• Ново
Oxgyen Sensor 0258017025 17025 5 Кабелен Широколентов Достъп На Кислород Ламбда Сензор Е Подходящ За Cruze Escape Fiesta Accord

Oxgyen Sensor 0258017025 17025 5 Кабелен Широколентов Достъп На Кислород Ламбда Сензор Е Подходящ За Cruze Escape Fiesta Accord

Buyers rating:
BGN 89.58

Брой продукти


Почитувани Добредојдовте На Нашиот Магазин
Од : Авто делови дома Led Ко.
Производи Детали : Име на Производ : КИСЛОРОД СЕНЗОР ОЕМ БР. : 0258017025 направи Автомобил : За Ford Chevy Хонда, Тојота Количина : 1pcs Гаранција : 1 Years
0258017025 Ламбда Кислород Сензор 5-Жица 17025 LSU 4.9 За Ford Chevy Хонда, Тојота
0258017025 Кислород Сензор Ламбда Сензор 5 Жица 17025 LSU 4.9
Кислород Сензор Ламбда Сензор 5 Жица 17025 LSU 4.9
0258017025 Бош Кислород Сензор Ламбда Сензор 5 Жица 17025 LSU 4.9
0258017025 Кислород Сензор Ламбда Сензор 5 Жица 17025 LSU 4.9
LSU4.9 О2 UEGO Сензор За PLX, АМВ 30-2004, 0258017025
5 Жица Wideband Кислород Ламбда Сензор За Cruze Избега Fiesta Спогодба 0258017025
Кислород Сензор Ламбда Сензор 5 Жица 17025 LSU 4.9
0258017025 Кислород Сензор Ламбда Сензор 5 Жица 17025 За LSU 4.9 САД АКЦИИ
0258017025 Бош Кислород Сензор Ламбда Сензор 5 Жица 17025 LSU 4.9
ОЕМ Кислород O2 Сензор Ламбда Сензор одговара 5 Жица 17025 LSU 4.9 0258017025
Вистински 0258017025 Кислород Сензор Ламбда Сензор 5 Жица 17025 LSU 4.9
НОВИ LSU 4.9 5 Арматурна Плоча Кислород O2 Сензор 0258017025 17025 LSU 4.9, O2 Сензор
Висок Квалитет 0258017025 Кислород Сензор Ламбда Сензор 5 Жица 17025 LSU 4.9
0258017025 Ламбда Кислород Сензор 5-Жица 17025 LSU 4.9 За Ford Chevy Хонда, Тојота
Добар Квалитет!! Кислород Сензор Ламбда Сензор Широк-Бенд 5-жица 0258017025 LSU4.9
Вистински ОЕМ 0258017025 Кислород Сензор Ламбда Сензор 5 Жица 17025 LSU
Вистински Кислород Сензор Ламбда Сензор 0258017025 5 Жица 17025 LSU 4.9
Ако имате итни работи ,pls контактирајте ме преку пораката, исто Така, ние многу продажба дел од автомобилот,како што се : *ГАС ТЕЛО ASSY *КИСЛОРОД СЕНЗОР * IDLE за ВОЗДУШНА КОНТРОЛА ВЕНТИЛИ * МАСОВЕН ПРОТОК на ВОЗДУХ СЕНЗОР * CAM IMING МАСЛО КОНТРОЛА ВЕНТИЛ * ВРАТИЛО ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР * EGR ВЕНТИЛ * ГОРИВО ИНЈЕКТОР * ГОРИВО ПРИТИСОК СЕНЗОР * ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА * DISTRIBUTORO *ПАРКИНГ СЕНЗОР *ПРЕНОС ДВОЈНА ЛИНЕАРНА ЕДИНСТВЕНА
.

Други функции

Номер На Модела:
0258017025, 17025
търговска марка:
Hi-сила
Материал:
0258017025, 17025
Сензора За Кислород 0258017025, 17025:
Ламбда Сензор 0258017025 / 17025 За Cruze Escape Fiesta Accord

Най-добри сделки

Резервни части сензор за задната част на накладките тел OE 34356791961 за BMW 535i GT
 • Ново
Оценка на продукта:

Резервни части сензор за задната част на накладките тел OE 34356791961 за BMW 535i GT

СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ : Замена на Делови Задна Кочница Подлога Сензор Жица OE# 34356791961 За BMW 535i GTБруто Тежина : 0.3 kgПакување : 1 Pcs / ПЛАСТИЧНА ТОРБА / КУТИЈАДолжина : 1055 mmДел No : 34356791961Белешки Година Направи Модел Трим Мотор 2013 За BMW 535i GT База Hatchback 4Врата 3.0 L 2979 CC 182 Cu...

BGN 10.88
SEMA Products висококачествен универсален алуминиев регулируем оттичане, с централен цилиндър 0,7 инча хидравлична ръчна спирачка син
 • Ново
Оценка на продукта:

SEMA Products висококачествен универсален алуминиев регулируем оттичане, с централен цилиндър 0,7 инча хидравлична ръчна спирачка син

Универзална Прилагодливи Хидраулични Рачната Сопирачка Рачната Сопирачка Вертикална 0.7" Господар Цилиндар Лебдат0.7 инчен господар цилиндри Лост должина : 30cm Уникатен Прилагодливи Заклучување Позиција му Овозможува на задните гуми да биде целосно ќе се заклучува и ќе го прави возило слајд sideway Директна замена за акции Eкочница рачка на Менувачот е наменета за инсталација во вертикална положба за да го прилагоди за лесен пристап во лебдат Сунѓерот се справи со завиткани дизајн, удобно, издржлив и не се лизга Челик кутија изградба со сина прав обложени заврши1 × Лебдат Рели Хидраулични Рачната Сопирачка Рачната Сопирачка

BGN 116.00 121.58
Twin Dual Master Cylinder Hydraulic Ръчната Спирачка Drift E-Brake Parking Emergency Brake Lever Vertical / Horizontal Universal Purple
 • Ново
Оценка на продукта:

Twin Dual Master Cylinder Hydraulic Ръчната Спирачка Drift E-Brake Parking Emergency Brake Lever Vertical / Horizontal Universal Purple

Близнаци Двојна Господар Хидраулични Цилиндри рачната сопирачка Лебдат EКочница Паркинг Сопирачката за Итни случаи Лост Вертикално / Хоризонтално Универзална Пурпурна Количина : еден Модел : Dual Цилиндар Боја : Како на сликата прикажани Апликација : Универзална вклопат за повеќето автомобили Имајте на ум : Вие не може да промените рачната сопирачка за Хоризонтална или Вертикална...

BGN 114.00 120.00
Сензор на масовия поток на въздуха МЗГ E5T53071 E5T52071 подходящ за Гео тракер Chevrolet Tracker Suzuki X-90 Vitara, Sidekick 1.6 16V Cabrio
 • Ново
Оценка на продукта:

Сензор на масовия поток на въздуха МЗГ E5T53071 E5T52071 подходящ за Гео тракер Chevrolet Tracker Suzuki X-90 Vitara, Sidekick 1.6 16V Cabrio

Почитувани Добредојдовте На Нашиот МагазинОд : Авто делови дома Led Ко.Детали За Производот : Производ : Маса Протокот На Воздух Метар СензорОЕМ # : 1380058 B00 E5 T53071Означување На Возилото : За Chevy Гео Tracker Suzuki Sidekick 1.6Количина : 1 PCSПлаќање : T / TГаранција : 12 месеци7410033 5 S2868 1580836 1570164 641679 12850001791 SU5125 1380058 B00 XN5408001 16201008 30011264 2133351 AF10032 MF21154 1380058 B00839922 AAA17410033 228404 207075 ADK87403 1295000169912850001 1380058 B00 E5 T53071 13800 58 B00 1360058800 MF58 B001380058 B00 AF10032 65 GDE5 T553171 19112466 7410033 641679 83992265 GDE5 T553171 MAF1380058 B00 1380058800 2133351V64720013 V64720013 1380058 B00000 5 S2868Масовен Проток на Воздух Сензор Метар За Chevy Гео Tracker Suzuki Sidekick 1.6 1380058 B00 E5 T53071МАСОВЕН ПРОТОК на ВОЗДУХ СЕНЗОР МЕТАР MAF ЗА ГеоTracker Chevrolet Tracker Suzuki X90 Sidekick Vitara Cabrio 1.6 16 VСе Вклопуваат Во Автомобил За : 1998 Chevrolet Tracker База Спорт Комунални 2Врата 1.6 L 1588 CC 98 Cu...

BGN 68.78
ZUCZUG 2 компл. ръчната помощен задна спирачка на мотора има лагери за Q3 A6 C6 Seat Alhambra II 32332082 4F0 615 404 F 4F0 615 404F
 • Ново
Оценка на продукта:

ZUCZUG 2 компл. ръчната помощен задна спирачка на мотора има лагери за Q3 A6 C6 Seat Alhambra II 32332082 4F0 615 404 F 4F0 615 404F

Автомобил Модел : Кв3 2011 weiter A6 C6 2004 2008 Seat Alhambra II 2010 weiter Дел Број : 32332082 Компатибилен Дел броеви : 32332082 G 32332082 D 4 F0 615 404 C 4 F0615404C 4 F0 615 404 C 4 F0615404 C 4 F0 615 404 F 4 F0615404F 4 F0 615 404 F 4 F0615404 F 32326315 Пакет состав :12 Torx рачна кочница Задна Caliper Паркинг Сопирачка Серво Мотор Поставен 32332082 Количина 2 Set

BGN 119.00 183.81
10 бр. нови спирачни линии предупреждение контакт накладките за износване на BMW F20 F21 F22 F87 F30 F35 F80 F34 F31 F32 F33 F82 OEM 34356792292
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр. нови спирачни линии предупреждение контакт накладките за износване на BMW F20 F21 F22 F87 F30 F35 F80 F34 F31 F32 F33 F82 OEM 34356792292

Имајте на ум дека секоја земја има различни тарифни прагот, па вие треба да знаете вашата земја даночната политика / купувачот ќе ги сноси овие трошоци1 осигурете се дека вашата оригинална дел број е иста како и на ОЕМ број поврзани со нашиот производ / Потврдете го вашиот производ ОЕМ2 Овој производ се продава по 12 месеци гаранција / заменливиПроизвод ОЕМ Универзална ОЕМ 34356792292за BMW 1 (F20) 2010 / 11за BMW 1 (F21) 2011 / 12за BMW 2 Coupe (F22 F87) 2013 / 10за BMW 3 (F30 F35 F80) 2011 / 10За BMW 3 GRAN TURISMO (F34) 2013 / 03за BMW 3 Туринг (F31) 2011 / 10за BMW 4 Кабриолет (F33 F83) 2013 / 10за BMW 4 Coupe (F32 F82) 2013 / 07Било прашање Контактирајте не може да Ali Express Сакате да се емејл мене да испрати пораки Поради проблеми во различни временски зони, вие не може да одговори веднаш разбирање во однос на тарифите, секоја земја има различни тарифни прагот, па вие треба да знаете вашата национална даночната политика и купувачот ќе ги сноси трошоците кои ќе се пријават...

BGN 51.04
Хромиран превключвател на фаровете за VW Golf, Bora, Jetta Mk4 Passat, Polo, Lupo New Beetle 3BD 941 531A,3BD941531,3BD941531A
 • Ново
Оценка на продукта:

Хромиран превключвател на фаровете за VW Golf, Bora, Jetta Mk4 Passat, Polo, Lupo New Beetle 3BD 941 531A,3BD941531,3BD941531A

Состојба : Висок Квалитет, БрендновиПакет содржи : 1 X компјутериКрај : 17 ИгличкиOE Број : 3 BD 941 531,3 BD9415313 BD 941 531 А , 3 BD941531 A , 3 BD 941 531 AFitment : 19982005 За "ФОЛКСВАГЕН" Голф / Jetta / Бора Mk419962004 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 / B5.519992001 За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 9 N / 9 N319982005 За "ФОЛКСВАГЕН" Lupo19982005 За "ФОЛКСВАГЕН" Новата Буба20032005 За "ФОЛКСВАГЕН" Новата Буба Конвертибилна19952005 За "ФОЛКСВАГЕН" Sharan20032009 За "ФОЛКСВАГЕН" TranspoterНие ги прифати Меѓународните Alipay на Алиекспрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.Водич за справување со проблемите како што следува : 1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на вебсајтот.2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно

BGN 11.00 12.61
СТАРПАД за мотоциклет сцепление на ръчната спирачка Дръжка на притежателя на дясната рамка транспозон транспозон огледало в събирането на
 • Ново
Оценка на продукта:

СТАРПАД за мотоциклет сцепление на ръчната спирачка Дръжка на притежателя на дясната рамка транспозон транспозон огледало в събирането на

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

BGN 57.60
Сензор за съотношението въздух-гориво 18213-80J10 1821380J10 234-4165 O2 кислороден сензор ламбда сензор е подходящ за Suzuki SX4 2008-2013
 • Ново
Оценка на продукта:

Сензор за съотношението въздух-гориво 18213-80J10 1821380J10 234-4165 O2 кислороден сензор ламбда сензор е подходящ за Suzuki SX4 2008-2013

Почитувани Добредојдовте На Нашиот МагазинОд : Авто делови дома Led Ко.Производи Детали : Производ : О2 Кислород Сензор / Ламбда СензорОЕМ Бр...

BGN 73.58
Специална оферта благородна регулируема дръжка + двойна помпа, долно оттичане хидравличен Дрейфовый на ръчната спирачка
 • Ново
Оценка на продукта:

Специална оферта благородна регулируема дръжка + двойна помпа, долно оттичане хидравличен Дрейфовый на ръчната спирачка

Вертикална Двојна Пумпа Прилагодливи Лост Лебдат Рели рачната сопирачка рачната Сопирачка Хидраулични EкочницаТоа е одлична алтернатива за рачната сопирачка со две пумпи...

BGN 319.00 335.98
Аларма за спешни премигващ светлинен индикатор превключвател на арматурното табло 8200442724 за Renault Laguna II Master Espac IV Trafic Vel Satis
 • Ново
Оценка на продукта:

Аларма за спешни премигващ светлинен индикатор превключвател на арматурното табло 8200442724 за Renault Laguna II Master Espac IV Trafic Vel Satis

Состојба : Висок Квалитет, БрендновиПакет содржи : 1 X компјутериКрај : 4 ПинаOE Број : 8200442724 , 93856337Fitment : За "Рено" Espace IV 11 / 2002За Рено Лагуна II 20012007За Рено Trafic II 20012013За Рено Vel На Проектот СатисЗа "Рено" Господар II 2003За "Опел" Vivaro 2001За "Опел" Movano 2003За Nissan Primastar 20012013За Nissan Interstar 2003

BGN 5.00 5.54
Главен спирачен цилиндър за Nissan Patrol GU Y61 3.0 L ZD30DDTi 4.2 L TD42Ti 4.5 TB45E 4.8 L TB48DE Y62 5.6 L Vk56 00-17 вагон
 • Ново
Оценка на продукта:

Главен спирачен цилиндър за Nissan Patrol GU Y61 3.0 L ZD30DDTi 4.2 L TD42Ti 4.5 TB45E 4.8 L TB48DE Y62 5.6 L Vk56 00-17 вагон

ОДГОВАРА : 2017 Nissan Patrol GR IV 3.0 D 4x4 (20072017) AWD Кабината Шасија 2953cc 118 KW (Дизел)2017 Nissan Patrol IV 3.0 DTi (20002017) AWD Вагон 2953cc 116 KW (Дизел)2017 Nissan Patrol IV 3.0 DTi (20002017) AWD Вагон 2953cc 118 KW (Дизел)2017 Nissan Patrol VI 5.6 (20102017) AWD Затворени OffRoad Возило 5552cc 298 KW (Бензин)2016 година Nissan Patrol GR IV 3.0 D 4x4 (20072017) AWD Кабината Шасија 2953cc 118 KW (Дизел)2016 година Nissan Patrol IV 3.0 DTi (20002017) AWD Вагон 2953cc 116 KW (Дизел)2016 година Nissan Patrol IV 3.0 DTi (20002017) AWD Вагон 2953cc 118 KW (Дизел)2016 година Nissan Patrol VI 5.6 (20102017) AWD Затворени OffRoad Возило 5552cc 298 KW (Бензин)До 2015 Nissan Patrol GR IV 3.0 D 4x4 (20072017) AWD Кабината Шасија 2953cc 118 KW (Дизел)До 2015 Nissan Patrol IV 3.0 DTi (20002017) AWD Вагон 2953cc 116 KW (Дизел)До 2015 Nissan Patrol IV 3.0 DTi (20002017) AWD Вагон 2953cc 118 KW (Дизел)До 2015 Nissan Patrol VI 5.6 (20102017) AWD Затворени OffRoad Возило 5552cc 298 KW (Бензин)2014 година Nissan Patrol GR IV 3.0 D 4x4 (20072017) AWD Кабината Шасија 2953cc 118 KW (Дизел)2014 година Nissan Patrol IV 3.0 DTi (20002017) AWD Вагон 2953cc 116 KW (Дизел)2014 година Nissan Patrol IV 3.0 DTi (20002017) AWD Вагон 2953cc 118 KW (Дизел)2014 година Nissan Patrol VI 5.6 (20102017) AWD Затворени OffRoad Возило 5552cc 298 KW (Бензин)2014 година Nissan Patrol Вагон D (20042014) AWD Затворени OffRoad Возило 2953cc 118 KW (Дизел)2013 Nissan Patrol GR IV 3.0 D 4x4 (20072017) AWD Кабината Шасија 2953cc 118 KW (Дизел)2013 Nissan Patrol IV 3.0 DTi (20002017) AWD Вагон 2953cc 116 KW (Дизел)2013 Nissan Patrol IV 3.0 DTi (20002017) AWD Вагон 2953cc 118 KW (Дизел)Година Направи Модел Submodel Варијанта На Моторот2013 Nissan Patrol VI 5.6 (20102017) AWD Затворени OffRoad Возило 5552cc 298 KW (Бензин)2013 Nissan Patrol Вагон D (20042014) AWD Затворени OffRoad Возило 2953cc 118 KW (Дизел)2012 Nissan Patrol GR IV 3.0 D 4x4 (20072017) AWD Кабината Шасија 2953cc 118 KW (Дизел)2012 Nissan Patrol IV 3.0 DTi (20002017) AWD Вагон 2953cc 116 KW (Дизел)2012 Nissan Patrol IV 3.0 DTi (20002017) AWD Вагон 2953cc 118 KW (Дизел)2012 Nissan Patrol VI 5.6 (20102017) AWD Затворени OffRoad Возило 5552cc 298 KW (Бензин)2012 Nissan Patrol Вагон D (20042014) AWD Затворени OffRoad Возило 2953cc 118 KW (Дизел)2011 Nissan Patrol GR IV 3.

BGN 48.00 87.23
Специална оферта-високо качество на 0.625 инча централен цилиндър заключващи Vertcial хидравличен E-спирачка ръчната спирачка отклонение на ръчната спирачка
 • Ново
Оценка на продукта:

Специална оферта-високо качество на 0.625 инча централен цилиндър заключващи Vertcial хидравличен E-спирачка ръчната спирачка отклонение на ръчната спирачка

Lockable Вертикална Лебдат Рели рачната сопирачка рачната Сопирачка Хидраулични EкочницаКомплет Содржина : Рачката на рачната сопирачка и Кутија, Clevis, Гума Зафат и Господар ЦилиндарLockable Хидраулични Рачната Сопирачка Придобивки : Лост Должина : 40cm Доаѓаат со 0.625 инчен господар цилиндар Многу Силна Светлина Тежина Изградба Супер Контрола Гумена Рачка Силна Stowing Клип Уникатен Прилагодливи Заклучување Позиција Црна Прав Грб Заврши 8 Точка Механизам за Заклучување1 × Лебдат Рели Хидраулични Рачната Сопирачка Рачната СопирачкаСлични предмети за вашиот референцаСлични предмети за вашиот референцаСлични предмети за вашиот референца.

BGN 85.00 89.58
Автозапчасть висока производителност на дисковата спирачка 380 мм*28 за състезания 8530 червен спирачните челюсти подходящ за Infiniti FX35 размер на колелата 18RIM
 • Ново
Оценка на продукта:

Автозапчасть висока производителност на дисковата спирачка 380 мм*28 за състезания 8530 червен спирачните челюсти подходящ за Infiniti FX35 размер на колелата 18RIM

Авто дел високи перформанси ДИСК КОЧНИЦА 380mm*28 за ап трки 8530 црвено кочница caliper одговара за Infiniti FX35 големина на тркало 18 RIMW дупка Кочница Комплет вклучува : Еден Пар Caliper / Еден Пар Диск / Еден Сет накладките(4 парчиња) / Еден Пар Централна Плоча / Еден Пар Заградата / Еден Пар Сопирање ЛинијаТехничка Спецификација : Клипот ГолеминаDia38.1mmDia41.3ммКлипот Област49.56 cm 2Диск Големина365*29mmПодлога ИнформацииПодлога Семејството=CP3215 D50Подлога Област=57.4 cm 2Подлога Длабочина=50.3 mmПодлога Дебелина=16.8 mmКарактеристики : Радијална планината, 152mm ctrs.За да одговараат на 345*34mm железо дискФрлија алуминиум легура телоАлуминиум легура пистонс со нечистотија печати опремениНапредни Црвена или Црна anticorrosion боја завршиПримена : Погоден за 19 / 20 инчен rimДобредојдовте на вашето барање, ве молиме контактирајте со нас преку Али онлајн алатка.

BGN 811.00 811.20
Специална оферта два помпа регулируем лост за вертикално отклонение на хидравлична ръчна спирачка ръчната спирачка за съвременните автомобили от група N
 • Ново
Оценка на продукта:

Специална оферта два помпа регулируем лост за вертикално отклонение на хидравлична ръчна спирачка ръчната спирачка за съвременните автомобили от група N

Вертикална Двојна Пумпа Прилагодливи Лост Лебдат Рели рачната сопирачка рачната Сопирачка Хидраулични EкочницаТоа е одлична алтернатива за рачната сопирачка со две пумпи...

BGN 319.00 335.98
Главен спирачен цилиндър резервоар Protecti за Mercedes Benz W202 C160 C180 C200 C220 C230 C240 C270 C280 C320 C350 C55 0004319087
 • Ново
Оценка на продукта:

Главен спирачен цилиндър резервоар Protecti за Mercedes Benz W202 C160 C180 C200 C220 C230 C240 C270 C280 C320 C350 C55 0004319087

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

BGN 24.16
Прекъсвач на стоп-сигнала за BMW E65 E66 F02 730Li 735Li740Li 745Li 750Li 760Li
 • Ново
Оценка на продукта:

Прекъсвач на стоп-сигнала за BMW E65 E66 F02 730Li 735Li740Li 745Li 750Li 760Li

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

BGN 30.56
Висока производителност на състезателните коли на auto за спирачни апарати brembo за BMW E90 355*32 мм спирачния диск на Ротора
 • Ново
Оценка на продукта:

Висока производителност на състезателните коли на auto за спирачни апарати brembo за BMW E90 355*32 мм спирачния диск на Ротора

Високи перформанси тркачки Автомобили Auto за brembo сопирачки дебеломер за BMW E90 355*32милиметри диск кочница роторотИмаме повеќе слични производи.Со добар квалитет и со високи перформанси,како што се caliper,центар капа и заграда,накладките,масло цевка.Добредојдовте на вашето барање, ве молиме контактирајте со нас преку Али онлајн алаткаЦелата Кочница Комплет вклучува : Еден Пар CaliperЕден Пар ДискЕден Сет Влошки(4 парчиња)Еден Пар Централна ПлочаЕден Пар ЗаградатаЕден Пар Сопирање ЛинијаТехничка Спецификација : Клипот ГолеминаDia38.1mmDia41.3ммКлипот Област49.56 cm 2Диск Големина355*32милиметриПодлога ИнформацииПодлога Семејството=CP7040 D54Подлога Област=68.4 cm 2Подлога Длабочина=54.0 mmПодлога Дебелина=16.8 mmПрименливи модели : Хонда , Тојота, Форд, Мицубиши,Bmw,Бенц, "Фолксваген" ,Volvo,Кадилак,LexСубару, Land Rover,AP9040 / AP7040 / AP5060 / AP9660 / AP9665 / GTN / GTM може да се вклопат сите 18" тркала автомобил.Карактеристики : Радијална планината, 152mm ctrs.За да одговараат 355*32милиметри железо дискФрлија алуминиум легура телоАлуминиум легура пистонс со нечистотија печати опремениНапредни Црвена или Црна anticorrosion боја завршиQ&A : 1...

BGN 507.00 507.20
комплект задни накладки за BMW E65 E66 F02 730Li 735Li740Li 745Li 750Li 760Li
 • Ново
Оценка на продукта:

комплект задни накладки за BMW E65 E66 F02 730Li 735Li740Li 745Li 750Li 760Li

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 цифри ВИН кодот C : производ слики.Б : името на авто деловиD : auto parts 11 цифри ОЕМ кодот2, бидејќи истите модели ќе бидат конфигурирани на мали разлики, соодветните функции и додатоци се исто така различни...

BGN 56.16
Линейна печатна машина като игла като машина заплетения лагер ff2025zw FF2535ZW FF3045ZW FF3555ZW
 • Ново
Оценка на продукта:

Линейна печатна машина като игла като машина заплетения лагер ff2025zw FF2535ZW FF3045ZW FF3555ZW

FF2025 ZW ГОЛЕМИНА НА : L : 32МИЛИМЕТРИ,W : 25ММ, NEEDL : 2*6.8 MMFF2535 ZW ГОЛЕМИНА НА : L : 45 MM,W : 35 MM, NEEDL : 2.5*9.8 MMFF3045 ZW ГОЛЕМИНА НА : L : 64 MM,W : 45 MM, NEEDL : 3*13.8 MMFF3555 ZW ГОЛЕМИНА НА : L : 78 MM,W : 55ММ, NEEDL : 3.5*17.8 MM

BGN 40.00
beler Car Auto 5 Speed Gear Shift Knob Wood Grain Leather MT лоста за превключване на предавките за VW Golf, Jetta Toyota Ford Opel Round Shift
 • Ново
Оценка на продукта:

beler Car Auto 5 Speed Gear Shift Knob Wood Grain Leather MT лоста за превключване на предавките за VW Golf, Jetta Toyota Ford Opel Round Shift

Универзален Автомобил Auto 5 Брзина Опрема Shift Knob Дрво Жито Кожа МТ Опрема Shift МенувачотСостојба : 100% нови Боја : кафена дрво жито & црна кожа Материјал : СТП+ пластични + метал + дрвен Предмет опфатени се : промена knob x 1 Компатибилен : Одговара за најголемиот дел од прирачникот shift автомобили, погоден за круг shift менувачот само, НЕ за станот една Забелешка : Не одговара за оние прирачник gear автомобили кои треба да се протегала и обратна опрема да парк.Функција : 1) Со 5 брзина шема на врвот...

BGN 15.98