• Ново
За Suzuki GS500F GS 500F 500 F 2004-2009 2008 2007 2006 CNC мотор сгъваема и плъзгаща се Moto регулируеми спирачни лоста на съединителя

За Suzuki GS500F GS 500F 500 F 2004-2009 2008 2007 2006 CNC мотор сгъваема и плъзгаща се Moto регулируеми спирачни лоста на съединителя

Buyers rating:
-24 % BGN 45.00
BGN 59.18

Брой продукти

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.
Fitment : За Suzuki GSF600 РАЗБОЈНИК 1995-1999
За Suzuki GS500 1989-2008
За Suzuki GSF650 РАЗБОЈНИК 2005-2006
За Suzuki GSF 600 S РАЗБОЈНИК 1996-2003
За Suzuki GS500 E 1994-1998
За Suzuki GS500 F 2004-2009
За Suzuki GSF 250 Разбојник Сите Години Нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур. ние брод тоа држела само како ни цртичка, ако ви треба друг модел, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме тоа. (Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како цртичка, само да ги купите во согласност со цртичка) Чекор 2 : Прилагодувач Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал Ако немате порака која прилагодувач боја сакате,ние ќе го испрати случајно боја прилагодувач за вас. Виткање&Проширување Држела

Други функции

Диаметъра На Продукта:
1inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Дължина На Продукта:
17cm
специални характеристики:
Сгъването И Разширяване На
Вашия Мотор Правят:
Suzuki
Тип Елемент:
Въжета И Кабели
Широчина На Елемента:
3cm
Вид На Материала:
Алуминиева сплав с ЦПУ
Тегло На Продукта:
0.35kg
Година:
2004-2009 2008 2007 2006 2005
търговска марка:
ELFRhino
Височина На Продукта:
2cm
Името На Модела:
GS500F GS 500F 500 F
Вид На Стоката 6:
Сгъваеми Прибиращи Лоста
Тип Елемент 2:
Регулируем лост с ЦПУ
позиция 6:
CNC машина за спирачни лостове Suzuki
Параграф 2:
ЦПУ за лоста на съединителя Suzuki
Вид На Стоката 3:
Лостове за мотоциклет с ЦПУ
Тип Елемент 4:
За Ливъридж На Suzuki Мото
Параграф 3:
Мото За Спирачни Лостове Suzuki
Позиция 4:
Мото На Лоста На Съединителя Suzuki
Параграф 5:
Сгъваеми Прибиращи Лоста
Тип Елемент 5:
Ливъридж

Най-добри сделки

Универсален мотоциклет спирачната течност в резервоара на съединителя резервоар маслена течност чаша за bmw Suzuki GSXR1000 GSXR600 GSXR750 GSXR gsf бандит 650
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсален мотоциклет спирачната течност в резервоара на съединителя резервоар маслена течност чаша за bmw Suzuki GSXR1000 GSXR600 GSXR750 GSXR gsf бандит 650

НИ 6.53 / парче НАС 7.59 / пар НИ 7.89 / пар НИ 8.59 / пар НИ 27.02 / парче НАС 0.8 / парче НАС 7.99 / парче НАС 3.39 / парче НАС 24.05 / пар НАС 11 / пар спецификација за производ : 100% сосема нов кол : 1 парче материјал тип : CNC алуминиум бои : црвена / сино / зелено / црна / портокал / златниот / сребрена / сива лесно да се инсталира свитлива

BGN 12.78
FX CNC MIX Color дълги регулируеми алуминиеви мотори спирачни лостове съединител за TRIUMPH DAYTONA 955i 1997 - 2003 2002 01 00 99 98
 • Ново
Оценка на продукта:

FX CNC MIX Color дълги регулируеми алуминиеви мотори спирачни лостове съединител за TRIUMPH DAYTONA 955i 1997 - 2003 2002 01 00 99 98

Fitment:За ТРИУМФ SPEED TRIPLE 19972003За ТРИУМФ DAYTONA 955i 19972003За ТРИУМФ БРЗИНА ЧЕТИРИ 20032004За ТРИУМФ СПРИНТ ST 19972003За ТРИУМФ СПРИНТ РС 19992003За ТРИУМФ АМЕРИКА 20042005За ТРИУМФ TT 600 20002003Опис:Материјал: АлуминиумСостојба : 100% НОВИТежат: За 400 GБоја: АД Слика ПокажуваДолго Должина: 17.7 CM (6.9 во)Прилагодлив : Целосно 6 Позиции Со ПрилагодливиПакет вклучуваат: пар Кочница Спојки РачкатаИнсталација: Не вклучуваат настава,Лесно да се КачиСлика Детали : 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

BGN 51.98
FX CNC MIX Color дълги регулируеми алуминиеви мотори спирачни лостове за съединител за Kawasaki Vulcan 900 всички варианти на 2006- 15
 • Ново
Оценка на продукта:

FX CNC MIX Color дълги регулируеми алуминиеви мотори спирачни лостове за съединител за Kawasaki Vulcan 900 всички варианти на 2006- 15

Fitment:За Kawasaki Вулкан 500 19902009За Kawasaki Eliminator 600 19961997За Kawasaki Вулкан 800 (сите варијации) 19952006За Kawasaki Вулкан 900 (сите варијации) 20062016Опис:Материјал: АлуминиумСостојба : 100% НОВИТежат: За 400 GБоја: АД Слика ПокажуваДолго Должина: 17.7 CM (6.9 во)Прилагодлив : Целосно 6 Позиции Со ПрилагодливиПакет вклучуваат: пар Кочница Спојки РачкатаИнсталација: Не вклучуваат настава,Лесно да се КачиСлика Детали : 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

BGN 51.98
За Yamaha XJR400R 1999-2010 сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя CNC сгъваеми 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008
 • Ново
Оценка на продукта:

За Yamaha XJR400R 1999-2010 сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя CNC сгъваеми 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 58.53
Къси спирачни лостове за съединител за KAWASAKI ZX6RR ZX636R 2005-2006 9 цветове, можете да изберете спестяващ усилия мотоциклет
 • Ново
Оценка на продукта:

Къси спирачни лостове за съединител за KAWASAKI ZX6RR ZX636R 2005-2006 9 цветове, можете да изберете спестяващ усилия мотоциклет

Добредојдовте на Витез на БогНасловКраток Кочница Спојки Држела за KAWASAKI ZX6 RR ZX636 R 20052006 9 боја, може да избере Напори за Зачувување на МотоциклОпис Conditon : 100% Сосема Нов Материјал : CNC Палка 6061 T6 Алуминиум, АнтиOxdizing и Долготрајни...

BGN 34.66
Мотокрос байк CNC Pivot спирачни лостове съединител за KTM 450SX/SX-F / SX-R 2003- 450XC-W / XCR-W 2007- 500EXC / XC-W 2012-16
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотокрос байк CNC Pivot спирачни лостове съединител за KTM 450SX/SX-F / SX-R 2003- 450XC-W / XCR-W 2007- 500EXC / XC-W 2012-16

Опис На Производот : Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!

BGN 35.00 38.38
ZPMOTO нови органични накладки за предните YAMAHA V-MAX 1200 SPL, E, EC, F, ФК, G, GC, H, НС, J, JC 1993-2003 мотоциклет спирачната OEM
 • Ново
Оценка на продукта:

ZPMOTO нови органични накладки за предните YAMAHA V-MAX 1200 SPL, E, EC, F, ФК, G, GC, H, НС, J, JC 1993-2003 мотоциклет спирачната OEM

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисок Квалитет На Органски НакладкитеКомпатибилност : MZ ЈАМАХАЕквивалентно на EBC # FA160Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

BGN 22.00 30.37
CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Kawasaki NINJA ZX10R 2004 2005 сребро
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Kawasaki NINJA ZX10R 2004 2005 сребро

Answer : ___________________________ NOTE : Не може да се користи оригиналниот кочница префрлите и да се врати пролет, ние ќе им даде на хидраулична се префрлите на контрола кочница сигналБоја : Како на сликата шоуСостојба : CNC Направени RearsetsМатеријал : 7075 Ал Rearsets И Сите Завртки Направени Од Нерѓосувачки Челик.Состојба : 100% Сосема новКоличина : Кочница Rearset + Shift RearsetВисок Квалитет На Градежни RearsetsВисок torsion и стрес корозија.Целосно Прилагодливи За Да Одговара На Вашиот Стил На ВозењеПрилагодливи спојки лост seperated од подложка за нозе, за побрзо и попрецизно спојка (пат / трка на ликвидност).Нога остатокот прилагодливи во различни правци ,тоа може да се подигне или влечат назад до одредена позиција...

BGN 157.25
Universal CNC мотор спирачна течност резервоар маслен чаша за KTM EXC 125 200 250 300 350 400 450 500 525 530 duke 690 390 200 125
 • Ново
Оценка на продукта:

Universal CNC мотор спирачна течност резервоар маслен чаша за KTM EXC 125 200 250 300 350 400 450 500 525 530 duke 690 390 200 125

Добредојдовте во мојата продавница питаМоето бебе воведеВе Молиме Имајте Во Предвид : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас...

BGN 31.00 33.58
За Yamaha FZR1000 EXUP 1991-1995 сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя CNC сгъваеми разширяващо регулируеми 1992 1993 1994
 • Ново
Оценка на продукта:

За Yamaha FZR1000 EXUP 1991-1995 сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя CNC сгъваеми разширяващо регулируеми 1992 1993 1994

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 58.53
ATV нов заден спирачен диск Ротор комплект подложки за YAMAHA YFS 200 03 04 05 06 R S T V силен вятър YFZ 350 90-06 Banshee A B D E F G H J K L
 • Ново
Оценка на продукта:

ATV нов заден спирачен диск Ротор комплект подложки за YAMAHA YFS 200 03 04 05 06 R S T V силен вятър YFZ 350 90-06 Banshee A B D E F G H J K L

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior...

BGN 73.00 89.52
За Yamaha DT 80 XT 350 XTZ 750 Super Tenere YFZ 350 Banshee DT125R DT125RL мотоциклет сгъваеми разширяващо спирачни лоста на съединителя
 • Ново
Оценка на продукта:

За Yamaha DT 80 XT 350 XTZ 750 Super Tenere YFZ 350 Banshee DT125R DT125RL мотоциклет сгъваеми разширяващо спирачни лоста на съединителя

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Јамаха XT660 R / X 20042011 За Јамаха XTZ 660 H / N Tenere 19911999 За Јамаха DT 50 (3 MN) 19891997 За Јамаха DT50 R (70 K10 / 70 K1 A) 20122013 За Јамаха DT 80 (53 V) 19851991 За Јамаха XT 350 19851995 За Јамаха XTZ 750 Супер Tenere 19891997 За Јамаха YFZ 350 Banshee 20022008 За Јамаха DT125 R 19942004 За Јамаха DT125 RL 19881990 За Јамаха XV535 VIRAGO 1994 2003 Нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур...

BGN 45.00 59.18
За Kawasaki VERSYS (650cc) 2015 лазерен лого (Versys) зелено + Титан 8 цвята CNC регулируеми спирачни лоста на съединителя мотоциклет
 • Ново
Оценка на продукта:

За Kawasaki VERSYS (650cc) 2015 лазерен лого (Versys) зелено + Титан 8 цвята CNC регулируеми спирачни лоста на съединителя мотоциклет

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : CNCмашински 6061 алуминиум+ CNC се справи со поставуваБоја : како на сликата шоуFitment : специфично : со Висок квалитет на алуминиум CNC завршувањето...

BGN 39.00 44.08
За KTM SX 520 SX520 520 EXC EXC520 2001 2002 2003 525 EXC EXC525 2003 MXC 525 MXC525 2003 2004 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад
 • Ново
Оценка на продукта:

За KTM SX 520 SX520 520 EXC EXC520 2001 2002 2003 525 EXC EXC525 2003 MXC 525 MXC525 2003 2004 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : HUSQVARNA CR 125 19952004 FR СМ 125 19982000 ГОДИНА FR СМ 125 S 20022013 FR SMS 125 (2 T) 20022011 FR SMR 125 (4 T) 20112013 FR СМС4125cc (4 T) 20102011 FR ТЕ 125 (4 T) 20112013 FR WR 125 19952005 FR WRE 125 19932011 FR CR 250 19952004 FR WR 250 19952012 FR WR 300 20092012 FR ТЕ 300 (2 T) 2014 FR ТЕ 350 19951997 FR WR 360 19952002 FR ТЕ 400 2002 FR ТЕ 410 19952000 FR ТЕ 410 E 2000 FR ТЦ 450 20022004 FR ТЕ 450 20022005 FR ТЦ 510 2004 FR ТЕ 510 20042005 FR ТЦ 570 20022003 ГОДИНА FR ТЕ 570 20012004 FR ТЦ 610 E 19951999 FR ТЦ 610 2000 FR ТЕ 610 E 19952003 FR ТЕ 610 2000 FR ТЕ 610 ОДНОСНО 20062009 FR ТЕ 630 20102012 ГОДИНА FR ТЦ 250 20022003 ГОДИНА FR ТЕ 250 20022005 FRKTM LC2 125 19961998 FR EXC / EGS 125 1994 FR EXC 125 19952003 FR СМ 125 Supermoto 2000 FR EXE 125 2000 FR EXC / EGS 200 19982003 FR SX 250 19942002 FR EXC / EGS 250 1994 FR EXC 250 19952003 FR EXC 300 20002003 FR EGS 300 (Стандард предници) 19941998 FR EXC 300 (Стандард предници) 19941998 FR MXC 300 (Стандард предници) 19941998 FR EXC 300 (наопаку предници) 19992005 FR MXC 300 (наопаку предници) 19992006 FR SX 300 19941996 FR EXC 350 19941995 FR EXC 350 LC4 19941995 FR EXC 350 / SX 350 19961997 FR EXC 380 / SX 380 19982003 FR SX 360 19961997 FR EXC 360 19961997 FR SX 380 19982003 FR EXC 380 19982003 SC FR 400 19961999 ГОДИНА FR EGS / EGS3 / ЗАКОН 400 19961999 ГОДИНА FR SX 400 20002002 FR EXC / EGS 400 20002002 FR EXC 400 Трки 2000 FR LC4E 400 Enduro 20002001 SC FR 400 (Supercompetition LC4) 19961999 ГОДИНА FR SX 440 19941995 FR EXC 440 19941995 FR EXC 450 20102016 FR MX 500 1995 FR SX 520 20012003 FR EXC 520 20012003 FR EXC 525 2003 FR MXC 525 20032004 FR MXC 550 1996 FR SX / EXC / EGS 620

BGN 12.00 13.60
Нови органични накладки за предните и задните YAMAHA RD 350 LC, F (1WW, 1WX/E140/141) 1985-1990 мотоциклет спиране Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови органични накладки за предните и задните YAMAHA RD 350 LC, F (1WW, 1WX/E140/141) 1985-1990 мотоциклет спиране Безплатна доставка

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисок Квалитет На Органски НакладкитеКомпатибилност : ЈАМАХАЕквивалентно на EBC # FA104Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

BGN 21.00 28.59
За YAMAHA TDM 900 TDM900 2002 2003 2004 аксесоари за мотоциклети регулируеми, сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя
 • Ново
Оценка на продукта:

За YAMAHA TDM 900 TDM900 2002 2003 2004 аксесоари за мотоциклети регулируеми, сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя

специфично : со Висок квалитет на алуминиум CNC завршувањето Боја : 8 Бои (Црна / Зелена / Портокал / Gold / Red / Сино / Титаниум / Сребрена Пакет : вклучувајќи кочница на менувачот и спојката лост...

BGN 44.00 46.38
Къси спирачни лоста на съединителя са подходящи за YAMAHA FZ6R 2009-2015 спестяване на усилия мотоциклет 9 цвят може да изберете
 • Ново
Оценка на продукта:

Къси спирачни лоста на съединителя са подходящи за YAMAHA FZ6R 2009-2015 спестяване на усилия мотоциклет 9 цвят може да изберете

Добредојдовте на Витез на БогНасловКраток Кочница Спојки Држела Одговара За ЈАМАХА FZ6 R 20092015 Напори за Зачувување на Мотоцикл 9 боја, може да избереОпис Conditon : 100% Сосема Нов Материјал : CNC Палка 6061 T6 Алуминиум, АнтиOxdizing и Долготрајни...

BGN 34.66
10шт 6мм универсални аксесоари за мотоциклети с ЦПУ обтекател на купето болтове, винтове за kawasaki z800 yamaha r3 r1 XT 660 R MT125
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 6мм универсални аксесоари за мотоциклети с ЦПУ обтекател на купето болтове, винтове за kawasaki z800 yamaha r3 r1 XT 660 R MT125

Ве молиме да се осигурате овој дел одговара за вашиот мотор пред да се одржи редот и ве молам оставете порака за годината и модел на вас мотор...

BGN 16.43
Острието на ножа дълги спирачни лостове за съединител за KAWASAKI VN 1500 Vulcan VN-15 1988-1999 аксесоари за мотоциклети VN1500 Вулкан 88/1500L
 • Ново
Оценка на продукта:

Острието на ножа дълги спирачни лостове за съединител за KAWASAKI VN 1500 Vulcan VN-15 1988-1999 аксесоари за мотоциклети VN1500 Вулкан 88/1500L

Мотоцикл Ножот CNC Долго Кочница Спојки ДржелаСостојба : Резервни Сосема Нов, Висок КвалитетМатеријал : CNC 6061 Палка на Алуминиум, Anodizing ПовршинаДолжина на : 170mmФункција : 6 прилагодливи позиции Нерѓосувачки Челик Хардвер Обичај Месинг Стожерот Черупка Прецизност Машински Стожерот Понесе Гарантира Непречено Движење Лесно Да се Инсталира & Совршено се Вклопуваат и Без Модификација Е ПотребноКоличина : 1 пар (кочница & спојки)Не инструкции за инсталацијаБоја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.Достапно Боја : Црна / ТитаниумОва е посебен дизајн на сопирачките и спојката лост, форма е слична на ножици, полн со ретро стил...

BGN 55.02
За Хонда CBF 600 S 600S CBF600 S CBF600S 2007/RVF всичките години на мотоциклет с ЦПУ регулируеми, сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя
 • Ново
Оценка на продукта:

За Хонда CBF 600 S 600S CBF600 S CBF600S 2007/RVF всичките години на мотоциклет с ЦПУ регулируеми, сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Хонда CB599 / CB600 HORNET 19982006За Хонда CBR 600 F2,F3,F4,F4i 19912007За Хонда CB919 20022007За Хонда CBR900 RR 19931999За Хонда CBF600 / S 2007За Хонда VTX1300 20032008За Хонда RVF на целата ГОДИНАЗа Хонда CB900 Hornet 20022006За Хонда NC700 S / X 20122013За Хонда МАГНА VF 750 C 2002За Хонда DEAUCILLE 700 20062007За Хонда VFR400 NC30За Хонда VFR400 NC30 19891992 Нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур...

BGN 45.00 59.18