
Найлон
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
търговска марка:
СЛИНКС

Най-добри сделки

Water pro Supreme-яке 3,5 мм неопрен
 • Ново
Оценка на продукта:

Water pro Supreme-яке 3,5 мм неопрен

Дебелина : 3.5 mm Кортекс користење Jako кожа производство, супер еластичен дизајн, намалување на отпорност на вода...

BGN 233.60
Сигурност гмуркане с шнорхел с двойна двойна 316 неръждаема стомана рифовый кука с въдицата за водни спортове пещерата гмуркане подводни фотографи
 • Ново
Оценка на продукта:

Сигурност гмуркане с шнорхел с двойна двойна 316 неръждаема стомана рифовый кука с въдицата за водни спортове пещерата гмуркане подводни фотографи

Опис : Силен, издржлив и антикорозија двојно двојна гребен кука со најлон плетенка линија Лесно и практично да работат Прикачување на клип за да ја вашиот флотација вест или опрема опрема, и да кука на камен, карпи или мртов корали Тоа помага да се концентрира на вашата да се земе добра фотографија или видео, наместо борејќи се со силната струја Голема додатоци за подводни фотографи, нуркање и така натамуСпецификација : Материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик, од најлон Clip Length : Прибл...

BGN 17.00 24.50
ATOMIC AQUATICS MASK SNORKEL SET SUBFRAME+SV2
 • Ново
Оценка на продукта:

ATOMIC AQUATICS MASK SNORKEL SET SUBFRAME+SV2

Атомска Sub FrameНајсилните и повеќето неуништив двепрозорец маска некогашАтомската Aquatics Sub Frame Маска е толку трајно, тоа носи Доживотна гаранција против рамка кршење...

BGN 334.40
Sbart Сплит гмуркане с дълъг ръкав неопрен, жените сърфиране костюми, открит uv50+ слънцезащитен крем анти-UV от две части Медуза върховете бански
 • Ново
Оценка на продукта:

Sbart Сплит гмуркане с дълъг ръкав неопрен, жените сърфиране костюми, открит uv50+ слънцезащитен крем анти-UV от две части Медуза върховете бански

Sbart DG5253 Сплит Нуркање Долг Ракав Wetsuit,Жените Сурфање Костуми,Отворено uv50+ Сончање АнтиУВ Два дела Медуза Костим за капење се наоѓа на ВрвотСовети : Овој линк цена само Блузи...

BGN 45.00 59.62
2017 Най-Високо Качество Ликра Бански Костюми Обрив Гвардия На Жените И Мъжете Основни Кожи С Дълъг Ръкав За Защита От Слънцето Сърфинг, Плуване, Тениски, Потници
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Най-Високо Качество Ликра Бански Костюми Обрив Гвардия На Жените И Мъжете Основни Кожи С Дълъг Ръкав За Защита От Слънцето Сърфинг, Плуване, Тениски, Потници

Мажите Осип Guard Бренд : Sbart Материјал : Lycra (85% Најлон + 15% Spandex) Големина Водич : женски Блузи Големина Водич : Големина Биста(cm) Должина(cm) Полите(cm) Висина(cm) Тежина(kg) S 76 59 76 150158 4048 M 80 60 80 158165 4555 L 84 62 84 160168 5062.5 XL 63 88 88 165175 6070 Мажите Блузи Големина Водич : Големина Биста(cm) Должина(cm) Полите(cm) Висина(cm) Тежина(kg) L 82 66 82 165170 6065 XL 86 68 86 170175 6570 2 XL 90 70 90 175180 7080 3 XL 94 72 94 Над 180 8090Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење, Тоа е Lycra Ткаенина,добра elactic, тоа би можело да се водат околу 1520 cm ...

BGN 28.00 40.10
ESCATCH Board Shorts мъжки дишащи спортни плувни шорти плътен цвят еластичен колан плажни шорти летни плувни шорти
 • Ново
Оценка на продукта:

ESCATCH Board Shorts мъжки дишащи спортни плувни шорти плътен цвят еластичен колан плажни шорти летни плувни шорти

ESCATCH Одбор Шорцеви за Мажи Дише Спорт, Пливање Шорцеви Солидна Боја Еластичен Појас Плажа Шорцеви Лето Пливаат Шорцеви1,Може да не падне на превозот? ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас...

BGN 19.00 23.81
Intex Риф Конник Възрастни Плуване, Гмуркане Маска И Шнорхел Набор От 55949/55948
 • Ново
Оценка на продукта:

Intex Риф Конник Възрастни Плуване, Гмуркане Маска И Шнорхел Набор От 55949/55948

Intex Гребен Rider Возрасни Пливање / Нуркање Маска & Snorkel Сет, 55948 / 55949Видете сите океанот има да понуди со INTEX Гребен Rider Пливаат Сет! Чувајте ги вашите очи на дното со поликарбонат маска, додека за појавување на snorkel ви овозможува да дишат...

BGN 28.00 39.39
Ремък за гмуркане от неръждаема стомана Water Pro пружинен навити ремък с Быстроразъемной катарама
 • Ново
Оценка на продукта:

Ремък за гмуркане от неръждаема стомана Water Pro пружинен навити ремък с Быстроразъемной катарама

Кога ќе се судрите со undercurrent, можете да го користите поток кука зависник гребен да го одржуваме телото стабилна и балансиран, и потоа да се поврзете на јадица со пловни вест...

BGN 59.20
SLINX RIPTOP How 3 мм неопрен жени водолазния костюм уиндсърф каране на лодка, гмуркане spear риболов, уиндсърф водолазен костюм бански костюми
 • Ново
Оценка на продукта:

SLINX RIPTOP How 3 мм неопрен жени водолазния костюм уиндсърф каране на лодка, гмуркане spear риболов, уиндсърф водолазен костюм бански костюми

SLINX RIPTOP Како 3мм Neoprene Жените Нуркање Костум Змејот Сурфање Пловењето Нуркањето Копје Риболов сурфање на ветер Wetsuit БанскиИМЕ на МОДЕЛ : SLINX ОТКРИЈАТ 1136 Мажите Wetsuit за Нуркање, Нуркањето, Пливање, Копје Риболов, Зима Пливање, Телото Интернат, Waterskiing, Лични Вода Занает PWC....

BGN 110.00 157.60
Един човек е професионалист гмуркане сърфинг обрив гвардия мъжки зимни топли и слънчеви неопрен 2 мм неопрен плуване тениски и потници
 • Ново
Оценка на продукта:

Един човек е професионалист гмуркане сърфинг обрив гвардия мъжки зимни топли и слънчеви неопрен 2 мм неопрен плуване тениски и потници

Мажите Wetsuit Блузи Бренд : Sbart Материјал : 2mm Neoprene Големина Водич : Мажите Големина Водич : Големина Биста(cm) Половината(cm) Висина(cm) Тежина(kg) Должина(cm) M 86 70 165170 5060 61 L 92 74 168175 6067.5 64 XL 98 78 173178 6575 67 XXL 104 82 178185 7590 70 XXXL 110 86 185190 8095 73Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од подолу се слики, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање...

BGN 32.00 45.82
SBART анти-UV ликра с къс ръкав Триатлон неопрен Мъже, Жени сърфиране неопрен за плуване Sucba гмуркане кожа бански обзавеждане
 • Ново
Оценка на продукта:

SBART анти-UV ликра с къс ръкав Триатлон неопрен Мъже, Жени сърфиране неопрен за плуване Sucba гмуркане кожа бански обзавеждане

(1) Видови : Wetsuit(2) Точка вклучува : 1 buc Влажни Одговараат на(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Капење , Пливање , Анти УВ , Анти Медуза , Upf50(4) Материјал Состав : 82%Најлон , 18%spandex(5) Боја : Црна, Сина, Розова Жолта Портокалова Комбинација(6) Процесирање На Нарачката Време : Обично Во 13 Дена , Брз Брод ! ! !1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 33.00 64.37
Безплатна доставка дъска за сърф FCS II quad fin далавераджия mabe by carbonfiber and honeycomb
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка дъска за сърф FCS II quad fin далавераджия mabe by carbonfiber and honeycomb

Бесплатен превозот буквален за мрежа FCS II quad перка thruster mabe од carbonfiber и саќеДизајнПерка Материјал : fiberglass,мед чешелПерка Големина : 2x G3 2 X Г7 fcs iiПерка Спецификации : големина G3 Г5 Г7 База 105mm 4.41" / 112mm 114mm Длабочина 112mm 4.60" / 117mm 121mm Област 9152sq mm 14.85 квадратни во; / 9582sq mm 9975sq mm Издржам 60° 64.5° 65°ПерформансиПРЕГЛЕДБрзо реагирање перка за вршење помал радиус врти.Исправена дефиниција со користење на рамна фолија на страната перки овозможува за акутна насочен промени.Дизајниран за сурфери кои сакаат да останат тесни во џеб и да се изврши воздушни маневри.Идеална Состојба : Одговара шупливи бранови и punchy плажа паузи.Одборот Видови : се Препорачува за извршување shortboards со умереноданиска рокер.БЕСПЛАТНО ДО ВАС СО СВЕТОТ : ПРЕВОЗОТ ПАКУВАЊЕ :

BGN 78.40
Нови бързо съхнещи Мъжки шорти за плуване на летните мъжки шорти за сърф и бански костюми, плажни къси мъжки спортни бягащи фитнес зали къса DT81
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови бързо съхнещи Мъжки шорти за плуване на летните мъжки шорти за сърф и бански костюми, плажни къси мъжки спортни бягащи фитнес зали къса DT81

AIMPACT Нов Брз Сува Mens Пливаат Шорцеви Лето Mens Одбор Шорцеви Surf костими за капење на Плажа Краток Машки Атлетик Работи Салата Краток DT81(S721)Големина M Половината : 7280см / 2831inГолемина L Половината : 8088cm / 3234inГолемина XL Половината : 8896cm / 3537inГолемина XXL Половината : 96104cm / 3841inГолемина XXL Половината : 104110cm / 3843inЗа Големина : ве Молиме проверете ја големината информации пред вашата цел...

BGN 24.00 51.18
Кобилата Магнитен Водолаз Шейкър Гмуркане Връзка
 • Ново
Оценка на продукта:

Кобилата Магнитен Водолаз Шейкър Гмуркане Връзка

■ ПОСЕБНИ МАГНЕТЕН СИСТЕМ ■ ДА СЕ СПРЕЧАТ НЕСАКАНИ И ИРИТИРАЧКИ БУЧАВА ■ ЛЕСЕН И ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ ■ ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ СО САМО ЕДЕН ЕДНОСТАВЕН НАДОЛНОТО ДВИЖЕЊЕ

BGN 67.18
SBART жени с дълъг ръкав рашгард върховете на защита от Слънце, плуване, сърф обрив гвардия анти-UV ликра бански костюми за жени бански K
 • Ново
Оценка на продукта:

SBART жени с дълъг ръкав рашгард върховете на защита от Слънце, плуване, сърф обрив гвардия анти-UV ликра бански костюми за жени бански K

Блузи и Bottoms се Одвоени за Продажба(1) Видови : Осип Guard(2) Точка вклучува : 1 buc Rasn Guard Кошула(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Капење , Пливање , Анти УВ , Анти Медуза , Upf50(4) Материјал Состав : Lycra(5) Боја : Розова Цврсти(6) Процесирање На Нарачката Време : Обично Во 13 Дена , Брз Брод ! ! !Големина (cm) S M L XL Градите (cm) 76 80 84 88 Долниот Раб 74 76 78 80 Должина (cm) 59 60 62 63 Тежина (килограми) 4048 4555 5062 6073 Висина (cm) 150158 158165 160168 165175

BGN 26.40
Yoogan Kids diving mask Clear silicone останат mask закалено стъкло шнорхел маска детски шнорхел съоръжения, плувни очила, плувни очила
 • Ново
Оценка на продукта:

Yoogan Kids diving mask Clear silicone останат mask закалено стъкло шнорхел маска детски шнорхел съоръжения, плувни очила, плувни очила

Yoogan Деца нуркање маска Јасно силикони нуркање маска Калено стакло snorkel маска Дете snorkel брзини пливање очила пливаат eyewear.нуркање маска : 1.100% Сосема нов производ,pls биде доверба со квалитетни.2.Течни силикони здолниште и рака,двојно печат без било протекување,Удобност одговара...

BGN 35.18
SUP Board Surfboard FCS Fusion Fin Box White 5 градуса сърфиране перка вилици 2 бр./компл.
 • Ново
Оценка на продукта:

SUP Board Surfboard FCS Fusion Fin Box White 5 градуса сърфиране перка вилици 2 бр./компл.

Опис На Производот : 1.Стандард fcs фузија кутија,одговара за сите стандардни fcs база перка.2.Високо квалитетни пластични материјали.3.2 компјутери по собата, 5sets продажба4.Завртки за фиксирање е вклучена.5.Не MOQ, примерокот и мали цел се достапни.6.Боја : Бела7.5 Степен Фузија Приклучоци

BGN 40.00