• Ново
За Хонда CBF 600 S 600S CBF600 S CBF600S 2007/RVF всичките години на мотоциклет с ЦПУ регулируеми, сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя

За Хонда CBF 600 S 600S CBF600 S CBF600S 2007/RVF всичките години на мотоциклет с ЦПУ регулируеми, сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя

Buyers rating:
-24 % BGN 45.00
BGN 59.18

Брой продукти

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.
Fitment : За Хонда CB599/CB600 HORNET 1998-2006
За Хонда CBR 600 F2,F3,F4,F4i 1991-2007
За Хонда CB919 2002-2007
За Хонда CBR900 RR 1993-1999
За Хонда CBF600/S 2007
За Хонда VTX1300 2003-2008
За Хонда RVF на целата ГОДИНА
За Хонда CB900 Hornet 2002-2006
За Хонда NC700 S/X 2012-2013
За Хонда МАГНА VF 750 C 2002-
За Хонда DEAUCILLE 700 2006-2007
За Хонда VFR400 NC30
За Хонда VFR400 NC30 1989-1992 Нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур. ние брод тоа држела само како ни цртичка, ако ви треба друг модел, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме тоа. (Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како цртичка, само да ги купите во согласност со цртичка) Чекор 2 : Прилагодувач Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал Ако немате порака која прилагодувач боја сакате,ние ќе го испрати случајно боја прилагодувач за вас. Виткање&Проширување Држела

Други функции

специални характеристики:
Сгъването И Разширяване На
Широчина На Елемента:
3cm
Тегло На Продукта:
0.35kg
Височина На Продукта:
2cm
Диаметъра На Продукта:
1inch
Дължина На Продукта:
17cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Година:
2007/ЦЯЛАТА ГОДИНА
Тип Елемент:
Въжета И Кабели
Вид На Материала:
Алуминиева сплав с ЦПУ
Името На Модела:
CBF 600 S 600S CBF600 S CBF600S /RVF
Вашия Мотор Правят:
Хонда
търговска марка:
ELFRhino
Вид На Стоката 6:
Сгъваеми Прибиращи Лоста
Тип Елемент 2:
Регулируем лост с ЦПУ
позиция 6:
CNC машина за спирачни лостове Honda
Параграф 2:
ЦПУ за лоста на съединителя Honda
Вид На Стоката 3:
Лостове за мотоциклет с ЦПУ
Тип Елемент 4:
За Ливъридж На Honda Moto
Параграф 3:
Мото За Спирачни Лостове Honda
Позиция 4:
Мото На Лоста На Съединителя Honda
Параграф 5:
Сгъваеми Прибиращи Лоста
Тип Елемент 5:
Ливъридж

Най-добри сделки

За Kawasaki VERSYS (650cc) 2015 лазерен лого (Versys) зелено + Титан 8 цвята CNC регулируеми спирачни лоста на съединителя мотоциклет
 • Ново
Оценка на продукта:

За Kawasaki VERSYS (650cc) 2015 лазерен лого (Versys) зелено + Титан 8 цвята CNC регулируеми спирачни лоста на съединителя мотоциклет

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : CNCмашински 6061 алуминиум+ CNC се справи со поставуваБоја : како на сликата шоуFitment : специфично : со Висок квалитет на алуминиум CNC завршувањето...

BGN 39.00 44.08
За Yamaha FZR1000 EXUP 1991-1995 сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя CNC сгъваеми разширяващо регулируеми 1992 1993 1994
 • Ново
Оценка на продукта:

За Yamaha FZR1000 EXUP 1991-1995 сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя CNC сгъваеми разширяващо регулируеми 1992 1993 1994

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 58.53
За KTM SX 520 SX520 520 EXC EXC520 2001 2002 2003 525 EXC EXC525 2003 MXC 525 MXC525 2003 2004 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад
 • Ново
Оценка на продукта:

За KTM SX 520 SX520 520 EXC EXC520 2001 2002 2003 525 EXC EXC525 2003 MXC 525 MXC525 2003 2004 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : HUSQVARNA CR 125 19952004 FR СМ 125 19982000 ГОДИНА FR СМ 125 S 20022013 FR SMS 125 (2 T) 20022011 FR SMR 125 (4 T) 20112013 FR СМС4125cc (4 T) 20102011 FR ТЕ 125 (4 T) 20112013 FR WR 125 19952005 FR WRE 125 19932011 FR CR 250 19952004 FR WR 250 19952012 FR WR 300 20092012 FR ТЕ 300 (2 T) 2014 FR ТЕ 350 19951997 FR WR 360 19952002 FR ТЕ 400 2002 FR ТЕ 410 19952000 FR ТЕ 410 E 2000 FR ТЦ 450 20022004 FR ТЕ 450 20022005 FR ТЦ 510 2004 FR ТЕ 510 20042005 FR ТЦ 570 20022003 ГОДИНА FR ТЕ 570 20012004 FR ТЦ 610 E 19951999 FR ТЦ 610 2000 FR ТЕ 610 E 19952003 FR ТЕ 610 2000 FR ТЕ 610 ОДНОСНО 20062009 FR ТЕ 630 20102012 ГОДИНА FR ТЦ 250 20022003 ГОДИНА FR ТЕ 250 20022005 FRKTM LC2 125 19961998 FR EXC / EGS 125 1994 FR EXC 125 19952003 FR СМ 125 Supermoto 2000 FR EXE 125 2000 FR EXC / EGS 200 19982003 FR SX 250 19942002 FR EXC / EGS 250 1994 FR EXC 250 19952003 FR EXC 300 20002003 FR EGS 300 (Стандард предници) 19941998 FR EXC 300 (Стандард предници) 19941998 FR MXC 300 (Стандард предници) 19941998 FR EXC 300 (наопаку предници) 19992005 FR MXC 300 (наопаку предници) 19992006 FR SX 300 19941996 FR EXC 350 19941995 FR EXC 350 LC4 19941995 FR EXC 350 / SX 350 19961997 FR EXC 380 / SX 380 19982003 FR SX 360 19961997 FR EXC 360 19961997 FR SX 380 19982003 FR EXC 380 19982003 SC FR 400 19961999 ГОДИНА FR EGS / EGS3 / ЗАКОН 400 19961999 ГОДИНА FR SX 400 20002002 FR EXC / EGS 400 20002002 FR EXC 400 Трки 2000 FR LC4E 400 Enduro 20002001 SC FR 400 (Supercompetition LC4) 19961999 ГОДИНА FR SX 440 19941995 FR EXC 440 19941995 FR EXC 450 20102016 FR MX 500 1995 FR SX 520 20012003 FR EXC 520 20012003 FR EXC 525 2003 FR MXC 525 20032004 FR MXC 550 1996 FR SX / EXC / EGS 620

BGN 12.00 13.60
1 бр мотор заден спирачен диск Ротор за Хонда CB400 CB400SF CB-1 CB400F CB500 CB750 CB900 NSS250 XL600 на спирачния диск
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр мотор заден спирачен диск Ротор за Хонда CB400 CB400SF CB-1 CB400F CB500 CB750 CB900 NSS250 XL600 на спирачния диск

Функција : Состојба : 100% Сосема Нов !Завртки дупка : 4Материјал : Топлина Третираат јаглероден челик диск.Високо Квалитетен материјал.Дупчиња роторот обезбедува вода и кал се разделија брзо при сопирањеБои : како слика покажаДимензија : Надворешниот Дијаметар : 240 mm / 9.4"Внатре Дијаметар : 105 mm / 4.1"Топ Трки Дијаметар : 125 mm / 4.9"Топ Дупка со Дијаметар : 10мм / 0.4"Диск Дебелина : 5 mm / 0.2"Fitment : За да се Вклопи : Хонда CB400 SF NC31 19921998За да се Вклопи : Хонда CB400 SF NC39 19992007Пакет Се Вклучени : 1 x Задни Диск Сопирачки Роторот...

BGN 26.00 27.18
Universal CNC мотор спирачна течност резервоар маслен чаша за KTM EXC 125 200 250 300 350 400 450 500 525 530 duke 690 390 200 125
 • Ново
Оценка на продукта:

Universal CNC мотор спирачна течност резервоар маслен чаша за KTM EXC 125 200 250 300 350 400 450 500 525 530 duke 690 390 200 125

Добредојдовте во мојата продавница питаМоето бебе воведеВе Молиме Имајте Во Предвид : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас...

BGN 31.00 33.58
За Yamaha YZF-R125 125R YZF125R 2009- 2012 2011 2010 мотоциклет с ЦПУ сгъваеми разширяващо спирачни лоста на съединителя и лоста Moto 170mm
 • Ново
Оценка на продукта:

За Yamaha YZF-R125 125R YZF125R 2009- 2012 2011 2010 мотоциклет с ЦПУ сгъваеми разширяващо спирачни лоста на съединителя и лоста Moto 170mm

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Со нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур...

BGN 45.00 59.18
Zpmoto органични накладки за предните SUZUKI GGSF 650 K6 / SAK6/K7 / SAK7 (бандит ABS) 2007 -, TV 250 Wolf 1990-нов мотоциклет на успокоителни
 • Ново
Оценка на продукта:

Zpmoto органични накладки за предните SUZUKI GGSF 650 K6 / SAK6/K7 / SAK7 (бандит ABS) 2007 -, TV 250 Wolf 1990-нов мотоциклет на успокоителни

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисок Квалитет На Органски НакладкитеЕквивалентно на EBC # FA157Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

BGN 21.00 28.62
ATV нов заден спирачен диск Ротор комплект подложки за YAMAHA YFS 200 03 04 05 06 R S T V силен вятър YFZ 350 90-06 Banshee A B D E F G H J K L
 • Ново
Оценка на продукта:

ATV нов заден спирачен диск Ротор комплект подложки за YAMAHA YFS 200 03 04 05 06 R S T V силен вятър YFZ 350 90-06 Banshee A B D E F G H J K L

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот доне мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior...

BGN 73.00 89.52
Червен мотоциклет универсален CNC22mm волана протектор спирачна съединител за yamaha fz1 fazer fz6r fz8 xj6 fz6 mt-09 honda cbr CBR600RR
 • Ново
Оценка на продукта:

Червен мотоциклет универсален CNC22mm волана протектор спирачна съединител за yamaha fz1 fazer fz6r fz8 xj6 fz6 mt-09 honda cbr CBR600RR

производ фотопроизвод детали 100% Сосема нов Боја : Црна / Црвена / Златниот / Сребрена / Сино Материјал : АлуминиумПрецизност Машински Стожерот Создаден за Да се Обезбеди Совршено се Вклопуваат Лесно се инсталира,prefessional инсталација recommende Fitment : За јамаха fz1 fazer fz6r fz8 xj6 fz6 мт09 хонда cbr CBR600 RR За сите модели Пакет lnclude : 1 Пар на мотоцикл кочница спојки држела заштитник guard Fitment : Повеќето од мотоцикл со 22mm / 7 / 8" handbar answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена...

BGN 41.00 45.54
CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Kawasaki NINJA ZX14R 2006 2007 2008 2009 2010 2011 зелен
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Kawasaki NINJA ZX14R 2006 2007 2008 2009 2010 2011 зелен

Answer : ___________________________ NOTE : Не може да се користи оригиналниот кочница префрлите и да се врати пролет, ние ќе им даде на хидраулична се префрлите на контрола кочница сигналБоја : Како на сликата шоуСостојба : CNC Направени RearsetsМатеријал : 7075 Ал Rearsets И Сите Завртки Направени Од Нерѓосувачки Челик.Состојба : 100% Сосема новКоличина : Кочница Rearset + Shift RearsetВисок Квалитет На Градежни RearsetsВисок torsion и стрес корозија.Целосно Прилагодливи За Да Одговара На Вашиот Стил На ВозењеПрилагодливи спојки лост seperated од подложка за нозе, за побрзо и попрецизно спојка (пат / трка на ликвидност).Нога остатокот прилагодливи во различни правци ,тоа може да се подигне или влечат назад до одредена позиција...

BGN 157.25
Нови органични накладки за предните и задните YAMAHA RD 350 LC, F (1WW, 1WX/E140/141) 1985-1990 мотоциклет спиране Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови органични накладки за предните и задните YAMAHA RD 350 LC, F (1WW, 1WX/E140/141) 1985-1990 мотоциклет спиране Безплатна доставка

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАВисок Квалитет На Органски НакладкитеКомпатибилност : ЈАМАХАЕквивалентно на EBC # FA104Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F & R= Пред & ЗаднитеЛесна Инсталација...

BGN 21.00 28.59
1 чифт мотоциклет с CNC рамка слайдер пълзяща рамка спад протектор за HONDA MSX125 MSX125SF 2013 2014 2015 13 14 15 16
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт мотоциклет с CNC рамка слайдер пълзяща рамка спад протектор за HONDA MSX125 MSX125SF 2013 2014 2015 13 14 15 16

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нови, високо квалитетни Материјали : CNC Алуминиум Количина : еден парБои : црна / gold / сино / red / сиваЛесно да се инсталира,Своите стилски дизајн е совршен за декорација на вашиот мотор.Fitment : Fitment : за хонда MSX125 2013 2014 2015 2016 година за хонда MSX125 SF 2013 2014 2015 2016 годинаПакетот Вклучува : Еден пар на Мотоцикл Рамка Лизгачот Производи покаже : Answer : ___________________________ Note : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека нашите производи се вклопува за вашиот мотор.Ако сте во потрага за големопродажните цени на, ве молиме слободно да не контактирате за попусти.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни петѕвезда повратни информации.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ни даде вашите пораки...

BGN 46.00 47.98
CNC Pivot сгъваем лост на спирачката за съединител за honda CR80R CR85R CRF150R CR125R 250RS CRF250R upermoto Dirt Bike Off Road Мотокрос
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Pivot сгъваем лост на спирачката за съединител за honda CR80R CR85R CRF150R CR125R 250RS CRF250R upermoto Dirt Bike Off Road Мотокрос

Опис На Производот : Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.3прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно.Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.Сосема нов и многу лесно за инсталација.Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!

BGN 35.00 38.38
AHL мотоциклет накладки дискове задни накладки за YAMAHA YFM Grizzly 660 2002-2008 700 LX-4A Quad 2008-2009
 • Ново
Оценка на продукта:

AHL мотоциклет накладки дискове задни накладки за YAMAHA YFM Grizzly 660 2002-2008 700 LX-4A Quad 2008-2009

Висока класа на квалитет и многу трајни Добра РаботаСпецификации1.Полуоргански Metalic диск кочница влошки2.Кочница диск влошки произведени од ОЕМ3.НЕМА Загадување добар квалитет диск кочница влошки Карактеристики : Висока Температура ОтпорниМатеријал : Полуоргански MetalicГолемина : 65.5x44.75x11.65mmБоја : Како На Сликата ПокажаБезбедност : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедностаДолго долговечност : На голема носивост и извонредна моќ за долго време во различни средина и условиСтабилни перформанси : Напредни триење формули кои може да се обезбеди стабилни перформанси низ широк спектар температураУдобноста : Напредни материјали кои може да се намали бучавата и вибрациите, така што ќе можат да се чувствувате лесно и удобно да се запре Одговара За ЈАМАХА YFM 660 FWAP / FWAR / FWAS / FWAT / FWAW / FGW / FGX Grizzly 0208 Р YFM 660 FR / FS / FT Grizzly 0305 Р LX 7004АQuad 0809 РКупувачот ЧитањеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот)...

BGN 15.00 19.18
CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Kawasaki NINJA ZX10R 2004 2005 сребро
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Kawasaki NINJA ZX10R 2004 2005 сребро

Answer : ___________________________ NOTE : Не може да се користи оригиналниот кочница префрлите и да се врати пролет, ние ќе им даде на хидраулична се префрлите на контрола кочница сигналБоја : Како на сликата шоуСостојба : CNC Направени RearsetsМатеријал : 7075 Ал Rearsets И Сите Завртки Направени Од Нерѓосувачки Челик.Состојба : 100% Сосема новКоличина : Кочница Rearset + Shift RearsetВисок Квалитет На Градежни RearsetsВисок torsion и стрес корозија.Целосно Прилагодливи За Да Одговара На Вашиот Стил На ВозењеПрилагодливи спојки лост seperated од подложка за нозе, за побрзо и попрецизно спојка (пат / трка на ликвидност).Нога остатокот прилагодливи во различни правци ,тоа може да се подигне или влечат назад до одредена позиција...

BGN 157.25
CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Honda CBR1000RR 2008-2015 зелен
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Honda CBR1000RR 2008-2015 зелен

Answer : ___________________________ NOTE : Не може да се користи оригиналниот кочница префрлите и да се врати пролет, ние ќе им даде на хидраулична се префрлите на контрола кочница сигналБоја : Како на сликата шоуСостојба : CNC Направени RearsetsМатеријал : 7075 Ал Rearsets И Сите Завртки Направени Од Нерѓосувачки Челик.Состојба : 100% Сосема новКоличина : Кочница Rearset + Shift RearsetВисок Квалитет На Градежни RearsetsВисок torsion и стрес корозија.Целосно Прилагодливи За Да Одговара На Вашиот Стил На ВозењеПрилагодливи спојки лост seperated од подложка за нозе, за побрзо и попрецизно спојка (пат / трка на ликвидност).Нога остатокот прилагодливи во различни правци ,тоа може да се подигне или влечат назад до одредена позиција...

BGN 157.25
10шт 6мм универсални аксесоари за мотоциклети с ЦПУ обтекател на купето болтове, винтове за kawasaki z800 yamaha r3 r1 XT 660 R MT125
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 6мм универсални аксесоари за мотоциклети с ЦПУ обтекател на купето болтове, винтове за kawasaki z800 yamaha r3 r1 XT 660 R MT125

Ве молиме да се осигурате овој дел одговара за вашиот мотор пред да се одржи редот и ве молам оставете порака за годината и модел на вас мотор...

BGN 16.43
За HONDA CB 500 CB500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2 / S2 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад
 • Ново
Оценка на продукта:

За HONDA CB 500 CB500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2 / S2 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 спирачни накладки за мотоциклети отпред отзад

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : APRILIA Пегаз 650 Пробен период 20062008 FRКЗМ GP 450 4 T 20132015 FRHUSQVARNA TR 650 Тера Зборуваше тркала 2013 FR TR 650 Strada Фрлија тркала 2013 FRBMW Ц1 125 19992003 FR Ц1 200 20012003 FR С 650 (E169 / 0161) 2009 / 19931996 FR С 650 (E169 / 0162) Funduro / Висока Екран / 19"предните тркала 19972000 FR С 650 КС Scarver K14 / 0174 / 0184 Појас Диск / 17"тркала фрлија 20002003 FR С 650 КС Scarver K14 / 0177 / 0187 Појас Диск / 17"тркала екипа од 2004 до 2007 година FR С 650 ГШ R13 / 0172 / 0182 19992003 FR С 650 ГШ Дакар R13 / 0173 / 0183 21"предните тркала 19992003 FR С 650 ГШ R13 / 0175 / 0185 Еден Цилиндар 19"предно тркало од 2004 до 2007 година FR С 650 ГШ Дакар R13 / 0176 / 0186 21"предно тркало од 2004 до 2007 година FR С 650 ГШ K72 / 0218 / 0228 798cc Близнак Цилиндар / одлеаноци 20072013 FR С 650 ГШ 30 Години ГШ Близнак Цилиндар 798cc / Фрлија Тркала 2011 FR С 650 ST (E169 / 0163 / 168) Strada 18"предните тркала / низок екран 19972000 FR G 650 ГШ R131 Еден цилиндар / синџир диск / фрлија тркала 20092015 FR G 650 ГШ Sertao Зборуваше тркала / еден цилиндар / синџир диск 20122014 FR G 650 Xchallenge 20072009 FR G 650 Xcountry 20072008 FR F 700 ГШ Близнак Цилиндар / 798cc / Фрлија Тркала 20132015 FR С 800 ГШ Близнак Цилиндар / 798cc / зборуваше Тркала 20082015 FR С 800 ГШ Авантура Близнак Цилиндар / 798cc / зборуваше Тркала 20142015 FR С 800 ГШ 30 Години ГШ 2011 FR С 800 ГШ Трофеј 2012 FR С 800 ГШ Тројно Црна 2012 FRDUCATI Скремблер Шеесет 2 одлеаноци / 399cc 2016 година FR 400 Скремблер Шеесет 2 2016 година FR Павле Smart 1000 Ограничен 2006 FR Павле Smart 1000 ЛЕ 992cc 2006 FR Класичен Спортски Biposto 992cc 2007 FR GT 1000 992cc 20072010 FR GT 1000 Туринг 992cc 2009 FR GT 1000 Туринг Спорт Класичен 2009 FR Спорт 1000 S 992cc 2007 FR Спорт 1000 S 20072009 FR Спорт Класичен 1000 992cc 20062008 FRХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 V / W / SW / X / SX / Y / SY / 2 / S2 19972003 FR NX 500 V / W / X Dominator 19971999 FR SRL 650 V / W 19971998 FR NX 650 V / W / X Dominator 19972002 FR FX 650 X / Y Енергија 19992003 FRKTM 690 Митинг Фабрика Реплика 20072009 FRROYAL ENFIELD 535cc Continental GT 20132015 FR Continental GT 20132017 FRЈАМАХА XT 660 R FR 20042015НУЛА Нула ДС ZF9.

BGN 12.00 13.60
Универсален мотоциклет спирачната течност в резервоара на съединителя резервоар маслена течност чаша за bmw Suzuki GSXR1000 GSXR600 GSXR750 GSXR gsf бандит 650
 • Ново
Оценка на продукта:

Универсален мотоциклет спирачната течност в резервоара на съединителя резервоар маслена течност чаша за bmw Suzuki GSXR1000 GSXR600 GSXR750 GSXR gsf бандит 650

НИ 6.53 / парче НАС 7.59 / пар НИ 7.89 / пар НИ 8.59 / пар НИ 27.02 / парче НАС 0.8 / парче НАС 7.99 / парче НАС 3.39 / парче НАС 24.05 / пар НАС 11 / пар спецификација за производ : 100% сосема нов кол : 1 парче материјал тип : CNC алуминиум бои : црвена / сино / зелено / црна / портокал / златниот / сребрена / сива лесно да се инсталира свитлива

BGN 12.78
За Yamaha XJR400R 1999-2010 сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя CNC сгъваеми 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008
 • Ново
Оценка на продукта:

За Yamaha XJR400R 1999-2010 сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя CNC сгъваеми 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.Сосема нов и многу лесно за инсталација...

BGN 58.53
CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Honda CBR600RR ПЕРИОДА 2003-2006 CBR1000RR 2004 2005 2006 2007 оранжево
 • Ново
Оценка на продукта:

CNC Racing Rearset регулируеми задни клечки за крака са подходящи за Honda CBR600RR ПЕРИОДА 2003-2006 CBR1000RR 2004 2005 2006 2007 оранжево

Answer : ___________________________ NOTE : Не може да се користи оригиналниот кочница префрлите и да се врати пролет, ние ќе им даде на хидраулична се префрлите на контрола кочница сигналБоја : Како на сликата шоуСостојба : CNC Направени RearsetsМатеријал : 7075 Ал Rearsets И Сите Завртки Направени Од Нерѓосувачки Челик.Состојба : 100% Сосема новКоличина : Кочница Rearset + Shift RearsetВисок Квалитет На Градежни RearsetsВисок torsion и стрес корозија.Целосно Прилагодливи За Да Одговара На Вашиот Стил На ВозењеПрилагодливи спојки лост seperated од подложка за нозе, за побрзо и попрецизно спојка (пат / трка на ликвидност).Нога остатокот прилагодливи во различни правци ,тоа може да се подигне или влечат назад до одредена позиција...

BGN 157.25
За YAMAHA TDM 900 TDM900 2002 2003 2004 аксесоари за мотоциклети регулируеми, сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя
 • Ново
Оценка на продукта:

За YAMAHA TDM 900 TDM900 2002 2003 2004 аксесоари за мотоциклети регулируеми, сгъваеми прибиращи спирачни лоста на съединителя

специфично : со Висок квалитет на алуминиум CNC завршувањето Боја : 8 Бои (Црна / Зелена / Портокал / Gold / Red / Сино / Титаниум / Сребрена Пакет : вклучувајќи кочница на менувачот и спојката лост...

BGN 44.00 46.38
FX CNC MIX Color дълги регулируеми алуминиеви мотори спирачни лостове за съединител за Honda Rebel CMX250C 2003 - 2011 2010 2009 08 07 06
 • Ново
Оценка на продукта:

FX CNC MIX Color дълги регулируеми алуминиеви мотори спирачни лостове за съединител за Honda Rebel CMX250C 2003 - 2011 2010 2009 08 07 06

Fitment:За Хонда Бунтовнички CMX250 19962011За Хонда Бунтовнички CMX250 C 20032011За Хонда Бунтовнички CA250 19962011За Хонда CB190 R 20152017Опис:Материјал: АлуминиумСостојба : 100% НОВИТежат: За 400 GБоја: АД Слика ПокажуваДолго Должина: 17.7 CM (6.9 во)Прилагодлив : Целосно 6 Позиции Со ПрилагодливиПакет вклучуваат: пар Кочница Спојки РачкатаИнсталација: Не вклучуваат настава,Лесно да се КачиСлика Детали : 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

BGN 51.98
Moto предни мотоциклет спирачни дискове Ротор диск за ХОНДА CB400 VTEC400 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010
 • Ново
Оценка на продукта:

Moto предни мотоциклет спирачни дискове Ротор диск за ХОНДА CB400 VTEC400 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010

Опис : Бренд : 100% нов Количина : 2 BUC(Лево+Десно) Боја : како на сликата покаже Материјал : Алуминиум легура внатрешниот прстен & Нерѓосувачки челик надворешниот прстенfitment : За ХОНДА CB400 VTEC40019992010Пакетот Вклучува : 2 парчиња на мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот2 парчиња на мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот

BGN 256.00 284.99
За BMW F 700 F700 GS F700GS Twin Cylinder/798cc/Cast Wheel 2013 2014 2015 мотоциклет накладки отпред и отзад
 • Ново
Оценка на продукта:

За BMW F 700 F700 GS F700GS Twin Cylinder/798cc/Cast Wheel 2013 2014 2015 мотоциклет накладки отпред и отзад

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : APRILIA Пегаз 650 Пробен период 20062008 FRКЗМ GP 450 4 T 20132015 FRHUSQVARNA TR 650 Тера Зборуваше тркала 2013 FR TR 650 Strada Фрлија тркала 2013 FRBMW Ц1 125 19992003 FR Ц1 200 20012003 FR С 650 (E169 / 0161) 2009 / 19931996 FR С 650 (E169 / 0162) Funduro / Висока Екран / 19"предните тркала 19972000 FR С 650 КС Scarver K14 / 0174 / 0184 Појас Диск / 17"тркала фрлија 20002003 FR С 650 КС Scarver K14 / 0177 / 0187 Појас Диск / 17"тркала екипа од 2004 до 2007 година FR С 650 ГШ R13 / 0172 / 0182 19992003 FR С 650 ГШ Дакар R13 / 0173 / 0183 21"предните тркала 19992003 FR С 650 ГШ R13 / 0175 / 0185 Еден Цилиндар 19"предно тркало од 2004 до 2007 година FR С 650 ГШ Дакар R13 / 0176 / 0186 21"предно тркало од 2004 до 2007 година FR С 650 ГШ K72 / 0218 / 0228 798cc Близнак Цилиндар / одлеаноци 20072013 FR С 650 ГШ 30 Години ГШ Близнак Цилиндар 798cc / Фрлија Тркала 2011 FR С 650 ST (E169 / 0163 / 168) Strada 18"предните тркала / низок екран 19972000 FR G 650 ГШ R131 Еден цилиндар / синџир диск / фрлија тркала 20092015 FR G 650 ГШ Sertao Зборуваше тркала / еден цилиндар / синџир диск 20122014 FR G 650 Xchallenge 20072009 FR G 650 Xcountry 20072008 FR F 700 ГШ Близнак Цилиндар / 798cc / Фрлија Тркала 20132015 FR С 800 ГШ Близнак Цилиндар / 798cc / зборуваше Тркала 20082015 FR С 800 ГШ Авантура Близнак Цилиндар / 798cc / зборуваше Тркала 20142015 FR С 800 ГШ 30 Години ГШ 2011 FR С 800 ГШ Трофеј 2012 FR С 800 ГШ Тројно Црна 2012 FRDUCATI Скремблер Шеесет 2 одлеаноци / 399cc 2016 година FR 400 Скремблер Шеесет 2 2016 година FR Павле Smart 1000 Ограничен 2006 FR Павле Smart 1000 ЛЕ 992cc 2006 FR Класичен Спортски Biposto 992cc 2007 FR GT 1000 992cc 20072010 FR GT 1000 Туринг 992cc 2009 FR GT 1000 Туринг Спорт Класичен 2009 FR Спорт 1000 S 992cc 2007 FR Спорт 1000 S 20072009 FR Спорт Класичен 1000 992cc 20062008 FRХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 V / W / SW / X / SX / Y / SY / 2 / S2 19972003 FR NX 500 V / W / X Dominator 19971999 FR SRL 650 V / W 19971998 FR NX 650 V / W / X Dominator 19972002 FR FX 650 X / Y Енергија 19992003 FRKTM 690 Митинг Фабрика Реплика 20072009 FRROYAL ENFIELD 535cc Continental GT 20132015 FR Continental GT 20132017 FRЈАМАХА XT 660 R FR 20042015НУЛА Нула ДС ZF9.

BGN 12.00 13.60
Регулируема сгъваема и плъзгаща спирачни дискове за съединител за мотоциклет TRIUMPH DAYTONA 955I SRINT ST SPRINT RS 1997 2003 2002 2001
 • Ново
Оценка на продукта:

Регулируема сгъваема и плъзгаща спирачни дискове за съединител за мотоциклет TRIUMPH DAYTONA 955I SRINT ST SPRINT RS 1997 2003 2002 2001

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Ние не и сиромашните производи од цената, ние сме убедени дека нашите производи може да се направи сте задоволни ,вашето задоволство е наша извршување...

BGN 53.00 59.18
Мотоциклет на накладките отпред за TRIUMPH Trophy 900 94-01 1200 94-01 TT 600 00-03 Thunderbird 1597cc 09-14 Буря 1699cc 11-14
 • Ново
Оценка на продукта:

Мотоциклет на накладките отпред за TRIUMPH Trophy 900 94-01 1200 94-01 TT 600 00-03 Thunderbird 1597cc 09-14 Буря 1699cc 11-14

ЗАТРИУМФ· Трофеј 900 3 cyl (19942001)· Трофеј 1200 4 cyl (19942001)· TT 600 (20002003 · Thunderbird 1597cc (20092014)Thuinderbird Бура 1699cc (20112014)Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации...

BGN 21.00 28.80