• Ново
Жена пролет плюс размера на високо еластична талия-свободни панталони с дължина до глезена жена есента на извънгабаритни принт директни широки панталони

Жена пролет плюс размера на високо еластична талия-свободни панталони с дължина до глезена жена есента на извънгабаритни принт директни широки панталони

Buyers rating:
-35 % BGN 59.00
BGN 90.34

Брой продукти


Купони за вас
[xlmodel]-[custom]-[4510] Големина
Големина на Табела Како што е Подолуве Молиме проверете ја вашата големина внимателно
Постои 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. тоа не ги зема предвид податоците од еластична. Сите мерни единици е во CM. (1 CM = 0.3937 инчи)
Ве молиме кликнете на за да пратите информации на интернет
ГОЛЕМИНА на :
Големина { Единица Половината Бедрото Колковите Должина 27 { Cm 67 59 90 92 Инчен 26 3/8 23 2/8 35 3/8 36 2/8 28 { См 70 60 93 93 Инчен 27 4/8 23 5/8 36 5/8 36 5/8 29 { Cm 73 61 96 93 Инчен 28 6/8 24 37 6/8 36 5/8 30 { Cm 77 61 99 93 Инчен 30 3/8 24 39 36 5/8 31 { См 80 62 102 94 Инчен 31 4/8 24 3/8 40 1/8 37 32 { Cm 83 63 105 94 Инчен 32 5/8 24 6/8 41 3/8 37 33 { Cm 87 64 108 94 Инчен 34 2/8 25 2/8 42 4/8 37 34 { См 90 65 111 95 Инчен 35 3/8 25 5/8 43 6/8 37 3/8
[xlmodel]-[производи]-[4512] најпопуларниот
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[4513] Попуст Предмети
[xlmodel]-[custom]-[4509] Договор за Соработка
Пред Купување Ве Молиме Да Го Прочитате :
1.Ако Пакет Donot Arive Во 60days(руската Федерација 90days) Ние Нудиме Целосна Наплата.Па Ве Молиме Donot Отворен Спор Пред Тоа Време Ако Пакет Donot Пристигне
2.Ве Молиме Да Забележите Големината Детали За Производот Детали Пред Цел
3.Ако Добиете Пакет, Но Donot Се Допаѓа, Ние Прифаќаме Да Се Враќаме На Нас.
4.Одобрението За Промет На Големо Се Прифати,Можете Да Додадете Оние Ви Се Допаѓа Во Вашиот Количка И Го Стави На Ред,Levae Порака До Нас,Ние Ќе Ви Даде Најдобра Цена.Тогаш Ќе Плати
5.Пад На Шопинг, Ако Се Откажат Од Превозот, Продавачот. Ние Ќе Ви Даде Многу Добра Цена.
Плаќање :
Во моментов Платформата Поддржува Купувачи Преку Кредитна Картичка (Јени Канал И Под-Канал АМЕРИКАНСКИ Долари), Webmoney (познато Како Wm), Tt Remittance, Western Union, Qiwi Паричник, Бразил Boleto Ова Во Неколку Начини.
Повеќе Треба Само Да Контакт.
Ние Ќе Испраќање На Стоки И Понуди Поштенски Во Рок Од 24 Работни Часа Откако Уплата Од Зачувам
1) Емс/Dhl/Ups-От Кој Обично Трае Од 1 До 4 Работни Дена За Да Ја Ажурирате Парцела Статус Онлајн Како Шпедитерот Треба Да Се Добие Време За Да Се Справи Со Сите Овие За Нас.

Други функции

Размер:
27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
Пол:
Жени
търговска марка:
BAQCN
Предни Стил:
Апартамент
Стил:
Реколта
Украса:
Пуговица, Джобове
Тип На Затваряне:
Еластичен Колан
Вид На Монтаж:
Свободен
Материал:
Ацетат
Вид На Модела:
Цвете
Вид На Талията:
Висок
Тип Тъкани:
Джърси
Дължина:
Ankle-Length Pants
Номер На Модела:
дамски дълги поли
Стил Панталони:
широки панталони за краката
Дълги панталони:
девятые панталони
панталони, панталони ... :
Широки панталони за краката
панталони с висока талия:
Пейдж

Най-добри сделки

Жените Зреещи Модални Участък Гамаши Висока Талия Глезена Дължина На Панталони Капри Лято Тънък Женски Свободно Време На Улица Фитнес Панталони
 • Ново
Оценка на продукта:

Жените Зреещи Модални Участък Гамаши Висока Талия Глезена Дължина На Панталони Капри Лято Тънък Женски Свободно Време На Улица Фитнес Панталони

Нов Тенок Формално Долг Ракав Жените Кошула ОЛ Есен Домот Овратот Чипка Комбинација Chiffon Блуза Канцеларија Дами Плус Големина БлузиЖените Harem Панталони Модални Водат Legging Висока Половината Глуждот Должина Панталони Capris Лето Тенки Женски Слободно Улица Фитнес ПанталониПердув : Многу чисто панталони, може да те направи три сезони се модерен Мазна ткаенина, направи вашите нозе изгледа traight и подолго Здравје и дише Со добра еластичен на задната страна на половината Многу добар еластиченВистински Фото : Со производот препорака : Повратни информации : Добредојдовте : ако ви се интересни во нашата големо производ, ве молиме да дојде до продавница : Превозот* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail, Под 2 KG обично испратите Aliexpress ,Кина пост, повеќе од 2 KG со ЕМС / DHL .Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно или вашиот регион не е на располагање од страна на Кина пост.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети и нормално е подготвен да биде предаден во рок од 37 дена по вашата завршена и расчисти исплата...

BGN 23.00 30.38
нов пристигане Дамски Ежедневни памук еластичен колан поли бутон дълга пола голяма пола
 • Ново
Оценка на продукта:

нов пристигане Дамски Ежедневни памук еластичен колан поли бутон дълга пола голяма пола

големина информациизабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .Плочка за грешка при мерење на околу 13cmВе молиме да се разбереголемина должина половината m 80 5896

BGN 36.00 42.88
2017 Летни Панталони Дамски Къси Feminino Бродиран Еластичен Колан Плюс Размер На Участъка Ежедневна Мода Джобове Дънкови Шорти, Дънки
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 Летни Панталони Дамски Къси Feminino Бродиран Еластичен Колан Плюс Размер На Участъка Ежедневна Мода Джобове Дънкови Шорти, Дънки

2017 Лето Шорцеви Жените Краток Feminino Везени Еластична Половината Плус Големина Водат Обичните Мода Џебови Тексас Фармерки ШорцевиКарактеристики : Боја : Сина , Темно Сина Боја (Како слики show)Материјал : Изработени од Памук мека и confortable.Еластичен Појас Фармерки Шорцеви Жените, се Мијат Тексас материјал, Везени ШорцевиЗабелешка : Бидејќи екранот пиксели и други фактори може да биде малку боја разлика;ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашата тежина е повеќе од 80 KG, или Висина повеќе од 175cm, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации во врска со големинадизајнер фармерки фармерки masculina жените фармерки тесни фармерки жените фармерки за жените biker фармерки искинатите фармерки за жените бермуди фармерки masculina жените фармерки бренд тесни фармерки женска фармерки жените фармерки фармерки жените фармерки,Мода Фармерки, Жените Фармерки Панталони, Тексас Фармерки Панталони, Жените Фармерки, се Мијат Фармерки тесни фармерки, дами фармерки, жените панталони, уништени j или жени, панталони мкеГолеминаПоловината Хип Должина Нога ОтворањеS6084 98 30 58М6488 102 31 60L6892 106 32 62 XL 7296 110 33 64 XXL 76100 114 34 66Ве молиме имајте на ум 23cm грешка кога ќе се провери големината на маса,ако не можете да бидете сигурни дека вашата големина, само контактсо нас за повеќе информации.благодарение ^_^Payme ntНие прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Visa, Master, ТТ и Money bookers...

BGN 24.00 30.10
Customize 2017 New Spring Summer Plus Size S-10XL дамски ежедневни свободни широки панталони Palazzo Culottes участък панталони розов
 • Ново
Оценка на продукта:

Customize 2017 New Spring Summer Plus Size S-10XL дамски ежедневни свободни широки панталони Palazzo Culottes участък панталони розов

Големина на Табелата ве Молиме забележав дека за големината може да се прилагодите Ако не сте сигурни за големината, ве молиме оставете ни по големина детали : Половината Колковите бедрото турнејаЦелосна Должина околу 82cm

BGN 47.98
2018-нова пролет и лято плюс размера на жена жените момичета висока талия директен черен син работен костюм панталони панталони облекло
 • Ново
Оценка на продукта:

2018-нова пролет и лято плюс размера на жена жените момичета висока талия директен черен син работен костюм панталони панталони облекло

Единица : CM Грешка 13 CM, 1 инч = 2.54 СМ Големина Половината Должина Колковите Пред Crotch Бедрото Circ Нога Отворање XS 62 100 82 26 50 38 S 64 100 86 27 54 40 М 68 101 90 28 56 42 L 101 74 94 29 58 43 XL 78 101 98 29 60 44 XXL 84 102 103 30 62 45 XXXL 88 102 106 31 64 45 Ова не е Евра Големина,ве молиме обратете се на големината на табелата, а потоа изберете...

BGN 36.32
Lenshin Жени Тъмно-Сиви Поли Работно Облекло Молив Официално Над Коляното Мини Офис Дама
 • Ново
Оценка на продукта:

Lenshin Жени Тъмно-Сиви Поли Работно Облекло Молив Официално Над Коляното Мини Офис Дама

Внимание1 Ова е Кинески големина, помал отколку што се Европски, Американски и руски големина на општите прилика, не ја одберете големината безгрижно, мора да се измери податоци од облека што се носи сега како на сликата подолу пред купување, а потоа се однесуваат на нашата големина информации за да изберете големина за себе.2...

BGN 24.00 25.44
Елегантни Вечерни Червени Сатенени Бални Рокли С Лък За Жени За Официална Парти Светкавица Дължина На Пода На Поръчка Макси Пола 2017 Нова
 • Ново
Оценка на продукта:

Елегантни Вечерни Червени Сатенени Бални Рокли С Лък За Жени За Официална Парти Светкавица Дължина На Пода На Поръчка Макси Пола 2017 Нова

Plz Се Обрне Внимание На Ова : Ние Може Да Обичај Прави ! Ако Alos Треба Сопствени Направени , Можете Да Контактирате Со Нас !1...

BGN 58.00 72.00
Нови дънки гадже с кадифе за студенти дамски топли дънки Дама еластична средна талия плюс размер панталони Femme свободни зреещи
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови дънки гадже с кадифе за студенти дамски топли дънки Дама еластична средна талия плюс размер панталони Femme свободни зреещи

Опис на производот Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Големина Половината(cm) Хип(cm)Croch(Пред)(cm) Бедрото(cm) Фармерки Должина(cm) 26 5676 90 28 / 36 50 95 27 5878 92 28 / 36 51.5 95.5 28 6080 94 28 / 36.5 53 95.5 29 6282 96 29 / 36.5 54.5 96 30 6484 99 29 / 37 56 96.5 31 6686 101 29 / 37 57.5 97 32 6888 103 30 / 37.5 59 97.5 33 7090 105 30 / 37.5 59.5 98 34 7292 106 30 / 38 60 98.5Совет 1...

BGN 27.00 28.48
Еластичен колан спално бельо, дамски спортни панталони капри плътен син черен армейски зелен летни ежедневни панталони пола сладки широки панталони A180
 • Ново
Оценка на продукта:

Еластичен колан спално бельо, дамски спортни панталони капри плътен син черен армейски зелен летни ежедневни панталони пола сладки широки панталони A180

Еластичен појас Лен лабава повик за широка нога панталони, панталони здолништеВрвен квалитет лен ткаенини, совршен за летоМатеријал : 100% ленБоја : црна, војска зелена, светло кафена, синаГолемина : една големина Големина Должина Половината Хип Бедрото Една големина 82 70 90 150 80Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 13 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.Забелешка : Поради разликите во компјутерски монитори, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

BGN 44.00 63.54
Секси стил Лолита висока ниска Дама поли апликация органза saias das mulheres средата на прасците официални поли с асиметричен saia longav
 • Ново
Оценка на продукта:

Секси стил Лолита висока ниска Дама поли апликация органза saias das mulheres средата на прасците официални поли с асиметричен saia longav

Сите наши здолништа се сопствени направени, половината од тоа е еластична.ако сакате копчето и сатен половината, ве молиме кажете ни го вашето точно половината големина кога ќе поставена цел.Ние, исто така може да се направи здолниште според вашата големина и сите бои во боја шемаТолку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе уживате!купувачот известување : тоа е само здолниште, но ако ви е потребна врвот, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе ви даде убаво цена.Ве молиме изберете Големина "една големина" прво кога сакате сопствени направени големина.Потоа оставете ни половината , колковите и здолниште должина во ред.Ако ви треба сопствени направени боја, кога ќе поставите вашата нарачка, ве молиме оставете бојата број под тоа1.Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина, кога ќе го поставите цел.Потоа напишете го вашиот мерења детали во порака кутија, кога ќе се направи плаќање2.Ако сакате производот итно, ве молам оставете ме на порака за точниот датум сакате3.Фотографиите се сите референца фотографии,па затоа не може да се направи exacly истиот...

BGN 78.40
Нови дамски летни шифоновые широки панталони плътен цвят еластичен колан панталони изкуство свободни панталони гъвкави елегантни панталони OKXGNZ1436
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови дамски летни шифоновые широки панталони плътен цвят еластичен колан панталони изкуство свободни панталони гъвкави елегантни панталони OKXGNZ1436

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина(см) Должина Погоден за висина(см) Рамо половината Ракав S 87 153158 / 60100 / М 90 160 / 63100 / L 95 165 / 66104 / XL 100 168170 / 66104 / 1inch=2.54 смСовети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 23cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt набоја на сликата

BGN 52.00 101.71
YGYEEG женски фитнес гамаши женски гамаши Aztec Round Ombre Printing Leggins женски легинсы ежедневни панталони еластичността панталони
 • Ново
Оценка на продукта:

YGYEEG женски фитнес гамаши женски гамаши Aztec Round Ombre Printing Leggins женски легинсы ежедневни панталони еластичността панталони

Забелешка : 1)Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 12cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел 2)Различни компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите...

BGN 14.06
BIVIGAOS Есен Зима гамаши кадифе дебели топли гамаши разтеглив черни гланц панталони тънък молив гамаши, панталони Дамски дрехи
 • Ново
Оценка на продукта:

BIVIGAOS Есен Зима гамаши кадифе дебели топли гамаши разтеглив черни гланц панталони тънък молив гамаши, панталони Дамски дрехи

* Големина може да бидат различни од вашата земја, ве молиме контактирајте ме за големината, ако не сте сигурни дека вашата големина!Детали За Производот : Материјал : Chinlon / Најлон полиестер Сомот помеша Дизајн : сјајни Големина : S / M, L, XL, XXL (добра еластична) (Таму може да биде 13 см грешка, и може да биде малку надвор боја, ако умот, ве молиме претпазливи да се купи! Ви благодарам !)Ако не сте сигурни дека вашата големина, ве молиме контактирајте ме пред да го купат, ви Благодариме!Некои објекти може да имаат мали несовршености на стил и боја, може да не биде 100% натпревар., измените кои сте ги видите тука, како што се компјутерски екран...

BGN 15.00 19.97
Секси Дамски Летни Панталони Тренировъчен Колан Тесни Шорти
 • Ново
Оценка на продукта:

Секси Дамски Летни Панталони Тренировъчен Колан Тесни Шорти

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list"; Доколку ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница",ви благодарам многу !Секси Жените Лето Спортски Шорцеви Фитнес Тренингот Корселе Слаби Јога Панталони 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : Памук Мешавина Боја : Мулти Боја Како Слика Покаже Големина : Азија S / M / L Повод : Случајни / Плажа Должина : Краток, Мини Сезона : Летни Објектот Вклучува : 1 X Жените Спортски Шорцеви Големина Детали : 1 инч = 2.54 см Големина (Под НАС / велика БРИТАНИЈА / ЕУ големина е за вашиот референца САМО, ве молиме проверете ја големината детали внимателно да ја добиете вашата опремени големина пред наддавање, ви благодарам.) Димензии Должина Половината Хип Големина Препорачува S 29cm / 25.6" 6072cm / 23.628.3" 84cm / 33.0" UK4 / EU32 М 30cm / 25.9" 6476cm / 25.229.9" 86cm / 33.8" UK6 / EU34 L 31cm / 26.3" 6882cm / 26.732.3" 88cm / 34.6" UK8 / EU36 Забелешки : 1...

BGN 5.00 7.15
КК1970 Ч
 • Ново
Оценка на продукта:

КК1970 Ч

Големина(CM) Должина Половината Колковите S 95 60 92 М 97 64 96 L 98 68 100 XL 99 72 104 XXL 100 76 108

BGN 52.00 94.40
Нови секси латексови панталони молив изкуствен мат кожени панталони с ниска талия превръзка от неопрен с цип слабините детайл тънък модерен клуб танцови XXL
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови секси латексови панталони молив изкуствен мат кожени панталони с ниска талия превръзка от неопрен с цип слабините детайл тънък модерен клуб танцови XXL

Нова Секси Латекс Молив Панталони Faux МАТ Кожа Панталони Ниска Половината Завој Патент Crotch Детали Тенок Мода Клуб Танц носатГолеминаПоловинатаХипДолжинаcmвоcmвоcmвоXS7229.48032.78836.0S7631.08434.38836.0М8032.78835.99036.8L8434.39237.69237.6XL8835.99639.29438.4XXL9237.610241.69637.6СоветиТкаенина флексибилност само 5%Една големина, ве Молиме оставете ги вашите панталони големинавклучувајќи Тежина,Висина, Половината, Колковите за кориснички1.Ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење.2.Објектите се во Азија големини, за 12 големина помала од НАС големина, така бидете сигурни дека ќе имаат селектирани следниве големина на табелата пред купување.

BGN 56.00 66.13
2017 нови дамски дънки секси push up хип high waist тънък молив pants jeans woman плътно еластична стреч jeans C0741
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нови дамски дънки секси push up хип high waist тънък молив pants jeans woman плътно еластична стреч jeans C0741

Големина На ТабелатаГолеминаCMCMCMCMCMCMМеѓународната ГолеминаРамоБедротоПоловинатаХипвнатреДолжинаНадвордолжинаXS4456586376897199S46586370809471101М486268788510071102L506670838910571102XL5268768691110711032 XL5368809094115711033 XL5470849497118711034 XL5 XL6 XLИднината на Време според 'см' како единица,XS6 XL како големина И дизајн посебна големина на табела на која е погодна за секој клиент од целиот свет во Aliexpress .Според големината на табелата на вашиот биста,половината и колковите е мерење.Можете да ги најдете големина одговара на вас...

BGN 34.00 42.54
2018-Нови Дамски Зреещи Пролет Лято Дънкови Молив Панталони Средата На Талията, Отвора Разкъсно Линия Кръпка Печат За Дама На Глезените Дънки
 • Ново
Оценка на продукта:

2018-Нови Дамски Зреещи Пролет Лято Дънкови Молив Панталони Средата На Талията, Отвора Разкъсно Линия Кръпка Печат За Дама На Глезените Дънки

Опис на производот Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd ГолеминаПоловината(cm)Хип(cm)Crotch(Пред)(cm)Бедрото(cm)Фармерки Должина(cm) 26 70 94 23 51 87 27 72 96 23 52 87 28 74 98 24 53 87 29 77 100 24 54 88 30 80 102 24 56 88 31 82 104 25 57 88 32 84 106 25 58 88 33 86 108 25 60 88 34 88 110 26 62 89 Совет 1...

BGN 22.00 28.80
Corzzet Викториански Червен Боркад Сатиновый Корсет, Ретро Стил Пола, Секси Fishtall Тънък Дълъг Русалка Пристрастие Пола
 • Ново
Оценка на продукта:

Corzzet Викториански Червен Боркад Сатиновый Корсет, Ретро Стил Пола, Секси Fishtall Тънък Дълъг Русалка Пристрастие Пола

100% Сосема Нов Големина се Достапни : available : S / M / L / XL / XXL / 3 XL / 4 XL / 5 XL / 6 XL Сезона : Пролет / Есен / Летен / Зимски Материјал : Brocade,Жакард Боја : Црна,Црвена Рака Мие само, без сува, без белење на Овој материјал, ви дава пријатно чувство на Високо Квалитетни,Модерни & Удобно Гроздобер Готски Секси Fishtall ЧипкаUp Steampunk Здолниште Ова е многу популарна и моден дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!

BGN 52.00 96.00
изкуствена кожа пола директен цип метална халка висока талия bodycon мини пола, дамски зима пролет M231
 • Ново
Оценка на продукта:

изкуствена кожа пола директен цип метална халка висока талия bodycon мини пола, дамски зима пролет M231

Големината информацииоткако ќе знаете вашето тело мерења,консултирајте се со Големината на Табелата на производот страници за вистински објект мерења за да се утврди која големина ти треба да ги купите...

BGN 35.00 45.60