• Ново
AHL мотоциклет накладки дискове задни накладки за YAMAHA YFM Grizzly 660 2002-2008 700 LX-4A Quad 2008-2009

AHL мотоциклет накладки дискове задни накладки за YAMAHA YFM Grizzly 660 2002-2008 700 LX-4A Quad 2008-2009

Buyers rating:
-22 % BGN 15.00
BGN 19.18

Брой продукти


Висока класа на квалитет и многу трајни Добра Работа
Спецификации
1.Полу-органски Metalic диск кочница влошки
2.Кочница диск влошки произведени од ОЕМ
3.НЕМА Загадување добар квалитет диск кочница влошки Карактеристики :
Висока Температура Отпорни
Материјал : Полу-органски Metalic
Големина : 65.5x44.75x11.65mm
Боја : Како На Сликата Покажа
Безбедност : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Долго долговечност : На голема носивост и извонредна моќ за долго време во различни средина и услови
Стабилни перформанси : Напредни триење формули кои може да се обезбеди стабилни перформанси низ широк спектар температура
Удобноста : Напредни материјали кои може да се намали бучавата и вибрациите, така што ќе можат да се чувствувате лесно и удобно да се запре Одговара За ЈАМАХА YFM 660 FWAP/FWAR/FWAS/FWAT/FWAW/FGW/FGX Grizzly 02-08 Р YFM 660 FR/FS/FT Grizzly 03-05 Р LX 700-4А-Quad 08-09 Р
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Други функции

специални характеристики:
Директен заместител на оригинала
Диаметъра На Продукта:
1.16cm
търговска марка:
AHL
Името На Модела:
YFM660 LX700 FR / FS / FT FWAP / FWAR / FWAS / FWAT /FWAW / FGW/FGX
Тип Елемент:
Спирачни Дискове
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Широчина На Елемента:
4.47cm
Година:
2002-2009
Височина На Продукта:
0cm
Вид На Материала:
Полуорганический метал
Тегло На Продукта:
161g
Дължина На Продукта:
6.55cm
Вашия Мотор Правят:
Yamaha
Състояние:
100% Чисто Нов
Цвят:
Както показа снимка
Материал:
Полуорганический метал
Позиция:
Задни
Брой:
1 чифт
OEM код:
ФА344
Качество:
ниво на
Година:
/
Размер:
65,5 x 44,75 x 11,65 мм

Най-добри сделки

Къси спирачни лостове за съединител за HONDA CBR500R / CB500F/X 2013-2017, CBR250R 2011-2013,CBR300R 2014-2017, CB300F / FA 2014-2017, CB400F/CB
 • Ново
Оценка на продукта:

Къси спирачни лостове за съединител за HONDA CBR500R / CB500F/X 2013-2017, CBR250R 2011-2013,CBR300R 2014-2017, CB300F / FA 2014-2017, CB400F/CB

Добредојдовте на Витез на БогНасловКраток Кочница Спојки Држела за ХОНДА CBR500 R / CB500 F / X 20132017,CBR250 R 20112013,CBR300 R 20142017,CB300 F / ФА 20142017,CB400 F / БЛАГАЈНИЧКИТЕОпис Conditon : 100% Сосема Нов Материјал : CNC Палка 6061 T6 Алуминиум, АнтиOxdizing и Долготрајни...

BGN 34.66
За BMW F 700 F700 GS F700GS Twin Cylinder/798cc/Cast Wheel 2013 2014 2015 мотоциклет накладки отпред и отзад
 • Ново
Оценка на продукта:

За BMW F 700 F700 GS F700GS Twin Cylinder/798cc/Cast Wheel 2013 2014 2015 мотоциклет накладки отпред и отзад

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : APRILIA Пегаз 650 Пробен период 20062008 FRКЗМ GP 450 4 T 20132015 FRHUSQVARNA TR 650 Тера Зборуваше тркала 2013 FR TR 650 Strada Фрлија тркала 2013 FRBMW Ц1 125 19992003 FR Ц1 200 20012003 FR С 650 (E169 / 0161) 2009 / 19931996 FR С 650 (E169 / 0162) Funduro / Висока Екран / 19"предните тркала 19972000 FR С 650 КС Scarver K14 / 0174 / 0184 Појас Диск / 17"тркала фрлија 20002003 FR С 650 КС Scarver K14 / 0177 / 0187 Појас Диск / 17"тркала екипа од 2004 до 2007 година FR С 650 ГШ R13 / 0172 / 0182 19992003 FR С 650 ГШ Дакар R13 / 0173 / 0183 21"предните тркала 19992003 FR С 650 ГШ R13 / 0175 / 0185 Еден Цилиндар 19"предно тркало од 2004 до 2007 година FR С 650 ГШ Дакар R13 / 0176 / 0186 21"предно тркало од 2004 до 2007 година FR С 650 ГШ K72 / 0218 / 0228 798cc Близнак Цилиндар / одлеаноци 20072013 FR С 650 ГШ 30 Години ГШ Близнак Цилиндар 798cc / Фрлија Тркала 2011 FR С 650 ST (E169 / 0163 / 168) Strada 18"предните тркала / низок екран 19972000 FR G 650 ГШ R131 Еден цилиндар / синџир диск / фрлија тркала 20092015 FR G 650 ГШ Sertao Зборуваше тркала / еден цилиндар / синџир диск 20122014 FR G 650 Xchallenge 20072009 FR G 650 Xcountry 20072008 FR F 700 ГШ Близнак Цилиндар / 798cc / Фрлија Тркала 20132015 FR С 800 ГШ Близнак Цилиндар / 798cc / зборуваше Тркала 20082015 FR С 800 ГШ Авантура Близнак Цилиндар / 798cc / зборуваше Тркала 20142015 FR С 800 ГШ 30 Години ГШ 2011 FR С 800 ГШ Трофеј 2012 FR С 800 ГШ Тројно Црна 2012 FRDUCATI Скремблер Шеесет 2 одлеаноци / 399cc 2016 година FR 400 Скремблер Шеесет 2 2016 година FR Павле Smart 1000 Ограничен 2006 FR Павле Smart 1000 ЛЕ 992cc 2006 FR Класичен Спортски Biposto 992cc 2007 FR GT 1000 992cc 20072010 FR GT 1000 Туринг 992cc 2009 FR GT 1000 Туринг Спорт Класичен 2009 FR Спорт 1000 S 992cc 2007 FR Спорт 1000 S 20072009 FR Спорт Класичен 1000 992cc 20062008 FRХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 V / W / SW / X / SX / Y / SY / 2 / S2 19972003 FR NX 500 V / W / X Dominator 19971999 FR SRL 650 V / W 19971998 FR NX 650 V / W / X Dominator 19972002 FR FX 650 X / Y Енергија 19992003 FRKTM 690 Митинг Фабрика Реплика 20072009 FRROYAL ENFIELD 535cc Continental GT 20132015 FR Continental GT 20132017 FRЈАМАХА XT 660 R FR 20042015НУЛА Нула ДС ZF9.

BGN 12.00 13.60
За Yamaha XJR400R 1999-2010 сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя CNC сгъваеми 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008
 • Ново
Оценка на продукта:

За Yamaha XJR400R 1999-2010 сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя CNC сгъваеми 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 58.53
Zpmoto органични накладки за предните SUZUKI GGSF 650 K6 / SAK6/K7 / SAK7 (бандит ABS) 2007 -, TV 250 Wolf 1990-нов мотоциклет на успокоителни
 • Ново
Оценка на продукта:

Zpmoto органични накладки за предните SUZUKI GGSF 650 K6 / SAK6/K7 / SAK7 (бандит ABS) 2007 -, TV 250 Wolf 1990-нов мотоциклет на успокоителни

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисок Квалитет На Органски НакладкитеЕквивалентно на EBC # FA157Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

BGN 21.00 28.62
За Yamaha YZF-R125 125R YZF125R 2009- 2012 2011 2010 мотоциклет с ЦПУ сгъваеми разширяващо спирачни лоста на съединителя и лоста Moto 170mm
 • Ново
Оценка на продукта:

За Yamaha YZF-R125 125R YZF125R 2009- 2012 2011 2010 мотоциклет с ЦПУ сгъваеми разширяващо спирачни лоста на съединителя и лоста Moto 170mm

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Со нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур...

BGN 45.00 59.18
FX CNC MIX Color дълги регулируеми алуминиеви мотори спирачни лостове за съединител за Kawasaki Vulcan 900 всички варианти на 2006- 15
 • Ново
Оценка на продукта:

FX CNC MIX Color дълги регулируеми алуминиеви мотори спирачни лостове за съединител за Kawasaki Vulcan 900 всички варианти на 2006- 15

Fitment:За Kawasaki Вулкан 500 19902009За Kawasaki Eliminator 600 19961997За Kawasaki Вулкан 800 (сите варијации) 19952006За Kawasaki Вулкан 900 (сите варијации) 20062016Опис:Материјал: АлуминиумСостојба : 100% НОВИТежат: За 400 GБоја: АД Слика ПокажуваДолго Должина: 17.7 CM (6.9 во)Прилагодлив : Целосно 6 Позиции Со ПрилагодливиПакет вклучуваат: пар Кочница Спојки РачкатаИнсталација: Не вклучуваат настава,Лесно да се КачиСлика Детали : 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

BGN 51.98
10шт 6мм универсални аксесоари за мотоциклети с ЦПУ обтекател на купето болтове, винтове за kawasaki z800 yamaha r3 r1 XT 660 R MT125
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 6мм универсални аксесоари за мотоциклети с ЦПУ обтекател на купето болтове, винтове за kawasaki z800 yamaha r3 r1 XT 660 R MT125

Ве молиме да се осигурате овој дел одговара за вашиот мотор пред да се одржи редот и ве молам оставете порака за годината и модел на вас мотор...

BGN 16.43
1 чифт мотоциклет с CNC рамка слайдер пълзяща рамка спад протектор за HONDA MSX125 MSX125SF 2013 2014 2015 13 14 15 16
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт мотоциклет с CNC рамка слайдер пълзяща рамка спад протектор за HONDA MSX125 MSX125SF 2013 2014 2015 13 14 15 16

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нови, високо квалитетни Материјали : CNC Алуминиум Количина : еден парБои : црна / gold / сино / red / сиваЛесно да се инсталира,Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор.Fitment : Fitment : за хонда MSX125 2013 2014 2015 2016 година за хонда MSX125 SF 2013 2014 2015 2016 годинаПакетот Вклучува : Еден пар на Мотоцикл Рамка Лизгачот Производи покаже : Answer : ___________________________ Note : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека нашите производи се вклопува за вашиот мотор.Ако сте во потрага за големопродажните цени на, ве молиме слободно да не контактирате за попусти.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни петѕвезда повратни информации.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ни даде вашите пораки...

BGN 46.00 47.98
Moto предни мотоциклет спирачни дискове Ротор диск за ХОНДА CB400 VTEC400 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010
 • Ново
Оценка на продукта:

Moto предни мотоциклет спирачни дискове Ротор диск за ХОНДА CB400 VTEC400 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010

Опис : Бренд : 100% нов Количина : 2 BUC(Лево+Десно) Боја : како на сликата покаже Материјал : Алуминиум легура внатрешниот прстен & Нерѓосувачки челик надворешниот прстенfitment : За ХОНДА CB400 VTEC40019992010Пакетот Вклучува : 2 парчиња на мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот2 парчиња на мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот

BGN 256.00 284.99
CNC Pivot сгъваем спирачния лост на съединителя Dirt Bike Off Road за Kawasaki KX250F KX450F 2013 2014 2015 2017 HONDA CR, CRF XL XR
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Pivot сгъваем спирачния лост на съединителя Dirt Bike Off Road за Kawasaki KX250F KX450F 2013 2014 2015 2017 HONDA CR, CRF XL XR

Опис На Производот : Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!

BGN 33.00 36.78
Нови органични накладки за предните и задните YAMAHA RD 350 LC, F (1WW, 1WX/E140/141) 1985-1990 мотоциклет спиране Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови органични накладки за предните и задните YAMAHA RD 350 LC, F (1WW, 1WX/E140/141) 1985-1990 мотоциклет спиране Безплатна доставка

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисок Квалитет На Органски НакладкитеКомпатибилност : ЈАМАХАЕквивалентно на EBC # FA104Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

BGN 21.00 28.59
Нови органични накладки за предните и задните KAWASAKI ZX-4 400 1988-1989, ZXR 250 1990-спиране на мотоциклети
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови органични накладки за предните и задните KAWASAKI ZX-4 400 1988-1989, ZXR 250 1990-спиране на мотоциклети

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисок Квалитет На Органски НакладкитеЕквивалентно на EBC # FA137Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

BGN 21.00 28.72
Къси спирачни лостове за съединител за KAWASAKI ZX6RR ZX636R 2005-2006 9 цветове, можете да изберете спестяващ усилия мотоциклет
 • Ново
Оценка на продукта:

Къси спирачни лостове за съединител за KAWASAKI ZX6RR ZX636R 2005-2006 9 цветове, можете да изберете спестяващ усилия мотоциклет

Добредојдовте на Витез на БогНасловКраток Кочница Спојки Држела за KAWASAKI ZX6 RR ZX636 R 20052006 9 боја, може да избере Напори за Зачувување на МотоциклОпис Conditon : 100% Сосема Нов Материјал : CNC Палка 6061 T6 Алуминиум, АнтиOxdizing и Долготрајни...

BGN 34.66
Къси спирачни лоста на съединителя са подходящи за YAMAHA FZ6R 2009-2015 спестяване на усилия мотоциклет 9 цвят може да изберете
 • Ново
Оценка на продукта:

Къси спирачни лоста на съединителя са подходящи за YAMAHA FZ6R 2009-2015 спестяване на усилия мотоциклет 9 цвят може да изберете

Добредојдовте на Витез на БогНасловКраток Кочница Спојки Држела Одговара За ЈАМАХА FZ6 R 20092015 Напори за Зачувување на Мотоцикл 9 боја, може да избереОпис Conditon : 100% Сосема Нов Материјал : CNC Палка 6061 T6 Алуминиум, АнтиOxdizing и Долготрајни...

BGN 34.66
Мотоциклет на накладките отпред за TRIUMPH Trophy 900 94-01 1200 94-01 TT 600 00-03 Thunderbird 1597cc 09-14 Буря 1699cc 11-14
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотоциклет на накладките отпред за TRIUMPH Trophy 900 94-01 1200 94-01 TT 600 00-03 Thunderbird 1597cc 09-14 Буря 1699cc 11-14

ЗАТРИУМФ· Трофеј 900 3 cyl (19942001)· Трофеј 1200 4 cyl (19942001)· TT 600 (20002003 · Thunderbird 1597cc (20092014)Thuinderbird Бура 1699cc (20112014)Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации...

BGN 21.00 28.80
CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Honda CBR1000RR 2008-2015 зелен
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Honda CBR1000RR 2008-2015 зелен

Answer : ___________________________ NOTE : Не може да се користи оригиналниот кочница префрлите и да се врати пролет, ние ќе им даде на хидраулична се префрлите на контрола кочница сигналБоја : Како на сликата шоуСостојба : CNC Направени RearsetsМатеријал : 7075 Ал Rearsets И Сите Завртки Направени Од Нерѓосувачки Челик.Состојба : 100% Сосема новКоличина : Кочница Rearset + Shift RearsetВисок Квалитет На Градежни RearsetsВисок torsion и стрес корозија.Целосно Прилагодливи За Да Одговара На Вашиот Стил На ВозењеПрилагодливи спојки лост seperated од подложка за нозе, за побрзо и попрецизно спојка (пат / трка на ликвидност).Нога остатокот прилагодливи во различни правци ,тоа може да се подигне или влечат назад до одредена позиција...

BGN 157.25
За Yamaha FZR1000 EXUP 1991-1995 сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя CNC сгъваеми разширяващо регулируеми 1992 1993 1994
 • Ново
Оценка на продукта:

За Yamaha FZR1000 EXUP 1991-1995 сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя CNC сгъваеми разширяващо регулируеми 1992 1993 1994

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 58.53
Регулируеми спирачни лостове за съединител за YAMAHA MT-09 MT09 2014 2015 сив Безплатна доставка нов стил МОТО MOTOBIKE мотоциклет с логото на
 • Ново
Оценка на продукта:

Регулируеми спирачни лостове за съединител за YAMAHA MT-09 MT09 2014 2015 сив Безплатна доставка нов стил МОТО MOTOBIKE мотоциклет с логото на

НОВ СТИЛ Прилагодливи Кочница Спојки Држела (две прст или четири прст) се Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Ние не и сиромашните производи од цената, ние сме убедени дека нашите производи може да се направи сте задоволни , вашето задоволство е наша извршување...

BGN 47.98
Universal CNC мотор спирачна течност резервоар маслен чаша за KTM EXC 125 200 250 300 350 400 450 500 525 530 duke 690 390 200 125
 • Ново
Оценка на продукта:

Universal CNC мотор спирачна течност резервоар маслен чаша за KTM EXC 125 200 250 300 350 400 450 500 525 530 duke 690 390 200 125

Добредојдовте во мојата продавница питаМоето бебе воведеВе Молиме Имајте Во Предвид : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас...

BGN 31.00 33.58
Регулируеми спирачни лостове за съединител за YAMAHA XJ6 DIVERSION 2009-2014 Безплатна доставка нов стил МОТО MOTOBIKE мотоциклет с логото на
 • Ново
Оценка на продукта:

Регулируеми спирачни лостове за съединител за YAMAHA XJ6 DIVERSION 2009-2014 Безплатна доставка нов стил МОТО MOTOBIKE мотоциклет с логото на

НОВ СТИЛ Прилагодливи Кочница Спојки Држела (две прст или четири прст) се Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Ние не и сиромашните производи од цената, ние сме убедени дека нашите производи може да се направи сте задоволни , вашето задоволство е наша извршување...

BGN 47.98
CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака Suzuki GSXR1000 2001-2004 GSXR600 GSXR750 2001-2005 SV650 SV1000 оранжево
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака Suzuki GSXR1000 2001-2004 GSXR600 GSXR750 2001-2005 SV650 SV1000 оранжево

Answer : ___________________________ NOTE : Не може да се користи оригиналниот кочница префрлите и да се врати пролет, ние ќе им даде на хидраулична се префрлите на контрола кочница сигналБоја : Како на сликата шоуСостојба : CNC Направени RearsetsМатеријал : 7075 Ал Rearsets И Сите Завртки Направени Од Нерѓосувачки Челик.Состојба : 100% Сосема новКоличина : Кочница Rearset + Shift RearsetВисок Квалитет На Градежни RearsetsВисок torsion и стрес корозија.Целосно Прилагодливи За Да Одговара На Вашиот Стил На ВозењеПрилагодливи спојки лост seperated од подложка за нозе, за побрзо и попрецизно спојка (пат / трка на ликвидност).Нога остатокот прилагодливи во различни правци ,тоа може да се подигне или влечат назад до одредена позиција...

BGN 157.25
Мотор сгъваема регулируема плъзгаща спирачни дискове за съединител за YAMAHA YZF R6 YZFR6 нов стил, 2005 2015 2014 черен син
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотор сгъваема регулируема плъзгаща спирачни дискове за съединител за YAMAHA YZF R6 YZFR6 нов стил, 2005 2015 2014 черен син

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Ние не и сиромашните производи од цената, ние сме убедени дека нашите производи може да се направи сте задоволни ,вашето задоволство е наша извршување...

BGN 55.00 60.78
Регулируема сгъваема и плъзгаща спирачни дискове за съединител за мотоциклет TRIUMPH DAYTONA 955I SRINT ST SPRINT RS 1997 2003 2002 2001
 • Ново
Оценка на продукта:

Регулируема сгъваема и плъзгаща спирачни дискове за съединител за мотоциклет TRIUMPH DAYTONA 955I SRINT ST SPRINT RS 1997 2003 2002 2001

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Ние не и сиромашните производи од цената, ние сме убедени дека нашите производи може да се направи сте задоволни ,вашето задоволство е наша извршување...

BGN 53.00 59.18
CNC Pivot сгъваем лост на спирачката за съединител за honda CR80R CR85R CRF150R CR125R 250RS CRF250R upermoto Dirt Bike Off Road Мотокрос
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Pivot сгъваем лост на спирачката за съединител за honda CR80R CR85R CRF150R CR125R 250RS CRF250R upermoto Dirt Bike Off Road Мотокрос

Опис На Производот : Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!

BGN 35.00 38.38