• Ново
Мъжки Спортни Аксесоари Се Върна Скоба Кръстен Колан Талия Двойна Регулиране На По-Ниски Болки В Гърба Помощ За Подкрепа На Талията Нова

Мъжки Спортни Аксесоари Се Върна Скоба Кръстен Колан Талия Двойна Регулиране На По-Ниски Болки В Гърба Помощ За Подкрепа На Талията Нова

Buyers rating:
-25 % BGN 6.00
BGN 8.02

Брой продукти


100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Ова е одличен под облека за човекот кој сака да уживаат во добра фигура и добро здравје. Со употреба на специјален материјал во облека, на мускулите на стомакот искуство пораст на температурата, помагајќи да се горат масти и помага на внатрешните органи во функција на подобро! Помага да се заштити од ' рбетот од backaches & мускулен замор, го Стимулира мускулна тонирање во стомакот. Можете да го носите насекаде, во секое време и ако сте задоволни, дури и за време на спиењето Meterial : Најлон Стил : машки Половината Cinchers Корсет Трим Појас Повод : Секојдневниот Пакет вклучуваат : 1x Мажите Трим Појас Cummerbund Карактеристики : Половината поддршка, убаво тело, тонирање, во стомакот, согорување на масти,Поставување, Приспособување на Телото Може да ја намалат половината и до 2 големини Големина : ве Молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред вашиот предлог. Димензии Должина Ширина Погоден половината М 28cm/11.02 24cm/9.44 76-84cm/29.92-33.07 L 29cm/11.41 26cm/10.23 84-90cm/33.07-35.43
1. Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја на разликата 2. Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
'

Други функции

Размер:
L, M
Приложими Хора:
Възрастен
търговска марка:
Балайт
Номер На Модела:
Мъжки Колан Коригиращо Бельо Корсет
Материал:
Полиестерни Смеси

Най-добри сделки

Висококачествени тактически TMC35-QL22-BK 0305 QL22 QL определяне на системата приемник Plat обтегач Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Висококачествени тактически TMC35-QL22-BK 0305 QL22 QL определяне на системата приемник Plat обтегач Безплатна доставка

TMC35QL22Б.К 0305 QL22 QL Планината Систем Приемник Плитка ТокаОпис : КВАЛИТЕТОТ Е 100% СОСЕМА НОВ ЗАГАРАНТИРАНАМатеријали : Најлонголемина:10.5x7.5 CMОдговараат за 35ABPБ.К...

BGN 14.00 16.93
Naturehike Открит Ултра-Дишаща Коленете Наколенник Налокотник Наколенник Спорт Защита За Игри, Катерене Черен
 • Ново
Оценка на продукта:

Naturehike Открит Ултра-Дишаща Коленете Наколенник Налокотник Наколенник Спорт Защита За Игри, Катерене Черен

ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕКарактеристики : 1.100% бренд и нови2.Големина : 44.5*22.5 cm / 17.5*8.9 инчен3.Материјал : 50%Полиестер+15%најлон+20%гума+5%spandex10%СТП4.Боја : црна5.Функција : Ultrathin дише, основна заштитаПромовира циркулацијата на крвта, поддршка ефект, ефект на компресијаДЕТАЛИ ШОУЗа Време на Испорака : Пакет ќе испрати со 48 часа по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).Пакет ќе се испраќаат од страна на Кина пост воздух mail од Кина, обично можете да добиете пакет брзо рок од 45 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 60 дена да пристигнат...

BGN 10.00 11.60
AOLIKES регулируема еластична подкрепа на коляното скоба наколенник патела коленете дупка спортен наколенник защитен с каишка за бягане
 • Ново
Оценка на продукта:

AOLIKES регулируема еластична подкрепа на коляното скоба наколенник патела коленете дупка спортен наколенник защитен с каишка за бягане

AOLIKES Прилагодливи Еластична Коленото Поддршка Подготвуваат Kneepad Patella Коленото Влошки Дупка Спортски Kneepad Безбедноста Стража Трака За Трчање

BGN 4.00 4.96
Спорт Коляното Протектор Pad Еластичността Дишащи Коляното Протектори Релеф Предотвратяване На Артрит Катерене Шофиране Фитнес Коляното Охрана
 • Ново
Оценка на продукта:

Спорт Коляното Протектор Pad Еластичността Дишащи Коляното Протектори Релеф Предотвратяване На Артрит Катерене Шофиране Фитнес Коляното Охрана

Спорт Коленото Заштитник Подлога Еластичност Дише Коленото Заштитници Олеснување Спречи Артритис Качување Возење Фитнес Коленото GuardМатеријал : Јаглен + Емулзија + Полиестер Големина на рачниот зглоб : 75 * 80mm Лактот големина : 120 * 210mm Големина на коленото подлога : 150 * 250mm & # 12304; Карактеристики & # 12305 ; : 1, спортски заштита...

BGN 2.00 2.11
1 бр. гума наколенник еластична превръзка наколенник регулируема патела коленете баскетбол предпазител на ремъка подкрепа за защита на телета
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. гума наколенник еластична превръзка наколенник регулируема патела коленете баскетбол предпазител на ремъка подкрепа за защита на телета

H4s IAAAAAAAAAK2 We3 Pa OBTFv4q Gmc20mwekwzztgrktzpry2bslq3dl / upc S9e PYGyv LRe ST78i0 MRh A4 Vs GAa / ju Tz87065q Qktbn Jc Ngxu DBdy NI4 Hx CFuchqteeunnql5d8luzgbbp3e4oawws7sdta6gjo3gdqmvetphjgmm7iskkpok1b4d6oetc70dvmbcdmkizcyzbbsj0dx5bzqkzoqsoymiujzq943ugkynhwu9xneqbaruvuyvcyt8pp+0tnp Sb88 PSl / 7 ZPS35a Wck0+4 Zwstx / +i BPypb HE5uawy S6 Kr Kg GBGp SJ8 X8s LEflx2vqjyyl0ue4zepi+w Ga3vym Cx Halwc Nu F4ef Dx KA / r8g25 JJPLje Hr Kwf MRi4 Sq Ex7 Gp3+OCVk H7r Betjd / f Ya8ld ZYk VUWqlm Fm GFub LXHNp1f DVbm3+XZc V8tbuh437 XEfe6 S8xjkwx WBzx Qs+Nxk66a Lioq Msc0 Tsy AZFj Xx CSQr4 SMUzknd / Z9+VKov Cvo Hqi PH8lj VG8 Lqk Wbxl0m7 C+Bs Gj Mw ZYn L4 Ypu0 Lug / nocex Z0 Vl R4 Urz67 K210 N / 2dj7rgqok FS4 Nkq KPLvpka+JPSTz1 CZXi IR1u XWu0+in KEQFTW3 FEZl Bbq OGz BDqps KZzdfe / 1qo I1 BTi JGkucoav Tx PFm S6j NR6n Zev Wknq47wwhjwqvq / / u6 Dv73j3 GNa LPJ3 ZXsn Ms ANow1 Y3yv Rinommvla5++p1h9 SVGn YSY8p Bvx9 T3o Oej VCl854q Zv1p1p / w9 Zz Rhd Rf3k3s J7yc2 O0 / cr Hc TOI+d6jw7 Vfs1v Wuy / j3 Jf BQOq50jp K7 Sg99 So / mq Tb J3 V4 Cd TIEh2l BAxdcn1 Ff U6 Ep E4 Gs1egpuhf0nghfnoty1edvk7oqwetb7nsnqk26fhtlznsbpx3kpioelyh9yqkwedjhc8pqcsgi50a9xane9fhqzxzstm2kdaitugcolzpyf5s9hglxo9rztjarqi4i7rvclkueguhzojwnorzn0dnardtpmw02olbqhqayl55pd1apwqbcn / ADc JCx SIYy RCZD7ml PBAAv R3 UVfb9d99vz2+35 Bt VWXav / XEn FDig RRr7na0ch AFf K544 QDl9+ILCN+YKl+l F+4yuzypv8 / WD2ag Nqq67 Vfw EVcge Ut P8t A1cz L / Kk I9 ELXRepwyk GYME89 XJJEY / G39ex Frf N3m5 Abd U9 QHl Os LNSk RYesy8c1aa2jmxdaw9drvbhympjwe33nfrdu8ha7hxbblobtvxxgni9x90vf+Ap Dr7nhj Ywq Ocg Zdwm RKg UYIi R7 Kxf3f8c32au2b0maaa=

BGN 4.00 4.85
Талия Cincher Underbust Control Корсет Талията Треньор За Отслабване, Спорт, Тренировки Body Shaper Корема Мазнини Горелка Y123
 • Ново
Оценка на продукта:

Талия Cincher Underbust Control Корсет Талията Треньор За Отслабване, Спорт, Тренировки Body Shaper Корема Мазнини Горелка Y123

Aibokang Топла Neoprene Слабеење Половината Ремени Спортски Безбедност Тело Shaper Обука Фитнес Блузи Спорт Lumbar Моќ Појас СлободниПревозот1...

BGN 23.00 30.38
MEGE Brand Professional Weightlifting регулируем Колан дишаща задната част на талия подкрепа за фитнес, културизъм, фитнес зала, спортни колани
 • Ново
Оценка на продукта:

MEGE Brand Professional Weightlifting регулируем Колан дишаща задната част на талия подкрепа за фитнес, културизъм, фитнес зала, спортни колани

Големина L : за половината 85100cmГолемина XL : за половината 95110cmНие Брод на производите во светот во рок од 3 работни дена (по плаќање ослободен од Aliexpress)Експрес испоракаЗемјаEПакетEEMSПРОДАВАЧОТ ПРЕВОЗОТРусија ExpressSPSRКина ПостNetherland ПостUPSот, Fedex, DHL, TNTСоединетите американски Држави(САД)Австралија(АУ)Канада(CA)Франција(FR)Израел(IL)Саудиска Арабија(СА)Украина(UA)715 работни денаN / A1539 работни денаОд 37 работни денаRussion Федерација715 работни дена732 работни дена1539 работни денаОд 37 работни денаЕвропаN / AN / A1539 работни денаОд 37 работни денаАзијаN / AN / A1039 работни денаОд 37 работни денаБлискиот ИстокN / AN / A1539 работни денаОд 37 работни денаАфрикаN / AN / A2560 работни денаОд 37 работни денаЈужна АмерикаN / AN / A2590 работни денаОд 37 работни денаДругиN / AN / A1539 работни денаОд 37 работни денаОБИЧАЈ ДОЛЖНОСТВо предвид на нашите клиенти да имаат корист, ние ќе се изјасни со многу пониска цена на pakage обидувајќи се да се избегне обичај должност, но ние не сме одговорни за било даноци и давачки во случај ќе се случи...

BGN 16.00 22.58
Z-Tactical Helmet Rail Adapter Set for Comtac I / II Headset Helmet Accessories Fast Helmet Релси Black ACU Тан
 • Ново
Оценка на продукта:

Z-Tactical Helmet Rail Adapter Set for Comtac I / II Headset Helmet Accessories Fast Helmet Релси Black ACU Тан

КАРАКТЕРИСТИКИ : ZТактички Шлем Железнички Адаптер Сет за Comtac I / II Слушалки.Компатибилен со Елемент / ZТактички Comtac I & II стил слушалки.Работи со ACHЛАК за Полнење и БРЗО Шлем шини.2 парчиња picatinny 20mm железнички адаптер за обезбедување на цврста платформа за додатоци за прилогот.Брзо придава или се ослободува од железница.Одговара OPSCore шлем железница.ЗАБЕЛЕШКА : Каска железнички или слушалки не се вклучени во оваа точка.ДЕТАЛИ : ZТактички модел бр...

BGN 43.18
Военно-тактически коленете лактите подложки пейнтбольная защита на коленете и лактите подложки защитни за спорт страйкбол 4 бр. / компл. RL14-0001
 • Ново
Оценка на продукта:

Военно-тактически коленете лактите подложки пейнтбольная защита на коленете и лактите подложки защитни за спорт страйкбол 4 бр. / компл. RL14-0001

XTak Подлога Тактички Макбаскет за Заштита на Коленото Влошки & Лактот Влошки Бесплатен превозот 4pcs / set RL140001 најновата помала верзија влошки, лесно да се носат акција повеќе брзо и прецизно...

BGN 29.00 40.80
1бр баскетбол футбол крак долната част на крака, охрана футбол защитни телешки ръкави Колоездене, фитнес calcetines Compresion Running
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр баскетбол футбол крак долната част на крака, охрана футбол защитни телешки ръкави Колоездене, фитнес calcetines Compresion Running

1 PCS Кошарка Фудбал Нога Шин Чувари Фудбал Заштитна Теле Ракави Велосипедизам Фитнес calcetines Compresion Работи (1 PCS,не 1 Пар)Карактеристики : PRO ткаенина со функционална ткаенини! Високо еластична, брзо сушење, дише, пот, и други функции! Lycra компонента, носат удобно Ледените! Горниот дел на раката обемот користење на силиконски не се лизга, за да се спречи лизгање движење процесот на користење шестлејн четириpin технологија, не чини носи без трага!Спецификации : Име : Спорт Нога Ракави Материјал : Spandex Боја : Црна / Сино / Зелено / Бела / Црвен / Портокал / Роуз Големина : M / L / XL должина врвот теле периметар надолу теле периметар Препорачува тежинаМ : 25 CM 2833 CM 1519 CM L : 26 CM 3136 CM 1721 CM XL : 28 CM 3440 CM 1923 CMПакет се вклучени : 1 * Спорт Нога Ракави (1 PCS,не 1 Пар)

BGN 3.00 4.50
1 чифт пищяла охрана футбол защитни подложки на краката, прасците компресия ръкави колоездене, бягане спорт сигурност scheenbeschermers
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт пищяла охрана футбол защитни подложки на краката, прасците компресия ръкави колоездене, бягане спорт сигурност scheenbeschermers

1 Пар Шин Чувари фудбал Фудбал Заштитни Влошки Нога Теле Компресија Ракави Велосипедизам Работи Спортски Безбедност scheenbeschermersГолемина Refenreceдимензии : должина врвот теле периметар надолу теле периметар Препорачува тежинаМ 25 CM 2833 CM 1519 CML 26 CM 3136 CM 1721 CM 6575kgXL 28 CM 3440 CM 1923 CM 7590kg

BGN 10.00 11.78
Артрит Каишка На Раменната Превръзка Зона Спорт Сигурност Луксация Болката На Травмата Подкрепа На Гърба
 • Ново
Оценка на продукта:

Артрит Каишка На Раменната Превръзка Зона Спорт Сигурност Луксация Болката На Травмата Подкрепа На Гърба

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^^Карактеристики : Материјал : Neoprene да се поправат заоблени раменици Обезбедува заштита, топлина и поддршка за рамо Олеснување на непријатност и instabilities поради повреди и хронична рамо услови се Одржи рамениците во релаксирана удобна положба за ублажување на болка и притисок Сида закрепнување од јака коска повреда Ергономски дизајн, прилагодлив големина, одговара и за мажите и жените Совршено се покријат рамо со нежна компресија се Зголеми протокот на крв и да се намали времето за опоравување Погоден за рамо ширина од 3651cm (14.2?20.1?) Десното рамо и левото рамо за да го изберете Количина : 1 Боја : Црна со сива Пакет Содржина : 1 x Рамо ЗаградаЗа Испорака1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

BGN 9.00 11.46
S/M / L Размер Глезен Презрамки Поддръжка На Спортни Регулируеми Глезена Ремъци Спортна Поддръжка На Регулируеми Крака Orthez Стабилизатор На Глезена Протектор
 • Ново
Оценка на продукта:

S/M / L Размер Глезен Презрамки Поддръжка На Спортни Регулируеми Глезена Ремъци Спортна Поддръжка На Регулируеми Крака Orthez Стабилизатор На Глезена Протектор

Карактеристики : Глуждот може да го ограничи лево и десно активности на глуждот, може да се спречи поради глуждот, valgпредизвикани од sprain, намалување на глуждот повреда сајт притисок, зајакнување на фиксни и помогне на глуждот да се забрза зараснување Глуждот серија од најпознатите лесен и едноставен дизајн, Без оглед на нормален глуждот dorsiflexion и plantar flexion Глуждот на двете страни со тешка пластична плоча Избор на брзо сушење и висока пропустливост на синтетички ткаенини производство Спецификации : Материјал : SpandexГолемина : S M L Висина 26cm 27cm 29cm Глуждот обемот 10cm 11cm 12cm Боја : како на сликата покаже Кол : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 01cm грешка поради прирачник за мерење...

BGN 12.00 13.84
нов прием на инфрачервена магнитна задната подкрепа на талията лумбална еластична превръзка колан фитнес двойна тянущий каишка Долната болка плюс размер 3XL
 • Ново
Оценка на продукта:

нов прием на инфрачервена магнитна задната подкрепа на талията лумбална еластична превръзка колан фитнес двойна тянущий каишка Долната болка плюс размер 3XL

Висок Квалитет на памук неформални спортови sock За жените Пролет лето есен зима Мода 5прсти за фитнес јога и ruuning Бесплатен Превозот Топла Продажба Нов Моден Бренд Квалитетот на Жените Чорапи 6 бои солидна Есен Зима Неформални Спортови sock За жени Жени Спортски Сали Ракавица за Фитнес Тренинг Вежба Телото Градење на Тренингот Дигање Ракавици Половина Прсти Жена Јога Ракавици 34x14cm ЕВА Јога Пилатес е Фитнес Вежби Пена Ролери Масажа Physio T raining Повреда Активира Точка Спиење Bottoms во машка повик панталони мека удобно Мажите Спиење Bottoms Homewear јога панталони pajama спортски лабава Дневна облека Слабеење на Телото Заврши Спортски Назад Протези Мрежа / Neoprene Половината Тример Губење Тежина Фитнес Половината Тример Појас Назад половината поддршка Топла Продажба Јога Блок Тула Пенење Пена Дома Вежбање Пракса Фитнес Салата Спорт АлаткаLumbar Поддршка Појас Назад Протези Дише Половината Третман на Lumbar Disc Herniation Граѓа Мускулите Вирус половината поддршка појасИме на производОртопедски назад поддршка појасБрој на модел наY011МатеријалFishnet крпа, магнети, турмалинБојаЦрна, жолтаГолеминаS / M / L / XL / XXL / XXXLДолжина95 / 100 / 105 / 110 / 105 / 120cmШирина14.5 cmW осумЗа 280gСертификацијаCE, ФДУ, ISO9001, Б.В.ФункцијаАвтозагрева, ослободување далеку инфрацрвени зраци и anionФункцијаУблажување на lumbar болка, се задржи lumbar топло, заштита на lumbar од повредаПолМажи / ЖениДраг пријател,pls ни каже која боја ти треба кога ќе нарачки,или ние ќе ви испратиме случаен боја.Ви благодариме за вашето разбирањеБоја : Црна,жолтаФункции 1.Подобрување на локални и системски циркулацијата на крвта 2.Ослободува мускулите од замор 3.

BGN 19.00 31.98
ROEGADYN 7 мм неопрен коленете Crossfit Вдигане на тежести николов фитнес бягане наколенник еластична превръзка на кутията поддръжка на компресия
 • Ново
Оценка на продукта:

ROEGADYN 7 мм неопрен коленете Crossfit Вдигане на тежести николов фитнес бягане наколенник еластична превръзка на кутията поддръжка на компресия

31.91 / комбоИме на производ : Производителот Популарни шарени neoprene кревање еластична коленото компресија ракав 7 mmМатеријал : NeopreneБоја : црна,сина,црвена и повеќеГолемина : S,M,L / ROEGADYN 7 mm, Neoprene Коленото Ракави Crossfit Дигање Powerlifting Фитнес Работи Коленото Подлога Подготвуваат Капа Поддршка на КомпресијаКОЛИЧИНА : 1pair, над 100paris може да се прилагодиПакување : 1pair / oppROEGADYN 7 mm, Neoprene Коленото Ракави Crossfit Дигање Powerlifting Фитнес Работи Коленото Подлога Подготвуваат Капа Поддршка на КомпресијаПроизводот се покажеROEGADYN 7 mm, Neoprene Коленото Ракави Crossfit Дигање Powerlifting Фитнес Работи Коленото Подлога Подготвуваат Капа Поддршка на КомпресијаROEGADYN 7 mm, Neoprene Коленото Ракави Crossfit Дигање Powerlifting Фитнес Работи Коленото Подлога Подготвуваат Капа Поддршка на КомпресијаROEGADYN 7 mm, Neoprene Коленото Ракави Crossfit Дигање Powerlifting Фитнес Работи Коленото Подлога Подготвуваат Капа Поддршка на КомпресијаROEGADYN 7 mm, Neoprene Коленото Ракави Crossfit Дигање Powerlifting Фитнес Работи Коленото Подлога Подготвуваат Капа Поддршка на КомпресијаROEGADYN 7 mm, Neoprene Коленото Ракави Crossfit Дигање Powerlifting Фитнес Работи Коленото Подлога Подготвуваат Капа Поддршка на КомпресијаROEGADYN 7 mm, Neoprene Коленото Ракави Crossfit Дигање Powerlifting Фитнес Работи Коленото Подлога Подготвуваат Капа Поддршка на КомпресијаROEGADYN 7 mm, Neoprene Коленото Ракави Crossfit Дигање Powerlifting Фитнес Работи Коленото Подлога Подготвуваат Капа Поддршка Компресија Попродажбата на услугата : 1.Ако не примате нашите производи во времето на испорака,pls контактирајте со нас,ви помогне да најдете на пратката,дури и бесплатно ќе ви испрати нова повторно од express.(57 дена) 2.Кога ќе ја земете пратката,pls љубезно ве молиме да проверите дали тоа е совршен,и откако ги тестираме нашите производи,pls дозволете ни да знаеш каков било коментар и идеја,тогаш можеме да направиме некои за вас, и да се направи подобро секој ден.

BGN 29.00 39.20
Вискозна (1 лот=2 елемента) бадминтонная ракета Overgripsarsia носене бадминтон Overgrip лепкава ракети ръчно лепило Бадминтон Over grip
 • Ново
Оценка на продукта:

Вискозна (1 лот=2 елемента) бадминтонная ракета Overgripsarsia носене бадминтон Overgrip лепкава ракети ръчно лепило Бадминтон Over grip

Freee превозот Бадминтон Зафат / тенис overgrips / тенис производНапомена : ПОВЕЌЕ Од 10$ ,ние ќе ја испрати од epacket или Кина Пост Регистрирани Воздух MailПомалку Од 10$ ,ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусСпецификации : БОИ : виолетова0.6mmx25mmx700 mm

BGN 5.00 7.68