• Ново
DIVE&SAIL подводен неопрен за подводен риболов сърф екипировка мъжки бански на сърф жени обрив гвардия бански костюми водолазный костюм

DIVE&SAIL подводен неопрен за подводен риболов сърф екипировка мъжки бански на сърф жени обрив гвардия бански костюми водолазный костюм

Buyers rating:
BGN 62.22

Брой продукти


Име Нурне Кожата
Стил Бр. LS-726 A, LS-726 B, LS-726 C, LS-726 D
Материјал Lycra (82% Најлон и 18% Spandex)
Функција Жило одговара на се, исто така, се нарекува Нурне Кожи, и двете се однесуваат на ист стил на мала тежина со полно тело, бански костуми perfect, направени од водат ткаенина и се погодни за пливање во топла и млака вода, и може да се користи за сите плажа и активности на отворено.
Обезбедуваат одлична заштита од сонце, се овозможи слободно движење и удобно се вклопуваат.
Тужбата е направен од врвен квалитет хлор отпорни ткаенини, со UPF50+ UVA и UVB заштита,2 начини водат, издржливи, дише, мека на кожата, и да ја задржат бои и еластичност во chlorinated и морски води подолго од традиционалните водат ткаенина.
БЕЗ третман или хемикалии додадена на ткаенина, тоа е начин ткаенина е цврсто плетени кои обезбедуваат заштита од сонцето UVA и UVB зрачењето на целиот ден, долго.
Карактеристики
1. Направени од 4-начин се водат Lycra, мека и истегнување, дише и удобно
2. Едно парче дизајн со Пред Zip
3. Најдобар во топла вода изложеност
4. Поклопуваат Fourneedle шест линии се чини дека за дополнителна издржливост
5. Машки & Женски специфични намали за супериорен одговара.
6. Женски со вграден-во мека градник за повеќе поддршка
7. UPF50 + UVA и UVB заштита, В и осип заштита
8. Мажите Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL
Жените Големина : XS, S, M, L, XL

Други функции

Размер:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип Елемент:
Екипировка
Спортен Тип:
ПЛУВАНЕ
Пол:
Жени
търговска марка:
ГМУРКАНЕ И ПЛАВАНЕ
Вид На Модела:
Точка
Материал:
Найлон, Ликра

Най-добри сделки

2017 Най-Високо Качество Ликра Бански Костюми Обрив Гвардия На Жените И Мъжете Основни Кожи С Дълъг Ръкав За Защита От Слънцето Сърфинг, Плуване, Тениски, Потници
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Най-Високо Качество Ликра Бански Костюми Обрив Гвардия На Жените И Мъжете Основни Кожи С Дълъг Ръкав За Защита От Слънцето Сърфинг, Плуване, Тениски, Потници

Мажите Осип Guard Бренд : Sbart Материјал : Lycra (85% Најлон + 15% Spandex) Големина Водич : женски Блузи Големина Водич : Големина Биста(cm) Должина(cm) Полите(cm) Висина(cm) Тежина(kg) S 76 59 76 150158 4048 M 80 60 80 158165 4555 L 84 62 84 160168 5062.5 XL 63 88 88 165175 6070 Мажите Блузи Големина Водич : Големина Биста(cm) Должина(cm) Полите(cm) Висина(cm) Тежина(kg) L 82 66 82 165170 6065 XL 86 68 86 170175 6570 2 XL 90 70 90 175180 7080 3 XL 94 72 94 Над 180 8090Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење, Тоа е Lycra Ткаенина,добра elactic, тоа би можело да се водат околу 1520 cm ...

BGN 28.00 40.10
75053 Bestway 122x94x81cm Comfort Cruiser Напомпва-a-Chair 48 x37 x32 Air Chair WZ Comfort-флокированная повърхност, облегалка и поставка за краката
 • Ново
Оценка на продукта:

75053 Bestway 122x94x81cm Comfort Cruiser Напомпва-a-Chair 48 x37 x32 Air Chair WZ Comfort-флокированная повърхност, облегалка и поставка за краката

75053 Bestway 1.22mx94cmx81cm Удобност Cruiser НадуваAЧаир48"x37"x32" Воздух Стол Сет со Утехаflocked површина,Backrest & подложка за нозе48"x37"x32" / 1.22mx94cmx81cm Удобност Cruiser НадуваAЧаирКод : 75053Specifations : 48"x37"x32" / 1.22mx94cmx81cmНога Подлога Големина : 54 х 54 х 26 cm (21" x 21" x 10")Удобностflocked површинаЗдрав серпентина носечка конструкцијаДвојно Воздушна Комора ИзградбаУдобно backrest и подложка за нозе дизајнТешкидолжност поправка печПолна боја кутија2 Бои : Зелена,ПортокаловаТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : ЗДРАВ СЕРПЕНТИНА НОСЕЧКА КОНСТРУКЦИЈАСамо за промет на Големо кои се купи од Целиот КартонПакување : 6 Столици по парче КартонБруто Тежина : 15.4 Kg

BGN 52.78
напълно нова мачта от въглеродна фолио и алуминий на подводни криле
 • Ново
Оценка на продукта:

напълно нова мачта от въглеродна фолио и алуминий на подводни криле

бренд нови hydrofoil јаглерод фолија и alumimum јарболотФолија материјал : 3k јаглерод fiberglass пред крило големина : L63cm*W27cm задното крило големина : L38.5cm* W11cm трупот На авионот, големина : 90cm јарболот должина : 80смНЕ КОРИСТИТЕ ОВАА ФОЛИЈА ВО ПРЕПОЛНАТА ОКЕАНОТ!!ПОДОБРО ДА БРОД ОД СТРАНА НА EMS EXPRESS...

BGN 606.00 638.40
Intex Риф Конник Възрастни Плуване, Гмуркане Маска И Шнорхел Набор От 55949/55948
 • Ново
Оценка на продукта:

Intex Риф Конник Възрастни Плуване, Гмуркане Маска И Шнорхел Набор От 55949/55948

Intex Гребен Rider Возрасни Пливање / Нуркање Маска & Snorkel Сет, 55948 / 55949Видете сите океанот има да понуди со INTEX Гребен Rider Пливаат Сет! Чувајте ги вашите очи на дното со поликарбонат маска, додека за појавување на snorkel ви овозможува да дишат...

BGN 28.00 39.39
Stream Trail Dry Tank 40L D2 Waterproof Чанта Dry Bag
 • Ново
Оценка на продукта:

Stream Trail Dry Tank 40L D2 Waterproof Чанта Dry Bag

Големина : W320 x H560 x D260 mm / 40 L Материјал : Церада / Полиестер Сува Резервоарот D2 Серија ќе обезбеди голема погодност за корисниците кои сакаат да носат мали предмети или лаптоп во ранец...

BGN 209.60
Подводно Гмуркане Маска Шнорхел Набор От Обучение Плуване, Гмуркане Пълен Суха Тръба Тръба Гмуркане С Шнорхел Маска Против Мъгла Плувни Очила За Възрастни
 • Ново
Оценка на продукта:

Подводно Гмуркане Маска Шнорхел Набор От Обучение Плуване, Гмуркане Пълен Суха Тръба Тръба Гмуркане С Шнорхел Маска Против Мъгла Плувни Очила За Възрастни

Подводни Нуркање Маска Snorkel Поставите Пливање Обука На Опрема За Целосно Сува Snorkel Цевка Нуркањето Маска Анти Магла Пливаат Очила За ВозрасниМатеријал : Силикон + Калено Стакло ЛеќаГолемина : 16.5*9cm(L*W)Карактеристики : На рака со прилагодливи токи за брзо и лесно прилагодувањеВентил механизам за заедничко затвора веднаш да се спречи влегувањето на вода случајно, кога ПотопенИдеален за пливање, нуркање, нуркањето или други подводни активностиПакет Содржина : 1 x Маска ; 1 x Snorkel

BGN 30.00 31.66
Кобилата Магнитен Водолаз Шейкър Гмуркане Връзка
 • Ново
Оценка на продукта:

Кобилата Магнитен Водолаз Шейкър Гмуркане Връзка

■ ПОСЕБНИ МАГНЕТЕН СИСТЕМ ■ ДА СЕ СПРЕЧАТ НЕСАКАНИ И ИРИТИРАЧКИ БУЧАВА ■ ЛЕСЕН И ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ ■ ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ СО САМО ЕДЕН ЕДНОСТАВЕН НАДОЛНОТО ДВИЖЕЊЕ

BGN 67.18
SBART жени с дълъг ръкав рашгард върховете на защита от Слънце, плуване, сърф обрив гвардия анти-UV ликра бански костюми за жени бански K
 • Ново
Оценка на продукта:

SBART жени с дълъг ръкав рашгард върховете на защита от Слънце, плуване, сърф обрив гвардия анти-UV ликра бански костюми за жени бански K

Блузи и Bottoms се Одвоени за Продажба(1) Видови : Осип Guard(2) Точка вклучува : 1 buc Rasn Guard Кошула(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Капење , Пливање , Анти УВ , Анти Медуза , Upf50(4) Материјал Состав : Lycra(5) Боја : Розова Цврсти(6) Процесирање На Нарачката Време : Обично Во 13 Дена , Брз Брод ! ! !Големина (cm) S M L XL Градите (cm) 76 80 84 88 Долниот Раб 74 76 78 80 Должина (cm) 59 60 62 63 Тежина (килограми) 4048 4555 5062 6073 Висина (cm) 150158 158165 160168 165175

BGN 26.40
Sbart Сплит гмуркане с дълъг ръкав неопрен, жените сърфиране костюми, открит uv50+ слънцезащитен крем анти-UV от две части Медуза върховете бански
 • Ново
Оценка на продукта:

Sbart Сплит гмуркане с дълъг ръкав неопрен, жените сърфиране костюми, открит uv50+ слънцезащитен крем анти-UV от две части Медуза върховете бански

Sbart DG5253 Сплит Нуркање Долг Ракав Wetsuit,Жените Сурфање Костуми,Отворено uv50+ Сончање АнтиУВ Два дела Медуза Костим за капење се наоѓа на ВрвотСовети : Овој линк цена само Блузи...

BGN 45.00 59.62
Маска за гмуркане, професионални очила за гмуркане плувни очила закалено стъкло леко спортно обзавеждане за възрастни допълнителен обектив недалновидни
 • Ново
Оценка на продукта:

Маска за гмуркане, професионални очила за гмуркане плувни очила закалено стъкло леко спортно обзавеждане за възрастни допълнителен обектив недалновидни

Овој производ може да биде опремен со myopia леќа, ако е потребно, кога ќе го купите, ве молиме кажете ни ја вашата левото око и десното око се кратковидост, ние ќе го следат вашиот ситуација да го замени миопија леќа, или ние обединета испорака рамни леќи, ви благодаримеСпецијален потсетник : myopia леќа не антимагла функција.За Плаќање Banktransfer 1...

BGN 32.00 33.42
Дропшиппинг европейския американски стил за дамски къси панталони бермуда плюс размер на бързо съхнещи цветя Бордшорты като за морски отдих, така и за спа
 • Ново
Оценка на продукта:

Дропшиппинг европейския американски стил за дамски къси панталони бермуда плюс размер на бързо съхнещи цветя Бордшорты като за морски отдих, така и за спа

ТОЧКА БР : DP0041.Главен Материјал : 100% Полиестер микрофибер2.Еластична Бенд3.Без Вратоврска,Без внатре поставата4.Si ze : XSXLНАПОМЕНА : 1.Големината е приближно,па објектот ќе се примени може да биде малку поголем или помал,ви благодариме за вашето разбирање.2.Како на снимање и прикажување на екранот, може да биде мала разлика со вистински производ

BGN 9.00 9.73
Water pro Supreme-яке 3,5 мм неопрен
 • Ново
Оценка на продукта:

Water pro Supreme-яке 3,5 мм неопрен

Дебелина : 3.5 mm Кортекс користење Jako кожа производство, супер еластичен дизајн, намалување на отпорност на вода...

BGN 233.60
Ремък за гмуркане от неръждаема стомана Water Pro пружинен навити ремък с Быстроразъемной катарама
 • Ново
Оценка на продукта:

Ремък за гмуркане от неръждаема стомана Water Pro пружинен навити ремък с Быстроразъемной катарама

Кога ќе се судрите со undercurrent, можете да го користите поток кука зависник гребен да го одржуваме телото стабилна и балансиран, и потоа да се поврзете на јадица со пловни вест...

BGN 59.20
SBART анти-UV ликра с къс ръкав Триатлон неопрен Мъже, Жени сърфиране неопрен за плуване Sucba гмуркане кожа бански обзавеждане
 • Ново
Оценка на продукта:

SBART анти-UV ликра с къс ръкав Триатлон неопрен Мъже, Жени сърфиране неопрен за плуване Sucba гмуркане кожа бански обзавеждане

(1) Видови : Wetsuit(2) Точка вклучува : 1 buc Влажни Одговараат на(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Капење , Пливање , Анти УВ , Анти Медуза , Upf50(4) Материјал Состав : 82%Најлон , 18%spandex(5) Боја : Црна, Сина, Розова Жолта Портокалова Комбинација(6) Процесирање На Нарачката Време : Обично Во 13 Дена , Брз Брод ! ! !1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 33.00 64.37
Suunto Tank POD EON Transmitter електроника за гмуркане
 • Ново
Оценка на продукта:

Suunto Tank POD EON Transmitter електроника за гмуркане

SUUNTO РЕЗЕРВОАРОТ PODНа Suunto Резервоарот POD е безжична резервоар за притисок предавателот кој ви овозможува да ја прикажете тековната резервоар за притисок со само еден поглед на вашиот зглоб...

BGN 691.20